Cześć! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-24, 11:47   #1
malinova03
Przyczajenie
 
Avatar malinova03
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25

Cześć!


Postanowiłam założyć ten wątek aby zobaczyć czy są tu osoby takie jak ja. Chcę abyśmy mogły tu swobodnie rozmawiać, dzielić się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i nawzajem pomagać
Otóż od małego jestem osobą bardzo impulsywną i nerwową. Denerwują mnie małe rzeczy, czasem nawet jak ktoś coś do mnie mówi tak po prostu. Przejmuję się różnymi rzeczami które nie mają kompletnego znaczenia ani wpływu na moje życie.
Często mam wrażenie, że nie umiem się tym życiem cieszyć.
Macie dla mnie jakieś rady lub jesteście w podobnej sytuacji? Czekam na odpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malinova03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 09:49   #2
Karolka776
Raczkowanie
 
Avatar Karolka776
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 40
Dot.: Cześć!

Najlepsze rady to raczej udzieli Ci terapeuta jeżeli postanowisz się do niego udać. Ile masz lat?
Karolka776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 12:05   #3
malinova03
Przyczajenie
 
Avatar malinova03
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Cześć!

Cytat:
Napisane przez Karolka776 Pokaż wiadomość
Najlepsze rady to raczej udzieli Ci terapeuta jeżeli postanowisz się do niego udać. Ile masz lat?
20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malinova03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 08:57   #4
Karolka776
Raczkowanie
 
Avatar Karolka776
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 40
Dot.: Cześć!

Jeżeli mówisz, że od małego to pewnie jest to kwestia behawioralna - czyli wychowania.


Do takich głębokich spraw najlepiej dochodzi terapeuta, ale możesz też poszukać treści w internecie dotyczących tego jak radzić sobie z gniewem itd. Dobrze poszukaj, bo pewnie łatwo trafić na jakieś shitowe porady typu "pij ziółka".


Już o tym pisałam w innym temacie, ale należy brać pod uwagę, że płat czołowy rozwija się gdzieś do 21 roku życia. Odpowiada on między innymi za chłodne reagowanie na nagłe sytuacje. Jak łatwo się domyślić, gdy nie jest rozwinięty to można być wybuchowym. Z kolei gdy jest rozwinięty to potrzebuje do 20 minut na regenerację - warto czasem pokrzyczeć w poduszkę lub coś kopnąć i odczekać ten czas, by nasza kopuła odpoczęła i mogła znowu coś na chłodno przemyśleć.
Karolka776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 08:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.