Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-02, 14:43   #1921
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć
Jak tam żyjecie w te upały? Ja ledwo Ale pewnie wczasujący się nie narzekają

Byłam dziś rano uzupełnić trochę kosmetyczne braki, kupiłam hennę, farbę do włosów, odżywkę L`Oreal do włosów, żel pod prysznic i zmywacz do paznokci. Liczyłam, że może jeszcze coś znajdę na końcówkach wyprzedaży ciuchowych, ale nic mi w oko nie wpadło. Ostatnio zrobiłam dokładny przegląd szafy i pozbyłam się ogromnej góry szmatek, sama byłam w szoku ile tego trzymałam w szafie, a wcale już w tych ubraniach nie chodziłam ze 2 lata albo i dłużej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:00   #1922
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Snow, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i oczywiście cudnych kosmetyków
Dla Ice też spóźnione wszystkiego naj naj naj

Ja wróciłam prawie tydzień temu, było super, morze w tej okolicy jest super czyste, zupełnie jak nie w Polsce i wbrew prognozom w ogóle nie padało zakochałam się w sprayu Sun Defense - najbardziej suchy olejek, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, do tego pachnie przez wiele godzin na włosach z każdym ruchem czuć monoi ułatwia też rozczesywanie, więc w ogóle bajka ostatnio dokupiłam też maskę, mam nadzieję, że też się u mnie sprawdzi

Znalazłam pierwsze swatche Essie na jesień i już tak nie zachwycają.. Do tego szary wygląda jak Miss Fancy Pants
Tu prezentują się lepiej, ale wciąż mam niedosyt
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:44   #1923
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Nina dzięki
I oczywiście ode mnie również najlepsze życzenia dla snow wszystkiego najlepszego kochana i dużo szczęścia

Swatche Essie słabe, jak skrzyżowanie jesiennych kolekcji z dwóch ostatnich lat tylko niebieski tutaj fajny. A tak się zapowiadały dobrze.
Mi przybyły 4 Essiaki - 2 już mam a 2 są w drodze - od snow przygarnęłam Maximillian Strasse Her i Vested Interest a dzisiaj kliknęłam Topless and Barefoot i Lil Boa magnetyczny. Wszystko dlatego, że mi się SH do skórek skończył i nie chciałam zamawiać samego.

Poza tym uzupełniam same niezbędniki, bo pustki mi zionęły w szafce i kupiłam korektor NYX wczoraj, bo mi ktoś zachwalał. Na razie pierwszy dzień testów i mam pozytywne wrażenia, bo kupiony wcześniej Clinique to była klapa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 15:59   #1924
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

snow, ice ode mnie również wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń

Wreszcie piątek Przetrwałam cały tydzień pracy po 10 h, bo sezon urlopowy, więc wiadomo pracy dużo a ludzi mało. Jutro chyba sobie pojadę kupić jakąś nagrodę za ten stres w ostatnich dniach
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 19:26   #1925
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi przybyły 4 Essiaki - 2 już mam a 2 są w drodze - od snow przygarnęłam Maximillian Strasse Her i Vested Interest a dzisiaj kliknęłam Topless and Barefoot i Lil Boa magnetyczny. Wszystko dlatego, że mi się SH do skórek skończył i nie chciałam zamawiać samego.

Poza tym uzupełniam same niezbędniki, bo pustki mi zionęły w szafce i kupiłam korektor NYX wczoraj, bo mi ktoś zachwalał. Na razie pierwszy dzień testów i mam pozytywne wrażenia, bo kupiony wcześniej Clinique to była klapa.
O, bardzo fajne kolory Mam T&B i bardzo go lubię Ja myślę nad kostką miniaturek - albo z wiosennej albo z letniej kolekcji, chociaż w obu najbardziej podoba mi się po jednym kolorze

Ciekawie brzmi ten korektor, daj znać, czy dalej taki dobry jak dłużej poużywasz
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wreszcie piątek Przetrwałam cały tydzień pracy po 10 h, bo sezon urlopowy, więc wiadomo pracy dużo a ludzi mało. Jutro chyba sobie pojadę kupić jakąś nagrodę za ten stres w ostatnich dniach
Koniecznie! I pochwal się, co wybrałaś

Dziewczyny, w SP znowu ankieta http://klublifestyle.pl/ankiety/wypelnij/id/1032 tym razem jakaś nowość Cleanance Expert. Ja byłam 1500któraś, a biorą pierwsze 5000 zgłoszeń, więc jeszcze jest szansa
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 11:14   #1926
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Koniecznie! I pochwal się, co wybrałaś
Perfumy Fantasy od Britney, bo były na promocji w Ross. Chciałam coś nieskomplikowanego tak na codzień, a akurat Britnejowe zapachy najbardziej mi się podobają ze wszystkich perfum od celebrytek. Poza tym ostatnio wykończyłam flakonik od J.Lopez i musiałam coś kupić w to miejsce
Skusiłam się też na eliksir do włosów Elseve, wersję odżywczą. Też bosko pachnie i mam nadzieję, że moje końcówki go polubią.

Z takich niekosmetycznych zakupów jeszcze wzięłam jagody goji, nawet smaczne, trochę jak rodzynki, ale trzeba je dłużej żuć żeby poczuć aromat
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 18:12   #1927
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Snow, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i oczywiście cudnych kosmetyków
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Znalazłam pierwsze swatche Essie na jesień i już tak nie zachwycają.. Do tego szary wygląda jak Miss Fancy Pants
Tu prezentują się lepiej, ale wciąż mam niedosyt
Mam wrażenie, że jakaś strasznie wtórna ta kolekcja Podzielam zdanie ice, wygląda to jak mix dwóch poprzednich kolekcji i w dodatku niekoniecznie udany. Chyba nie będę polowała nawet na miniaturki.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nina dzięki
I oczywiście ode mnie również najlepsze życzenia dla snow wszystkiego najlepszego kochana i dużo szczęścia
Dziękuję I wzajemnie - spóźnione, ale szczere życzenia spełnienia marzeń, samych wspaniałości i mnóstwo szczęścia i radości. Przepraszam, że przegapiłam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi przybyły 4 Essiaki - 2 już mam a 2 są w drodze - od snow przygarnęłam Maximillian Strasse Her i Vested Interest a dzisiaj kliknęłam Topless and Barefoot i Lil Boa magnetyczny.
Cieszę się, że Ci się podobają.
A czy to sprawdzony sprzedawca...? Powiem szczerze, że też widziałam tą aukcję, bo co jakiś czas poszukuję T&B, ale jakoś zawsze obawiam się o oryginalność, kupując na aukcjach...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Poza tym uzupełniam same niezbędniki, bo pustki mi zionęły w szafce i kupiłam korektor NYX wczoraj, bo mi ktoś zachwalał. Na razie pierwszy dzień testów i mam pozytywne wrażenia, bo kupiony wcześniej Clinique to była klapa.
Ja też czaję się na NYX - jaki wzięłaś odcień? Mam od nich paletkę do brwi i uwielbiam ją nieskończenie, co prawda jaśniejszego odcienia nie używam wcale, ale ciemniejszy jest perfekcyjny

Jeśli piszesz o Even Better, to rzeczywiście jest to chyba najgorszy korektor wszechczasów! Ja w tej chwili mam All About Eyes, trochę jest za ciężki, ale jak go wymieszam z kremem, to nie jest tak źle.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, ice ode mnie również wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
O, bardzo fajne kolory Mam T&B i bardzo go lubię Ja myślę nad kostką miniaturek - albo z wiosennej albo z letniej kolekcji, chociaż w obu najbardziej podoba mi się po jednym kolorze
Mam kostkę z wiosennej - moim zdaniem są piękne, ale raczej niezbyt odkrywcze.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Skusiłam się też na eliksir do włosów Elseve, wersję odżywczą. Też bosko pachnie i mam nadzieję, że moje końcówki go polubią.

Z takich niekosmetycznych zakupów jeszcze wzięłam jagody goji, nawet smaczne, trochę jak rodzynki, ale trzeba je dłużej żuć żeby poczuć aromat
Uwielbiam ten eliksir.

Jagody goji najbardziej lubię w owsiance.

U mnie kosmetycznie ostatnio mały zastój, nic nie kupuję. Może dlatego, że mam gigantyczne zapasy, nie mogę z nich wyjść i w końcu włączyłam racjonalne myślenie.
Zakochałam się w perfumach Vanille Noire z YR - nie wiem, ja do tej pory mogłam je przegapić - muszę je mieć na jesień, są niesamowite.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 18:12   #1928
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
O, bardzo fajne kolory Mam T&B i bardzo go lubię Ja myślę nad kostką miniaturek - albo z wiosennej albo z letniej kolekcji, chociaż w obu najbardziej podoba mi się po jednym kolorze
Oglądałam kostkę letnią u fryzjerki, ale nie uległam. Kusiła ale to nie było całkiem to.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ciekawie brzmi ten korektor, daj znać, czy dalej taki dobry jak dłużej poużywasz
Na razie się zapowiada i sprawdza świetnie po tych paru dniach testów, jeszcze muszę go porównać z Magiciem bo mam resztkę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziękuję I wzajemnie - spóźnione, ale szczere życzenia spełnienia marzeń, samych wspaniałości i mnóstwo szczęścia i radości. Przepraszam, że przegapiłam
No coś Ty, nic się nie stało i również dziękuję

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Cieszę się, że Ci się podobają.
A czy to sprawdzony sprzedawca...? Powiem szczerze, że też widziałam tą aukcję, bo co jakiś czas poszukuję T&B, ale jakoś zawsze obawiam się o oryginalność, kupując na aukcjach...
Kupowałam już chyba 3 razy od tego sprzedawcy, wszystko było ok. Do tej pory co prawda nigdy Essie, ale jestem dobrej myśli. Czekają już na mnie w paczkomacie, jutro po pracy odbiorę to dam znać czy wyglądają uczciwie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też czaję się na NYX - jaki wzięłaś odcień? Mam od nich paletkę do brwi i uwielbiam ją nieskończenie, co prawda jaśniejszego odcienia nie używam wcale, ale ciemniejszy jest perfekcyjny
Mam CW04 - piewszy żółty. Ładnie się wtapia i mi pasuje. Jeszcze myślę o jakimś bardzo jasnym do rozświetlania i modelowania, ale wydawały mi się strasznie różowe...

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jeśli piszesz o Even Better, to rzeczywiście jest to chyba najgorszy korektor wszechczasów! Ja w tej chwili mam All About Eyes, trochę jest za ciężki, ale jak go wymieszam z kremem, to nie jest tak źle.
Tak, Even Better, jest okropny. All About Eyes testowałam kilka lat temu i nie podobał mi się.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zakochałam się w perfumach Vanille Noire z YR - nie wiem, ja do tej pory mogłam je przegapić - muszę je mieć na jesień, są niesamowite.
Taka fajna? Muszę iść powąchać bo też mi potrzeba czegoś nowego i na nową wanilię bym miała na pewno ochotę.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, ice ode mnie również wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń
Dzięki

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Zapomniałam - kupiłam wczoraj suchy szampon Batiste Wild - będę testować w tygodniu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 07:33   #1929
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Odebrałam Topless & Barefoot - na moje niewprawne oko wygląda ok i kolor cudny mam go już na paznokciach. Słabo trochę się malowało tym kolorem cienkim pędzelkiem, ale efekt super, wszystko się wyrównało.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 13:29   #1930
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na razie się zapowiada i sprawdza świetnie po tych paru dniach testów, jeszcze muszę go porównać z Magiciem bo mam resztkę.


Mam CW04 - piewszy żółty. Ładnie się wtapia i mi pasuje. Jeszcze myślę o jakimś bardzo jasnym do rozświetlania i modelowania, ale wydawały mi się strasznie różowe...
Ja też się na niego nastawiałam - dobrze wiedzieć, że się fajnie sprawdza.
Ostatnio znowu testowałam Magica i znowu go pokochałam.
Wypada zdecydowanie najlepiej w relacji jakość - cena i pojemność.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Taka fajna? Muszę iść powąchać bo też mi potrzeba czegoś nowego i na nową wanilię bym miała na pewno ochotę.
Mnie się bardzo podoba, bardzo długo się utrzymuje, nie jest przesłodzona, na mojej skórze pięknie się rozwija.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zapomniałam - kupiłam wczoraj suchy szampon Batiste Wild - będę testować w tygodniu.
Miałam go, zapach był dla mnie zbyt intensywny, ale do działania nie miałam zastrzeżeń.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Odebrałam Topless & Barefoot - na moje niewprawne oko wygląda ok i kolor cudny mam go już na paznokciach. Słabo trochę się malowało tym kolorem cienkim pędzelkiem, ale efekt super, wszystko się wyrównało.
Super, dzięki za info. Niestety aukcja się skończyła, ale może jeszcze się pojawi.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 15:51   #1931
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Znalazłam wątek idealny dla siebie !!!!
Przyszło dzisiaj
Trele Pastele , 2 z KRK, holo Top i jeden z wyprzedaży
ImageUploadedByWizaz Forum1407940390.131260.jpg


Wysłane z iPhone ;P
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 16:19   #1932
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)



Odzyskałam dostęp do forum, ale nie wiem na jak długo

Nie było mnie tyle czasu, że sama nie wiem o czym pisać

Faktem jest, że od czasu kiedy nie zaglądam na Wizaż i blogi to moje zapasy kosmetyczne zdecydowanie zmalały. Nie oznacza to jednak, że tak całkiem wypadłam z obiegu
Mania różowa przerzuciła mi się na szminki i niezmiennie zachwycam się kredkami burżuja a ostatnio również ich matową szminką

Jakiś czas temu Ice pisałaś o depilacji laserem. Skończyłaś już zabiegi?Jak wrażenia?
Dziewczyny ode mnie w pracy też chodzą, ale jedna na laser a druga na fotoepilację i to drugie podobno wcale nie boli. Sama się nad tym zaczęłam zastanawiać, ale moja kosmetyczka namówiła mnie na wosk i teraz już mi to nie w głowie. Na łydki chodzę co 3 tygodnie (w sezonie letnim, w zimowym co 4) a na bikini co 4 i nawet jak pójdę rzadziej to nie ma większego problemu. Nie wiem jak mogłam męczyć się z maszynką tyle czasu :/

Nina, super, że jednak wyjechaliście
Ja w tym roku trafiłam idealnie z pogodą nad morzem, w dodatku zabraliśmy rowery i to była najlepsza decyzja. Codziennie kilkadziesiąt km lasem lub nad zatoką

A jutro jedziemy do Turcji Nie obyło się bez przygód i nerwów, ale mam nadzieję, że ostatecznie nie będziemy żałować.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2014-08-13 o 16:27
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 08:28   #1933
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Faktem jest, że od czasu kiedy nie zaglądam na Wizaż i blogi to moje zapasy kosmetyczne zdecydowanie zmalały. Nie oznacza to jednak, że tak całkiem wypadłam z obiegu
Mania różowa przerzuciła mi się na szminki i niezmiennie zachwycam się kredkami burżuja a ostatnio również ich matową szminką

A jutro jedziemy do Turcji Nie obyło się bez przygód i nerwów, ale mam nadzieję, że ostatecznie nie będziemy żałować.


Moje może nie zmalały w czasie, kiedy mniej zaglądałam na Wizaż, ale za to na pewno mniej ekscytują mnie wszelkie nowości - bywało, że dowiadywałam się o nich z kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Udanego wyjazdu!

Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę lakierów OPI? Mam ochotę na dwa kolory, ale boję się naciąć na podróbki
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 20:25   #1934
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Moje zbiory stałe rosną!
Mój mąż nie moze juz patrzecna kosmetyki! Złości się jak znów cos do domu przyniosę


Wysłane z iPhone ;P
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 12:03   #1935
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jagody goji najbardziej lubię w owsiance.

Zakochałam się w perfumach Vanille Noire z YR - nie wiem, ja do tej pory mogłam je przegapić - muszę je mieć na jesień, są niesamowite.
Ja zajadam je z jogurtem naturalnym i płatkami (owsiane, jęczmienne, orkiszowe - co się trafi ).

Też chcę na jesień jakieś nowe "ciężkie" perfumy, coś górnopółkowego może tym razem, bo ostatnio jednak kupowałam tańsze zapachy. Z drugiej strony powoli dobijam do dna Elle YSL, a koleżanka z pracy twierdzi, że z moich wszystkich zapachów ten najbardziej do mnie pasuje i rozmyślam czy jednak nie kupić sobie drugiego flakonika

A jutro zamierzam zajrzeć co nowego w sieciówkach, już myślę powoli ubraniowo o jesieni.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 07:13   #1936
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Halo, halo! Zagląda tu ktoś?

Dziewczyny, pamiętam że kilka z Was miało swojego czasu Flowerbombki, myślicie że się opłaca kliknąć EDT? http://www.dolce.pl/viktor-rolf/flowerbomb/2503.php5
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 10:46   #1937
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja też się na niego nastawiałam - dobrze wiedzieć, że się fajnie sprawdza.
Ostatnio znowu testowałam Magica i znowu go pokochałam.
Wypada zdecydowanie najlepiej w relacji jakość - cena i pojemność.
Jeszcze nie zrobiłam porównania z Magiciem ale jestem dalej bardzo zadowolona z tego NYX. Chyba dokupię jeszcze jakiś z tych bardzo jasnych i będę coś próbować modelować, tylko tego różu się boję.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba, bardzo długo się utrzymuje, nie jest przesłodzona, na mojej skórze pięknie się rozwija.
Jeszcze nie miałam czasu iść powąchać. Ale mam ochotę na nowe pachnidło.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Odzyskałam dostęp do forum, ale nie wiem na jak długo
Witaj wizażanko marnotrawna

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu Ice pisałaś o depilacji laserem. Skończyłaś już zabiegi?Jak wrażenia?
Dziewczyny ode mnie w pracy też chodzą, ale jedna na laser a druga na fotoepilację i to drugie podobno wcale nie boli. Sama się nad tym zaczęłam zastanawiać, ale moja kosmetyczka namówiła mnie na wosk i teraz już mi to nie w głowie. Na łydki chodzę co 3 tygodnie (w sezonie letnim, w zimowym co 4) a na bikini co 4 i nawet jak pójdę rzadziej to nie ma większego problemu. Nie wiem jak mogłam męczyć się z maszynką tyle czasu :/
Dopiero 17.09. mam drugi zabieg, co 8 tygodni mi zaleciła dziewczyna wykonująca zabieg i jeszcze musiałam trafić w okres po wyjeździe służbowym, żeby nie siedzieć kilka h w aucie z bolącym wiadomo czym. Ale na razie po tym jednym jestem zadowolona z efektów, nawet bardzo. Pewnie jeszcze nie można powiedzieć wiele o długotrwałych efektach, ale nie muszę już sięgać codziennie po maszynkę.
A fotodepilacja podobno nie boli ale i nie działa na długo. A laser podobno daje dużo lepsze efekty, ale boli strasznie.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A jutro jedziemy do Turcji Nie obyło się bez przygód i nerwów, ale mam nadzieję, że ostatecznie nie będziemy żałować.
Udanego wyjazdu.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę lakierów OPI? Mam ochotę na dwa kolory, ale boję się naciąć na podróbki
Ja nie mam nikogo. Kupowałam w zeszłym roku set miniaturek ale nie pamiętam już od kogo.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Halo, halo! Zagląda tu ktoś?
Ja nie zaglądałam bo przez 2 tygodnie miałam masakrę w pracy przez zastępstwa urlopowe. Na szczęście od poniedziałku wszystko wróci do normy.

Kosmetycznie w tej połowie miesiąca już nie szaleję, wczoraj jedynie kupiłam 2 półlitrowe żele Palmolive z jakiejś nowej orientalnej serii, ale nie mam nic w zapasach, wiec to się wybacza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 22:40   #1938
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

I ja powracam po urlopowej nieobecności- odpoczęłam sobie trochę w podkarpackiem. I już myślę o następnym wolnym

Kupiłam w końcu fuji x20
Kosmetycznie to nawet nie wiem sama co u mnie słychać Ostatnim zakupem jest dwufazowy żel pod prysznic Joanny bzowy i 2 tusze Gosh z 40% promocji z Wispolu
Ale mogę już zrobić zdjęcia zbiorom

Też ostatnio chyba najbardziej lubię malować usta i szaleję z mocnymi kolorami do pracy
Ale powoli moje serce powraca do cieni, więc może niedługo i ja wrócę do cieniowania..

Nadeszła najładniejsza pora roku na rower
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 21:05   #1939
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice

Dobrze kojarzę, że lubisz szafirowy peeling do twarzy Yoskine?
Jak znasz Face & Look boxy, to można za 39,99 kupić pudełko m.in z tym peelingiem. Oprócz niego:

  • CELIA NAIL EXPERT 4 IN 1 FAST DRY TOP COAT
  • YOSKINE DEMAKIJAŻ PRZECIWZMARSZCZKOWY PŁYN MICELARNY DO KAŻDEGO RODZAJU CERY
  • JOANNA SENSUAL - OLIWKA ŁAGODZĄCA PODRAŻNIENIA PO DEPILACJI W SPRAYU 150 ML
  • VERONA SPA&WELLNESS MINERALNA MASECZKA OCZYSZCZAJĄCA 4D
  • VERONA ALGI MORSKIE KREM DO TWARZY I CIAŁA 250ML
  • GREEN PHARMACY - PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM ODŻYWCZY RÓŻA
  • PERFECTA BODY KREM ZMIĘKCZAJĄCY NA PĘKAJĄCE PIĘTY
  • NAJNOWSZY NUMER MAGAZYNU FACE&LOOK
Są też inne boxy (trzeba się zarejestrować na stronie)

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Też ostatnio chyba najbardziej lubię malować usta i szaleję z mocnymi kolorami do pracy
U mnie od ponad roku trwa faza na mocne usta
Moja ostatnia miłość to Hi def plum z Avonu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 19:09   #1940
czternastka
Rozeznanie
 
Avatar czternastka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 945
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Witajcie! Przyłączam się. Mam sporą kolekcję żeli pod prysznic i lakierów do paznokci. Ostatnio staram się ograniczać kupowanie, z różnym skutkiem. Obniżki i promocje często mnie pokonują. Kupuję głównie w Internecie.
czternastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 23:28   #1941
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
U mnie od ponad roku trwa faza na mocne usta
Moja ostatnia miłość to Hi def plum z Avonu
Tyle mają fajnych kolorów ostatnio, ale nie umiem sobie nic dobrać jakoś
Powinnam niedługo zużyć 2 szminki to może się odważę

Tak słabego miesiąca pod względem zużyć to chyba w życiu nie miałam- wyrzuciłam zaledwie 1 opakowanie po żelu pod prysznic w sierpniu Fakt, wzięłam się trochę za zapasy miniaturek. Ale wcale mi się nie chce używać całego mnóstwa rzeczy
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2014-09-07 o 23:31
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 09:23   #1942
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej wszystkim! Co u Was?

Ostatni miesiąc to moja porażka kosmetyczna najgorsze, że nawet jak mam wyrzuty sumienia, to szybko przechodzą :
Moim wielkim odkryciem jest seria Manuka - pasta oczyszczająca stosowana jak maseczka działa cuda, świetnie uzupełniają się z tonikiem, no cudo

Czemu jesień przyszła tak szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jj3.jpg (92,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jj4.jpg (51,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bath2.jpg (79,6 KB, 27 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 13:13   #1943
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej! U mnie kilka ostatnich dni to była tragedia, w życiu chyba nic mnie tak nie bolało jak potrójne zapalenie zębów Na szczęście po antybiotyku już mi powoli mija.

W piątek byłam ostatni raz w Wawie, miała ustny egzamin na koniec studiów podyplomowych i zgarnęłam piąteczkę W sobotę byłam na weselu, na szczęście zęby się uspokoiły trochę na ten czas i bawiłam się bardzo dobrze

Z serii Ziaja Manuka mam krem na noc z kwasem migdałowym i preparat punktowy, ale kuszą mnie pozostałe produkty

Warszawianki, czy któraś z was chciałaby się wybrać na Targi Beauty Forum w ten weekend? Dostałam zaproszenie i nie skorzystam
http://www.beauty-fairs.com.pl/index.php?id=18122
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 23:13   #1944
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Co u Was?

Ostatni miesiąc to moja porażka kosmetyczna najgorsze, że nawet jak mam wyrzuty sumienia, to szybko przechodzą :
Moim wielkim odkryciem jest seria Manuka - pasta oczyszczająca stosowana jak maseczka działa cuda, świetnie uzupełniają się z tonikiem, no cudo

Czemu jesień przyszła tak szybko
Aaale jakie słodkie to szaleństwo
Mnie się udaje we wrześniu poskromić różne zapędy, głównie z powodu 2 mandatów , październikowego wesela koleżanki i listopadowej wyprawy do UK. Jak na razie kupiłam tylko żel do mycia twarzy SoBio na carrefourowej wyprzedaży (miałam kiedyś peeling z granulkami i był super) oraz dziś zostałam zmuszona do zakupu kolejnego żelu pod prysznic z Avonu (idiotyczna promocja na 3rzeczy a zabrakło 1 sztuki dla klientki więc musiałam coś sobie dobrać). Trochę mi ruszyły zużycia, ale resztek szminek jednak we wrześniu nie wykończę. Drogerie omijam szerokim łukiem, z gazetek od dawna żadna promocja mnie nie rusza. Perfumy zużyłam i jedne oddałam koleżance więc tu mnie zaczyna wiercić, ale jestem zacofana w nowościach jak jakiś jaskiniowiec
manukowa Ziaja kusi i mnie od wakacji, ale nie będę robić zapasów. A w ramach pasto-maseczki zużywam po siostrze spadkowy Apis z białą glinką i cynkiem.

Włączyli mi kaloryfery Jutro poodkręcam, może to ukróci moje ostatnie obżarstwo wieczorne
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hej! U mnie kilka ostatnich dni to była tragedia, w życiu chyba nic mnie tak nie bolało jak potrójne zapalenie zębów Na szczęście po antybiotyku już mi powoli mija.

W piątek byłam ostatni raz w Wawie, miała ustny egzamin na koniec studiów podyplomowych i zgarnęłam piąteczkę W sobotę byłam na weselu, na szczęście zęby się uspokoiły trochę na ten czas i bawiłam się bardzo dobrze

Warszawianki, czy któraś z was chciałaby się wybrać na Targi Beauty Forum w ten weekend? Dostałam zaproszenie i nie skorzystam
http://www.beauty-fairs.com.pl/index.php?id=18122
Biedactwo ja się muszę na przegląd wybrać..

Gratulacje

Ja bym chętnie poszła na jakieś targi, ale do tego potrzebuję wygranej w totka

Pozdrawiam wszystkich
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 09:00   #1945
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaale jakie słodkie to szaleństwo
Mnie się udaje we wrześniu poskromić różne zapędy, głównie z powodu 2 mandatów

Włączyli mi kaloryfery Jutro poodkręcam, może to ukróci moje ostatnie obżarstwo wieczorne

Biedactwo ja się muszę na przegląd wybrać..
Co znowu przeskrobałaś? Za każdym razem, jak jadę Lubicz, to przypomina mi się Twoja historia ze skrętem na zakazie przed Białym Domkiem

U mnie jeszcze nie grzeją, ale mi jest ostatnio i tak cały czas gorąco. Za to dziś obudziłam się i zobaczyłam TŻ owiniętego w mój niebieski, puchaty, zdecydowanie na niego za mały szlafrok. Myślałam, że pęknę ze śmiechu

Ja teraz będę chyba chodzić do dentysty co kilka miesięcy, żeby tylko na 100% to już się nie powtórzyło Z drugiej strony musiałabym też robić za każdym razem prześwietlenie, bo w tym przypadku wszystko działo się w środku, na zewnątrz nic nie było widać
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 09:53   #1946
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ostatni miesiąc to moja porażka kosmetyczna najgorsze, że nawet jak mam wyrzuty sumienia, to szybko przechodzą
Ale jaka fajna porażka, same cudeńka nie ma powodu mieć wyrzutów sumienia więc nic dziwnego, że szybko przechodzą

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hej! U mnie kilka ostatnich dni to była tragedia, w życiu chyba nic mnie tak nie bolało jak potrójne zapalenie zębów Na szczęście po antybiotyku już mi powoli mija.
Ojejku, współczuję, to musi być koszmar. Kuruj się.
No i gratuluję zakończenia podyplomówki, wylecz zęby i oblej to.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaale jakie słodkie to szaleństwo
Mnie się udaje we wrześniu poskromić różne zapędy, głównie z powodu 2 mandatów , październikowego wesela koleżanki i listopadowej wyprawy do UK. Jak na razie kupiłam tylko żel do mycia twarzy SoBio na carrefourowej wyprzedaży (miałam kiedyś peeling z granulkami i był super) oraz dziś zostałam zmuszona do zakupu kolejnego żelu pod prysznic z Avonu (idiotyczna promocja na 3rzeczy a zabrakło 1 sztuki dla klientki więc musiałam coś sobie dobrać). Trochę mi ruszyły zużycia, ale resztek szminek jednak we wrześniu nie wykończę. Drogerie omijam szerokim łukiem, z gazetek od dawna żadna promocja mnie nie rusza. Perfumy zużyłam i jedne oddałam koleżance więc tu mnie zaczyna wiercić, ale jestem zacofana w nowościach jak jakiś jaskiniowiec
Ja też we wrześniu grzecznie całkowicie - przybył mi tylko wysuszacz Poshe i róż W7. Wczoraj odebrałam od koleżanki, ale na razie wysuszacz poleży, bo dokańczam resztki. Poza tym nic i nic nie przybędzie już chyba bo trochę też ten miesiąc jest dla mnie kiepski finansowo, zresztą w ogóle jest kiepski bez wdawania się w szczegóły. Schudłam strasznie i mam kupę stresów i wydatki w perspektywie.

W nowościach i gazetkach też nie wiem co piszczy, wczoraj tylko kupiłam Glamour ze zniżkami ale to dlatego, że muszę kilka rzeczy kupić teraz i mi się pewnie trochę przyda. Mam upatrzoną torbę w Mohito, potrzebna mi duża, bo też idę na podyplomówkę od października i muszę gdzieś mieścić zeszyt , i muszę znaleźć koniecznie jakieś botki płaskie fajne, liczę że wybiorę coś i potem kupię ze zniżką. Potrzebny mi też jakiś sweter, spodnie i kurtka, ale tu już wiem, że zainwestuję w skórzaną ramoneskę i pewnie z jakiegoś sklepu do którego zniżek nie ma. I jeszcze walizkę muszę kupić pilnie.

Kosmetycznie to tylko planuję się pokwasić, w tym roku chcę przetestować serum Bielendy, o to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...um.html&next=1 i w związku z tym muszę dokupić też filtr, dobry nawilżacz i jakieś serum nawilżające. I to są moje plany kosmetyczne na październik. No chyba że pojadę do siostry jak planuję to pewnie przywiozę coś stamtąd.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

U mnie też jeszcze kaloryfery zimne, a mam teraz urlop i siedzę w domu, więc cierpię trochę, gardło mi dokucza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 11:11   #1947
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hej! U mnie kilka ostatnich dni to była tragedia, w życiu chyba nic mnie tak nie bolało jak potrójne zapalenie zębów Na szczęście po antybiotyku już mi powoli mija.
O rany, nawet sobie nie chcę wyobrażać, co przeżywałaś
Dobrze, że już jest lepiej
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Aaale jakie słodkie to szaleństwo
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale jaka fajna porażka, same cudeńka nie ma powodu mieć wyrzutów sumienia więc nic dziwnego, że szybko przechodzą
Gdzie, jak nie tu, znajdę zrozumienie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też we wrześniu grzecznie całkowicie - przybył mi tylko wysuszacz Poshe i róż W7. Wczoraj odebrałam od koleżanki, ale na razie wysuszacz poleży, bo dokańczam resztki. Poza tym nic i nic nie przybędzie już chyba bo trochę też ten miesiąc jest dla mnie kiepski finansowo, zresztą w ogóle jest kiepski bez wdawania się w szczegóły. Schudłam strasznie i mam kupę stresów i wydatki w perspektywie.
Mam nadzieję, że wszystko szybko się jak najlepiej ułoży dbaj o siebie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W nowościach i gazetkach też nie wiem co piszczy, wczoraj tylko kupiłam Glamour ze zniżkami ale to dlatego, że muszę kilka rzeczy kupić teraz i mi się pewnie trochę przyda. Mam upatrzoną torbę w Mohito, potrzebna mi duża, bo też idę na podyplomówkę od października i muszę gdzieś mieścić zeszyt , i muszę znaleźć koniecznie jakieś botki płaskie fajne, liczę że wybiorę coś i potem kupię ze zniżką. Potrzebny mi też jakiś sweter, spodnie i kurtka, ale tu już wiem, że zainwestuję w skórzaną ramoneskę i pewnie z jakiegoś sklepu do którego zniżek nie ma. I jeszcze walizkę muszę kupić pilnie.

Kosmetycznie to tylko planuję się pokwasić, w tym roku chcę przetestować serum Bielendy, o to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...um.html&next=1 i w związku z tym muszę dokupić też filtr, dobry nawilżacz i jakieś serum nawilżające. I to są moje plany kosmetyczne na październik. No chyba że pojadę do siostry jak planuję to pewnie przywiozę coś stamtąd.

[/COLOR]U mnie też jeszcze kaloryfery zimne, a mam teraz urlop i siedzę w domu, więc cierpię trochę, gardło mi dokucza.
Ja ostatnio kupiłam rozkloszowaną spódnicę Harmni (ostatnia, przeceniona z 280 na 100zł), uwielbiam takie fasony w Mohito kupiłam dwie bluzki, ale chyba w nich nie pochodzę, skoro się tak ochłodziło także też powinnam zainwestować w swetry.. a ładne botki ma w tym roku Lasocki

Na jaki kierunek idziesz?

Mój TŻ leci w październiku do Mediolanu, ale nie wiem, co warto kupić we Włoszech

U mnie też kaloryfery zimne, i pewnie szybko nie odpalą, skoro ma być jeszcze ok.20 stopni - piję herbatę dosłownie jedną za drugą

No i najważniejsze, mamy jutro trzymać kciuki?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2014-09-26 o 11:12
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 17:36   #1948
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam rozkloszowaną spódnicę Harmni (ostatnia, przeceniona z 280 na 100zł), uwielbiam takie fasony w Mohito kupiłam dwie bluzki, ale chyba w nich nie pochodzę, skoro się tak ochłodziło także też powinnam zainwestować w swetry.. a ładne botki ma w tym roku Lasocki
Też ostatnio uwielbiam rozkloszowane, ale tak schudłam, że ciężko mi cokolwiek kupić a i te, które mam lecą ze mnie strasznie. No ale może nadrobię.

Dzisiaj oglądałam właśnie Lasockiego w CCC ale bez szału, to co mi wpadło w oko to na nodze już niekoniecznie wyglądało. Czuję że będzie problem, a zimno jest jak nie wiem.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Na jaki kierunek idziesz?
Wycena nieruchomości.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Mój TŻ leci w październiku do Mediolanu, ale nie wiem, co warto kupić we Włoszech
em chyba była niedawno to pewnie wie ja jak byłam to nie przywiozłam nic bo nawet do żadnej drogerii nie trafiłam. Pochowane musiały być dobrze w tym Rzymie albo za dużo innych bodźców było.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
No i najważniejsze, mamy jutro trzymać kciuki?
Ano trzymajcie, nie zaszkodzi, chociaż mi to nawet kciuki całego narodu raczej w tym roku nie pomogą.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 07:58   #1949
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

http://www.lusterko.net/2014/04/co-w...zech-moja.html

Przede wszystkim Urban Decay i Lush, warto zerknąć też na Too Faced i KIKO
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 10:51   #1950
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzisiaj oglądałam właśnie Lasockiego w CCC ale bez szału, to co mi wpadło w oko to na nodze już niekoniecznie wyglądało. Czuję że będzie problem, a zimno jest jak nie wiem.

em chyba była niedawno to pewnie wie ja jak byłam to nie przywiozłam nic bo nawet do żadnej drogerii nie trafiłam. Pochowane musiały być dobrze w tym Rzymie albo za dużo innych bodźców było.

Ano trzymajcie, nie zaszkodzi, chociaż mi to nawet kciuki całego narodu raczej w tym roku nie pomogą.
W sumie racja, mi się podobały jedne z nubuku, po przymierzeniu super, bardzo wygodne, a po dotarciu do lustra okazało się, że wyglądam w nich jak z baru country, bo mają noski wygięte w stylu kowbojek

Szkoda, bo skoro Tobie się nie udało nic znaleźć, to podejrzewam, że facetowi tym bardziej

Mam nadzieję, że jednak podziałały?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
http://www.lusterko.net/2014/04/co-w...zech-moja.html

Przede wszystkim Urban Decay i Lush, warto zerknąć też na Too Faced i KIKO
Dzięki zupełnie zapomniałam, że niedawno byłaś we Włoszech! Od dawna marzy mi się baza UD, od niedawna () Naked3, poszperam jeszcze o reszcie marek

U nas "urodziny" B&BW i wczoraj była promocja kup 2 rzeczy a 2 kolejne za grosz, oczywiście wzbogaciłam się o żele, balsam, kupiłam też mydła do rąk a już nie miałam żadnych zapasów żeli
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.