mamusie maj - czerwiec 2014 część III - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-10, 19:55   #901
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Berenika gratulacje który to tydzień i jak się czujesz?? dużo zmian u Was fajnie że na lepsze trzymam kciuki zeby się wszystko poukładać po Waszej myśli

Myskao jak tam u Was jak się czujecie?? Już coraz blizej rozwiązania

Mamusie a jak śpią w nocy Wasze dzieciaki te majowe starsze oczywiście? Cała nos przesypiaja czy sie budzą??



Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dziś dokładnie 9t1d. Ogolnie jest lepiej niż w poprzednich ciążach, nie wymiotuje. Tym razem nie moge nic słodkiego jeść, bo wtedy mnie cofa. Ale już deugi raz odkąd wiem o ciąży jestem chora. Wtedy to było małe przeziębienie, ale teraz katastrofa. W poniedziałek mnie dopadło, dreszcze, straszny ropny katar, ból głowy, ból mięśni i stawów i to aż tak że w poludnie juz plakalam z bolu i musoalam wziasc apap. Bo ani zasnac nie moglam ani ulozyc tal zeby nie bolalo. Gorączka, niskie cisnienie, wysoki puls przy tym. Dzieci tez chore. No i dzisiaj całą trójka bylismy u lekarza. Ja i Adaś wirus, w razie jakby mi nie przechodzilo to mam receptę na antybiotyk. Olek ma zapalenie oskrzeli.
Co do snu to Olek od dawna śpi całą noc bez problemu w swoim łóżku. Od ponad dwóch lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 14:24   #902
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Heeej!

Berenika - gratuluje Oby choróbsko odpuściło.. Mnie też kaszel dusi i mam katar.. Kiepsko na poród być osłabioną.. Fajnie, że u Was zmiany, z przedszkolem same plusy, super.

Lucynko - już końcówka, teoretycznie mam termin na 24.01., ale jak wyjdzie to się okaże. Jest mi już mega ciężko, dwa razy dziennie jeżdżę z Anią i Jasiem do przedszkola, żeby zostawić/odebrać Anię. Mąż pracuje. Moi rodzice dużo pomagają, wczoraj zostali z dziećmi i ich położyli spać, a ja z Mężem na zakupy, wybieraliśmy materiały do mieszkania. W weekend dzieciaki jadą do teściów i Jasio chyba zostanie tam na tydzień.
Jutro mam usg, bo brzuszek Zuzi jest w tych niższych granicach na siatce, często robię usg i sprawdzam czy się nie zatrzymuje rozwój...
Ania całą noc niby śpi sama, ale zdarza jej się do nas przyjść w nocy, Mąż ją odnosi jak uśnie. Zazwyczaj nad ranem przychodzi i jeszcze śpi. Ciągle jeszcze ją wysadzamy w nocy koło 22-23, bo zdarza jej się zasiusiać..

No u nas też zmiany. Dostaliśmy kredyt, wykańczamy mieszkanie w ekspresowym tempie. Wczoraj robiliśmy zakupy typu panele, płytki, wanna, ubikacja i takie tam.. Zupełnie jeszcze nie wiem jak ma wyglądać łazienka i wc, ale jakoś to będzie. Czeka mnie wybieranie klamek, baterii i takich tam, żebym po powrocie ze szpitala mocno się nie zdziwiła W poniedziałek wchodzi ekipa (w postaci szwagra i jego kolegi - którzy zajmują się wykończeniówką na co dzień) i skończą do końca stycznia, a umowę o kredyt podpisaliśmy pod koniec grudnia. Tempo niezłe.. Oby wszystko się udało

Opowiadajcie co tam u Was
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2018-01-11 o 14:28
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 00:18   #903
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Heeej!

Berenika - gratuluje Oby choróbsko odpuściło.. Mnie też kaszel dusi i mam katar.. Kiepsko na poród być osłabioną.. Fajnie, że u Was zmiany, z przedszkolem same plusy, super.

Lucynko - już końcówka, teoretycznie mam termin na 24.01., ale jak wyjdzie to się okaże. Jest mi już mega ciężko, dwa razy dziennie jeżdżę z Anią i Jasiem do przedszkola, żeby zostawić/odebrać Anię. Mąż pracuje. Moi rodzice dużo pomagają, wczoraj zostali z dziećmi i ich położyli spać, a ja z Mężem na zakupy, wybieraliśmy materiały do mieszkania. W weekend dzieciaki jadą do teściów i Jasio chyba zostanie tam na tydzień.
Jutro mam usg, bo brzuszek Zuzi jest w tych niższych granicach na siatce, często robię usg i sprawdzam czy się nie zatrzymuje rozwój...
Ania całą noc niby śpi sama, ale zdarza jej się do nas przyjść w nocy, Mąż ją odnosi jak uśnie. Zazwyczaj nad ranem przychodzi i jeszcze śpi. Ciągle jeszcze ją wysadzamy w nocy koło 22-23, bo zdarza jej się zasiusiać..

No u nas też zmiany. Dostaliśmy kredyt, wykańczamy mieszkanie w ekspresowym tempie. Wczoraj robiliśmy zakupy typu panele, płytki, wanna, ubikacja i takie tam.. Zupełnie jeszcze nie wiem jak ma wyglądać łazienka i wc, ale jakoś to będzie. Czeka mnie wybieranie klamek, baterii i takich tam, żebym po powrocie ze szpitala mocno się nie zdziwiła W poniedziałek wchodzi ekipa (w postaci szwagra i jego kolegi - którzy zajmują się wykończeniówką na co dzień) i skończą do końca stycznia, a umowę o kredyt podpisaliśmy pod koniec grudnia. Tempo niezłe.. Oby wszystko się udało

Opowiadajcie co tam u Was
Urodziłaś już??

Jak się masz/macie?
Jak tam temat remontu i przeprowadzki?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 22:47   #904
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Heeej!
Urodziłam 26.01.2018 Poród ekspresowy. W książeczce mam wpisane, że ostatnia faza porodu trwała 15 minut Zuzia urodziła się w worku płodowym, nie pękł w czasie porodu. W czepku urodzona Nie popękałam, nie nacinali mnie, tylko miałam jeden szew na szyjce założony, bo miałam jedną rankę. Genialnie szybko się po porodzie pozbierałam. A ja się martwiłam, że nie przeżyję porodu bo kondycja nijaka... Piersią nie karmię, tak jak to było przy poprzedniej dwójce

Jasio ma Zuzię w nosie, zatyka uszy jak płacze, a Ania zainteresowana Póki co obydwoje wyrzucają do kosza pieluchy jak ich poproszę

Aktualnie pomieszkujemy u moich rodziców, jutro mają montować kuchnię i mieszkanko prawie gotowe. Zostają jeszcze do zrobienia szafy w przedpokoju, kupno narożnika do salonu, stołu i krzeseł.

Ania i Jaś siedzą razem w domu, Ania jakiegoś wirusa przyniosła z przedszkola.. (ja też kicham i prycham) Jaś nic się nie słucha, przeklina ! i sika w majtki, aż mu wczoraj pieluchę wsadziłam, żeby się trochę przestraszył, a ten ma wszystko w nosie. Czym go nie straszę to i tak ma wszystko w dupie.. Serio, już siły do niego nie mam A Ania różnie.. Jak złapią we dwoje głupawkę to normalnie wyć mi się chce, bo na nic nie reagują, wszystko niszczą.. Ehhh.. Nawet nie chce mi się myśleć o tym, że zostanę z nimi sama w nowym mieszkaniu. Z jednej strony już bardzo bym chciała się stąd wynieść, a z drugiej jestem tym przerażona...
Na dniach idę z Zuzią do pediatry na pierwszą wizytę, oby ona nic nie złapała.... Martwię się tym, bo chyba ma delikatny katar....

A co tam u Was???
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 23:14   #905
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Heeej!
Urodziłam 26.01.2018 Poród ekspresowy. W książeczce mam wpisane, że ostatnia faza porodu trwała 15 minut Zuzia urodziła się w worku płodowym, nie pękł w czasie porodu. W czepku urodzona Nie popękałam, nie nacinali mnie, tylko miałam jeden szew na szyjce założony, bo miałam jedną rankę. Genialnie szybko się po porodzie pozbierałam. A ja się martwiłam, że nie przeżyję porodu bo kondycja nijaka... Piersią nie karmię, tak jak to było przy poprzedniej dwójce

Jasio ma Zuzię w nosie, zatyka uszy jak płacze, a Ania zainteresowana Póki co obydwoje wyrzucają do kosza pieluchy jak ich poproszę

Aktualnie pomieszkujemy u moich rodziców, jutro mają montować kuchnię i mieszkanko prawie gotowe. Zostają jeszcze do zrobienia szafy w przedpokoju, kupno narożnika do salonu, stołu i krzeseł.

Ania i Jaś siedzą razem w domu, Ania jakiegoś wirusa przyniosła z przedszkola.. (ja też kicham i prycham) Jaś nic się nie słucha, przeklina ! i sika w majtki, aż mu wczoraj pieluchę wsadziłam, żeby się trochę przestraszył, a ten ma wszystko w nosie. Czym go nie straszę to i tak ma wszystko w dupie.. Serio, już siły do niego nie mam A Ania różnie.. Jak złapią we dwoje głupawkę to normalnie wyć mi się chce, bo na nic nie reagują, wszystko niszczą.. Ehhh.. Nawet nie chce mi się myśleć o tym, że zostanę z nimi sama w nowym mieszkaniu. Z jednej strony już bardzo bym chciała się stąd wynieść, a z drugiej jestem tym przerażona...
Na dniach idę z Zuzią do pediatry na pierwszą wizytę, oby ona nic nie złapała.... Martwię się tym, bo chyba ma delikatny katar....

A co tam u Was???
MyskaO szkoda że po raz kolejny karmienie piersią nie wyszło. To aż ciekawe że trzeci raz z rzędu nie idzie. Byłoby to na pewno lepsze mając dwójkę w przedszkolu ( Jasio też zaraz idzie prawda?). Kiedy on kończy 2 latka? Czy 3 latka bo chyba rok mi uciekł?

Gratuluję ekspresowego i udanego porodu. Cieszę się że gladko poszło. Jakie gabaryty miała Zuzia? Przypomnij proszę na kiedy miałaś termin porodu?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 23:24   #906
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

myskao - dlaczego nie karmisz piersia jezeli moge wiedziec? po prostu nie chcesz czy sie poddałaś ?
ja z Gabi tez bylam głupia ze jej nie karmilam dluzej ale to tez wina astmy była ... a z Aleksem zaraz 11 miesiecy bedzie jak Go karmie i byłam po 2 cc na zimno i miałam pokarm ...


U mnie teraz Gabi przechodziła ospe i Aleks przechodzi . Gabi miała około 30 krostek - nie duzo i przeszła łagodnie a Aleks miał około 250 i była masakra,temperatura podwyzszona do 38 ... ból gardła,brzuszka ... no było nieciekawie .
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 23:39   #907
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

W kwestii infekcji to ja z dziećmi od tygodnia zagilana
Tylko tz się w formie trzyma. Wiktor pod koniec stycznia załapał koszmarne zapalenie ucha. Antybiotyk na 10 dni i potem jeszcze tydzień w domu siedział.
8 lutego miał w piątek bal karnawałowy to był i teraz od tygodnia chodzi znów do przedszkola choć to ucho nie jest bodajże idealnie zdrowe
Smarki i jemu, i Filipowi idą okropne (wybaczcie detale)
To był drugi antybiotyk w życiu Wiktora więc i tak nie narzekam

Poza tym u nas dobrze.
Filip dziś skończył 9 miesięcy
Czas zasuwa jak szalony i nieubłaganie zbliża się koniec urlopu macierzyñskiego
Do pracy jednak wracam dopiero w październiku, choć biorę też pod uwagę zostanie jakiś czas w domu.

Filip na dzień dzisiejszy ma 3 zęby, czwarty na dniach powinien się przebić. Waży około 9kg. Jest wiele szczuplejszy od swojego brata i rozwija się ruchowo szybciej. Filip raczkuje od listopada, Wiktor ruszył na czworo w lutym. Póki co pięknie i sprawnie porusza się przy meblach ale do chodzenia jeszcze niw jest gotów
Ja mam się nieźle. Trudno mi znaleźć czas tylko dla mnie - wiecie, długa kapiel w wannie (bez żadnego "mamoooo"), maseczka na twarz i olej na włosy to narazie odległa zachciewajka.
Najwięcej czasu spędzam w kuchni (rozszerzanie diety malucha plus tz od tygodnia ma jaglany detoks a to znaczy ze jemu gotuje osobno) i sprzątając podłogę(Filip je BLW)
No i oczywiście co trzy dni trzy pralki prania haha

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-27, 17:08   #908
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Hej, dzisiaj dowiedziałam się, że będzie trzeci chłopak... no i nie będę kłamać, że jestem zawiedziona.. wręcz ryczeć mi się chce i wszyscy wokół mnie wkurzają.. oczywiście mówię sobie, że najważniejsze, że zdrowy itd.. ale jednak tak bardzo marzylam o dziewczynce, że nie mogę tego jakoś przetrawić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 17:51   #909
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;81746571]Hej, dzisiaj dowiedziałam się, że będzie trzeci chłopak... no i nie będę kłamać, że jestem zawiedziona.. wręcz ryczeć mi się chce i wszyscy wokół mnie wkurzają.. oczywiście mówię sobie, że najważniejsze, że zdrowy itd.. ale jednak tak bardzo marzylam o dziewczynce, że nie mogę tego jakoś przetrawić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Rozumiem Cię doskonale.
Jak u mnie będzie w przyszłości trzeci chłopak to oddam do adopcji
Obojgu nam z tz marzy się córka do pełni szczęścia

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 13:20   #910
ab_cd
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 704
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Ja chcialam sie pochwalic 03.03 zostalam drugi raz mama Szymonka maly mial termin na 16.03 ale przyszedl troszke szybciej. Wazyl tylko 2420. Jasiu nie mogl sie juz doczekac braciszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ab_cd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 10:47   #911
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Ja chcialam sie pochwalic 03.03 zostalam drugi raz mama Szymonka maly mial termin na 16.03 ale przyszedl troszke szybciej. Wazyl tylko 2420. Jasiu nie mogl sie juz doczekac braciszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!!

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-24, 16:57   #912
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Babeczki czemu się nic nie odzywacie? Forum nam.umiera

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 15:32   #913
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Ja chcialam sie pochwalic 03.03 zostalam drugi raz mama Szymonka maly mial termin na 16.03 ale przyszedl troszke szybciej. Wazyl tylko 2420. Jasiu nie mogl sie juz doczekac braciszka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 23:18   #914
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;82448346]Gratulacje [/QUOTE]Jak się czujesz? Jak chłopcy zareagowali na informację o rodzeństwie? Może nie oszalejesz z bandą facetów??


Ab_cd jak u Was? Jak Jasio i Szymonek? U nas Wiktor z Filipem super. Pomału zaczynają się pierwsze akcje w stylu "Mamo Filip mi zabrał..., Filip mi oślinił..." itd
Filip ma cztery jedynki a dziś okazało się że jakieś 2-4 dni temu wyszła jedna dolna dwójka. Nie skupiam się tak nad tym wszystkim jak z Wiktorem
Jesteśmy z tz oboje na diecie Ani Lewandowskiej, mam trochę "zabawy" z gotowaniem plus inne codzienne zajęcia plus jakiś spacer z bąblami to dzień przez palce ucieka.


MyskaO a co na Twoim froncie macierzyństwa? Podwiązałaś po porodzie jajniki czy męża na zabieg wyślesz? Czy może jest super i będziesz mieć gromadkę 4ki dzieci?
Nie no żartowałam. Na pewno logistyka rano ciężka żeby wszystkie dzieci obrobić i Anię do predszkola odstawić. Jak Jasio i Zuzia?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 14:12   #915
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

justiwi dzieki, że pytasz, czuje się bardzo dobrze póki co Oswoiłam się juz z myślą o trzecim chłopaku, tylko teraz mamy problem z imieniem. Nie możemy się z mężem dogadać, to co jemu sie podpba, nie podpba sie mi i odwrotnie. W sumie jest jedno takie imię, które podoba nam się obojgu, ale mąż jak zwykle "on nie będzie się jeszcze nad tym zastanawiał, bo jest za wczesnier". Na wszystko dla niego "za wcześnie".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 20:46   #916
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;82857131]justiwi dzieki, że pytasz, czuje się bardzo dobrze póki co Oswoiłam się juz z myślą o trzecim chłopaku, tylko teraz mamy problem z imieniem. Nie możemy się z mężem dogadać, to co jemu sie podpba, nie podpba sie mi i odwrotnie. W sumie jest jedno takie imię, które podoba nam się obojgu, ale mąż jak zwykle "on nie będzie się jeszcze nad tym zastanawiał, bo jest za wczesnier". Na wszystko dla niego "za wcześnie".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To nadacie imię po porodzie i już
Nie ma nakazu nadawania imienia w brzuchu
U nas oba chłopaki otrzymały zupełnie inne imiona niż było w planie i z obojgiem do porodu nie było u nas z tz jednomyślności.

Na kiedy masz teraz termin bo nie pamiętam?
Położna moja mówiła że chłopców robi się po owulacji a dziewczynlki przed i po zrobieniu dziewczynki do owulacji nie wolno dorabiać

Rób czwarte dziecko, dostaniesz emeryturę haha

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 14:08   #917
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Cytat:
Napisane przez justiwi Pokaż wiadomość
To nadacie imię po porodzie i już
Nie ma nakazu nadawania imienia w brzuchu
U nas oba chłopaki otrzymały zupełnie inne imiona niż było w planie i z obojgiem do porodu nie było u nas z tz jednomyślności.

Na kiedy masz teraz termin bo nie pamiętam?
Położna moja mówiła że chłopców robi się po owulacji a dziewczynlki przed i po zrobieniu dziewczynki do owulacji nie wolno dorabiać

Rób czwarte dziecko, dostaniesz emeryturę haha

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka
wiem, że nie ma obowiązku, ale tym razem myślałam, że dojdziemy do porozumienia wcześniej niż w szpitalu po porodzie Termin mam na 14go sierpnia Tylko to było nieplanowane dziecko, wypadek przy pracy, więc dokładnie nie wiem czy to było przed czy po owulacji ooo niee, żadnego czwartego
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 15:09   #918
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Heeej

Justiwi - nic sobie nie podwiązałam Jeszcze Czwartego raczej nie będzie

Ja tak na szybko, ogólnie jest co robić, ale jest też coraz lepiej. Rano wychodzę z całą trójką, odprowadzamy wszyscy Jasia do przedszkola (posłałam go od kwietnia do prywatnego, które jest w na parterze naszego bloku), później ładuję Zuzię i Anię do auta i jedziemy do Ani przedszkola i wracam z Zuzią do domu. O 15 odbieram z Zuzią Jasia, czasem ze wszystkimi jadę po Anię, ale raczej Mąż ją odbiera po 16 i rowerem wracają do domu. Ehh.. I tak codziennie Ostatnio byli chorzy, to przedszkole miałam w domu.. Najgorzej jak złapią głupawkę... Ania wtedy szaleje, skacze, robi głupie miny, Jaśko to samo.. Wtedy mało co nie wyjdę z siebie...

Zuzia jest bardzo grzeczna, chyba zaczynają jej zęby iść, bo masakrycznie się ślini i wszystko gryzie.. Kiedy to zęby zaczynają wychodzić???? Jak to się wszystko zapomina... Jeszcze nie przesypia nocy, jak pozostała dwójka w jej wieku, ale jakoś daję radę. Mamy tylko jeden problem, nikt poza mną nie może jej karmić.. Karmię MM i tylko przy mnie nie płacze.. Ehh.. Zaczynam w tym tygodniu wprowadzać marcheweczkę

Mamy problem z Jasiem, jest bardzo niegrzeczny, wczoraj przeszedł samego siebie, ciągnąc Anię za spódnicę w Kościele o mało jej nie ściągając.. Ucieka nam na spacerach, mnie bije, wrzeszczy i płacze o byle g***o za przeproszeniem.. Jak się go dotknie to mówi "ałaaaa".. No ciężki przypadek..

Ania czasem ma swoje odchyły, jak sobie coś ubzdura to mało brakuje a położyła by się na podłodze i waliła głową o podłogę.. Ale da się to ogarnąć..

No i jeszcze dobijające sikanie w nocy.. Czasem przebieram i Anię i Jasia.. Ostatnio byliśmy na działce nad jeziorem i Jasio zasikał się trzy noce z rzędu, aż mi podkładów zbrakło.. :/

Ogólnie się bawią ze sobą, mają razem zajęcie, Zuzia rośnie jak na drożdżach i jest bardzo pogodnym i ruchliwym dzieckiem.

A ja nie mogę sobie poradzić z wagą po trzeciej ciąży i mam wrażenie, że ciągle tyję.. W sumie to nie robię nawet w tym kierunku nic nadzwyczajnego.. Musi mnie ktoś kopnąć w tyłek chyba...

To tyle u mnie....

Co tam u Was? Opowiadajcie.

P.S. W załącznikach moje starszaki i Zuzia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180610_170932.jpg (229,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180511_190941.jpg (223,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180507_180551.jpg (103,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180513_170907.jpg (112,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180523_075703.jpg (80,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180521_133932.jpg (104,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180531_121452.jpg (95,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180519_130547.jpg (73,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180515_134350.jpg (104,7 KB, 27 załadowań)
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 11:28   #919
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Hej Dziewczyny


Co tam u Was słychać?
Ja wróciłam właśnie niedawno do pracy.. W zasadzie od tygodnia Jakoś udaje mi się wiązać koniec z końcem Kupiliśmy mieszkanie i jakoś leci....


Opowiadajcie
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-27, 11:49   #920
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

MyskaO super że wreszcie mieszkacie na swoim jak się czujesz w rodzinie 2+3? Jak Twoja gromadka?

Ja zasiedziałam się w domu. Miałam wrócić do pracy w październiku ale ostatecznie odeszłam z pracy. Zostałam w domu dla dzieci. Dziś lub jutro podpisuję nową umowę o pracę w branży turystycznej, koniec handlu. Choć odeszłam by mieć wolne weekendy a teraz przede wszystkim weekendy w pracy
Taka zamiana...

U nas dobrze, starszak jest cudownym bratem dla młodszego. Chłopcy są super. Mniejszy od września chodzi do żłobka. Zdarzyło nam się jedno choróbsko w zimie więc nie narzekam. Zrobiliśmy remont poddasza i mamy teraz duże mieszkanie a przede wszystkim własną łazienkę.

Podziwiam mamy siedzące w domu z dziećmi 3 lata, mi już brakuje kontaktu z dorosłymi

Marzy mi się jeszcze córeczka za jakieś 2-3 lata....

Moje skarby IMG_20190317_131230.jpeg20181111_113533.jpeg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 12:24   #921
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Justiwi - super, że się odezwałaś Jednak ktoś tu jeszcze zagląda


Czasem zwariować można Ale w sumie fajnie jest Zuzia zabiera dzieciakom zabawki i w nogi A starszaki bawią się ze sobą i wymyślają co raz to gorsze zabawy Może mieszkania nam nie rozniosą


Twoje chłopaki super Mi też brakowało już pracy i kontaktów z ludźmi. Powoli się odnajduję Trochę zamieszania z rana jest, bo starszaki odprowadzam do przedszkola, a później najmłodszą do babci wiozę. Na szczęście zmienili mi lokalizację firmy i od dziadków mam bliżej do pracy niż było to wcześniej No i po pracy to samo Mąż mi dużo pomaga


A to moje robaczki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190317_143450.jpg (117,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190315_134039.jpg (64,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190301_123613.jpg (174,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190317_150219.jpg (234,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (303).jpg (555,9 KB, 13 załadowań)
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA

Edytowane przez Myska0
Czas edycji: 2019-03-27 o 12:26
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 07:44   #922
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Woowwwww, jakie dzieciaczki tak sobie przypominam jak tu były same zdjęcia maluchów a teraz całe stadka U nas Z dalej jedna ale tak to w życiu bywa.
MyskaO gratuluje mieszkania, wreszcie u siebie
Justiwi powodzenia w nowej pracy
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 07:50   #923
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Karolkya ale ta jedna z wyboru czy po prostu nie wychodzi? Jak się ma córcia? Ty pracujesz? Matko nie pamiętam, czy to Twój TŻ pracował za granicą? Zjechał już do kraju?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 08:38   #924
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Wybór był że po 3 latach będziemy się starać, ale niestety teraz nie wychodzi. Ja w styczniu miałam laparoskopię bo miałam perforację macicy i zrosty, wiec znowu się odwleka.
Z jest super dziewczyną i będzie super siostrą ( cały czas powtarza i przypomina ze ona chce mieć już brata )
Oboje byliśmy tu na miejscu na szczęście mąż nie wyjeżdżał do pracy
Pracujemy, wybudowaliśmy dom w którym mieszkamy od roku.
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 08:56   #925
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Karolkya pomyliłam Cię z Lucynkaxd przepraszam

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 11:03   #926
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Cześć dziewczyny ! przez przypadek wchodząc dziś na meila zauwazyłam ze ktoś napisał na wątku a zupełnie o nim zapomnialam !!!!!!
Co u Was ? Ktoś tu jeszcze jest ?
My dalej jestesmy na Is ale pod koniec tego roku wracamy do Polski .
Gabi za miesiąc konczy 5 lat, Aleksander jutro 2 latka ! Nie wiem jak ten czas zleciał ...
dopiero co odstawiłam Aleksa od piersi, karmiłam prawie 2 lata bez dwóch tygodni . Jestem z siebie mega dumna !
Nie chcemy byc dłuzej na Is ... kiepsko tu sie robi, wszystko poszło w góre ... teraz sa strajki bo ludzie dosc mało zarabiaja mieszkania poszły w góre takze taki sam poziom zycia jak w Polsce . Teraz upadła islandzka linia lotnicza i beda masowe zwolnienia w firmach turystyka w czesci upadnie nie wiem co to bedzie .
W czerwcu zmarł mój tata takze to tez wiąże sie z powrotem do Polski .
Gabryśka to diabeł wcielony sprzeda wszystkich ! Agentka ze szok ... ale sama wie ze czuje sie pewniej w jezyku polskim i mowi ze nie chce chodzić do islandzkiej szkoły, nie chce zbytnio bawić sie z islandzkimi dziecmi ale rozwija sie super, ostatnio byłyśmy na bilansie to pielegniarka stwierdziła ze umie wiecej rzeczy niż islandzkie dzieci . Tutaj ogolnie poziom nauki jest zaniżony w szkole . Już pieknie pisze literki i zaczyna rozrozniac ktora to ktora .

Aleks to maminsynek jeden wielki cycuś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 53355792_2093377764050543_8734366658467987456_n.jpg (55,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53934108_2111591458895840_8675498694247710720_n.jpg (96,3 KB, 16 załadowań)
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-29, 12:56   #927
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Heeej

Karolkya - trzymam mocnoooo kciuki za braciszka Zazdroszczę budowy domu.... A mogę wiedzieć w której części Lublina macie dom? Może mamy do siebie blisko


Meenia - jakie duże dzieciaki Gratuluję długiego karmienia No i współczuję straty taty..



Super, że się odzywacie
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 08:07   #928
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: mamusie maj - czerwiec 2014 część III

Dom poza Lublinem. Mieszkamy teraz w Turce. Mamy pod nosem szkołę i blisko do obwodnicy także dojazd do Lublina i pracy super. 6 km do moich rodziców
1 km do lasu i gwieździste niebo nocą. Cisza
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-09 08:07:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.