pupa idealna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-07, 16:18   #31
Lilu20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 34
Re: pupa idealna?

moze wie ktoras gdzie na Mokotowie-Stegnach jest jakis klub fitness, albo gdzie mozna pocwiczyc?
Lilu20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-07, 18:43   #32
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Re: pupa idealna?

magda: wpisz w wyszukiwarce PILATES i napewno cos Ci znajdzie
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 17:23   #33
Ewellina_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 9
GG do Ewellina_B
Re: pupa idealna?

heh z fajnym tylkiem raczej sie rodzi:}..ale zawsze mozna poprawic jhej wyglad...ja swoj mam..spoko...bo nie ejst plaski ani brdzo wystakcy:}...do swszystkiego mozna dojsc poprzez cwiczenia na silowni..jesli ma sie instruktora to on powioe co i jak ...co prawda pierwsze 2 tyg sa najgorsze bo prawie siadac nie mozna..ale po 2 miesiacach tylek jest ..jedrny umiesniony..i coraz lepiej wyglada...tylko trzeba byc cierpliwym i systematycznym
Ewellina_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-14, 17:29   #34
Ewellina_B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 9
GG do Ewellina_B
Re: pupa idealna?

racja racja...kondycja sie cwiczy tylko efekty..jakos srednio...hehe nie no ..sa tylo powoli:}...
Ewellina_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 20:51   #35
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: pupa idealna?

Mogę pomóc bo wypróbowałam na sobie.
Schudłam bardzo dużo i do tego nic mi nie zwisa
Na zgubienie kilogramów brałam l-karnityne plus OLIMPu po 1 tabletce 3 razy dziennie (konieczne jest zmniejszenie do minimum spożywanie słodyczy pod każdą postacią) i do tego biegałam codziennie ale wystarczy że zaczniecie szybko spacerować,tańczyć albo biegać nie koniecznie codziennie ale więcej ruchu jest wymagane bo tabletki nie zrobią nic za nas tylko nam pomogą.
Żeby ujędrnić skórę używałam żel-krem Dermedic Celluend 2 no i oczywiście ćwiczenia na mięśnie pośladków rano i wieczorem na ładny wygląd pupy.
Naprawdę spróbujcie miałam gruby tyłek a teraz nie mam mu nic do zarzucenia. Wygląda prawie tak jak na załączonych fotkach.
Nie jest to tani sposób.
L-karnityna kosztuje 60zł i starcza na 20dni żel 60zł na miesiąc,dwa no i prawie wcale słodyczy, dużo ruchu i ćwiczenia ale uwieżcie mi już po tygodniu a nawet paru dniach zauważycie kolosalne różnice i to was będzie motywowało aby trwać w tym dalej.
w miesiąc albo dwa tęższe osoby w trzy miesiące będą cieszyły się wspaniałą figurą i zgrabną pupą.
Sama na sobie się przekonałam spróbujcie podzielicie moje zdanie.
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 14:50   #36
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Re: pupa idealna?

Mozesz nam napisac jakie cwiczenia wykonywalas i ile czasu poswiecals?
Znalazlam ostatnio fajna stronke z cwiczeniami, moze Wam sie przyda: www.fitness76.pl , www.kfd.pl . Polecam zwlaszcza ta druga bo jest tam mnostwo cwiczen na ladna pupe.
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 15:37   #37
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: pupa idealna? ćwiczenia

Na tych stronach są identyczne ćwiczenia jakie ja wykonywałam. Rano i wieczorem tak długo aż czułam że już dłużej nie mogę albo najnormalniej znudziłam się nie miałam zakwasów ale czułam że moje mięśnie są zmęczone. Najlepiej wykonujcie rano połowe pokazanych ćwiczeń a wieczorem drugą połowę po 3 serie np 10 powtórzeń to zależy od waszego organizmu ile da rade znieść żeby nie zamęczyć mięśni bo wtedy będzie trzeba zrobić przerwe i nici z ładnego tyłeczka http://www.fitness.76.pl/posladki.html http://www.☠☠☠☠☠☠☠/bieg.htm Najlepiej gimnastykować się między godz. 7 a 8 rano i między 16 a 18. Wzrasta wówczas temperatura ciała i poziom hormonów, dzięki czemu organizm jest lepiej przygotowany do podjęcia wysiłku.
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-25, 13:08   #38
Majas15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 18
Re: pupa idealna?

ja tez slyszalam ze L-karnityna dziala cuda jezeli polaczyly sie ja z duza dawka ruchu!! ale kochane moje na moj portfel to troche jest wydatek czy inna l-karnityna nie z olimpu tylko np. z firmy bio-activ tez daje jakies rezultaty?? ma ktos cos na ten temat do powiedzenia?? prosze o jakas notke!! a moze cos z bio- activ tam tez sa takie tabletki slim konjack opis ich jest calkiem calkiem ciekawy i gdyby naprawde tak dziala to chyba okazalaby sie bardzo skuteczne niestety nie wiem czy daja jakies skutki czy ktos cos wie??
Majas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-25, 13:38   #39
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: pupa idealna?

musicie zwracac uwage na sklad tabletek i ilosc substancji w jednej kapsulce, wiadomo ze najlepsze sa te tabletki w ktorych stosunek ceny do zawartosci jest najbardziej korzystny
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 17:15   #40
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: pupa idealna?

w l-karnitynie plus firmy olimp jedna tabletka zawiera 300mg l-karnityny 30mg l-ornityny 20mg l-arganiny i 80 mikrogram chromu który również odgrywa bardzo ważną rolę w traceniu na wadze. Nie próbowałam innych firm ale wiem że olimp robi też tabletki do ssania gdzie ilość l-karnityny wynosi 200mg i jest chyba bez chromu oraz 500mg i te nazywają się forte plus natomiast jest płyn zawierający aż 1000mg ale podobno trzeba mieć pozwolenie na tak silne dawki jak ta ostatnia.
300mg + chrom w zupełności wystarczają chyba że codziennie ćwiczycie bardzo intensywnie i długo wtedy polecam silniejsze.
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 12:03   #41
itli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3
Re: pupa idealna?

wiecie niedawno był taki program w tv, który rozwiał moje wątpliwości na temat pup idealnych, a mianowicie posiadaczki takich pup wstrzykują sobie silikon...oczywiście przed tym zaniam mają taaaakie pupy;-)
itli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-12, 15:56   #42
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Re: pupa idealna?

dziewczyny mam pytanko co zrobic aby pozbyc sie kulku malutkich krostek na pośladkach ostatnio takowe zauwazyłam i nie chcę ich miec,może jkaiś kremik ??
czekam na odp
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 17:44   #43
kaaasik
Raczkowanie
 
Avatar kaaasik
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 64
Dot.: pupa idealna?

Co do zdjęć, to wszystko zależy od budowy ciała, bo niekiedy mozna robić cuda i taaakiej pupy jak na zdjeciach nie mieć. Owszem można poprawic jej wygląd i ujedrnić.


Cwiczenia Pilates - mam obydwa filmiki i jakos nie odczuwam po nich zmęczenia ani zakwasów i wydaje mi sie (moje odczucie osobiste) że nie angażuja one odpowiednich partii mieśniowych. Po Pilatesie ćwiczę 8 minut ABS na brzuch i biodra. W zasadzie to ćwicze od dawna i dosyc długo i zaletą wszelkich ćwiczeń jest na pewno ogólna poprawa sylwetki, lepsze samopoczucie i kondycja.

Pozdrawiam
kaaasik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 19:58   #44
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: pupa idealna?

ja na przykład jestem bardzo zadowolona z kształtu swojej pupci, ale co z tego jak mam rozstępy...
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 20:23   #45
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Re: pupa idealna?

ja bym radziła uważać z L-karnityną. mam koleżankę, która zajadała sie cukierkami z tym specyfikiem, ale nie łączyła tego z ćwiczeniami i rezultat był bardzo opłakany. ważyła duzo więcej niż przed 'kuracja'.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 08:03   #46
zzZZzz
Raczkowanie
 
Avatar zzZZzz
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: kula ziemska
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do zzZZzz GG do zzZZzz
Dot.: pupa idealna?

a procz tego co napisalyscie by taka pupe miec :-D to trzeba miec bardzo dobrego grafika co odpowiednio podrasuje zdjecia :-D ale to tak na marginesie
zzZZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:34   #47
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: pupa idealna?

niekoniecznie. zdjecia z tego linku nie sa retuszowane.

swoja droga jakis czas temu stanowily dla mnie niezla motywacje. a teraz moge stwierdzic ze sa przecietne.

podobnie jak Lil jestem zadowolona z mojego siedzonka, pomijajac rozstepy ktorych nabawilam sie dojrzewajac. ale kosztowalo i kosztuje mnie to ogromny wysilek fizyczny, "podporzadkowanie" stylu zycia pod sport- nie tylko jedzenie, ale i czas wolny czy "przyjemnosci" tylu alkohol, slodycze itp. nigdy nie wierzylam ze uda mi sie uformowac moj tylek. troche wiary i udalo mi sie go calkowicie przeksztalcic.
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:24   #48
zzZZzz
Raczkowanie
 
Avatar zzZZzz
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: kula ziemska
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do zzZZzz GG do zzZZzz
Dot.: pupa idealna?

a dasz sobie paznokcie obciac :-P ??

na zywo zawsze inaczej wyglada ;-) zreszta dobre lustrzanka + szkolo i juz kolory lepsze
wyostrzenie podkoloryzowanie tak ze nie zauwazysz a zdjecie jes t ;-)
zzZZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:34   #49
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: pupa idealna?

nic sobie uciac nie dam

jasne ze fotka nie odzwierciedla rzeczywistego obrazu, zgodze sie tez ze pupa moze inaczej wygladac w zaleznosci od swiatla, ale mozna to odniesc zarowno do rzeczywistosci jak i zdjecia. poza tym opalenizna tez duzo daje. swoja droga, zwyczajne zdjecia zwyczajnych pup )))

tak na marginesie czemu te dziewczeta sa tak poobijane?
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-13, 11:50   #50
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Dot.: pupa idealna?

Cytat:
Napisane przez suzana
niekoniecznie. zdjecia z tego linku nie sa retuszowane.

swoja droga jakis czas temu stanowily dla mnie niezla motywacje. a teraz moge stwierdzic ze sa przecietne.

podobnie jak Lil jestem zadowolona z mojego siedzonka, pomijajac rozstepy ktorych nabawilam sie dojrzewajac. ale kosztowalo i kosztuje mnie to ogromny wysilek fizyczny, "podporzadkowanie" stylu zycia pod sport- nie tylko jedzenie, ale i czas wolny czy "przyjemnosci" tylu alkohol, slodycze itp. nigdy nie wierzylam ze uda mi sie uformowac moj tylek. troche wiary i udalo mi sie go calkowicie przeksztalcic.
a jakie cwiczenia robilas ???
ja bym chciala moj troszke podniesc (jest ujedrniony ale chcialabym bardzie ) i chcialabym aby byl troszke wiekszy
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 11:54   #51
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: pupa idealna?

poczatkowo banalne cwiczenia na nozki, ale to trwalo krotko. pozniej trening dj wallis, o ktorym juz gdzies tutaj pisalam. a obecnie udoskonalona forma tego treningu z lekka sztanga. a na rozgrzewke rozne cwiczenia z obciaznikami. zanim zaczelam wogole cwiczyc nogi i posladki biegalam przez pol roku
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 12:01   #52
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Re: pupa idealna?

co do l-karnityny - poczytajcie o niej na necie, na kfd - nic nie daje, pic na wode, drogi chwyt marketingowy.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 16:10   #53
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: pupa idealna?

ja na szczescie taka pupcia zostalam obdarzona ale i tak caly czas biegam na silownie zeby byla jedrna. w koncu trzeba dbac o to co sie ma
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 16:17   #54
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: pupa idealna?

Cytat:
Napisane przez zzZZzz
a procz tego co napisalyscie by taka pupe miec :-D to trzeba miec bardzo dobrego grafika co odpowiednio podrasuje zdjecia :-D ale to tak na marginesie
czy dostane odp na moje pytanie??
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 21:48   #55
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: pupa idealna?

a moze to alergiczne, nowy proszek, plyn itp? ja bym wysuszyla, na sloncu albo pod lampkami
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 22:23   #56
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: Re: pupa idealna?

Nimfetko, ja miewam takie problemy od czasu do czasu- jeszcze nie odktryłam co jest przyczyną- może to, ze mam wrazliwą skórę i czsaem gdy nosze stringi tak reaguje np na spodnie ? Amoze na proszki do prania? Zawsze pomaga mi- sudocrem, peelingi, nawilżanie balsamami (zawsze podczas kąpieli uda i pośladki myję szorstką gąbka; o balsamie staram się pamiętać codziennie; sudocrem wtedy gdy to konieczne), czasem tez kąpię się w wodzie z krochmalem- skóra jest po takiej kąpieli rewelacyjnie gładka, krosztki gdzie by nie były, znikaja
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 09:43   #57
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Re: pupa idealna?

Cytat:
Napisane przez nenvena
Nimfetko, ja miewam takie problemy od czasu do czasu- jeszcze nie odktryłam co jest przyczyną- może to, ze mam wrazliwą skórę i czsaem gdy nosze stringi tak reaguje np na spodnie ? Amoze na proszki do prania? Zawsze pomaga mi- sudocrem, peelingi, nawilżanie balsamami (zawsze podczas kąpieli uda i pośladki myję szorstką gąbka; o balsamie staram się pamiętać codziennie; sudocrem wtedy gdy to konieczne), czasem tez kąpię się w wodzie z krochmalem- skóra jest po takiej kąpieli rewelacyjnie gładka, krosztki gdzie by nie były, znikaja
nenveno powiem szczerze ze, takich opcji nie brałam pod uwage
i ten krochmal??
może warto spróbowac a co do wysuszenia to własnie czekam na SŁONECZKO KTÓREGO NIE MA
pozdrawiam!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-15, 14:20   #58
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Re: pupa idealna?

Dziewczyny
Proponuję abyście zakupiły sobie nowego SHAPE'a -ta gazeta to cudo dla mnie mnóstwo różnych ćwiczyen a w tym najnowszym - plyta DVD gdzie trenerka pokazuje swietne cwiczenia na posladki i nogi.Z tym ,ze niby sa tam pokazane cwiczenia dla amatorek i badziej zaawansowanych ale po partii dla amatorek wysiadlam kompletnie ) ale ja mam kondyche gruuubo ponizej normy Najwiekszym plusem cierpien w zakwasach byl bol w posladkach tak tak przynajmniej czulam ,ze jednak gdzies one sa
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 22:18   #59
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Dot.: Re: pupa idealna?

Te ćwiczenia to istna masakra ( do tej pory myślałam, że w ćwiczeniach jestem średnio zaawansowana/ zaawansowana - jakże się myliłam).
Ćwicząc je po raz pierwszy: na części dla amatorek zrobiło mi sie cieplo i dokładnie poznałam gdzie mam wszystkie mięśnie.
Twardo zabrałam się za drugą część: pot dosłownie zalewał mi oczy, miałam problemy z równowagą - jeszcze kilka godzin po treningu czułam drżenie (!) mięśni. Zakwasy zagwarantowałam sobie maxymalne na 3 dni.
Dziś powtórzyłam tortury i było znacznie lepiej. Podoba mi się ten ostry wycisk!!
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 05:40   #60
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Re: pupa idealna?

Magila o jakich ćwiczeniach Ty mówisz??opisz je jak możesz
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.