Kosmetyki do prostowania włosów-zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-09, 17:35   #61
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

150 to mało myślałam że to będzie droższe , a ty prostowałaś tak włosy ?

Jezeli tak to ...jak dlugo utrzymuje sie efekt i jak wlosy wyglądaja po wróceniu do normy , są bardziej zniszczone czy takie same ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 18:09   #62
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
W Warszawie kosztuje to od 150 tak mniej więcej do... - zależy od długości,gęstości..itp..
Jeśli są źle dobrane preparaty to wręcz palimy włosy nieświadomie...
To zalezy od umiejetnosci fryzjerki. No i oczywiscie trzeba pamietac ze nie moga to byc wlosy rozjasnione.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 08:53   #63
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
150 to mało myślałam że to będzie droższe , a ty prostowałaś tak włosy ?

Jezeli tak to ...jak dlugo utrzymuje sie efekt i jak wlosy wyglądaja po wróceniu do normy , są bardziej zniszczone czy takie same ?

Za dużo to nie wiem o X-tenso,bo u mnie w pracy się tego nie robi... ;/ Ale napewno w necie można znaleźć informacje
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 12:42   #64
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

Mi też włosy nie chciały się prostować nawet po nałożeniu przeróżnych kosmetyków dopiero zmiana prostownicy spowodowała że moje włosy są .... extra proste
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 13:05   #65
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

a mozesz powiedziec jakiej firmy prostownica i jaka cena ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 14:01   #66
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

nawet nie wiem... kupiłam na allegro zaaa 14,99 - ceramiczna i od razu widać efekty może dlatego że jej poprzedniczka była yhmy... kiepska długo się nagrzewała i nie chciała prostować



ps. firma RENJIE czy coś takiego...
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 19:04   #67
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

a nieee jakoś nie ufam tanim prostownicom , sama własnie przejzalam pare watkow i zastanawiam sie nad kupnem jakieś dobrej i droższej w kazdym razie dziekuje za pomoc

jak ktos kiedys znajdzie jakis fajny krem do prostowania , maseczke czy coś to piszcie błagam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 21:45   #68
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

z mojego doświadczenia fryzjerskiego kremy nie daja rezultatów,najlepsze sa spray'e...
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:45   #69
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

a mozesz jakieś polecić ? przed po w trakcie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 08:48   #70
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

*OSiS FLATLINER Serum prostujące włosy
*Inebrya THERMAL PROTECTOR
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 10:46   #71
Nuuna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

Cotynato ja Ci moge smialo polecic prostownice firmy BaByliss. Ostatnio zakupilam taka i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej mialam tania i badziewna, ktora tylko palila wlosy a nie je prostowala. Moze to wina zlej prostownicy, ze masz problemy z wlosami. Te nowoczesne maja system jonizacji co sprawia ze zamyka sie luska wlosa przec co wlosy sa gladkie, lsniace i sie nie pusza ani nie elektryzuja.
Jesli chodzi o preparaty to niestety wielkiego doswiadczenia nie mam. Ale natknelam sie na allegro na sprey do prostowania Matrix. Ja uzywam tylko jedwabiu w plynie i mi pasi Dobrze nablyszcza wlosy, nie przetluszcza i sprawia ze wlosy nabieraja niezwyklej miekkosci. Tylko trzeba uzywac malej ilosci i nie wcirac w skore tylko we wlosy.
Powodzenia w ujarzmianiu czupryny
Nuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 11:59   #72
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

dziewczyny dziękuje za pomoc , jestescie kochane
co do tej prostownicy to nie jestem przekonana poniewaz czytałam w jakims innym temacie ze nie kazda byla zadowolona chyba kupię ga.ma , ponieważ ta firma była polecana , gdyby dotarłą tu jakaś posiadaczka takiej prostownicy napiszcie jaki model jest dobry z gory dzieki za pomoc
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 23:34   #73
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

Ja tez miałam zawsze problem z fajnie - wiecznie prostymi włoskami.

Próbowałam fluidów , mleczek , spray'ów do prostowania i wszystko było pięknie ładnie... do dwóch godzin.

Wreszcie "wyczaiłam" u fryzjera preparat którym zawsze prostuje mi włosy np do irokeza. Zawsze włoski po jednym pociągnięciu były już wyprostowane, lśniące i takie...sypkie. Zakupiłam w końcu ten produkt i jestem mega zadowolona.

To Babyliss Pro liss nr 3 "LISS UP" w sprayu czerwony. Wystraczy spryskać nim kilka razy pasmo przed wyprostowaniem i efekt jet fantastyczny.
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 21:51   #74
snkczarna
Przyczajenie
 
Avatar snkczarna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Puszyste.gęste.pół kręcone włosy .

Witam wszystkie =*.
Mam pytanie. Mam długie włosy. [avatar obok. troche mnie przedstawia] . niestety. po ścięciu. mam je do hmm łopatek. z natury mam kręcone jak baranek. niestety nie chce ich myć codziennie. a wygladam w nich śmiesznie. dlatego niszcze je codziennie prostownicą. a i tak jak jest troche wilgoci dorazu sie puszą. sa falowane. i straszne. Mam je rozdwojone. sianowate. nie wiem czego używac bo:
użwyałam
WaXu. Jadwabiu z Joanny przed prostowaniem. szaponu Pante Pro V. Odżywki Kokosowej. Nivea. krem do prostowania włosów. i NIC!.
wiem że karzecie mi dostawic prosotwnice. ale to wygląda tragicznie. jeśli ich nie wyprostuje. nadodatek. nie chce iśc bardziej ścianć jak miałąm je za tyłek =(( znacie coś skutecznego? żeby włosy były. PROSTE> mniej PUSZĄCE sIę. ?

wiem wie. są wątki tego typu. no ale juz korzystałam z tamtych powyższych kosmetyków itp. i nic

na dodatek. mam beznadziejną grzywke ;[
snkczarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 23:04   #75
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Puszyste.gęste.pół kręcone włosy .

Cytat:
Napisane przez snkczarna Pokaż wiadomość
Witam wszystkie =*.
Mam pytanie. Mam długie włosy. [avatar obok. troche mnie przedstawia] . niestety. po ścięciu. mam je do hmm łopatek. z natury mam kręcone jak baranek. niestety nie chce ich myć codziennie. a wygladam w nich śmiesznie. dlatego niszcze je codziennie prostownicą. a i tak jak jest troche wilgoci dorazu sie puszą. sa falowane. i straszne. Mam je rozdwojone. sianowate. nie wiem czego używac bo:
użwyałam
WaXu. Jadwabiu z Joanny przed prostowaniem. szaponu Pante Pro V. Odżywki Kokosowej. Nivea. krem do prostowania włosów. i NIC!.
wiem że karzecie mi dostawic prosotwnice. ale to wygląda tragicznie. jeśli ich nie wyprostuje. nadodatek. nie chce iśc bardziej ścianć jak miałąm je za tyłek =(( znacie coś skutecznego? żeby włosy były. PROSTE> mniej PUSZĄCE sIę. ?

wiem wie. są wątki tego typu. no ale juz korzystałam z tamtych powyższych kosmetyków itp. i nic

na dodatek. mam beznadziejną grzywke ;[
Naprawdę nie trzeba było zakładać nowego wątku, aby opisać problem, zwłaszcza, że na pierwszej stronie istnieje podobny, w którym można o to zapytać.
Wątki łączę.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 23:07   #76
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Puszyste.gęste.pół kręcone włosy .

Cytat:
Napisane przez snkczarna Pokaż wiadomość
Witam wszystkie =*.
Mam pytanie. Mam długie włosy. [avatar obok. troche mnie przedstawia] . niestety. po ścięciu. mam je do hmm łopatek. z natury mam kręcone jak baranek. niestety nie chce ich myć codziennie. a wygladam w nich śmiesznie. dlatego niszcze je codziennie prostownicą. a i tak jak jest troche wilgoci dorazu sie puszą. sa falowane. i straszne. Mam je rozdwojone. sianowate. nie wiem czego używac bo:
użwyałam
WaXu. Jadwabiu z Joanny przed prostowaniem. szaponu Pante Pro V. Odżywki Kokosowej. Nivea. krem do prostowania włosów. i NIC!.
wiem że karzecie mi dostawic prosotwnice. ale to wygląda tragicznie. jeśli ich nie wyprostuje. nadodatek. nie chce iśc bardziej ścianć jak miałąm je za tyłek =(( znacie coś skutecznego? żeby włosy były. PROSTE> mniej PUSZĄCE sIę. ?

wiem wie. są wątki tego typu. no ale juz korzystałam z tamtych powyższych kosmetyków itp. i nic

na dodatek. mam beznadziejną grzywke ;[
też mam taki problem i znalazłam tu wątek w którym doradzono mi kupno droższej profesjonalnej prostonicy. GAMA albo EFALOCK. co o tym sadzisz?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 00:02   #77
IneedU
Raczkowanie
 
Avatar IneedU
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 67
Exclamation Gładkie włosy !!

Jaki jest dobry szampon,odzywka i maseczka na gładkie włosy. Bo jak ja prostuje prostwnica włosy od razu sie puszą i pojedyńcze krotkie wloski odstaja beznadziejnie! Jak temu zapobiec ??;/
IneedU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:03   #78
finezja19
Raczkowanie
 
Avatar finezja19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 245
Dot.: Gładkie włosy !!

Polecam maski do włosów. Naprawdę wygładzają włosy i pomagają prostownicy. Włosy szybciej sie prostują, nie stawiją oporu i są ożywione z tych co przetestowałam to: dove, fructis. Naprawdę godne polecienia Włoski ujażmione i zdrowe a z tego co doczytałam się tutaj na forum, to większośc dżywek wygładzających i prostujących zawiera silikony, które są zazwyczaj cięzko zmywalne i jedynie obciążają włosy.
finezja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 10:23   #79
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Gładkie włosy !!

możesz użyć balsamów do prosotwania włosów, albo serii wygładzających, co nie sprawdza się przy cienkich i delkiatnych włosach, bo bardzo szybko sie przystłuszczają.

Osobiście używam maski po każdym myciu włosów ( zakładam na nią folię spożywczą i ręcnik i tak siedzę do pół godziny), spłukuję chłodną wodą, żeby domknąć łuski włosa, przez będzie gładszy i bardziej lśniący.

Potem prostuję i na koniec nakładam "jedną aplikację" jedwabiu do włosów - wcześniej biosilk od wczoraj Joanna, polecam.

I moje cienkie i delikante kłaczki wyglądają pięknie i nie są oklapnięte, ani obciążone
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 12:04   #80
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Gładkie włosy !!

Cytat:
Napisane przez IneedU Pokaż wiadomość
Jaki jest dobry szampon,odzywka i maseczka na gładkie włosy. Bo jak ja prostuje prostwnica włosy od razu sie puszą i pojedyńcze krotkie wloski odstaja beznadziejnie! Jak temu zapobiec ??;/
łączę- w drugim poście znajdziesz kilka linków do wątków o podobnej tematyce
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 17:41   #81
confession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

A ja mam taki problem:

Mam prostownicę GAMA, ale w sumie boje się, że jak włoski będą prostowane co dwa dni, to się za bardzo zniszczą. :-/

A ja generalnie mam proste włosy. No ale problem tkwi w tym, że prostowania potrzebują końcówki, które się podwijają jak doł w literce "J". Używam szamponu i odżywki Matrix Sleek Look. Ktoś coś poradzi na to?

Edytowane przez confession
Czas edycji: 2008-08-19 o 20:52
confession jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 17:52   #82
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Gładkie włosy !!

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
możesz użyć balsamów do prosotwania włosów, albo serii wygładzających, co nie sprawdza się przy cienkich i delkiatnych włosach, bo bardzo szybko sie przystłuszczają.

Osobiście używam maski po każdym myciu włosów ( zakładam na nią folię spożywczą i ręcnik i tak siedzę do pół godziny), spłukuję chłodną wodą, żeby domknąć łuski włosa, przez będzie gładszy i bardziej lśniący.

Potem prostuję i na koniec nakładam "jedną aplikację" jedwabiu do włosów - wcześniej biosilk od wczoraj Joanna, polecam.

I moje cienkie i delikante kłaczki wyglądają pięknie i nie są oklapnięte, ani obciążone

musz to wypróbować
a możesz napisac jakiej firmy ta maska ????
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:20   #83
nixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

Ja osobiście jak przed suszeniem włosów nie zastosuje jedwabiu (biosilk) to mogę pożegnać się z łatwym rozczesaniem Wraz z jedwabiem używam jeszcze balsamu wygładzającego Goldwell i po odpowiednim wysuszeniu niewiele muszę prostować włosy. W ogóle zastanawiam się nad kupnem nowej prostownicy tylko nie mogę zdecydować jaki model: Remington S1031 3xProtection Sleek & Curl czy Remington PR 5000 Może któraś z was wizażanki pomoże mi wybrać

Edytowane przez nixia
Czas edycji: 2008-08-24 o 19:48
nixia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 13:03   #84
kasia1083
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Cytat:
Napisane przez IneedU Pokaż wiadomość
Jaki jest dobry szampon,odzywka i maseczka na gładkie włosy. Bo jak ja prostuje prostwnica włosy od razu sie puszą i pojedyńcze krotkie wloski odstaja beznadziejnie! Jak temu zapobiec ??;/
kochana ja kiedys mialam taki problem włosy ci sie puszą bo poprostu sa suche musisz sie zaopatrzec w skrzypovite, olejek rycynowy, jakąś odżywke najlepsze jak dla mnie byly odzywka i szampon matrix na allegro ok 40 zl. bralam skrzypowite 2 tabletki codziennie nie suszylam nie prostowalam chodzilam w kucyku... pomogl mi olejek rycynowy ktory dolewalam do odzywki pare kropel nosilam to na glowie ok godziny napoczątku wlosy wydaja sie ciezkie takie gorsze niz byly ale efekty sa doskonale do tej pory mam ladne wlosy ale juz ich nie prostuje mam nauczke

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Widziałam tutaj masę wątków o różnych tematykach i wiem , że Wizażanki zawsze pomagają a ja własnie takiej pomocy potrzebuję.

Mam problem , ponieważ moje włosy rano wyglądają jak lekko polokowana kopa siana.
Tak więc codziennie mam starcie z prostownicą która niewątpliwie pomaga Mi tylko chwilowo. Wypróbowałam już masę kosmetyków do prostowania , szamponów prostujących i szczerze mówiąc to nie wiem czy ja z nich nie umiem korzystać czy one po prostu nie działają ?? Po 3 godzinach włosy sie lokują nieznacznie a na imprezie to już w ogole po chwili mam włosyw stanie niepokazywlanym ))

Tak więc chciałam się was spytać co wy stosujecie do prostowania włosów, co pomaga aby były długo proste i nie robimy sie aż tak sianowate. Czy polecacie miesięczne prostowanie u fryzjera?

Czy to zależy od prostownicy czy od włosów czy od kosmetyków ?
Czy znacie sposoby na skuteczne prostowanie tak aby w klubie po sekundzie te wlosy jeszcze wyglądały ...

pomocy
musisz zadbac o to zeby byly odzywione i nawilzone wtedy problem zniknie polecam odzywke matrix wygladzajaca i maseczke z olejku rycynowego

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-09-19 o 14:03 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji i multicytowania
kasia1083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 15:48   #85
ustinka22
Przyczajenie
 
Avatar ustinka22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
GG do ustinka22
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

hej
sledze uważnie wasze rozmowy, ponieważ jestem fanką prostowania włosów, widze że chwalicie prostownicę firmy GAMA, zamierzam ją kupić ale nie wiem jaki model jest najlepszy?
jeśli ktoś się orientuje będę wdzięczna za odpowiedz
pozdrawiam
ustinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:04   #86
kasiaczek141
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 535
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

http://esentia.pl/LOreal_Paris_Studi...aco_p29196.htm

Polecam,
kasiaczek141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:09   #87
olcac
Raczkowanie
 
Avatar olcac
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 461
GG do olcac
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

Mi się wydaje, że największą rolę odgrywa prostownica. Z natury miałam takie kręcone-puszone włosy, istne siano. Od kąd dostałam porządną prostownicę to nawet przy lekkim deszczyku mi sie nie falują, są idealnie głdakie przez cały dzień
olcac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:24   #88
ustinka22
Przyczajenie
 
Avatar ustinka22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 27
GG do ustinka22
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

a jaka to prostownica?
ustinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 17:39   #89
Jusias
Przyczajenie
 
Avatar Jusias
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 21
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

cotynato,ja mam prostownice ga.ma .mam włosy krecone,gdy uzyje własniwych preparatów tj. krem wygładzajacy matrix,spikacz got 2b i czasami krem prostujacy z joanny to włosy sa naprawde proste,a zaznaczam mam bardzo krecone włosy.Polecam ci z ga.ma bo nie niszczy tak włosów:P zamówiłam ja na allegro za ajkies 210zł.pozdrawiam
Jusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 18:29   #90
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: prostowanie włosów. pomocy ! :)

no właśnie game poleca dużo wizażanek niektóre mówiły nawet ,że mimo wilgotnego powietrza włosy pozostawały proste ... jest w tym chociaz trochę prawdy ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-24 11:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.