Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 17:31   #61
elle93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 77
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Ojej, a myślałam, że sklep jest godny uwagi.
elle93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:39   #62
Arwena90
Przyczajenie
 
Avatar Arwena90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Wypraszam sobie, nie jestem żadną pseudo konkurencją tego sklepu. Mogę przesłać maile od Zalando dla zainteresowanych na priva na dowód ich błędu i bezczelnego podejścia do pomyłki, która kosztowała mnie dodatkowe pieniądze na krawcową.

Ja się zawiodłam i nigdy więcej tam nic nie zamówię. Tak to już jest, niektórzy po prostu jak się raz przejadą to nie wracają już do danych sklepów i tyle
Arwena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:22   #63
maria magdalena g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Cytat:
Napisane przez betsy80 Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj maila, że moje pieniądze zostały wysłane i MAM CZEKAĆ NA NIE KILKA DNI ROBOCZYCH, NAWET 5-6.
Znacie jakiś bank, któryw dzisiejszych czasach w takim tempie księguje przelewy???

Kpiny, kpiny i jeszcze raz kpiny. Na pieniądze w takim razie będe czekać ponad 3 tygodnie.

PIERWSZY I OSTATNI RAZ.
Niezła nauczka.
Ja mam ten sam problem. Zwróciłam buty ponieważ miały inny kolor. 3 tydzień mija a moich pieniędzy nie widać. Teraz już nie odpowiadają na maile a dziewczyny z infolinii mówią że pieniądze wyszły od nich z księgowości.
maria magdalena g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:09   #64
maria magdalena g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Chyba sprawe z Zalando skieruje do sądu. Oddałam buty bo ich kolor odbiegał od rzeczywistego i 3 tydzień mija a ja czekam na pieniądze!!!
Jakie macie doświadczenia ze zwrotem pieniędzy bo z tego co czytałam to nie najlepsze. Czy ktoś miał przypadek że nie oddali kasy???
maria magdalena g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:15   #65
maria magdalena g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
Myślę, że to czy jest drogo/tanio zależy w dużym stopniu od marki i konkretnych produktów. Przykładowo ceny torebek M. Korsa są całkiem atrakcyjne w porównaniu z innymi sklepami, a już np. jeansy Replay udało mi się kupić stacjonarnie ponad dwukrotnie taniej niż w Zalando... Wydaje mi się, że to jednak domena tego typu portali zakupowych, że ceny są zróżnicowane i trzeba szukać okazji.

osobiście Zalando polecam, nie miałam żadnych problemów z realizacją zamówienia.
Z zamówieniami też nie miałam żadnych problemów.
Ale pierwszy zwrot i od razu problem.
3 tydzień i nie mam zwrotu pieniędzy!!!
maria magdalena g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 14:24   #66
clara099
Raczkowanie
 
Avatar clara099
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 331
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

zastanawiałam się nad zakupami w Zalando, ale chyba sobie podaruję, oszczędzając nerwy. ale nie ma co ukrywać, mają ładny asortyment.
__________________
Moje ślubne inspiracje
clara099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 16:09   #67
cherr
Rozeznanie
 
Avatar cherr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sercem Londyn!
Wiadomości: 530
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Cytat:
Napisane przez clara099 Pokaż wiadomość
zastanawiałam się nad zakupami w Zalando, ale chyba sobie podaruję, oszczędzając nerwy. ale nie ma co ukrywać, mają ładny asortyment.
Dziwnym trafem nikt z dłuższym stażem nie narzeka
__________________
Cuz you were driving me crazy . . .
cherr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-21, 20:10   #68
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Odp: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Ja nie narzekalam. Ale tez to co zamowilam przyszlo bez bledow.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 20:45   #69
Agniszon
Raczkowanie
 
Avatar Agniszon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

I ja się podzielę swoim doświadczeniem
Może ze 2 tygodnie temu zamawiałam buty. Od razu zapłaciłam za zakupy, bo tak mam w zwyczaju. Od tego momentu w przeciągu paru dni nie działo się nic, aż do maila od nich, że niestety wybrany przeze mnie towar muszą ściągać z innego magazynu, gdyż nie mają na stanie a cały ten proces potrwa kilka dni. Po dwóch dniach od tego maila miałam jednak przesyłkę u siebie.
W sumie nie jestem ani przesadnie zadowolona, ani zawiedziona - takie neutralne podejście.
Agniszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:54   #70
NaviMa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Zakupy w Zalando robiłam już 5 razy. Faktycznie ogromnym plusem są darmowe wysyłki i zwroty. Ja przeważnie zamawiam około 10 rzeczy, a z tego zostają u mnie może dwie. Pozostałe odsyłam.

Co do cen - identycznie, jak w którymś poście wyżej. Sukienki od projektantów są w atrakcyjnych cenach, ale te ze słabszych zagranicznych marek, zdecydowanie za drogo. (przykładowo kupiła bluzkę marki Saint Tropez za 200 zł, a następnie taką samą w innym kolorze w osiedlowym sklepie z zagraniczną odzieżą za 59zł... byłam taka wściekła, gdy to zobaczyłam. Nie wierzyłam, że to ta sama marka i dokładnie ta sama bluzka... http://i1.ztat.net/large/S2/82/1E/02...2Q-003@1.1.jpg)

Trzeba polować na wyprzedaże.

Odnośnie jakości, również zgodzę się z poprzedniczkami. Znane marki super, mniej znane... koszmar. Na zdjęciach cudo, w rzeczywistości szmatka.

Na przesyłkę raz czekałam 3 dni, a przy ostatniej paczce 2 tygodnie.

Ze zwrotem kosztów nigdy nie miałam problemów. Mniej więcej do tygodnia wszystko wraca mi na PayPal'a.

Nienawidzę mieć ubrań, które potem widzę na połowie ludzi w Polsce i pod tym względem Zalando mi odpowiada. Ogrom marek lepszych i słabszych. Fajne zdjęcia, przejrzysta segregacja.

Jednak zawsze to zakup przez Internet... czekasz podekscytowana na paczkę. Przychodzi, otwierasz i okazuje się, że to za duże, to ma zły kolor, tamto słabej jakości i w końcu większość odsyłasz.

Mimo wszystko, polecam.
NaviMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 17:21   #71
Alessandra88
Raczkowanie
 
Avatar Alessandra88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 116
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Ja również mam z tym sklepem jak najlepsze doświadczenia. Wysyłka towaru była szybka, korzystałam akurat z akcji promocyjnej 60 zł rabatu. Mimo iż jedna bluza okazała się za duża (rozmiar był dobry, po prostu to ja inaczej sobię ją wyobrażałam), dostałam zwrot pełnej kwoty za ten artykuł, nie odliczyli sobie tego rabatu. Z samym zwrotem też nie było problemów, przez to co przeczytałam w tym wątku nastawiłam się na tygodnie czekania.. miło się zaskoczyłam bo pieniądze wróciły na konto następnego dnia po tym jak dostałam od sklepu maila, że mój zwrot do nich dotarł. Jedyny minus to czas oczekiwania podczas próby dodzwonienia się do kuriera, który ma odbierać zwroty, myślę że było to z dobre 10-15 minut
Alessandra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-17, 23:27   #72
malkontent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Witam
Dzisiaj otrzymałem buty z Zalando. Płatność za pobraniem.
Wszytko sprawnie, towar zgodny z opisem. Troszeczkę różni się odcień ale byłem świadom, że zdjęcie w internecie może nie oddawać do końca prawdziwego koloru.
Wcześniej czytałem wasze opinie i przyznam, że trochę mnie nastraszyliście.
Ponieważ aktualnie nie ma powodów do odsyłki(mam nadzieję, że nie będę reklamował), wypowiem się w innych kwestiach.

Dużo opinii negatywnych.
Jeżeli sklep ma duże obroty, nie ma się co dziwić, że jest sporo opinii.
Tak się jednak zdarza, że zadowoleni klienci cieszą się z towaru i niekoniecznie mają chęć na wchodzenie na forum i wydawanie pochlebnych opinii.
Co innego z klientami niezadowolonymi.
Ci nie siedzą cicho tylko narzekają i szukają wszędzie pomocy. Wchodzą na fora i komentują negatywnie. Często na jednej opinii nie poprzestają.
Wniosek? - negatywy dzielić przez 10, pozytywy mnożyć przez 100.

Na Zalando jest drogo.
Takie komentarze są wg. mnie bez sensu.
Jest drogo kupuj gdzie tanio. Dlaczego chcesz wejść do pierwszego z brzegu sklepu i oczekujesz, że ten dostosuje pod Ciebie ceny? Sklep prowadzi własny biznes i to jego sprawa jakie ma ceny. Będzie miał drogo - nie będzie miał klientów - zbankrutuje.
To jego sprawa, a nam jak się nie podoba wychodzimy i kupujemy u konkurencji.

Generalnie trzeba czytać regulaminy i mieć świadomość niedogodności sprzedaży na odległość.
Jeżeli ktoś nie chce mieć niespodzianek, nie powinien kupować przez internet.
Wiadomo, że kontakt bezpośredni ze sprzedawcą jest lepszy, ja jednak wolę kupować przez internet, bo oferta jest dużo większa a ceny przeważnie niższe niż w moich sklepach.
Nikogo do niczego nie namawiam ale ja nie poprzestanę na pierwszym zakupie w Zalando.
W moim przypadku było warto.
malkontent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 07:55   #73
Arwena90
Przyczajenie
 
Avatar Arwena90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Witam! :) Problem ze sklepem internetowym Zalando

Witam serdecznie,
mimo deklaracji, że już nigdy w życiu i w ogóle nie ... to skusił mnie kod rabatowy wysłany w ramach przeprosin za poprzednie niedogodności a że potrzebowałam kilku sportowych ubrań no to zakupiłam 2 pary krótkich spodenek i koszulkę. Przesyłka szła prawie 2 tygodnie ale jak mnie informowano było to związane z tym, że moje zamówienie składało się z rzeczy znajdujących się w różnych magazynach i muszą to skompletować .... dobra niech im będzie ... Za wszystko płaciłam przy odbiorze, jedne spodenki odesłałam. Póki co mija kilka dni i nadal czekam. Jak pieniążki pojawią się u mnie w czasie krótszym niż 2,5 tygodnia to dam znać, że być może ich działanie zależy od tego na kogo się akurat trafi .... ;P

Edytowane przez Arwena90
Czas edycji: 2013-06-21 o 07:56
Arwena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 14:09   #74
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja zamawialam kilka razy i przewaznie przesylka szla okolo tygodnia. Ostatnio udalo sie im nawet dostarczyc mi paczke w 2 dni Robilam tez zwrot (troche sie balam przez te opinie ) i przelew otrzymalam w ciagu 2 dni
Takze jak dla mnie wszystko ok.
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 11:31   #75
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Szybkie pytanie mam, bo się nie mogę dodzwonić na infolinię (a zanim na malia odpiszą, to się zestarzeję), może wiecie.
Zamawianie UGGów z zalando.pl jest bezpieczne?
Zalando.de jest oficjalnym partnerem handlowym, pl na stronie UGG nie figuruje.
Pl to po prostu polska odnoga de? Towar idzie z jakiegoś wspólnego magazynu centralnego? Nie jest tak, że pl i de zamawiają towar w różnych miejscach?

Zawsze kupowałam na Victoria` s Secret, albo mi brat przywoził, ale, cóż, było i się skończyło i obecnie zostaje mi opcja krajowa.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 13:06   #76
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Robiłam zakupy na Zalando kilkanaście razy i jestem zachwycona: cenami, obsługą, formami zwrotu, czytelnością strony... Nie wchodzę już nawet na Asos Zalando ma sporo ciekawych niszowych marek, np. niemieckich.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 14:17   #77
funieczka80
Przyczajenie
 
Avatar funieczka80
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 23
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Zakupy na zalando robiłam już kilka razy i nigdy nie było żadnych problemów. 3 max 5 dni i zamówiony towar w domu. Świetnie zapakowany, bez żadnych uszkodzeń i bez śladów rzucania i targania po ziemi, jak pisała na początku jedna z wizażanek.
Polecam.
funieczka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 06:32   #78
xsyskax
Zadomowienie
 
Avatar xsyskax
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 119
Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Zadnych problemow z nimi nigdy nie mialam. Buty dostalam po 3 dniach.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Szybkie pytanie mam, bo się nie mogę dodzwonić na infolinię (a zanim na malia odpiszą, to się zestarzeję), może wiecie.
Zamawianie UGGów z zalando.pl jest bezpieczne?
Zalando.de jest oficjalnym partnerem handlowym, pl na stronie UGG nie figuruje.
Pl to po prostu polska odnoga de? Towar idzie z jakiegoś wspólnego magazynu centralnego? Nie jest tak, że pl i de zamawiają towar w różnych miejscach?

Zawsze kupowałam na Victoria` s Secret, albo mi brat przywoził, ale, cóż, było i się skończyło i obecnie zostaje mi opcja krajowa.
Ja zamawiam na holenderskiej wersji strony i wysylka byla z niemiec. Mama ns polskiej i tez wysylka z niemiec. Oferty sa te same, tylko strone tlumacza tak wiec pl de nl to jedno i to samo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy
xsyskax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 08:21   #79
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

To teraz ja:
Zamawiałam u nich kilka par butów. Pierwsze zamówienie -ok, Drugie - zrobiłam zwrot, kasę oddali po kilku dniach- więc też ok.
Ostatnio znów zamówiłam buty. Przysłali mi jakąś kwiecistą kurtkę dla dzieci. Oczywiście zrobiłam zwrot, kliknęłam jeszcze raz w moje buty (przyszły szybko jak zwykle, z nimi już było wszystko w porządku). Niestety kasy od miesiąca za to pomyłkowe zamówienie mi nie zwrócili. Muszę do nich zadzwonić.
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 08:05   #80
pakulinkaa
Przyczajenie
 
Avatar pakulinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja niestety również mam takie doświadczenia dzięki którym wiem, że już nigdy tam nie zamówię. Zamawiałam kilka produktów- pierwsze- buty reklamowałam po 2 msc. reklamacja rozpatrzona pozytywnie, buty odesłałam ale oczywiście ze strony sklepu wystąpiły problemy- rzekomy brak przesyłki- po 2 tyg. mimo że Opek zaksięgował dostarczenie. Następnie zwracałam koszulę która okazała się za duża. Tutaj pojawił się problem z odzyskaniem pieniędzy- Zalando udostępniło mi jedynie opcję zasilenia salda na ich koncie i wykorzystaniem go na kolejne zakupy. Skandal! Pieniędzy na razie nie odzyskałam- sprawa w toku....
pakulinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 08:19   #81
Douillet
Przyczajenie
 
Avatar Douillet
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Żartujesz?! Skandal do kwadratu, nie daj się!
Powiem Wam, że mimo iż zarzekałam się: nigdy więcej! - skusiły mnie buty, których nie mogłam długo dostać. Paczka tym razem była szybko, buty w porządku, także w sumie jestem zadowolona. Ale z Twoim zwrotem, to jakieś przegięcie...
Douillet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 12:52   #82
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez pakulinkaa Pokaż wiadomość
Ja niestety również mam takie doświadczenia dzięki którym wiem, że już nigdy tam nie zamówię. Zamawiałam kilka produktów- pierwsze- buty reklamowałam po 2 msc. reklamacja rozpatrzona pozytywnie, buty odesłałam ale oczywiście ze strony sklepu wystąpiły problemy- rzekomy brak przesyłki- po 2 tyg. mimo że Opek zaksięgował dostarczenie. Następnie zwracałam koszulę która okazała się za duża. Tutaj pojawił się problem z odzyskaniem pieniędzy- Zalando udostępniło mi jedynie opcję zasilenia salda na ich koncie i wykorzystaniem go na kolejne zakupy. Skandal! Pieniędzy na razie nie odzyskałam- sprawa w toku....
Jak ktoś ma jeden post i obsmarowuje w nim sklep to podchodzę do takiej wiadomości z dystansem w to z zasileniem salda sklepu po prostu nie wierzę

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2013-08-31 o 12:54
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 13:20   #83
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja kupowałam juz kilkakrotnie w Zalando i za każdym razem byłam bardzo zadowolona z dokonanych zakupów jak i formy obsługi. Ze zwrotami takze nie miałam najmniejszych problemów nastawialam sie ze będę czekać 14 dni a tymczasem juz po 4 dniach pieniążki miałam na koncie. A płaciłam i przelewem i za pobraniem..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 19:23   #84
NaviMa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jestem w szoku po przeczytaniu ostatnich opinii.
Jak już pisałam wcześniej, robiłam zakupy kilkukrotnie i ani razu nie miałam najmniejszych zastrzeżeń.

Jedyną wpadkę zaliczyli przy ostatnim odbiorze paczki (chociaż nie wiem, czy się czepiać Zalando, czy kuriera?) - trzy razy umawiałam termin i trzy razy kurier się nie pojawił. W ramach rekompensaty dostałam zniżkę, a pieniądze pojawiły się na moim koncie po 2 albo 3 dniach. Też mam maile, wykazy itd. Mogę przesłać zainteresowanym.
NaviMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 14:00   #85
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez NaviMa Pokaż wiadomość
Jestem w szoku po przeczytaniu ostatnich opinii.
Jak już pisałam wcześniej, robiłam zakupy kilkukrotnie i ani razu nie miałam najmniejszych zastrzeżeń.

Jedyną wpadkę zaliczyli przy ostatnim odbiorze paczki (chociaż nie wiem, czy się czepiać Zalando, czy kuriera?) - trzy razy umawiałam termin i trzy razy kurier się nie pojawił. W ramach rekompensaty dostałam zniżkę, a pieniądze pojawiły się na moim koncie po 2 albo 3 dniach. Też mam maile, wykazy itd. Mogę przesłać zainteresowanym.
Czyżby była to wypowiedź jakiegoś pracownika Zalando? Może lepiej choć trochę wypowiedzi w innych tematach mieć i dopiero potem przejść do sedna, czyli chwalenia pracodawcy
Dziś dokładnie takie same buty na allegro i zalando oglądałam i różnica jest aż 200 zł. Jednak plusem jest duży wybór marek i możliwość zwracania i przesyłki bezpłatnej. Jednak niektóre ceny są wyższe od tych w sklepach stacjonarnych, ale jak się wykorzysta rabat jest tyle samo bądź taniej. Na razie miałam 3 przesyłki i jest ok, póki co czekam na kolejną. Na razie jeszcze trudno mi ocenić, ale jak jeszcze przyjadą kolejne rzeczy to znów tu zajrzę

Edytowane przez Niebieskooka arystokratka
Czas edycji: 2013-09-05 o 14:01
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 15:00   #86
MadziaLFC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja niestety zalando nie pochwalę W czasach, gdy na towar zamówiony na allegro czy w sklepach internetowych czeka się max. 5 dni roboczych to co się dzieje zamawiając na zalando jest skandalem. Kilka miesięcy temu zamówiłam u nich bluzę, oczywiście z opcją przesyłki pobraniowej, ze względu na multum negatywnych opinii (przezorny zawsze ubezpieczony ). Po tygodniu od dnia zamówienia, które miało ciągle status "w realizacji" dostałam maila, że dostawa opóźni się, bo towaru aktualnie nie ma w magazynie i muszą ściągać z innego, bla bla bla. 2 dni po tym mailu dostałam kolejnego, mówiącego o tym, że jednak towar nie jest już dostępny. Kilka minut pozniej dostalam maila, że mogę znów zamówić tę samą bluzę! Oczywiście, odpuściłam sobie, bo wyglądało to tak nieprofesjonalnie, że czułam stratę czasu, a może i kasy, na kilometr...
Niestety jednak, tak się składa, że nigdzie indziej nie mogę kupić takiej bluzy, jaką już od dawna sobie wymarzyłam, tylko właśnie podobne egzemplarze pojawiają się na zalando. W związku z tym postanowiłam z 2 tygodniowym wyprzedzeniem od wyjazdu, na który miała być przeznaczona spróbować szczęścia znowu. Nie zostałam jednak pozytywnie zaskoczona, bo dopiero po 4 dniach (5 licząc dzień zamówienia) dostałam maila, że (no a jakby inaczej) dostawa zamówienia opóźni się, bo muszą ściągać z innego magazynu. Wiadomo...
Zamówienie anulowałam, bo zapewne do czasu mego wyjazdu bluza nie doszłaby. Generalnie, jeśli ktoś ma chęć na czekanie po kilka tygodni z dostawą to ok, ja nie miałam takiej cierpliwości. Szczególnie, że tym razem weszłam na allegro i okazało się, że jest ta właśnie bluza, po tej samej cenie, z darmową przesyłką kurierską pobraniową, więc nie będę już się musiała użerać z zalando i zastanawiać, czy kiedyś wyślą mi zamówiony towar.
Znam jednak osoby, które mają lepsze doświadczenia i chwalą sobie. Jeszcze pewnie kiedyś spróbuję coś stamtąd zamówić, jeśli nie będzie można nigdzie indziej. Jednak jak na razie zalando kojarzy mi się źle i zamierzam sprawdzać tą stronę dopiero, gdy nie znajdę towaru gdzie indziej.

Edytowane przez MadziaLFC
Czas edycji: 2013-09-16 o 15:02
MadziaLFC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:14   #87
gretastyl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: London
Wiadomości: 16
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Osobie która 1-sza do mnie napisze na e-maila oddam GRATIS kod na kwote 40zl w zalando. Z tym ze zastrzegaja sobie zakup za min.200zl do 19.11.2013. No ale jak ktos sobie kupi sukienke to 40zl zrobi na nim wrazenie
gretastyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 09:46   #88
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Odświeżam temat, bo wypatrzyłam na Zalando sukienkę na studniówkę i się zakochałam w niej...:
http://www.zalando.pl/tfnc-sukienka-...1c01s-602.html

Piękna, prawda?
xD

Ale właśnie kwestia materiału i kasy... No bo 300 zł za sukienkę o 100 zł za dużo, ale w końcu studniówka... Mam ciemną karnację, sukienka będzie po prostu idealna. Martwię się tym, że dostanę coś odbiegającego od standardów przedstawionych w opisie lub że rozmiar będzie za mały/duży i nie zdążę wymienić na inny, skoro mówicie, że czekacie na zwrot kasy kilka tygodni... Ale ciekawe czy z wymianą byłby taki sam problem? Na inny rozmiar.

Nie wiem. Jeśli tydzień przed studniówką okaże się, że sukienka jest za mała i nie zdążę wymienić, to co potem?

I chciałabym jeszcze zapytać jak wyglądają metki? Tzn czy są one przyczepiane agrafką, jakąś wstążką tym plastykowym czymś?
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 21:19   #89
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja się skusiłam na buty.. i w sumie już żałuję ponieważ: buty zamówiłam w weekend od razu wykonałam przelew. Bank zaksięgował mi przelew w poniedziałek. No ale na koncie w Zalando wisiało że opłata nieuregulowana, zadzwoniłam i dowiedziałam się że przelew u nich nie jest zaksięgowany... nigdy nie miałam takiej sytuacji kazali mi wysłać potwierdzenie przelewu i że zaksięgują wpłatę... wysłałam i czekałam czekałam.. dzwonię ponownie to poinformowali mnie że dostali maila przekazali do księgowości i nie dostali odpowiedzi... Póki co boję się że pozbyłam się kasy na amen... nie raz kupowałam przez neta w różnych sklepach i nigdy nie było takiej sytuacji nie rozumiem dlaczego przelew nie doszedł do nich a robiłam wszytko tak jak napisali, dałam prawidłowe dane, tytuł... jest XXI wiek miliony sklepów internetowych a tu jakieś ekstremalne przypadki... nie wiem mam nadzieję ze kasa się znajdzie może nie być już ale żebym tylko nie straciła...
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 12:08   #90
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja zamawiałam sukienkę, paczka dotarła w miarę szybko, opcja za pobraniem.
Niestety sukienka okazała się za duża i do tego była jeszcze przybrudzona.
Odesłałam ją w poniedziałek, i jestem w szoku, dzisiaj się okazało że kasę od zalando mam już na koncie.
Co do towaru to bywa różnie, w końcu sprzedają odzież wielu firm, to że coś jest za duże albo za małe to akurat nie ich wina, zawsze można odesłać.
Szkoda że nie ma podanych dokładnych wymiarów każdej rzeczy.
Najlepiej zamawiać odzież firm, których rozmiarówkę się zna, chociaż i to nie zawsze się sprawdza.
Ja jak na razie z zalando jestem zadowolona, darmowa dostawa i zwrot oraz szybki zwrot pieniędzy za odesłaną rzecz.
No i ten kurier z Fedexu jest tak przystojny, że chyba będę częściej zamawiać
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 14:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.