LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :) - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-18, 15:41   #1261
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

' Lift up your eyes and look north - John '
to jakby wskazówka dla Johna Locke'a pewnie wdrapie sie na jakieś drzewo lub góre i zobaczy 2 wyspe obstawiam taką wersje

aaa Mad'i masz moze linka do trailera z 7 odcinka bo nie moge znaleźć na youtube :/
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 15:48   #1262
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Yoolio - to były 20, 21
dzięki

jak na złość mam sciagnięty odcinek 19
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 15:50   #1263
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: LOST. Sezon TRZECI


http://www.youtube.com/watch?v=mXiZHAJIPn0
http://www.youtube.com/watch?v=f4uHZzFfpAU
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 15:57   #1264
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że poprostu na początku tego nie zauważyli, można powiedzieć byli zszokowani,śmiercią Any, starali się uratować Libby i jeszcze nie przeanalizowali jak mogło do tego dojść,Michael był jednym z nich, więc nie przypuszczali by coś takiego mógł zrobić. Ale to pewnie tylko kwestia czasu , pewnie już w następnym odcinku będą się starali to wyjaśnić, przecież już teraz jak zadawali pytanie Michaelowi to on się trochę plątał.
Hm, chyba jednak się nie połapią, przynajmniej streszczenia następnych odcinków na to nie wskazują

Cytat:
A jeszcze ostatnie słowy Libby może ich naprowadzą.
Swoją drogą nie znoszę jak w filmach ktoś umrze i czegoś nie dopowie, w końcu to tylko kilka słów .
Zamiast tracić czas na bycie w szoku, Libby mogła powiedzieć te dwa słowa więcej, a tymczasem umarła sobie... podła
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:00   #1265
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

Cytat:
Napisane przez mandelka Pokaż wiadomość
Podpisuje sie pod tym ten odcinek jakoś mnie nie zmiażdżył akcją a zakończenie ... bywały lepsze :/ spodziewałam sie czegoś bardziej zachęcającego do ogladania kolejnych odcinków (zwłaszcza że trzeba długo czekac) a tu bez rewelacji :/
Julie czy jak jej tam wpienia mnie kobieta nie wiem o co jej chodzi chce wykonczyć Benka bo ma dosyć jego rozkazów? czy sama chce wskoczyć na jego miejsce

co do Sawyera i Kate czekalismy na jakiś zwrot akcji trójkątu:Kate Jack Sawyer wiec skąd te 'bleee'

aaa no i 2 rzeczy do przemyśleń :
1)co to za instrukcja napisana na kiju Eco
2) o jakiej historyjce mówił Jack
Kazdemu watkowi miłosnemu w LOSTach mówie bleeee. Zajmują tylko niepotrzebnie czas

Co do instrukcji na kiju, to nie chce mi się mysleć. Scenarzysci pewnie i tak cos pokrętnego wymyslą

A historyjke Jacka to ja akurat pamietam. W pierwszym odcinku pierwszej serii, była taka sytuacja, że Kate szyła na żywca rane Jackowi. I powiedziała cos w tym rodzaju, ze wszyscy panikują a on nie. I on wtedy opowiedzial jej historie o swojej (chyba) pierwszej operacji. Jak przez pomyłkę przeciął pacjentce cos tam (nie pamietam co) i dał dojść do głosu przerażeniu na 5 sekund. Policzył do 5, opanował sie i poprawił wszystko co zepsuł. Nie spanikował.

Tylko Kate słyszała tę historię i Jack chce miec pewność, że to z nią będzie rozmawiał, jak sie połacza nastepnym razem.


Julie też mnie drażni jak nie wiem co. Nie znosze takich fałszywych istot. niby taka słodziutka a w plecy nóż wpycha. Ja tam już wolę jak ktos jest paskudny i tego nie ukrywa. A takich fałszywców to
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:07   #1266
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: LOST. Sezon TRZECI

dzięki faktycznie takie sobie coś kiepskiego mają montera te urywki mnie nie zachęcają

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Co do instrukcji na kiju, to nie chce mi się mysleć. Scenarzysci pewnie i tak cos pokrętnego wymyslą

hehehe

A historyjke Jacka to ja akurat pamietam. W pierwszym odcinku pierwszej serii, była taka sytuacja, że Kate szyła na żywca rane Jackowi. I powiedziała cos w tym rodzaju, ze wszyscy panikują a on nie. I on wtedy opowiedzial jej historie o swojej (chyba) pierwszej operacji. Jak przez pomyłkę przeciął pacjentce cos tam (nie pamietam co) i dał dojść do głosu przerażeniu na 5 sekund. Policzył do 5, opanował sie i poprawił wszystko co zepsuł. Nie spanikował.

No, no gratuluje pamięci

Julie też mnie drażni jak nie wiem co. Nie znosze takich fałszywych istot. niby taka słodziutka a w plecy nóż wpycha. Ja tam już wolę jak ktos jest paskudny i tego nie ukrywa. A takich fałszywców to
a jak nie bacik to na stół i pod nóż Jacka
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 16:10   #1267
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Hm, chyba jednak się nie połapią, przynajmniej streszczenia następnych odcinków na to nie wskazują


Zamiast tracić czas na bycie w szoku, Libby mogła powiedzieć te dwa słowa więcej, a tymczasem umarła sobie... podła
hehe no wiem wiem,że to głupio brzmi, ale mnie to denerwuje, bo zawsze są tak blisko .

A nie czytam nigdy co ma się zdarzyć, więc widocznie przeceniłam ich zdolność logicznego myślenia .
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-18, 16:44   #1268
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
hehe no wiem wiem,że to głupio brzmi, ale mnie to denerwuje, bo zawsze są tak blisko .

A nie czytam nigdy co ma się zdarzyć, więc widocznie przeceniłam ich zdolność logicznego myślenia .

wlasnie dlaczego na filmach umnierajacy nigdy nie dokanczaja zdan
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:39   #1269
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

ja jak zobaczylam ta akcje z Ana i Libby to myslalam ze padne:| to wygladalo tak beznadziejnie, ten Majkel zawsze byl taki troche zidiociały pif paf i nagle nie ma dwoch postaci a Hugo pewnie nigdy sie nie dowie skad znal Libby-chociaz moze dopiero jak umarla to go oswieci.
a akcja bzykanka Any z Sawyerem była conamniej zalosna dla mnie to nie jakis melodramat tylko serial przygodowy
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 08:34   #1270
Monka_tort
Zadomowienie
 
Avatar Monka_tort
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 956
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Grrrr... Tydzień czekania na zakończenie... Już mogli puścić te try odcinki za jednym razem.

Was też wkurzało to, że ta Murzynka od 'Innich' błyszczała się jak smalec? Mnie bardzo...

Teraz czekam na dokładne rozwiązanie akcji, choć m.in. z trailerów co nieco wiem o trzeciej serii...
__________________
Czysta logika jest ruiną ducha.

Antoine de Saint - Exupéry
Monka_tort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 08:48   #1271
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Ja wpadłam w jakiś nałóg sciągania i chyba do następnego czwartku sciągnę sobię i obejrzę 3 serię bo normalnie chyba nie wytrzymam

Wczoraj miałam prawdziwy maraton obejrzałam 2 odcinki z zeszłego tygodnia i 2 wczorajsze

Rzeczywiście ta murzynka się okropnie świeciła i taka ciekawska

Sayid pokazał, że ma oczy dookoła głowy i nic się przed nim nie ukryję, rozgryzł Michaela
Rozbawił mnie Soyer jak na Kate powiedział "Pipi Pończoszanka" a na Sayida bodajże "Kapitan Arab"
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 09:07   #1272
Kirra
Raczkowanie
 
Avatar Kirra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Wydaje mi się, że na wyspie kiedyś był prowadzony jakiś eksperymnet z wirusami lub bakteriami - stąd szczepionki, napis na włazie do bunkra "kwarantanna", ochronny kombinezon, jaki miał na sobie mężczyzna, który znalazł Desmonda na plaży.
Zastanawia mnie tylko, skoro Desmond spadł z jachtu i ocean wyrzucił go na plażę 3 lata temu, to gdzie był przez ten czas jego jacht "Elisabeth" i dlaczego odnalazł się Desmond znowu na tym jachcie ? I nie wiem, czy dobrze widziałam, ale jacht podarowała mu kobieta bardzo podobna do Libbi. Może to była Libbi ?

I co to za posąg stopy z 4 palcami, który widział Said ?
Kirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 09:17   #1273
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

A ja czekam na dzisiejszą powtórkę, bo wczoraj miałam lepsze rzeczy do roboty niż oglądanie naszych ulubionych rozbitków
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:13   #1274
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Rzeczywiście ta murzynka się okropnie świeciła i taka ciekawska
no cóż.. złapali i przyprowadzili do niej jeńca, to co - miała sobie pomilczeć w jego obecności i tylko mu się poprzyglądać? Chyba normalne, że zadawała mu pytania
Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Rozbawił mnie Soyer jak na Kate powiedział "Pipi Pończoszanka" a na Sayida bodajże "Kapitan Arab"
Kapitan Czerwony Beret

Cytat:
Napisane przez Kirra Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tylko, skoro Desmond spadł z jachtu i ocean wyrzucił go na plażę 3 lata temu, to gdzie był przez ten czas jego jacht "Elisabeth" i dlaczego odnalazł się Desmond znowu na tym jachcie ? I nie wiem, czy dobrze widziałam, ale jacht podarowała mu kobieta bardzo podobna do Libbi. Może to była Libbi ?
I co to za posąg stopy z 4 palcami, który widział Said ?
Też mnie to zastanowiło - skąd Desmond wziął jacht (kiedy uciekł ze schronu po tym, jak znalazł go Locke) i dlaczego rozbitkowie tego jachtu nie widzieli?
I tak, to była Libby, miała tylko troszkę inną fryzurę
A posąg.. hm, skoro prowadzili na wyspie jakieś tajne badania, to może wirusy nad którymi pracowano prowadziły do takich czteropalczastych mutacji?
A tak poza tym - u wejścia do portu na wyspie Rodos podobno kiedyś stał taki gigantyczny pomnik - wystawiony na cześć boga słońca. W tej chwili go już nie ma, bo runął w czasie trzęsienia ziemi, ale jakoś tak... jak oglądałam wczoraj lostów to mi się ta stopa z tym skojarzyła
(no ale ten z rodos to raczej miał prawidłową liczbę palców http://free.of.pl/p/pinacolada/Dali/...20rodyjski.jpg)
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:49   #1275
Kirra
Raczkowanie
 
Avatar Kirra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Jeśli więc to była Libbi, to jest to wyjątkowy zbieg okoliczności. Daje obcemu facetowi - Desmondowi jacht, następnie Desmond rozbija się koło wyspy i przebywa tam 3 lata. I nagle po 3 latach na wyspie pojawia się Libbi.
Poza tym nie wiem, czy dobrze widziałam, ale czy ten facet w żółtym kombinezownie, który uratował Desmonda, czy to nie był przywódca Innych ? Miał tylko mniejszy zarost.
Kirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:05   #1276
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Kirra Pokaż wiadomość
Jeśli więc to była Libbi, to jest to wyjątkowy zbieg okoliczności. Daje obcemu facetowi - Desmondowi jacht, następnie Desmond rozbija się koło wyspy i przebywa tam 3 lata. I nagle po 3 latach na wyspie pojawia się Libbi.
Poza tym nie wiem, czy dobrze widziałam, ale czy ten facet w żółtym kombinezownie, który uratował Desmonda, czy to nie był przywódca Innych ? Miał tylko mniejszy zarost.

nie, przywódca innych to to nie był, ale też mam wrażenie, że gdzieś go już w filmie widziałam . Tak mi się teraz tłucze po głowie - czy to nie był może ten wojskowy, który zmusił Sayida do przesłuchania tego ich schwytanego ważnego araba? I potem go (Sayida) wypuścił?
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:14   #1277
Kirra
Raczkowanie
 
Avatar Kirra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

No właśnie, też mam wrażenie, że gdzieś widziałam już tego faceta

I domyślam się, dlaczego Libbi była w szpitalu psychiatrycznym - pewnie wpadła w depresję po śmierci męża.
Kirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:00   #1278
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

I wtedy zmieniłai mię z Elisabeth na Libby? A może to nieznany mi skrót...

Said został nazwany Kapitanem Arabem i Czerwonym Beretem
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:11   #1279
ulamaria
Raczkowanie
 
Avatar ulamaria
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 155
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Przeciez Libby to zdrobnienie od Elizabeth!
__________________
kolczyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post3227186



moje korale i naszyjniki ręcznie robione: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148419
ulamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 13:17   #1280
ulamaria
Raczkowanie
 
Avatar ulamaria
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 155
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Kirra Pokaż wiadomość
Jeśli więc to była Libbi, to jest to wyjątkowy zbieg okoliczności. Daje obcemu facetowi - Desmondowi jacht, następnie Desmond rozbija się koło wyspy i przebywa tam 3 lata. I nagle po 3 latach na wyspie pojawia się Libbi.
Poza tym nie wiem, czy dobrze widziałam, ale czy ten facet w żółtym kombinezownie, który uratował Desmonda, czy to nie był przywódca Innych ? Miał tylko mniejszy zarost.
wyjątkowy zbieg okoliczności???zadziwia jące! jakby w Lostach było mało zbiegów okoliczności. Nie zauważyliscie , że prawie wiekszac z tych ludzi ktora pzrezyła katastrofe spotkała sie wczesniej( toż to dopiero zbieg okoliczności!), Sawyer znał ojca Jacka, Ana Lucia również, Desmond znał wczesniej Jacka, Libby poznała Hurleya w psychiatryku. A Mr. Eco? (To dopiero zbieg okolicznosci!) odnajduje na wyspie samolot i ciało brata sprzed kilkunastu lat!

Zle widziałas. Facet który uratował Desmonda to nie był przywódca innych.
__________________
kolczyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post3227186



moje korale i naszyjniki ręcznie robione: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148419
ulamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:23   #1281
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez ulamaria Pokaż wiadomość
Przeciez Libby to zdrobnienie od Elizabeth!
Nie znałam tego zdrobnienia.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:26   #1282
Kirra
Raczkowanie
 
Avatar Kirra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Ulamaria - nie oglądałam 1 części "Zagubionych" i pierwszych odcinków 2 serii i niestety nic nie wiem o innych dziwnych zbiegach okoliczności. Akurat ta sytuacja wydała mi się mało prawdopodobna i dlatego o niej napisałam. Widziałam jedynie historię Mr Eco i Hurleya.
Kirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:26   #1283
ulamaria
Raczkowanie
 
Avatar ulamaria
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 155
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja też jestem zła z powodu Any Lucii. Zabrali moją ulubioną postać kobiecą grrrrr. Nie pozwolili jej się rozwinąć, za mało o niej wiadomo.. a mogła stać się najbardziej charyzmatyczną i interesującą kobietą na wyspie.. chociaż dla mnie i tak już była Jej wątek był niepełny i czuję niedosyt, ot co.
to żart prawda? ironia , czy cos w tym stylu...? Nie chce mi się wierzyć że komuś mogła podobać sie ta postać. Prawie wszyscy moi znajomi oglądają Losty i wszyscy byli za jak natychmiastowym usunięciem Any z serialu. Tak niesamowicie działa mi ta postać na nerwy, była w niej jakaś taka tania pretensjonalność, i ta jej wiecznie krzywa mina...Usunęli ją zserialu m. in. dlatego że nie potrafiła dogadac się z pozostała ekipą. Tzn aktorzy i inni nie zaakceptowali jej. No i podobno dostała mandat:P i wyrok ( roboty społeczne). Jednym słowem.. musiała być dokładnie tak samo wku... iająca i aspołeczna jak postac którą grała.
__________________
kolczyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post3227186



moje korale i naszyjniki ręcznie robione: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148419
ulamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:39   #1284
ulamaria
Raczkowanie
 
Avatar ulamaria
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 155
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Kirra Pokaż wiadomość
Ulamaria - nie oglądałam 1 części "Zagubionych" i pierwszych odcinków 2 serii i niestety nic nie wiem o innych dziwnych zbiegach okoliczności. Akurat ta sytuacja wydała mi się mało prawdopodobna i dlatego o niej napisałam. Widziałam jedynie historię Mr Eco i Hurleya.
oo to powinnas jak najszybciej to nadrobić. pierwsza czesc była rewelacyjna. Chyba najlepsza z wszystkich. A trzecia to niestety flaki z olejem
__________________
kolczyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post3227186



moje korale i naszyjniki ręcznie robione: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148419
ulamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:40   #1285
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

To, że dziewczyna jest konfliktowa i ma wyroki to jest dla mnie tzw. jej prywatna sprawa. Wiem o tym i olewam.

Nie lubię niczym nieuzasadnionej agresji, jednej wielkiej frustracji; prawo pięsci i zabijanie wszystkiego, co się rusza, też mi się nie podoba ale mnie Ana Lucia nie denerwowała, w żadnym razie.
To była bardzo ciekawa postać (no i najlepiej z nich przystosowana do przetrwania , co jak co, ale inteligencji to jej nie brakowało); bardzo żałuję, że już ją zabili (ale i tego, że dzięki samej Anie zrobili z Kate taki słodki charakterek). Pff.
Fakt, na tle wyspiarek Ana prezentowała się zdecydowanie najfajniej .

A serial ''czasami'' jest tak niekonsekwentny, że aż irytujący.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:41   #1286
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Oglądałam już 6 odcinków III części i już nie mogę doczekać się następnych Mogę tylko zdradzić, że znacie już przywódcę innych i akcja toczy się przede wszystkim w innym miejscu czyli właśnie u innych.
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:41   #1287
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

dubel
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:46   #1288
Kirra
Raczkowanie
 
Avatar Kirra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 83
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Już mi kolega obiecał ściągnąć 1 część Lost`ów. Wszyscy znajomi potwierdzają, że była o wiele ciekawsza niż 2 seria.
Kirra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:52   #1289
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
nie, przywódca innych to to nie był, ale też mam wrażenie, że gdzieś go już w filmie widziałam . Tak mi się teraz tłucze po głowie - czy to nie był może ten wojskowy, który zmusił Sayida do przesłuchania tego ich schwytanego ważnego araba? I potem go (Sayida) wypuścił?
tak, masz racje, to ten sam.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:02   #1290
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: LOST- Zagubieni, jakie wrażenia ? :)

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
To, że dziewczyna jest konfliktowa i ma wyroki to jest dla mnie tzw. jej prywatna sprawa. Wiem o tym i olewam.

Nie lubię niczym nieuzasadnionej agresji, jednej wielkiej frustracji; prawo pięsci i zabijanie wszystkiego, co się rusza, też mi się nie podoba ale mnie Ana Lucia nie denerwowała, w żadnym razie.
To była bardzo ciekawa postać (no i najlepiej z nich przystosowana do przetrwania , co jak co, ale inteligencji to jej nie brakowało); bardzo żałuję, że już ją zabili (ale i tego, że dzięki samej Anie zrobili z Kate taki słodki charakterek). Pff.
Fakt, na tle wyspiarek Ana prezentowała się zdecydowanie najfajniej .

A serial ''czasami'' jest tak niekonsekwentny, że aż irytujący.
No cóż ja nie znosiłam tej postaci.
Aete, az sie rozesmiałam... Fajnie, ze była najlepiej przystosowana do przezycia, tylko przy niej było trudno innym przeżyć. Pamietasz hasło z Zabójczej Broni? "Czy poznałes kiedys kogos i go nie zabiłeś?"
Jeśli chodzi o jej inteligencję... to też marniutko. Miotała się cały czas jak zwierzatko i działała instynktownie, nie myslała przy tym. Faceta, który ją postrzelił zabiła. i to tak, że od razu wszyscy wiedzieli, ze to ona zrobiła i musiała odejść z policji. Mogła to inteligentniej rozegrac. Na wyspie o szpiegowanie i bycie innym posądziła niewinnego człowieka i wrzuciła go do klatki. Ten facet jej pomyłkę przypłacił życiem. No i na koniec, tadammm, zabicie Shannon.Ana latała z bronią po dzungi i waliła na oslep. Baaardzo madrze...
No faktycznie jeśli to wszystko o czym napisałam świadczy o szczególnej inteligencji. to ja już nie wiem...
Dla mnie była to najgłupsza postac całego filmu, a zaraz drugi jest pan Eko.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-18 18:29:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.