Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-03-22, 10:57   #2791
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Moniko za miesi±c bêdê pewnie bardziej rudawe
Och³odziæ mo¿esz
Nie zniechêcaj siê, po kilku farbowaniach osi±gniesz ¿±dany odcieñ .

Morgan co tam u Ciebie ?
Jak Dzidziu¶ ?

Co do siwych w³osów, to z moich do¶wiadczeñ wynika ¿e im ja¶niejszy kolor tym gorzej pokrywa siwe.

Ju¿ kiedy¶ farbowa³am siê tym odcieniem , ze 2,3 lata temu, ale wtedy wysz³y ³adne tylko farba szybko sie wyp³uka³a i na³o¿y³am na ni± inn±, rudo¶ci nie by³o (zdjecia) ale teraz nie chce mêczyc w³osów, tak d³ugich nie mia³am od 10 lat i chcia³abym jeszcze je troche zapu¶cic, a nie ¶cinac
narazie spróbuje je och³odzic szamponem Marion
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1200769.jpg (55,2 KB, 40 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1200775.jpg (48,5 KB, 50 za³adowañ)
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-22, 12:20   #2792
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Belet Poka¿ wiadomo¶æ
Ja henn± wyrównywa³am farbowane k³aki do naturalnego odrostu i bardzo sobie chwalê - bardzo naturalny efekt, praktycznie kolor w kolor.
Przy czym henna ró¿nie ³apie na ró¿nych w³osach, ró¿nie ³apie w zale¿no¶ci od czasu trzymania itd.. No i jakby¶ chcia³a potem u¿yæ farb chemicznych to nie wolno.

Na zdjêciu moje k³aki od ucha w dó³ henna khadi ciemny br±z. A do ucha naturalny kolor.


Po czystej hennie mo¿na robiæ z w³osami co siê chce ?
Po mieszankach z indygo ju¿ nie, bo wyjdzie glon

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Co do siwych w³osów, to z moich do¶wiadczeñ wynika ¿e im ja¶niejszy kolor tym gorzej pokrywa siwe.

Niedobra wiadomo¶æ jaki teraz masz poziom ?
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-22, 12:25   #2793
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Contax Poka¿ wiadomo¶æ
Po czystej hennie mo¿na robiæ z w³osami co siê chce ?
Po mieszankach z indygo ju¿ nie, bo wyjdzie glon
Generalnie po hennie nie mo¿na co siê chce bo np. farby chemiczne odpadaj±. Co najwy¿ej inne henny (rozumiane jako mieszanki zio³owe a nie czerwona henna). Znaczy pewnie mo¿na - w³osy nie wypadn± ale efekt kolorystyczny raczej nie bêdzie zadowalaj±cy chyba ¿e kto¶ chce mieæ na g³owie kolor niespodziankê

Henny mo¿na k³a¶æ na farby chemiczne, farb chemicznych na henny lepiej nie ryzykowaæ
Belet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-23, 11:01   #2794
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Moniko za miesi±c bêdê pewnie bardziej rudawe
Och³odziæ mo¿esz
Nie zniechêcaj siê, po kilku farbowaniach osi±gniesz ¿±dany odcieñ .

Morgan co tam u Ciebie ?
Jak Dzidziu¶ ?

Co do siwych w³osów, to z moich do¶wiadczeñ wynika ¿e im ja¶niejszy kolor tym gorzej pokrywa siwe.
hej hej u mnie dobrze, w³a¶nie siê zastanawia³am jak ufarbowaæ odrosty i zmyæ farbê po¼niej, bo ju¿ nie dam rady siê schyliæ nad wann± Mam wieeelki brzuch Przewidujemy ¿e Synek bêdzie mia³ ponad 4kg wagi
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-23, 11:12   #2795
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan fajnie
Poka¿ jak±s fotkê

Contax obecnie mam co¶ w okolicach 7,5
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-23, 12:30   #2796
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Belet Poka¿ wiadomo¶æ
Generalnie po hennie nie mo¿na co siê chce bo np. farby chemiczne odpadaj±. Co najwy¿ej inne henny (rozumiane jako mieszanki zio³owe a nie czerwona henna). Znaczy pewnie mo¿na - w³osy nie wypadn± ale efekt kolorystyczny raczej nie bêdzie zadowalaj±cy chyba ¿e kto¶ chce mieæ na g³owie kolor niespodziankê

Henny mo¿na k³a¶æ na farby chemiczne, farb chemicznych na henny lepiej nie ryzykowaæ

A dlaczego, bo u mnie to w niczym nie przeszkadza³o kolor te¿ wychodzi taki jak z palety jedynie mo¿e siê szybciej wyp³ukiwaæ

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Contax obecnie mam co¶ w okolicach 7,5

Ja niebawem mam zamiar w koñcu trochê siê rozja¶niæ i spróbujê ¶ci±æ resztki z indygo
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-23, 12:32   #2797
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja sobie raz po³o¿y³am khadi chyba orzechowy lub jasny br±z. Na blondy. Wyplukala siê po miesi±cu. Po pó³ roku zrobi³am sobie blond pasemka i na szczê¶cie zielone nie wyszly😊

Umylam dzi¶ wlosy po raz 2od farbowania w weekend. Kiedy bezpiecznie znowu mogê u¿yæ farby na t± ja¶niejsza czê¶æ w³osów, bo chcia³abym ujednoliciæ ten kolor😊
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 12:35   #2798
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez monika1983k Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie raz po³o¿y³am khadi chyba orzechowy lub jasny br±z. Na blondy. Wyplukala siê po miesi±cu. Po pó³ roku zrobi³am sobie blond pasemka i na szczê¶cie zielone nie wyszly😊

Pierwsze hennowania s± nietrwa³e, a indygo szybciej siê wyp³ukuje ni¿ henna
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-23, 12:35   #2799
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Góra juz mi siê podoba, ale te rude...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10639628.jpg (94,3 KB, 73 za³adowañ)
__________________
monika1983k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-23, 13:24   #2800
Belet
Rozeznanie
 
Avatar Belet
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 564
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Contax Poka¿ wiadomo¶æ
A dlaczego, bo u mnie to w niczym nie przeszkadza³o kolor te¿ wychodzi taki jak z palety jedynie mo¿e siê szybciej wyp³ukiwaæ

Ok, chcieæ to móc ale potem nie wypada p³akaæ jak kolory wyjd± nie takie jak powinny. Fajnie, z¿ Tobie wszystko ok wychodzi³o
Belet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-24, 11:48   #2801
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Belet Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, chcieæ to móc ale potem nie wypada p³akaæ jak kolory wyjd± nie takie jak powinny. Fajnie, z¿ Tobie wszystko ok wychodzi³o

widzê, ¿e masz spore zaciêcie dydaktyczne
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-25, 23:24   #2802
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 1 551
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Moje w koñcu zaczynaj± jako¶ wygl±daæ...Przez ostatnie parê miesiêcy totalnie je zaniedba³am, ale teraz mam nadziejê przywróciæ je do normalnego stanu. No i tak jeszcze z 10 cm d³ugo¶ci by siê przyda³o
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...1b&oe=58D94DB7
HolyParanoid jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-27, 17:44   #2803
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan fajnie
Poka¿ jak±s fotkê

Contax obecnie mam co¶ w okolicach 7,5
Beatko zrobiê zdjêcie jak siê ogarnê trochê z chorob±, jakie¶ wredne przeziêbienie mnie dopad³o, ledwo ¿yjê.

Mo¿e masz jaki¶ pomys³ jak umyæ w³osy po farbowaniu nie schylajac siê nad wann±?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-03-27, 20:55   #2804
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Nie bardzo
A masz kogos do,pomocy ?
Bo jak masz to chyba mozna siedziec we wannie z odchylon± glow±, a druga osoba bedzie myc i plukac .
O ile dasz radê wej¶c do wanny
Albo na podlodze , oprzec sie o wanne i przechylic glowê do ty³u. Akurat ja mam wanne zabudowan± na takiej wyskosci ze jest to wykonalne. Tylko glowa bedzie bolec.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2017-03-27 o 20:57
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 13:04   #2805
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

O jaaaa ale tu cisza! A my¶la³am ¿e bêdê mieæ parê stron do nadrobienia
Ja ju¿ jestem mam± mój "malutki" (4200g) synu¶ urodzi³ siê 20.04 tak¿e chwalê siê
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 18:46   #2806
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII


Gratuluje serdecznie , mam nadziejê ze oboje zdrowi jeste¶cie

No ciuchutko, watek chyba calkiem umar³
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-04-30, 22:31   #2807
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
O jaaaa ale tu cisza! A my¶la³am ¿e bêdê mieæ parê stron do nadrobienia
Ja ju¿ jestem mam± mój "malutki" (4200g) synu¶ urodzi³ siê 20.04 tak¿e chwalê siê
Gratulujê!!! 4200??? Masakra! Wspó³czujê. Ale przynajmniej du¿o do kochania oby zdrowo rós³

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-04, 12:31   #2808
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêki Dziewczyny oboje jeste¶my zdrowi na szczê¶cie

Weronisia ja go urodzi³am przez cc bo wiedzia³am ¿e bêdzie wielki a pomy¶l ile by wa¿y³ w terminie lub po, skoro tydzieñ przed wa¿y³ 4200 nie wyobra¿am sobie takiego "klocuszka" naturalnie rodziæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-05-20, 21:00   #2809
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witajcie,

Macie jakie¶ do¶wiadczenia z farb± JOICO K-PAK VERO COLOR?
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-25, 13:56   #2810
Nikaomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomo¶ci: 1
Nieudana szamponetka

Na³o¿y³am juz 3 szamponetki (od sredniego brazu po bardzo ciemny) w ma³ym odstêpie czasu. Naturalnie mam w³osy jasne. Blond.
Chcia³am zobaczyæ sie w br±zie ale niestety zawsze wychodz± rudawe.
My¶la³am o szamponie koloryzuj±cym. Jaki wybraæ aby z moich rudawych w³osów powsta³ ³adny (zimny) br±z ?
Nikaomi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-12, 20:27   #2811
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny poleæcie mi proszê jak±¶ fajn± farbê z poziomu 5 w ch³odnej tonacji dla kole¿anki potrzebujê (ja nadal blond ) swoje w³osy ma ciemny br±z, chodzi aby pokryæ siwe i ³adnie och³odziæ, farba raczej trwa³a bo koñce by³y kiedy¶ rozja¶niane i toner siê nie sprawdzi
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-13, 12:37   #2812
elibea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

klask i:
elibea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-15, 05:51   #2813
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny poleæcie mi proszê jak±¶ fajn± farbê z poziomu 5 w ch³odnej tonacji dla kole¿anki potrzebujê (ja nadal blond ) swoje w³osy ma ciemny br±z, chodzi aby pokryæ siwe i ³adnie och³odziæ, farba raczej trwa³a bo koñce by³y kiedy¶ rozja¶niane i toner siê nie sprawdzi
Mo¿e goldwell 5a? Dobrze kryj± siwe.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e goldwell 5a? Dobrze kryj± siwe.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
Albo bp! Seria cool wychodzi fajnie.

Wys³ane z mojego LG-H960 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-15, 07:48   #2814
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Tez lubie goldwella
Nie kryj± siwych, tak jakbym oczekiwa³a ale ca³kiem przyzwoicie w porównaniu do innych farb
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-09-15, 20:16   #2815
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêki za odpowied¼ dziewczyny a jaki oxydant do tego? tak my¶lê ¿e 3 by wystarczy³, ale z drugiej strony te pojedyncze siwe chyba wymagaj± u¿ycia 6% ???
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-17, 12:25   #2816
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 7 989
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cze¶æ dziewczyny

Bardzo Was proszê o radê.
Farbowa³am w³osy Casting creme gloss 801. Wyszed³ w zasadzie taki sam. Jest miesi±c po farbowaniu a w³osy nie z¿ólk³y. Swój naturalny kolor mam blond, pszeniczny..co¶ takiego

Chcia³abym jednak przyciemniæ tylko nie wiem jak±¶ farbê wybraæ.
My¶la³am nad syossem oleo intense 6-80? Albo gloss sensational miodowy nugat 8-86 . My¶licie, ¿e mog± wyj¶æ bardzo ciemne?
Nie chcê i¶æ od razu w mocne br±zy..
__________________

masija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-22, 19:43   #2817
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 6 058
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej ;-) mam pytanie potrzebujê czego¶ na w³osy zniszczona i pusz±ce siê. Czego¶ do prostowania i jakiej¶ od¿ywki, czy czekogolwiek co je uratuje ;D mo¿e macie jakie¶ sparwdzone kosmetyki. Jest tego tyle, ze sama nie wiem co kupiæ. Moje w³osy nie s± g³adkie tylko pusz± sie i brzydko to wyglada ;(
t_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-23, 09:24   #2818
Aniaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Be³chatów
Wiadomo¶ci: 10
GG do Aniaza Send a message via Skype™ to Aniaza
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Witam dziewczyny potrzebuje pomocy odno¶nie farb Inebrya.
Przez ostatnie 3 lata farbowa³am w³osy henna Khadi - czerwona z aml±, co dawa³o mi pomarañczowy rudy, jednak chcia³am w³osy przyciemniæ, bo juz nie chce byæ taka oczooooo☠☠☠na ufarbowa³am w³osy teraz allwaves 8.3 (3/4) + 7.33 (1/4) + 6% oksydant, ¿eby wyrównaæ kolor po hennie. Dodam, ¿e do henny zawsze rozja¶nia³am mój naturalny odrost (ciemny br±z, poziom ok.5) i dopiero nak³ada³am hennê. Wysz³o to co w za³±czniku. Chcia³abym mieæ ju¿ w³osy w kolorze jasny br±z ciep³y, wystarczy tych rudo¶ci.
Jakie farby mam po³o¿yæ, ¿eby stopniowo schodziæ z tego rudego ? Marzy mi siê kolor 8.7 lub 7.73 z próbnika z Inebrya, ale wiem, ¿e muszê w jaki¶ sposób zakryæ te czerwono-rude k³aczki. Nie wiem jak farbuj± farby Inebrya - czy wychodzi to co na próbniku, czy trzeba braæ odcieñ wy¿ej?
jest dla mnie jaka¶ nadzieja, ¿eby jako¶ uzskac kolor choc troche zblizony do tego, co w za³±cznikach 2 i 3 ??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bez lampy (2).jpg (54,5 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jasny braz.jpg (45,7 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jasny braz 2.jpg (18,7 KB, 26 za³adowañ)
Aniaza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2017-10-23, 17:17   #2819
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez t_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ;-) mam pytanie potrzebujê czego¶ na w³osy zniszczona i pusz±ce siê. Czego¶ do prostowania i jakiej¶ od¿ywki, czy czekogolwiek co je uratuje ;D mo¿e macie jakie¶ sparwdzone kosmetyki. Jest tego tyle, ze sama nie wiem co kupiæ. Moje w³osy nie s± g³adkie tylko pusz± sie i brzydko to wyglada ;(
Je¶li zamierzasz je dalej prostowaæ to jeszcze bardziej je zniszczysz i zaczn± siê kruszyæ, odstawaæ we wszystkie strony. Dwa wyj¶cia: olejowanie w³osów, plus raz w tygodniu jaka¶ porz±dna maska emolientowa, odstawienie na jaki¶ czas prostownicy (mo¿esz robiæ niedba³y koczek, który jest bardzo modny a nie wymaga stylizacji messy bun) albo od³ó¿ kasê i zrób keratynowe prostowanie w³osów przynajmniej bêdziesz mia³a spokój na okres jesienno-zimowy, w³osy bêd± l¶ni±ce, g³adkie i na jaki¶ czas odpoczn± od palenia ich prostownic± (uwaga: je¶li twoje w³osy ju¿ s± kruche to zabieg jest przeciwskazaniem).
xslovenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-01-23, 12:18   #2820
madvied
Przyczajenie
 
Avatar madvied
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 10
Zimny ciemny braz-farba

Hej,

Szukam farby, która nada w³osom kolor zimnego ciemnego br±zu, najlepiej ¿eby by³a trwa³a. My¶la³am nad klasyczn± farb± SYOSS 3-1 lub 4-1. To bêdzie moje pierwsze farbowanie a ja nie mam jeszcze wyrobionych opinii na temat farb do w³osów Jakie farby polecacie? Czy znacie farbe, która naprawdê da kolor ciemnego br±zu? Na co uwa¿aæ w trakcie wybierania farby?

Z góry dziêkujê <3

Obecnie mam w³osy w kolorze ¶redni br±z, pomalowane po tym jak rozja¶ni³am swoje naturalne.
madvied jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.