Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-18, 08:08   #1711
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mi te tanie noże z Ikei (wcześniejszy model ale w podobnej cenie) rdzewiały, poza tym do szału doprowadzała mnie piłka w każdym, krojenie mięsa czy ryby to był horror. Następne kupiliśmy noże najtańsze z firmowych i bardzo je lubię. A teraz to bym w ogóle kupowała na sztuki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 13:17   #1712
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kupiłam zachwalany micel Garniera-dziś i jutro w SP 400ml kosztuje 9,99.

Kochanie
Emolium też do jutra 9,99.

Zele Dove 500ml po 7,99.

I parę innych fajnych promocji dziś i jutro.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 23:11   #1713
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie chyba ciężko będzie trafić, takie mam obawy.

32 zł płaciłam.
A szczerze to nie kumam, kto wymyślił taki sposób aplikacji do takiej konsystencji.

Z moich doświadczeń wynika, że należy do takich rzeczy właśnie suszarka na pranie. Poza tym odkurzacz i durszlak (!), do płaczu mnie doprowadzał jego brak w pierwszych dniach.
Siostra mówiła, że łatwo, ale na razie się nie wybieram

Przy nawilżającym to jeszcze jakoś się dało wylac resztkę do małego słoiczka, ale wersja na trądzik była bardziej żelowa i nawet z zakraplacza ciężko wychodziła. No ale jak to, przecież serum musi być w zakraplaczu


Jest opcja, że będę mieszkać z koleżanką, a ona ma większość potrzebnych do samodzielnego życia gadżetów więc póki nie mam odpowiedzi to nie inwestuje w nic.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wiem, na ile moja jest kg, ale akurat tak, że przy pełnej pralce idealnie wypełnia się cała suszarka. Mam ją od samego początku, czyli już szósty miesiąc i nic się z nią nie dzieje, nie rdzewieje, jest stabilna, drążki nie są grube, ale nawet pod ciężkimi, mokrymi jeansami tylko lekko się wyginają. Polecam jak najbardziej.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80242892/

Oj tak, ja też szybko kupiłam durszlak i też spisuje się świetnie.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10134966/

W ogóle to tak na szybko podrzucę Ci jeszcze dwa linki do rzeczy z Ikei, które u mnie się świetnie sprawdzają i kosztują niewiele.

Komplet noży, moje ulubione http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10129639/
Stołek, ratuje mi życie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80159519/
Dzięki za linki, generalnie nie przepadam za ikeą i udaję się tam w ostateczności. Bardziej mnie bawi odwiedzanie sklepów gospodarczych starego typu, a tych w nowej/starej okolicy nie brakuje Ale nie wszystko tam znajdę. Co do noży to bym chciała niekoniecznie komplet ale jednak stylistycznie mogłyby do siebie pasować. Tylko to pewnie będzie u mnie jak zpaletkami cieni- wystarczy że jeden mi nie będzie odpowiadał i nie będę mogła kupić zestawu
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi te tanie noże z Ikei (wcześniejszy model ale w podobnej cenie) rdzewiały, poza tym do szału doprowadzała mnie piłka w każdym, krojenie mięsa czy ryby to był horror. Następne kupiliśmy noże najtańsze z firmowych i bardzo je lubię. A teraz to bym w ogóle kupowała na sztuki.
A gdzie byś kupiła te na sztuki? Mi się podobają niektóre z TKMAXX ale ostatnio w ogóle te sklepy są ubogie w towar i nie lubię już tam chodzić
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam zachwalany micel Garniera-dziś i jutro w SP 400ml kosztuje 9,99.
Też go chcę, L'Orealek mi się kończy a podobno to to samo. O dziwo gorzej mi zmywa telescopica niż poprzedni tusz innej firmy, ale nie mam pomysłu na nic innego obecnie. Tylko nie wiem czy jutro się wyrobię- mam do załatwienia 2x więcej rzeczy niż planowałam, bo dziś za długo pospałam No i chyba ma lać, co mi całkowicie przekreśli przedpracową wycieczkę

Mam 2 mydełka z lawendowej farmy- dziewannę i Maroko. Ale na razie grzecznie zużywam wszystko co mam napoczęte, będzie mniej do przewiezienia. Dobrze mi idzie, wreszcie schodzą zaległe zużycia z lutego.

Aaa, zapomniałabym. Czy można gdzieś kupić ręczniki starego typu z krótkim i twardszym "włosiem"? Frotte mnie doprowadza do rozpaczy prawie tak samo jak pościel z kory i kołderkę fajną gdzie kupię?

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:00 ----------

Jakby komuś jeszcze było mało promocji to proszę https://www.facebook.com/SephoraPols...type=1&theater
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 07:44   #1714
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kupiłam zachwalany micel Garniera-dziś i jutro w SP 400ml kosztuje 9,99.
Nie mogłam znaleźć tej promocji na stronie, ale jak mówisz że jest to może dzisiaj skoczę jak znajdę chwilkę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A gdzie byś kupiła te na sztuki? Mi się podobają niektóre z TKMAXX ale ostatnio w ogóle te sklepy są ubogie w towar i nie lubię już tam chodzić
Nie lubisz Ikei ale podobno te ich drogie noże na sztuki są dobre, Fiskarsa też można kupić na sztuki, a w kwestii innych to pewnie wtedy bym czytała. Zestawy są generalnie moim zdaniem do bani, bardzo dużo jest takich gdzie noże są malutkie (ja preferuję duże ostre noże) ale ja mam za mało szuflad i musiałam mieć w bloku a jak w bloku to wszystkie z tej samej serii.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaa, zapomniałabym. Czy można gdzieś kupić ręczniki starego typu z krótkim i twardszym "włosiem"? Frotte mnie doprowadza do rozpaczy prawie tak samo jak pościel z kory i kołderkę fajną gdzie kupię?
Ręczniki nie wiem, ale przy kołdrze znowu Ikea mają super puchowe kołdry, też takie lżejsze, tyle że trzeba wymiary sprawdzić bo np. moja 200x200 jest niestandardowa i jestem skazana na pościel z Ikei. Nie wiem jak jest z jednoosobowymi.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakby komuś jeszcze było mało promocji to proszę https://www.facebook.com/SephoraPols...type=1&theater
Spłukałam się na tej promocji 2 lata temu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 07:47   #1715
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice:
info jest na stronie Lifestyle
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 00:07   #1716
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie mogłam znaleźć tej promocji na stronie, ale jak mówisz że jest to może dzisiaj skoczę jak znajdę chwilkę.

Nie lubisz Ikei ale podobno te ich drogie noże na sztuki są dobre, Fiskarsa też można kupić na sztuki, a w kwestii innych to pewnie wtedy bym czytała. Zestawy są generalnie moim zdaniem do bani, bardzo dużo jest takich gdzie noże są malutkie (ja preferuję duże ostre noże) ale ja mam za mało szuflad i musiałam mieć w bloku a jak w bloku to wszystkie z tej samej serii.

Ręczniki nie wiem, ale przy kołdrze znowu Ikea mają super puchowe kołdry, też takie lżejsze, tyle że trzeba wymiary sprawdzić bo np. moja 200x200 jest niestandardowa i jestem skazana na pościel z Ikei. Nie wiem jak jest z jednoosobowymi.

Spłukałam się na tej promocji 2 lata temu.
Mój mózg bardzo mi przeszkadza ostatnio- nowy SP wpasował się idealnie w moją poranną trasę- bardzo mi się podoba to przejście, powiało "zagranicą" Chyba najfajniej ma poukładane kosmetyki jak dla mnie. Mcela wymieniłam za punkty z karty i z linii PharmacerisT kupiłam żel myjący i tonik z kwasem migdałowym. Chciałam jeszcze peeling ale akurat się skończyły. Dorwę gdzie indziej I matowej kredeczki Revlona też nie było

Ja mam superszufladowca 80 cm- 2 głębokie szuflady na wszystkie garnki, miski, patelnie i jedna płytka na wszystkie sztućcopodobne wspomagacze kuchenne więc z początku będzie kłopot żeby tyle miejsca zapełnić Lubię kształt typu "nóż szefa kuchni". A nie wiesz czy w Witku jest drogo? dekadę tam nie byłam.
Też lubię ostre, dlatego ostrzałka konieczna od razy także.

Pewnie skończy się na allegro albo faktycznie w ikei
Dzięki za podpowiedzi.

Odebrałam jesienne wyniki od gin

Hosenko- aktualnie w SP są chyba ze 4 gazetki, ja już się pogubiłam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:00   #1717
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice:
info jest na stronie Lifestyle
Ja ślepa chyba jestem w takim razie. I tak nie dojechałam tam wczoraj, trudno. Mam jeszcze ponad pół dużego micela Avene czasu na ten zakup.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mój mózg bardzo mi przeszkadza ostatnio- nowy SP wpasował się idealnie w moją poranną trasę- bardzo mi się podoba to przejście, powiało "zagranicą" Chyba najfajniej ma poukładane kosmetyki jak dla mnie. Mcela wymieniłam za punkty z karty i z linii PharmacerisT kupiłam żel myjący i tonik z kwasem migdałowym. Chciałam jeszcze peeling ale akurat się skończyły. Dorwę gdzie indziej I matowej kredeczki Revlona też nie było
Muszę iść zobaczyć w końcu Czekam na opinię o toniku Pharmaceris, bo chodził mi po głowie.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam superszufladowca 80 cm- 2 głębokie szuflady na wszystkie garnki, miski, patelnie i jedna płytka na wszystkie sztućcopodobne wspomagacze kuchenne więc z początku będzie kłopot żeby tyle miejsca zapełnić Lubię kształt typu "nóż szefa kuchni". A nie wiesz czy w Witku jest drogo? dekadę tam nie byłam.
Też lubię ostre, dlatego ostrzałka konieczna od razy także.
Ani sie obejrzysz a będziesz mieć pełne szafki, ja miałam w nich luz chyba z pół roku. Teraz za każdym razem jak coś przybywa to jest wyższa szkoła jazdy zorganizować na to miejsce.

W Witku z tego co pamiętam jest raczej drogo, byłam tam ostatnio 3 lata temu jak się wprowadzaliśmy tu gdzie mieszkamy teraz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 08:14   #1718
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Macie jakieś plany zakupowe w związku z 40% na zapachy?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 08:20   #1719
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Macie jakieś plany zakupowe w związku z 40% na zapachy?
Gdzie, co, jak? Ja to ostatnio nic nie wiem o żadnych promocjach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 12:15   #1720
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam superszufladowca 80 cm- 2 głębokie szuflady na wszystkie garnki, miski, patelnie i jedna płytka na wszystkie sztućcopodobne wspomagacze kuchenne więc z początku będzie kłopot żeby tyle miejsca zapełnić Lubię kształt typu "nóż szefa kuchni". A nie wiesz czy w Witku jest drogo? dekadę tam nie byłam.
Też lubię ostre, dlatego ostrzałka konieczna od razy także.
z doświadczenia: nie próbuj zapełniać, samo się zapełni i okaże się, że i tak masz milion niepotrzebnych rzeczy
a noże kupiłam Fiskarsa na allegro - 5 za ok 100zł + dodatkowo ostrzałka, są super
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:34   #1721
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Gdzie, co, jak? Ja to ostatnio nic nie wiem o żadnych promocjach.
wystarczy kupić np. batonika żeby dostać kupon, który rejestruje się na rossnecie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 22:27   #1722
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muszę iść zobaczyć w końcu Czekam na opinię o toniku Pharmaceris, bo chodził mi po głowie.

W Witku z tego co pamiętam jest raczej drogo, byłam tam ostatnio 3 lata temu jak się wprowadzaliśmy tu gdzie mieszkamy teraz.
Zapas

To nie będę specjalnie się wybierać.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Macie jakieś plany zakupowe w związku z 40% na zapachy?
Tu akurat zupenie nic mnie nie kusi, uff
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
z doświadczenia: nie próbuj zapełniać, samo się zapełni i okaże się, że i tak masz milion niepotrzebnych rzeczy
a noże kupiłam Fiskarsa na allegro - 5 za ok 100zł + dodatkowo ostrzałka, są super
Jak na razie to mam postanowienie, aby nie gromadzić niepotrzebnych rzeczy

Dzieki za trop, będę musiała się w końcu za to zabrać.

Przyszedł wreszcie wczoraj wymieniony stanik- najbliżej ideału z tych 5 rozmiarów, które mierzyłam z tego modelu.
Złożyłam rano podanie o nowy dowód, byłam na poczcie wysłać wniosek o internet Aero2 (na początek mi wystarczy) i jeszcze zdążyłam się rozejrzeć za lakierobejcami do odnowienia stołu do kuchni i wpaśc do Biedronki po wieszaczki na drzwi To wszystko w godzinę załatwiłam rowerkiem

Jestem troche przemęczona tym tygodniem, a jeszcze 3 dni
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 12:25   #1723
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
wystarczy kupić np. batonika żeby dostać kupon, który rejestruje się na rossnecie.
A to to wiem, mam ten kupon ale nie wiem czy skorzystam, jeszcze nie myślałam. Na początku pomyślałam, że gdzieś gdzie jest lepszy wybór jest takie szaleństwo i ja nie wiem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 21:47   #1724
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Coś tu zdechło?

Zajeździłam rower- pękło mi wczoraj koło. Mam już nowe, ale chyba mnie czeka zakup nowego rowerka, zwłaszcza, że teraz odległość do i z pracy mi się potroi.

Dokupiłam w drugim SP serum i krem na noc H3 oraz 2 pasty Himalaya z kuponów. Żelu Provegol nie kupię u nich, bo zrobili z niego "hit cenowy" i rabat się nie nalicza. Jutro jak wstanę, to zapoluję w trzecim SP na resztę rzeczy z mojej listy.

Suszarkę na pranie kupiłam w Lidlu wczoraj- akurat się gazetka tematyczna zaczęła Wieczorem skończyiśmy z tatą malować stół, kolor jest super, ale jednak nie da się tak idealnie tego zrobić i są prześwity/granice widoczne. W sobotę przy dziennym świetle spróbujemy jeszcze podrównać, ale ja i tak jestem zachwycona. Pasuje teraz kupić taki całkiem przezroczysty foliowy "obrus" żeby było widać blat
W sobotę wielkie wywożenie gratów i sprzątanie piwnicy. No i można już mieszkać.
Jak ja mam zostawić Stefanka?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 21:57   #1725
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A to to wiem, mam ten kupon ale nie wiem czy skorzystam, jeszcze nie myślałam. Na początku pomyślałam, że gdzieś gdzie jest lepszy wybór jest takie szaleństwo i ja nie wiem.
Ja skorzystałam, póki co dwa razy. W sumie wpadło 6 zapachów. Zastanawiam się jeszcze nad Dieslem PLus Plus (w CND kosztuje 49,99, więc wyszedłby za 30zł) i N. Campbell At night (edp 15ml albo dns 75ml - nie mogę się zdecydować - wiem, że dnsy są z założenia słabsze, ale może nawet zakładając dopsikiwanie się w ciągu dnia zużyje się wolniej niż edp 15ml?)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 07:27   #1726
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Suszarkę na pranie kupiłam w Lidlu wczoraj- akurat się gazetka tematyczna zaczęła Wieczorem skończyiśmy z tatą malować stół, kolor jest super, ale jednak nie da się tak idealnie tego zrobić i są prześwity/granice widoczne. W sobotę przy dziennym świetle spróbujemy jeszcze podrównać, ale ja i tak jestem zachwycona. Pasuje teraz kupić taki całkiem przezroczysty foliowy "obrus" żeby było widać blat
W sobotę wielkie wywożenie gratów i sprzątanie piwnicy. No i można już mieszkać.
Jak ja mam zostawić Stefanka?
No to trzymam kciuki za sprawną przeprowadzkę Stefanka weź ze sobą.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja skorzystałam, póki co dwa razy. W sumie wpadło 6 zapachów. Zastanawiam się jeszcze nad Dieslem PLus Plus (w CND kosztuje 49,99, więc wyszedłby za 30zł) i N. Campbell At night (edp 15ml albo dns 75ml - nie mogę się zdecydować - wiem, że dnsy są z założenia słabsze, ale może nawet zakładając dopsikiwanie się w ciągu dnia zużyje się wolniej niż edp 15ml?)
A ja postałam przed półką w Rossmannie myśląc czy skorzystać i stwierdziłam że nic mi się nie podoba, a na siłę nie ma co kupować. Dobrze że sobie to tak ładnie racjonalnie wytłumaczyłam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 08:09   #1727
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to trzymam kciuki za sprawną przeprowadzkę Stefanka weź ze sobą.



A ja postałam przed półką w Rossmannie myśląc czy skorzystać i stwierdziłam że nic mi się nie podoba, a na siłę nie ma co kupować. Dobrze że sobie to tak ładnie racjonalnie wytłumaczyłam.
Lepiej nie wąchać ponownie, bo a nóż się coś jednak spodoba
Ja kupiłam:
- DNS Puma Flowing - podobał mi się lata temu, z chęcią sobie go przypominam, no i podoba mi sie dalej przez tą pudrowość

- EDT Adidas Pure Lightness 50ml - trochę mnie rozczarował, bo po pewnym czasie początkową świeżość wyraźnie zastępują cytrusy

- EDT C-Thru - Emerald i Lovely garden, po 30ml - Emerald tez mi się dawno podobał, a że dla urozmaicenia wzięło mnie teraz na świeże zapachy to sięgnęłam po niego plus po ten gardenowy - pachnie raczej sadem i soczystym jabłkiem niz ogrodem, nie jest to taki tandetny, oczywisty owocowy zapach.

- DNS Beyonce Rise - na KWC ma nie za ciekawe opinie a mi sie bardzo spodobał
Heat Rush też mi się spodobał, ale chyba szybko miałabym dość jego słodyczy.


Z droższych zapachów nawet z 40% zniżką wychodzi drożej niż można kupić (z tych, które sprawdzałam jedynie Truth 30ml wychodzą korzystnie, ale jednak te konwalie potrafią zamęczyć - to bylo moje drugie podejscie, jeszcze w trakcie studiów mi si e podobały, a teraz sobie przypomniałam, dlaczego ich nie kupiłam)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 16:49   #1728
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Wpadłam na sekundkę, bo ostatnio sama nie wiem kiedy mi dni przelatują. Pracy dużo, jutro jeszcze muszę sobie zrobić małe nadgodziny (tzn. idę na 6.00, więc mam nadzieję, że wstanę jakoś o 5.00 ).

Kosmetycznie ostatnio nic nie poszalałam, ale za to coś mnie wysypało na twarzy i to pewnie od stresów jak zwykle. Wczoraj dopiero nałożyłam peeling enzymatyczny i jest ciut lepiej.
Włosy mi zaczynają odrastać i moja fruzura straciła już wygląd i lekkość jaką miałam tuż po podcięciu. Niedawno zafarbowałam odrost i znów zapuszczam włosy, bo jednak żeby jako tako wyglądały przy obecnej długości muszę albo modelować (a nie chce mi się rano), albo spać w wałkach, co też nie jest zbytnio wygodne

A tak w ogóle to chce mi się nowych lakierów, bo ostatnio zauważyłam kilka buteleczek, których zawartość zaczyna gęstnieć i robić się glutowata, więc chyba pora na kilka nowych buteleczek
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 23:31   #1729
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wpadłam na sekundkę, bo ostatnio sama nie wiem kiedy mi dni przelatują. Pracy dużo, jutro jeszcze muszę sobie zrobić małe nadgodziny (tzn. idę na 6.00, więc mam nadzieję, że wstanę jakoś o 5.00 ).

Kosmetycznie ostatnio nic nie poszalałam, ale za to coś mnie wysypało na twarzy i to pewnie od stresów jak zwykle. Wczoraj dopiero nałożyłam peeling enzymatyczny i jest ciut lepiej.
Włosy mi zaczynają odrastać i moja fruzura straciła już wygląd i lekkość jaką miałam tuż po podcięciu. Niedawno zafarbowałam odrost i znów zapuszczam włosy, bo jednak żeby jako tako wyglądały przy obecnej długości muszę albo modelować (a nie chce mi się rano), albo spać w wałkach, co też nie jest zbytnio wygodne

A tak w ogóle to chce mi się nowych lakierów, bo ostatnio zauważyłam kilka buteleczek, których zawartość zaczyna gęstnieć i robić się glutowata, więc chyba pora na kilka nowych buteleczek
A ja kupiłam podkład Pharmaceris zwężający pory, pędzel do różu z sephorowej promo i kredkę Revlon w Hebe na Rynku

Chyba na dniach się przeprowadzam...

A w pracy wszystko stoi na głowie- wreszcie się doczekaliśmy nowego systemu na poważnie.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 08:10   #1730
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Lepiej nie wąchać ponownie, bo a nóż się coś jednak spodoba
Pokaźne zakupy zrobiłaś. Ja uniknęłam na szczęście tej promocji, ale też nie ma w Rossmannie za dużo rzeczy, które mogłyby mnie skusić.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to chce mi się nowych lakierów, bo ostatnio zauważyłam kilka buteleczek, których zawartość zaczyna gęstnieć i robić się glutowata, więc chyba pora na kilka nowych buteleczek
Zdecydowanie to brzmi jak wskazanie do zakupów.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Chyba na dniach się przeprowadzam...
Trzymam kciuki za sprawną i bezbolesną przeprowadzkę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 08:55   #1731
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice:
tych drogich zapachów (myślałam o kilku) i tak nie opłacało się kupować w Rossie, nawet -40%.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 11:37   #1732
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Znów cisza w naszym wąteczku, halo halo! Jest tu ktoś?

Ja się przyznaję, że ostatnio nie miałam siły nawet tutaj zajrzeć, cały tydzień ciągnęłam nadgodziny (u nas też wchodził nowy system i wszystko się wieszało co chwilę ) i nie chciało mi się już nic po powrocie do domu. Za to dziś od rana mnie energia rozpiera. Szkoda, że pogoda się pogorszyła, ale za to zdążyłam zrobić gruntowne porządki w szafie i kosmetykach Wreszcie jest jakoś tak świeżo i czysto w pokoju

Kosmetycznie nie szaleję ostatnio, poza tonikiem Uroda Melisa i kolejnemu sprayowi do włosów (Mrs. Potters z aloesem) nic mi nie przybyło. Ale muszę w końcu uzupełnić moje lakierowe braki (i wyrzucić dziś te, które są już całkiem zgluciałe - zaraz się za to zabiorę).

Ciuchowo za to upolowałam w RE na przecenie upatrzoną duuużo wcześniej bluzę w taki jakby wężowy wzór i kolejne adidaski na koturnie zapinane na 3 rzepy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 07:52   #1733
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

No wątek nam dość poważnie podupadł.

U mnie kosmetycznie mało aktywnie, zużywam co mam w szafkach zachomikowane. Kupiłam tylko szampon i maskę do włosów farbowanych z tej nowej serii Schwarzkopf - Essence Ultime. Szampon fajny, maska jeszcze siedzi i czeka na swoją kolej.

I z racji przechodzenia przez Galerię Kazimierz kupiłam sobie w kocu mydło oliwkowe Organique, teraz już nie mam wykrętów, żeby nie spróbować ich glinki, bo już pół roku prawie siedzi w szafce.

A rzyrafka zapewne poszalała na targach w weekend.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 16:21   #1734
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No wątek nam dość poważnie podupadł.

U mnie kosmetycznie mało aktywnie, zużywam co mam w szafkach zachomikowane. Kupiłam tylko szampon i maskę do włosów farbowanych z tej nowej serii Schwarzkopf - Essence Ultime. Szampon fajny, maska jeszcze siedzi i czeka na swoją kolej.
A właśnie mnie w sobotę kusiła ta seria w Auchanie, ale mam 3 odżywki do zużycia i idzie mi to opornie. Przy krótszych włosach zużywanie jednak jest wolniejsze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 07:54   #1735
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A właśnie mnie w sobotę kusiła ta seria w Auchanie, ale mam 3 odżywki do zużycia i idzie mi to opornie. Przy krótszych włosach zużywanie jednak jest wolniejsze
Też to zauważyłam
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 22:36   #1736
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Nie poszalałam na targach za bardzo- chciałam 2 rzeczy Dr. Belter i nie znalazłam stoiska, a dam sobie głowę uciąć, że było w spisie wystawców
Skończyło się jak zwykle na lakierach- OPI Light my Sapphire i 2 ORLY- Rokoko-a go go oraz Emberstone. Zabrakło Rock it, ale to już stara kolekcja i nie wiem czy gdzieś dorwę

Mam nadzieję jutro ostatecznie się wyprowadzić, bo coraz więcej wczesniej wywiezonych rzeczy potrzebuję
Cośtam kosmetycznie dokupiłam z rzeczy potrzebnych na już i tych mniej Będę focić inwentarzyk "na swoim", bo w tej chwili poza wiadomym zapasem żeli to już sama nie wiem co mam.

Nie mogę wybrać odkurzacza od dwóch tygodni i przez to wykupili mi mikser w upatrzonym sklepie z odbiorem osobistym suszarkę do włosów kupię w Lidlu w pon- z dyfuzorem, chłodnym nawiewem i jonizacją za 59,90 to chyba dobra cena?

Zgubiłam słoik na zupę do pracy
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 17:00   #1737
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

hej dziewczyny

bez bicia sie przyznaje ze tez jestem nałogowa kosmetykoholiczka, czesto kupuje bo lubie testowac nowe rzeczy, czesto bo jest promocja tym bardziej ze dosc czesto tu sa promocje typu 3 w cenie 2 i stale cos nowego przytaszcze do domu
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 17:27   #1738
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ladnie się trzymam w kwietniu
Kupiłam zel do higieny intymnej Green Pharmacy w cnd w rossmanie za niecałe 4 zł, na Agito kupilam Pure Flowing (57 zł a w sklepach widzialam po 69-75 zł za przesylke nic nie dochodzi bo paczkomaty w kwietniu za darmo; napisałam o tym w 3 wątkach 2 dni temu i dziś już tej pumy nie ma ), maz mi kupił na Słowacji zel z olejkiem Balea i zel Radox. Mam zamiar jeszcze kupić kremy Anew z Avonu bo jako konsultantka wyjdą mnie -50%
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 08:26   #1739
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję jutro ostatecznie się wyprowadzić, bo coraz więcej wczesniej wywiezonych rzeczy potrzebuję
I jak udało się? Wiesz, że teraz miałabys Lidla koło domu jakbyś się nie przeprowadzała? Tzn. pewnie wiesz ale stwierdziłam że napiszę. I jeszcze coś tam ma być, może jakaś drogeria będzie?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie mogę wybrać odkurzacza od dwóch tygodni i przez to wykupili mi mikser w upatrzonym sklepie z odbiorem osobistym suszarkę do włosów kupię w Lidlu w pon- z dyfuzorem, chłodnym nawiewem i jonizacją za 59,90 to chyba dobra cena?
Niezła, chociaż ja kupiłam taką w Lidlu za 39.90, bardzo dobrze się sprawuje. Co prawda nie wiem czy jonizacja działa jak trzeba, bo nie mam porównania, ale jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ladnie się trzymam w kwietniu
Kupiłam zel do higieny intymnej Green Pharmacy w cnd w rossmanie za niecałe 4 zł, na Agito kupilam Pure Flowing (57 zł a w sklepach widzialam po 69-75 zł za przesylke nic nie dochodzi bo paczkomaty w kwietniu za darmo; napisałam o tym w 3 wątkach 2 dni temu i dziś już tej pumy nie ma ), maz mi kupił na Słowacji zel z olejkiem Balea i zel Radox. Mam zamiar jeszcze kupić kremy Anew z Avonu bo jako konsultantka wyjdą mnie -50%
Ja się trzymam lepiej mam na sumieniu szampon, maskę, mydło Organique i 1 żel pod prysznic.
I jak na razie może tak zostać, bo mi tak szybko czas leci ostatnio, że mam wrażenie, że zaraz koniec miesiąca.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 08:54   #1740
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Nie dostanę Pumy Dostałam wczoraj (dopiero!) mail, ze nie mają Agito nawaliło
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.