Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-15, 12:35   #3511
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsze mówiąc szczerze a miałam wieluuu firm, także zagranicznych. Tylko te były w stu procentach naturalne, dały się stylizowac i farbowac.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

No nie wiem, dziewczyny pisały, że po zmoczeniu robią sie falowane, ja bym była strasznie zła bo zalezy mi na idealnie prostych.

Wydałam majątek na te od Lilly wiec mam nadzieje, że będą fajne.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 12:37   #3512
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
No nie wiem, dziewczyny pisały, że po zmoczeniu robią sie falowane, ja bym była strasznie zła bo zalezy mi na idealnie prostych.

Wydałam majątek na te od Lilly wiec mam nadzieje, że będą fajne.
Powodzenia. Ja nigdy nie miałam z tym problemu ale w sumie ich nie moczyłam.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 16:32   #3513
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Jeśli ktoś szuka informacji na temat LASERBEAMER nano - bo nigdzie nie można znależć cen, przynajmniej ja nie mogłam to to jest tak: 70 pasemek 50 cm - 2100zł, 100 - 2900. To są pasemka jednorazowe. Pasemka wielokrotnego użytku ok 3000zł za 70 szt i za 100 ok 4000zł. Taka cena to wydaje się bardzo drogo, ale zakłada się je 3 razy rzadziej. Nie polecam też większej ilości niż 70 pasm, spokojnie wystarcza.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-22, 23:53   #3514
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Zależy od metody. Moim zdaniem najlepsze jest clip in, poczytaj na ten temat. To serio wcale nie niszczy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-11, 09:21   #3515
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

No trochę tu cicho
koleżanki drogie ostatnio szukałam nowych włosów! Szukam czegoś co będzie lepsze niż doczepianepl ponieważ wszystko fajnie ale te mysie ogonki mnie dobijają!
Oglądam profil na yt foxy locks i napatrzeć się nie mogę na te piękne grube zestawy aż do samego końca!!!
No i mają bezszwowe clipy!!! to coś na co czekałam! Dobra weszłam na stronkę i te zestawy są imponujące zestaw 50 cm 165 g to ok 390 zł plus przesyłka... porównałam sobie zestawy z doczepianepl, bo też mają bezszwowe ale mają mniejszy 120 g za 305 zł...

I pytanie czy te bezszweowe nadal są tak wycieniowane? ja szukam czegoś co będzie miało zbliżoną ilość włosów na końcu jak przy taśmie...

I czy któraś z Was kupiła sobie tę treskę pojedynczą z doczepianepl??? Bo tez o niem myślałam...

W ogóle problem jest taki że ja noszę 2 max 3 taśmy i najchętniej przydałby mi się zestawik robiony na zamówienie, ale nigdzie nie ma takiej opcji. W ogóle nie używam polowy zestawu... przydałoby się to w objętości, ale mam dość cienkie włosy i nie mam opcji żeby nosić cały ze względu że mi clipy widać jeśli zapnę je wyżej niż pod potylicą. Mimo tapirowania i cudów po jakimś czasie mi się te włosy uleżą a nie daj boże wiatr zawieje...
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-12, 21:10   #3516
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Co myslicie o wlosach slowianskich w pasemkach z hair4you? Czy moze lepsze beda z grzechhair lub beauty for yo? A moze jeszcze inny sklep?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-19, 01:46   #3517
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
No trochę tu cicho
koleżanki drogie ostatnio szukałam nowych włosów! Szukam czegoś co będzie lepsze niż doczepianepl ponieważ wszystko fajnie ale te mysie ogonki mnie dobijają!
Oglądam profil na yt foxy locks i napatrzeć się nie mogę na te piękne grube zestawy aż do samego końca!!!
No i mają bezszwowe clipy!!! to coś na co czekałam! Dobra weszłam na stronkę i te zestawy są imponujące zestaw 50 cm 165 g to ok 390 zł plus przesyłka... porównałam sobie zestawy z doczepianepl, bo też mają bezszwowe ale mają mniejszy 120 g za 305 zł...

I pytanie czy te bezszweowe nadal są tak wycieniowane? ja szukam czegoś co będzie miało zbliżoną ilość włosów na końcu jak przy taśmie...

I czy któraś z Was kupiła sobie tę treskę pojedynczą z doczepianepl??? Bo tez o niem myślałam...

W ogóle problem jest taki że ja noszę 2 max 3 taśmy i najchętniej przydałby mi się zestawik robiony na zamówienie, ale nigdzie nie ma takiej opcji. W ogóle nie używam polowy zestawu... przydałoby się to w objętości, ale mam dość cienkie włosy i nie mam opcji żeby nosić cały ze względu że mi clipy widać jeśli zapnę je wyżej niż pod potylicą. Mimo tapirowania i cudów po jakimś czasie mi się te włosy uleżą a nie daj boże wiatr zawieje...
Dziewczyny, ja nie wiem gdzie Wy kupujecie włosy. Moim zdaniem Doczepiane.pl nie mają jakościowo dobrych włosów. Swoje dopinam różnie. Mam dwa zestawy po 300g dł. 70cm. Jeden zestaw to nowsza wersja i zrobiłam na zamówienie 3 taśmy, a drugi trochę starszy ma 7. Potrafię wpiąć też dwa zestawy, co jest hardcorem i nic nie widać. Czy jeden, czy dwa wiatr może hulać, a włosy są naturalne. Nie robią się strączki, po prostu są jak moje... Nigdy nikt nie powiedział mi, że mam doczepy.... tylko "masz piękne włosy". Serio lepiej zainwestować złotówki w dobre włosy na dłużej, niż w byle co na dwa miesiące.
Jedyny minus jest taki, że boję się ich rozjaśniać, a zamarzył mi się taki kolor https://lou.pl/pol_pl_MARTINA-CZARNA...TAMI-217_3.jpg
Na dwa takie zestawy (szycie, cięcie, włosy) zapłaciłam sporo kasy i nawet nie wiem, czy jest sens je sprzedawać, czy próbować rozjaśnić.




Kolor, który obecnie mam, to bardzo ciemny brąz (nie, nie czarny - kolor 03 + 04 Alfaparf).
Tak powinny wyglądać włosy i przepraszam jeśli uraziłam tutaj czyjeś poglądy itd., po prostu widzę dużą ilość zdjęć np. na doczepiane.pl, "jak to pięknie włosy wyglądają", a prawda jest taka, że widać różnicę.... po co okłamywać się :-D?
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 23:56   #3518
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
No trochę tu cicho
koleżanki drogie ostatnio szukałam nowych włosów! Szukam czegoś co będzie lepsze niż doczepianepl ponieważ wszystko fajnie ale te mysie ogonki mnie dobijają!
Oglądam profil na yt foxy locks i napatrzeć się nie mogę na te piękne grube zestawy aż do samego końca!!!
No i mają bezszwowe clipy!!! to coś na co czekałam! Dobra weszłam na stronkę i te zestawy są imponujące zestaw 50 cm 165 g to ok 390 zł plus przesyłka... porównałam sobie zestawy z doczepianepl, bo też mają bezszwowe ale mają mniejszy 120 g za 305 zł...

I pytanie czy te bezszweowe nadal są tak wycieniowane? ja szukam czegoś co będzie miało zbliżoną ilość włosów na końcu jak przy taśmie...

I czy któraś z Was kupiła sobie tę treskę pojedynczą z doczepianepl??? Bo tez o niem myślałam...

W ogóle problem jest taki że ja noszę 2 max 3 taśmy i najchętniej przydałby mi się zestawik robiony na zamówienie, ale nigdzie nie ma takiej opcji. W ogóle nie używam polowy zestawu... przydałoby się to w objętości, ale mam dość cienkie włosy i nie mam opcji żeby nosić cały ze względu że mi clipy widać jeśli zapnę je wyżej niż pod potylicą. Mimo tapirowania i cudów po jakimś czasie mi się te włosy uleżą a nie daj boże wiatr zawieje...
Napisz do grzechhair. Koleżanka u nich zamawia na życzenie zestawy. Raz jej sprowadzili o wiele dłuższe np.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie wiem gdzie Wy kupujecie włosy. Moim zdaniem Doczepiane.pl nie mają jakościowo dobrych włosów. Swoje dopinam różnie. Mam dwa zestawy po 300g dł. 70cm. Jeden zestaw to nowsza wersja i zrobiłam na zamówienie 3 taśmy, a drugi trochę starszy ma 7. Potrafię wpiąć też dwa zestawy, co jest hardcorem i nic nie widać. Czy jeden, czy dwa wiatr może hulać, a włosy są naturalne. Nie robią się strączki, po prostu są jak moje... Nigdy nikt nie powiedział mi, że mam doczepy.... tylko "masz piękne włosy". Serio lepiej zainwestować złotówki w dobre włosy na dłużej, niż w byle co na dwa miesiące.
Jedyny minus jest taki, że boję się ich rozjaśniać, a zamarzył mi się taki kolor https://lou.pl/pol_pl_MARTINA-CZARNA...TAMI-217_3.jpg
Na dwa takie zestawy (szycie, cięcie, włosy) zapłaciłam sporo kasy i nawet nie wiem, czy jest sens je sprzedawać, czy próbować rozjaśnić.




Kolor, który obecnie mam, to bardzo ciemny brąz (nie, nie czarny - kolor 03 + 04 Alfaparf).
Tak powinny wyglądać włosy i przepraszam jeśli uraziłam tutaj czyjeś poglądy itd., po prostu widzę dużą ilość zdjęć np. na doczepiane.pl, "jak to pięknie włosy wyglądają", a prawda jest taka, że widać różnicę.... po co okłamywać się :-D?
Jakie gęste i długie! Super. Podziwiam Cię za to że możesz nosić tyle taśm. Masz gęste swoje włosy? Ja też potrafiłam założyć dwa zestawy tak że miałam koło 250g, ale po godzinie już mnie bolały cebulki i głowa. Wrzuć fotkę włosów jak stoisz tyłem jeśli masz, jestem ciekawa dokąd sięgają. Skąd zamawiasz?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

BTW ja bym rozjaśniła, szkoda sprzedawac. Mój znajomy rozjaśniał clip in i było w porządku.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 08:30   #3519
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

No więc ja szukam alternatywy do doczepianepl..
Ostatni zestaw moim zdaniem był nie najlepszy pomijam strączkowanie czy plątanie, można to zrzucić na złą pielęgnację mimo że wiem ze robię wszystko ok to jednak nie da się tego udowodnić, to nie ważne. Ważne dla mnie jest to że mają cienkie końce... nie wiem czy aż tak się pokruszyły czy były takie od początku? Bo wyjęciu z paczki wyglądały ok, ale teraz słabo. Nosze je może raz na 2 - 3 tygodnie na 2 - 3 h więc nie miały szansy aż tak się zużyć.
Może podjadę do Grzecha... i zobaczę co mogą zrobić...


Ewelina369 a Ty swoje skąd zamawiałaś????????
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 03:19   #3520
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
No więc ja szukam alternatywy do doczepianepl..
Ostatni zestaw moim zdaniem był nie najlepszy pomijam strączkowanie czy plątanie, można to zrzucić na złą pielęgnację mimo że wiem ze robię wszystko ok to jednak nie da się tego udowodnić, to nie ważne. Ważne dla mnie jest to że mają cienkie końce... nie wiem czy aż tak się pokruszyły czy były takie od początku? Bo wyjęciu z paczki wyglądały ok, ale teraz słabo. Nosze je może raz na 2 - 3 tygodnie na 2 - 3 h więc nie miały szansy aż tak się zużyć.
Może podjadę do Grzecha... i zobaczę co mogą zrobić...


Ewelina369 a Ty swoje skąd zamawiałaś????????
Właśnie od Grzecha -)
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 13:23   #3521
kasiabob
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 154
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Ewelino mozesz wrzucic fotke włoskow od grzesia?jak z jakościa ?te z doczepiane faktycznie robia sie po umyciu gorsze strasznie plącza jak sa rozpuszczone i wyglada to nie fajnie

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

czy ktoś moze polecić?http://www.grzechhair.com/dziewicze-...g--000110.htmljak z jakościa?
kasiabob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-22, 23:53   #3522
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Miałam zdać relację jak sprawują się włosy z Bellamihair (moje to konkretnie Lilly Hair).
Włosy są świetnej jakości. Kompletnie nie widać różnicy między nimi a moimi a myślałam, że to niewykonalne. Fryzjerka powiedziała, że pierwszy raz w życiu widzi włosy takiej jakości Nie plączą się wcale. Jedyny minus, że po umyciu końcówki lekko się wywijają i trzeba je przejechać prostownicą. Jestem z nich bardzo zadowolona i cieszę się, że odesłałam te z Doczepiane.pl - one nawet w 1% nie były tak fajne jak te moje, nie rozumiem dlaczego tyle osób się nimi zachwyca? Nie wspominając już o strasznie chamskiej obsłudze.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 20:22   #3523
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Miałam zdać relację jak sprawują się włosy z Bellamihair (moje to konkretnie Lilly Hair).
Włosy są świetnej jakości. Kompletnie nie widać różnicy między nimi a moimi a myślałam, że to niewykonalne. Fryzjerka powiedziała, że pierwszy raz w życiu widzi włosy takiej jakości Nie plączą się wcale. Jedyny minus, że po umyciu końcówki lekko się wywijają i trzeba je przejechać prostownicą. Jestem z nich bardzo zadowolona i cieszę się, że odesłałam te z Doczepiane.pl - one nawet w 1% nie były tak fajne jak te moje, nie rozumiem dlaczego tyle osób się nimi zachwyca? Nie wspominając już o strasznie chamskiej obsłudze.
A czy te włosy są dostępne w Polsce? Możesz wrzucić jakieś zdjęcie? Ja mam doczepiane i się nie zachwycam przede wszystkim są bardzo rzadkie od połowy, sama jakość włosa też nie powala
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 13:02   #3524
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mieście
Wiadomości: 1 733
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Mam pytanie. Mam około 30 doczepianych pasm metoda keratynowa po bokach głowy, od ponad tygodnia. W dobrym salonie rzekomo, zajmują sie tylko przedłużaniem i maja bardzo dobre opinie. I nie wiem czy to normalne ale strasznie swędzi mnie skóra głowy w tych miejscach. Wiecie czy tak ma być czy sa jakos zle założone czy jak?
Czy jeśli byłoby to uczulenie to na co? Na keratynę? I czy jest jakies wyjście oprócz ściągnięcia tych pasm?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


jest taka miłość która nie umiera
choć zakochani uciekną od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-24, 21:29   #3525
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Skonsultuj z fryzjerką, która Ci je zakładała.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 01:05   #3526
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A czy te włosy są dostępne w Polsce? Możesz wrzucić jakieś zdjęcie? Ja mam doczepiane i się nie zachwycam przede wszystkim są bardzo rzadkie od połowy, sama jakość włosa też nie powala

Niestety tylko USA ale wysyłają do polski Postaram się zrobić zdjęcia ale nie bardzo wiem co chciałabyś dokładnie zobaczyć? pojedyncze pasma czy jak?
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 16:53   #3527
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Niestety tylko USA ale wysyłają do polski Postaram się zrobić zdjęcia ale nie bardzo wiem co chciałabyś dokładnie zobaczyć? pojedyncze pasma czy jak?
Może być zdjęcie całego zestawu, ciekawa jestem jak wyglądają w rzeczywistości, bo na stronie sklepu są boskie Jaką wagę i długośc ma Twój zestaw? Musiałaś je farbować, jak łapią farbę ? pytam o to bo ja ciągle nie mogę dojść z kolorem doczepów
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 16:19   #3528
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasiabob Pokaż wiadomość
Ewelino mozesz wrzucic fotke włoskow od grzesia?jak z jakościa ?te z doczepiane faktycznie robia sie po umyciu gorsze strasznie plącza jak sa rozpuszczone i wyglada to nie fajnie

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

czy ktoś moze polecić?http://www.grzechhair.com/dziewicze-...g--000110.htmljak z jakościa?
Ja jestem zadowolona z dziewiczych. Są identyczne jak moje . Tylko drogie się zrobiły. Ciągle myślę o zmianie koloru włosów i... własnie myślę aby właśnie następne były z bellamihair.
Tylko martwię się, że nie będą tak dobre jak moje od Grzesia. Niestety słowiańskie za drogo mnie wyniosą.
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 12:45   #3529
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Niestety tylko USA ale wysyłają do polski Postaram się zrobić zdjęcia ale nie bardzo wiem co chciałabyś dokładnie zobaczyć? pojedyncze pasma czy jak?
Też jestem ciekawa tych włosów, jakie są w rl.

PS. moje od grzecha 300g 70cm., mogę odsprzedać.

Edytowane przez Ewelina369
Czas edycji: 2016-12-30 o 14:15
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 16:24   #3530
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Może być zdjęcie całego zestawu, ciekawa jestem jak wyglądają w rzeczywistości, bo na stronie sklepu są boskie Jaką wagę i długośc ma Twój zestaw? Musiałaś je farbować, jak łapią farbę ? pytam o to bo ja ciągle nie mogę dojść z kolorem doczepów
tutaj masz link do mojego zestawu: http://www.bellamihair.com/collectio...nsions-260g-20

ma 260 g i 20 cali długości
ja mam swoje włosy długie (do talii) i używam tylko połowe zestawu do zagęszczenia, nie zakładam ich na codzień tylko na specjalne okazje, kupiłam w sumie głównie na swój ślub

nie musiałam farbować, trafiłam idealnie z kolorem

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa tych włosów, jakie są w rl.

PS. moje od grzecha 300g 70cm., mogę odsprzedać.
Dziewczyny poniżej zdjęcia, włosy są umyte ale niewyprostowane. Widać to o czym pisałam - końcówki lekko się puszą i wywijają, ja przejeżdzam je prostownicą i są wtedy idealne Jeśli zdjęcia są słabej jakości to mogę zrobić jeszcze jutro w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9991.jpg (90,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9992.jpg (82,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9993.jpg (85,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9994.jpg (136,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9995.jpg (102,2 KB, 47 załadowań)
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 17:13   #3531
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
tutaj masz link do mojego zestawu: http://www.bellamihair.com/collectio...nsions-260g-20

ma 260 g i 20 cali długości
ja mam swoje włosy długie (do talii) i używam tylko połowe zestawu do zagęszczenia, nie zakładam ich na codzień tylko na specjalne okazje, kupiłam w sumie głównie na swój ślub

nie musiałam farbować, trafiłam idealnie z kolorem

Dziewczyny poniżej zdjęcia, włosy są umyte ale niewyprostowane. Widać to o czym pisałam - końcówki lekko się puszą i wywijają, ja przejeżdzam je prostownicą i są wtedy idealne Jeśli zdjęcia są słabej jakości to mogę zrobić jeszcze jutro w świetle dziennym.
jakie piękne!!! a jakie gęste końcówki
bez porównania z doczepianymi ...
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 17:14   #3532
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
tutaj masz link do mojego zestawu: http://www.bellamihair.com/collectio...nsions-260g-20

ma 260 g i 20 cali długości
ja mam swoje włosy długie (do talii) i używam tylko połowe zestawu do zagęszczenia, nie zakładam ich na codzień tylko na specjalne okazje, kupiłam w sumie głównie na swój ślub

nie musiałam farbować, trafiłam idealnie z kolorem



Dziewczyny poniżej zdjęcia, włosy są umyte ale niewyprostowane. Widać to o czym pisałam - końcówki lekko się puszą i wywijają, ja przejeżdzam je prostownicą i są wtedy idealne Jeśli zdjęcia są słabej jakości to mogę zrobić jeszcze jutro w świetle dziennym.
Wgl. co to jest za rodzaj włosa ?
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 17:39   #3533
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
jakie piękne!!! a jakie gęste końcówki
bez porównania z doczepianymi ...
dokładnie, bez porównania cieszę się, że tamte odesłałam

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Wgl. co to jest za rodzaj włosa ?
nie mam pojęcia ale strukturą przypominają moje a to najważniejsze
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 18:09   #3534
Ewelina369
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 358
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
dokładnie, bez porównania cieszę się, że tamte odesłałam



nie mam pojęcia ale strukturą przypominają moje a to najważniejsze
Zapłaciłaś za nie ok 1200zł?
Ewelina369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 22:25   #3535
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Zapłaciłaś za nie ok 1200zł?
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 09:12   #3536
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Przepiękne włosiska !!! Moje mysie ogonki z doczepiane to mają się nijak!!!
Mimo wszystko 500 zł to dla mnie cena zaporowa niestety... jeszcze się zastanawiam na Foxy Locks, przejrzałam YT i ładne te zestawy... http://www.foxylocks.com/clip-in-hai...sions-230g-p89
teraz obniżka o 10 funtów... zestaw kosztuje 110 funtów. Ale nadal to kilka taśm a ja chciałam max 3 więc może jednak się odezwę do Grzecha..
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-31, 15:49   #3537
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
tutaj masz link do mojego zestawu: http://www.bellamihair.com/collectio...nsions-260g-20

ma 260 g i 20 cali długości
ja mam swoje włosy długie (do talii) i używam tylko połowe zestawu do zagęszczenia, nie zakładam ich na codzień tylko na specjalne okazje, kupiłam w sumie głównie na swój ślub

nie musiałam farbować, trafiłam idealnie z kolorem



Dziewczyny poniżej zdjęcia, włosy są umyte ale niewyprostowane. Widać to o czym pisałam - końcówki lekko się puszą i wywijają, ja przejeżdzam je prostownicą i są wtedy idealne Jeśli zdjęcia są słabej jakości to mogę zrobić jeszcze jutro w świetle dziennym.
O mamo. Jakie piękne gęste i równe, no to to są włosy!

wysłane poprzez LG V10
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 14:49   #3538
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Zachęcona przez koleżanki i zniechęcona przez doczepiane.pl których włosy mam bardzo rzadko używam i dbam o nie a są w marnym stanie. Nosiłam kilkanaście razy może 20 max! a są chudziutkie... Zaczęłam szukać co mamy w zasięgu ręki skoro worldwide shipping jest dostępna i do polski często bez opłat... Zachęcam do obejrzenia porównania https://www.youtube.com/watch?v=GpQ458FdM4s
i po tym i wielu innych filmikach stwierdziłam że sama już nie wiem. Włosy są drogie a ja używam 2- 3 taśm i płacąc za cały zestaw to mi się nie kalkuluje! Nawet te cudne bellami mają przeciwniczki, foxylocks to już w ogóle a kiedyś byłam do nich przekonana prawie w 100%
Macie jakieś inne marki na myśli w końcu nie musimy się ograniczać tylko do Polski!
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 16:08   #3539
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 12 507
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hejhej jestem kompletnie nowa w temacie, Wiec mam nadzieje, ze znajdzie się tutaj jakaś miła duszyczka, która pomogłaby mi jak to wszystko ogarnąć.



Niestety straciłam ponad polowe włosów wskutek rozjaśniania włosów a przede wszystkim - stresu związanego z dosyć traumatycznymi przeżyciami jakie pojawiły się w moim życiu. Moja przyjaciółka jakiś czas temu podjęła się przedłużaniu włosów. Wyglada niesamowicie. Pozazdrościłam i teraz również chciałabym spróbować. Na pewno chce aby zrobił mi to ten sam fryzjer... jednak problem w tym, ze jeśli chodzi o włosy muszę załatwić je sobie sama. Obie mieszkamy w Azji, ona zdecydowała się na czarne azjatyckie włosy. Ja potrzebuje włosów blond, dlatego zwracam się z tym pytaniem do Was Wizazanki .



Czy znacie jakieś godne polecenia sklepy online, gdzie mogłabym kupic dobrej jakości naturalne włosy w odcieniu jasny blond? bardzobardzobardzo proszę
pixie088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 09:49   #3540
Panna_Hannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 107
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Mam stronkę na której możesz nabyć włosy naturalne do przedłużania i szycia taśm Nie napisałaś metody więc nie wiem czego potrzeba.
http://www.grzechhair.com/1614-wlosy...ne-slowianskie
Panna_Hannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.