Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 15:42   #1921
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Effpe, ile was kosztowal paszport dla Mayi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:46   #1922
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Emilka z glowka bez zmian, średnio chce ja podnosić chociaż juz nie płacze jak kładę go na brzuch i leży dłuższa chwile, za to na mnie na brzuchu moze spać i spać. Ja zaraz chyba wyjdę na krótki jeszcze jeden spacer do biedronki, bo sa pieluchy dada w promocji 3 jak kupie 2szt to wychodzi ok 22 zł za opakowanie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 15:57   #1923
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie, trochę zmienię temat... dostałam od męża bilet na masaż i muszę przyznać, że nigdy na takim profesjonalnym masażu nie byłam. Czy tam można być w staniku? Zamiast się cieszyć to ja teraz siedzę i się stresuję, że mi mleko będzie wyciekac 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam w ciąży na takim masażu i byłam w staniku i w majtkach, tylko stanik miałam rozpięty 😊 było mega, odpłynęłam! 😍

My nosimy 62 i miałam w planach trochę dokupić, ale widzę, że się nie opłaca, bo zaraz będzie 68 😛

Młody dopiero się budzi 😀 ciekawe, co będzie w nocy 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 16:02   #1924
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie, trochę zmienię temat... dostałam od męża bilet na masaż i muszę przyznać, że nigdy na takim profesjonalnym masażu nie byłam. Czy tam można być w staniku? Zamiast się cieszyć to ja teraz siedzę i się stresuję, że mi mleko będzie wyciekac 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozbierasz się do naga, no, zostają majtki, okryta jesteś ręcznikiem. Stanik uciska, a masaż ma być relaksacją pełną
Na łóżku będzie ręcznik lub podkład, więc będzie miało mleczko gdzie ściec

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7517339 1]My też po spacerze. Teraz chwilę odpoczywam bo mała jeszcze kima ale zaraz się obudzi na mleko. Jutro z rana przychodzi do mnie fryzjerka i w końcu zrobię coś dla siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja idę dziś na pedicure. Mam nadzieję, że tym razem bez perturbacji będzie.



Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Emilka z glowka bez zmian, średnio chce ja podnosić chociaż juz nie płacze jak kładę go na brzuch i leży dłuższa chwile, za to na mnie na brzuchu moze spać i spać. Ja zaraz chyba wyjdę na krótki jeszcze jeden spacer do biedronki, bo sa pieluchy dada w promocji 3 jak kupie 2szt to wychodzi ok 22 zł za opakowanie.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Super, że już nie płacze na brzuszku. To podobno typowe przy obniżonym napięciu. Ja jestem w szoku, bo po 3 dniach ćwiczeń (podkładanie rączek pod ciałko tak, żeby łokcie były pod barkami, lekko z przodu) dziś położyłam Leonka na brzuszku i sam się wspiął na rączkach! Głowa w górze i sporo wytrzymał. Jestem z niego dumna

Teraz kombinuje jak wsadzić żyrafę do buzi, gada i stęka
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 16:10   #1925
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Effpe, ile was kosztowal paszport dla Mayi?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
24£ tymczasowy na rok bo nie umiejscowilismy jeszcze aktu w Polsce więc mogliśmy tylko tymczasowy na rok wyrobić na brytyjski akt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 16:26   #1926
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kurczę u nas z tym podnoszeniem główki szału nie ma - potrafi to zrobić, bo parę razy ładnie podniósł, ale krótko leży na brzuchu, bo nie lubi i szybko zaczyna płakać. A najczęściej to zamiast ręce kłaść z przodu to wyciąga je do tyłu wzdłuż ciała i tak próbuje głowę dźwigać... Tylko u nas nikt nie kontrolował tego - spytam położnej jak będzie w tym tygodniu.

Magnificence - ooo to kruszynka My przechodzimy na 68 powoli

Od jakiegoś czasu młody po każdym posiłku płacze - zaczyna już w trakcie pod koniec karmienia się prężyć. Wydaje mi się, że mu się wszystko cofa. Odbijam go po kp i czasem w trakcie, ale bardzo mnie to deprymuje i martwi. Powinien być szczęśliwy, bo najedzony. Nie wiem o co chodzi
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 16:29   #1927
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Kurczę u nas z tym podnoszeniem główki szału nie ma - potrafi to zrobić, bo parę razy ładnie podniósł, ale krótko leży na brzuchu, bo nie lubi i szybko zaczyna płakać. A najczęściej to zamiast ręce kłaść z przodu to wyciąga je do tyłu wzdłuż ciała i tak próbuje głowę dźwigać... Tylko u nas nikt nie kontrolował tego - spytam położnej jak będzie w tym tygodniu.

Magnificence - ooo to kruszynka My przechodzimy na 68 powoli

Od jakiegoś czasu młody po każdym posiłku płacze - zaczyna już w trakcie pod koniec karmienia się prężyć. Wydaje mi się, że mu się wszystko cofa. Odbijam go po kp i czasem w trakcie, ale bardzo mnie to deprymuje i martwi. Powinien być szczęśliwy, bo najedzony. Nie wiem o co chodzi
U nas z tą główka jest identycznie. Tylko na chwilkę podniesie i to nie wysoko i też ręce bierze do tyłu. Jestem ciekawa co lekarz na to powie w środę na szczepieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 16:36   #1928
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Kurczę u nas z tym podnoszeniem główki szału nie ma - potrafi to zrobić, bo parę razy ładnie podniósł, ale krótko leży na brzuchu, bo nie lubi i szybko zaczyna płakać. A najczęściej to zamiast ręce kłaść z przodu to wyciąga je do tyłu wzdłuż ciała i tak próbuje głowę dźwigać... Tylko u nas nikt nie kontrolował tego - spytam położnej jak będzie w tym tygodniu.

Magnificence - ooo to kruszynka My przechodzimy na 68 powoli

Od jakiegoś czasu młody po każdym posiłku płacze - zaczyna już w trakcie pod koniec karmienia się prężyć. Wydaje mi się, że mu się wszystko cofa. Odbijam go po kp i czasem w trakcie, ale bardzo mnie to deprymuje i martwi. Powinien być szczęśliwy, bo najedzony. Nie wiem o co chodzi
U nas w ubiegłym tygodniu była akcja rączki wzdłuż ciałą do tyłu. To bardzo niedobre jest, bo dziecko zadziera głowę zamiast ją siłą mięśni unosić i trzymać, a przez to wtórnie może się wykształcić wzmożone napięcie w plecach. Warto to ułożenie rączek korygować. U takich maluchów niewiele potrzeba, żeby załapały nowy schemat.

Ja z kolei zauważyłam, że Leon nienawidzi pozycji fasolka i toleruje ją tylko gdy je, a zaraz po karmieniu jest ryk i prężenie się, odchylanie głowy do tyłu.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 17:01   #1929
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
U nas w ubiegłym tygodniu była akcja rączki wzdłuż ciałą do tyłu. To bardzo niedobre jest, bo dziecko zadziera głowę zamiast ją siłą mięśni unosić i trzymać, a przez to wtórnie może się wykształcić wzmożone napięcie w plecach. Warto to ułożenie rączek korygować. U takich maluchów niewiele potrzeba, żeby załapały nowy schemat.



Ja z kolei zauważyłam, że Leon nienawidzi pozycji fasolka i toleruje ją tylko gdy je, a zaraz po karmieniu jest ryk i prężenie się, odchylanie głowy do tyłu.

Fasolka czyli "kolyska"? U nas to samo . Z dwa tygodnie temu to byla ulubiona pozycja, a teraz jest straszne wkurzony jak go tak trzymam .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 17:12   #1930
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Emilka - właśnie mu te rączki położyłam przed chwilą tak jak pisałaś i całkiem nieźle mu wyszło podnoszenie główki

Effpe - to daj w środę znać co lekarz powiedział
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 17:46   #1931
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Emilka - właśnie mu te rączki położyłam przed chwilą tak jak pisałaś i całkiem nieźle mu wyszło podnoszenie główki

Effpe - to daj w środę znać co lekarz powiedział
Jasne

U nas dziś nici z zabaw itp bo Maya spi budzi się z krzykiem na mleko, je, poplakuje i zasypia.
Myślicie że mam się martwić że tylko spi i je dzisiaj ?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Czas edycji: 2017-07-03 o 18:24
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 18:53   #1932
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Effpe - hm, temperaturę sprawdź - jeśli ok to bym się nie martwiła w środę macie lekarza w razie czego Maya ma pewnie zły dzień i stwierdziła, że go prześpi

Wróciliśmy ze spaceru - młody nawet oka nie zmrużył, ale o dziwo też nie płakał
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:36   #1933
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez bunnybe Pokaż wiadomość

Aixa kciuki za szczepienie, my idziemy w srode, juz sie boje

dzięki, sama się tego boję

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Aixa - a może taki dzień dziś? bo u nas też trochę marudny niestety ja sama nawet średni humor dziś mam

ja jednak obstawiam skok rozwojowy, to już trwa ciągiem 3 dzień

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7516520 1]Ja po prostu wysiadam. Maya od wczoraj tak marudzi że chce mi się płakać. Wczoraj połowa spaceru była na rękach, wieczorem tz się nią zajmował i śmiała się gadała a zaraz ryk i tak w kółko, zasypiala na 30 minut.. W końcu jak zasnęła to spała z nami do 2 w nocy po butli przełożyłam ja do kołyski to za 30 minut zaczęła marudzić, wzięłam ja do siebie i znowu marudzi, ulewa mi znowu też:/, wrzuciłam ja do łóżeczka to 15 minut zabawiala ja karuzela potem ryk, no i właśnie leży u mnie na ręku.. nie wiem czy to skok 7-9 tyg. Czy co
[/QUOTE]
piątka u nas to samo

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7517744 6]Jasne

U nas dziś nici z zabaw itp bo Maya spi budzi się z krzykiem na mleko, je, poplakuje i zasypia.
Myślicie że mam się martwić że tylko spi i je dzisiaj ?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
ja bym się tym nie martwiła, chyba że trwało by to dłużej niż 2 dni
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:38   #1934
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Efffpe, choćbym czytała dzisiaj o Jagodzie. Dosłownie jak piszesz. Śpi, je, płacze i tak w kółko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:41   #1935
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7517744 6]Jasne

U nas dziś nici z zabaw itp bo Maya spi budzi się z krzykiem na mleko, je, poplakuje i zasypia.
Myślicie że mam się martwić że tylko spi i je dzisiaj ?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Też tak czasem mamy. Dziewczyny dobrze radzą - sprawdź temperaturę, obserwuj - może taki dzień, ja zwalam na ciśnienie, bo jak jest deszczowo, to u nas standard - więcej spania i marudzenia.

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Fasolka czyli "kolyska"? U nas to samo . Z dwa tygodnie temu to byla ulubiona pozycja, a teraz jest straszne wkurzony jak go tak trzymam .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, kołyska! To nie da rady go tak nosić, absolutnie

Byłam na pedi - miło!!! i pazurki ładne, a stopy miękkie.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:54   #1936
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Kurczę u nas z tym podnoszeniem główki szału nie ma - potrafi to zrobić, bo parę razy ładnie podniósł, ale krótko leży na brzuchu, bo nie lubi i szybko zaczyna płakać. A najczęściej to zamiast ręce kłaść z przodu to wyciąga je do tyłu wzdłuż ciała i tak próbuje głowę dźwigać... Tylko u nas nikt nie kontrolował tego - spytam położnej jak będzie w tym tygodniu.

Magnificence - ooo to kruszynka My przechodzimy na 68 powoli

Od jakiegoś czasu młody po każdym posiłku płacze - zaczyna już w trakcie pod koniec karmienia się prężyć. Wydaje mi się, że mu się wszystko cofa. Odbijam go po kp i czasem w trakcie, ale bardzo mnie to deprymuje i martwi. Powinien być szczęśliwy, bo najedzony. Nie wiem o co chodzi
Decorail u nas jest to samo pręży się po jedzeniu wypluwa pierś płacze i też mam wrażenie choćby jej się wszystko cofało. Ale nie wiem o co chodzi biorę ja wtedy na ręce i uspokajam chodzę trochę a potem znów przystawilam i zazwyczaj już normalnie dojada ale co jej się dzieje nie mam pojęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 21:29   #1937
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas na 100% skok. Padam na twarz. Ile trwa skok 8 tygodnia? Bo nie wiem czy starczy mi energii
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 21:35   #1938
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas afera na spacerze tylko butla pozwoliła na chwilę ciszy. W domu płacz zupełnie bez powodu. Sam nie chce spać. Jak nic u nas tez skok bo to już 3 dzień. A jutro mam wizytę u gina i młody zostanie z tz. Jak będzie taki marudny jak dzisiaj to tz będzie mi warował z nim pod przychodnią.

Ściągnelam mleko na jutro i idę spać póki moje dziecię śpi.

Vikunia : Mam tą samą chuste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 22:15   #1939
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
U nas afera na spacerze tylko butla pozwoliła na chwilę ciszy. W domu płacz zupełnie bez powodu. Sam nie chce spać. Jak nic u nas tez skok bo to już 3 dzień. A jutro mam wizytę u gina i młody zostanie z tz. Jak będzie taki marudny jak dzisiaj to tz będzie mi warował z nim pod przychodnią.

Ściągnelam mleko na jutro i idę spać póki moje dziecię śpi.

Vikunia : Mam tą samą chuste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jestes zadowolona? Szybko sie nauczylas ja motac?

Ja dzisiaj poszlam biegac. Zrobilam zaledwie 4,5km (przed ciaza robilam 10-17km), ale milo bylo .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-03, 22:55   #1940
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Rozbierasz się do naga, no, zostają majtki, okryta jesteś ręcznikiem. Stanik uciska, a masaż ma być relaksacją pełną
Na łóżku będzie ręcznik lub podkład, więc będzie miało mleczko gdzie ściec



Ja idę dziś na pedicure. Mam nadzieję, że tym razem bez perturbacji będzie.





Super, że już nie płacze na brzuszku. To podobno typowe przy obniżonym napięciu. Ja jestem w szoku, bo po 3 dniach ćwiczeń (podkładanie rączek pod ciałko tak, żeby łokcie były pod barkami, lekko z przodu) dziś położyłam Leonka na brzuszku i sam się wspiął na rączkach! Głowa w górze i sporo wytrzymał. Jestem z niego dumna

Teraz kombinuje jak wsadzić żyrafę do buzi, gada i stęka
☺ ale trochę głupio, że takie mokre plamy 😉 w ogóle ja chyba jakaś dziwna jestem, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że będę potrafiła się zrelaksować jak obcy facet mnie będzie masował. .. taki dzikus trochę ze mnie 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Ja byłam w ciąży na takim masażu i byłam w staniku i w majtkach, tylko stanik miałam rozpięty 😊 było mega, odpłynęłam! 😍

My nosimy 62 i miałam w planach trochę dokupić, ale widzę, że się nie opłaca, bo zaraz będzie 68 😛

Młody dopiero się budzi 😀 ciekawe, co będzie w nocy 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dzięki, no to mam nadzieję, że będę mogła ten stanik mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 04:17   #1941
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Glassball Pokaż wiadomość
☺ ale trochę głupio, że takie mokre plamy w ogóle ja chyba jakaś dziwna jestem, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że będę potrafiła się zrelaksować jak obcy facet mnie będzie masował. .. taki dzikus trochę ze mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------


O, dzięki, no to mam nadzieję, że będę mogła ten stanik mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moj tz jest zazdrosnikiem i kazalby mi isc do kobiety . A i tak pewnie by przezywal . Jak sie przebieram to chodzi i zaslania zaluzje w domu , a mi sie chce smiac, bo jestesmy ogrodzeni krzakami i ktos by chyba musial czatowac w krzakach, zeby mnie podejrzec.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:01   #1942
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ania - u nas ze 4 dni gdzieś trwał (o ile to był skok )

Marta - ja dziś wybieram się do galerii i pewnie jak mały będzie płakać to Tż zadzwoni, że na bank głodny

Młody wstał, zjadł i ulał prawie wszystko
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:30   #1943
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Ania - u nas ze 4 dni gdzieś trwał (o ile to był skok )

Marta - ja dziś wybieram się do galerii i pewnie jak mały będzie płakać to Tż zadzwoni, że na bank głodny

Młody wstał, zjadł i ulał prawie wszystko
Decorail to masz jak w banku i będziesz wracać na sygnale

Ja mam nadzieję że moje dziecko będzie grzecznie spać jak mi będzie kosmetyczka te paznokcie robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:42   #1944
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence - jakie pazury robisz?

Mam iść dziś do koleżanki, ale jej córeczka trochę kaszle i boję się zabrać młodego ze sobą i chyba poproszę teściową, żeby została z młodym na godzinkę Pierwszy raz Nie wiem kto się bardziej będzie stresował
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:47   #1945
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ja ide do ginki zaraz i odciagnelam 100ml dla tz (a raczej dla mlodego). Obym nie musiala wraxac w biegu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 07:52   #1946
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas płaczu ciąg dalszy... Od piątku już więc sobie trwa... A taka głodna jestem że zaraz umrę...
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:43   #1947
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Magnificence - jakie pazury robisz?

Mam iść dziś do koleżanki, ale jej córeczka trochę kaszle i boję się zabrać młodego ze sobą i chyba poproszę teściową, żeby została z młodym na godzinkę Pierwszy raz Nie wiem kto się bardziej będzie stresował
Odpowiedź jest oczywista
Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
Ja ide do ginki zaraz i odciagnelam 100ml dla tz (a raczej dla mlodego). Obym nie musiala wraxac w biegu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto wie,może tz wypije a mlodemu nie da :P?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:44   #1948
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Magnificence - jakie pazury robisz?

Mam iść dziś do koleżanki, ale jej córeczka trochę kaszle i boję się zabrać młodego ze sobą i chyba poproszę teściową, żeby została z młodym na godzinkę Pierwszy raz Nie wiem kto się bardziej będzie stresował
Hybrydy 😁 a kolory to się okaże jeszcze nie wymyśliłam ostatnio miałam pastelowe każdy w innym kolorze, ale to było przed porodem
Też bym młodego nie brała do chorego dziecka. chyba nawet sama bym nie poszła żeby się nie zarazić


Vikunia brawo Ty mnie zawsze po odciągnięciu 40 ml mleka się cierpliwość kończy tylko ja zazwyczaj odciągam jak mam piersi pełne a mała nie wypija wszystkiego żeby mi się jakiś zastój nie zrobił
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
U nas płaczu ciąg dalszy... Od piątku już więc sobie trwa... A taka głodna jestem że zaraz umrę...
Współczuję mała pewnie też odczuwa Twoje źle samopoczucie i dlatego jest taka marudna
Zdrowiej szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 08:58   #1949
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence, ja już o wiele lepiej ☺ jeszcze mam trochę kataru ale o niebo lepiej jest.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 10:14   #1950
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence - ja idę, bo była malutka u lekarza i stwierdził, że wszystko ok a nawet mi wygodniej bez dziecka wyskoczyć hehe, a teściowa zachwycona, że zostanie z gadem

Byłam na zakupach, ale nic sobie nie kupiłam, a kiedyś to naprawdę szalałam na zakupach Za to mam woreczki do mrożenia mleka, nowy smoczek, butelkę i kilka pieluch tetrowych, hehe Ooo i kotu kupiłam laserek

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Ania - współczuję skoku... wyobrażasz sobie, że każdy kolejny jest dłuższy? przecież to będzie armagedon
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.