Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-20, 22:12   #31
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
a poza tym salony fryzjerskie zmieniają jedynie fryzury - nie robią operacji plastycznych przykro mi .
a znaczy masz z tym problem trzeba było od razu, a nie salon fryzjerski ... na pewno dziewczyny kogoś Ci polecą ...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 22:14   #32
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

lerche bardzo sie cieszę że jesteś zadowolona!!
salon jest generalnie bardzo miły
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 07:25   #33
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
a znaczy masz z tym problem trzeba było od razu, a nie salon fryzjerski ... na pewno dziewczyny kogoś Ci polecą ...
tobie już nawet dziewczyny nie pomogą za późno .
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 10:33   #34
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

co do salonów popytała i spor dziewczyn wybiera także studio SunFlowers ale z autopsji nie mogę potwierdzic
p.s nie bawia mnie te potyczni slowne jakze mierne w Twoim wydaniu ...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 08:04   #35
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
co do salonów popytała i spor dziewczyn wybiera także studio SunFlowers ale z autopsji nie mogę potwierdzic
p.s nie bawia mnie te potyczni slowne jakze mierne w Twoim wydaniu ...
Fakt Iwona -właścicielka SunFlower jest super na Monice za to zawiodłam się brak pomysłów ,ogłady i umiejetności.
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 11:47   #36
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

jestem tu nowa...ale musze wam powiedziec, zze ja do slawka z alicji chodze od jakiegos roku, moze poltora, i raz wyszlam troche zla ale ogolnie bardzo go lubie. opinie na jego temat sa faktycznie skrajne, bo on dobrze scina wlosy podobne do moich- proste i cienkie, wiem ze jedna kumpela z burzą lokow na glowie zadowolona z niego nie byla. a pisze to wszystko dlatego ze slawek teraz nie mial wolnych terminow i poszlam gdzie indziej (studio gorny w miescie czy jakos tak) no i jestem wsciekla ze nie zaczekalam jednak zeby isc do slawka co do czasu ile slawek poswieca na strzyzenie- no coz, on jest nie ma dluuuugiego doswiadczenia i sie nie spieszy zeby jednak sciąc dokladnie, ja tam osobiscie wole zeby ktos poswiecil troche czasu i zrobil cos dobrze, niz szybko i bylejak (tak jak wczoraj mnie potraktowano)
div58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 08:43   #37
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

..dziwię sie że dotarłas do Górnego, a obok odpuściłas kleopatre ,Polecam Iwonkę,Ewę i Olę u innych jeszcze nie byłam ,ale chodzimy tam z siostra i mamą od wielu lat one tam szkolą się u Bertrama -Toni &Guy ,Olaf&Berth ,Jacques Dessange, Leticja Guenaou itd koków uczyli sie u Tatomira który był w Paryżu przez 30 lat i pracował dla Chanel ,Dior
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 09:44   #38
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

div58 znam ten ból ... Wiem ze u górnych zmieniła sie obsada widac nie na lepszą ... masz racje czasem warto sie przemeczyc i iśc do swojego ulubinego zaufanego fryzjera ...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 10:05   #39
grinajs
Raczkowanie
 
Avatar grinajs
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 280
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

PDT salon L'Oreala i żaden inny!Przestrzegam przed salonem Górnych-trafiłąm tam raz za namową znajomej i to co zrobili mi z fryzurką to była masakiera! i to za duza kase!w porównaniu z PDT.Szczerze polecam salon L'Oreala w PDT.Nie polecam konkretnej osoby-fryzjera/fryzjerki bo za kazdym razem kto inny bierze sie za moje włoski i za kazdym arzem jestem bardzo zadowolona Moje koleżanki rownież.
__________________
Gucio-kupka psiego nieszczęścia szuka pilnie domu

Korabiewickie schronisko dla zwierząt
Jeżeli nie jest Tobie obojętny los bezdomnych zwierząt prosze Cię o pomocRazem zdziałamy wiele.W pojedynkę nic.
grinajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 17:23   #40
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez grinajs Pokaż wiadomość
PDT salon L'Oreala i żaden inny!Przestrzegam przed salonem Górnych-trafiłąm tam raz za namową znajomej i to co zrobili mi z fryzurką to była masakiera! i to za duza kase!w porównaniu z PDT.Szczerze polecam salon L'Oreala w PDT.Nie polecam konkretnej osoby-fryzjera/fryzjerki bo za kazdym razem kto inny bierze sie za moje włoski i za kazdym arzem jestem bardzo zadowolona Moje koleżanki rownież.
Co Ty ?PDT przecież pracuje na Goldwell ! loreal to Filmar ,Viva na wrzosach i Kleopatra na starym.
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 17:59   #41
andusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

mula2- Ty pracujesz w Kleopatrze??? Tak sie składe ze jestem fryzjerka i to jeszcze z Torunia...dlatego chce wam wyjasnic fenomen ''Oficjalnych salonow czeszacych ''miski''...''. Przed rozpoczeciem zmagan pieknych ''panienek'' ukazał sie komunikat, a moze ogłoszenie a zarazam zaproszenie dla WSZYSTKICH salonow aby wzieły udział w konkursie MW, a dokładniej zajeciem sie fryzurami finalistek. Kazdy miał szanse. jesli ja bym miała czas i ochote tez bym była "Oficjalnym...." wic to zaden sukces! chyba rozumiecie. Z tego co wiem Salon K ma ostatnio problemy z klijentami , a bedzie sie tak działo jesli pan własciciel bedzie dbierał w ten sposob swoja kadre(18-20lat) to za jakis czas zwinie zagle.Mysle , ze ten cały ''chaos'' wokoł zakładu jest nie potrzebny bo zauwazalne jest , ze im wiecej sie ktos reklamuje, ogłasza to znaczy ze musi bo brakuje mu klijentw!
ps. Ja reklamy nie potrzebuje.
andusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 18:07   #42
andusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez mula2 Pokaż wiadomość
..dziwię sie że dotarłas do Górnego, a obok odpuściłas kleopatre ,Polecam Iwonkę,Ewę i Olę u innych jeszcze nie byłam ,ale chodzimy tam z siostra i mamą od wielu lat one tam szkolą się u Bertrama -Toni &Guy ,Olaf&Berth ,Jacques Dessange, Leticja Guenaou itd koków uczyli sie u Tatomira który był w Paryżu przez 30 lat i pracował dla Chanel ,Dior
nula2!!!!!dziewczyno skad ty masz takie informacje????? Notatki prowadzisz????Zeby znac takie szczegoły???.....szok!
andusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 00:38   #43
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

andusia ja cały czas sie zastanawiam czy mulę czeszą tam za darmo za ta krypto reklamę ...
andusiu czy wiesz kto dobrze w Toruniu obcina włosy brzytwa lub nożem fryzjerskim?? jeśli możesz odp na priva jak nie masz ochoty na ogólnym
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 12:32   #44
andusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

podobno najlepiej robi to Tomek Liberda lecz jest jeden niemiły szczegoł.....
usługa ta kosztuje u niego ....65 zł.
andusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 15:04   #45
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

dzieki andusiu za wieści
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 08:38   #46
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez andusia Pokaż wiadomość
mula2- Ty pracujesz w Kleopatrze??? Tak sie składe ze jestem fryzjerka i to jeszcze z Torunia...dlatego chce wam wyjasnic fenomen ''Oficjalnych salonow czeszacych ''miski''...''. Przed rozpoczeciem zmagan pieknych ''panienek'' ukazał sie komunikat, a moze ogłoszenie a zarazam zaproszenie dla WSZYSTKICH salonow aby wzieły udział w konkursie MW, a dokładniej zajeciem sie fryzurami finalistek. Kazdy miał szanse. jesli ja bym miała czas i ochote tez bym była "Oficjalnym...." wic to zaden sukces! chyba rozumiecie. Z tego co wiem Salon K ma ostatnio problemy z klijentami , a bedzie sie tak działo jesli pan własciciel bedzie dbierał w ten sposob swoja kadre(18-20lat) to za jakis czas zwinie zagle.Mysle , ze ten cały ''chaos'' wokoł zakładu jest nie potrzebny bo zauwazalne jest , ze im wiecej sie ktos reklamuje, ogłasza to znaczy ze musi bo brakuje mu klijentw!
ps. Ja reklamy nie potrzebuje.
do amdusiakomunikat czy ogłoszenie o którym piszesz dał do prasy właściciel "K" i nikt inny nie mógł czesać misek- to nie takie proste jak Ci sie wydaje dostać tytuł Oficjalny Salon Miss World 2006 i mieć umowę na wykorzystywanie logo" Miss World" .Komórka ,która była podana w ogłoszeniu należała do niego - możesz sprawdzić.A uważasz że coca-cola, wella , l`oreal to marne firmy ,że się ciągle reklamują ?Poza tym personel wygląda młodo ,ale niektóre z nich mają ponad 30 lat ,niektóre 24 ,ale umiejętnosciami nabytymi na profesjonalnych /licznych/szkoleńiach w Akademiach przebijają fryzjerów i fryzjerki o 20 letnim stażu.
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:35   #47
edyta2007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

andusia napisałas że jesteś fryzjerką ? a polecasz jakiegoś fryzjera Tomka , a nie siebie ,jednocześnie piszesz że masz dużo pracy ,jesteś rozrywana a dlaczego to Ty nie byłas na Miss Swiata skoro to takie łatwe ?
edyta2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 15:35   #48
karolina2
BAN stały
 
Avatar karolina2
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorze i kujawy
Wiadomości: 20
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Patrilla Ty chyba jesteś fryzjerką z Sunfower co ?
karolina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 15:52   #49
karolina2
BAN stały
 
Avatar karolina2
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorze i kujawy
Wiadomości: 20
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

moim zdaniem najlepsza fryzjerka to Aneta z Carefura - bierze w domu wiecej niż w salonie - ale warto !
karolina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-11, 18:39   #50
andusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez edyta2007 Pokaż wiadomość
andusia napisałas że jesteś fryzjerką ? a polecasz jakiegoś fryzjera Tomka , a nie siebie ,jednocześnie piszesz że masz dużo pracy ,jesteś rozrywana a dlaczego to Ty nie byłas na Miss Swiata skoro to takie łatwe ?
.....własnie dlatego , ze mam co robic tu ...w Toruniu
A tego fryzjera podałam dlatego , ze nie lubie reklamy i uwazam ze mi jest nie ptrzebna (no i jestem dosc skromna )
andusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 18:49   #51
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

karolina czy Ty chcesz mnie obrazić czytałas chyba drugi topic i mój stosunek do toruńskich fryzjerów ... nadal szukam ... tego naj naj ...
Cytat:
nie lubie reklamy i uwazam ze mi jest nie ptrzebna (no i jestem dosc skromna )
niektórzy tak mają edyta2007-mula2 ale ty to chyba kochasz reklamę ...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 21:47   #52
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

wiecie co? ja jakbym miala zostac klientka ktorejś z was czytajac te posty, to bym sie grubo zastanawiala.. tyle w was zlosliwosci... to tak bym sobie pomyslala...: co by bylo jakby sie moja osoba nie spodobala ktorejs z was? ....
no nawet jak sie dziewczyna chciala troche zareklamowac... a moze jednak to jest klientka tego salonu?
a tak na marginesie wcale nie jest tak latwo uczesac na pokazach, zawodach , to bardzo duzy stres... wiem cos o tym!! ci co sie podejmuja takiego zadania to naprawde bardzo dobrze przygotowani fryzjerzy, nie tylko zawodowo ale tez psychicznie ... ja tez nie raz uslyszalam , ze to nic trudnego taki pokaz ... ale jakos nikt sie do tego palil...
i tu nie zawsze chodzi o reklame... bo jaka to reklama? tak naprawde?nie zawsze dociera do klienta...
tak wiec raczej nalezy takie osoby uszanowac a nie krytykowac
pozdrawiam
a dla osob spoza "swiata fryzjerskiego"
fryzjerki nie zawsze sie nawzajem krytukuja(choc zdrowa krytyka tez jest potrzebna) wierzcie czesciej sie przyjaznia i wymieniaja doswiadczeniami... co jest roniez barzdo "zdrowe"
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 08:37   #53
karolina2
BAN stały
 
Avatar karolina2
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorze i kujawy
Wiadomości: 20
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
karolina czy Ty chcesz mnie obrazić czytałas chyba drugi topic i mój stosunek do toruńskich fryzjerów ... nadal szukam ... tego naj naj ...
niektórzy tak mają edyta2007-mula2 ale ty to chyba kochasz reklamę ...
Patrila nigdy w życiu , nie chcę Cię obrazzić !powiem Ci jedno szukanie idealnego fryzjera to utopia.
Wydaje sie nam że Fryzjerzy Mistrzowie świata to ideał do którego każda z nas by poszła-ale to nieprawda ! możesz mi wierzyć takie osobistości wykonują fryzury na pokazy ,bardzo żadko do noszenia na codzień.Znam przykłady gdzie fryzjerke obciął międzynarodowy mistrz i biedna musiała ,układać i walczyć 40 minut z włosami codziennie zanim wyszła z domu.Moim zdaniem powinnyśmy szukać dobrego rzemieślnika ,oczywiście ukształtowanego przez mistrzów ,ale robiącego fryzury normalnym dziewczynom !
karolina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 16:54   #54
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Karolina ale właśnie o to mi chodzi ja nie chcę gwiazdy zasłaniającej lustra tylko kogoś kto mnie posłucha i właściwie oceni moje włosy ... i dobrze je ostrzyże brzytwą ... kiedys takiego mialam ale mu woda sodowa do głowy uderzyła ... ech ...
gaga przeczytaj równoległy topic
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 20:43   #55
ai-monia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

witam
również zastanawiam sie nad wyborem fryzjera w Toruniu , chciałam coś zmienić na święta
miałam nadzieję ze coś podpowiecie, ale poza kleopatrą i wyzwiskami nic konkretnego nie padło
nad kleopatrą sie zastanawiałam-ale starsza pani mi polecała więc zwątpiłam
swego czasu chodziłam do Górnego, ale fryzjerka która mnie strzygła jest na chorobowym
ai-monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 22:13   #56
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

chyba wiem kto Cie u górnego obcinał zajrzyj do drugiego na poczatku bez muli normalnego wątku
pozdrawiam
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 13:25   #57
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

a kto Cie obcinał u górnego ?
Patrila mula nie jest taka zła
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 13:37   #58
karolina2
BAN stały
 
Avatar karolina2
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorze i kujawy
Wiadomości: 20
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez ai-monia Pokaż wiadomość
witam
również zastanawiam sie nad wyborem fryzjera w Toruniu , chciałam coś zmienić na święta
miałam nadzieję ze coś podpowiecie, ale poza kleopatrą i wyzwiskami nic konkretnego nie padło
nad kleopatrą sie zastanawiałam-ale starsza pani mi polecała więc zwątpiłam
swego czasu chodziłam do Górnego, ale fryzjerka która mnie strzygła jest na chorobowym
nie martw sie wróci z chorobowego !
no chyba ,że ją zwolnili i tak tylko mówią że choruje.
Najlepij wyślij koleżankę lub kilka na próbe do różnych salonów i się przekonasz gdzie jest najciekawiej .A wtedy sie z nami podziel ! Czekamy pozdr Karolina
karolina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 15:20   #59
magdalenazz
Rozeznanie
 
Avatar magdalenazz
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 606
GG do magdalenazz Wyślij wiadomość przez MSN do magdalenazz
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Ja polecam (z własnego doświadczenia) dwa salony...Keune (Mariolka) oraz Sunflower (nie pamiętam imienia laski).
Zwykle chodzę do Sunflowera, ale kiedyś nie mieli miejsc to poszłam do Keune i też byłam bardzo zadowolona.
Nie polecam fryzjerek w PDT...nie wiem co to za salon.
__________________
" Blichtr płynie z miasta, mądrość z pustyni"
magdalenazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:45   #60
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

A ja polecam salon WIzard
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.