ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 14:45   #901
Kasiandru
Raczkowanie
 
Avatar Kasiandru
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 46
GG do Kasiandru
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

BIAŁYSTOK

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Białystok
dr ... nazwiska niestety nie pamietam Przyjmuje w kazdym badz razie w przychodni na ul. Swobodnej. Jest niedelikatna i wciska hormonalne srodki antykoncepcyjne, nawet gdy wie, ze pacjentka nie moze!
Taaakkk, też do niej kiedyś trafiłam i również nie mam o niej najlepszego zdania. To Pani doktor o nazwisku Gmyr. Powinna się nazywać raczej Gbur

Dodatkowo nie polecam w żadnym wypadku doktora Bieleckiego, który przyjmuje na ul. NMP Królowej Rodzin Bacieczki/TBSy. Jednym słowem - konował! Byłam u niego 5 razy ,ani razu mnie nie zbadał, a koleżance, któram podejrzewała że ma jakiś stan zapalny powiedział, że powinna się częściej myć, to by tego nie było! Koszmar jakiś!
Kasiandru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 16:53   #902
AromesDuMonde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa
Dr. Ewa Płońska-Mioduszewska - przyjmuje na Szajnochy 8. Jest oziębła, niemiła, ciągle wmawia pacjentowi winę (np. za zły termin usg, który sama ustalała). Wizyta u niej trwa 3 minuty, po których i tak nic nie wiadomo. Łaskę robi, że w ogóle przyjmuje. Nie mam pojęcia jak leczy, bo nie wiem nawet czy dolega mi coś nieprawidłowego. Chodzę do niej ze względu na ciążę i nie chcę już zmieniać, bo niewiele mi zostało.
AromesDuMonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:19   #903
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Bydgoszcz
Andrzej Knypiński

Byłam w sumie tylko u niego 2 razy i mój pierwszy raz u ginekologa, niestety też spędziłam u niego. Bym się wstrzymała i poszukała kogoś lepszego na terenie tego miasta, ale zaczęło mnie swędzieć i podobne historię, czyli grzybica. Mówię mojej matce, że muszę iść do ginekologa, niech da mi numer, ona oczywiście to olała więc kołowałam sobie ginekologa sama. Poszłam, przerażona trochę i czekam w tej kolejce i czekam... W końcu weszłam, przerażona, bo pierwszy raz u ginekologa. Powiedziałam mu to, za to on niewzruszony milczał dalej... Spytał się mnie tylko czy uprawiałam seks i czy paliłam papierosy. Opisałam, co mi dolega i zostałam zaproszona "na krzesełko". Nic, żadnego pytania, niczego, stwierdził, że mam grzybicę pochwy wypisał receptę i to wszystko. Najlepsze zaraz opiszę. Powiedział, że mam przyjmować tabletki dopochwowe przez 5 dni, co mi się wydało trochę dziwne. Cała wizyta trwała 5 minut! Teraz najlepsze po 6-7 dniach przyszłam znowu do pana doktora i uznał, że wciąż mam grzybicę i co ja myślałam, że po 5 dniach się wyleczę? I, że mam tą tabletkę wkładać głębiej, ja na to, że wkładam ją najgłębiej jak potrafię, dalej nie mogę, a on dalej się spierał przy swoim. Nie mówiąc o tym, że przez 10 minut wizyty bawił się telefonem komórkowym i nawet na mnie nie spojrzał, nic.

Chociaż może spowodowane to było, że nie przyszłam do jego PRYWATNEJ kliniki, a do publicznej przychodni!

Edytowane przez bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Czas edycji: 2011-03-19 o 22:36
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 10:37   #904
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KIELCE
Małgorzata Sojda

pani doktor (???) nie miała osłonek aby wykonac mi usg. w związku z tym powiedziała mi, abym udała sie do najblizszej apteki i kupiła prezerwatywe, która słuzyc bedzie za w/w osłonkę. Paranoja. Kobieta jest nieuprzejma, jej fotel ginekologiczny nie posiada nawet żadnej maty, chusteczki, aby wywołac efekt higieny, nie posiada pielęgniarki, przez co na szukaniu Twojej karty schodzi jej dłużej niż na badaniu.
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:13   #905
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

POZNAŃ

dr Gurynowicz (klinika przy ul. Polnej)

Mam mieszane uczucia co do tego lekarza. Jest kompetentny i podczas badania wszystko było ok., odpowiada również na zadane pytania, jednak zupełnie mi nie odpowiadało jego podejście do pacjentki. Miałam "przyjemność" spotkać się z nim dwa razy.
Za pierwszym razem chciałam uzyskać skierowanie na badania hormonalne w związku z diagnozą PCOS (na podst. USG i wywiadu) - usłyszałam, że takie badanie nie ma sensu, zwłaszcza że ja sobie w internecie wyczytałam że trzeba zrobić takie badanie a to już taka moja uroda (podobnie jak 30% kobiet na świecie), natomiast on traci czas na wyjaśnianie mi tego schorzenia, zamiast badać jakąś pacjentkę z prawdziwym problemem. No cóż, widać mój problem był mało istotny.
Za drugim razem przyszłam z infekcją. Najpierw doktor nie dał mi dojść do słowa, twierdząc że jak się będziemy przyglądać naszym narządom płciowym po stosunku to nam się zawsze będzie wydawało że jesteśmy chorzy, no bo przecież lekkie podrażnienie po stosunku jest normalne i nigdy się po tym nie wygląda pięknie..! Dopiero kiedy mu przerwałam i zdenerwowanym głosem wyjaśniłam w czym rzecz, przyznał mi rację że to może być infekcja. Po czym uznał obrażonym głosem, że oczywiście on mnie przeleczy na wszelki wypadek. Pobrał materiał do cytologii (fakt, szybko i bezboleśnie) i powiedział, żebym RACZYŁA się zainteresować wynikiem. Kiedy wypisywał receptę, rzucił tekstem żebym się podzieliła kosztem wykupu leków z kolegą (!) na pół - jakbym miała 16 lat. Ogólnie był niemiły. Na plus mogę mu zaliczyć to, że przepisał odpowiednią kurację (globulki, krem, tabletki) oraz zalecił badanie enzymów wątrobowych, o co nie każdy lekarz dba.
A ja wcale nie jestem wielce wybredna ani delikatna jeśli chodzi o ginekologów Może w prywatnym gabinecie jest milszy, ja byłam na NFZ.

Edit:
podaję jeszcze link do opisu mojej ostatniej wizyty u tego lekarza
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...87&postcount=1
w sumie to może powinnam być mu wdzięczna, bo od tamtej pory nie biorę hormonów

Edytowane przez Nais
Czas edycji: 2015-04-14 o 19:03
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:04   #906
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA
przychodnia na Sieciechowskiej


Wszystkie które tam pracują wystrzeliłabym w kosmos!

krwawiłam przez 3 tygodnie (poza okresem). bolało mnie. poszłam do przychodni a jedna z nich mi mówi że to od PIGUŁEK. ja mówię że boli mnie i a pigułki biorę od 3 lat te same. a one że JAK ZA MIESIĄC NIE PRZEJDZIE to proszę przyjść.
nic mi nie przepisała. nic. bolało, piekło, krwawiłam ale nie dostałam NIC.

druga z tej przychodni - Gąszczyk.
stwierdziła BARDZO DUŻĄ NADŻERKĘ. powiedziała że zrobi za miesiąc zabieg wymrażania, ale musi zobaczyć wyniki.
przyszłam za miesiąc wyniki ok, a ona do mnie:
ona: co pani przepisałam miesiąc temu?
ja: NIC. KRAWIŁAM, BOLAŁO MNIE, PIEKŁO, ale nie dostałam nic od pani
ona: ojejjj..nie przepisałam globułek?? to teraz przepiszę. jak nie pomogą to za miesiąc zabieg zrobimy


czyli już 2 miesiąć mnie leczy, a jak nie pomoze to zrobi zagieg - 3 miesiąc leczenia...

ODRADZAM! ;(
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:15   #907
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków, dr Waligóra-Masny

Poszłam do niej z krwawieniem śródcyklicznym, a ona, zanim jeszcze mnie przyjęła, zapytała przy innej pacjentce, co mi dolega. Jak jej powiedziałam, zapytała, który to dzień cyklu (11 ) i może to być jeszcze miesiączka. Na moją odpowiedź, że nie, stwierdziła, że mam wydumane problemy i przyjęła mnie z wielkiej łaski. W trakcie wizyty zwracała się do mnie per "lalka".
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 16:24   #908
agnes99
Zakorzenienie
 
Avatar agnes99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wirtualny świat
Wiadomości: 7 062
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA - Monika Łukasiewicz

na pierwszy rzut oka miła i sympatyczna młoda lekarka, ale po bliższym poznaniu okazuje się, że bardziej jest zainteresowana fajnymi butami, ciuchami czy zainteresowaniami pacjentki, niż problemem, z którym sie u niej pacjentka znalazła
niestety także przerastają ją troche bardziej skomplikowane problemy niż dobranie tabletek anty czy interpretacja podstawowych badań, choc i z tym jest problem, u mnie przegapiła polipa endometrialnego.
__________________
I still haven't found, what I'm looking for. U2
agnes99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 23:04   #909
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

GNIEZNO

Dr Grzegorz Gliniewicz vel Rzeźnik!
Ogólnie miły,ale... podczas badania wziął największy (chyba) wziernik i "rozchylił" go na maksa... tak,że na fotelu prawie płakałam. Przy badaniu okazało się,że leci mi krew,co on totalnie olał (później 5 dni krwawiłam). Więc nie polecam.

Dr Aland Juste.
Ma bardzo dobrą opinie,a tak naprawdę wypisuje tabletki anty bez ŻADNYCH badań,nawet ginekologicznego. Byłam raz. I tylko mnie spytał jakie ja chcę tabletki. A czy to ja jestem lekarzem?
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:09   #910
Marika_1987
Rozeznanie
 
Avatar Marika_1987
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: w swoim świecie
Wiadomości: 879
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań

dr. Maciej Frankiewicz
przyjmuje w przychodni w szpitalu Hipolita Cegielskiego oraz w szpitalu na Polnej
bardzo ordynarny, chamski, często robi sobie uwagi na temat pacjentek, nie polecam kobietom w ciąży
a tak pozatym rzekomo ma odebrane prawo do wykonywania zawodu ponieważ zdarzyło się kilka przypadków matwych ciąż (przepraszam za brutalność) o których nie informował
Marika_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:42   #911
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Marika_1987 Pokaż wiadomość
Poznań

dr. Maciej Frankiewicz
przyjmuje w przychodni w szpitalu Hipolita Cegielskiego oraz w szpitalu na Polnej
bardzo ordynarny, chamski, często robi sobie uwagi na temat pacjentek, nie polecam kobietom w ciąży
a tak pozatym rzekomo ma odebrane prawo do wykonywania zawodu ponieważ zdarzyło się kilka przypadków matwych ciąż (przepraszam za brutalność) o których nie informował
Gdyby tak było nie przyjmoałby w szpitalnej przychodni.
Proponowałabym unikać powtarzania takich plotek, bo w internecie mimo wszystko anonimowe nie jesteśmy i dotrzeć do autora takich oszczerstw byłoby łatwo.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 10:38   #912
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań

Byłam kiedys w poradni gutmed na czwartaków na wildzie u jakies pani Walczak czy Wilczak (nie pamietam nazwiska! o zgrozo!) WIELKA niemiła baba....
Boże to byla moja pierwsza wizyta mialam wtedy 16-17 lat i postanowilam sie przebadac i poprosic o jakies tabletki (bylam juz z chlopakiem 2 lata i planowalismy rozpoczac wspolzycie świadomie się zabezpieczając, chciałam wiedziec czy ejstem zdrowa i wszytsko tam gra -oczywiscie pani doktor o to nie zapytala) Od razu stwierdzila ze jestem jakas dziw*ka ze sie kocham na prawo i lewo powiedziala ze jestem za mloda na tabletki nie wyjasniając problemu, nie zapytala czy jestem dziewica od razu wziela mnie na krzesełko.... traktując z góry i niedelikatnie... okropnie mnie bolalo za nic sie nie dalo jej nic powiedziec. na koncu wypisala recepte nic nie mowiac podala mi ją i gestem machnięcia reką powiedziała DO WIDZENIA!
dodam, że na wizyte zapisała mnie moja mama, która jest zadowolona z jej usług i dla niej jest przemiłą kobietą....przedyskutował am to z mama płacząc po tej wizycie...(oczywiście poszła tam i pomyślała co o niej sądzi..) na kolejna wizyte poszłam dopiero rok później... ale wciąż jak mam iść do lekarza jestem po prostu chora!

Oczywiście mój drugi gin też do najlepszych nie należy...
PUSZCZYKOWO-niwka szpital tez nie pamiętam nazwiska- nie mam glowy do nazwisk^^
Ogólnie Pan bardzo miły(oczywiście wybrałam mężczyznę nigdy więcej do kobiety po tamtym razie)-w porównaniu do tamtej pani, badanie bezbolesne delikatne konkretne usg dopochwowe wszytsko zbadanie i co.... Pan milczy... bardzo miły, ale mało wylewny,a wręcz NIEMOWA , postawił diagnozę zapisując na kartce nic mi nie wyjaśnił nic nie powiedział jak leki przyjmować co gdzie z czym i kiedy.... na pytania nie odpowiadał.. albo nie słyszał albo udawał, ze nie słyszy.. rozumiem ze nie chce nawiązywać zbytnich kontaktów z pacjentką co by jej nie krępować... no ale ludzie skoro tamta kobieta nic mi nie wyjaśniła ten też za dużo nie powiedział... to kto ma mi wszystko wytłumaczyć...(na razie leczę sie-a raczej chodze na wizyty jak narzadziej się da u tego pana)

teraz mam 20lat niedługo przyjdzie czas na dziecko więc przydałby się lekarz który przebada mnie porządnie a później poprowadzi moją ciążę co by znowu nie szukać nowego -GBURA ^^

Niestety wciąż jestem w trakcie poszukiwań dobrego doktora... także jakby któraś z was mogła mi polecić kogoś konkretnego rzetelnego, który pokona moją niechęć i urazę do ginekologów.
#####

POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA nic dodać nic ująć
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 13:59   #913
MgdlnM
Przyczajenie
 
Avatar MgdlnM
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Trójmiasto

dr Gilewicz

Moja mama zaszła w ciążę w 41rż. Z powodu wieku chociażby ciąża z założenia zagrożona. Była pod opieką ww dr. Lekarz nie tylko nie zlecił żadnych badań ale nie chciał kobiety w 6 miesiącu ciąży pracującej na 2 zmiany puścić na zwolnienie lekarskie. Skończyło się przedwczesnym porodem w 28 tyg ciąży.
MgdlnM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 14:05   #914
MONIC_79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

POZNAN

dr.KULIGOWSKI
POR. GALLA I KLINIKA ŚW.RODZINY na ENGLA
MALY ŁYSIEJACY ZBOCZENIEC
W ZAMIAN ZA SPIRALE O KTORA PYTALAM CHCIAL ZEBYM PRZYSZLA DO NIEGO DO SZPITALA NA NOCNY DYZUR NA TZW."KAWE Z WKLADKA" WYJASNIL ZE TO KAWA I MILE SPEDZENIE NOCY...

Edytowane przez MONIC_79
Czas edycji: 2011-05-06 o 14:10 Powód: BŁEDY
MONIC_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 21:28   #915
gusia_92
Raczkowanie
 
Avatar gusia_92
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 46
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

JAWORZNO
Niekompetenty, beznadziejny, z szarym poczuciem humoru dr Maciej Chwirut.
Lekarz wyrażający się dwuznacznie przy badaniu, ręka jak łopata (każde badanie boli jak diabli) a do tego jako uniwersalny lek SYLVIE 20 które przepisuje ok. 70% swoim pacjentek bez znaczenia czy sie nadają czy nie.

Dziewczyny z okolic Jaworzna, Sosonowca i Mysłowic. Znacie może dr Andrzeja Wiewióra? co możecie o nim powiedzieć?
gusia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 21:35   #916
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Czy to jest ten pan, który specjalizuje się w problemach z zajściem w ciążę? Kilka moich koleżanek u niego było, byłam zdziwiona, bo wszystkim mówił, że mają powykręcane właśnie jajowody, najpewniej od zakładania nogi na nogę W ogóle właśnie jakieś czary-mary i dziwne teorie, ale dziewczyny są nim oczarowane- dwóm udało się faktycznie po latach zajść w ciążę.
O tak, zakładanie na nogę, spanie z podkurczonymi nogami i sto innych. Przy czym sama diagnoza i gadka zaczyna się zanim jeszcze spojrzy w krocze.
Ostatnio okazało się że moja sąsiadka też do niego chodziła. Mówi że sympatyczny, ale co z tego że poświęca każdemu te 20 czy 30 minut skoro wcale nie pomaga?
Co lepsze oczywiście teksty te same i wszystko tak samo. eh
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:43   #917
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kochane a powiedzcie mi kogo nie polecacie w Gdańsku bo kumpela szuka dobrego gina. Z góry dziękuje
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:45   #918
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Kochane a powiedzcie mi kogo nie polecacie w Gdańsku bo kumpela szuka dobrego gina. Z góry dziękuje
Jest od tego wątkeo dobrym ginekologu- wystarczy uzyc w nim wyszukiwarki wpisując "gdańsk".
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:49   #919
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Jest od tego wątkeo dobrym ginekologu- wystarczy uzyc w nim wyszukiwarki wpisując "gdańsk".
gdy wpisałam gdańsk wyszły mi jakies głupoty, no ale ok, dziękuje za pomoc, sama se poradze.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 08:56   #920
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Gorzów Wlkp. Nie polecam lekarza T. Sośnickiego.

Dla zorientowanych i nie przyjmuje on w Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej, ul. Piłsudskiego (koło akademika)
dużo ma pacjentek, ja poszłam z polecenia koleżanki na pierwszą wizytę. Długo po tym miałam uraz do lekarzy! Ten pan od razu ciągnie na badanie, zero rozmowy jedyne co pyta to o współżycie, nic innego go nie interesuje. Badanie boli nawet bardzo, przy czym ten Pan jeszcze robi głupie uwagi, robi z człowieka głupka, wręcz krzyczy, a jest nie delikatny wogóle! Niewiem może komus on odpowiada, bo dla mnie wizyta 4 minuty wraz z badaniem, zero zainteresowania, byle ''odwalić'', poniżyć kogoś i czuć się ,,wielkim''. do cytologii używa patyczka z watą , takiego jak do ucha, tylko dłuższego, a wiadomo, że teraz juz się tego nie stosuje, bo wynik nie jest wiarygodny. generalnie facet wręcz okropny, nie miły, był oburzony, że przesadzam i się denerwuję, a to była moja pierwsza wizyta o czym panu doktorowi mówiłam, na ale stwierdził, że to bez znaczenia. Przepisał mi tabletki, bez zbednych pytań, jedynie było pytanie ,, a w jakim przedziale cenowym Pani chce''??? co to ma być?
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:08   #921
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
gdy wpisałam gdańsk wyszły mi jakies głupoty, no ale ok, dziękuje za pomoc, sama se poradze.
Patrz,a mi żadne głupoty nie wyszły
Nie polecany ginekolog w Gdańsku:
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=27574041
Polecany ginekolog w Gdańsku:
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=27574028
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 15:49   #922
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Patrz,a mi żadne głupoty nie wyszły
Nie polecany ginekolog w Gdańsku:
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=27574041
Polecany ginekolog w Gdańsku:
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=27574028
No to zobacz co mi wyszło po tym jak kliknełam w linki.
Ale mniejsza z tym już sobie poradziłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cats.jpg (141,0 KB, 129 załadowań)
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 17:20   #923
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LUBLIN
Dr Skrzypczak,na pierwszy rzut oka miła,jednak wizyta kosztuje 130zł,z cytologią 150zł.Czekanie w poczekalni długie,bo nie ma czegoś takiego jak zapisy na godzinę...Do tego jak wpadnie jakaś znajoma pani dr to pani dr z pielęgniarką ją bezczelnie wpuszczają przed innymi...Do tego jak jest w poczekalni cicho,wszystko słychać co się dzieje w gabinecie.Samo badanie do najdelikatniejszych nie należy,wyczuwa się,że pani dr spieszy się,żeby jak najwięcej pacjentek przyjąć.Można uznać,że to dobrze,że chce wszystkich przyjąć,ale nie czułam kompletnie zainteresowania moją osobą.Byłam kilka razy,ciągłe mylenie faktów(mam problem z nieregularnymi miesiączkami),ona mówi,że jestem tą pacjentką co ma regularne.... Za takie pieniądze spodziewałam się jednak większego zaangażowania,do tego zero sprzętu...

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
No to zobacz co mi wyszło po tym jak kliknełam w linki.
Ale mniejsza z tym już sobie poradziłam.
Będąc w wątku ''Zły ginekolog'' u góry zaznaczasz ''przeszukaj ten wątek'' i wpisujesz Gdańsk.Strasznie masz postawę roszczeniową swoją drogą...
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 18:31   #924
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KIELCE - dr J. Komorowska

Pani dr owszem jest miła, delikatna przy badaniu, sympatyczna. Ale nie radzi sobie jak już wystąpią problemy i nie zleca potrzebnych badań, dopiero inny lekarz doradził mi wykonanie potrzebnych badań i wtedy znalazłam źródło moich problemów. A tak to mogła bym chodzić sobie i chodzić do tej "doktor", miała bym wypisywane co rusz inne tabletki anty (bez badań) i nadal czułą bym się źle. Zresztą, na innym forum czytałam podobne opinie, również negatywne.
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:52   #925
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WARSZAWA

dr Teter Paweł, położnik, ginekolog, endokrynolog
Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Byłam u tego lekarza kilka razy. Zmienił mi tabletki na (wydawałoby się) dobre, jako pierwszy miał odwagę zaproponować mi starszą generację a nie faszerował na zmianę Yazem i Yasminem, skutecznie wyleczył mi nadżerkę bez żadnych zabiegów. Uprzejmy, rzeczowy. No cud i miód normalnie. Gdyby nie...

Byłam umówiona na godzinę 10:30. Zapisałam się przez internet, pani z rejestracji zadzwoniła do mnie i potwierdziła termin i godzinę. Przychodzę punktualnie, mówię kim jestem i do kogo przyszłam, wyciągam kasę a pani z rejestracji mówi mi, że lekarza nie ma. Dzwonili do mnie, "nawet pan doktor dzwonił OSOBIŚCIE do pani a pani NIE ODBIERAŁA!". No nie odbierała, na wykładach była to nie odbierała... Co się okazało? Doktor przyjmuje od godziny 8 i miał na rano zapisane trzy pacjentki (wizyty są co 15 minut) i potem miał dopiero mnie o 10:30 i dzwonił żebym przyszła wcześniej no bo ma dziurę. Nie dodzwonił się do mnie i polazł.
No cholera jasna! Byłam zapisana na 10:30 to o 10:30 mogę przyjść a nie wcześniej czy później! Poza tym nie dodzwonił się do mnie więc nadal obowiązywała ta godzina, na którą byłam umówiona!
Panie w rejestracji były na mnie oburzone, że jak śmiem nie odbierać telefonów od PANA DOKTORA (sorry, nie dawał mi numeru a z cyfr nie odczytałam kto do mnie dzwonił, nie robię w numerologii) i jakim prawem ja w ogóle jestem teraz mocno zdenerwowana!

Swoją drogą kiedyś chciałam się zapisać na podobną godzinę to rejestratorka dzwoniąc do mnie powiedziała, że wcześniejsze są wolne i lepiej zapisać się na wcześniejszą bo pan doktor tak woli. Ok, zapisałam się wtedy tak jak chciała ale myślałam, że coś mu wyskoczyło... Ale nie, pan doktor nie lubi czekać na pacjentki, po prostu.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 08:44   #926
bumbumm
Przyczajenie
 
Avatar bumbumm
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 29
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Tomaszów Maz. dr. Horyń....
nie polecam bardzo..... znikome przejęcie się pacjentką w szpitalu jak wylądowałam to bał się na mnie spojrzeć, pozwala kobietom w ciąży uprawiać fitness !!! juz słyszałam że doszło potem niestety do poronienia ale on nie stwierdził że to nie przez wysiłek, mojej kumpeli powiedział po poronieniu że jedyne co ona teraz może zrobić to nie starać się o dziecko i dać sobie spokój.... i to wszystko z małym uśmiechem.. ciekawe co go tak cieszyło
bumbumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:50   #927
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ełk

Dr. Katarzyna Rybaczek


Jest przemiła , sympatyczna, delikatna - owszem.
Aczkolwiek problem zaczyna się gdy jest coś skomplikowanego. Nie potrafiła mi pomóc, odsyłała do innych specjalistów, nie widziała nadżerki i stanu zapalnego przez który nie mam czucia w pochwie.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Warszawa
Dr FIRAS ABDULABI
przychodnia na Kochanowskiego 19



Wizyta trwała 4 minuty. Weszłam. Powiedziałam że od 4 mcy nie mam czucia w pochwie, mam nadżerkę (inni lekarze mnie badali ale żaden nie wie jak mi pomóc ma brak czucia temu do niego poszłam 0 jako do kolejnego).

Ten mnie nawet NIE ZBADAŁ (mogłam sobie przecież to wymyślić wszystko!)

Dał mi kilka rodzajów leków - globułki, tabletki popochwowe i nawrzeszczał że czemu przyszłam tydzień po okresie, czy nie czytałam że sięp rzychodzi 2 tyg po miesiączce?!


żal. krawiłam. nie mam czucia. a ten nawet nie zbadał a tonę leków wypisał. dupek.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:27   #928
Kaolit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 368
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa + Pruszków

MARCIN ZABROTOWICZ
- szczerze odradzam i nie polecam tego ginekologa.

Zetknęłam się z nim podczas wykonywania badań. Bardzo nieprzyjemny, wprowadza krępującą dla pacjentek atmosferę. Nie odpowiada na pytania, jest niekonkretny a wręcz irytująco olewczy podczas badania. W dodatku ma bardzo niedelikatny sposób bycia i zachowania - bliżej mu do ginekologa zwierzęcego lub weterynarza niż lekarza intymnej sfery kobiecej. Pozostawił mi dużo wątpliwości, wzbudził we mnie lęk wynikiem badań i pozostawił bez wyjaśnienia. NIE POLECAM
Kaolit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 22:20   #929
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków, Krzeszowice

Odradzam P. Różę Sobocińską.

Ceny wizyty strasznie duże, płaci się za wszystko.
Niby miła i sympatyczna ale do leczenia mam wiele wątpliwości.

Moją mamę kilka lat leczyła (nadżerka) drogimi lekami, które niby miały pomóc - nie widziała potrzeby ingerencji.
Po konsultacji u innego ginekologa okazało się że jest już poważny stan rakowy.
Ostatecznie mama wylądowała w szpitalu na poważnej operacji.
Teraz jest ok, ale tę Panią omijamy szerokim łukiem.

Znajoma miesiąc chodziła w martwej ciąży, której Pani ginekolog "nie zauważyła" i według niej ciąża przebiegała normalnie.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:10   #930
TrickyGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Łódź

Wszystkim młodym dziewczynom nie polecam przychodzi ginekologicznej dziecięcej przy szpitalu kopernika. Gdy weszłam, siedziały dwie lekarki , myslalam ze ta druga wyjdzie, ale ona sobie siedziała i wypisywała jakies papierki. Poszłam po leki przeciwbólowe ,ale powiedziała ze ma obowiazek mnie zbadać, więc zaprosiła mnie do drugiego pomieszczenia, a raczej kawałka pokoju osłoniętego z jednej strony zasłonką. ale to była poprostu jakaś tragedia. siedziałam na tym fotelu, i zauwazyłam ze pomieszczenie to jest połączone z recepcją i recepcjonistka chodzi sobie za druga zasłonką... i rozmawia z lekarką , która mnie w tym czasie badała. nie polecam nikomu wizyt w takich warunkach, napewno nie na pierwsza wizytę.
TrickyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.