wazelina pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-27, 12:14   #1
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266

Pochwała wazeliny!!!


Właśnie! Wyczytałam na naszym nieocenionym forum, że ktoś polecał stosowanie właśnie wazeliny na suchą skórę pod oczami. Co prawda mój problem dotyczył nie tylko wysuszonej skóry i pierwszych zmarszczek (wiek i różne uczulenia), ale również porannej opuchlizny pod oczami. Pomyślałam: nie zaszkodzi spróbować. Słuchajcie!!! Efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania! Od 2 tygodni smaruję na noc powieki i pod oczami wazeliną. Rano wstaję i po ohydnych worach ani śladu. Widać oczywiście, że dopiero wstałam ale u kogo nie widać? Wklepuję kremik Bio-camill YR i po kilku chwilach wyglądam normalnie. Dzieki z całego serca temu kto polecił wazelinę.
Na marginesie. Ostanio parę razy przekonałm się, że stare, nieco zapomniane proste sposoby (także tanie) pielęgnacji skóry są znacznie skuteczniejsze niż drogie specyfiki dużo obiecujące a czasami przereklamowane. Niestety, wiele kobiet (ja również) zostaje omamiona przez reklamy, zdjęcia pięknych "zrobionych" modelek i kupuje wiele nowości.
Pozdrowienia!!!
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 12:39   #2
Hepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 133
Re: Pochwała wazeliny!!!

A ja wazeliny używam na noc, na usta [img]icons/icon10.gif[/img], jeszcze nigdy mnie nie zawiodła [img]icons/icon7.gif[/img], taniutka i baaardzo skuteczna [img]icons/icon7.gif[/img]
Hepi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-27, 12:47   #3
deeelf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 29
GG do deeelf
Re: Pochwała wazeliny!!!

WItam, ciekawa porada. Ja nie mam problemu z workami pod oczami, za to mam problem z sińcami. Masz może jaką metodę na to ??
pozdrawiam
magdab napisał(a):
> Właśnie! Wyczytałam na naszym nieocenionym forum, że ktoś polecał stosowanie właśnie wazeliny na suchą skórę pod oczami. Co prawda mój problem dotyczył nie tylko wysuszonej skóry i pierwszych zmarszczek (wiek i różne uczulenia), ale również porannej opuchlizny pod oczami. Pomyślałam: nie zaszkodzi spróbować. Słuchajcie!!! Efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania! Od 2 tygodni smaruję na noc powieki i pod oczami wazeliną. Rano wstaję i po ohydnych worach ani śladu. Widać oczywiście, że dopiero wstałam ale u kogo nie widać? Wklepuję kremik Bio-camill YR i po kilku chwilach wyglądam normalnie. Dzieki z całego serca temu kto polecił wazelinę.
> Na marginesie. Ostanio parę razy przekonałm się, że stare, nieco zapomniane proste sposoby (także tanie) pielęgnacji skóry są znacznie skuteczniejsze niż drogie specyfiki dużo obiecujące a czasami przereklamowane. Niestety, wiele kobiet (ja również) zostaje omamiona przez reklamy, zdjęcia pięknych "zrobionych" modelek i kupuje wiele nowości.
> Pozdrowienia!!!

magdab napisał(a):
> Właśnie! Wyczytałam na naszym nieocenionym forum, że ktoś polecał stosowanie właśnie wazeliny na suchą skórę pod oczami. Co prawda mój problem dotyczył nie tylko wysuszonej skóry i pierwszych zmarszczek (wiek i różne uczulenia), ale również porannej opuchlizny pod oczami. Pomyślałam: nie zaszkodzi spróbować. Słuchajcie!!! Efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania! Od 2 tygodni smaruję na noc powieki i pod oczami wazeliną. Rano wstaję i po ohydnych worach ani śladu. Widać oczywiście, że dopiero wstałam ale u kogo nie widać? Wklepuję kremik Bio-camill YR i po kilku chwilach wyglądam normalnie. Dzieki z całego serca temu kto polecił wazelinę.
> Na marginesie. Ostanio parę razy przekonałm się, że stare, nieco zapomniane proste sposoby (także tanie) pielęgnacji skóry są znacznie skuteczniejsze niż drogie specyfiki dużo obiecujące a czasami przereklamowane. Niestety, wiele kobiet (ja również) zostaje omamiona przez reklamy, zdjęcia pięknych "zrobionych" modelek i kupuje wiele nowości.
> Pozdrowienia!!!
deeelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:26   #4
darijka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
wazelina pod oczy

Drogie wizazynki. Mam pewna watpliowosc i prosze was o rady lepiej ja rozwiać za wczasu niz potem bedzie za pozno piszecie ze uzywacie wazeliny na usta... a ja mam pytanie. czy moge uzywac jej do pielegnacji codziennej pod oczy? mam 19 lat i drobne kurze lapki ( skora sucha ). Ale czy wazelina nadaje sie rowniez w tak delikatne partie?
dziekuje wam badzo bardzo mocnioutko za odpowiedzi pozdrawiam
darijka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 20:34   #5
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: wazelina pod oczy?

Hej. ja używam wazeliny zawsze gdy jakieś naczynko mi pęknie albo się powiększy właśnie w okolicach oczu i zawsze działa. Nakładam większą ilość na skórę i jeszcze nigdy nic złego mi nie wyrządziła
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:28   #6
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: wazelina pod oczy

skoro pomaga na wory to już po nią pędzę )
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:36   #7
gragub
Wtajemniczenie
 
Avatar gragub
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 094
GG do gragub
Dot.: wazelina pod oczy

Cytat:
Napisane przez ninewest94 Pokaż wiadomość
skoro pomaga na wory to już po nią pędzę )
Oj, to ja też....niech żyje wizaż! Hura, hura, hura!
gragub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 21:34   #8
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: wazelina pod oczy

muszę wypróbować! Na szczęście wazeline mam uffffff
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 02:27   #9
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: wazelina pod oczy

No wiec i ja cos dodam od siebie.Mam 25 lat i niestety pod oczami zaczely pojawiac sie zmarszczki...Oczywiscie spanikowana zaczelam buszowac po sklepach kosmetycznych w poszukiwaniu odpowiedniego specyfiku,ktory rozpocznie walke ze zmarszczkami.Kupilam Olaya,kupilam Neutrogene pod oczy.Uzywalam dzien w dzien,systematycznie.Popr awy zadnej nie bylo.Co gorsza..zauwazylam jedna znacznie wyrazniejsza,czerwona,dos c gleboka zmarszczke pod prawym okiem.Gdzies na internecie wyczytalam,ze bardzo fajna pod oczy jest wazelina+wycisnieta witamina A.No i zaczelam stosowac wazelinowo-witaminowa kuracje.Efekty sa super!Skora jest fajnie nawilzona,zmarszczki jakby splycone,a po tej glebokiej bruzdzie ani sladu.Chyba cos w tym jest,ze czesto nakladamy na swoja twarz tony chemii z nadzieja,ze nasza skora bedzie wygladac lepiej...a efekty nas rozczarowywuja.Warto wrocic wowczas do starych,babcinych metodNic nie tracimy,a mozemy zyskac.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 18:57   #10
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: wazelina pod oczy

ja rowniez uwazam , ze wazelina pod oczy jest nieoceniona . jestem w trakcie kuracji differinem i strasznie mi sie od tego zelu skora wokol oczu wysuszyla , podraznila itd , mimo , ze pod oczami differinu nie uzywam . zadnych kremow pod oczy nie moglam uzywac , nawet clinique , ktory niby taki dla alergikow , myslalam , ze mi wypali skore w tym miejscu . od kad zaczelam uzywac na to wazeliny , wszystkie moje problemy minely , a skora pod oczmi jest duuuzo bardziej zrelaksowana , gladka i wypoczeta . zadnego pieczenia , a pieklo po wszystkim , co stosowalam.
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 19:04   #11
Micheellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 223
Dot.: wazelina pod oczy

a ja mam pytanie. Czy są jakieś rodzaje wazeliny, pod oczy, do ust, czy jedna 'uniwersalna' ?
__________________


Micheellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 20:44   #12
MadisonCounty
Raczkowanie
 
Avatar MadisonCounty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: wazelina pod oczy

Cytat:
Napisane przez Micheellee Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie. Czy są jakieś rodzaje wazeliny, pod oczy, do ust, czy jedna 'uniwersalna' ?
Jest jedna uniwersalna.
Szczerze mówiąc nigdy nie myslałam o wazelinie jako o kremie pod oczy, hm, może sporóbuję
MadisonCounty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 22:57   #13
Micheellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 223
Dot.: wazelina pod oczy

ja też
__________________


Micheellee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 21:00   #14
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: wazelina pod oczy

znalazlam o wazelinie na forum biochemia urody :

'...wazelina ma bardzo dobre wlasciwosci gojace i sprzyja regeneracji skory, jest dobrze tolerowana przez osoby o suchej skorze, osoby o tlustje skorze moze zatykac, choc po silnych peelingach, zabiegach laserowych itp. wazelina jest zalecana przez lekarzy kazdemu w celu szybszej regeneracji i gojeniu sie skory.'
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 02:16   #15
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: wazelina pod oczy

moze bedzie trzeba sprobowac chociaz boje sie, ze mnie moze uczulic i rano wstane z wielkimi napuchnietymi oczami
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 03:08   #16
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: wazelina pod oczy

Warto sprobowacJa mieszam wazeline z wit.A,tzn przecinam kapsulke i wyciskam zawartosc witaminki.Taka mieszanke wklepuje sobie pod oczka.Cudow nie ma,wiadomo...ale skora jest nawilzona,a niestety borykalam sie z przeokropna suchoscia.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 18:09   #17
majekk93
Przyczajenie
 
Avatar majekk93
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6
Dot.: wazelina pod oczy

Temat już dawno nie poruszany, więc może warto go odświeżyć

Ja używam wazeliny głównie na usta bardzo często. No bajka po prostu. A w połączeniu z masażem szczoteczką do zębów usta są tak całuśne, że łohohooo

Zdarza się też, że posmaruję sobie dłonie troszkę, bo po pracy często mam strasznie wysuszone. Działa jak zabieg parafinowy u kosmetyczki tak samo dobra jest na skórki wokół paznokci. stają się elastyczne, nie odstają, super po prostu

A jeśli chodzi o smarowanie rzęs i skóry wokół oczu, to dopiero dzisiaj o tym czytałam więc zdania nie mam. Ale od dzisiaj zaczęłam i jak tylko zaobserwuję jakieś oznaki to dam znać
majekk93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:23   #18
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: wazelina pod oczy

widzę temat zawsze aktualny

Kładę sobie teraz pod oczy wazelinę z masłem shea. Fajne to i tak dalej, ale przeczesuję właśnie internet w poszukiwaniu odpowiedzi - czy taki zabieg może opóźnić starzenie się okolic oczu? Orientuje się ktoś?
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 16:08   #19
majekk93
Przyczajenie
 
Avatar majekk93
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6
Dot.: wazelina pod oczy

No ja czytałam, że podobno tak. Chyba nawet ktoś tutaj wyżej się na ten temat wypowiadał
majekk93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-21, 17:14   #20
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: wazelina pod oczy

.

Edytowane przez moja imaginacja
Czas edycji: 2012-12-21 o 17:16
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 11:17   #21
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: wazelina pod oczy

ja spróbuje dzisiaj z wit.a
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 02:34   #22
solhate
Przyczajenie
 
Avatar solhate
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 23
Dot.: wazelina pod oczy

Ja używam od ok. tygodnia ze wzgledu na brak kremu pod oczy :P i narazie efektów nie zauwazylam.Wiem tylko ze nie powinno sie wklepywac jej zbyc blisko kącika oczu ponieważ później swędzi
__________________
Dłuuugie włoooosy
solhate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 07:47   #23
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Pochwała wazeliny!!!

Cytat:
Napisane przez mabor44 Pokaż wiadomość
Właśnie! Wyczytałam na naszym nieocenionym forum, że ktoś polecał stosowanie właśnie wazeliny na suchą skórę pod oczami. Co prawda mój problem dotyczył nie tylko wysuszonej skóry i pierwszych zmarszczek (wiek i różne uczulenia), ale również porannej opuchlizny pod oczami. Pomyślałam: nie zaszkodzi spróbować. Słuchajcie!!! Efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania! Od 2 tygodni smaruję na noc powieki i pod oczami wazeliną. Rano wstaję i po ohydnych worach ani śladu. Widać oczywiście, że dopiero wstałam ale u kogo nie widać? Wklepuję kremik Bio-camill YR i po kilku chwilach wyglądam normalnie. Dzieki z całego serca temu kto polecił wazelinę.
Na marginesie. Ostanio parę razy przekonałm się, że stare, nieco zapomniane proste sposoby (także tanie) pielęgnacji skóry są znacznie skuteczniejsze niż drogie specyfiki dużo obiecujące a czasami przereklamowane. Niestety, wiele kobiet (ja również) zostaje omamiona przez reklamy, zdjęcia pięknych "zrobionych" modelek i kupuje wiele nowości.
Pozdrowienia!!!
Witaj, no właśnie. często zapominamy, że stare specyfiki są bardzo skuteczne. Dlaczego nasze prababki długo wyglądały młodo i pięknie. Kolejnym przykładem jest smarowanie się oliwką dziecięcą, zamiast balsamu do ciała. Ciałko nasze po takiej oliwce jest jędrne, pachnące i nawilżone. Polecam
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:03   #24
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Pochwała wazeliny!!!

A moja mama pod oczy stosuje glicerynę
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 16:37   #25
majekk93
Przyczajenie
 
Avatar majekk93
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6
Dot.: Pochwała wazeliny!!!

Mówiłam, że napiszę moje spostrzeżenia po dłuższym użytkowaniu otóż. Używam wazelinki już półtorej miesiąca ( no, z małymi przerwami) i jestem naprawdę zadowolona A ostatnio przekonałam się do niej już w 100%. Obudziłam się rano, miałam bardzo ociężałe powieki. Spojrzałam w lustro i się załamałam. Miałam tak popuchnięte, i na górze i na dole, że aż mi się dziwnie patrzyło... Aż tak bardzo nie miałam nigdy. nawet będąc na kacu :P

Sięgnęłam od razu po wazelinę, posmarowałam cienką warstwą, może pół godziny minęło.? po opuchliźnie ani śladu nawet nie było dużych worów pod oczami. NIEZAWODNA.!!!
majekk93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 18:16   #26
magda_lena123
Raczkowanie
 
Avatar magda_lena123
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: wazelina pod oczy

Ja również używam wazelina na noc pod oczy, świetnie nawilża, wzmacnia też rzęsy i brwi, smaruję wyschnięte usta. Ponadto gdzieś czytałam wywiad z makijażystą Marilyn Monroe i podobno jej patentem na nawilżenie skóry było smarowanie całej twarzy wazeliną (aż taką ryzykantką nie jestem, byłaby lawina zaskórników!!), ale bardzo często słyszę, że kiedyś panie używały właśnie wazeliny jako kremu i dzięki temu nie miały problemu ze zmarszczkami itp.
__________________
Z butów sterczy słoma, literaturę zna z opracowań lektur, buraczana dama. Kto rodzi się prostakiem, prostakiem przemija, choćby słoma w butach ze złota była.





Była plama, nie ma bluzki, bo ten proszek był od ruskich
magda_lena123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 18:55   #27
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: wazelina pod oczy

tak zachwalacie to moze i ja się skuszę. kiedys uzywałam kremu z flosek'u/a? pod oczy ze świetlikiem, no i był bardzo fajny. Ale wazelina jest tansza i na pewno starczy mi jej na długo
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 19:25   #28
magd102
Rozeznanie
 
Avatar magd102
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 551
Dot.: wazelina pod oczy

A ja uzywam zwykłej maści z witaminą A - retimax 1500 - kosztuje z 3 zł w aptece a również bardzo dobrze nawilża i zmniejsza zmarszczki o ile wazeline bałabym się nakładać na całą twarz na noc bo według mnie jest za tłusta,tak po witaminie A nie wyskakują mi żadne pryszcze i jest fajnie nawilżona
__________________

„Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterie; to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.”


magd102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 01:55   #29
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: wazelina pod oczy

No właśnie ja nie jestem szczególnie przekonana. Że osłania przed czynnikami atmosferycznymi - ok, zgadzam się, ale w kwestii nawilżenia polemizowałabym no bo jak tłuszcz może nawilżać? jak nakładam na spierzchnięte usta to po chwili mam jeszcze gorsze a po np. balsamie do ciała suche skórki znikają jak ręką odjął. Tak samo z oliwką dla dzieci. Posmaruję ciało i jest niby dobrze, a po kolejnym prysznicu ze skóry jeszcze gorszy papier :/

Tak że ja raczej podziękuję
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 13:57   #30
syrenka91
Przyczajenie
 
Avatar syrenka91
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 3
Dot.: wazelina pod oczy

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
No właśnie ja nie jestem szczególnie przekonana. Że osłania przed czynnikami atmosferycznymi - ok, zgadzam się, ale w kwestii nawilżenia polemizowałabym no bo jak tłuszcz może nawilżać? jak nakładam na spierzchnięte usta to po chwili mam jeszcze gorsze a po np. balsamie do ciała suche skórki znikają jak ręką odjął. Tak samo z oliwką dla dzieci. Posmaruję ciało i jest niby dobrze, a po kolejnym prysznicu ze skóry jeszcze gorszy papier :/

Tak że ja raczej podziękuję

A ja też się zgadzam, że wazelina NIE NAWILŻA! Chroni przed czynnikami atmosferycznymi, natłuszcza ale nie nawilża. No chyba, że coś na bazie wazeliny jakiś wyciag z aloesu - to mogę polecić.

Natomiast samej wazeliny nie stosujcie, z czasem tylko pogorszy sprawę. Podobnie jak jedwab do włosów albo parafina na ręce
__________________
Przeciąg trzaska złudzeniami

http://kremowewlosy.blogspot.com/
syrenka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-10 11:48:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.