Niebieska seria Dove - Intensive Repair - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 22:45   #61
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Ja się z maską wstrzymuję do przyszłego tygodnia, zapisałam się do fryzjerki i idę ściąć włosy i pofarbować więc dopiero po tym wypróbuję maskę aby były w lepszej formie.
Moje włosy mają tendencję do plątania, są suche, też mają tendencję do łupieżu i ogólnie takie matowe bez życia. Po 2 myciach Dove jestem póki co zadowolona, bo chociażby efekt plątania zanika, włosy są milsze i ślicznie pachną, łupieżu nie dostałam póki co (i oby tak dalej było ).
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 00:43   #62
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Przymierzam się do rozgrzewającej maseczki i zastanawiam się, jak ten płyn działa skoro samoczynnie się podgrzewa.
Aha, mam już dwie takie saszetki, ciekawe co ile dni można zastosować taką kuracje.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 09:03   #63
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

ja dziś użyłam saszetki, podzieliłam sobie miksturę na pół, skoro tylko na połowę włosów, wylałam ten płyn na rękę, roztarłam i aż odskoczyłam

a co do szamponu to zauważyłam, że używam go o połowę mniej niż innych-rozcieńczony wodą jest super wydajny
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 15:27   #64
Gusia_1488
Raczkowanie
 
Avatar Gusia_1488
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 74
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Dziś zrobiłam kolejne podejście do szamponu.
Włosy mięciutkie, nawilżone, lśniące. Od połowy długości nie sterczą powykrzywiane na wszystkie strony, tylko ładnie przylegają. Martwi mnie tylko szybsze ich przetłuszczanie przy skórze
jak nie urok to sr****a
Dziś również w mojej łazience miała absolutną premierę maska z aktywatorem ciepła
Osobiście dla mnie to jest zwykły gadżet.
Obydwie części podzieliłam na 2 użycia. Aktywator podczas rozcierania faktycznie uwalnia ciepło, choć nie jest to parzące (przynajmniej dla mnie).
Bardziej przypomina mi to produkty wyszczuplające które niby rozgrzewają ale w zasadzie robią tylko wrażenie że coś tam działają. Nie wiem może się mylę, nie mówię że nie....
W każdym bądź razie nie zauważyłam spektakularnych efektów.
Może drugim razem potrzymam dłużej (dziś było przepisowo) i wtedy efekty mi się objawią
Podsumowując dzisiejsze testy:
Włosy pięknie się rozczesały, ani pół ułamanego włosa. Mama nawet zauważyła zmianę w wyglądzie włosów. Stwierdziła że mają piękny zdrowy kolor i połysk, nie widać połamańców i białych końcówek po nich pozostających, a w dotyku czuć że są zaopiekowane.
Ja się z tym zgadzam i wszystko fajnie gdyby nie przetłuszczanie u nasady....
__________________
Nie próbuj wtłaczać dnia dzisiejszego we wczorajszą formę.
Gusia_1488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:20   #65
emiltik
Raczkowanie
 
Avatar emiltik
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 70
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Ja po masce z aktywatorem robię sobie 2 dniową przerwę od Dove bo boję się przeproteinowania, a w przypadku moich włosów, nie ciężko o to. Myślę 2 dni pielęgnacja delikatna, bez silikonów etc. ,a 2 dni z Dove i będzie ok Odżywka niestety jest tak nie wydajna, że za max tydzień się z nią pożegnam, no szkoda.
emiltik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:35   #66
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
już po spłukaniu, czy pozwalacie im samym wyschnąć czy suszycie suszarką?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
Aaa . Ja suszę suszarką właściwie zawsze. Bez modelowania na grubej szczotce moje włosy nie układają się jak powinny.
Po tej maseczce też wysuszyłam suszarką.
Generalnie maseczka z aktywatorem ciepła nie zachwyciła mnie jakoś szczególnie. Owszem włosy są wygładzone, miękkie i ładnie pachną, ale podobny efekt daje odżywka z tej serii, więc jestem odrobinę rozczarowana. Również podzieliłam ją na dwa razy, bo na moje średniodługie włosy cała byłaby za dużo, i następnym razem potrzymam trochę dłużej niż przepisowe 3min.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:50   #67
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

jestem zadowolona z szamponu i odżywki
włosy długo są świeże i pięknie pachną, po umyciu mam wrażenie, że mniej się plączą i mniej łamią
dopiero dwa razy myłam włosy, mam nadzieję, że za każdym razem moje włosy będą zdrowsze
a już zastanawiałam się czy ich porządnie nie skrócić, bo końcówki łamią się, rozdwajają no i są dość suche
ale dam im jeszcze trochę czasu, może Dove im pomoże
nie bardzo chcę obcinać włosy, które tak długo już zapuszczam

przy następnym myciu użyję maski z aktywatorem ciepła, liczę na konkretne efekty
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 10:27   #68
aleksandra62
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Ja to najbardziej jestem zadowolona z odżywki, miałam problemy z rozczesywaniem włosów i ich nadmiernym puszeniem się. Ale po tej odżywce bardzo łatwo się czeszą i są przygładzone. Tylko co do regeneracji to chyba jeszcze muszę poczekać na efekty Szampon jak szampon, dobrze się pieni, ładny zapach, nie plącze włosów, bez odżywki też da radę, włosy są po nim miękkie. Co do maski z aktywatorem ciepła to nie jestem przekonana, jakoś nie widzę zbyt dużych efektów.. Ale włosy na pewno są wygładzone i lśniące

PS Dziewczyny, jak wstawić ten baner? Mam z tym duże problemy

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

O jednak już udało wkleić się baner a mam do Was pytanie o odżywkę.. Jak ją stosujecie? Nakładacie na włosy i od razu spłukujecie czy na przykład po nałożeniu na włosy zakładacie na nie ręcznik i tak czekacie jakiś czas?
__________________

Edytowane przez aleksandra62
Czas edycji: 2014-05-19 o 10:22
aleksandra62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 10:29   #69
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Już po weekendzie i jestem po użyciu maski z aktywatorem ciepła . Moje wrażenia pozytywne, włosy po niej wyglądają na bardzo zadbane i podobnie jak koleżanka wyżej rezygnuję na 2 dni z maski w tubie, bo nie chcę ich zanadto obciążyć. Sam szampon wystarczy, żeby były miękkie, wygładzone i błyszczące. Ogólnie ta mała maska daje świetny efekt wizualny, ale to i tak nie zmienia faktu, że takich pieniędzy nie zapłaciłabym za jednorazowy kosmetyk do włosów.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 11:30   #70
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez aleksandra62 Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie o odżywkę.. Jak ją stosujecie? Nakładacie na włosy i od razu spłukujecie czy na przykład po nałożeniu na włosy zakładacie na nie ręcznik i tak czekacie jakiś czas?
Jaz zawsze zaczynam ogólne mycie pod prysznicem od umycia włosów szamponem. Potem lekko, z grubsza odciskam wodę w ręcznik i nakładam odżywkę. Zauważyłam, ze wszelkie maski i odżywki lepiej działają gdy nie nakłada się ich na takie ociekające włosy, tylko właśnie wilgotne.
No i dopiero wtedy szoruje się gąbką, robię peelingi, depilacje itp. A odżywka sobie działa. I potem wszystko spłukuje. Nigdy nie patrzę na czas- jak skończę wszystko co zaplanowane to spłukuję
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 13:32   #71
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez aleksandra62 Pokaż wiadomość

O jednak już udało wkleić się baner a mam do Was pytanie o odżywkę.. Jak ją stosujecie? Nakładacie na włosy i od razu spłukujecie czy na przykład po nałożeniu na włosy zakładacie na nie ręcznik i tak czekacie jakiś czas?
zależy ile mam czasu. za pierwszym razem umyłam włosy szamponem, odcisnęłam je w ręcznik, żeby nie były super mokre i nałożyłam odżywkę. a na to mój czepek i wszystko owinęłam suchym ręcznikiem. dzisiaj z braku czasu nałożyłam na dwie minutki i spłukałam
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-19, 13:39   #72
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Przed chwilą się dokopałam to informacji ile ma kosztować ta dwufazowa odżywka i ... śmiechłam. XDDDDDD
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 14:29   #73
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Dziewczyny a pamiętacie do kiedy trzeba napisać recenzje testowanych kosmetyków?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 15:22   #74
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

chyba do 1 czerwca
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 16:22   #75
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
chyba do 1 czerwca
Dzięki
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 18:46   #76
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Czy do kogoś nie dotarła jeszcze ta maska z aktywatorem ciepła?
Bo u mnie ani widu, ani słychu
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 19:19   #77
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

jutro u mnie mycie szamponem oczyszczającym- ciekawe ile zostanie z tej gładkości zauważyłam, że włosy są milsze w dotyku, ale ja na co dzień nie używam szamponów z silikonami
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-19, 20:09   #78
HjAcYnTa
Raczkowanie
 
Avatar HjAcYnTa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 243
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
Czy do kogoś nie dotarła jeszcze ta maska z aktywatorem ciepła?
Bo u mnie ani widu, ani słychu
Ja też jeszcze nie dostałam...
Ciekawa jestem czy dojdzie kiedykolwiek, jakby nie mogli przesłać od razu wszystkiego za jednym razem
HjAcYnTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 09:13   #79
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez HjAcYnTa Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie dostałam...
Ciekawa jestem czy dojdzie kiedykolwiek, jakby nie mogli przesłać od razu wszystkiego za jednym razem
Wysłali to zwykłymi listami, bez żadnego potwierdzenia więc nawet jak zaginie gdzieś w drodze albo ktoś sobie ją weźmie to cóż..
__________________
every moment is good to change everything..

Gram, bo lubię

https://www.instagram.com/req29/
requiem29
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 17:45   #80
paolinka3991
Raczkowanie
 
Avatar paolinka3991
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 113
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

melduję się

Również otrzymałam do testowania kosmetyki z niebieskiej serii Dove - Intensive Repair.

ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z szamponu i odżywki. sprawują się jak należy na moich troszeczkę przesuszonych włosach


co do tej maski z aktywatorem ciepła... jest świetna
nie mogłam się powstrzymać.... byłam ciekawa jak zadziała i tego samego dnia w którym ją otrzymałam - skorzystałam z niej
trochę się wystraszyłam tego ciepła, które poczułam na rękach... dziwne uczucie... ale efekt po użyciu świetny
włosy leciutkie, pachnące, lśniące i zero puchu na głowie
mój chłopak też zauważył jej pozytywne działanie na moje włosy...
szkoda że tak mało jej było i tylko na raz...
__________________
paolinka3991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 17:52   #81
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Moje włosy naprawdę wyglądają coraz ładniej. Nie plączą się aż tak jak miały to w zwyczaju, są gładkie, miękkie i pachną. Nie spodziewałam się, że to właśnie Dove sprawi, że tak będzie. Używałam ostatnio sporo naturalnych masek i niby dobrych szamponów i włosy prezentowały się o wiele gorzej, a teraz ! No lubię patrzeć na swoją fryzurę .
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 18:17   #82
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Ja do tej pory używałam "naturalnych" szamponów i odżywek, bo podobno są najlepsze. No ale niestety moje włosy wcale nie wyglądały na zdrowsze, co prawda kiedyś kiedy włosów nie rozjaśniałam to te produkty sprawdzały się całkiem ok, choć zapach bardzo mnie odstraszał. Zeszłam z dość ciemnego brązu do blondu dlatego włosy dostały trochę w kość. Do tego dochodzi suszarka i czasami prostownica. Teraz włosy farbuję farbą rozjaśniającą co jakieś 3 miesiące, nie chcę ich co chwilę podcinać, bo zapuszczam. Końcówki są suche, łamliwe, rozdwajają się bardzo. Dove Intensive Repair to moja ostatnia deska ratunku, bo inaczej niestety będę musiała włosy porządnie skrócić. Póki co jestem bardzo zadowolona, włosy wyglądają po myciu na zdrowsze, nie plączą się i są dobrze nawilżone.
Kiedyś kupiłam odżywkę Dove taką na rozdwajające się końcówki (nie pamiętam nazwy), ale ona bardzo obciążała moje włosy, wyglądały jakby były tłuste, oblepione i po prostu brzydkie.
Intenisive Repair to zupełnie inna bajka, normalnie strzał w 10
Jutro znajdę chwilkę, aby w końcu wypróbować odżywkę z aktywatorem ciepła, dziś glowa mnie boli...
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 22:16   #83
sweetieSS
Zakorzenienie
 
Avatar sweetieSS
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6 709
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

na mnie maska z aktywatorem ciepła w ogóle nie podziałała zauważyłam, że są wręcz przesuszone, nie nawilżone i odżywione
sweetieSS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:09   #84
Quiza
Raczkowanie
 
Avatar Quiza
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 348
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Na moje włosy maseczka z aktywatorem ciepła podziałała dobrze ale cena jest powalająca, szczególnie że aktywatora nie da sie zamknąć i trzeba zużyć za pierwszym razem całość. Maseczkę podzieliłam na dwie części i następnym razem po nałożeniu owinę głowę ręcznikiem
Quiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:15   #85
paula_092
Raczkowanie
 
Avatar paula_092
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 180
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Mam takie pytanie, czy maskę z aktywatorem ciepła stosowałyście wyłącznie na raz, bo patrząc na moją długość i gęstość włosów wydaje mi się, że wystarczy na dwa użycia, tym bardziej ze na opakowaniu jest napisane stosować od połowy włosów, a nie jak w opisie produktu na wizaz.pl od nasady.
Pozdrawiam

paula_092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:18   #86
monikaR1234
Raczkowanie
 
Avatar monikaR1234
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

najbardziej zadowolona jestem z maski- świetnie regeneruje wlosy, są delikatne, miękkie

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

pewnie, jeżeli masz taką możliwość, to na dwa razy zrób maskę.
__________________

Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem. Arystoteles



monikaR1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 15:45   #87
HjAcYnTa
Raczkowanie
 
Avatar HjAcYnTa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 243
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
Wysłali to zwykłymi listami, bez żadnego potwierdzenia więc nawet jak zaginie gdzieś w drodze albo ktoś sobie ją weźmie to cóż..
Czy jeśli się nie dostało jej to powinnam to zgłosić gdzieś? Bo recenzje niby trzeba napisać a jak mam to zrobić jak czegoś nie użyłam?
U mnie pewnie listonosz sobie zakosi bo lubi...miałam kilka przypadków gdy coś nie docierało albo docierało otwarte
HjAcYnTa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 16:26   #88
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

ja bym zglosila

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 18:06   #89
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

Hej

Od tygodnia testuję szampon i odżywkę Intensive Repair (maseczkę z aktywatorem ciepła zostawiam sobie na sam koniec). Włosy mam zniszczone farbowaniem + dodatkowo ostatnio przesuszyłam je na słońcu, stąd też łatwo nie jest, ale póki co jestem zachwycona, włosy są o wiele bardziej miękkie i przyjemne w dotyku. Ciężko mi stwierdzić póki co, na ile jest to działanie serii Dove, bo moje włosy zawsze tak reagują na zmianę szamponu, ale mam nadzieję, że efekt się utrzyma
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 20:12   #90
Anieg
Przyczajenie
 
Avatar Anieg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 15
Dot.: Niebieska seria Dove - Intensive Repair

ja już wiem na pewno, że któryś z produktów Dove mnie uczula-nie wiem czy szampon, czy odżywka-postaram się to zweryfikować w najbliższych dniach.
Swędzi mnie głowa, we włosach pojawiły się ropne krostki...
A miało być tak pięknie...
__________________
Nie mogę przejmować się tym, co mówią inni, bo innych jest dużo,
i każdy mówi co innego...
Anieg jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-03 19:33:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.