Trzydziestki - waga w dół! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-17, 16:29   #211
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Ja miałam gulasz z indyka z kaszą jęczmienna i zestawem surówek plus zupa krem z cukinii , ale to w knajpie,bo samej by mi się ni chciało robić
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 17:58   #212
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Dalatka z maka kurczakowa z oliwa bez sosu)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 18:15   #213
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

U mnie mix sałat + awokado + łosoś + pomidor malinowy + oliwa = pyszna sałatka.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 08:34   #214
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Same dobroci jecie Ja dziś robię torcik z galaretek i serków homo, bo córka uwielbia.
Teraz śmigam podźwigać hantelki z rana.
Miłego weekendu!
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 10:15   #215
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

pychotki! ja wczoraj zjadlam na obiad tylko zupke krem brokułowo serową.

Dzisiaj od rana koktajl z grejfruta, pomarańczy na bazie zielonej herbatki + niestety musiałam dosłodzić bo mój mąż miałby problem z wypiciem

U mnie ostatnio waga pokazala 57,5 .... a dzisiaj znowu 58,5 ...

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Witam też nowe 30stki!
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 09:07   #216
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Oj, u mnie też waga się waha o 1 kg co drugi dzień średnio ważne, że wykazuje tendencję spadkową
Dzisiaj chyba odpuszczę i się trochę poopalam...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 09:39   #217
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Miłego opalanka!

BTW, opalone ciałko zawsze lepiej wyglada, nawet jeśli jest oponka na brzuszku. Jak jest muśnięta słońcem to od razu jest lepiej.

Edytowane przez Lib_r4
Czas edycji: 2016-06-19 o 09:41
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 11:15   #218
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Byla pizza) i piwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 16:00   #219
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Byla pizza) i piwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to teraz 100 brzuszków!

Ja właśnie wróciłam z rowerków zjadłam sałatke i na obiadokolacje obie pesto do tego domowa lemoniada bez cukru. Mniam!
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 22:32   #220
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
Miłego opalanka!

BTW, opalone ciałko zawsze lepiej wyglada, nawet jeśli jest oponka na brzuszku. Jak jest muśnięta słońcem to od razu jest lepiej.
Niby tak, ale z drugiej strony W NASZYM WIEKU trzeba uważać ze słońcem.

Ja dziś na obiad zaszalałam. Zjadłam cały woreczek ryżu ze sznycelkiem z indyka w sosie jogurtowo-grzybowym (znalazłam super esencję z grzybków, polecam, bo dania od razu nabierają "pazurka" ) a do tego brokuł.

Jutro odbiję na siłowni
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 07:36   #221
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Witam z rańca.
Ja nie opalam się tak żeby mnie spiekło. W miejscach wrażliwych (twarz, dekolt, ramiona) smaruję się filtrem. Poleżakowałam i troszkę mnie musnęło, ale ja jak córka młynarza jestem
W NASZYM WIEKU to na całe ciało filtr minimum 30
A tak poważnie, to zależy od karnacji i stopnia przystosowania do słońca. Ja ciężko się opalam. Jakbym cała w 30-stce była to nic a nic mnie nie chwyci słońce. Mam 15-stkę i jest ok.

Deszcz dzisiaj. A miałam biegać może przewieje chmurzyska do wieczora



Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Byla pizza) i piwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piwo jak jedno to jeszcze nic, gorsza pizza. Czyżby był cheat day ?
U mnie wczoraj i w sobotę ogólnie zdrowo było, poza 5 kostkami Schogettena wczoraj (patrzyły na mnie ) i moim ciastem na maślance z truskawkami, ale prawie całe zjadł mąż....i to byłby mój cały weekendowy cheat czyt. odstępstwa od diety
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 12:57   #222
ka_kuszka
Raczkowanie
 
Avatar ka_kuszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Niby tak, ale z drugiej strony W NASZYM WIEKU trzeba uważać ze słońcem.

Ja dziś na obiad zaszalałam. Zjadłam cały woreczek ryżu ze sznycelkiem z indyka w sosie jogurtowo-grzybowym (znalazłam super esencję z grzybków, polecam, bo dania od razu nabierają "pazurka" ) a do tego brokuł.

Jutro odbiję na siłowni
Chwilę mnie nie było- nie miałam czasu pisać, bo ćwiczyłam
A propos bezpiecznego opalania, znalazłam bardzo fajny balsam z samoopalaczem z Dove. Wiem, że jest też jego nowa wersja, ale ma średnie opinie. Ten, który mam (do jasnej karnacji) sprawdza się super, delikatny efekt jest widoczny już po 2-3 godzinach. Nie trzeba z nim uważać jak z samoopalaczem, nie robią się smugi ani zacieki po kąpieli. Smaruję 3 dni pod rząd, taki efekt mi wystarcza i utrzymuje się około tygodnia. W drogerii superkoszyk znalazłam właśnie tą starą wersję balsamu:

Niestety wywaliło mi linka, chyba nie wolno wrzucać, więc podaję tylko jego nazwę i zdjęcie:

Dove Balsam do ciała Summer Glow light skin



A co do obiadków, kupiłam dzisiaj książkę Natalii Gacki, a właściwie dwie. W jednej mam plan treningów na pół roku "Zostań FIT w 180 dni", a druga to "Dieta FIT" czyli przepisy. Już wybrałam dzisiejszy obiad- zapiekankę z ziemniaków, cukinii, pomidorów i mozzarelli



Zrobiłam sobie też wczoraj pierwszy raz zdjęcia w bieliźnie... masakra, dobiło mnie to, że jeszcze baaardzo długa droga przede mną, ale przyznam, że jak tak ćwiczę codziennie czy tam z jednym dniem przerwy, to aż mnie nosi dopóki nie poćwiczę

Edytowane przez ka_kuszka
Czas edycji: 2016-06-20 o 12:59
ka_kuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 13:16   #223
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cześć

Ja w końcu dziś mam zamiar dotrzeć na siłownię Torba spakowana, czeka w bagażniku na koniec pracy


Co do balsamów ja mam teraz z Perfecty taki brązujący - też jest super. Mam też piankę Lirene ale ona to tragedia, mega mocne opalenie w godzinę ale do tego smugi i zacieki

Zapiekanka brzmi nieźle

U mnie dziś gotowana pierś z kurczaka, brokuły i kasza gryczana. Ale wziełam za dużą porcję, dałam radę tylko połowie
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 08:31   #224
ka_kuszka
Raczkowanie
 
Avatar ka_kuszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Hej dziewuszki, wczoraj zrobiłam dzień odpoczynku, w sumie niechcący byłam tak śpiąca, że postanowiłam się zdrzemnąć i spałam do późnego wieczora

Dzisiaj już za mną śniadanie, omlet z książki NG. Wrzucam przepis,może komuś się przyda. Jedyne co zmieniłam, to nie dodałam cebuli, bo niezbyt dobrze się po niej czuję.



A co do planów treningowych, to dzisiaj zaczynam od treningu A1 z "Zostań FIT w 180 dni". Muszę Wam powiedzieć, że zachwycona jestem tymi książkami, tego mi było trzeba- konkretny plan, którego mogę się trzymać, pozbędę się tego mojego treningowego chaosu może

Miłego, zdrowego i aktywnego dnia Wam życzę
ka_kuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 09:01   #225
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Hej hej!

Z opalaniem też u mnie nie ma lekko, niestety mam bardzo suchą skórę. Smaruję się 100 razy dziennie a i tak mam takie suche plamki... Stosuję samoopalacz z kolastyny jak mam w planach jakas impreze na weekend czy weselicho to ze 2 razy posmaruję nogi i jest cacy

Rozpoczął mi sie urlop, chcialabym go wykorzystać na ćwiczenia, chcialabym w koncu zrzucic galaretkę☠z brzucha

Odpalam właśnie treningi na YT i idę poćwiczyć! co najmniej godzinę!
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:21   #226
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Melduję wykonanie treningu aż mięśnie bolą!
a po treningu lemoniada domowej roboty! niam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160622_111334.jpg (117,3 KB, 6 załadowań)
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 08:49   #227
ka_kuszka
Raczkowanie
 
Avatar ka_kuszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Ja wczoraj słabo z ćwiczeniami, tylko 1x trening A1 i ABS. Przedwczoraj zrobiłam 3x A1- bardzo fajny trening, jest też na YT na kanale Zostań FIT. Dzisiaj odpoczynek neiplanowany, ale boli mnie stopa (dlatego też wczoraj tak marnie z moim ćwiczeniem). Dam jej dzisiaj odpocząć i zobaczymy jutro
ka_kuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 09:23   #228
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Hej, właśnie zajadam omlet z dżemem z czarnej porzeczki lubię słodkie śniadania.
Ja wczoraj z mamą ćwiczyłam więc tylko skalpel był (dodałam hantle ale to słabizna straszna). Dzisiaj biegam, ale dopiero wieczorem bo zapowiada się dziś straszny upał. Zaraz z córką basen wyciągamy na ogród.
Miałam w rękach książkę Gackiej ale ostatecznie jej nie wzięłam, bo tyle jest przepisów na internecie, że hoho.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 09:25   #229
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

U mnie wczoraj siłka:
Rozgrzewka: rowe 4km/12 minut
Ćwiczenia na maszynach: 3x15 (dwa ćwiczenia na plecy, jedno na brzuch, 3 na nogi)
Steper 10 minut
Orbitrek 10 minut
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 09:32   #230
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

ja przez ostatnie dwa dni biegalam. Dzisiaj jeszcze nie wiem co pocwicze
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:00   #231
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

wow super! same mróweczki!
jaka u Was pogoda? u mnie 30 stopni... gorąco nie ma szans na sport na dworze.
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:42   #232
ka_kuszka
Raczkowanie
 
Avatar ka_kuszka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 100
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Hej, właśnie zajadam omlet z dżemem z czarnej porzeczki lubię słodkie śniadania.
Ja wczoraj z mamą ćwiczyłam więc tylko skalpel był (dodałam hantle ale to słabizna straszna). Dzisiaj biegam, ale dopiero wieczorem bo zapowiada się dziś straszny upał. Zaraz z córką basen wyciągamy na ogród.
Miałam w rękach książkę Gackiej ale ostatecznie jej nie wzięłam, bo tyle jest przepisów na internecie, że hoho.
Racja przepisów jest cała masa, do mnie przemówiła prostota tych przepisów, szybkość przygotowania i łatwo dostępne i stosunkowo tanie składniki. Lubie gotować, ale nie mam czasu żeby stać przy garach 30 minut żeby zrobić śniadanie No i ważnym aspektem jest to, że nie muszę się głowić gdzie (i za ile?) mogę kupić jakieś produkty, których nazwy nawet nie potrafię przeczytać Gacka sprawdza się u mnie w 100% i z ćwiczeniami i z przepisami
ka_kuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 10:17   #233
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Upał 33 stopnie w cieniu. Dzisiaj opalanko delikatne i planuje hantle w domu na wieczór. Wczoraj biegałam po 20 a i tak było duszno, fajnie się zrobiło koło 21. Upiekłam też wczoraj zdrowe kokosanki W weekend cheat (szukam jakiegoś nowego nie masakrycznie kalorycznego ciacha z truskawami na necie). W sobotę mecz i pewnie jedno piwo wypiję, schłodzone mi się marzy, och...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 20:00   #234
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

u mnie dzisiaj rowerkiem 13 km. Trasa krótka ale intensywnie było!
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 07:58   #235
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Pogoda w kratkę i nie mam kiedy rowerem pojeździć a miałam ambitny plan pójść na basen odkryty (a raczej pojechać rowerem), a tu lipa!
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 09:12   #236
30tka30
Przyczajenie
 
Avatar 30tka30
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Jak sobie radzicie z treningami w takie upały? W domowych warunkach (bez klimy) to nie lada sztuka. Ja w sobotę zaczęłam ćwiczyć swoim normalnym trybem i z tego gorąca zaczęło mi się robić słabo, więc spuściłam z tonu. Niczym dramatycznym się nie skończyło, ale mam już nauczkę i klimatyzer w drodze - ciekawe czy się sprawdzi w upał.
30tka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 13:35   #237
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez 30tka30 Pokaż wiadomość
Jak sobie radzicie z treningami w takie upały? W domowych warunkach (bez klimy) to nie lada sztuka. Ja w sobotę zaczęłam ćwiczyć swoim normalnym trybem i z tego gorąca zaczęło mi się robić słabo, więc spuściłam z tonu. Niczym dramatycznym się nie skończyło, ale mam już nauczkę i klimatyzer w drodze - ciekawe czy się sprawdzi w upał.
Wybieram mniej obciążające ćwiczenia, ustawiam wiatrak przed sobą i częściej popijam wodę. Ale niestety upał strasznie zniechęca do ćwiczeń
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 14:08   #238
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez 30tka30 Pokaż wiadomość
Jak sobie radzicie z treningami w takie upały? W domowych warunkach (bez klimy) to nie lada sztuka. Ja w sobotę zaczęłam ćwiczyć swoim normalnym trybem i z tego gorąca zaczęło mi się robić słabo, więc spuściłam z tonu. Niczym dramatycznym się nie skończyło, ale mam już nauczkę i klimatyzer w drodze - ciekawe czy się sprawdzi w upał.
Ja nastawiam budzik na 5:00, żeby poćwiczyć przed innymi zajęciami i upałem, ale zawsze przesypiam Mam nadzieję, że dziś zbiorę się w sobie i wyjdę wieczorem poćwiczyć, mam juz dość bycia leniem :P
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:46   #239
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Witajcie po urlopie . Naladowałam akumulatory aż miło. Co prawda trochę pofolgowałam z dietą, ade od jutra wracam na właściwe tory
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:09   #240
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Witajcie po urlopie . Naladowałam akumulatory aż miło. Co prawda trochę pofolgowałam z dietą, ade od jutra wracam na właściwe tory
hej jujka! no to mam nadzieje że zarazisz pozytywną energią.

Ja mam doła. Właśnie oglądam swoje zdjęcia sprzed paru lat... najgorsze jest to, że nie moge sie wziąć do działania. Niby coś robię, ale to wciąż za mało. Musiałabym ćwiczyc codziennie brzuszki i jakieś pompki i do tego bieganie. A mi sie nie chce! ;( dóóółłłłł......
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 11:29:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.