Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-21, 10:52   #2071
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
ja też widziałam brykającego malucha, machał nóżkami i rączkami a nawet widziałam rączkę i paluszki ale chyba jeszcze nie były oddzielone. dziewczyny dzisiaj rano mąż nie mógł spać i obudził mnie gadaniem do brzucha a później od 5.30 gadaliśmy o imionach dla dziecka. no kompletnie nic nam się na chwilę obecną nie podoba a Wy macie już jakieś swoje typy?
Ja już mam imię dla dziewczynki od poprzedniej ciąży dla chłopaka też mam wybrane ale muszę do tego imienia męża przekonać choć mamy opcję B ale podoba mi się bardziej opcja A

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 11:33   #2072
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Odpowiadając na wszystkie poruszone przez Was kwestie:
- ja już widzę u siebie poszerzenie na brzuchu, a w zasadzie pod, gdzieś na wysokości kości łonowej. Jak byłam wczoraj w kiecce to jedna koleżanka powiedziała, że już widać, Tż też twierdzi, że widzi
- ja też się zastanawiam czy płód w tym wieku w ogóle śpi, na USG w 10tc i teraz na genetycznym latała jak szalona, w drugim przypadku lekarz nie mógł wręcz serca złapać, bo źle się obracała i musiał dokończyć już nie przez brzuch,
- my już mamy wybrane imię od dawna
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 11:41   #2073
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja zaczęłam 11 tydzień wczoraj i już widzę na dole brzuszek. Mój mąż też bo miałam taki płaski. I w sumie nikt inny nie widzi u mnie brzucha i twierdzi że wymyślam. Najgorzej po całym dniu bo mam taki wzdęty w pierwszej ciąży brzuch było widać w czwartym miesiącu a w dżinsach chodziłam do 6 miesiąca i nic mi nie przeszkadzało. Teraz nawet gumka w legginsach przeszkadzam chodź w dżinsach nie ma problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 11:41   #2074
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja imię dla dziewczynki mam od x lat - przysniło mi się kiedyś, że mam córeczkę Hanię i tak postanowiłam. Po kilku latach to imie jest w top 5 najczęsciej nadawanych imionach
Trochę mi wprawdzie 'obrzydło' więc nie wiem - nie jestem pewna Ostatnio mam inny typ w głowie - Liliana - podoba mi sie zdrobnienie Lilka
Z chłopcem mamy problem, bo mnie się tylko Kacper podoba, a mężowi nie więc nie wiem
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 11:45   #2075
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

U nas będzie Bianka
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 11:54   #2076
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
U nas będzie Bianka
A u nas jeśli dziewczynka to Luiza w domu mam już Elize więc Eliza i Luiza ładnie brzmią razem dla chłopaka podoba mi się Iwo a mężowi niekoniecznie opcję B mamy Emil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
U nas będzie Bianka
Bianke brałam pod uwagę w pierwszej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja imię dla dziewczynki mam od x lat - przysniło mi się kiedyś, że mam córeczkę Hanię i tak postanowiłam. Po kilku latach to imie jest w top 5 najczęsciej nadawanych imionach
Trochę mi wprawdzie 'obrzydło' więc nie wiem - nie jestem pewna Ostatnio mam inny typ w głowie - Liliana - podoba mi sie zdrobnienie Lilka
Z chłopcem mamy problem, bo mnie się tylko Kacper podoba, a mężowi nie więc nie wiem
Ja wchodziłam na GUS i wybieralam imię z z tych najniższych miejsc bo nie wyobrażałam sobie że nagle w klasie będzie np 4 Julki a chyba Hania Julka i Lena to są chyba najczęściej nadawane imiona. Są to oczywiście ładne imiona ale nadmiar dzieci z tymi imionami mnie przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 11:58   #2077
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
A u nas jeśli dziewczynka to Luiza w domu mam już Elize więc Eliza i Luiza ładnie brzmią razem dla chłopaka podoba mi się Iwo a mężowi niekoniecznie opcję B mamy Emil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Bianke brałam pod uwagę w pierwszej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Ja wchodziłam na GUS i wybieralam imię z z tych najniższych miejsc bo nie wyobrażałam sobie że nagle w klasie będzie np 4 Julki a chyba Hania Julka i Lena to są chyba najczęściej nadawane imiona. Są to oczywiście ładne imiona ale nadmiar dzieci z tymi imionami mnie przeraża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam jedną z 5 Kaś w mojej klasie w podstawówce i wisiało mi to zawsze :P Nie patrzę na to

O Emil mi się podoba - chyba nawet nam się przewinął poprzednim razem

Starszaka też mamy z top 5, albo top 10 bo Mikołaj Ale to imie wybraliśmy dlatego, że 1. trymestr konczyłam w Mikolajki 3 lata temu i uznaliśmy to za znak.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 11:59   #2078
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja byłam jedną z 5 Kaś w mojej klasie w podstawówce i wisiało mi to zawsze Nie patrzę na to

O Emil mi się podoba - chyba nawet nam się przewinął poprzednim razem

Starszaka też mamy z top 5, albo top 10 bo Mikołaj Ale to imie wybraliśmy dlatego, że 1. trymestr konczyłam w Mikolajki 3 lata temu i uznaliśmy to za znak.
Ja kiedyś miałam 3 Justyny w klasie i gdy nauczycielkę mówiła poproszę Just.... To zawsze zawał serca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 12:07   #2079
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

My w ogole nie mamy imion. Dwie pierwsze ciąże mieliśmy imiona dla chłopca i dziewczynki i tak zostało, a teraz nie wiem. Na pewno tradycyjne, nie jakieś w stylu Branjanusz czy Lea/Zoja.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 12:08   #2080
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Nasza ma na imie Zosia, zwisa mi czy czeste czy nie, mi sie najbardziej podoba
z drugim mamy problem i stoimy przed znakiem zapytania w obu przypadkach, dla chłopcani dziewczynki.
Myslimy nad Zuzia, Natalią. Chłopak może Artur? Sami nie wiemy. Nic nas nie przekonuje... Nir mamy do zadnego tej pewnosci co mielismy do Zosi
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 12:19   #2081
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

U mnie chyba bedzie awantura przy wyborze imienia.
Ja mam swoje typy a maz oczywiscie "a znasz kogos, kto ma tak na imie?", "dziwne", "mi sie nie podoba". Za to wyskakuje mi z imionami, na ktore ja sie nie zgodze. I tak to wyglada.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 12:38   #2082
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

U mnie mąż wymyśla jakieś dziwne imiona. Ja chciałam po jego dziadkach - albo Jaś albo Marysia, a on jakiś taki nieprzekonany do tego, co mnie dziwi. Ale sam nie potrafi dać lepszej propozycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja byłam jedną z 5 Kaś w mojej klasie w podstawówce i wisiało mi to zawsze Nie patrzę na to

O Emil mi się podoba - chyba nawet nam się przewinął poprzednim razem

Starszaka też mamy z top 5, albo top 10 bo Mikołaj Ale to imie wybraliśmy dlatego, że 1. trymestr konczyłam w Mikolajki 3 lata temu i uznaliśmy to za znak.
Ja też Kasia jestem i o dziwo, najwięcej Kaś było u mnie na studiach, w szkole niekoniecznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 12:49   #2083
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Ja też Kasia jestem i o dziwo, najwięcej Kaś było u mnie na studiach, w szkole niekoniecznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piąteczka!

Ja mam imie po babci mojej mamy i myślałam, żeby może córce też dać po mojej babci (męża przy okazji też) - Maria bardzo ładne imię Z naszym nazwiskiem super by pasowało. Ale pewnie będzie ta Hania :P A chłopiec albo coś wymyślimy, albo ja się uprę na Kacpra, albo poczekamy aż się urodzi i zobaczymy, na kogo będzie wyglądał

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Mój mi wczoraj powiedział, że Lilka fajne imię, ale Liliana to już dziwnie - to sie go zapytałam, kiedy mówi do mnie Katarzyna Kasia nawet nie mówi Ale to dlatego, że sobie dziubkujemy nadal
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 12:56   #2084
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Moj tez ostatnio cos napomknal, ze moze damy imie po ktoryms z dziadkow. Tyle, ze meskie imiona mocno srednie, tesciowej imie jest starodawne i w ogole nie podoba sie ani mi ani mezowi a po mojej mamie corka ma na drugie wiec byloby to bez sensu.

Teraz dre koty tylko z mezem, ale to dopiero poczatek. Pozniej do akcji wybierania imion wkrocza ciotki i moja matka. Jak jeszcze sie tesciowa dolaczy to juz w ogole bedzie dramat.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 12:57   #2085
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

mala biegaczka - my tez z tych dziubkujących nadal

U nas tez padło Maria, moja babcia tak ma i rozpieszczalaby ta nasza Marię bo marzy o tym zeby ktos o niej nazwał dziecko mojemu mezowi sie podoba, ja nadal nie czuje tej chemii
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 13:10   #2086
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moj tez ostatnio cos napomknal, ze moze damy imie po ktoryms z dziadkow. Tyle, ze meskie imiona mocno srednie, tesciowej imie jest starodawne i w ogole nie podoba sie ani mi ani mezowi a po mojej mamie corka ma na drugie wiec byloby to bez sensu.

Teraz dre koty tylko z mezem, ale to dopiero poczatek. Pozniej do akcji wybierania imion wkrocza ciotki i moja matka. Jak jeszcze sie tesciowa dolaczy to juz w ogole bedzie dramat.
U mnie mama wymylia sobie Laure, ale NIE :P
Mój dziadek był najlepszy bo jak bylam u niego jak mlody mial rok jakos to mi powiedzial wprost, ze chlopczyk jest kochany, ale imię wybrałam beznadziejne Dziadkowi wybaczam - ma ponad 90 lat
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 13:18   #2087
joanmal11
Raczkowanie
 
Avatar joanmal11
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 178
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Dziewczynka Anastazja a chłopiec tz chce Arkadiusz ale mnie jakoś nie przekonuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
joanmal11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 14:10   #2088
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
U mnie mama wymylia sobie Laure, ale NIE :P
Mój dziadek był najlepszy bo jak bylam u niego jak mlody mial rok jakos to mi powiedzial wprost, ze chlopczyk jest kochany, ale imię wybrałam beznadziejne Dziadkowi wybaczam - ma ponad 90 lat
Moja mama sobie ubzdurala Vanesse albo Nadie bo takie ladne imiona. Pozniej jeszcze z Biblii jakies powynajdywala Jak sie dowiedziala, ze zadna z jej propozycji nie przeszla, to focha strzelila.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 14:13   #2089
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moja mama sobie ubzdurala Vanesse albo Nadie bo takie ladne imiona. Pozniej jeszcze z Biblii jakies powynajdywala Jak sie dowiedziala, ze zadna z jej propozycji nie przeszla, to focha strzelila.
moja na szczęście nie fochuje
Od zawsze robie to, co chce, więc jest przyzwyczajona
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 14:24   #2090
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

u nas dzisiaj padło z ust męża, że Stefan albo Stefania ale zrobiłam wielkie oczy. Co prawda Stefcia już lepiej ale jakoś mi nie pasuje😀 podoba mu się też Helenka i Łucja a dla chłopca Jan albo Franciszek. mi NIC nie brzmi i nic nie pasuje, czekam aż mi się imie przyśni😀
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 14:29   #2091
Veni92
Raczkowanie
 
Avatar Veni92
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Mój mąż wybrał dla chłopca Oskar, a dla dziewczynki Oliwia
Ale u nas to jest tak, że zdąży się zmienić jeszcze kilkanaście razy


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Veni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 14:45   #2092
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
moja na szczęście nie fochuje
Od zawsze robie to, co chce, więc jest przyzwyczajona
Moja generalnie tez nie strzela fochow bo nigdy nie pytam jej o zdanie jak podejmuje decyzje, ale z tymi imionami cos ma. U mojego rodzenstwa bylo to samo.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 14:49   #2093
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moja generalnie tez nie strzela fochow bo nigdy nie pytam jej o zdanie jak podejmuje decyzje, ale z tymi imionami cos ma. U mojego rodzenstwa bylo to samo.
Współczuję - chyba

Wpadło mi teraz Przemek i Kajetan dla chłopca :P Ale mąż ciężko przekonany, że będzie dziewczynka
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 16:08   #2094
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

U nas mąż wybrał że jak będzie dziewczynka to ma być Marysia choć ja do końca nie jestem przekonana podoba mi się jeszcze Toska ale wiem że jak mąż się uprze to zostanie Marysia jeszcze przed ciąża gadał że teraz będziemy robić Marysie. Znowu jak będzie chłopak to ja wybrałam Mikołaja i mąż się na to zgadza. Przy pierwszym typ był Dominik albo właśnie Mikołaj jest Dominik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 16:25   #2095
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moja generalnie tez nie strzela fochow bo nigdy nie pytam jej o zdanie jak podejmuje decyzje, ale z tymi imionami cos ma. U mojego rodzenstwa bylo to samo.
Powiedz mamie że jej czas na wybieranie imion minął kiedy wybrała imiona swoim dzieciom.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:18   #2096
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

brzuszek to ja już mam jakiś czas wielki, chodzę w spodniach ciążowych

na wizycie 11t5d fikały maluchy

Imiona wybrane Martusia i Patryś ale jak beda dwie dziewczynki czy chłopcy to sie zastanowimy co dalej
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:27   #2097
Veni92
Raczkowanie
 
Avatar Veni92
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez milllusia88 Pokaż wiadomość

Imiona wybrane Martusia i Patryś ale jak beda dwie dziewczynki czy chłopcy to sie zastanowimy co dalej
Oo to moje imię

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Veni92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 17:33   #2098
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez Veni92 Pokaż wiadomość
Oo to moje imię

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
I moje 💪
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 18:23   #2099
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja myślałam nad Szymonem chyba najbardziej mi się podoba ale obawiam się że będzie dużo szymonow. Chodź jak dałam mojej córce na imię Maja myślałam że będzie dużo dziewczynek o tym imieniu. A w przedszkolu jest tylko jedna Maja. Dla dziewczynki nie wybrałam imienia nadal myślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 19:42   #2100
marynia991
Raczkowanie
 
Avatar marynia991
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 136
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Mi w pierwszej ciąży przyśniło się że będę mieć syna Mateusza, ale okazało się że dziewczynka i długo była Milenka. Cała rodzina się przyzwyczaiła, przyjaciółka zrobiła ozdobę do pokoju z tym imieniem, a tu psikus kilka dni przed porodem zdecydowaliśmy się na Julkę i jest taka typowa Julka cały czas mówiliśmy że jak syn to będzie ten Mateusz ze snu, ale teraz jednak się zastanawiamy. Dla dziewczynki, chyba będzie jeszcze gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marynia991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-14 16:09:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.