Zamawiamy buty-hurt. SIGMA, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY POST! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 13:56   #1
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483

Zamawiamy buty-hurt. SIGMA, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY POST!


Witam
Ten wątek jest częścią modowego podforum wspólnych zakupów, ale egzystuje sobie tutaj, ponieważ na Modę zagląda duża ilość osób.

Link: http://sigmatomczak.pl/index.php

(uwaga: patrz raczej na katalog bieżącego miesiąca, ponieważ modele z poprzednich m-cy bardzo rzadko są dostępne, a można sobie narobić smaka na coś z poprzednich katalogów )

Mamy też katalog ze zdjęciami real butów z Sigmy i relacjami.
Link: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=409585

Wizażanki znalazły hurtownię obuwia, która sprzedaje tylko i wyłącznie ilości hurtowe. Nie ma opcji zamawiać pojedynczych modeli, bo kartony są popakowane pełną rozmiarówką, tłumaczą to, że to jest na takiej samej zasadzie jakby ktoś chciał w normalnym sklepie kupić jednego buta- mają zdekompletowany karton i nie ma opcji wziąć luźnych par.

Link do poprzedniej części:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373569, średnio czytelnej, ale pełnej cennych informacji, które starałam się przekazać w tym poście.
Ceny:
Koszt butów jest dostępny tylko na telefon, nigdzie na stronie go nie znajdziecie. Ceny podają netto, trzeba doliczyć VAT.
Koszty wysyłki- 10zł od jednego kartonu, czyli 0.83zł od pary + potem wysyłka od organizatorki do poszczególnych osób wg cennika poczty.

O cenę można dowiadywać się w godzinach pracy hurtowni, więc jeśli zamówienie zaczyna się oragnizować wieczorem to logiczne jest, że nie wiemy jaka jest cena. Zazwyczaj od razu na drugi dzień organiztorka dzwoni i się dowiaduje o cenę i jak tylko już wie to od razu pisze to na wątku. Dlatego nie pytaj o cenę- jeśli jest znana to na pewno już padła kilka postów wcześniej. Jeśli nie padła- nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś sama zadzwoniła i się o nią dowiedziała.


Rozmiarówka:

Zazwyczaj w kartonie są:
1 para rozmiar 36
2 pary w rozmiarze 37
3 pary w rozmiarze 38
3 pary w rozmiarze 39
2 pary w rozmiarze 40
1 para rozmiar 41

Zdarza się, że czasami niektóre modele są pakowane inaczej, ale zamówienia kompletujemy w rozmiarówce podanej powyżej. Dopiero później robimy "przemeblowanie" na liście.

Nie ma odpowiedzi na pytanie "jak jest z rozmiarówką?" Buty, które są w ofercie są różnych firm, jedno 38 może być normalne, inne być jak 41. Nie wiemy dopóki nie zamówimy danego modelu. Z zamówionych do tej pory kilku modeli można wywnioskować jedno- rozmary są standardowe.
Podobnie jest z pytaniem jaka jest wysokość obcasa/ koturny /cholewki. Nie wiemy z czego buty są zrobione i co to za materiał. Nie pytajcie o to, ponieważ my też widziałyśmy buty tylko na zdjęciu, a pracownicy nie mają żadnych informacji na temat danego buta. Hurtownia nie ma tych butów ficzycznie,oni są tylko "pośrednikiem". Jeżdżą do innej hurtowni (nie wiemy jakiej) i robią zdjęcia ich ofercie, po czym wrzucają ją na swoją stronę. Zamawiają buty dopiero jak ktoś złoży u nich zamówienie, więc też nie mają możliwości obejrzenia buta na żywo.


Zasady zamówienia:
Na tym wątku obowiązują zasady podforum zbiorowych zamówień- zamówienie może zorganizować może TYLKO i WYŁĄCZNIE organizatorka z listy.

Lista dostępna tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274150

Zamówienia składane są tylko w poniedziałki, do godziny 12.00 ( na stronie jest komunikat "do poniedziałku do 12.00", ale już o to niejedna osoba pytała- jest błąd w zapisie na stronie hurtowni.

Zamówienie odbywa się w ten sposób, że organizatorka z listy wybiera buty, które chce zamówić- może to zrobić tylko i wyłącznie ona, bo nikt spoza organizatorek dopuszczonych do organizowania nie zrobi zamówienia. Logiczne jest, że organiztorka robi zamówienie na buty, które jej się podobają i które ona chce- nikt nie będzie robił zamówienia na karton, z którego nic nie bierze dla siebie i potem rozsyłał 12 pudeł.

Nie wybieraj butów z oferty hurtowni i nie pisz, że je chcesz i że jesteś chętna na rozmiar X. W ten sposób na wątku robi się bałagan i jest on nieczytelny. Każdy post typu "Jakby ktoś robił te buty to ja jestem chętna"/ "Może ktoś się skusi na te"/ "Szukamy organiztorki na te"- będzie karany za ignorowanie poleceń moderatora.
Propozycje takie można składać w wątku na podforum zamówień:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...6#post17871136
Wątek ten jest też wątkiem plotkowym, gdzie możecie wymieniać się opiniami, rozważaniami nad danym modelem, jego rozmiarówką, etc. Zalecam też nienękanie organiztorek pw z prośbami o zorganizowanie danego modelu- jeśli on jej się podoba to na pewno sama zdecyduje się na zamówienie. Jeśli dany model nie jest organizowany- nie podobał się żadnej z nas.



Na wątku panują ściśle określone zasady. Poczytaj to co jest napisane niżej, a wszystko będzie jasne


1. Każda Organiztorka ma przypisany do siebie własny kolor. Na tym wątku używa tylko jego, każde jej zamówienie jest robione w tym kolorze.
Układ kolorów wygląda tak:


KOLOR PURPLE Eary grel
KOLOR DARK ORCHID Olencjaaa
KOLOR PLUM AnetaK
KOLOR NAVY Sweet Pina
KOLOR BLUE Candance1
KOLOR TEAL Bethie i Waaampirek
KOLOR DEEP SKY BLUE Malinn
KOLOR CYAN Nammah6
KOLOR PALE TURQUOISE Mourie
KOLOR SEA GREEN WinlyEm
KOLOR LIME Cwirka
KOLOR OLIVE Virtual, Marwari i Strawberka
KOLOR YELLOW GREEN Brydzia_
KOLOR YELLOW Martunia-w
KOLOR WHEAT Coldold
KOLOR DARK ORANGE Alajka
KOLOR SIENNA *Insane
KOLOR DARK RED BasiaWlg
KOLOR RED Angel001
KOLOR MAGENTA Svinecka
KOLOR PINK Niut0
KOLOR SILVER Domiluk
Kolor czarny Bebunio



Bardzo proszę pilnować kolorów! Ważne jest używanie odpowiedniejgo odcienia, ponieważ kolorów jest mało, nas dużo i niestety mamy ograniczone pole manewru.

Posty pisane na czarno będą przy zgłoszeniach ignorowane.


2. Na wątku obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy". Oznacza to, że o tym kto wejdzie na jaki rozmiar decyduje godzina zgłoszenia ( czasami sa to sekundy ). Zgłoszenia tylko osobiste- nie zaklepujemy za kogoś. Jeśli zdaży się, że ktoś zrezygnuje to na jego miejsce wskakuje ta osoba, która podczas zgłoszeń była tuż za tą rezygnującą. Podobnie jest, gdy osoba z listy już istniejącej chce zmienić rozmiar na inny- jeśli jest wolny to nie ma problemu, ale jeśli już są na niego chętne to one mają pierwszeństwo.

3. Nie ma dopisywania się na zasadzie "wstępnie jestem chętna"/"zastanowię się do jutra"- albo chcesz buty i się zapisujesz albo nie, a jak nie jesteś pewna to najpierw się zastanów, a dopiero potem zaklepuj. Tutaj, gdy z jednej pary ktoś wyleci to sypie się całe zamówienie.

4. Nie jest dopuszczalne dopisanie się do zamówienia, a po jakimś czasie rezygnowanie. Jeśli się zapisujesz- zostajesz do końca- osoby opuszczające zamówienia nie będą brały udziału w zamówianiach w przyszłości.

5. Nie jest dopuszczalne przechodzenie z jednego zamówienia do drugiego, bo w drugim są ładniejsze buty- jeśli już raz się zapisałaś- nie psuj Dziewczynom listy. Jeśli tak postąpisz- wylatujesz z zamówienia i już do żadnego nie dołączysz.

6. Organiztorka może robić max 3 zamówienia jednocześnie. W chwili, gdy zamówienie jest już skompletowane (pełna lista)- kasuje się i zwalnia miejsce na kolejne.

7. Od teraz, ponieważ każda z nas ma swój kolor, podczas zgłoszenia obowiązuje podanie opisu buta. Opis ten podaje organiztorka podczas ogłaszania nowego zamówienia.
Przykładowo ogłoszenie organizatorki będzie wyglądać tak:
" Zamówienie nr I- niebieskie balerinki z cekinami {zdjęcie}
Zamówienie nr II- szare botki na obcasie {zdjęcie}
Zamówienie nr III- zielone peep-toe {zdjęcie}"

Wy zgłaszacie się w następującej formie: " Zamówienie {tu nick organiztorki}, zamówienie nr II- szare botki na obcasie, rozmiar 36."

Zostaje sztywna forma zgłaszania się do zamówień, ma być w zgłoszeniu: [/U]

a) Najważniejsze- dobry kolor użyty. Podpowiadam: na pierwszej stronie jest "kolornik", wszystko ładnie napisane, w dodatku organiztorka przed zamówieniem wstawia obrazek z zaznaczonym kolorem. Co do koloru - nie odpuszczamy, musi być użyty poprawnie i jego brak powoduje pominięcie danej osoby. Pamiętajcie, że mamy wgląd do edycji Waszych postów, jeśli ktoś edytuje już po tym, gdy jego numer zaklepał ktoś niżej- nie liczy się. Jeśli edytował zanim się ktoś zgłosił, bo zdążył czy model jest mało chodliwy i nie ma walki- jest w zamówieniu.

b). Najważniejsze po drugie: nick organiztorki. To samo co wyżej.

Te dwie rzeczy będą pilnowane i bez nich nie przejdzie zamówienie.

Luzujemy natomiast jeśli chodzi o:

c). Numer zamówienia- jeśli ktoś się pomyli i zamiast zamówienia nr III wpisze zamówienie nr II a da opis, który rozwieje wątpliwości- nie ma problemu. Jest w zamówieniu. To samo jeśli się majtnie i np wcale nie napisze numeru zamówienia tylko od razu opis, itd.

d). Opis- musi być, ale nie musi być w formie narzuconej przez organiztorkę, czyli jak ja np mam "złote balerinki z czarną sową na nosku" a ktoś napisze "baleriny z sową" / "baleriny złote" - jest w zamówieniu. Najważniejsze, żeby było wiadomo o jaki model chodzi, jak wpiszecie tylko: "zamówienie nr I- baleriny" podczas, gdy organiztorka robi też dwa inne modele balerin- może być ciężko. Ułatwcie nam identyfikację.

e). Rozmiar pozostaje bez zmian, musi być podany, nie ma "wstępnie", "chyba", "jutro powiem"- tu się nic nie zmienia.


I teraz ważna uwaga: organiztorki będą się trzymały powyższych wytycznych, a Wy się podporządkujecie ich decyzjom co do tego kogo wpisały. Proszę nie robić śledztw, wytykać literówek przy zgłoszeniu, brać moich powyższych słów pod lupę, skarżyć na złe głoszenia, itd. Zostawiam moim Groszkom wolną rękę co do punktów 3 i 4- kogo przyjmą, a które zgłoszenie uznają za nieważne- ich decyzja i proszę z nią nie dyskutować

Punkt 1 i 2 obowiązuje twardo: kolor musi być użyty dobrze i nick musi być podany


8.Wspólnie z resztą organiztorek, ustaliłyśmy pewne działania "na wszelki wypadek". Chodzi o sytuację następującą (podam na moim przykładzie): zawsze biorę dla siebie rozmiar 39. Rozmiarówki są raczej standardowe, nigdy w sumie problemu nie miałam, żeby nie pasowało, jak mam wątpliwości to biorę rezerwy i zaklepuję też rozmiar większy. Ale załóżmy, że ktoś nie zrobił rezerwy lub zrobił rezerwę a dany model ma tak pokićkaną rozmiarówkę, że na mnie jest dobre np. 38 lub 41- i co wtedy? Wszystkie jesteśmy zgodne, że w takiej gardłowej sytuacji możemy przeprosić kogoś, kto jako ostatni jest zapisany na któryś pasujący na nas rozmiar i zająć jego miejsce, a na niepasujący nasz rozmiar znaleźć nową osobę.

Chcę pokreślić, że nie będzie to przez nas wykorzystywane nagminnie, to będą wyjątkowe sytuacje (które chyba nawet do tej pory się nie zdarzyły, żeby organiztorka została bez butów), ale jeśli się zdarzy- bądźcie tego świadome


9. Nie offtopuj!


Uff Wiemy, że to skomplikowane, jest pełno nakazów i zakazów, ale poprzedni wątek był nie do przebrnięcia z powodu panującego tam bałaganu. Zapraszam do kupowania
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!

Edytowane przez Ćwirka
Czas edycji: 2010-03-28 o 13:17
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:32   #2
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

ZAMÓWIENIE 1
czarne buty na obcasie, cena będzie znana w poniedziałek
Załącznik 2847294
36 - ja
37 - wolne, wolne
38 - wolne, wolne, wolne
39 - wolne, wolne, wolne
40 - wolne, wolne
41 - wolne


ZAMÓWIENIE 2
czarne baleriny, cena będzie znana w poniedziałek
Załącznik 2847295
36 - ja
37 - wolne, wolne
38 - wolne, wolne, wolne
39 - wolne, wolne, wolne
40 - wolne, wolne
41 - wolne


__________________




Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:34   #3
mo ni fe re
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 280
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary grel , buty czarne na obcasie, roz 38
__________________
"You are brighter then the moon,
brighter then a star
I love you just the way you are.
You take me were I've never been
You make my heart go tingelingeling."

Yoruba wifey

Edytowane przez mo ni fe re
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:03
mo ni fe re jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:36   #4
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary Grel, zamówienie II - czarne baleriny- rozmiar 40

Edytowane przez Kala!
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:37
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:40   #5
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Earl grey , ZAMÓWIENIE I, czarne buty na obcasie - roz 39
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.


Edytowane przez a_njunia
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:43
a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:41   #6
ewelinusia222
Zadomowienie
 
Avatar ewelinusia222
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu ;) okolice WWA
Wiadomości: 1 946
GG do ewelinusia222
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary Grel zamówienie I czarne buty na obcasie ROZM 37,
__________________


Edytowane przez ewelinusia222
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:50
ewelinusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:43   #7
skrajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 22
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Poproszę zamówienie 1 czarne buty na obcasie rozmiar 38
skrajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 14:46   #8
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary Grel ZAMÓWIENIE 2, czarne baleriny rozm 39

Edytowane przez _Maya_
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:49
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:47   #9
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

zamowienie II czarne baleriny 40

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:48
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:50   #10
antoinette
Wtajemniczenie
 
Avatar antoinette
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 861
GG do antoinette
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary Grel, zamówienie I czarne buty na obcasie, poproszę 40
zamówienie II balerinki czarne, proszę 40
__________________


antoinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:52   #11
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Early zamówienie II, balerinki -rozmiar 40.

Ehh widzę, że spóźniłam się

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:53
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 14:55   #12
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary Grel Zamówienie I rozmiar 38 (jaka jest ich cena?)

Edytowane przez Wizazanka5000
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:57
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:56   #13
novia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary zamówienie 1 czarne buty na obcasie rozmiar 37 poproszę
novia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:58   #14
Eary Grel
Zakorzenienie
 
Avatar Eary Grel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 411
GG do Eary Grel
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

ZAMÓWIENIE 1
czarne buty na obcasie, cena będzie znana w poniedziałek ale na moje oko to będzie max 55zł brutto
Załącznik 2847352
36 - ja
37 - ewelinusia222
, novia
38 - mo ni fe re
, skrajka, Wizazanka5000
39 - a_njunia, wolne, wolne
40 - antoinette
, wolne
41 - wolne
Jeszcze tylko 4 miejsca mam nadzieje że uda nam się złożyć zamówienie w poniedziałek


ZAMÓWIENIE 2
czarne baleriny, cena będzie znana w poniedziałek
Załącznik 2847353
36 - ja
37 - wolne, wolne
38 - wolne, wolne, wolne
39 - _Maya_
, wolne, wolne
40 - Kala!
, gosiaczek6 (rezerwowa: antoinette, dorinka30)
41 - wolne
__________________





Edytowane przez Eary Grel
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:00
Eary Grel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:07   #15
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

ZAMÓWIENIE 1
czarne buty z ćwiekami

Załącznik 2847365

36 - wolne
37 - wolne, wolne
38 - wolne, wolne, wolne
39 - kali765, wolne, wolne
40 - wiola_p, poczatkujaca-dagmara
41 - juhaska


cena będzie znana w poniedziałek
(kolor moich zamówień nazywa się: PaleTurquoise)
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand

Edytowane przez juhaska
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:38
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:08   #16
kali765
Zakorzenienie
 
Avatar kali765
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 14 501
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Juhaska ZAMÓWIENIE 1 czarne buty z ćwiekami rozm. 39
__________________
FREE
kali765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:09   #17
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Juaska zamowienie I czarne buty z cwiekami rozmiar 40
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:18   #18
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary I zamówienie czarne butki na obcasie rozm 39 poporszę
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:18   #19
domiluk
Zadomowienie
 
Avatar domiluk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: piszę stąd skąd mam możliwość
Wiadomości: 1 174
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

ZAMÓWIENIE 1
różowe balerinki
Załącznik 2847400
26zł netto + 22% vat = 31,72zł
+ wysyłka 0,83zł
Całkowity koszt butów: 32,55zł + koszty wysyłki ode mnie do Was

36 – dr_ka, wolne
37 – ewelinusia222, wolne
38 – ja, oh-bunny, (rezerwa-mo ni fe re, gozia)
39 – ja, alleyezonme, (rezerwa-SuLoVa)
40 – Kala!, wiola_p
42 – wolne, wolne

Do rozmiaru 38 i 39 mogę wziąć rezerwowe, bo biorę 2 rozmiary dla siebie i sprawdzę, który jest dla mnie dobry.


ZAMÓWIENIE 2
czarne botki
Załącznik 2847401
35- 39zł netto( facet z sigmy podał mi takie ceny) proponuję przyjąć 39zł + 22% vat = 47,58zł
+ wysyłka 0,83zł (nadwyżka pójdzie na wysyłkę do Was)
Całkowity koszt butów: 48,41zł + koszty wysyłki ode mnie do Was

36 – wolne
37 – wolne, wolne
38 – ja, wolne, wolne
39 – ja, aako, wolne
40 – Kala!, wolne
41 – wolne

Do rozmiaru 38 i 39 mogę wziąć rezerwowe, bo biorę 2 rozmiary dla siebie i sprawdzę, który jest dla mnie dobry.
__________________


Edytowane przez domiluk
Czas edycji: 2010-02-06 o 17:09
domiluk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 15:20   #20
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Zamówienie numer 2 - czarne botki rozm 39
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:21   #21
Kala!
Zakorzenienie
 
Avatar Kala!
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 654
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

No domiluk: zamówienie 1 - różowe balerinki - r. 40
zamówienie 2 - czarne botki - r. 40
Kala! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:23   #22
ewelinusia222
Zadomowienie
 
Avatar ewelinusia222
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu ;) okolice WWA
Wiadomości: 1 946
GG do ewelinusia222
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Domiluk ZAMÓWIENIE 1 różowe balerinki rozm 37
__________________

ewelinusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:30   #23
poczatkujaca-dagmara
Wtajemniczenie
 
Avatar poczatkujaca-dagmara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 120
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Juhaska zamowienie na czarne cwiekowe rozm 40
poczatkujaca-dagmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:31   #24
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Domiluk zamówienie nr 1 różowe balerinki peep toe rozmiar 39
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:39   #25
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Domiluk zamowienie 1 rozowe baleriny rozmiar 40

Edytowane przez wiola_p
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:41
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:46   #26
oh-bunny
Raczkowanie
 
Avatar oh-bunny
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 240
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

domiluk zamówienie numer 1 rozmiar 38 różowe balerinki
oh-bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:50   #27
mo ni fe re
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 280
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

domiluk, rozowe balerinki roz 38

nie wiem czy zalapalam sie na liste
jeśli nie, to proszę chociaż o rezerwę
__________________
"You are brighter then the moon,
brighter then a star
I love you just the way you are.
You take me were I've never been
You make my heart go tingelingeling."

Yoruba wifey

Edytowane przez mo ni fe re
Czas edycji: 2010-02-06 o 16:16
mo ni fe re jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 15:56   #28
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary Grel, zamówienie 2, czarne balerinki, rozmiar 38.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-02-06 o 15:58
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:00   #29
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

Eary Grel, zamówienie II - czarne baleriny- rozmiar 39
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:07   #30
SuLoVa
Zakorzenienie
 
Avatar SuLoVa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18 103
Dot.: Zamawiamy buty-zajrzyj, bo ceny kuszą, ale zanim napiszesz- PRZECZYTAJ PIERWSZY

domiluk, zamówienie I, różowe balerinki, rozmiar 39 (będę rezerwowa)
SuLoVa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.