Rzucić palenie, część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 13:35   #31
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Oliath, już po kilku dniach zauważysz, że skóra Ci pojaśniała. I gałki oczne. I oddech z rana jest normalny I piwo okazuje się, że bez fajek inaczej smakuje, pychotka Ale nie przekonasz się o tym jak teraz zapalisz
Kochana Ty moja, tego potrzebowalam
Bo wszedzie pisza, ze po 6 miesiacach, a dla mnie to tak odlegle, jak 6 lat
Patrz, to nawet galki zolte mam?? ehhh. Pewnie mam. Jak narazie to cudownie sie upajam NIESMIERDZACYMI dlonmi i wlosami, ze nie wspomne juz nawet o oddechu!!!!
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:44   #32
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie, część II



Ja w chwilach kryzysu wskakiwałam do wanny z wonnościami, upajałam się zapachem i nacierałam cielsko pachnącymi specjałami

I sprzątanie mi pomagało. Chcąc oczyścić dom prałam firany, narzuty, dywany, myłam szafki z nikotyny
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:08   #33
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Czyli nerwow unikac (Jak?! ) i przejmowania sie Tz. Tez z chopem nie mam latwo, zapowiedzial, ze do konca zlecenia bedzie palic, tylko w pracy albo poza domem, tak zebym nie byla swiadkiem, ale mnie ta swiadomosc, ze on moze, to czemu ja nie ostro nakreca.
dokladnie mam tak samo z Tżem. tez mnie drazni to ze on moze, ale wytrzymalam 5 dni to wytrzymam wiecej. brakuje mi tego papieroska naprawde- szczegolnie gdy cos zjem, ale swiadomosc zyskow z niepalenia trzyma mnie w swoim przekonaniu. oby tak dalej TLU a co to za egzaminy???

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Oliath, już po kilku dniach zauważysz, że skóra Ci pojaśniała. I gałki oczne. I oddech z rana jest normalny I piwo okazuje się, że bez fajek inaczej smakuje, pychotka Ale nie przekonasz się o tym jak teraz zapalisz
przekonałaś mnie w 100% 5 dzien....malo a tak wiele dla mnie znaczy. a co? ze potrafie, ze jestem silna i uparta
24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:42   #34
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

No ja ostatnim razem rowniez po 5 dniach juz odczuwalam duza roznice. Budzicie sie mniej zmeczone?
Egzaminy na kursy darmowe webmasteringu. Kwalifikacja, ktora niby mam ale potrzebuje francuskiej jesli chce miec szanse na tutejszym rynku pracy. Wlasciwie to juz wiem, ze sie najpewniej nie dostane bo ponoc szukaja grupy homogenicznej a ja odstaje jako obcokrajowiec i przez licencjata w temacie ale ide i tak , zawsze to jakies doswiadczenie. A denerwuje sie bo pewnie polowy nie zrozumiem.

Sprzatanie tez mi pomaga, tyle, ze ja nie mieszkam w palacu i dosc szybko robi sie czysto i nie ma czego sprzatac

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-04-19 o 16:51
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 07:14   #35
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

25 h bez !!!
Czesc kochane. Zmienilam sobie dzien zero w podpisie na wczoraj, bo zupelnie nieplanowanie udalo mi sie juz wczoraj nie zapalic w ten sposob to, czego najbardziej sie balam (pierwszy poranek bez, pierwszy dzien i doba) niepostrzezenie juz za mna szoook. Jak mnie nachodzilo, wmiatalam crunchy banana with chocolate z mlekiem a dzis mam chipsy serek smietankowy ze szczypiorkiem Megapaka Lay's, duuuzo winterfreshow, kanapki, musli i pitne jogurty sztuk cztery. Chyba zaczne sie porankami wazyc
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 07:18   #36
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomości: 253
GG do Wioletta28
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dzien doobry! Oliath, czyli zaczelysmy rowno: moj dzien zero rowniez: 19.04.2010, oby tym razem sie udalo
Wioletta28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 07:28   #37
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Pokaż wiadomość
Dzien doobry! Oliath, czyli zaczelysmy rowno: moj dzien zero rowniez: 19.04.2010, oby tym razem sie udalo
Wiola, no to rowno leb w leb TLU, trzymam kciuki za Twoje egzaminy i czekamy z Wiola na Twoj dzien zero kochana we trzy razniej, w kupie sila
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 09:31   #38
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Rzucić palenie, część II

Czesc dziewczyny, pozwolicie ze dolacze?

ja juz 4 dzien bez papierosa. Jezu, normalnie nie wierze.
Palilam od 9 lat, paczke, a w ostatnich latach nawet 2 paczki dziennie.
Rzucalam setki razy, ale teraz mam nadzieje ze sie uda na stałe.

Mam wspomagacze - tzn e-papierosy Naprawde pomagaja. Plastry, gumy, tabex - nic na mnie nie dzialalo. A teraz juz 4 dzien bez fajek, i nawet mnie nie ciagnie
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:40   #39
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, pozwolicie ze dolacze?

ja juz 4 dzien bez papierosa. Jezu, normalnie nie wierze.
Palilam od 9 lat, paczke, a w ostatnich latach nawet 2 paczki dziennie.
Rzucalam setki razy, ale teraz mam nadzieje ze sie uda na stałe.

Mam wspomagacze - tzn e-papierosy Naprawde pomagaja. Plastry, gumy, tabex - nic na mnie nie dzialalo. A teraz juz 4 dzien bez fajek, i nawet mnie nie ciagnie
Gratulacje, kochana . !!
Ja palilam 15 lat, paczke dziennie, rzucam obecnie z tabexem i na mnie osobiscie bardzo dziala. Przede wszystkim, zero depresji odstawieniowej a normalnie to na drugi dzien juz plakalam rzewnymi lzami i zycie nie mialo sensu no chyba, ze to wciaz przede mna . No i zero nerwowosci poki co
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 09:59   #40
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, pozwolicie ze dolacze?

ja juz 4 dzien bez papierosa. Jezu, normalnie nie wierze.
Palilam od 9 lat, paczke, a w ostatnich latach nawet 2 paczki dziennie.
Rzucalam setki razy, ale teraz mam nadzieje ze sie uda na stałe.

Mam wspomagacze - tzn e-papierosy Naprawde pomagaja. Plastry, gumy, tabex - nic na mnie nie dzialalo. A teraz juz 4 dzien bez fajek, i nawet mnie nie ciagnie
hejka ja juz 6 dzien dzisiaj- jutro bedzie tydzien. niestety czuje sie pelna- mimo tego ze jem normalnie, zaczynaja sie klopoty z trawieniem organizm musi sie przyzwyczajac, nie uniknione ze troche przytyje. cos za cos, ale nie wroce do palenia!!!!!! ja palilam po 3 papierosy przez 2 lata (okazjonalnie), a od 5 lat paczke dziennie. Moj Tż nadal pali, wiec moja droga jest znacznie trudniejsza.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

ja nie pomagam sobie nieczym procz silna wola, jestem troche bardziej nerwowa, czegos mi brak....(wiadomo).
Nikotyna zaczyna sie uwalniac-

*czesciej musze myc zeby -osadza sie na nich.
*moja cera zmienia kolor, zawsze bylam blada, teraz sie czerwienie
*oczy mam jakby jasniejsze
*mam wiecej energi i ochoty ( np. na seks
*jestem dumna z siebie
TLU trzymam kciuki!!! zawsze jakies dodatkowe kursy sie przydadza, nic nie tracisz
24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:04   #41
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dzieki wielkie dziewczyny! Za te kciki znaczy sie. Juz po, testy byly tylko pisemne, a kogo beda chcieli zaprosic na ustne bedzie miec szczescie, i ja raczej do tej grupy nalezec nie bede ale i tak jestem z siebie dumna. Pare odpowiedzi zawalilam, bo nie do konca zrozumialam, ale w sumie wiekszosc zrozumialam. Robili tez test logiki (co poszlo mi naprawde dobrze) i francuskiego w postaci 4 wypowiedzi pisemnych wlaczajac wypowiedz na temat znajomosci sytuacji ekonomicznej regionu wiec tutaj poszlo mi raczej naprawde zle. Probowalam bajki o globalizacji i wirtyalizacji zycia pisac . Tyle offtopa. Teraz zadnych wymowek nie ma. Jutro dzien zero (drugi w tym miesiacu i ostatni w zyciu, to juz postanowione. Oliath wielkie brawa za przesuniecie terminu, naprawde. Czyzby moj komentarz ad 9 rano tylko dwie fajki podzialal Ci na ambicje? Fajnie by bylo miec swiadomosc, ze sie komus pomoglo . Tak trzymaj. Wiola rowniez brawa. Bede opozniona o dwa dni wzgledem Was. Troche szkoda ale moze jeszcze ktos dolaczy kto od jutra bedzie ze mna przechodzic mordege .
Kasia trzymaj sie. Nie wiem czy jestes w pracy, jesli tak to nie da rady, ale jesli nie cwicz jak sie trawienie papra. I staraj sie jesc duzo jogurtow, i czesto a w malych porcjach. Do tego zielona herbata dziala cuda. Jak mnie przytka przy rzucaniu taka herbatka bardzo pomaga. Jak nie lubisz, sprobuj zielonej z mieta.
Shiava dolacza 4 dnia tak jak ja . Magiczna liczba musi byc to. Dobrze, ze znalazlas wspomagacza, z ktorym Ci dobrze
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 12:17   #42
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

TLU - w pewnym sensie tak zmusilas mnie do spojrzenia z dystansem :P a potem jak mialam moment kryzysu, dziewczyny napisaly o jasnych oczach i buzi - a potem juz bylo osiem h niepalenia i zal zapalic - plus bylam w pracy, gdzie nie mozna natychmiast po fajce wykapac sie z glowa, zmienic ciuchow i szorowac zebow przez kwadrans - a dzieki tabeksowi niechec do smrodu przewazyla ewentualne profity na przyjemnosci... jakos poszlo
Dzis rano luzik, zero meki, raz na jakis czas tabletka - a zamiast podlamki i tesknoty za fajka, wzrasta we mnie radosna euforia, nawet sie tego ciut obawiam, bo nigdy wczesniej tak sie nie cieszylam. Tym bolesniejsze moze byc przebudzenie, gdy juz/ jesli dopadnie mnie chcica.
Nie jest tak, ze mi sie magicznie nie chce palic. Ale raczej z nudow lub dla towarzystwa bym sobie zapalila niz nerwow czy glodu poki co.
I duuuzo mui latwiej z Wizazem niz bez. Przysiegam.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:22   #43
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Rzucić palenie, część II

Ja też cały czas z Wami
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:32   #44
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
TLU - w pewnym sensie tak zmusilas mnie do spojrzenia z dystansem :P a potem jak mialam moment kryzysu, dziewczyny napisaly o jasnych oczach i buzi - a potem juz bylo osiem h niepalenia i zal zapalic - plus bylam w pracy, gdzie nie mozna natychmiast po fajce wykapac sie z glowa, zmienic ciuchow i szorowac zebow przez kwadrans - a dzieki tabeksowi niechec do smrodu przewazyla ewentualne profity na przyjemnosci... jakos poszlo
Dzis rano luzik, zero meki, raz na jakis czas tabletka - a zamiast podlamki i tesknoty za fajka, wzrasta we mnie radosna euforia, nawet sie tego ciut obawiam, bo nigdy wczesniej tak sie nie cieszylam. Tym bolesniejsze moze byc przebudzenie, gdy juz/ jesli dopadnie mnie chcica.
Nie jest tak, ze mi sie magicznie nie chce palic. Ale raczej z nudow lub dla towarzystwa bym sobie zapalila niz nerwow czy glodu poki co.
I duuuzo mui latwiej z Wizazem niz bez. Przysiegam.
Nic sie nie boj, z tabexem euforia bedzie trwac do konca, az stwierdzisz, ze nie jest Ci juz potrzebny i wtedy tez zadnego kryzysu nie bedzie. Tylko sie bedziesz ciekawosci musiala pilnowac - ja tak poplynelam 5 lat temu - tak bardzo mialam gdzies palenie, ze postanowilam sprobowac jednego, coby sobie ostatecznie udowodnic, ze potrafie myslec o pecie jako syfie. I nie zapal z nudow jak mowisz. Jak po tabexie zapalisz to naprawde zrobisz to tylko na przekor sobie, bo fizycznie powinnas sie czuc szczesliwa jak po lekkich psychotropach, ktorymi de facto tabex jest.

Czesc elunka

Dobra ide i wroce z madrosciami jutro jak bedzie dzien zero
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:37   #45
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Rzucić palenie, część II

W środę 14ego postanowiłam rzucic palenie i zaraz sobie pomyslałam ze latwej bedzie jak znajde jakies forum, gdzie inni beda w tej samej sytuacji co ja. nie wiedzialam ze tu bedzie az tak fajnie TLU dzieki za rade lubie zielona herbatke- wlasnie kupilam dzisiaj. Ide sie zaraz wykapac a potem musze posprzatac, jutro ide na 13 h do roboty, a jeszcze maja mi okna wymieniac- dobrze nie bede myslala. TLU mam nadzieje ze jutro wytrzymasz?? trzymam kciuki naprawde. Ja jestem z Łodzi, moze ktoras z was tez??
24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:20   #46
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Kasiu, Wizaz uzaleznia mocniej od nikotyny super, ze mozemy sie wspierac nawzajem
Ze smiesznych objawow (???) to mam dychawice. Tzn. co chwilke musze sobie glebooooooooko odetchnac. Hahaha, z boku patrzac nic tylko ziewam (-->dotlenianie) i wzdycham jak miech kowalski (-->dotlenianie). Wy tez tak macie?
Ide po kawke, bo zasne z tego niedoboru toksyn

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Albo jogurcik kawa z guarana
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:40   #47
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Gratulacje, kochana . !!
Ja palilam 15 lat, paczke dziennie, rzucam obecnie z tabexem i na mnie osobiscie bardzo dziala. Przede wszystkim, zero depresji odstawieniowej a normalnie to na drugi dzien juz plakalam rzewnymi lzami i zycie nie mialo sensu no chyba, ze to wciaz przede mna . No i zero nerwowosci poki co
Dzieki - widze ze z moich rodzinnych okolic piszesz
Oj, tesknie za moimi Bieszczadami, i jak tylko mam mozliwosc, to zbieram tylek w troki i jade tam

Ja wlasnie jestem w szoku, przy rzucaniu wczesniej doslownie rzucalam talerzami, wyłam, i bylam nieznosnie obrzydliwa. Teraz jestem normalnie w ciezkim szoku. Oczywiscie zdarza mi sie pomyslec o kupieniu paczki, ale konczy sie na checiach jak na razie.

A pilyscie juz alkohol? Ja sie boje, ze przy piwku, czy po paru drinkach w knajpie sie zlamie... Boje sie piatku, bo mam wyjsc ze znajomymi,, i juz zastanawiam sie jak sobie poradze...
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:51   #48
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Lepiej sobie daruj. W zyciu bym sie nie odwazyla do knajpy w pierwszym tygodniu niepalenia. Z reszta nawet pierwszy miesiac lepiej sie wstrzymac, w koncu to nie koniec swiata. Chyba ze electro papieros jest jakis niesamowicie magiczny i wcale Cie nie ciagnie do normalnego.

Mam podpis
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 14:07   #49
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Nie idz, nie idz, znowu sie (biernie) nalykasz nikotyny i smoly i z punktu widzenia detoksu bedziesz tydzien w plecy, w punkcie wyjscia
Ja bym nie mogla, ale glownie dlatego, ze pewnie bym potem z wanny pol doby nie wychodzila kochany tabex
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 14:24   #50
madziulana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 17
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witam dziewczyny
wtrące ku pokrzepieniu Waszych sercpaliłam9 lat ,doszłam już do prawie 2 paczek dziennie ,razem z M wypalaliśmy 3masakra tyle kasy ,a jak imprezka była to tylko za kieszeń sie trzymać i co...
Rzucaliśmy 10 tki razy nawe sie podłączaliśmy pod jakieś prądywszystko pic na wode.Ale głównym motorem była kieszeń ,praktycznie pracowaliśmy na papierosy ponad 600 zł,miesiecznie szło
Szlag mnie trafiał ,bo choć ja w miarę potrafiłam sie zmobilizowac ,to m twierdził ,ze on prędzej jeść przestanie,,,,,,

W końcu jednak kiedy ilość wypalanych fajek przechodzić zaczęła ludzkie pojęcie ,stało sie .Było to 2 sierpnia 97 rokuna plastrach,ja wytrzymałam niecały dzień ,bo miałam odruch wymiotny m wystarczyły 4 dni.Przez 2 tyg.kłóciliśmy sie ,krzyczeliśmy na dzieci a wieczorami opychaliśmy sie orzeszkami czipsami byleby czymś rece zająć.Niestety ja duzo przytyłam,ale to moja głupotaa m wyglada jak człowiek ,nie szkielet
Nie palimy wcale,nie ciagnie nas,fajki smierdzą ,dym cuchnie i nawet jak czasmi taka sekundka nas najdzie ,że aaa..zapaliłabym ,to jak sobie to zwizualizuje to mam odruch wymiotny......
Mozna rzucić ,czego iwam życzę ,jak sie naprawde chce mój m palił 12lat
madziulana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:32   #51
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

33,5 h BEZ
Madziulana, dzieki za otuche
Wpadlam w nalog zastepczy - zaciagam sie swiezym powiewem z klimatyzacji :haha:
Bosko mi.
WCALE mnie nie ciagnie, tfu tfu odpukac.
Wiecej dopaminy w organizmie chyba mi sie jeszcze miec nie zdarzylo
Jak za dwa dni zaczne czolgac sie po forum z cichym szlochem, blagajac o smierdziucha, niech mi ktos prosze laskawie przypomni, jak sie czulam dzis o godzinie 16.30

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

... w kwestii formalnej - wcale nie naslal mnie na forum producent i dystrybutor TabEx-u
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:49   #52
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
33,5 h BEZ
Madziulana, dzieki za otuche
Wpadlam w nalog zastepczy - zaciagam sie swiezym powiewem z klimatyzacji :haha:
Bosko mi.
WCALE mnie nie ciagnie, tfu tfu odpukac.
Wiecej dopaminy w organizmie chyba mi sie jeszcze miec nie zdarzylo
Jak za dwa dni zaczne czolgac sie po forum z cichym szlochem, blagajac o smierdziucha, niech mi ktos prosze laskawie przypomni, jak sie czulam dzis o godzinie 16.30

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

... w kwestii formalnej - wcale nie naslal mnie na forum producent i dystrybutor TabEx-u

przypomne ci masz to jak w banku ja sie trzymam 6dzien sama tez w to nie wierze, sa juz nawet momenty gdy w ogole nie mysle o fajce... damy rade dziewczynki ide jakis obiadek upichcic dla mojego Tż bo glodny z roboty wroci
24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:55   #53
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

RISPEKT kochana a ja tu sie ciesze jak wariat z moich bohaterskich 33 h... juz w zasadzie 34
Wez pigulke, wez pigulke la la la
Do jutra baboszki, jutro bedzie o kilkanascie godzin wiecej szczescia :P
Trzymac sie twardo, a ja szczegolne fluidy przesylam TLU na poranek 21.04.2010
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:09   #54
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Kaszelek??
Za wczesnie chyba, cooo?
... albo sie przeziebilam od tych buchow klimatyzacji (przyp.: nalog zastepczy )
38h
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:17   #55
ania_5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 39
Dot.: Rzucić palenie, część II

mi dzis minal tydzien od ostatniego papierosa...
sie trzymam, choc nie palilam duzo to jednak regularnie

ale dziwna jestem, wczoraj jak kolezanka (niepalaca) wrocila z fajki to sie zlapalam na tym ze ja waham

chora jestem
ania_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 07:21   #56
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Bry
49 h
A wy gdzie?
TLU, jak poranek?
Moj malz skonczyl wczoraj tak zwana ostatnia paczke, ale wymiekl po poludniu i kupil nowa
Ale w domku nie pali (co nie jest trudne, bo wciaz poza domkiem jest, pracoholik jeden).
Ja stwierdzilam, ze jakkolwiek jest ogolnie lightowo u mnie, to jednak najgorsze sa popoludnia w domku, kiedy to by sie chetnie zakurzylo pomiedzy gotowaniem a praniem na przyklad - fajeczka jako przerywnik, nagroda i jedyny moment relaksu.
W zwiazku z tym w weekend bede szorowac kuchnie z zoltego osadu z fajek . Domestosem . Kuchnia niewielka acz przestronna i calkiem sporo jest do mycia jak sie czlowiek uprze

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Ania widzialam na innym watku jak Ci babeczki objawily najwiekszy demotywator swiata w zwiazku z paleniem - ze dzidzi jest wsio rawno, ze rzucisz na poczatku ciazy, bo i tak Twoj organizm oczysci sie dopiero grubo po tejze dzidzi narodzinach. Niby prawda, oczywiscie, a jednak troszke smutna trzymaj sie kochana i oddychaj gleboko
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:57   #57
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Yo
Ja to w zasadzie tez powinnam zmienic podpis, jak Oliath, i byc dumna rzucaczka przez 48h - cala noc snilo mi sie mega realistycznie, ze to moj pierwszy dzien rzucania. Chcialo mi sie palic jak narkomanowi szitu, poty, cierpienia fizyczne i psychiczne, caly dzien tak pociagnelam - w sensie percepcja czasu we snie byla w skali 1:1. A potem sie przebudzilam i nic z tego - to dzisiaj. Wszystko jeszcze przede mna. Moze to nawet lepiej, ze sen byl bo chyba dla mozgu to troche jak 2 dzien, w koncu swiat istnieje dla nas tylko i wylacznie ppoprzez nasza percepcje. A ja wyraznie przezylam dodatkowy dzien wg mojej .
Mam plan - po dentyscie zakupy. Ostatnio podzialalo - zakupilam portki za cene tygodniowych petow (moich i chopa, nie wazne, ze chop nie rzuca ) i sie trzymalam zasady nie pal, bedziesz miec wiecej ciuchow. Wiec jakby mnie tu dzis nie bylo dlugo, to nie, ze pale.

A, jeszcze odniose sie do demotywatora Ani - ja tam nie wierze w takie bzdury. Przeciez dziecko rozwija sie w brzuchu matki i dzieli z nia system krazenia, wiec skoro matka pcha do pluc dym, skad nikotyna wchodzi do ww systemu krazenia, ktory z koleji ww matka, jak wspomniane, dzieli z dzieckiem, to w ramach zasad logicznych, matka dzieli sie rowniez nikotyna co raczej odzywka stymulujaca rozwoj fizyczny i intelektualny dziecka nie jest.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 09:19   #58
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dzień dobry!
Wczoraj czekałam na brata 1,5 h i tak przez chwilę pomyślałam o zapaleniu z nudów. A potem pomyślałam jakie jest ciepło i jakiego miałabym "kapcia w gębie" i się ciesze że nie będe już nigdy miała
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:54   #59
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

ten kapec, ohyyyda

Odgrzebalam sobie przed chwila z pierwszej czesci watku moje posty z 20 lutego 2009, kiedy to szumnie mowiac rzucilam palenie na trzy dni niecale, po czym zwinelam sie z watku ze wstydu. Kropeczka wtedy rzucala i Klarissa, Wiola walczyla, Tymenka miala zakusy na LM slim z piwkiem, ale nie polegla twardzielka, eeehh - tak mi teraz jest, jakbym stare dobre psiapsioly znow spotkala 14 miesiecy pozniej Kochane wy

Zdecydowanie nie ma porownania o ile latwiej mi teraz, z Tabeksiem.

A nawiasem mowiac, przed malzem krylam sie po tym ostatnim rzucaniu kilka dobrych miechow, do sierpnia az gooopia ja

52,5 h

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Ale tu wrzawa. Jedna przez druga piszecie, rzucawki ... ciiiiszej....
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek

Edytowane przez Oliath
Czas edycji: 2010-04-21 o 10:25 Powód: godzinki ;)))
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 11:57   #60
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dobra, babeczki

W ZALACZNIKU TERAPIA WSTRZASOWA NA CHWILE KRYZYSOW I ZALAMAN WOLI. Tytul - CIALO PALACZA. Uwagi - TYLKO DLA OSOB O SILNYCH NERWACH.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 08:19:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.