Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-21, 08:24   #1561
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

A mi tam sie podobaja buty Ice o ile to fuksja a nie roz Ja z kolei od stycznia wrocilam na zumbe, bo znow mam zajecia kilka metrow od pracy i w dodatku zaraz po jej zakonczeniu. Jak wytrwam 3 m-ce regularnego chodzenia to w nagrode kupie sobie dobre buty i spodnie. Koniecznie z koralowymi wstawkami Na razie zainwestowalam w fajna mala torbe Nike, do ktorej akurat mieszcza sie najpotrzebniejsze rzeczy i nie wygladam jakbym ciagnela wor ziemniakow )

Co do zakupow to ja mam w styczniu juz spora liste, ale wszystko w uzyciu, wiec nie mam wyrzutow No i zuzycia dobrze ida, wiec tym bardziej

Ide jutro do fryzjera i chce mi sie koloru
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:22   #1562
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A mamy w naszym mieście B&BW?
Nie mamy, ale ja teraz robię podplomówkę w Warszawie i jeżdżę na niektóre weekendy.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 23:56   #1563
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nic już nie mam w planie a do końca niedaleko.

Jeszcze nie wiem od lutego mam Multisport i chcę gdzieś zacząć chodzić i przede wszystkim zaprzyjaźnić się z siłownią troszkę.
Jeszcze mi spodni dresowych brakuje.

Nie, tam od zawsze jest taki outlet sportowy na dole, ale nie jest jakiś super okazyjny, jak to outlety w Krakowie.

No, ładne to sobie kupię do chodzenia na wiosnę. Te typowo do fitnessu są zawsze paskudne niestety.

Ja dzisiaj już drugi dzień jem na kolację nachosy z domowym guacamole.
Plany planami, a życie życiem

Ja zostaję przy pilatesie, czas się skupić na samej diecie
Kupiłam sobie w polskim sklepie na Długiej, kosztowały sporo i jeszcze musiałam dołożyć do skrócenia u krawcowej, ale fajnie się ćwiczy. Tylko mają dzwonowate nogawki.
Ale ciężko kupić fajne ze ściągaczami. chciałam z Lidla, ale załapałam się tylko na metki z cenami na pustych półkach

Moje stare reeboczki nie są brzydkie

a ja znów ciasteczka, jednak tym razem sporo mniej. A później dorzuciłam sztuczną bagietkę z masłem czosnkowym i kefir.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ide jutro do fryzjera i chce mi sie koloru
Mi też się chce, jestem niezaspokojona jeśli chodzi o kasztanowe próby z tego sezonu. Ale nie wiem czy opłaca mi się jeszcze farbować.. Na pewno będę chciała rozjaśniać bliżej wiosny. A może wcześniej? Za to koniecznie do podcięcia się nadaję. Che mi się długiego boba jak z zeszłorocznych propozycji JLD
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie mamy, ale ja teraz robię podplomówkę w Warszawie i jeżdżę na niektóre weekendy.
No to prawie jakbyśmy miały


Już prawie domknęłam zamówienie z CG
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jld.jpg (13,8 KB, 11 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 07:37   #1564
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A mi tam sie podobaja buty Ice o ile to fuksja a nie roz Ja z kolei od stycznia wrocilam na zumbe, bo znow mam zajecia kilka metrow od pracy i w dodatku zaraz po jej zakonczeniu. Jak wytrwam 3 m-ce regularnego chodzenia to w nagrode kupie sobie dobre buty i spodnie. Koniecznie z koralowymi wstawkami Na razie zainwestowalam w fajna mala torbe Nike, do ktorej akurat mieszcza sie najpotrzebniejsze rzeczy i nie wygladam jakbym ciagnela wor ziemniakow )
Bardziej fuksja w sumie były też białe z odblaskowymi seledynowymi wstawkami ale same większe.

A ja chyba w końcu spróbuję Zumby. Co prawda nie wiem, czy jak przyjdę tak o na zajęcia to będę kumać o co chodzi, ale spróbować chyba można.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie w polskim sklepie na Długiej, kosztowały sporo i jeszcze musiałam dołożyć do skrócenia u krawcowej, ale fajnie się ćwiczy. Tylko mają dzwonowate nogawki.
Ale ciężko kupić fajne ze ściągaczami. chciałam z Lidla, ale załapałam się tylko na metki z cenami na pustych półkach
Ja właśnie koniecznie chcę ze ściagaczami, też polowałam w Lidlu, ale też nie dostałam. Nie wiem gdzie teraz szukac, bo w Decathlonie też chyba nie ma teraz specjalnego wyboru.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi też się chce, jestem niezaspokojona jeśli chodzi o kasztanowe próby z tego sezonu. Ale nie wiem czy opłaca mi się jeszcze farbować.. Na pewno będę chciała rozjaśniać bliżej wiosny. A może wcześniej? Za to koniecznie do podcięcia się nadaję. Che mi się długiego boba jak z zeszłorocznych propozycji JLD
Śliczny taki bob, gdybym nie musiała codziennie układać takiego na szczotce to bym przemyślała.
Mi się do fryzjera nie tyle chce, co już muszę się wybrać. Ale nie mam pomysłu co zrobić z włosami i gdzie iść do fryzjera i to utrudnia sprawę dość mocno. Z jednej strony bym chętnie ścięła na takiego długiego boba, z drugiej strony modelowanie włosów nie jest dla mnie. Generalnie mam już takie długie włosy, że mam porządnie dość.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Już prawie domknęłam zamówienie z CG
Co bierzesz?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 14:34   #1565
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość


No to prawie jakbyśmy miały
Jakbyś coś chciała to wal śmiało, jadę ponownie 31 stycznia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 16:02   #1566
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mi też się chce, jestem niezaspokojona jeśli chodzi o kasztanowe próby z tego sezonu. Ale nie wiem czy opłaca mi się jeszcze farbować.. Na pewno będę chciała rozjaśniać bliżej wiosny. A może wcześniej? Za to koniecznie do podcięcia się nadaję. Che mi się długiego boba jak z zeszłorocznych propozycji JLD
Fajna fryzura, ale już widzę jak moje końcówki by się wywijały zaraz
Ja na wiosnę musze podciąć końcówki, a za niedługo znów pofarbować, bo odrost już spory. Poza tym ostatnio nawet mam w lepszej formie włosy dzięki myciu ich szamponem Bambino i odżywce z Isany (taka w dużej butli). W porównaniu do tego ile dawniej nakładałam i co zażywałam (oleje, pokrzywa itp.) to teraz mam włosowy minimalizm pielęgnacyjny i dzięki temu nawet po farbowaniu nie są zniszczone.
Ja to mam jednak dziwne kłaki - im mniej z nimi robię tym są zdrowsze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 00:27   #1567
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A ja chyba w końcu spróbuję Zumby. Co prawda nie wiem, czy jak przyjdę tak o na zajęcia to będę kumać o co chodzi, ale spróbować chyba można.

Ja właśnie koniecznie chcę ze ściagaczami, też polowałam w Lidlu, ale też nie dostałam. Nie wiem gdzie teraz szukac, bo w Decathlonie też chyba nie ma teraz specjalnego wyboru.

Śliczny taki bob, gdybym nie musiała codziennie układać takiego na szczotce to bym przemyślała.
Mi się do fryzjera nie tyle chce, co już muszę się wybrać. Ale nie mam pomysłu co zrobić z włosami i gdzie iść do fryzjera i to utrudnia sprawę dość mocno. Z jednej strony bym chętnie ścięła na takiego długiego boba, z drugiej strony modelowanie włosów nie jest dla mnie. Generalnie mam już takie długie włosy, że mam porządnie dość.

Co bierzesz?
Ja się spaliłam ze wstydu na tym intensywnym spalaniu, co raz poszłam- były pajacyki i potem inny schemat z rękami przy tradycyjnych nogach- i wyszło, że koordynacji już brakuje Ale to jest do wyrobienia

Nie wiem czy tam mają ze ściągaczami, jak szukałam to w ogóle o tym nie myślałam Zajrzyj na Długą poglądowo chociaż- Drespol, jadąc do centrum to po lewej, gdzieś w połowie chyba.

Bardzo mi się podoba ta fryzurka, wczoraj jak szukałam zdjęcia żeby tu wkleić to się mocno zdziwiłam, ze to z zeszłego sezonu, bo ulotki te widzę w każdym JLD teraz
Tez mnie trochę przeraża wizja układania fryzury przed wyjściem z domu, ale z drugiej strony czas by się znalazł przed pracą spokojnie Więc może to dobry pomysł żeby spróbować, skomplikowane upięcie to to nie jest I mam dośc grzywki już, na długie lata
Tylko zastanawiam się czy mi to ktoś tak ładnie zetnie- zawsze tną z przedziałkiem na środku, a potem przekładają, a tu wygląda jakby było cięte po uprzednim przedzieleniu..

Na pewno bazę strong adhesive, matujący topcoat i FastForward przyspieszający wysychanie- wycztyałam, że b. podobny do Seche bo to jedna marka tylko nie ma toluenu. I obowiązkowo zapasowy For Audrey
Dalej: Purrfect Plum, Urban Night, Queen B, Strap on your moonboots, Holly-Day, Westside Warrior, Glistening Snow. Plus kilka kolorów brokacików (nie wiem poco, ale będa mi pasowały do zamówionych poprzednio i też nieużywanych ). Jeszcze z dzień powalczę i może coś odrzucę.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jakbyś coś chciała to wal śmiało, jadę ponownie 31 stycznia.
Wolę lepiej nie zaglądać na razie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Fajna fryzura, ale już widzę jak moje końcówki by się wywijały zaraz
Ja na wiosnę musze podciąć końcówki, a za niedługo znów pofarbować, bo odrost już spory. Poza tym ostatnio nawet mam w lepszej formie włosy dzięki myciu ich szamponem Bambino i odżywce z Isany (taka w dużej butli). W porównaniu do tego ile dawniej nakładałam i co zażywałam (oleje, pokrzywa itp.) to teraz mam włosowy minimalizm pielęgnacyjny i dzięki temu nawet po farbowaniu nie są zniszczone.
Ja to mam jednak dziwne kłaki - im mniej z nimi robię tym są zdrowsze
Skończyłam serię do codziennego mycia Aussie- ależ mi długo zeszło. Zaraz przetestuję niebieskie loreale
Ja aktualnie nakładam jedynie serum, a i to tylko wtedy gdy nie chce mi się używać odżywki/3mm
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 09:05   #1568
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się spaliłam ze wstydu na tym intensywnym spalaniu, co raz poszłam- były pajacyki i potem inny schemat z rękami przy tradycyjnych nogach- i wyszło, że koordynacji już brakuje Ale to jest do wyrobienia
Ja też zwykle mam problemy z koordynacją, ale w sumie często duża liczba osób je ma, więc nie jest źle.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tam mają ze ściągaczami, jak szukałam to w ogóle o tym nie myślałam Zajrzyj na Długą poglądowo chociaż- Drespol, jadąc do centrum to po lewej, gdzieś w połowie chyba.
Dzięki, zajrzę w wolnej chwili

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tylko zastanawiam się czy mi to ktoś tak ładnie zetnie- zawsze tną z przedziałkiem na środku, a potem przekładają, a tu wygląda jakby było cięte po uprzednim przedzieleniu..
Są fryzjerzy, którzy tną pod przedziałek we właściwym miejscu, ale nie ma ich dużo. Ja mam z boku i kilka razy trafiłam na kogoś kogo to interesowało gdzie mam przedziałek, a przy takim cięciu to chyba istotne.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Na pewno bazę strong adhesive, matujący topcoat i FastForward przyspieszający wysychanie- wycztyałam, że b. podobny do Seche bo to jedna marka tylko nie ma toluenu. I obowiązkowo zapasowy For Audrey
Dalej: Purrfect Plum, Urban Night, Queen B, Strap on your moonboots, Holly-Day, Westside Warrior, Glistening Snow. Plus kilka kolorów brokacików (nie wiem poco, ale będa mi pasowały do zamówionych poprzednio i też nieużywanych ). Jeszcze z dzień powalczę i może coś odrzucę.
Matujący top ChG miałam i był bardzo fajny , a z lakierów to pierwsze dwa są bardzo podobne, ja wybrałabym jeden.
Ale bardzo ładne wybrałaś, poza zielonymi podobają mi się wszystkie. Zaczynam żałować, że nie wyskrobałam nic na zamówienie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 20:23   #1569
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Akurat przy purrfect plum i urban night nie mam wątpliwości- pierwszy wygląda jak buraczek, a drugi ma domieszke fioletu - jedyna kremowa śliwka jaką mam to stary rimmel i wygląda jak czerń, więc mogę wziąć oba.
Co mi każe kupować zielone lakiery- tego nie wiem
Waham się jeszcze nad Glistening Snow- kiedyś na targach nie wzięłam Fairy Dust, bo był umaziany cały i teraz nigdzie go nie mogę znaleźć, a ten jest podobny...

Wybiłam sobie za to z głowy czekoladowe żele YR Za to przydałaby się jakas promo na OSki zanim mi uciekną zimowe
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 13:01   #1570
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Możecie polecić jakąś naprawdę dobrą maseczkę do twarzy nawilżającą/odżywczą? Może być apteczna (planuję wielkie zakupy na Gemini, ale to bliżej wiosny).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 17:39   #1571
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A jeszcze Nina pytalas o GTG. Ja jestem w polowie buteleczki i najwiekszy zarzut to szybkie gestnienie. Rozcienczalam juz chyba 2 czy 3 razy a uzywam dosc czesto. Ale z Seche bylo podobnie, wiec moze tak juz musi byc. GTG zdarza sie obkurczac lakiery, ale to tak samo jak Seche.Co do przedluzania trwalosci to u mnie z lakierem Essie potrafi trzymac sie nawet tydzien, ale u mnie ogolnie lakiery trzymaja sie dosc dlugo. Podsumowujac, raczej wroce do GTG niz do Seche.
Właśnie bardziej zależy mi na przedłużeniu trwałości, może zaryzykuję i z nim, skoro polecasz
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ide jutro do fryzjera i chce mi sie koloru
I jak? Zrobiłaś kolor?
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś naprawdę dobrą maseczkę do twarzy nawilżającą/odżywczą? Może być apteczna (planuję wielkie zakupy na Gemini, ale to bliżej wiosny).
Ja uwielbiam Avene kojąco-nawilżającą, o wiele lepsza niż LRP czy Galenic najczęściej nakładam ją na noc
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 22:51   #1572
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś naprawdę dobrą maseczkę do twarzy nawilżającą/odżywczą? Może być apteczna (planuję wielkie zakupy na Gemini, ale to bliżej wiosny).
A nie lepiej serum pod krem żeby dłużej działało? Nie używam maseczek o takim działaniu to się nie przydam

Przymierzałam się dziś między ćwiczeniami a pracą do burżujkowego CC- drugi kolor wydaje się minimalnie jaśniejszy i żółciejszy od 52 podkładu 123. Nie potrafię ocenić krycia po teście na ręce, ale się napaliłam i chciałam go kupić przed godziną w innym rossie, ale tu już nie był w promocji Wrócę po niego najszybciej jak się da Korektor mnie niestety zawiódł kolorystycznie- chłodne te odcienie zrobili. Swoją drogą to nie potrafię zrozumieć dlaczego wszyscy robią tylko 2/3 kolory korektorów podczas gdy podkładów jest min.6
I pomaziałam się nowymi produkami do ust L'Oreala http://www.rossnet.pl/wyszukaj.aspx?...extraordinaire -nabrałam ochoty na jeden różowy kolorek z nutą brzoskwini, ale to może jeszcze nie teraz. Chociaż zasłużyłam, bo właśnie dobiłam szminkę ID i resztkę już tylko pędzelkiem da się wydłubać

I w ogóle jestem super- byłam rowerem w pracy dziś (ostatnie 2 dni piechotą)

Zamówienie lakierowe kliknięte, nie wyrzuciłam już żadnego lakieru z ostatniego posta, nie mogę się doczekać paczuchy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 08:56   #1573
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Organzza: dzięki za typ. Poczytam o niej

Rzyrafko:
możesz polecić coś konkretnego?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 09:13   #1574
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zamówienie lakierowe kliknięte, nie wyrzuciłam już żadnego lakieru z ostatniego posta, nie mogę się doczekać paczuchy
Prosimy o fotorelację jak już dotrą do Ciebie

Widziałam na którymś blogu wczoraj urodową gazetkę Biedronki na Walentynki, chyba się skuszę na parę rzeczy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 10:01   #1575
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Co mi każe kupować zielone lakiery- tego nie wiem
Ja akurat w ogóle nie przepadam za zielonym kolorem, na paznokciach się przekonałam do kilku odcieni, ale bardziej stonowanych, więc tak tylko mówię.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakąś naprawdę dobrą maseczkę do twarzy nawilżającą/odżywczą? Może być apteczna (planuję wielkie zakupy na Gemini, ale to bliżej wiosny).
Z nieaptecznych ja mogę polecić - ta Bielenda jest super: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ki.html&next=1 i ta Bielenda też, tylko nie wiem czy ją jeszcze robią: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ge.html&next=1

Minus oczywiście taki, ze w saszetkach, ale naprawdę obie dobre.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Przymierzałam się dziś między ćwiczeniami a pracą do burżujkowego CC- drugi kolor wydaje się minimalnie jaśniejszy i żółciejszy od 52 podkładu 123. Nie potrafię ocenić krycia po teście na ręce, ale się napaliłam i chciałam go kupić przed godziną w innym rossie, ale tu już nie był w promocji Wrócę po niego najszybciej jak się da
Jak kupisz i potestujesz to czekam na Twoją opinię, bo mnie też ciut kusi w dalszej przyszłości.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I w ogóle jestem super- byłam rowerem w pracy dziś (ostatnie 2 dni piechotą)
Gratuluję, Ty to jesteś twardziel.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zamówienie lakierowe kliknięte, nie wyrzuciłam już żadnego lakieru z ostatniego posta, nie mogę się doczekać paczuchy
Czekamy na dużo zdjęć jak dostaniesz paczkę.

Ja miałam dzisiaj poszukiwać spodni na fitness a leżę w łóżku i kuruję zapalenie zatok (prawdopodobnie, bo u lekarza nie byłam ale objawy mam dość charakterystyczne).
Poza tym dalej jestem dumna z mojego niekupowania kosmetyków.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 15:47   #1576
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko:[/B] możesz polecić coś konkretnego?
Dawno podobało mi się z próbki Galenic Aquapulpe, a w ostatnim roku hitem było Dermedic Hydrain 3- zużyłam 2 flaszki. Teraz mam to http://bielendaprofessional.pl/produ...erum-do-twarzy ale jakoaś nie mogę się zakochać. Jak skończę to wracam do H3- było bardziej odżywcze, jakby głębiej wnikało. No i ciekawa jestem jak się sprawdzi z kremem H3 w duecie.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Prosimy o fotorelację jak już dotrą do Ciebie

Widziałam na którymś blogu wczoraj urodową gazetkę Biedronki na Walentynki, chyba się skuszę na parę rzeczy
No jasne, że będzie relacja

Też mi mignęła, chyba 1 czy 2 rzeczy mnie zainteresowały.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja akurat w ogóle nie przepadam za zielonym kolorem, na paznokciach się przekonałam do kilku odcieni, ale bardziej stonowanych, więc tak tylko mówię.

Jak kupisz i potestujesz to czekam na Twoją opinię, bo mnie też ciut kusi w dalszej przyszłości.

Gratuluję, Ty to jesteś twardziel.

Ja miałam dzisiaj poszukiwać spodni na fitness a leżę w łóżku i kuruję zapalenie zatok (prawdopodobnie, bo u lekarza nie byłam ale objawy mam dość charakterystyczne).
Poza tym dalej jestem dumna z mojego niekupowania kosmetyków.
Ja rzadko używam, a najlepiej mi w odcieniach czerwono-różowych

Byłam już w 1 rossie, ale nie było testerów, a chciałam się upewnić co do wyboru i znów ni ebyły oznaczone pomocyjną metką. Czy jeżeli na stronie to jest oznaczone promocją to w każdym rossie też jest promocja?

Inna ikonka miała być:

Rękawiczki z biedronki niestety nie dały rady i końcówki paluszków mnie bolały trochę z zimna. Ale temperatura to nie jest problem, tylko warunki na drodze.

Pomalowałam sobie wzorniczek wszystkimi topami- kiepski plastik, bo się wybielił pod niektórymi

Ruszam do g. bronowickiej. Jak znowu nie będzie testerów do CC to się wkurzę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 16:01   #1577
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A nie lepiej serum pod krem żeby dłużej działało? Nie używam maseczek o takim działaniu to się nie przydam

I pomaziałam się nowymi produkami do ust L'Oreala http://www.rossnet.pl/wyszukaj.aspx?...extraordinaire -nabrałam ochoty na jeden różowy kolorek z nutą brzoskwini, ale to może jeszcze nie teraz. Chociaż zasłużyłam, bo właśnie dobiłam szminkę ID i resztkę już tylko pędzelkiem da się wydłubać
Ale serum używasz codziennie, a taką maseczkę wtedy, gdy skóra potrzebuje większego niż zwykle nawilżenia - przynajmniej ja tak stosuję.. No i używam na noc, więc też działa dłużej niż kilka minut

I jak wrażenia? Mi się po swatchach podoba Molto Mauve i Blushing Harmony http://www.musingsofamuse.com/2014/0...or-review.html
teraz są chyba w promocji w SP
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 22:19   #1578
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ale serum używasz codziennie, a taką maseczkę wtedy, gdy skóra potrzebuje większego niż zwykle nawilżenia - przynajmniej ja tak stosuję.. No i używam na noc, więc też działa dłużej niż kilka minut

I jak wrażenia? Mi się po swatchach podoba Molto Mauve i Blushing Harmony http://www.musingsofamuse.com/2014/0...or-review.html
teraz są chyba w promocji w SP
No właśnie nie wiem, nie znam się i ciężko mi uwierzyć, że taka maseczka może działać po zmyciu z twarzy... Mi na noc pasują oleje

Konsystencja zapowiada odżywienie i nawilżenie. O ile dobrze pamiętam to bez promocji są po 54 zł- strasznie drogo. Ale kusi mnie ten jeden jaskrawy kolorek, chyba to jets rose symphony
http://theradiancereport.com/loreal-...xtraordinaire/
http://www.beautezine.com/loreal-col...colors-review/
http://www.lustforlipgloss.com/2014/...colors-in.html
http://www.lustforlipgloss.com/2014/...ors-in_15.html
nie wiem które kolory są u nas dokładnie.
Ale będę twarda, z tej promocji nie skorzystam. Zobaczymy jak mi zakupowo pójdzie luty

Kupiłam w sobotę 2 pary rękawiczek, 4 bazowe tshirty w croppie- 4 kolory jednego modelu i płaszczyk w Mohito, ale jednak go z ciężkim sercem zwrócę, za duży http://mohito.jesienzima.pl/plaszcze...a-2013-2014-7/

A w niedzielę byłam na desce

Przetestowałam CC, niestety nie miałam czasu się dziś sobie przyglądać na pewno cera nie tłuści mi się bardziej niż przy podkładzie i tak samo dobrze się rozprowadza na bazie lumi. Z wiarygodniejszą opinią i tak się muszę wstrzymać- właśnie mi się zaczyna psuć cera przedokresowo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:15   #1579
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Ale beznadziejna pogoda, a ja jeszcze cały tydzień jestem kierowcą i zabieram 3 osoby do pracy. Możecie się domyślić jaki to dla mnie stres, bo ja zimą zawsze się boję jeździć i gdyby nie te wspólne dojazdy pewnie bym pojechała busem

Musiałam wczoraj podciąć lekko końcówki, a tu jeszcze odrost już woła o pomstę do nieba. Muszę w weekend kupić farbę koniecznie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 18:02   #1580
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A w niedzielę byłam na desce
Super, gdzie pojechałaś?

Dziewczyny, obroniłam się dziś!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:11   #1581
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Super, gdzie pojechałaś?

Dziewczyny, obroniłam się dziś!
Super! Gratuluję
swoją drogą, myślałam, że Ty już jakiś czas jesteś po
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:29   #1582
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

To pewnie dlatego, że napisałam pracę w wakacje. Starałam się możliwie przedłużyć termin obrony, bo potrzebowałam jeszcze na kilka miesięcy status studenta.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:44   #1583
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ale beznadziejna pogoda, a ja jeszcze cały tydzień jestem kierowcą i zabieram 3 osoby do pracy. Możecie się domyślić jaki to dla mnie stres, bo ja zimą zawsze się boję jeździć i gdyby nie te wspólne dojazdy pewnie bym pojechała busem

Musiałam wczoraj podciąć lekko końcówki, a tu jeszcze odrost już woła o pomstę do nieba. Muszę w weekend kupić farbę koniecznie.
Jest pięknie, bo jeszcze biało. Beznadziejnie to się zrobi jak wszędzie będzie błoto
Nie ma co sie nakręcać na zaś i robić z siebie ofiary przed faktem

Ja nie mam jeszcze motywacji żeby chwycić za telefon.. Jaką farbę chcesz kupić?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Super, gdzie pojechałaś?

Dziewczyny, obroniłam się dziś!
Na Śnieżnicy byłam A zanim jeszcze zapięłam deskę do nóg to już wywinęłam orła w drodze do toalety

Gratulacje

A moja siostra dostała się na Camp America, muszę szybciutko zorganizować skarbonkę i wdrożyć specjalne metody na szybkie pomnożenie oszczędności

Mam kryzys- nie chce mi się w ogóle na ćwiczenia iść w tym tygodniu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:33   #1584
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To pewnie dlatego, że napisałam pracę w wakacje. Starałam się możliwie przedłużyć termin obrony, bo potrzebowałam jeszcze na kilka miesięcy status studenta.
Pewnie tak
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A moja siostra dostała się na Camp America, muszę szybciutko zorganizować skarbonkę i wdrożyć specjalne metody na szybkie pomnożenie oszczędności
Ale fajnie!

Widziałyście nowe produkty do paznokci L'Oreal La Manicure? Odżywki, bazy, top-coaty, wysuszacze http://www.misslipgloss.nl/loreal-la-manicure/
Spodobała mi się BB Perfect http://nomatterwhatbeauty.blogspot.c...b-perfect.html

i otworzyli Sephorę online - fajnie, do tego można sprawdzać dostępność kosmetyków w poszczególnych perfumeriach
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:58   #1585
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obroniłam się dziś!
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nie mam jeszcze motywacji żeby chwycić za telefon.. Jaką farbę chcesz kupić?
Tę samą co ostatnio - Olia 10.0 (najjaśniejszy z blondów). Przeszlam już przez kilka odcieni i ten mi leży najlepiej. A na wiosnę nie wiem czy i tak nie skrócę włosów równo z ramionami, bo jednak powoli zaczynam się godzić z tym, że długich nigdy nie będę miała. Wolę mieć krótsze, ale jednak zadbane niż rozdwojone i postrzępione.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
O, fajny efekt daje
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 18:41   #1586
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, nie znam się i ciężko mi uwierzyć, że taka maseczka może działać po zmyciu z twarzy... Mi na noc pasują oleje
Ja lubię takie maseczki, dają fajnego kopa odżywczego i są niezastąpione jak cera dostała porządnie w kość, pamiętam wciąż ulgę jaką przynosiły jak był remont u nas w mieszkaniu i siedziałam codziennie w tym pyle.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Konsystencja zapowiada odżywienie i nawilżenie. O ile dobrze pamiętam to bez promocji są po 54 zł- strasznie drogo. Ale kusi mnie ten jeden jaskrawy kolorek, chyba to jets rose symphony
http://theradiancereport.com/loreal-...xtraordinaire/
http://www.beautezine.com/loreal-col...colors-review/
http://www.lustforlipgloss.com/2014/...colors-in.html
http://www.lustforlipgloss.com/2014/...ors-in_15.html
nie wiem które kolory są u nas dokładnie.
Ale będę twarda, z tej promocji nie skorzystam. Zobaczymy jak mi zakupowo pójdzie luty
Fajnie się zapowiadają, widziałam je ale nie miałam ręki, żeby pomacać, bo miałam ciężkie zakupy i tylko biegłam do kasy. Ale jak będą fajne kolory to mam je w planie. Mówię je bo po opakowaniu podobały mi się wstępnie ze 3.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obroniłam się dziś!
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Bardzo lubię taki efekt ciekawe czy zawita do nas ta seria.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
i otworzyli Sephorę online - fajnie, do tego można sprawdzać dostępność kosmetyków w poszczególnych perfumeriach
No w końcu


Jest już 29-ty a ja dalej o jednym Essiaku w tym miesiącu. Duma mnie rozpiera, a zapasy maleją.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 08:15   #1587
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bardzo lubię taki efekt ciekawe czy zawita do nas ta seria.
Zawita, na Rossnecie jest napisane, że od 1 marca, więc w drogeriach pewnie wcześniej
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 22:30   #1588
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe produkty do paznokci L'Oreal La Manicure? Odżywki, bazy, top-coaty, wysuszacze http://www.misslipgloss.nl/loreal-la-manicure/
Spodobała mi się BB Perfect http://nomatterwhatbeauty.blogspot.c...b-perfect.html

i otworzyli Sephorę online - fajnie, do tego można sprawdzać dostępność kosmetyków w poszczególnych perfumeriach
Obserwuję tego bloga więc mi mignęły, ale jakoś nie chwyciły

Ooo, mają tempo
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Tę samą co ostatnio - Olia 10.0 (najjaśniejszy z blondów). Przeszlam już przez kilka odcieni i ten mi leży najlepiej. A na wiosnę nie wiem czy i tak nie skrócę włosów równo z ramionami, bo jednak powoli zaczynam się godzić z tym, że długich nigdy nie będę miała. Wolę mieć krótsze, ale jednak zadbane niż rozdwojone i postrzępione.
Chyba sobie jednak dam spokój na razie z farbami, do pierwszych oznak wiosny
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajnie się zapowiadają, widziałam je ale nie miałam ręki, żeby pomacać, bo miałam ciężkie zakupy i tylko biegłam do kasy. Ale jak będą fajne kolory to mam je w planie. Mówię je bo po opakowaniu podobały mi się wstępnie ze 3.

Bardzo lubię taki efekt ciekawe czy zawita do nas ta seria.

Jest już 29-ty a ja dalej o jednym Essiaku w tym miesiącu. Duma mnie rozpiera, a zapasy maleją.
Kolory są ładne, ale żeby jakieś oryginalne to nie Chociaż jak się im przyjrzę kilka razy to możliwe, że spodoba mi się więcej

Hmm, jesli post był opublikowany ponad pół roku temu to marnie to widzę

Ja też dalej tylko o ostatnio wspominanych zakupach. I malutkiej paczuszce CG
Przyszła rano Rozpakowałamw pracy dopiero więc się jeszcze dobrze nie przyjrzałam. Pierwsze wrażenia: top matujący nie jest pełnowymiarowy, nie zauważyłam w ferworze zakupów. Ale to chyba dobrze, bo mogłabym się rozmyślić, a tak to wypróbuję Glistening snow ciut za bardzo napakowany do używania jako top, strap on your moonboots za mało holo. Holly-Day bardzo podobny do zieleni Catrice, ale ma ładniejszy odcień. Śliwka, a właściwie purpura oraz buraczek cudne. Westside warrior- super głęboka oliwka, a o queen b jeszcze nie wiem co myśleć- nie widzę czy to bardziej granat czy fiolet
Postaram się zdążyć cyknąć fotkę w porannym świetle i wkleić w miarę szybko.

Ostatecznie pokonałam lenia i poszłam na ćwiczenia wczoraj oraz zapisałam się na jutro rano
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 23:08   #1589
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Maluszki

Zanabyłam 2 żele pod prysznic i maseczkę z Avonu i oficjalnie ogłaszam ZERO zakupów kosmetycznych w lutym (oczywiście z wyjątkiem spraw bieżących bezzapasowych).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040765.jpg (64,3 KB, 17 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 07:20   #1590
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mi też by pasowało ogłosić zero zakupów w lutym

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Ice:
kupiłam wczoraj krem na noc Bielendy z tej serii, z której polecałaś maseczkę.
Niby czytałam opis w Naturze, ale dopiero w domu zauważyłam, że jest on do cery mieszanej No i faktycznie, użyłam go nago już i skóra trochę mało nawilzona była, ale może po kilku użyciach będzie lepiej.
Podoba mi się za to, że ma działać antybakteryjnie - hormony jeszcze szaleją po porodzie i jakies paskudy mi wyskakują.
Następnym przeciwzmarszczkowym typem jest AA Hial collagen https://sklep.kosmetykiaa.pl/search.htm?q=hial. Teraz ta seria jest w promocji w Rossmannie, ale RACZEJ poczekam do następnej promocji.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.