Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-29, 18:33   #31
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co sądzicie o postarzaniu się ubraniem?

Temat wydaje mi się ostatnio na czasie, albo może tylko ja odnoszę takie wrażenie, bo traktuję go dość osobiście.
Mam 36 lat i mniej więcej od roku przestawiam mój chaotyczny i nijaki sposób ubierania się na bardziej klasyczny - nie że muszę, ale widzę, że ten kierunek mi służy. Jednak mam też obawy, że osiągnę efekt przez panią_smith nazwany "smutną nauczycielką" od polskiego".
I tak sobie teraz dumam, co sprawia, że taki efekt się pojawia. Co odróżnia spodnie jak pierwsze zdjęcie z Mohito, od takich spodni jak na drugim zdjęciu (fotka z aukcji na olx). Nie chodzi mi dokładnie o te modele, ale o zjawisko, że modne zrobiły się spodnie, które przez ostatnie 20 lat starsze panie kupowały na targowiskach? Gdzie przebiega granica tego czy płaszczyk jest dobrze skrojony i pasuje, a kiedy zaczyna trącić myszką a nosząca go wygląda jak ciotka-klotka? Co o tym decyduje i jak się tego efektu wystrzec?
Moim zdaniem niewiele się różnią - głównie dobrym/złym zdjęciem.

No i to, co wspomniała pani smith - długość do kostki będzie w porządku, będzie wpisywać się w aktualne trendy i zostanie uznane za styl młodej osoby.
Spodnie tego typu opierające się na bucie (lub prawie) i do tego z prostą nogawką mogą wyjść babciowato. Tutaj przykład w męskim wydaniu, bo nie mogłam znaleźć damskiego, ale wiadomo chyba, o co chodzi
https://janadamski.eu/wp-content/upl..._spodni_03.jpg
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-30, 18:59   #32
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Ok, rozumiem. Czyli na ten efekt ciotki-klotki lub też babciowatości mogą się składać różne elementy, a w sumie do tego przypuszczam, że każdy może w różnym stopniu być na niego podatnym.
Przypuszczam też, że ten efekt łatwiej osiągnąć ubierając się w przyduże ciuchy, bo starsze osoby często takie noszą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 12:10   #33
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez pszczolka6 Pokaż wiadomość
dziewczyny zastanawia mnie co bardziej się opłaca pod względem ekonomicznym ale i nie tylko. kupujecie jedne porządne jeansy raz na jakiś czas czy co chwila jakieś tanie, szybko się przecierające itd?
ekonomicznie to by było kupować rzadziej porządne rzeczy, ale gdzie teraz takie znaleźć

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa1988 Pokaż wiadomość
Hej

jakość ubrań ostatnio bardzo się pogorszyła, ale za to ceny tez bardzo pospadały.
otóż to

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa1988 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy kupować raz na sezon, a w konkretnych cenach czy lepiej więcej tanich ciuchów ale po 3 praniach je wyrzucać.

Jaką strategię wolicie?
A może znacie jakieś marki, które mają dobry stosunek jakości do ceny?
ja nie mam zadnej strategii, dotąd raczej kupowałam tańsze rzeczy w sieciówkach ze względu na to, że szybko się nudzę ubraniami i wolę bez żalu wywalić lub oddać a nie męczyć się z drogą kurtką trzy lata
z drugiej strony jak coś mocno polubię to mi żal, że się zniszczyło, ale to raczej z butami tak mam, że się przywiązuję do nich
aktualnie kupuję najczęściej w Tatuum, Zarze (woman only , Espricie, UCoBenetton, czasem w Peeku ale z jakością tam też bywa różnie...


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co sądzicie o postarzaniu się ubraniem?

Temat wydaje mi się ostatnio na czasie, albo może tylko ja odnoszę takie wrażenie, bo traktuję go dość osobiście.
Mam 36 lat i mniej więcej od roku przestawiam mój chaotyczny i nijaki sposób ubierania się na bardziej klasyczny - nie że muszę, ale widzę, że ten kierunek mi służy. Jednak mam też obawy, że osiągnę efekt przez panią_smith nazwany "smutną nauczycielką" od polskiego".
I tak sobie teraz dumam, co sprawia, że taki efekt się pojawia. Co odróżnia spodnie jak pierwsze zdjęcie z Mohito, od takich spodni jak na drugim zdjęciu (fotka z aukcji na olx). Nie chodzi mi dokładnie o te modele, ale o zjawisko, że modne zrobiły się spodnie, które przez ostatnie 20 lat starsze panie kupowały na targowiskach? Gdzie przebiega granica tego czy płaszczyk jest dobrze skrojony i pasuje, a kiedy zaczyna trącić myszką a nosząca go wygląda jak ciotka-klotka? Co o tym decyduje i jak się tego efektu wystrzec?
wydaje mi się, że to nie chodzi o poszczególne elementy ale raczej taki ogólny styl noszenia się
ja w przeciwieństwie do Was jestem już dość stara i czasem chciałabym trochę ustatkować swój wizerunek (aby uniknąć efektu: z tyłu liceum z przodu muzeum ale jakoś nie mogę się za to zabrać


Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ano właśnie u mnie nie jest to efekt pożądany, ale z drugiej strony nie służy mi ani ekstrawagancja ani wyraziste kolory. Dobrze mi w zgaszonych, monochromatycznych zestawach, a sportowe buty w połączeniu z bardziej elegancką górą wygląda na mnie po prostu idiotycznie.
też tak mam, tylko przez 30 lat nie mogę ustalić, czy jestem ciepłym czy chłodnym typem urody


polecam bloga Marii Młyńskiej (jeśłi jeszcze nie znasz) KLIK

bardzo fajnie pisze (choć klasyka to kompletnie nie jest mój styl - jest to jedyny, dosłownie, blog w internetach, do jakiego zaglądam
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2018-10-02 o 12:13
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-02, 12:56   #34
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też tak mam, tylko przez 30 lat nie mogę ustalić, czy jestem ciepłym czy chłodnym typem urody
Nie musisz być albo chłodna albo ciepła. Są typy, którym służą i takie i takie barwy (wtedy jakaś inna ich cecha jest istotniejsza niż temperatura).


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
polecam bloga Marii Młyńskiej (jeśłi jeszcze nie znasz) KLIK

bardzo fajnie pisze (choć klasyka to kompletnie nie jest mój styl - jest to jedyny, dosłownie, blog w internetach, do jakiego zaglądam
Nie lubię za bardzo bloga Marii, bo moim zdaniem to jest blog o tym, jak ubrać Marię, a nie jak ubrać się klasycznie. Nie ma tam dla mnie nic o zasadach, jak dobierać ubrania do siebie, jak stosować i interpretować te zasady oraz jak je sensownie łamać, jeśli ktoś akurat ma taką potrzebę. Tylko o ubieraniu Marii. A jak ktoś wygląda inaczej niż Maria, no to trudno
O wiele pomocniejsze są dla mnie blogi szkoładam (z płatnym dostępem) lub Jak ubrać dorosłą kobietę, chociaż nie do końca zgadzam się z niektórymi poglądami autorki oraz nie przekonuje mnie jej styl, to akurat wpisy o materiałach, o jakości, o regułach ma bardzo pomocne. Parę tego typu wpisów miała też Classic Valeria.
Z vlogerek najbardziej lubię Justin Leconte, Aleksandrę Frątczak oraz AllyArt (typologia Kibbe). Od nich się rzeczywiście czegoś nauczyłam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 12:29   #35
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie musisz być albo chłodna albo ciepła. Są typy, którym służą i takie i takie barwy (wtedy jakaś inna ich cecha jest istotniejsza niż temperatura).
moją najistotniejszą cechą (urody) jest rozmemłanie




Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie lubię za bardzo bloga Marii, bo moim zdaniem to jest blog o tym, jak ubrać Marię, a nie jak ubrać się klasycznie. Nie ma tam dla mnie nic o zasadach, jak dobierać ubrania do siebie, jak stosować i interpretować te zasady oraz jak je sensownie łamać, jeśli ktoś akurat ma taką potrzebę. Tylko o ubieraniu Marii. A jak ktoś wygląda inaczej niż Maria, no to trudno
O wiele pomocniejsze są dla mnie blogi szkoładam (z płatnym dostępem) lub Jak ubrać dorosłą kobietę, chociaż nie do końca zgadzam się z niektórymi poglądami autorki oraz nie przekonuje mnie jej styl, to akurat wpisy o materiałach, o jakości, o regułach ma bardzo pomocne. Parę tego typu wpisów miała też Classic Valeria.
Z vlogerek najbardziej lubię Justin Leconte, Aleksandrę Frątczak oraz AllyArt (typologia Kibbe). Od nich się rzeczywiście czegoś nauczyłam.
co do bloga Marii to masz rację, zgadzam się ale mimo wszystko lubię tam zaglądać.. chociaż ani uroda ani sylwetka ani zwłaszcza styl autorki nie jest mi bliski. Jednak jest w niej coś inspirującego, jakiś rodzaj szlachetnego uporządkowania... któego w żaden sposób nie odnajduję w swoim życiu... może dlatego mi się tam podoba; lubię też czytać recki perfum (których nigdy nie kupię) na fragrze i oglądać zwiastuny horrorów (na które nie chodzę)

tak w ogóle to ja jestem na bakier z całą blogosferą
zarówno modową jak i urodową.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 13:04   #36
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
moją najistotniejszą cechą (urody) jest rozmemłanie





co do bloga Marii to masz rację, zgadzam się ale mimo wszystko lubię tam zaglądać.. chociaż ani uroda ani sylwetka ani zwłaszcza styl autorki nie jest mi bliski. Jednak jest w niej coś inspirującego, jakiś rodzaj szlachetnego uporządkowania... któego w żaden sposób nie odnajduję w swoim życiu... może dlatego mi się tam podoba; lubię też czytać recki perfum (których nigdy nie kupię) na fragrze i oglądać zwiastuny horrorów (na które nie chodzę)

tak w ogóle to ja jestem na bakier z całą blogosferą
zarówno modową jak i urodową.
Niektórym służy rozmemłanie, stylówki nonszalanckie i niedbałe. Może akurat Tobie też. Gorzej jak w takiej sytuacji trzeba z powodów zawodowych ubierać się klasycznie. Ja mam akurat odwrotnie, bo podobają mi się właśnie te rozmemłane ubrania, pasowałayby mi też do mojego trybu życia, ale niestety wyglądam dobrze zrobiona, "dopięta" i w klasyce.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-10-04 o 13:06
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-12, 09:41   #37
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

dziewczyny a co myślicie o ubraniach z działu premium quality w hm? rzeczywiście premium? nawet w miarę jest ta styłówka jak dla mnie ale czy są warte ceny? szczerze sam hm jako taki średnio mi odpowiada, ale myślę już od dłuższego czasu, żeby coś z tych kaszmirów kupić...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2018-10-12 o 12:08
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-13, 10:53   #38
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co myślicie o ubraniach z działu premium quality w hm? rzeczywiście premium? nawet w miarę jest ta styłówka jak dla mnie ale czy są warte ceny? szczerze sam hm jako taki średnio mi odpowiada, ale myślę już od dłuższego czasu, żeby coś z tych kaszmirów kupić...
Nie wiem, jak H&M, ale mialam kaszmir z innych sieciowek - Mango i Esprit, i nie bylam zadowolona
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-13, 11:16   #39
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak H&M, ale mialam kaszmir z innych sieciowek - Mango i Esprit, i nie bylam zadowolona
O, dobrze wiedziec. Ostatnioprawie kupilam kaszmirowy swetrek z Esprit.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 17:52   #40
elthildotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 6
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Co sądzicie o tej sukience do klubu? http://www.divacatwalk.com/new-in-c1...ana-dress-p729 Zależy mi na tym, żeby wyglądać ładnie, elegancko (ale nie sztywno) i przede wszystkim nie jak panna lekkich obyczajów
elthildotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 16:27   #41
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

jakoś mi nie pasuje do klubu ta sukienka. Na jakieś andrzejki bądź inną impreze organizowaną tak.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-18, 16:42   #42
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez elthildotte Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tej sukience do klubu? http://www.divacatwalk.com/new-in-c1...ana-dress-p729 Zależy mi na tym, żeby wyglądać ładnie, elegancko (ale nie sztywno) i przede wszystkim nie jak panna lekkich obyczajów
Pomijajac wszystko, nie bardzo.mi sie podoba
Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
jakoś mi nie pasuje do klubu ta sukienka. Na jakieś andrzejki bądź inną impreze organizowaną tak.
Szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 20:30   #43
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez Platynka88 Pokaż wiadomość
jakoś mi nie pasuje do klubu ta sukienka. Na jakieś andrzejki bądź inną impreze organizowaną tak.
Zalezy w jakim kraju i jaki klub... Widzę, że dziewczyna dala link ze strony brytyjskiej, wiec podejrzewam, ze jest na Wyspach. Tam kobiety/dziewczyny do klubów ubierają się jak u nas na wesela, więc ubierając sukienkę, którą zalinkowała, do nocnego klubu, nie będzie się wyróżniać za bardzo.

elthidotte, jezeli zalezy Ci jak sama napisalas, zeby wyglądać ładnie i elegancko, to z czarnymi, wysokimi szpilkami będzięsz wyglądała w tej kiecy bardzo ladnie. Materiał i krój taki bardzo lata 80-te - teraz modne

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2018-10-26 o 20:35
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 12:32   #44
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

heh moje doświadczenia z brytyjskimi klubami są totalnie inne - ostatni ciuch jaki brytyjka założy na imprezę to kiecka rodem z imienin u cioci.

propozycja z linku to ciuch który wwybrałaby średnio-modna pani z pokolenia mojej mamy. na bank nie młoda dziewczyna.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 10:39   #45
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Dziewczyny, mam pytanie o sztyblety z COSa. Wiem, ze jest o COS osobny watek ale chce zwiekszyc szanse odpowiedzi Czy ktoras z Was miala stamtad skorzane obuwie i jesli tak, jak zdalo egzamin? Mimo wszystko to marka premium z tej samej stajni, co H&M, wiec nie wiem co sadzic.
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 07:08   #46
lopuszanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cześć

Co sądzicie o tej koszuli? Czy będę dawał sprzeczne sygnały jeśli nie jestem homoseksualistą?

lopuszanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 09:23   #47
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez lopuszanin Pokaż wiadomość
Cześć

Co sądzicie o tej koszuli? Czy będę dawał sprzeczne sygnały jeśli nie jestem homoseksualistą?

Bedzie ok, tylko na poczatku rozmowy mow kazdemu ze jestes hetero

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 17:42   #48
lopuszanin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Hmm... Teraz się zastanawiam czy ze mnie ciśniesz, czy rzeczywiście nie jest zbyt męska
lopuszanin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 21:12   #49
malgosia44zz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 174
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

mi się nie podoba
malgosia44zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 23:01   #50
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

o nie.
chcesz być elegancki czy cygański?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 00:15   #51
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez lopuszanin Pokaż wiadomość
Cześć

Co sądzicie o tej koszuli? Czy będę dawał sprzeczne sygnały jeśli nie jestem homoseksualistą?

Takie koszule trzeba umieć nosić i dopasować je do swojego wyglądu. Widziałam gorsze
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 11:48   #52
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez lopuszanin Pokaż wiadomość
Hmm... Teraz się zastanawiam czy ze mnie ciśniesz, czy rzeczywiście nie jest zbyt męska
To byl sarkazm. Nie martw sie, koszula nie informuje o orientacji. Na to wplywa wiecej czynnikow. Co nie zmienia faktu, ze ta koszule nie podoba mi sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 07:15   #53
Maria_1990
Przyczajenie
 
Avatar Maria_1990
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Co sądzicie o klapkach EMU na zimę, po domu ? Który kolor? Zastanawiam się czy nie będą za ciepłe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mustard3.jpg (21,3 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Maria_1990
Czas edycji: 2018-11-20 o 08:20
Maria_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 07:49   #54
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Cytat:
Napisane przez Maria_1990 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o klapkach EMU na zimę, po domu ? Który kolor? Zastanawiam się czy nie będą za ciepłe
Nie wydaje mi się, żeby klapeczki z dwóch pasków na przodzie mogłyby być za ciepłe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-22, 15:09   #55
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

one są ciepłe. przeciętnemu zmarźluchowi w zupełności wystarczą, ale pewnie znajdą się tacy, którym będzie wiało po palcach lub piętach jeśli jesteś fanem papciobamboszy to powinny zaspokoić twoje oczekiwania.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 15:40   #56
Anzua
Raczkowanie
 
Avatar Anzua
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 43
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Dziewczyny poszukuję wygodnych butów na zimę. Głównie na spacery, tak, żeby nie przemakały i noga nie zmarzła. Chcę skorzystać jeszcze przy weekendzie black friday.
Zastanawiam się nad tymi Palladium, ponieważ widziałam je w sklepie i są mega lekkie i ponoć nie do zdarcia. Niestety nie mierzyłam ale wyglądają dosyć specyficznie. CO SĄDZICIE?
kolejne to klasyczne Timberlandy, ale czy one są wygodne i wystarczająco ciepłe?
ostatnie to Tamaris. Za- przemawia cena
czy któraś z was miała, któreś z nich lub mogła by coś polecić.
KTÓRE WYBRAĆ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 968634-w1920-buty-palladium-pampa-hi-zip-wl-wmn-rose-dust-fawn.jpg (68,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 877832-w1920-buty-timberland-6-in-premium-wmn-wheat-nb-yell.jpg (71,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a26de.jpg (270,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fce7cb.jpg (268,6 KB, 31 załadowań)
Anzua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 21:55   #57
zeppelpink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Ubiór bez skarpetek

Drogie Panie, czy według Was ubiór przez faceta półbutów bez skarpetek (albo z tymi niewidzialnymi stopkami) jest ok i na plus w atrakcyjności? Nie chodzi mi o podwijanie nogawek i tego typu sprawy tylko nogawka nie zachodzącą na buty tak że widać gołą stopę.
Coś w tym stylu https://i2.wp.com/4gentleman.pl/wp-c...ize=1000%2C701
Jakbyście miały takich dwóch Panów ze skarpetkami czy bez którego byście wybrały?
zeppelpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 13:02   #58
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Ubiór bez skarpetek

Hmm raczej bym nie wybierała faceta na podstawie skarpetek I tak, i tak jest ok.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 23:19   #59
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Ubiór bez skarpetek

Cytat:
Napisane przez zeppelpink Pokaż wiadomość
Drogie Panie, czy według Was ubiór przez faceta półbutów bez skarpetek (albo z tymi niewidzialnymi stopkami) jest ok i na plus w atrakcyjności? Nie chodzi mi o podwijanie nogawek i tego typu sprawy tylko nogawka nie zachodzącą na buty tak że widać gołą stopę.
Coś w tym stylu https://i2.wp.com/4gentleman.pl/wp-c...ize=1000%2C701
Jakbyście miały takich dwóch Panów ze skarpetkami czy bez którego byście wybrały?
akurat monki średnio mi pasują w wydaniu z niewidoczną skarpetą, bo są dość mocno zabudowane, ale mokasyny już zdecydowanie tak. jak się przejedziesz do Włoch to się okaże że faceci, zwłaszcza ci szczupli wybierają taliowane garnituty i odsłaniają gołe kostki. w wydaniu mniej formalnym - z jeansami lub z chinosami. nie każdemu to pasuje, ale znam facetów, którzy potrafią to ograć ładnie i ze smakiem.

natomiast na skarpetki typu stopki polecam uważać - ona nie może pod żadnym pozorem wystawać (no chyba, że nosisz trampki). nawet skarpetka w kolorze buta musi być dyskretnie schowana w środku, a nie wyglądać na świat.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 09:23   #60
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III

Która jest wg Was ładniejsza ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (79,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (80,1 KB, 34 załadowań)
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 20:08:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.