Mamusie październik 2021 cz. 3. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-12, 09:13   #1891
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak
Udało mi się umówić na bioderka i do ginekologa, ale gin dopiero za 3 tygodnie teraz jeszcze muszę przełożyć dentystę, bo mi się nie zgrywają terminy oby jeszcze szczepienie mi się udało wcisnąć.
tak teraz sobie myślę, że chyba zbankrutuję, bo tyle wizyt + zaraz zaczynam kupowanie prezentów na święta, mikołajki, urodziny męża i jego chrześnicy. A jeszcze w tym roku wymyśliłam dla dziewczyn kalendarz adwentowy. Nie wiem jak to zepnę w budżecie
Ja też powoli ogarniam prezenty na święta i nie tylko W środę szczepienie, ginekolog, zakupy i jedzenie. Poszło 600zl lekką ręką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 09:33   #1892
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Ja też powoli ogarniam prezenty na święta i nie tylko W środę szczepienie, ginekolog, zakupy i jedzenie. Poszło 600zl lekką ręką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile płaciłaś za szczepienie? Bo z tego co kojarzę to ze starszą praktycznie każde wychodziło między 500-600 zł. Tylko teraz jak rotawirusy są refundowane to pewnie taniej.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 09:50   #1893
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
A ile płaciłaś za szczepienie? Bo z tego co kojarzę to ze starszą praktycznie każde wychodziło między 500-600 zł. Tylko teraz jak rotawirusy są refundowane to pewnie taniej.
Kupowaliśmy tylko tą 6w1 infanrix hexa to zapłaciłam 204 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 09:52   #1894
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Co wybrać pierwsze - prysznic czy ciepłe śniadanie z ciepłymi buleczkami i ciepła kawa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 10:01   #1895
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Co wybrać pierwsze - prysznic czy ciepłe śniadanie z ciepłymi buleczkami i ciepła kawa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pierwsze? To ja mam wybór albo albo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 10:08   #1896
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Też nie uważam, że smoczek to zło. Teraz na tym etapie gdzie jestem sądzę, że smoczek byłby pogrzebaniem naszego kp na amen.

U nas chyba skok rozwojowy bo jest masakra...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 10:54   #1897
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Wybrałam śniadanie - Mała śpi na brzuszku i się boję ja zostawiać żeby iść pod prysznic bo już raz mi nosem wylądowała w materacu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-12, 11:23   #1898
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Hej.


Nasza smoczek ma dajemy czasami ale na szczęście nie spi z nim bo wypluwa po jakimś czasie.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Co wybrać pierwsze - prysznic czy ciepłe śniadanie z ciepłymi buleczkami i ciepła kawa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zawsze żarcie wybieram
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 12:08   #1899
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Kupowaliśmy tylko tą 6w1 infanrix hexa to zapłaciłam 204 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to niedużo. Ale chyba właśnie same rotawirusy u mnie w przychodni około 300 kosztowały.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Wybrałam śniadanie - Mała śpi na brzuszku i się boję ja zostawiać żeby iść pod prysznic bo już raz mi nosem wylądowała w materacu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nie masz monitora oddechu? W takich sytuacjach bardzo się przydaje

Ja zamawiam właśnie butelki, bo mam tylko malutkie na 120 ml. Dziś wywiesiłam już białą flagę, bo wczoraj byłyśmy znowu na kp a dziś od rana powtórka z rozrywki, biegunka i krew. Nawet nie wiem co ją może uczulać 🤷 Ale dobra, obiecałam nie smęcić, więc nie smęcę. 🙈 Muszę tylko hormony ogarnąć, bo jak starszą odstawiałam to było dla mojej psychiki milion razy gorsze niż połóg. Na pocieszenie dziś się chyba wina napiję 😅
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 12:12   #1900
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Nie mamy monitora, Mała śpi w łóżeczku, koszu mojzesza i u nas na łóżku (w zależności gdzie akurat da się odłożyć ) więc musiałabym chyba 3 miec ostro się zastanawiam nad niania elektroniczna z podglądem bo póki maz covidowy to spędzam czas w sypialni gdzie jest kącik młodej i przy niej siedzę non stop właściwie No ale w normalnej sytuacji wiadomo że tak nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Alios Kurcze mega mi przykro. Ale jak KP małej szkodzi to nie ma nic na siłę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 12:19   #1901
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
A to niedużo. Ale chyba właśnie same rotawirusy u mnie w przychodni około 300 kosztowały.



A nie masz monitora oddechu? W takich sytuacjach bardzo się przydaje

Ja zamawiam właśnie butelki, bo mam tylko malutkie na 120 ml. Dziś wywiesiłam już białą flagę, bo wczoraj byłyśmy znowu na kp a dziś od rana powtórka z rozrywki, biegunka i krew. Nawet nie wiem co ją może uczulać 🤷 Ale dobra, obiecałam nie smęcić, więc nie smęcę. Muszę tylko hormony ogarnąć, bo jak starszą odstawiałam to było dla mojej psychiki milion razy gorsze niż połóg. Na pocieszenie dziś się chyba wina napiję
Ja chyba ponad 3 lata temu za rotarix płaciłam ponad 200 zł. Ale to kupowaliśmy w aptece. Teraz bierzemy refundowane. Więc za szczepionkę nie jest źle i dla mnie warte każdych pieniędzy.
No to masakra z kp Widzę, że nie wygrasz.
Moja Wanda bardzo się ostatnio zmieniła. Teraz więcej sobie leży i ogląda świat. Mniej drzemek No ale cóż na to poradzić. Już też na cycku tyle nie wisi.
Ogólnie szczepionki zniosła nieźle. Odczynu brak. Nie ma też temp. Trochę z kupą problem i może to być od tej na rotawirusy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-12, 12:24   #1902
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Nie mamy monitora, Mała śpi w łóżeczku, koszu mojzesza i u nas na łóżku (w zależności gdzie akurat da się odłożyć ) więc musiałabym chyba 3 miec ostro się zastanawiam nad niania elektroniczna z podglądem bo póki maz covidowy to spędzam czas w sypialni gdzie jest kącik młodej i przy niej siedzę non stop właściwie No ale w normalnej sytuacji wiadomo że tak nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Alios Kurcze mega mi przykro. Ale jak KP małej szkodzi to nie ma nic na siłę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też tak sobie to tłumaczę. Nie chcę jej męczyć, ciągle podrażniać układu pokarmowego, że o ciągłych odparzeniach już nie wspomnę. Zresztą Róża nie wydaje się szczególnie zmartwiona tą zmianą 😅

A bez niani nie wyobrażam sobie życia. teraz to w ogóle my z mężem i młodszą śpimy na górze, a starsza śpi na dole (inaczej nawzajem się budzą) i nianię mamy przy łóżku. Bardzo wygodne
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 12:27   #1903
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Justynka87 no początki są zawsze trudne, a im dalej w las tym łatwiej i lepiej.
Lady nie dziwię się. Jak byłam w ciąży i miałam covid to potwornie się bałam, że coś się stanie...
U nas smoczka nawet nie mam. Starsza nie chciała i jakoś przy młodszej Nie widziałam sensu kasę wydawać. Jeśli idzie o problemy logopedyczne to przy starszej właśnie pytali czy ssała smoczka lub była karmiona butelka. Odpowiedź była nie a problemy logopedyczne były i tak 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obyś miała rację 🥰

Bo z tymi problemami logopedycznymi nigdy nie wiadomo. Moja ma smoka. Ale jakoś namiętnie go nie trzyma w buzi. Wypluwa i z nim nie śpi.
Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak
Udało mi się umówić na bioderka i do ginekologa, ale gin dopiero za 3 tygodnie teraz jeszcze muszę przełożyć dentystę, bo mi się nie zgrywają terminy oby jeszcze szczepienie mi się udało wcisnąć.
tak teraz sobie myślę, że chyba zbankrutuję, bo tyle wizyt + zaraz zaczynam kupowanie prezentów na święta, mikołajki, urodziny męża i jego chrześnicy. A jeszcze w tym roku wymyśliłam dla dziewczyn kalendarz adwentowy. Nie wiem jak to zepnę w budżecie
Ja muszę umówić się na te bioderka. Trudno o sensowny termin. A szczepienia muszę jakoś ogarnąć. Bo lekko nie ogarniam


Macie jakaś sensowną liste co kiedy?
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Co wybrać pierwsze - prysznic czy ciepłe śniadanie z ciepłymi buleczkami i ciepła kawa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zawsze wybieram jedzenie🥰
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Nie mamy monitora, Mała śpi w łóżeczku, koszu mojzesza i u nas na łóżku (w zależności gdzie akurat da się odłożyć ) więc musiałabym chyba 3 miec ostro się zastanawiam nad niania elektroniczna z podglądem bo póki maz covidowy to spędzam czas w sypialni gdzie jest kącik młodej i przy niej siedzę non stop właściwie No ale w normalnej sytuacji wiadomo że tak nie będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Alios Kurcze mega mi przykro. Ale jak KP małej szkodzi to nie ma nic na siłę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dlatego ja mam bezprzewodowego Angela. Bo nie ma kabelków. Łatwo przenieść i podłożyć w dowolnym w sumie miejscu

Ale u mnie mało problematyczne bo ona śpi w 99% przypadków w swoim łóżeczku.
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Ja chyba ponad 3 lata temu za rotarix płaciłam ponad 200 zł. Ale to kupowaliśmy w aptece. Teraz bierzemy refundowane. Więc za szczepionkę nie jest źle i dla mnie warte każdych pieniędzy.
No to masakra z kp Widzę, że nie wygrasz.
Moja Wanda bardzo się ostatnio zmieniła. Teraz więcej sobie leży i ogląda świat. Mniej drzemek No ale cóż na to poradzić. Już też na cycku tyle nie wisi.
Ogólnie szczepionki zniosła nieźle. Odczynu brak. Nie ma też temp. Trochę z kupą problem i może to być od tej na rotawirusy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak czytam o tych szczepieniach to jestem przerażona jaka zielona jestem

Trzeba się zabrać za to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 12:31   #1904
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Logopeda mi mówił, że smoczek do pół roku to nic złego. Nawet dłużej też ok, byleby do roku odstawić. Mój miał dwa lata bo się nie dało inaczej. 🤦

Jestem dziś zombi. Moje dziecko całą noc miało kolkę. Teraz biedny odsypia. Strasznie się męczył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 13:02   #1905
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Szefowa ojej to odsypia z nim jak możesz

Alios jaka macie nianie? Bo szukam szukam i nie umiem się zdecydować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 13:20   #1906
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Szefowa ojej to odsypia z nim jak możesz

Alios jaka macie nianie? Bo szukam szukam i nie umiem się zdecydować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Już odesłałam. Ale nie wiem jak weekend dam radę, jak starszak do przedszkola nie idzie, za to tż idzie do pracy. 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 13:50   #1907
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Szefowa ojej to odsypia z nim jak możesz

Alios jaka macie nianie? Bo szukam szukam i nie umiem się zdecydować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O taką: https://allegro.pl/oferta/xblitz-bab...zna-9766196969

Tylko uprzedzam, że obraz nie ma jakości HD 😅 ale na nasze potrzeby wystarcza. Zależy czego oczekujesz od takiej niani.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 14:10   #1908
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
O taką: https://allegro.pl/oferta/xblitz-bab...zna-9766196969

Tylko uprzedzam, że obraz nie ma jakości HD ale na nasze potrzeby wystarcza. Zależy czego oczekujesz od takiej niani.
Potwierdzam jest super ! Mnie jedynie wkurza to, że kamera musi być podłączona do kabla ale tak to spoko niania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 15:05   #1909
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Ja mam monitoring od xiaomi. Jest spoko.
Po wczorajszej migrenie dzisiaj mam zatkany kanalik Jak nie urok to... Tak mi się nie chce tego ogarniać. Nawet laktator odpaliłam, ale nie zeszło Więc albo Wanda da radę albo sama już nie wiem. Nie mam siły na to.
Sorki marudzę. Wiem, że ogarnę to, ale dzisiaj już jestem tak wykończona po wczorajszym dniu ledwo zipie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bonnie_j
Czas edycji: 2021-11-12 o 15:22
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-12, 15:47   #1910
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Ja mam monitoring od xiaomi. Jest spoko.
Po wczorajszej migrenie dzisiaj mam zatkany kanalik Jak nie urok to... Tak mi się nie chce tego ogarniać. Nawet laktator odpaliłam, ale nie zeszło Więc albo Wanda da radę albo sama już nie wiem. Nie mam siły na to.
Sorki marudzę. Wiem, że ogarnę to, ale dzisiaj już jestem tak wykończona po wczorajszym dniu ledwo zipie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana marudz ile potrzebujesz. Od tego jesteśmy. 🥰 na kanalikach się nie znam. Mogę wysłać tylko moc pozytywnych myśli.

Ja dzisiaj próbowałam pracować bo zlecenie goni zlecenie. Z dzieckiem na ręku to awykonalne.


Dzisiaj miałam położną. Młoda 4450🤣 kawał baby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 16:35   #1911
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Kochana marudz ile potrzebujesz. Od tego jesteśmy. 🥰 na kanalikach się nie znam. Mogę wysłać tylko moc pozytywnych myśli.

Ja dzisiaj próbowałam pracować bo zlecenie goni zlecenie. Z dzieckiem na ręku to awykonalne.


Dzisiaj miałam położną. Młoda 4450🤣 kawał baby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba pomogły te twoje pozytywne myśli. Cycek rozładowany
U nas też była położna. To już przedostatnia wizyta. I moja panna waży 5100
Za to przyszedł komplet do gondoli jest taki ładny I zamówiłam też lusterka kontrastowe dla Wandy(ściągnięte od Nati) i liczę, że malutkiej się spodoba
Złożyłam też zamówienie z dolce sono będzie nowa koszula, koszula nocna dla babci, kocyk i komplet czapka i komin dla starszaka.
Chce zamówić karuzele i mam mega dylemat podobają mi takie na zamówienie z nanukoo, ale czeka się 3 tyg. Znalazłam też na allegro z Babyono ptaszki, chmurki i są całkiem ładne i dostępne od zaraz... Muszę też znaleźć jakiś fajny projektor co będzie rzucał fajne obrazki na sufit dla dziewczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-12, 19:21   #1912
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Chyba pomogły te twoje pozytywne myśli. Cycek rozładowany
U nas też była położna. To już przedostatnia wizyta. I moja panna waży 5100
Za to przyszedł komplet do gondoli jest taki ładny I zamówiłam też lusterka kontrastowe dla Wandy(ściągnięte od Nati) i liczę, że malutkiej się spodoba
Złożyłam też zamówienie z dolce sono będzie nowa koszula, koszula nocna dla babci, kocyk i komplet czapka i komin dla starszaka.
Chce zamówić karuzele i mam mega dylemat podobają mi takie na zamówienie z nanukoo, ale czeka się 3 tyg. Znalazłam też na allegro z Babyono ptaszki, chmurki i są całkiem ładne i dostępne od zaraz... Muszę też znaleźć jakiś fajny projektor co będzie rzucał fajne obrazki na sufit dla dziewczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O.. to dobrze. Czyli mam magiczną moc

5100. Szok🥰

Widzę, że spore zakupy. Takie zakupy zawsze poprawiają humor

Jak zajdziesz jakiś fajny projektor to się podziel linkiem. Ja planuje zakup za jakiś czas. Jak Mania przejdzie do pokoju obok. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 08:55   #1913
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Chyba pomogły te twoje pozytywne myśli. Cycek rozładowany
U nas też była położna. To już przedostatnia wizyta. I moja panna waży 5100
Za to przyszedł komplet do gondoli jest taki ładny I zamówiłam też lusterka kontrastowe dla Wandy(ściągnięte od Nati) i liczę, że malutkiej się spodoba
Złożyłam też zamówienie z dolce sono będzie nowa koszula, koszula nocna dla babci, kocyk i komplet czapka i komin dla starszaka.
Chce zamówić karuzele i mam mega dylemat podobają mi takie na zamówienie z nanukoo, ale czeka się 3 tyg. Znalazłam też na allegro z Babyono ptaszki, chmurki i są całkiem ładne i dostępne od zaraz... Muszę też znaleźć jakiś fajny projektor co będzie rzucał fajne obrazki na sufit dla dziewczynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też podobają mi się te z nanuko i też nie chciało mi się tyle czekać 😅 bardzo ładne były też na allegro lokalnie, też z filcu, no ale że to rękodzieło to też długi czas wysyłki. Ostatecznie kupiłam z tiny love świat małej księżniczki i małej bardzo się podoba. Z każdym dniem coraz bardziej starszej zresztą też, ciągle zmienia melodyjki 😅
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 11:09   #1914
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Też podobają mi się te z nanuko i też nie chciało mi się tyle czekać bardzo ładne były też na allegro lokalnie, też z filcu, no ale że to rękodzieło to też długi czas wysyłki. Ostatecznie kupiłam z tiny love świat małej księżniczki i małej bardzo się podoba. Z każdym dniem coraz bardziej starszej zresztą też, ciągle zmienia melodyjki
Znalazłam karuzele która się spodoba tatusiowi Screenshot_2021-11-13-12-01-46-159_pl.allegro.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 11:24   #1915
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Bonnie pochwal się kompletem do wozka
Nam teściowa z allegro jakąś karuzele kupiła Mała dostanie jak wyjdziemy z kwarantanny

Brawa za wagę Mani Justynka

Dzięki dziewczyny za polecajki niani, właśnie nie przekonują mnie nianie na telefon chciałam z osobnym podglądem, jakości HD nie oczekuje wiadomo, bardziej jak Młoda śpi a ja musze zrobić obiad wykąpać się czy obejrzeć serial w salonie. Kupuje

Pokłóciłam się z mężem. Prawie dostał śniadaniem w twarz. Jak ja nie cierpię jego wywodow i filozofowania w momencie kiedy nie ma pojęcia o czym mówi bo chodzi spać o 23 i nie odkłada młodej do łóżka 15x bo lozko parzy nie musi opanowywać histerii i jak on przewraca się na drugi bok to jak dopiero k. 3 idę spać z Młoda. Aaaaaaaa aaa..... I na koniec usłyszałam że on nie rozumie czemu ja jestem zmęczona, NIE POWINNAM zabić to mało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 13:09   #1916
meja_ml
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

LadyWhisper Boże faceci są beznadziejni.

Pamiętam jak w trakcie poprzedniegi macierzyńskiego mąż mi powiedział, że ja to mam fajnie bo codziennie mam niedzielę 🤪
Nawet nie chce pisać co się dzialo. Do tej pory mu wypominam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meja_ml jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 13:43   #1917
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Bonnie pochwal się kompletem do wozka
Nam teściowa z allegro jakąś karuzele kupiła Mała dostanie jak wyjdziemy z kwarantanny

Brawa za wagę Mani Justynka

Dzięki dziewczyny za polecajki niani, właśnie nie przekonują mnie nianie na telefon chciałam z osobnym podglądem, jakości HD nie oczekuje wiadomo, bardziej jak Młoda śpi a ja musze zrobić obiad wykąpać się czy obejrzeć serial w salonie. Kupuje

Pokłóciłam się z mężem. Prawie dostał śniadaniem w twarz. Jak ja nie cierpię jego wywodow i filozofowania w momencie kiedy nie ma pojęcia o czym mówi bo chodzi spać o 23 i nie odkłada młodej do łóżka 15x bo lozko parzy nie musi opanowywać histerii i jak on przewraca się na drugi bok to jak dopiero k. 3 idę spać z Młoda. Aaaaaaaa aaa..... I na koniec usłyszałam że on nie rozumie czemu ja jestem zmęczona, NIE POWINNAM zabić to mało.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję🥰

Jestem zadowolona. Bo karmienie jest dla nas trudne. Teraz położna poradziła naciąć nasutnik. Ale Mania się nie najada wtedy. Jest rozdrażniona. Ciągnie wtedy jak ze słomki. Chyba zostane na tych nasutnikach i przestane walczyć.

Cały czas też mnie odpycha, drapie, kopie kiedy próbuje karmić....
Cytat:
Napisane przez meja_ml Pokaż wiadomość
LadyWhisper Boże faceci są beznadziejni.

Pamiętam jak w trakcie poprzedniegi macierzyńskiego mąż mi powiedział, że ja to mam fajnie bo codziennie mam niedzielę 🤪
Nawet nie chce pisać co się dzialo. Do tej pory mu wypominam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje dziewczyny.

Ja w nocy o 4 dostałam napadu płaczu. Mój nie mógł mnie uspokoić.


Niestety myślę, że to trwa za długo i to już nie baby blues a depresja. Dam sobie jeszcze tydzień. Jednak już rozglądam się za pomocą dla siebie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 14:41   #1918
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Ja chyba mam zmęczenie materiału. Znowu mam zastój tylko z drugiej strony mam przy sutku wystającą górkę. Mam już dość...
A wczoraj doszło info, że mój wujek się przewrócił, a że ciocia jest obecnie w USA u swojej córki to moja mama tam dzisiaj jedzie i spędzi jakiś czas. Ogólnie powinien być w szpitalu, bo miał za wysokie ciśnienie, ale nie mieli miejsc żeby go przyjąć...
Teraz staram się zrelaksować w wannie i zarazem ogrzać cycka. Później znowu wilczyca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 15:12   #1919
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Ja chyba mam zmęczenie materiału. Znowu mam zastój tylko z drugiej strony mam przy sutku wystającą górkę. Mam już dość...
A wczoraj doszło info, że mój wujek się przewrócił, a że ciocia jest obecnie w USA u swojej córki to moja mama tam dzisiaj jedzie i spędzi jakiś czas. Ogólnie powinien być w szpitalu, bo miał za wysokie ciśnienie, ale nie mieli miejsc żeby go przyjąć...
Teraz staram się zrelaksować w wannie i zarazem ogrzać cycka. Później znowu wilczyca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marzy mi sie relaks w wanie. Jednak muszę poczekać jeszcze trochę. Brakuje mi ciepłej kąpieli z bąbelkami🥰

Biedactwo. Umęczysz się z tymi zastojami. Ciekawe od czego od się robią

Jako to miejsc nie mieli? A w innym szpitalu? To o pomstę do nieba woła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 16:29   #1920
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Marzy mi sie relaks w wanie. Jednak muszę poczekać jeszcze trochę. Brakuje mi ciepłej kąpieli z bąbelkami🥰

Biedactwo. Umęczysz się z tymi zastojami. Ciekawe od czego od się robią

Jako to miejsc nie mieli? A w innym szpitalu? To o pomstę do nieba woła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też marzyłam o wannie. Było fajnie 🥰 Szkoda, że zastój nadal mam może jak będę tu marudzić to się uda rozładować tak jak wczoraj Ale oczywiście już mam czarne myśli jak debil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-01 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.