Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-28, 08:23   #751
maltaa7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 270
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja juz po ktg, wszystko ok. Na poród się narazie nie zapowiada, wiec dzis nie rodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maltaa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 08:29   #752
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dziewczyny mam jakies plamienie, tzn raz miałam. To nie czysta krew. Ciemno brązowa wydzieline bardzo gesta. Obserwuje czy to jednorazowe i w razie czego ogarniam się trochę i dzwonię po tz. Ale brzuch boli jak na okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 08:35   #753
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakies plamienie, tzn raz miałam. To nie czysta krew. Ciemno brązowa wydzieline bardzo gesta. Obserwuje czy to jednorazowe i w razie czego ogarniam się trochę i dzwonię po tz. Ale brzuch boli jak na okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uuu może coś rusza? Może czop się zaraz pojawi?
Czyżby cosik ruszyło na wątku ?

Dobry dzień
Ja jeszcze nie wiem co to zły sen, tak mi się dobrze ostatnio śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 08:37   #754
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Hahaha o tym samym pomyślałam

Ja kupiłam lody w Lidlu,mają jakąś nowość 6 składników, nawet nienajgorsze.

Po wizycie, szyjka delikatnie skrócona, rozwarcia nie ma, waga ok 3200g.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Ja juz po ktg, wszystko ok. Na poród się narazie nie zapowiada, wiec dzis nie rodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super laski, że wszystko ok

Ciekawe jak tam Moon, czy już rozpakowana ja w nocy miałam takie niewielkie bóle brzucha i myślałam, że może może... ale nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 08:53   #755
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakies plamienie, tzn raz miałam. To nie czysta krew. Ciemno brązowa wydzieline bardzo gesta. Obserwuje czy to jednorazowe i w razie czego ogarniam się trochę i dzwonię po tz. Ale brzuch boli jak na okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze szyjka sie rozszerza i czop wyszedl. Chyba coraz blizej jestes

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 09:00   #756
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Póki co sucho. Mam nadzieję bo czuje sie że to już blisko. Dołem czuje duzy nacisk. Ale myślałam że czop trochę inaczej wygląda. W pierwszej ciąży nie widziałam czopa.
Wczoraj nie potrzebnie tz mówiłam że mam jakies skurcze przepowiadajace bo jak się obudziłam o 4 z głodu wstał ze mna, nawet mi jedzenie zrobił i biedny już nie poszedł spać. Widzę że się biedny stresuje. Jak na szpilkach. Dzisiaj gadał młodszej ze dzidziuś się się urodzi niebawem.. Bardziej spięty jak za pierwszym razem jest. Chciałabym jednak dzisiaj w nocy się wyspać i nie rodzic jeszcze bo jestem zmeczona. W domu pustki, dzisiaj mieliśmy zaplanowane zakupy. Nie mam nawet co podjadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 09:03   #757
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja dziś wychodzę do domu wszystkie wyniki w normie. Szkoda tylko, że sama, liczyłam że młody poczuje szpitalny klimat i zechce wyjść. Cóż okaże się, czy wrócę tu jak bumerang. Termin za 6 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 09:08   #758
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez maltaa7 Pokaż wiadomość
Ja juz po ktg, wszystko ok. Na poród się narazie nie zapowiada, wiec dzis nie rodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mow hop

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Póki co sucho. Mam nadzieję bo czuje sie że to już blisko. Dołem czuje duzy nacisk. Ale myślałam że czop trochę inaczej wygląda. W pierwszej ciąży nie widziałam czopa.
Wczoraj nie potrzebnie tz mówiłam że mam jakies skurcze przepowiadajace bo jak się obudziłam o 4 z głodu wstał ze mna, nawet mi jedzenie zrobił i biedny już nie poszedł spać. Widzę że się biedny stresuje. Jak na szpilkach. Dzisiaj gadał młodszej ze dzidziuś się się urodzi niebawem.. Bardziej spięty jak za pierwszym razem jest. Chciałabym jednak dzisiaj w nocy się wyspać i nie rodzic jeszcze bo jestem zmeczona. W domu pustki, dzisiaj mieliśmy zaplanowane zakupy. Nie mam nawet co podjadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czop moze byc rozny

Dlatego nie powiem mezowi jak bede czuc delikatne skurcze bo on od razu na szpital bedzie chcial jechac, a to moze sie jeszcze uspokoic.

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Ja dziś wychodzę do domu wszystkie wyniki w normie. Szkoda tylko, że sama, liczyłam że młody poczuje szpitalny klimat i zechce wyjść. Cóż okaże się, czy wrócę tu jak bumerang. Termin za 6 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze wrocisz tam szybciej niz Ci sie wydaje najwazniejsze, ze wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 09:15   #759
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dziewczyny rozkręcacie się ale cóż się dziwić skoro za 3 dni kwiecień i wtedy to już każda może rodzic bez zaskoczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 09:21   #760
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Z tym gbs to się wkurzyłam. Mam wyniki na portalu pacjeta LuxMed ale nieczytelne więc nie wiem o co chodzi. Czy one po prostu nie są w pakiecke i muszę za nie zapłacić czy to jakiś błąd? Dziś się do nich wybiorę i dowiem się w czym rzecz.

Kurcze ja chyba jednak powinnam jakieś farmaceutyki na tą zgagę brać ale przez całą ciążę przyjmowałam tylko witaminy i żurawinkę, byłam się cokolwiek innego. Tylko hak trraz mam tskie rozkminy o winie to czemu sobie nie ulżyć czymś na zgagę co bierzecie i Wam pomaga?
Biorę Manti, ale mi pomaga tylko na czas ssania, potem zgaga wraca. Od kilku dni mnie męczy codziennie

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
U mnie pomaga Rennie.
Przyszła babcia, widzi pudełko po Rennie i pyta: "kto jadł?". No ciekawe kto. Mówię, że no ja miałam zgagę. "Po czym?"

Jestem przez to niewyspanie przewrażliwiona na głupie pytania. I ogólnie wkurzona.
Rano padało, więc do przedszkola wzięliśmy parasole. Oczywiście akurat jak wyszliśmy to już nie padało, ale zabawa parasolem na wszystkie sposoby kręcenia, otwierania, zamykania jest spoko. Miałam ochotę mu ten parasol połamać. Ratunku , nie wytrzymie dziś
Jak to po czym? Połknęłaś bobo

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakies plamienie, tzn raz miałam. To nie czysta krew. Ciemno brązowa wydzieline bardzo gesta. Obserwuje czy to jednorazowe i w razie czego ogarniam się trochę i dzwonię po tz. Ale brzuch boli jak na okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obserwuj, ale może to przez męża? Mówiłaś że bolało po, może coś tam się ruszyło

Ja dla odmiany spałam dzisiaj w nocy jak zabita, nawet na siku nie wstałam
Mąż właśnie pojechał zawieźć auto do serwisu żeby naprawili hamulce. Trzeci raz Ostatnio wymienili tarcze i klocki a coś tam dalej je zdziera Potem zostaje w Katowicach u wspólnika do wieczora bo mają coś tam do załatwienia.
A ja leżę i mam nadzieję, że psy mnie nie zaczną na spacer poganiać bo mi się nie chce wstawać jeszcze. Mam dzisiaj parę rzeczy do załatwienia więc muszę z siebie wykrzesać jakąś moc. Dobrze, że sprawy "wyjazdowe" bo do takich w domu to bym się pewnie nie ruszyła albo zaraz poszła spać
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 10:35   #761
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Ja też miałam kilka razy zgage i pomogło rennie.
Malta mój ojciec też stwierdził że 14.04 mogę rodzic bo też ma wtedy urodziny.
Agassek super waga.
Wam się te przepowiadacze zaczynają od góry brzucha? Bo wczoraj mnie chwilę bolało jak na okres ale raczej na wysokości majtek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepowiadacze, mam właśnie dość wysoko, one mnie nie bolą tylko to bardziej takie dziwne uczucie, jakby ktoś zaciskał mi pasek powyżej pępka i po chwili puszczał. A na samym dole mnie czasami boli ciagiem, tak jak to bywało w pierwszy dzień okresu, promieniuje na uda. Po godzinie lub dwóch przechodzi samo. Nie wiem co to są te drugie bóle.
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Ja chcę rodzić 16.04 bo wtedy urodziny ma mąż ale chyba jednak poszukam mu jeszcze jakiegoś prezentu.
15.04 mogłabym urodzić - w dniu premiery ostatniego sezonu Gry o Tron
W moim mieście od 12 do 14 są targi książki. Tradycyjnie z Młodym na nie chodzimy od lat więc nie mogę do tego czasu urodzić. Póki będę w dwupaku jest szansa tam być
U mnie 4 kwietnia jest spotkanie autorskie z pisarką, której czytam wszystkie książki. Jak to zobaczyłam parę tygodni temu, to stwierdziłam że się pewnie zdążę wybrać...
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jakies plamienie, tzn raz miałam. To nie czysta krew. Ciemno brązowa wydzieline bardzo gesta. Obserwuje czy to jednorazowe i w razie czego ogarniam się trochę i dzwonię po tz. Ale brzuch boli jak na okres.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może właśnie czop odszedł 😊 Informuj nas na bieżąco 👍

UWAGA, poniżej żalpost ⬇

U mnie ani czopa, ani wód, ani skurczy. Jeszcze tydzień do tp, a ja mam tak serdecznie dość tego stanu zawieszenia 😳 Nawet wyjść nie mogę, bo a nuż coś się zacznie dziać. Siedzę w domu jak taki dziad. Obolały dziad. Sprzątać nie, kucać nie, bo kolana, schylic się nie, bo brzuch, stać nie, bo plecy bolą, leżeć nie, bo miednica boli. Usiąść nie, bo mały dostaje nerwicy. Nawe z łóżka nie wstałam, bo nie mam motywacji na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 10:41   #762
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja się kręciłam kręciłam i właśnie się budzę pięknie spałam jeszc3 od 6 !
O 5:30 tradycyjnie cornflakes z mlekiem i do łóżka...
Mi ogólnie mokro w gaciach, ale to nie wody.

Już 5/30 rozplanowanych! (Czy się mylę?) A kwietnia dalej nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Ta podusia motylek mi się zmehacila troszke w pralce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 10:42   #763
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ja się kręciłam kręciłam i właśnie się budzę pięknie spałam jeszc3 od 6 !
O 5:30 tradycyjnie cornflakes z mlekiem i do łóżka...
Mi ogólnie mokro w gaciach, ale to nie wody.

Już 5/30 rozplanowanych! (Czy się mylę?) A kwietnia dalej nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Ta podusia motylek mi się zmehacila troszke w pralce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też mam uczucie wiecznej mokrosci i latam i sprawdzam non stop czy czop tam nie leży te ostatnie dni Tak się ciągną, gorzej niż cała ciąża... taki stan zawieszenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 10:50   #764
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

To ja też #żalpost. Postanowiłam ubrać się elegancko, tj. w dres własny a nie mężowski Ale próba zakończona niepowodzeniem bo uciskał mi brzuch Wyglądam już strasznie, +17kg, opuchnięcia nawet na twarzy i jeszcze te namioty zamiast ubrań bo już nawet legginsy mnie cisną Jeszcze poszłam w wyżej wspomnianym dresie na sekundę na zewnątrz ze śmieciami, rzecz jasna zero jakiejś fryzury czy mejkapu bo nie ma to już większego sensu , rzucam okiem na lustro w przejściu i myślę - ale porażka, oby chociaż sąsiadki żadnej nie spotkać… oczywiście spotkałam trzy!

Męczy mnie dzisiaj wszystko. Wysprzątałam dom, to żeby mi się nie nudziło, przychodzi jutro chłop od docieplania pianką od wewnątrz. Ciekawe ile będzie po tym syfu do ogarnięcia
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 10:57   #765
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Przepowiadacze, mam właśnie dość wysoko, one mnie nie bolą tylko to bardziej takie dziwne uczucie, jakby ktoś zaciskał mi pasek powyżej pępka i po chwili puszczał. A na samym dole mnie czasami boli ciagiem, tak jak to bywało w pierwszy dzień okresu, promieniuje na uda. Po godzinie lub dwóch przechodzi samo. Nie wiem co to są te drugie bóle.U mnie 4 kwietnia jest spotkanie autorskie z pisarką, której czytam wszystkie książki. Jak to zobaczyłam parę tygodni temu, to stwierdziłam że się pewnie zdążę wybrać...To może właśnie czop odszedł Informuj nas na bieżąco

UWAGA, poniżej żalpost

U mnie ani czopa, ani wód, ani skurczy. Jeszcze tydzień do tp, a ja mam tak serdecznie dość tego stanu zawieszenia Nawet wyjść nie mogę, bo a nuż coś się zacznie dziać. Siedzę w domu jak taki dziad. Obolały dziad. Sprzątać nie, kucać nie, bo kolana, schylic się nie, bo brzuch, stać nie, bo plecy bolą, leżeć nie, bo miednica boli. Usiąść nie, bo mały dostaje nerwicy. Nawe z łóżka nie wstałam, bo nie mam motywacji na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pociesze Cie... Wiecznie w ciazy chodzic nie bedziesz w koncu sie doczekasz bo kiedys wybije ta godzina zero.

Chociaz pamietam, ze w 1szej ciazy tez chcialam szybko urodzic. Teraz wieczorami mam takie mysli "jejku, zeby tylko nie dzis". Po prostu jakos tak nie chce mi sie rodzic. Obijam sie w domu, porobilam wszystko i korzystam z chwili...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:17   #766
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Właśnie się o obudziłam, ale czuję że nie mam siły na nic. Miałam dziś ogarnąć swoją sierść, obiad i sprzątanie. Sprzątanie chyba wypada dziś z konkursu. Rany co się ze mną dzieje jeszcze miesiąc.... Chyba że znowu muszę odchorowac poranny spacer z medicovera, sprawdziłam na mapach Google to było 1.7km w mega zolwim tempie jestem nikim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:23   #767
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

ja jak mam spodnie zalozyc to sie wkurzam :P
latam w bokserkach tzta i koszulkach ciazowych, nawet bez stanika.
a na wadze +19kg. nie rozumiem kompletnie. co dwa dni prawie 0,5kg...

nooo mam wrazenie ze sie sącze czasami, bo mokro bardzo i gatki zmieniam. to samo dziś w nocy. + te bóle jak na okres.
ale mam teraz tez 3 dniowa terapie na grzybka cipnego, wiec chyba dlatego mi tak mokro, no i pH teraz sama nie mogę mierzyc, bo przez lek jest zachwiane..

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Pajko pierwsza strone zaaktualizuj, bo niedługo nie nadążymy

ja nie umiem znalezc danych co do 3 dziewczynki Julianny? Juliany?
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:25   #768
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
ja jak mam spodnie zalozyc to sie wkurzam :P
latam w bokserkach tzta i koszulkach ciazowych, nawet bez stanika.
a na wadze +19kg. nie rozumiem kompletnie. co dwa dni prawie 0,5kg...

nooo mam wrazenie ze sie sącze czasami, bo mokro bardzo i gatki zmieniam. to samo dziś w nocy. + te bóle jak na okres.
ale mam teraz tez 3 dniowa terapie na grzybka cipnego, wiec chyba dlatego mi tak mokro, no i pH teraz sama nie mogę mierzyc, bo przez lek jest zachwiane..

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Pajko pierwsza strone zaaktualizuj, bo niedługo nie nadążymy

ja nie umiem znalezc danych co do 3 dziewczynki Julianny? Juliany?
Czytasz mi w myślach, bo właśnie to zrobiłam
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:36   #769
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Nie żebym komuś źle życzyła, ale zawsze raźniej poczytać że nie jest się samą w tym głupim stanie
To wszystko zaraz minie i będziemy narzekać na kolki, płacze, skoki rozwojowe i bolące cycki <3

Zaczęłam dzisiaj pranie ciuszków 50-62 po starszej. I skończyłam Okazało się że wszystko zmieściło się w dwóch pralkach. Wszystko już leży poukładane w komodzie, szybko poszło bo nie prasowałam tylko wysuszyłam w suszarce. Myślałam że mam tego więcej, ale skoro jedno dziecko na tym objechało to i drugie da radę. Mam jeszcze wór odkupionych od koleżanki ale to już na przyszły tydzień zostawiam, na luzie.

Nie wiem które pakować do szpitala... chyba odpuszczę sobie 50 i wezmę 56. Jakby coś to nie utonie w nich przecież. Starsza też takie miała, dopiero po wyjściu do domu tż jechał na szybko kupować 50tki. A coś czuję że ta będzie większa jednak
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 11:43   #770
respekt_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 90
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dziewczyny ja nadal w dwupaku Przeleżałam 10 dni, dawno się tak nie wynudziłam. Jutro wizyta
Tak się martwiłam, że nie wytrwamy. Ale jest dobrze
Jak jeszcze tydzień się uda wytrzymać to będę całkiem spokojna
respekt_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:44   #771
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

No trzeba trochę ponarzekać, takie życie. Nie wszystko jest słodko-pierdząco-tęczowo-jednorożcowe 😁 Jedne problemy odejdą i przyjdą kolejne tak jak Lisku napisałaś.
No ta pierwsza strona ładnie wygląda👍Prawie wg listy lecimy 😂
Coco właśnie się zastanawiam, czy nie powinnam se walnąć jakiegoś długiego spaceru. W najgorszym przypadku się nie ruszę przez dwa dni, a powinnam się chyba trochę dotlenić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:44   #772
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

ja wzielam jedne 50 i jedne 50/56 a jak maly bedzie olbrzymem to tzt dowiezie. mialam jeszcze zrobic etykietki do szuflad zeby ogarnial gdzie co jest + to samo moja mama jak przyjedzie do mnie, bo w komodzie oczywiscie logika pode mnie zrobiona :P a jak trzeba bedzie wyprac i poukladac ciuszki znowu, to nie chce by to bylo skomplikowane

Pajka, super ! imienia dzisiejszego bohatera nie znamy jeszcze, nie ?
ale sie jaraaaaaaaaaaaam
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:56   #773
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
No trzeba trochę ponarzekać, takie życie. Nie wszystko jest słodko-pierdząco-tęczowo-jednorożcowe Jedne problemy odejdą i przyjdą kolejne tak jak Lisku napisałaś.
No ta pierwsza strona ładnie wyglądaPrawie wg listy lecimy
Coco właśnie się zastanawiam, czy nie powinnam se walnąć jakiegoś długiego spaceru. W najgorszym przypadku się nie ruszę przez dwa dni, a powinnam się chyba trochę dotlenić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz chyba się na żadne spacery nie nadaje, w pon mam wizytę u endo i chyba ogarnę tatę żeby mnie powozil ale z drugiej strony mam miesiąc sie nie ruszać? Niby nic na siłę...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 11:59   #774
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mi możecie zmienić datę na 1 stronie na 3.04 bo najpierw mi źle wyliczyli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:00   #775
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
ja wzielam jedne 50 i jedne 50/56 a jak maly bedzie olbrzymem to tzt dowiezie. mialam jeszcze zrobic etykietki do szuflad zeby ogarnial gdzie co jest + to samo moja mama jak przyjedzie do mnie, bo w komodzie oczywiscie logika pode mnie zrobiona :P a jak trzeba bedzie wyprac i poukladac ciuszki znowu, to nie chce by to bylo skomplikowane

Pajka, super ! imienia dzisiejszego bohatera nie znamy jeszcze, nie ?
ale sie jaraaaaaaaaaaaam
No nie doczytałam nigdzie Bejata Twój dzień 0 zbliża się nieubłaganie

Cytat:
Napisane przez respekt_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nadal w dwupaku Przeleżałam 10 dni, dawno się tak nie wynudziłam. Jutro wizyta
Tak się martwiłam, że nie wytrwamy. Ale jest dobrze
Jak jeszcze tydzień się uda wytrzymać to będę całkiem spokojna
Trzymam kciuki za wizytę

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
No trzeba trochę ponarzekać, takie życie. Nie wszystko jest słodko-pierdząco-tęczowo-jednorożcowe 😁 Jedne problemy odejdą i przyjdą kolejne tak jak Lisku napisałaś.
No ta pierwsza strona ładnie wygląda👍Prawie wg listy lecimy 😂
Coco właśnie się zastanawiam, czy nie powinnam se walnąć jakiegoś długiego spaceru. W najgorszym przypadku się nie ruszę przez dwa dni, a powinnam się chyba trochę dotlenić...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj właśnie mówiłam mężowi, że teraz płaczę, że chcę żeby już wyszła, a jak wyjdzie to będę wyła, że niech wraca skąd przyszła
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:10   #776
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Czytasz mi w myślach, bo właśnie to zrobiłam
Podpis przy Moon najlepszy
Powinno być jeszcze dopisane: w trakcie albo loading

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Idę się ogarnąć i wybywam wybrać farbę do tapety.
Mądra ja pożyczyłam swój wzornik mamie żeby sobie jakiś tam kolor podobny do naszego w sypialni kupiła dla mojej siostry bo jej się podoba.
Jak się nie ma w głowie to się ma w nogach
Ale wezmę chyba najpierw małe próbki ze dwie lub trzy, kupię kawałek jakiejś płyty i porobię testy w weekend. Najładniejszy kolor podjadę na szybko w poniedziałek dokupić
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:11   #777
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Tyle dobrego ze ciuszki dają w szpitalu, a ja potrzebuje tylko na powrót do domku. Wiec jak będą za duże to żaden problem

O widzę ze mały bohater z dziś to Jakub!

Ale leniwie u mnie, kawę wypiłam, teraz zjem kanapkę, pójdę pod goracyyyy prysznic i chyba zrobie dzisiaj nawet obiad!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:13   #778
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ahhh dziej zero tak! IMG_1630.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:21   #779
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Fajnie że sobie radzicie
A jaką miał wagę i długość po urodzeniu? Nie ma mnie na grupie fejsbukowej więc jestem do tyłu z różnymi informacjami
55cm, 3830 gram

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Dzielna mama! Zazdroszczę, że masz już za sobą poród 😊Pajka, jak mi się ta "gimnastyka ręki pod nadzorem męża" dziwnie skojarzyła 😂😂😂😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też się cieszę że już jestem po i że nie było aż tak źle

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Jestescie juz w domku?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak w domku, dziś położna przychodzi, zobaczymy jak tam Leo genralnie jakoś sobie radzimy, wczoraj tylko miał dwa razy taki płacz ze nie wiedzieliśmy o co chodzi a niedlugo potem poszła kupa.. wiec chyba brzuszek bolał. I zaczyna się czasem denerwować jak źle chwyci cycek, az sprawdziłam laktatorem czy mam mleko a tż go uspokajał ale było i w końcu jakoś się dobrze przyssał i poszlo.

Jejku wy to jakieś skurcze, bóle. Ja totalnie nic, z zaskoczenia chlust wody w nocy odeszły i tyle xd w dzień jeszcze na spacerze w parku byliśmy dobrze ze nie tam wody zaczęły odchodzić.

Na pewno się doczekacie, trzymam kciuki
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 12:22   #780
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ahhh dziej zero tak! Załącznik 7670176


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.