Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 08:07   #1
beattka_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
Exclamation

Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!


Witam! Mam 18 Lat I Mam Duże Kompleksy Z Powodu Biustu I Nie Tylko! Ostatnio Znalazłam W Sklepie Na Wystawie Krem Ujędrniający I Powiększający Piersi BIELENDA SEXYLOOK I Kosztuje Ok. 20 Zł! Czy Warto Kupić Taki Krem? Czy Nie Będe Mieć Zadnych Powikłań Ze Względu Na Mój Wiek?
beattka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 08:13   #2
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

ja myslę że możesz ćwiczyć tą partię ciała

właśnie 5 min temu przeczytałam , że mozna robić pompki / pompki do ściany ..
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 17:32   #3
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Kup sobie krem eris body art(45zł) jest do miseczki ab oraz c. Ja uzywałam do ab i rzeczywiście biust był ładniejszy. Szczerze... w Bielendę nie wierzę...sorry. Są też tabletki bust up czy coś takiego, mozesz spróbować a moze jeszcze Ci urośnie? Jesteś młodziutka więc wszystko mozliwe
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 07:57   #4
Zegarkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 119
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

ja masuję balsamami i faktycznie zwiększyłam miskę o jeden rozmiar ale największy efekt dała dieta : dużo jedzenia ale też dużo ćwiczeń. Nie tyjesz a biust rośnie
Zegarkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 11:35   #5
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

DZiewczyny wierzcie mi, ze mały biust to błogosławieństwo.

Ja miałam mały do 17 rż (okres dostałam w wieku 11 lat) i od tego czasu zaczeły mi rosnąć. z miseczki a małe b urosły mi do c,d! Sama chętnie bym sobie biust zmniejszyła, gdyż jest uciążliwy w codziennym życiu, nie mówiąc już o tym, że bez stanika jest mi po prostu niewygodnie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 15:39   #6
kiki2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez beattka_89 Pokaż wiadomość
Witam! Mam 18 Lat I Mam Duże Kompleksy Z Powodu Biustu I Nie Tylko! Ostatnio Znalazłam W Sklepie Na Wystawie Krem Ujędrniający I Powiększający Piersi BIELENDA SEXYLOOK I Kosztuje Ok. 20 Zł! Czy Warto Kupić Taki Krem? Czy Nie Będe Mieć Zadnych Powikłań Ze Względu Na Mój Wiek?

Hejka Spokojnie, ten krem jest rewelacyjny)Przy stosowaniu dwa razy dziennie starcza nawet na trzy tygodnie,a efekty są porażające...oczywiście pozytywnie)
Przy wmasowaniu czujesz przyjemne mrowienie,a po paru dniach biust nabiera jędrości i optycznego powiększenia) Stosowałam też z Eveline do biustu i marny efekt.Polecam Ci gorąco z Bielendy,a im wcześniej wiekowo stosujemy te specyfiki to lepiej,bo biust wygląda w późniejszym wieku bardziej ponętnie i jędrniej
Pozdrawiam
kiki2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 18:14   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Nie ma czegos takiego jak nieoperacyjne stale powiekszenie biustu.

Kremy dzialaja tylko na skore i to ta zluszczajaca sie warstwe,poprawia jedrnosc skory i tyle.
do tego cwiczenia i diata a przede wszytskim dobry stanik i akceptacja siebie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 15:44   #8
KiSSSieL
Raczkowanie
 
Avatar KiSSSieL
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 360
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

właśnie zamierzam sobie kupić ten krem na biust bielendy. Miałam z tej serii krem na pośladki i efekt był ogromny! Po dwóch tygodniach podniosły mi się i ujędrniły Skoro ten na pośladki tak działał to myślę że ten na biust też zadziała.
__________________
NA WYMIANĘ:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10047254 #post10047254

dokładka 26 stycznia! POST 40,42,44

wish
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10297287 %20#post10297287
KiSSSieL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 16:02   #9
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

O, to może i ja kupię ;P
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 20:23   #10
Mandarin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

a nie myslicie ze sa takie kremy ktore zawieraja skladniki ktore moga "przejsc" przez skore i jednak jakos wplynac na rozwoj tkanki tluszczowej????
Mandarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 20:33   #11
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

W sensie że co ma się z nią stać?
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 23:13   #12
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Najlepiej taki biust pokochać Też miałam fazy na powiększanie biustu, można troszkę go powiększyć ziołami - koper włoski ma takie działanie...właściwie to do końca nie pamiętam jak konkretnie oddziaływał, ale można było zauważyć, że coś się z piersiami dzieje. Niestety z organizmem też, więc nie polecam takich metod! (myślę, że tak samo działają tabletki na powiększanie biustu). Kremu możesz używać, ale to poprawi jędrnośc skóry, może troszke optycznie wydadzą się większe, ale przecież tak naprawdę nic nie urosną Najłatwiej jest pokochać to co się ma np. znaleźć takiego osobnika płci męskiej, który będzie Ci powtarzał, że Twój biust jest najpiękniejszy aż sama się o tym przekonasz A poza tym wygodniej jest mieć mniejsze piersi niż większe
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 00:09   #13
KiSSSieL
Raczkowanie
 
Avatar KiSSSieL
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 360
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

ja również nie wierzę, że po kremie piersi urosną, ale liczę że poprawi się trochę ich kształt Ostatnio dużo schudłam i chciałam, żeby wyglądały troszkę lepiej:P ponoć są jakieś ćwiczenia na jędrność biustu. Może ktoś zna takie i tu zaprezentuje?
__________________
NA WYMIANĘ:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10047254 #post10047254

dokładka 26 stycznia! POST 40,42,44

wish
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10297287 %20#post10297287
KiSSSieL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 10:00   #14
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez KiSSSieL Pokaż wiadomość
ja również nie wierzę, że po kremie piersi urosną, ale liczę że poprawi się trochę ich kształt Ostatnio dużo schudłam i chciałam, żeby wyglądały troszkę lepiej:P ponoć są jakieś ćwiczenia na jędrność biustu. Może ktoś zna takie i tu zaprezentuje?
Wszelkie ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej będą tutaj dobre - tzn np ściskanie piłeczki rękoma na wysokości piersi, ćwiczenia na siłowni np. na "motylku", podnoszenie hantelek. Jest troszkę tych ćwiczeń, znajdź w internecie rysunki do nich, bo tak na opis to nie bardzo można zrozumieć
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 15:31   #15
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez KiSSSieL Pokaż wiadomość
ja również nie wierzę, że po kremie piersi urosną, ale liczę że poprawi się trochę ich kształt Ostatnio dużo schudłam i chciałam, żeby wyglądały troszkę lepiej:P ponoć są jakieś ćwiczenia na jędrność biustu. Może ktoś zna takie i tu zaprezentuje?
Kształt piersi mogą poprawić ćwiczenia i noszenie dobrze dopasowanego stanika
Nie wydaje mi się, że krem mógł go zmienić.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 17:56   #16
Mandarin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

w sensie że wpłynie na jej rozwój,będzie stymulował tkankę do produkcji mięska , nie wiem, nie jestem specjalistką, ale skoro są "spalacze" w kremach, to może znajdzie się jakiś "wypychacz"
oczywiście piszę na "chłopski" rozum, wiecie, może jakaś nadzieja jest w tej chemii a moich cycątek raczej nie pokocham, chociażby ze względu na to że jakkolwiek chciałabym je dostrzec to nikną przy wielkim zadzie, z którego chyba nigdy nie schudne...
Mandarin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 09:39   #17
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Ja jestem zdania, że te kremy ewentualnie mogą polepszyć stan skóry na piersiach - ujedrnić ją, przez co oczywiście będzie ładniejsza. Natomiast to "powiększenie" czy jakieś zaokrąglenie piersi, to złudzenie optyczne dzięki zawartości substancji silikonowych w tych balsamach Warto sobie postosować, bo czemu nie...ale taki efekt będzie prawdopodobnie do starcia się kremu, nie na stałe
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:17   #18
aboutagirl
Przyczajenie
 
Avatar aboutagirl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

a jesli nie mam 18 tylko takie 16,5 powiedzmy to tez moge taki krem zastosowac?
aboutagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:26   #19
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Nie wiem jak z kremem, ale na pewno możesz dobrać odpowiedni stanik.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 18:07   #20
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

a ja jak mam 16lat tez moge go kupić? bo prawie cyckow nie mam tzn.mi są nie potrzebne, niby do czego? i jest wygodnie bez cyckow, ale ale ludzie sie smieją ze mnie a to mnie bardzo rani i krzywdzi bo to nie moja wina jaka jestem...zmienilabyhm wiele ale co ja poradze ze sie nie da?
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 20:00   #21
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez agnieszka015 Pokaż wiadomość
a ja jak mam 16lat tez moge go kupić? bo prawie cyckow nie mam tzn.mi są nie potrzebne, niby do czego? i jest wygodnie bez cyckow, ale ale ludzie sie smieją ze mnie a to mnie bardzo rani i krzywdzi bo to nie moja wina jaka jestem...zmienilabyhm wiele ale co ja poradze ze sie nie da?
Szkoda kasy na ten krem. Masz 16 lat i piersi Ci urosną. Ja mam 27l a piersi też mam małe, albo za małe dla mnie. Przyjdzie czas na dzidzię to i piersi urosną.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:46   #22
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

na jaką dzidzie?!? ja nie zamierzam miec dziecka, nigdy.

przeciez nie bede rodzila go po to, żeby mi cycki urosly tzn.ja wiem, ze ludzie płodzą i są w sumie jak zwierzęta ale nio bez przesady, lekka przesada.
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:39   #23
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

W tym momencie co za różnica czy będziesz miała dziecko czy nie? (swoją drogą przyjdzie taki moment że będziesz chciala). Masz 16 lat, rozwijasz się i mogą Ci jeszcze urosnąć. Zamiast narzekać, to weź się za codzienne masowanie ich, najlepiej z jakimś balsamem.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:56   #24
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Polecam krem M.J.Piaubert Dekolt 3D.
Jest super... nic wiecej nie dodam. Prawie kazda moja kolezanka ktora uzywala byla zachwycona. Tylko troche drogi... 500zl.
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 17:54   #25
katharina2603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

balsamy do biustu są dobre jeżeli się regularnie stosuje. osobiście polecam =]
katharina2603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 09:34   #26
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

serio? ja kiedyś miałam jeden, regularnie stosowałam ok. 3 miesiące i nic :/ teraz juz tylko liczę, że po ciąży mi trochę urośnie, choć to też róznie bywa
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:25   #27
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Racibórz.
Wiadomości: 242
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Ja mam takie małe pytanko
Mam 17 lat i mam nieduzy biust.Wcąz obawiam sie,że taki mi zostanie,mimo,że moja mam ma rozmiar B-C. A u mnie w rodzinie nie było takiego przypadku,że któras kobieta nie miała biustu,u taty tak samo.Czy może mi jeszcze urosnąc biust?Pierwszy okres dostałam dopiero w drugiej gimnazjum,moja mam mówi,że po prostu wolno dojrzewam...dodatkowo jestem szczupła,ale biust mam malutki i mimo wszystko mam wątpliwości.
__________________

xTomsxSweetxPussycatx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 02:11   #28
Error
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Oczywiście że urośnie.
Mam obecnie 19 lat a od 17 roku życia z miseczki B przybyło mi do C
Error jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 14:06   #29
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez xTomsxSweetxPussycatx Pokaż wiadomość
Ja mam takie małe pytanko
Mam 17 lat i mam nieduzy biust.Wcąz obawiam sie,że taki mi zostanie,mimo,że moja mam ma rozmiar B-C. A u mnie w rodzinie nie było takiego przypadku,że któras kobieta nie miała biustu,u taty tak samo.Czy może mi jeszcze urosnąc biust?Pierwszy okres dostałam dopiero w drugiej gimnazjum,moja mam mówi,że po prostu wolno dojrzewam...dodatkowo jestem szczupła,ale biust mam malutki i mimo wszystko mam wątpliwości.
Nie ma czegoś takiego jak rozmiar B lub C. 60C i 90C to dwa różne rozmiary! A takie 60C jest sporo mniejsze niż 80A!

Zobacz tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=16
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:16   #30
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Racibórz.
Wiadomości: 242
Dot.: Mam Mały Biust! Kremy Powiększające Piersi! Nie Operacyjne Powiększanie Piersi!

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak rozmiar B lub C. 60C i 90C to dwa różne rozmiary! A takie 60C jest sporo mniejsze niż 80A!

Zobacz tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...9&postcount=16
Okej,wiec moja mam ma spore C.Moge tak powiedzieć?Tak czy inaczej nie odpowiedziałaś na moje pytanie
ale dziiekuję a odp powyżej
__________________

xTomsxSweetxPussycatx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-20 14:46:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.