Gowork - kursy (kurs stylizacji paznokci) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-25, 21:17   #1
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114

Gowork - kursy (kurs stylizacji paznokci)


Witam

Chciałabym zapytać czy polecacie kursy ze szkoły policealnej Gowork? Jeśli kojarzycie szkołę to posiada takie czerwone logo. Interesuje mnie kurs stylizacji paznokci I i II stopnia. Ich kursy znalazłam ze strony
www.kursy-stylizacji.pl

Kursy te odbywają się w największych miastach w Polsce. Nawet dzwoniłam do centralnej placówki z siedzibą w Warszawie i pytałam się o ilość osób aby taki kurs się otworzył i wszelkie inne informacje. Tu na wizażu poczytałam kilka opinii i są mieszane szczerze powiedziawszy.

Poszukam też innych kursów bo nie wiem czy ten organizowany przez gowork jest ok. Jak szukam innych kursów to albo cena mi nie odpowiada (2000 w zwyż) albo kurs jest organizowany w innym mieście. ten który znalazłam z gowork kosztuje 1699 zł. Nie chciałabym takich sytuacji, że wpłacę pieniądze i nagle kurs się na przykład nie odbędzie albo wprowadzą mnie w błąd, hajs zabiorą i będę musiała się z nimi z prawnikami i rzecznikiem ochrony praw konsumenta siłować. A takich sytuacji bym nie chciała.

Jest przecież mnóstwo nieuczciwych firm i placówek, które nie wiem jakim cudem nadal istnieją na polskim rynku.

Zależało by mi na kursie, który da mi uprawnienia do pracy w zawodzie, czyli aby papierek (dyplom, certyfikat) był wart a nie był bezwartościowy. To nie o to chodzi.

Jakie kursy możecie mi polecić?
Może znacie jakieś dobre, profesjonalne w dość przystępnej cenie (nie 3000-5000)?
Ktoś mi polecał kurs stylizacji paznokci indigo, ale nie mogę dojść jaka jest cena. No i na stronie pisze, że siedzibę mają w Łodzi. Mi zależy na kursie w Katowicach.
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 13:55   #2
ZoskaaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 8
Dot.: Gowork - kursy (kurs stylizacji paznokci)

Cześć. Będzie odpowiedź z serii "nie byłam ale się wypowiem"
Sama jestem po rocznej szkole wizażu i stylizacji na dwóch kierunkach. Jeden to właśnie paznokciowy. Byłam wcześniej na jakichś kilkudniowych kursach. No i mam porównanie. Na kursie jest wszystko omawiane po łepkach. W szkole masz omówione wszystko po kolei. Musisz wiedzieć jak wyglądają choroby, jak trzymać odpowiednio pilniczek, nauczyć się obsługi klienta. Kurs raczej tego Ci nie zapewni. A szkoła zacznie od podstaw. Zobacz czy w Twojej okolicy nie ma szkoły stylizacji paznokci a nie samych kursów. Potem kursami możesz się doszkalać
ZoskaaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-31 14:55:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.