Ludzie mnie nie akceptują. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-19, 14:21   #1
Nieznajoma667
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 44

Ludzie mnie nie akceptują.


Cześć pisze zeby uzyskać pomoc. Choć nie wiem czy to odpowiednie forum do tego. Zawsze byłam raczej na uboczu, cicha i zamknięta w sobie . W szkole nie nawiązałam bliskich przyjaźni . W gimnazjum były głupie docinki na mój temat od chłopaków . Przez to być może nikt nie chciał się ze mną zadawać . W szkole średniej tez nie udało mi się zaaklimatyzować . Załamałam się potem , żyłam odcieta od świata . Teraz jestem w pracy od dwóch lat i nie szanują mnie tam. Jedna osoba nastawiła resztę przeciwko mnie. Padają teksty „ po☠☠☠ana „, ze mam płaska dupę „, ze boje się odezwać „. Wątpię ze uda mi się poprawić pozycje tam. Z grupa nie wygram. Nie wiem przez co jestem tak traktowana czy przez małomówność ? To podłe. Nie wiem co we mnie jest nie tak ze ludzie sobie pozwalają na takie teksty wobec mnie . Coś się zepsuło to pewnie Asia zepsuła . Ostatnio pytam się wydawało się osoby Ok wobec mnie „ co” a ona odpowiada „ gowno „. Ja coś chce ludzie są poirytowani gdy inni pytają nie ma tego poirytowania. Jestem tam taka ofiara. Zdaje sobie sprawę ze nie ma sensu tam siedzieć , tylko co jeśli w innej grupie znów będzie tak samo ? Miała któraś z was taki „ problem”?
Nieznajoma667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 16:56   #2
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 531
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez Nieznajoma667 Pokaż wiadomość
Cześć pisze zeby uzyskać pomoc. Choć nie wiem czy to odpowiednie forum do tego. Zawsze byłam raczej na uboczu, cicha i zamknięta w sobie . W szkole nie nawiązałam bliskich przyjaźni . W gimnazjum były głupie docinki na mój temat od chłopaków . Przez to być może nikt nie chciał się ze mną zadawać . W szkole średniej tez nie udało mi się zaaklimatyzować . Załamałam się potem , żyłam odcieta od świata . Teraz jestem w pracy od dwóch lat i nie szanują mnie tam. Jedna osoba nastawiła resztę przeciwko mnie. Padają teksty „ po☠☠☠ana „, ze mam płaska dupę „, ze boje się odezwać „. Wątpię ze uda mi się poprawić pozycje tam. Z grupa nie wygram. Nie wiem przez co jestem tak traktowana czy przez małomówność ? To podłe. Nie wiem co we mnie jest nie tak ze ludzie sobie pozwalają na takie teksty wobec mnie . Coś się zepsuło to pewnie Asia zepsuła . Ostatnio pytam się wydawało się osoby Ok wobec mnie „ co” a ona odpowiada „ gowno „. Ja coś chce ludzie są poirytowani gdy inni pytają nie ma tego poirytowania. Jestem tam taka ofiara. Zdaje sobie sprawę ze nie ma sensu tam siedzieć , tylko co jeśli w innej grupie znów będzie tak samo ? Miała któraś z was taki „ problem”?
A Ty siebie akceptujesz?? Jestes pierwsza osoba która im pokazuje jak Ciebie traktować.
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 17:44   #3
Nieznajoma667
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 44
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Przez to jak ludzie mnie traktują zaczynam myśleć co jest ze mną nie tak. To chore bym w tym wieku zajmowała się takimi „ problemami”. Szkoda mi czasu na to . Jednak ciagle rozpamiętuje te słowa tych ludzi. O ile w szkole było to jedna , dwie osoby anty to tu mam wrażenie większość ma mnie za kogoś gorszego. Po prostu uważam ze to wpływ jednej osoby na resztę i moja uległość to spowodowały .
Nieznajoma667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 17:48   #4
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 531
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez Nieznajoma667 Pokaż wiadomość
Przez to jak ludzie mnie traktują zaczynam myśleć co jest ze mną nie tak. To chore bym w tym wieku zajmowała się takimi „ problemami”. Szkoda mi czasu na to . Jednak ciagle rozpamiętuje te słowa tych ludzi. O ile w szkole było to jedna , dwie osoby anty to tu mam wrażenie większość ma mnie za kogoś gorszego. Po prostu uważam ze to wpływ jednej osoby na resztę i moja uległość to spowodowały .
Ile masz lat? bylas u psychologa?
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 17:57   #5
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez Nieznajoma667 Pokaż wiadomość
Cześć pisze zeby uzyskać pomoc. Choć nie wiem czy to odpowiednie forum do tego. Zawsze byłam raczej na uboczu, cicha i zamknięta w sobie . W szkole nie nawiązałam bliskich przyjaźni . W gimnazjum były głupie docinki na mój temat od chłopaków . Przez to być może nikt nie chciał się ze mną zadawać . W szkole średniej tez nie udało mi się zaaklimatyzować . Załamałam się potem , żyłam odcieta od świata . Teraz jestem w pracy od dwóch lat i nie szanują mnie tam. Jedna osoba nastawiła resztę przeciwko mnie. Padają teksty „ po☠☠☠ana „, ze mam płaska dupę „, ze boje się odezwać „. Wątpię ze uda mi się poprawić pozycje tam. Z grupa nie wygram. Nie wiem przez co jestem tak traktowana czy przez małomówność ? To podłe. Nie wiem co we mnie jest nie tak ze ludzie sobie pozwalają na takie teksty wobec mnie . Coś się zepsuło to pewnie Asia zepsuła . Ostatnio pytam się wydawało się osoby Ok wobec mnie „ co” a ona odpowiada „ gowno „. Ja coś chce ludzie są poirytowani gdy inni pytają nie ma tego poirytowania. Jestem tam taka ofiara. Zdaje sobie sprawę ze nie ma sensu tam siedzieć , tylko co jeśli w innej grupie znów będzie tak samo ? Miała któraś z was taki „ problem”?
Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to buraczane środowisko. Nie wiem gdzie ty pracujesz, ale ja w życiu w pracy nie słyszałam takich tekstów.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-19, 19:25   #6
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 070
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Myślę że pomogłoby przełamanie nieśmiałości i merytoryczna odpowiedź lub nawet odszczeknięcie. To da się wytrenować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 05:49   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86828792]Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to buraczane środowisko. Nie wiem gdzie ty pracujesz, ale ja w życiu w pracy nie słyszałam takich tekstów.[/QUOTE]

Też taka była moja pierwsza myśl. Za studenckich czasów różne rzeczy się robiło, z różnymi ludźmi pracowało ale takich prostackich tekstów nie słyszałam pod niczyim adresem. Owszem, bywało, że ktoś w gniewie/kłótni rzucał łaciną kuchenną ale to co innego.

Niemniej, logiczna wydaje mi się tu wizyta ( w perspektywie terapia) u psychologa, bo z wypowiedzi Autorki wnika problem z obniżoną samooceną ( schodzenie światu i innym z drogi na wszelki wypadek). Autorka była "kozłem ofiarnym" przez gimnazjum i szkołę średnią, więc pewne mechanizmy są w jej psychice utrwalone i chyba bez pomocy specjalisty ciężko będzie jej wyjść z impasu. Niestety- nie każdy potrafi tupnąć nogą i 'odszczeknąć'. Zresztą, na dłuższą metę to i tak problemu nie rozwiązuje.

Autorko, na Twoim miejscu szukałabym pomocy specjalisty.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-20, 10:34   #8
Annarrrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 66
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Ludzie traktują nas tak, jak im na to pozwalamy.
Jeśli od początku jesteś np. zahukana, boisz się do kogoś odezwać (nie mówię o pyskówkach, ale zwykłej rozmowie), nie przejawiasz żadnej "życiowej energii" itd to bardzo szybko ludzie Cię zaszufladkują jako tę "najsłabszą" i zrobią z Ciebie kozła. Tyle tylko, że takie rzeczy zazwyczaj dzieją się w gimnazjum/szkole średniej. Ty niestety trafiłaś na buraków w pracy, a to wyraźny sygnał, żeby jak najszybciej pracę zmienić.
Wizyta u psychologa byłaby dobrym wyjściem, żeby pomógł Ci się "odblokować". Ale wiem też, że mało osób ostatecznie decyduje się na taką formę pomocy. Więc może jakiś kurs asertywności? A może zacznij chodzić na jakieś zajęcia ze sztuk walki? Nie mówię, że masz tych ludzi "prać", ale nauka samoobrony dodaje dużo pewności siebie.
Wszystko jest do przepracowania.

Ale też pytanie czy na pewno uwzięli się na Ciebie za nic, czy może na początku czymś im podpadłaś? Np. skarżyłaś się na nich do szefa, zawalałaś coś w pracy i musieli po Tobie poprawiać? Bo trudno mi uwierzyć, że grupa dorosłych ludzi zachowuje się w ten sposób tylko dlatego, że ktoś jest nieśmiały i że w całej grupie nie znalazła się na tyle dojrzała osoba, żeby takie zachowania współpracowników ukrócić.
Annarrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-20, 23:14   #9
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Zmień pracę koniecznie. Jeśli ktoś nie radzi sobie w pracy to normalną reakcją jest nie przedłużenie umowy, a nie taki mobbing. Coś jest mocno nie tak z tymi ludźmi.

Cytat:
Napisane przez Annarrrrr Pokaż wiadomość
Ludzie traktują nas tak, jak im na to pozwalamy.
Jeśli od początku jesteś np. zahukana, boisz się do kogoś odezwać (nie mówię o pyskówkach, ale zwykłej rozmowie), nie przejawiasz żadnej "życiowej energii" itd to bardzo szybko ludzie Cię zaszufladkują jako tę "najsłabszą" i zrobią z Ciebie kozła. Tyle tylko, że takie rzeczy zazwyczaj dzieją się w gimnazjum/szkole średniej.
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Szczególnie w szkole takie zachowanie jest niedopuszczalne. Autorko nie obwiniaj się, nikt nie ma prawa Cię wyzywać ani obrażać, nawet jeśli jesteś nieśmiała.

Cytat:
Napisane przez Annarrrrr Pokaż wiadomość
Ale też pytanie czy na pewno uwzięli się na Ciebie za nic, czy może na początku czymś im podpadłaś? Np. skarżyłaś się na nich do szefa, zawalałaś coś w pracy i musieli po Tobie poprawiać? Bo trudno mi uwierzyć, że grupa dorosłych ludzi zachowuje się w ten sposób tylko dlatego, że ktoś jest nieśmiały i że w całej grupie nie znalazła się na tyle dojrzała osoba, żeby takie zachowania współpracowników ukrócić.
Nawet gdyby coś zawaliła, nie tak się rozwiązuje problemy w pracy. Takie zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki.

Edytowane przez Jasmin85
Czas edycji: 2019-05-20 o 23:32
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 01:14   #10
Annarrrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 66
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez Jasmin85 Pokaż wiadomość
Absolutnie się z tym nie zgadzam. Szczególnie w szkole takie zachowanie jest niedopuszczalne. Autorko nie obwiniaj się, nikt nie ma prawa Cię wyzywać ani obrażać, nawet jeśli jesteś nieśmiała.
Ja przecież nie twierdzę, że jest dopuszczalne. Ale takie rzeczy się dzieją i to najczęściej wśród ludzi w wieku szkolnym. Dzieciaki (nastolatki też) często są okrutne i nic na to nie poradzisz. Dlatego się dziwię, że dorośli ludzie tak się zachowują.





Cytat:
Napisane przez Jasmin85 Pokaż wiadomość
Nawet gdyby coś zawaliła, nie tak się rozwiązuje problemy w pracy. Takie zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki.
Pełna zgoda. Takie zachowanie nigdy nie powinno mieć miejsca. Tylko po prostu zastanawiam się, skąd się ono wzięło. Bo trudno uwierzyć, że wszyscy się "skrzyknęli" żeby gnoić autorkę "bo tak". Może im czymś podpadła i stąd ta niechęć do niej. A to, że zachowują się nagannie to swoją drogą i przecież tego nie kwestionuję
Annarrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 01:58   #11
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Ale gdzie ty pracujesz? Nie wiem, próbuje wymyśleć jakieś meliny, tanie burdele, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy (i w ogóle nawet tam słabo to widzę).

Jak najszybciej zmień pracę, proszę Cię.

No i potrzebujesz profesjonalnej pomocy.

Mnie też ludzie nie lubią, niektórzy tak mają, ale to nie jest powód, żeby dać sobą tak pomiatać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 08:30   #12
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez Annarrrrr Pokaż wiadomość
Pełna zgoda. Takie zachowanie nigdy nie powinno mieć miejsca. Tylko po prostu zastanawiam się, skąd się ono wzięło. Bo trudno uwierzyć, że wszyscy się "skrzyknęli" żeby gnoić autorkę "bo tak". Może im czymś podpadła i stąd ta niechęć do niej. A to, że zachowują się nagannie to swoją drogą i przecież tego nie kwestionuję
Zgadzam się. Po prostu takie zachowanie w przypadku dorosłych ludzi jest dziwne. Czasem zdarzy się jakiś pajac, ale są to pojedyncze przypadki i nie w takim natężeniu.

Trzyma cie coś usilnie w tej pracy? Po złożeniu wypowiedzenia koniecznie idź do psychologa.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 09:08   #13
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86828792]Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to buraczane środowisko. Nie wiem gdzie ty pracujesz, ale ja w życiu w pracy nie słyszałam takich tekstów.[/QUOTE]

Dokładnie. Ciężko mi uwierzyć, że tak zachowują się dorośli ludzie. Nie wytrzymałabym w takim środowisku nawet kilku miesięcy. Co Cię tam trzyma?

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2019-05-21 o 09:11
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 09:15   #14
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ciężko mi uwierzyć, że tak zachowują się dorośli ludzie. Nie wytrzymałabym w takim środowisku nawet kilku miesięcy. Co Cię tam trzyma?

tez brzmi to dla mnie dziwnie ale sa takie miejsca
Sama jako studentka pracowalam niby w normalnej firmie, ale prowadzonej przez 2 staruszków,ktorym handlowcy wchodzili na glowe-to bylo z 8 lat temu wiec czasy niedawne, handlowcy ok 30-40 wiec w sumie mlodzi ludzie a kiedys ktorys mnie klepnal po tylku i stwierdzil,ze ejstem nienormalna i nie znam sie na zartach bo go za to opieprzyłam.


Te teksty u Ciebie to jeszcze gorzej. Takze uciekaj.


Z drugiej strony powiem Ci szczerze, ze ludzi ,ktorzy mieli takie przezycia w szkole czesto bywaja ofiarami dalej w doroslym zyciu-nie wiem do konca czemu, ale jednak cos w ich charakterze/zachowaniu przyciaga (o ile jest ktos taki w srodowisku) mobberów - polecilabym sie przejsc do psychologa i popracowac tez troszke nad soba-zebys chociaz umiala sie psotawic jesli cokolwiek podobnego Cie jeszcze kiedys spotka.
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 12:10   #15
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez Annarrrrr Pokaż wiadomość
Ja przecież nie twierdzę, że jest dopuszczalne. Ale takie rzeczy się dzieją i to najczęściej wśród ludzi w wieku szkolnym. Dzieciaki (nastolatki też) często są okrutne i nic na to nie poradzisz. Dlatego się dziwię, że dorośli ludzie tak się zachowują.
Poradzisz. Wystarczy tego nie tolerować. A nie jeszcze popularyzować pokazując, jak bardzo to jest akceptowane i że nikt nie będzie reagował.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 12:46   #16
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Poradzisz. Wystarczy tego nie tolerować. A nie jeszcze popularyzować pokazując, jak bardzo to jest akceptowane i że nikt nie będzie reagował.

Popieram. Dzieci od malego trzeba uczyc zasad to wtedy zostana chociaz czesci z nich jako doroslym.
a jesli pozwolisz na wszystko to tez im zostanie jako doroslym, ze mozna wszystko niewazne jakim kosztem..
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 13:39   #17
Pugslove
Raczkowanie
 
Avatar Pugslove
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 274
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Autorko, a ty jak sama oceniasz swoja atrakcyjność? Czy od czasów szkolnych ciagna sie za toba jakies kompleksy? Dlaczego twoim zdaniem nigdy nie znalazlas dobrych znajomych w szkole? I nie mowie o jakiejs znajomosci na lata tylko po prostu o ludziach do trzymania sie z nimi w czasach edukacji.
Pugslove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 18:38   #18
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują .

Cytat:
Napisane przez Annarrrrr Pokaż wiadomość
Ja przecież nie twierdzę, że jest dopuszczalne. Ale takie rzeczy się dzieją i to najczęściej wśród ludzi w wieku szkolnym. Dzieciaki (nastolatki też) często są okrutne i nic na to nie poradzisz.
To że takie rzeczy się dzieją to nasza wina, bo nie reagujemy i traktujemy jako normalne zjawisko. Tak nie można.

Cytat:
Napisane przez Annarrrrr Pokaż wiadomość
Tylko po prostu zastanawiam się, skąd się ono wzięło. Bo trudno uwierzyć, że wszyscy się "skrzyknęli" żeby gnoić autorkę "bo tak". Może im czymś podpadła i stąd ta niechęć do niej.
Piszesz dziewczynie, mającej i tak ma zerowe poczucie własnej wartości, żeby szukała winy w sobie - za zachowania, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Gwarantuję Ci że ona robi to codziennie i jest coraz gorzej. To tak jakbyś ofierze gwałtu napisała, że nie powinna iść na dyskotekę.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Poradzisz. Wystarczy tego nie tolerować. A nie jeszcze popularyzować pokazując, jak bardzo to jest akceptowane i że nikt nie będzie reagował.
Dziękuję za te słowa - budzą nadzieję

Autorko jeśli czytasz ten wątek koniecznie zmień pracę. Im dłużej tkwisz w tej patologii, tym bardziej poraniona będziesz. Trafiłaś wyjątkowo źle i mało prawdopodobne jest, że w nowym miejscu będzie gorzej. Również doradzam poszukanie pomocy u psychologa.
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 18:58   #19
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Jakiś syndrom ofiary masz, tak miewają ludzie wycofani. Może masz od dzieciństwa nierozpoznany autyzm? Nie siedzę w temacie. To "norma" że jak się zorientują że ktoś jest taki inny, to dokuczają, wykorzystują, robią zeń kozła ofiarnego. Uważam że trzeba by zmienić środowisko albo specyfikę pracy, w tym drugim przypadku minimum kontaktu z ludźmi. Albo tak jak chyba sugerowano, skorzystać z pomocy psychologa lub psychiatry jednak cudów nie spodziewałbym się po terapii skoro Ty już taka jesteś. Pisząc o zmianie środowiska mam na myśli ludzi podobnych do Ciebie albo wysokiej klasy - wyrozumiałych i zarazem pewnych swej pozycji.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Na płaskie pośladki jak znalazł przysiady ze sztangą (na początku ledwo lub wcale nieobciążonej) oraz wykroki.

Edytowane przez zaburzony
Czas edycji: 2019-05-21 o 19:00
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 19:07   #20
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

To nie jest żadna "norma" tylko konkretna patologia. Też jestem zamknięta w sobie, więc temat jest mi bardzo bliski - w pracy nie spotykam się z czymś takim, a pracowałam już w różnych miejscach.

Terapia owszem może pomóc, nie zmienia magicznie osobowości ale może podnieść poczucie własnej wartości, sprawi że nie pozwolisz już więcej tak się traktować i zrozumiesz dlaczego zachowujesz się w określony sposób. To długotrwały proces i będzie jeszcze dłuższy jeśli dalej będziesz tkwiła w toksycznym środowisku.

Edytowane przez Jasmin85
Czas edycji: 2019-05-21 o 19:16
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 19:17   #21
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Cytat:
Napisane przez Jasmin85 Pokaż wiadomość
To nie jest żadna "norma" tylko konkretna patologia. Też jestem zamknięta w sobie, więc temat jest mi bardzo bliski - w pracy nie spotykam się z czymś takim, a pracowałam już w różnych miejscach.
Prawdopodobnie nie masz (aż) takich właściwości jak Autorka które czynią ją ofiarą albo środowiska w pracy są inne z uwagi na jej specyfikę, o czym wcześniej wspomniałem.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 19:36   #22
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

"Norma" to rzecz względna, jeśli będziemy tolerować takie zjawiska, one się nią staną. Czasy się zmieniają, obecnie na takie zachowania są odpowiednie paragrafy w polskim prawie, ale ja doradzam zmianę pracy - na pewno w nowym miejscu będzie lepiej. Pracowałam zarówno w pracy typowo biurowej, jak i fizycznej, z ludźmi też. To nie jest "normalne".
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:07   #23
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Cytat:
Napisane przez Jasmin85 Pokaż wiadomość
"Norma" to rzecz względna, jeśli będziemy tolerować takie zjawiska, one się nią staną. Czasy się zmieniają, obecnie na takie zachowania są odpowiednie paragrafy w polskim prawie
Który paragraf i konkretnie za co? Za "płaską dupę" i odpowiedź "gówno"? Już widzę gorliwość prokuratora i policjanta i srogość sędziego (w prywatnym oskarżeniu). I dalsze po tym życie Autorki w pracy. Czasem nie ma sensu kopać się z koniem.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:12   #24
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Który paragraf i konkretnie za co? Za "płaską dupę" i odpowiedź "gówno"? Już widzę gorliwość prokuratora i policjanta i srogość sędziego (w prywatnym oskarżeniu). I dalsze po tym życie Autorki w pracy. Czasem nie ma sensu kopać się z koniem.
https://www.arslege.pl/obowiazek-pra...owi/k10/a1280/
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:13   #25
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Który paragraf i konkretnie za co? Za "płaską dupę" i odpowiedź "gówno"? Już widzę gorliwość prokuratora i policjanta i srogość sędziego (w prywatnym oskarżeniu). I dalsze po tym życie Autorki w pracy. Czasem nie ma sensu kopać się z koniem.
Życie w pracy by było takie, że to oni musieliby się pilnować, bo w końcu zostaliby ukarani.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:35   #26
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;86835353]https://www.arslege.pl/obowiazek-pra...owi/k10/a1280/[/QUOTE]
Ja to znam ale znam też nastawienie polskich organów ścigania i sądów. Jeżeli Autorka chce powalczyć na drodze karnej, to oczywiście droga wolna ale wątpię aby nawet po wygranej chciała tam zostać (chociaż może i dla samego treningu asertywności warto skarżyć). Jak będą chcieli się jej pozbyć, a wtedy zapewne tak i to kierownictwo / właściciel, to zawsze coś wynajdą.

Edytowane przez zaburzony
Czas edycji: 2019-05-21 o 20:36
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:40   #27
Nieznajoma667
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 44
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Mało co mówię. Nie wiem skąd powód , chyba podpadłam jednej a potem poleciało . W szkole nawet tak chamskich tekstów nie było . To tyksyczne środowisko , macie racje. Najgorsze ze pewnie jak złoże to wymówienie będzie larum jak śmiem i że mi się pracować nie chciało. Tylko nie mam nic na oku jeszcze.
Nieznajoma667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:41   #28
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Cytat:
Napisane przez Nieznajoma667 Pokaż wiadomość
Najgorsze ze pewnie jak złoże to wymówienie będzie larum jak śmiem i że mi się pracować nie chciało.
Jest gorzej niż myślałem. To jest najgorsze???!!!
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:47   #29
Jasmin85
Raczkowanie
 
Avatar Jasmin85
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Nie doradzam w tej sytuacji walki w sądzie (dla świętego spokoju autorki - są prostsze i szybsze rozwiązania) ale pragnę uświadomić Ci że takie traktowanie to patologia i jak widać zostało to dostrzeżone również w polskim prawie.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Nieznajoma667 Pokaż wiadomość
Mało co mówię. Nie wiem skąd powód , chyba podpadłam jednej a potem poleciało . W szkole nawet tak chamskich tekstów nie było . To tyksyczne środowisko , macie racje. Najgorsze ze pewnie jak złoże to wymówienie będzie larum jak śmiem i że mi się pracować nie chciało. Tylko nie mam nic na oku jeszcze.
To poszukaj nowej pracy, a potem złóż wypowiedzenie i jeszcze powiedz im dlaczego - może da im to do myślenia, chociaż wątpię. Nie przejmuj się reakcją buraczanego środowiska, rób to co jest najlepsze dla Ciebie.
Jasmin85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-21, 20:56   #30
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Ludzie mnie nie akceptują.

Cytat:
Napisane przez Jasmin85 Pokaż wiadomość
Nie doradzam w tej sytuacji walki w sądzie (dla świętego spokoju autorki - są prostsze i szybsze rozwiązania) ale pragnę uświadomić Ci że takie traktowanie to patologia i jak widać zostało to dostrzeżone również w polskim prawie.
Ja o tym wiem ale jest to patologia bardzo powszechna i nie sądzę aby Autorka miała siłę z tym walczyć. Niegrzeczne przytyki sąsiedzkie też są patologią i przestępstwem, złośliwe tyrpnięcie na ulicy też. Tylko prawdziwy pasjonat i desperat będzie z tym walczył na drodze karnej, zwłaszcza po pierwszej odmowie wszczęcia postępowania.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-27 16:18:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.