Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-24, 18:31   #1
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367

Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??


Kochane wizażanki!!!Mam nadzieję,że mi pomożecie podjąć odpowiednią decyzję.W tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd wakacyjny na Chorwację,byłby to nasz pierwszy wyjazd do tego kraju(ba,wogóle pierwsze zagraniczne wakacje) i tutaj zaczyna się problem.
Strasznie boimy się jechać,,w ciemno"z uwagi na 2 dzieci,szukanie noclegow na miejscu troszkę nas przeraża,bo co jeśli nic odpowiedniego nie znajdziemy???
Proszę zatem o wszelkie informacje,jesli któraś z was mogla by polecić tanie noclegi(blisko plaży,niekoniecznie w cichym miejscu)zależy nam na zakwaterowaniu w domku,namiot odpada.Miejsce pobytu,jakie nas interesuje to ZADAR,PAG,STARIGRAD ewentualnie MALINSKA lub CRIKVENICA.Ale to taki nasz wybor,a może wy polecicie coś fajnego.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi,pozdrawiam.
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 20:24   #2
zajawka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Ja gorąco polecam wakacje w Zadarze. Mój znajomy ma biuro podróży w Chorwacji, w Zadarze właśnie. Świetnie mówi po polsku, tak więc nie ma problemu z kontaktem. To jego strona: forumtours.hr Można z nim porozmawiać na gg albo na skypie i wszystko uzgodnić przed wyjazdem.

Pozdrawiam.
zajawka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 20:28   #3
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Śliczne dzięki za pierwszy odzew,napewno sobie to sprawdzę(mam na myśli stronkę znajomego)ale to jutro,bo dzisiaj jestem już troszkę padnięta.Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:45   #4
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Byłam w Chorwacji 4 razy. Zawsze w ciemno i zawsze ludzie się prosili az na ulicy, by pokazać domek, mieszkanie do wynajęcia. Z tym to nie ma problemu. Np. Polecam koło Sibenika wioskę Zaboric(albo jakoś podobnie się pisze) Tam ejst duży taki apartament o nazwie Australia, warunki świetne i plaża piaszczysta!
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 18:52   #5
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Zawsze przed wyjazdem zaglądam tu:http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=201 Ruchliwe forum, codziennie kilka nowych wątków. Tam na pewno znajdziesz to czego szukasz
Polecam piękne okolice Splitu, Omis... i oczywiście wycieczkę do Dubrovnika
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 11:37   #6
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Znow pragnę podziękować za cenne porady,ale piszcie jeszcze,piszcie!!!Im więcej rad,tym większy wybór.Pozdrawiam.
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 18:39   #7
mittusia
Raczkowanie
 
Avatar mittusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 113
GG do mittusia
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

w tamtym roku odwiedziłam Pag oczywiscie razem z rodzicami i bratem pojechaliśmy w ciemno... problemu z poszukaniem apartamentu nie było, poszlismy do pierwszego lepszego biura informacyjnego (znajdowało sie na ryneczku) i poprosilismy o informacje na temat noclegow, pan pokazał nam pare miejsc na planie Pagu i bez problemu przy pierwszej probie znalezlismy miejsce.
W Pagu wynajmuje apartamenty także Polka ( apartamenty "Perla" o ile dobrze pamiętam) Możesz spytać się w biurze i na pewno Ci pomogą- ludzie sa przemili.
Duzo o chorwacji mozesz sie dowiedzieć także na stronce- http://cro.pl

PS: Pamiętaj! Zabierz czajnik, bo nie wszędzie są...- piją herbate po turecku (?)
__________________
Postrzegam świat jako coś otwartego, owianego tajemnicą, której żadna nauka nigdy nie odkryje. Architektura odgrywa podstawową rolę w rozumieniu wielu spraw, ponieważ dostarcza przestrzeni do oglądania nieba, ulicy, innych ludzi wchodzących przez drzwi. Daniel Libeskind
mittusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 20:12   #8
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Dziękuję ślicznie mittusiu.
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 08:47   #9
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

W zeszłym roku byłam w Vodicach. Kwaterę znalazłam przez internet. Po prostu w wyszukiwarkę wpisałam nazwę wybranej miejscowości i mogłam wybierać w ofertach. Skontaktowałm sie bezpośrednio z właścicielem domu, wpłaciłam zaliczkę i zaczęłam odliczać dni do wyjazdu.
W tym roku chciałam jechac na Makarską, ale za późno zabrałam sie za szukanie i atrakcyjne kwaterki były już zajęte. W końcu znalazłam w Orebicu, korzystając z pośrednictwa tamtejszej agencji.
Właściwie po zeszłorocznym pobycie chcieliśmy jechać w ciemno. Faktycznie wszędzie wisiały kartki informujące o wolnych pokojach i naprawde było w czym wybierać. Zrezygnowalismy z dwóch powodów: jedziemy w osiem osób (w tym dzieci) i chcieliśmy wszyscy mieszkać w jednym budynku. Poza tym jedziemy w pierwszej połowie sierpnia, czyli "szczyt szczytów" sezonu.

Na pewno warto jechać w ciemno na początku lipca lub we wrześniu. Wtedy ze znalezieniem kwatery na pewno problemu nie ma. No i warto tak zaplanować podróż, żeby na miejscu nie być późnym wieczorem, bo wówczas na szukanie zostaje trochę mało czasu.
I jeszcze jedno - nie wiem czy Zadar to dobre miejsce na wakacje. To jednak dość duże miasto. Może warto poszukać czegoś mniejszego a Zadar odwiedzić w ramach wycieczki?
Nie wiem czy znasz stronę cro.pl. To kopalnia wiedzy o Chorwacji. W zeszłym roku znalazłam tam mnóstwo praktycznych informacji (i poznałam fajnych zakręconych cromaniaków)
Pozdrawiam i zyczę udanych wakacji
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 11:24   #10
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

A z jakiej wyszukiwarki korzystalaś??
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 20:49   #11
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Nikt nic więcej ciekawego mi nie poleci???
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-31, 06:57   #12
mittusia
Raczkowanie
 
Avatar mittusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 113
GG do mittusia
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

ja też odradzam wyjazd do Zadaru- za duże miasto, za dużo ludzi.
Z Pagu do Zadaru jest kawałek, wiec jak sie wybierzesz do Pagu to polecam odwiedzić Zadar

a kiedy wyjeżdżasz? i ile masz zamiar tam zostać?
__________________
Postrzegam świat jako coś otwartego, owianego tajemnicą, której żadna nauka nigdy nie odkryje. Architektura odgrywa podstawową rolę w rozumieniu wielu spraw, ponieważ dostarcza przestrzeni do oglądania nieba, ulicy, innych ludzi wchodzących przez drzwi. Daniel Libeskind
mittusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 07:08   #13
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Planujemy przelom lipca i sierpnia,ewentualnie początek sierpnia na 10 dni.A dlaczego pytasz????
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 13:21   #14
mittusia
Raczkowanie
 
Avatar mittusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 113
GG do mittusia
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

bo przełom lipca i sierpnia to jest czas kiedy podróżuje najwiecej osób, więc w ciemno można nic nie znaleźć przede wszystkim trzeba uważać na drogach, najlepiej zaplanować jakiś nocleg po drodze
Bezpieczeństwo przede wszystkim.
__________________
Postrzegam świat jako coś otwartego, owianego tajemnicą, której żadna nauka nigdy nie odkryje. Architektura odgrywa podstawową rolę w rozumieniu wielu spraw, ponieważ dostarcza przestrzeni do oglądania nieba, ulicy, innych ludzi wchodzących przez drzwi. Daniel Libeskind
mittusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 18:37   #15
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

No i warto pamiętać, że spora część kwater wynajmowana jest w cyklach tygodniowych "od soboty do soboty". Dlatego warto podróż zaplanować na inne dni. W sobotę najczęściej zakorkowane są wyjazdy z miejscowości, długie kilometry czeka się na bramkach na autostradach no i robią się korki przed tunelami.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 21:51   #16
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Kochane,piszcie coś jeszcze.Doradzajcie.Najch ętniej pojechalabym w sprawdzone,polecone na 100% miejsce.Mam straszny mętlik w glowie z tych poszukiwań internetowych.POMÓŻCIE!!! !
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 14:05   #17
menula
Zakorzenienie
 
Avatar menula
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 367
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Hej,hej,odświeżam.
__________________

NOWY WĄTEK

11.10 dokładka post 3


menula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 12:05   #18
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Ciekawy wątek - aktualnie poszukuję apartamentu w Chorwacji dla 5 os (4 dorosłych + 1 dziecko), najlepiej z aneksem kuchennym.
Miejscowość - w zasadzie nie ma znaczenia, ponieważ nigdy tam nie byli i nie orientują sie, gdzie lepiej czy ciekawiej - wiec zdaję się na wizażanki.

jedynym wymogiem jest piaszczysta plaża - w których regionach takie można spotkać?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:14   #19
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Ciekawy wątek - aktualnie poszukuję apartamentu w Chorwacji dla 5 os (4 dorosłych + 1 dziecko), najlepiej z aneksem kuchennym.
Miejscowość - w zasadzie nie ma znaczenia, ponieważ nigdy tam nie byli i nie orientują sie, gdzie lepiej czy ciekawiej - wiec zdaję się na wizażanki.

jedynym wymogiem jest piaszczysta plaża - w których regionach takie można spotkać?
Z tego co wiem, piaszczyste plaże można znaleźć w okolicach Zadaru. W Orebicu, gdzie sie wybieram, też podobno się taka znajduje. Trzeba jednak pamiętać, że określenie "piaszczysta" w odniesieniu do chorwackich plaż oznacza cos innego niż nasze plaże. tam jest to najczęściej gruby żwirek. Widziałam taką plażę w Biogradzie, cos takiego jest też w Vodicach oraz sąsiedniej Tribunji. Prawdę mówiąc nie podobały mi się - ten pseudopiasek był jakis taki szaro - bury i ubity. No, ale może w innych rejonach jest lepiej. Mi osobiście skalne wybrzeże nie przeszkadza. Najfajniejsze sa takie miejsca, gdzie wprost ze skałek można skakać do bardzo głębokiej wody. Bajecznie
Dodatkowo wszystkim wybierającym się do Chorwacji polecam zabranie maski i fajki do nurkowania. Woda jest krystaliczna, urozmaicone dno i mnóstwo małych kolorowych rybek.

Przypomniało mi się - miejscowość Nin niedaleko Zadaru. Podobno fajna dla dzieci, daleka płycizna, piaszczysta.

Edytowane przez to ja magda
Czas edycji: 2008-06-09 o 14:19 Powód: uzupełnienie
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 20:48   #20
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

magda - dzięki
Poszukam czegoś w tamtych okolicach
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:02   #21
Leaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Witam!

Jadę 9 raz do Chorwacji, a dokładnie Istria Pula apartamenty HORIZONT. Może już ktoś tam był i mógłby mi coś więcej na temat tego ośrodka napisać.
Co do wyjazdu w ciemno, zastanowiłabym się, tym bardziej z dziećmi i w takim czasie /przełom lipca-sierpnia/. Ciężko znaleźć wolny apartament i w końcu ląduje się w drogim hotelu. Chorwacja jest bardzo popularna, jeździ sporo niemców, włochów, norwegów itd. i największe oblężenie jest w sierpniu. Bardzo dobre warunki są na polach namiotowych, ale trzeba lubić taki rodzaj wypoczynku /byłam 5 razy/.
Buty do wody obowiązkowo zwłaszcza dla dzieci i parasol na plaże, nie zawsze można znaleźć troszkę wolnego cienia.
Polecam Chorwację, jest piękna!
Leaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:12   #22
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Ja pracuje w biurze podróży, które poza wycieczkami do kazdego kraju świata własciwie, specjalizuje sie w organizacji wycieczek do Chorwacji. Mamy oferty na dojazd własny, autokarową wycieczke objazdowo - wypoczynkową jak i samoot. Z tego co zrozumialam chodzi o dojazd własny w wiele miejsc. oto link na oferty "dojazd własny" http://www.kontynenty.com.pl/index.p...ent/show&id=75. Ja osobiscie nie byłam, ale klienci wracają i bardzo sobie w szczególnosci chwalą Vodice,jako wspaniałe miejsce wypadowe na to zeby ruszyc sie i cos zobaczyc, dobra jakosc zakwaterowania i świetny rezydent który non stop jest w zasięgu. Jak wiecej pytan to odpowiem.
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 09:22   #23
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez menula Pokaż wiadomość
MALINSKA
NIE POLECAM...
nocleg moze i bys latwo znalazla bo nas zgarnela babeczka z biura informacyjnego i aparament na prawde super. ale poza tym to nic ciekawego, male miasteczko...plazy prawie w ogole nie ma, same kamienie...wieczorami nuda...
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 21:55   #24
lidia777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Kochani, ja też m podobne pytanie. Wybieram sie do Chprwacji. Szukam jakichś sprawdzonych i tanich kwater dla 3 osób i psa. I najlepiej gdzieś w pięknym miejscu i blisko dużego miasta, zeby można było mile spędzać również wieczorki. bardzo prosze, doradźcie coś. Pozdrawiam
lidia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 14:13   #25
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Wszystkim zainteresowanym Chorwacją gorąco polecam forum, z którego sama też korzystałam (a w Cro byłam 2 razy) http://cro.pl/forum/ można tam znaleźć wszelkie informacje - od opisów przeróżnych miejsc w Chorwacji (jak i poza nią), poprzez ceny, miejsca, które warto zwiedzić, do polecanych kwater wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, forum jest bardzo rozbudowane i peeeełne informacji. Miłego szukania
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 09:20   #26
Ania843
Raczkowanie
 
Avatar Ania843
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 342
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Tydzień temu wróciłam z Chorwacji, jechaliśmy w ciemno bez żadnych rezerwacji. Noclegi znaleźliśmy bez problemu Zatrzymywaliśmy sie w:
- Slunj to jest ok 30 km od Plitvickich jezior za nocleg płaciliśmy 25 euro za pokój.
- Dubrownik koszt 40 euro, pokój klimatyzowany, łazienka wspólna z trzema pokojami tak samo kuchnia, ale my trafiliśmy że jeszcze byliśmy sami. Do portu jachtowego 3 min, na stare miasto 20 min piechotką
- Makarska 35 euro, pokój bez klimatyzacji ale słońce na balkonie mieliśmy w godz 18-19 wiec był fajny chłodny, toaleta w pokoju, do plaży 3 min , mogę powiedzieć ze w samym centrum ale fajne spokojne miejsce.
- Vodice 30 euro, bez klimatyzacji, wiatrak w pokoju, pokój z łazienką, TV ale było bardzo duszno do plaży 200 m, do centrum miasteczka 15 min brzegiem morza
- Malinska na wyspie Krk 35 euro, piękny apartament z kuchnią, toaletą, klimatyzacją, do morza 5 min z górki, do centrum ok 15 min brzegiem morza, przemili właściciele ten nocleg mogę gorąco polecić

Jeśli wynajmujecie pokój czy apartament na mniej niż 4 noce to 50% drożej sie płaci, więc warto zatrzymywać sie w jednym miejscu na co najmniej 4 noce.
Ania843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 17:07   #27
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

Cytat:
Napisane przez Ania843 Pokaż wiadomość
Tydzień temu wróciłam z Chorwacji, jechaliśmy w ciemno bez żadnych rezerwacji. Noclegi znaleźliśmy bez problemu Zatrzymywaliśmy sie w:
- Slunj to jest ok 30 km od Plitvickich jezior za nocleg płaciliśmy 25 euro za pokój.
- Dubrownik koszt 40 euro, pokój klimatyzowany, łazienka wspólna z trzema pokojami tak samo kuchnia, ale my trafiliśmy że jeszcze byliśmy sami. Do portu jachtowego 3 min, na stare miasto 20 min piechotką
- Makarska 35 euro, pokój bez klimatyzacji ale słońce na balkonie mieliśmy w godz 18-19 wiec był fajny chłodny, toaleta w pokoju, do plaży 3 min , mogę powiedzieć ze w samym centrum ale fajne spokojne miejsce.
- Vodice 30 euro, bez klimatyzacji, wiatrak w pokoju, pokój z łazienką, TV ale było bardzo duszno do plaży 200 m, do centrum miasteczka 15 min brzegiem morza
- Malinska na wyspie Krk 35 euro, piękny apartament z kuchnią, toaletą, klimatyzacją, do morza 5 min z górki, do centrum ok 15 min brzegiem morza, przemili właściciele ten nocleg mogę gorąco polecić

Jeśli wynajmujecie pokój czy apartament na mniej niż 4 noce to 50% drożej sie płaci, więc warto zatrzymywać sie w jednym miejscu na co najmniej 4 noce.
Czy mogłabyś mi podać namiary (tutaj albo na PW) na ten ostatni apartament?
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:25   #28
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

25 euro za nocleg , poza sezonem?????????????????

ale to na 1 osobe, czy na caly pokoj???

my z TZ wybieramy sie motorem na objzd chorwackiego wybrzeza, na poczatku czerwca, ale szczerze mowiac spodziewalam sie cen kwater prywatnych cos okolo 15euro za osobe!!!!
??
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:39   #29
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

my tez sie wybieramy na poczatku czerwca, ale samochodem
ciekawe jaka bedzie pogoda? chciałabym odwiedzic kilka wysp i dubrownik no i polezakowac na plazy...
- w tamtym roku bylismy na poczatku wrzesnia i było cudnie...odwiedzilismy plitvickie jeziora i wodospady krka, split i trogir
__________________
Dziecko jest jak miłość, która stała się widzialna...

_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:12   #30
bbeatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Tanie Noclegi W Chorwacji-kto Poleci??

ja jakiś czas temu znalazłam tutaj fajny nocleg http://www.adria24.pl/
jadę na początku września
już się nie mogę doczekać
bbeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-09 15:47:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.