Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-16, 12:12   #301
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

loveve jako że podsunęłaś mi pomysł na świeczuszki na prezent to może jeszcze masz jakiś pomysł na podziękowania dla rodziców o ile robisz ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 12:47   #302
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
U nas niektorzy to obchodza. Ja tego nie chce. Mieszkam w bloku i nie mam gdzue tego zrobic. Mojej znajomej postawili karton i w nim kamien. Ktos madry ten karton ze schodow zrzucil.... tesciowa sie upiera na to, als chyba widzi, ze nie wygra
No w bloku to kicha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 13:02   #303
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
Mój synek śpi w spiworku a smoczki mamy z Nuka i Lovi ale ten z Nuka jest bardziej płaski i mały zdecydowaniem ten woli.

Któraś z Was pisała wcześniej o magicznym kubeczku przy kp? Ile spływa tego mleka z drugiej piersi do tego kubeczka? Bo właśnie się zastanawiam nad kupnem. U Hubiego nie widzę go, skąd zamawialyscie?
U mnie nie dużo bo 30 ml. Ale jak ja ściągane przy okazji to spoko bo mój mały krótko je. 10 minut to Maks a zazwyczaj nawet krocej. Więc tylko trochę zachodu z przelewaniem ale wolę to od laktarora zwłaszcza że odxkagam tylko w razie W. I rozstępy smaruje mlekiem i butelka była tylko dwa razu grana i nie wiem czy zaakceptuje jak będzie trzeba... W dzień mamy chce wyjść na babskie wyjście to może będzie okazja spróbować.
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez się łapią za uszy? Moja od jakiegoś czasu tak robi i zaczęłam się zastanawiac czy może coś ją tam boli czy swędzi. Tylko ze wtedy pewnie byłby jakiś płacz. Poza tym nie wiem czy takie maleństwo pokazywałoby już ze coś tam w uszku mu przeszkadza. Jak myślicie?
Czasem tak. Dzisiaj tak się mocno ciągnął że nie wiedziałam czy się śmiać czy ratować. Myślę że jakby było coś z uszami to by marudzi la
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
My chodzimy nawet jak pada, haha. Oszalalabym jakbym nie wyszła

No maj okropny, w zeszlym roku taki piekny. 31 braliśmy slub i byl taki upał szok a w dzien matki mielismy tluczenie butelek i tez pogoda byla piekna - jest u Was taka tradycja? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas nie. W zeszłym roku pierwszy raz o tym słyszałam.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 13:31   #304
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Nikodem jak zasnal wczoraj o 15 to wstal po 21 Wykapalismy go i odlecial. O dziwo noc byla bez tragedii. Obudzil sie o 2:30 i przed 5. Przee 7 juz wstalismy
Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj próbowałam przetrzymac moja do 19 bo tak zazwyczaj kładziemy, a odleciała juz po 17... bałam sie nocki ale było tak jak zawsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Że cooo? ale wam fajnie u nas ostatnio prawie wcale nie śpi w dzień, a jak zasypia na noc to jeszcze kilka razy się budzi (na szczęście zanim ja się kładę). Ale tak jest od około tygodnia, więc być może to kwestia tego zęba który już jej musiał wychodzić. Teraz mi zasnęła, więc być może wszystko wraca do normy..
Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Masz np. tutaj https://allegro.pl/oferta/kolektor-m...pzh-7838595077

u mnie w pierwszym miesiącu podczas ściagania z drugiej piersi w czasie karmienia nawet 80 ml potrafiło sie uzbierać, zależy czy pierś była pełna czy nie i w którym momencie dnia, najwięcej z tego co pamiętam rano leciało. Teraz nie wiem ile bym uzbierała, bo mój wciąż bezbutelkowy więc nie mam po co ściągać, a zapasy które mam chyba się zmarnują ;/

Dziewczyny jak przekonałyście swoje dzieci do butelki?? po prostu przystawiłyście i jadły? ja już nie mam siły, mój cały czas gryzie smoczek od butelki albo wypluwa i nie ma opcji żeby zjadł, a niedługo wesela nam się szykują i chyba na jedni nie pójdziemy, bo pokoje nie są na miejscu, więc nie będę miała jak dochodzić na karmienia (chciałam żeby moja mama siedziała z dzieckiem w pokoju)
Niee, u mnie nie było tak że przystawilam i jadła. Na początku to była udręka, bo wypluwała i się szarpała. Próbowaliśmy innych butelek i było tylko gorzej. Ale nasza coś tam ciumkała z butelki, wiec mimo że to była długa szarpanina to w końcu załapała i teraz je ok (chociaz już bardzo długo nie jadła z butelki, więc mam nadzieję że pamięta co i jak ). A przyzwyczajałam ją do butelki właśnie dlatego, żeby móc spokojnie wyjść z domu. Za tydzień czeka nas impreza to zobaczymy
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki tez się łapią za uszy? Moja od jakiegoś czasu tak robi i zaczęłam się zastanawiac czy może coś ją tam boli czy swędzi. Tylko ze wtedy pewnie byłby jakiś płacz. Poza tym nie wiem czy takie maleństwo pokazywałoby już ze coś tam w uszku mu przeszkadza. Jak myślicie?
Moja czasem łapie, to chyba ciekawość i poznawanie ciała
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
My chodzimy nawet jak pada, haha. Oszalalabym jakbym nie wyszła

No maj okropny, w zeszlym roku taki piekny. 31 braliśmy slub i byl taki upał szok a w dzien matki mielismy tluczenie butelek i tez pogoda byla piekna - jest u Was taka tradycja? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jest taka tradycja i nazywa się trzaskanie (Śląsk). Tłucze się wtedy różne rzeczy, talerze itp. Ja nie robiłam z racji tego, że mieszkałam w bloku i w tym przypadku to dla mnie żadna zabawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Endzi no i myślę, że próbuj z butelkami z najmniejszymi dziurkami, bo leci najbardziej podobnie do cycka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 14:18   #305
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
My chodzimy nawet jak pada, haha. Oszalalabym jakbym nie wyszła

No maj okropny, w zeszlym roku taki piekny. 31 braliśmy slub i byl taki upał szok a w dzien matki mielismy tluczenie butelek i tez pogoda byla piekna - jest u Was taka tradycja? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas nie
Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ja nie znam tej tradycji fajnie to brzmi.
Mieliśmy dzisiaj wyjechać nad morze, na urlop ale taka pogoda, ze przesunęliśmy na poniedziałek. Trochę przeraża mnie taki wyjazd bo ponad 6h jazdy z taka dzidzia. No i jak bedzie padać to bedziemy kisić sie tylko w pokoju to tez słabo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My tak n majówkę mieliśmy. 6h w jedną stronę i pogoda lipna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 14:29   #306
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

A my zrezygnowalismy ze swieczek. Zamowilam tylko na stol 😁 TZ wolal piwo dla wszystkich i sie robi swojskie w butelkach 0.33.



A prezentow dla rodzicow nie robimy. My robimy tylko kolacje. Nie mialby kto tego ogarnac. Poza tym w moim otoczeniu robi sie prezenty w podziekowaniu jak rodzice robia wesele.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 16:00   #307
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
A czego używasz do prania? Właśnie czytam na forach ze Lovela bardzo często uczula i ze dużo lepszy jest biały jelen. A akurat nowa dostawa Loveli mi przyszła :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zmieniłam lovela na płatki mydlane ale niestety to nie wina prania bo żadnej poprawy nie było.

My byliśmy u kolejnego arelgologa. Dał inne maści ale średnia poprawa narazie. I robiliśmy dziś badanie z krwi to igg. Lekarz mówił że może nic nie wyjść bo jest za mały ale że względu na te silne zmiany skórne zleciła zrobienie ich. Zobaczymy

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 16:22   #308
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie wychodzi na to ze jednak mleko krowie bo odstawiłam wszystko co z mlekiem i młodej wygoilo się wszystkie zmiany na skórze i nowych nie ma, kupy też sa żółte nie zielone i zdecydowanie mniej i mniejsze.
We wtorek idę do neonatologa odnośnie małych przyrostow przy okazji jest certyfikowana doradczynia laktacyjna ciekawe co mi powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 19:17   #309
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Zmieniłam lovela na płatki mydlane ale niestety to nie wina prania bo żadnej poprawy nie było.

My byliśmy u kolejnego arelgologa. Dał inne maści ale średnia poprawa narazie. I robiliśmy dziś badanie z krwi to igg. Lekarz mówił że może nic nie wyjść bo jest za mały ale że względu na te silne zmiany skórne zleciła zrobienie ich. Zobaczymy

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka


U mnie to chyba jajka, bo odkąd je odstawiłam nic nowego nie wyskoczyło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 20:00   #310
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4



Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
No maj okropny, w zeszlym roku taki piekny. 31 braliśmy slub i byl taki upał szok a w dzien matki mielismy tluczenie butelek i tez pogoda byla piekna - jest u Was taka tradycja? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na slasku jest taka tradycja tzw.trzaskanie Tutaj w De tez jest, nazywa sie Polterabend


Fabian nie lapie sie za uszka Kupilam dzisiaj zel na zabki, bo jest tak marudny ze juz mi rece opadaja do tego slabo spi w dzien i zdarzy sie ze w nocy sie przebudzi Na dwor chodzimy praktycznie codziennie a jak nie mam za duzo czasu to przynajmniej go uspie w wozku i spi na tarasie

My za 3 tyg chyba pojedziemy do Polski ...pierwsza taka dluga trasa z malym No ciekawe jak to zniesie, z corkami nie bylo problemu, nie ma do dzisiaj, byly od malego przyzwyczajane
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 22:31   #311
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
U mnie wychodzi na to ze jednak mleko krowie bo odstawiłam wszystko co z mlekiem i młodej wygoilo się wszystkie zmiany na skórze i nowych nie ma, kupy też sa żółte nie zielone i zdecydowanie mniej i mniejsze.
We wtorek idę do neonatologa odnośnie małych przyrostow przy okazji jest certyfikowana doradczynia laktacyjna ciekawe co mi powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
U mnie to chyba jajka, bo odkąd je odstawiłam nic nowego nie wyskoczyło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie że widzicie już różnice i wiecie co U mnie jednak ta dieta daje znikoma poprawę i zastanawiam się czy to nie będzie jakaś alergia na coś co pyli. No albo ten azs

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 22:48   #312
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Fajna tradycja z tym tluczeniem, szkoda że u nas taka nie obowiązuje. Może drugiego męża wezmę z Pomorza
Smialam się dzisiaj z mężem, bo były u mnie dziś moje przyjaciółki i synek się ich nie bał, nosiły go, zabawialy i on zadowolony. A na widok babć był ryk. Jednak woli młodsze

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 03:19   #313
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mi to tłuczenie się średnio podoba
Ale tradycja to tradycja.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 07:03   #314
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Po ostatnich ciężkich nocach mała dzisiaj przespała pierwsza cala noc. A ja głupia wstawałam i tak co chwila czy wszystko jest ok skoro się nie budzi. Ja nie wiem czy ta obawa kiedyś minie? Mam nadzieje że powoli wrócą do nas spokojne noce. Ale jak coś, to nic się nie chwaliłam żeby się nie zespsuło
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 09:42   #315
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja tez nie chwale ale u mnie przespane prawie 6h ciagiem takze tego... czuje sie jak mlody Bog

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 10:06   #316
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Po ostatnich ciężkich nocach mała dzisiaj przespała pierwsza cala noc. A ja głupia wstawałam i tak co chwila czy wszystko jest ok skoro się nie budzi. Ja nie wiem czy ta obawa kiedyś minie? Mam nadzieje że powoli wrócą do nas spokojne noce. Ale jak coś, to nic się nie chwaliłam żeby się nie zespsuło
U mnie dziś też cała noc przesłana i ja też wstaje żeby zobaczyć czy wszystko ok a dziś to nawet smoczek nie był potrzebny tylko właśnie się nadal zastanawiam czy jak mały jęczy i stęka przez sen to może jednak jest głodny..
Mam wrażenie że my mamuśki zawsze znajdziemy sobie coś żeby się pomartwic
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 10:39   #317
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Że cooo? ale wam fajnie u nas ostatnio prawie wcale nie śpi w dzień, a jak zasypia na noc to jeszcze kilka razy się budzi (na szczęście zanim ja się kładę). Ale tak jest od około tygodnia, więc być może to kwestia tego zęba który już jej musiał wychodzić. Teraz mi zasnęła, więc być może wszystko wraca do normy.. Niee, u mnie nie było tak że przystawilam i jadła. Na początku to była udręka, bo wypluwała i się szarpała. Próbowaliśmy innych butelek i było tylko gorzej. Ale nasza coś tam ciumkała z butelki, wiec mimo że to była długa szarpanina to w końcu załapała i teraz je ok (chociaz już bardzo długo nie jadła z butelki, więc mam nadzieję że pamięta co i jak ). A przyzwyczajałam ją do butelki właśnie dlatego, żeby móc spokojnie wyjść z domu. Za tydzień czeka nas impreza to zobaczymyMoja czasem łapie, to chyba ciekawość i poznawanie ciałaU nas jest taka tradycja i nazywa się trzaskanie (Śląsk). Tłucze się wtedy różne rzeczy, talerze itp. Ja nie robiłam z racji tego, że mieszkałam w bloku i w tym przypadku to dla mnie żadna zabawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Endzi no i myślę, że próbuj z butelkami z najmniejszymi dziurkami, bo leci najbardziej podobnie do cycka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie u mnie tez to na razie szarpanina i szkoda mi dziecka, ale z drugiej strony szkoda mi siebie, bo to ze nie mogę z domu wychdozic na dłużej niż godzine to przeżyje, ale strasznie chciałam być na weselu przyjaciółki a Wam proponuje dla pewności sprobowac nakarmic z butelki pare dni przed impreza żeby nie wracać czasem na sygnale


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:09   #318
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Moj synek dzis jest laskawym dzieciaczkiem. Obudzil sie o 4 pozniej przed 6 i juz nie chcial spac ale lezal sobie i gaworzyl. My zdazylismy jeszcze dospac 30 minut 😊

Dal mi dzis posprzatac caly dom. Ugotowac obiad i wziac prysznic z myciem glowy 😂 Czuje sie taka dumna dzis 😁 A Nikodem sobie pospal i sie bawil. Teraz w koncu po spacerze padl 😊 Wczoraj jak bylam w pracy to maly spal od 15 do 18. Chyba u nas sie normuje wszystkk. Oby sie synowi nic nie zmienilo bo chce odwiedzic dzis moich dziadkow a pozniej rodzicow😉

U nas zrobilo sie cieplo i duszno. Zmeczylam sie na tym spacerze.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 04:56   #319
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Masz np. tutaj https://allegro.pl/oferta/kolektor-m...pzh-7838595077

u mnie w pierwszym miesiącu podczas ściagania z drugiej piersi w czasie karmienia nawet 80 ml potrafiło sie uzbierać, zależy czy pierś była pełna czy nie i w którym momencie dnia, najwięcej z tego co pamiętam rano leciało. Teraz nie wiem ile bym uzbierała, bo mój wciąż bezbutelkowy więc nie mam po co ściągać, a zapasy które mam chyba się zmarnują ;/

Dziewczyny jak przekonałyście swoje dzieci do butelki?? po prostu przystawiłyście i jadły? ja już nie mam siły, mój cały czas gryzie smoczek od butelki albo wypluwa i nie ma opcji żeby zjadł, a niedługo wesela nam się szykują i chyba na jedni nie pójdziemy, bo pokoje nie są na miejscu, więc nie będę miała jak dochodzić na karmienia (chciałam żeby moja mama siedziała z dzieckiem w pokoju)
Dzięki! Zamówiłam 😉 zobaczymy ile u mnie będzie lecieć😉
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 07:34   #320
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
Dzięki! Zamówiłam zobaczymy ile u mnie będzie lecieć
Kurde chyba też kupie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 08:36   #321
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja zbieram w muszle laktacyjne a potem przelewam do woreczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 09:10   #322
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

A Wam nadal z drugiej piersi leci jak karmicie? Bo mi nie, a raczej bym zauważyła.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 09:11   #323
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A Wam nadal z drugiej piersi leci jak karmicie? Bo mi nie, a raczej bym zauważyła.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Mniej ale leci. Ja bez wkładek byłabym cała mokra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 09:15   #324
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Mniej ale leci. Ja bez wkładek byłabym cała mokra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja wkładki noszę, ale jak wymieniam to są suche.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 09:48   #325
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja zawsze jak powiem ze mi nie leci to na 2 dzien leci. To dopiero jest powalone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 10:39   #326
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas leje A dziś jest Swimrun u nas i chcialam isc chociac na ten kawalek, u nas w miescie bo kolezanki bracia startuja.

W sumie moge zalozyc folie ale boje sie, ze beda patrzec jak na wyrodna matke 😂
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 10:39   #327
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A Wam nadal z drugiej piersi leci jak karmicie? Bo mi nie, a raczej bym zauważyła.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Mi przeważnie leci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 10:49   #328
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Ja zbieram w muszle laktacyjne a potem przelewam do woreczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ile Ci się mleka uzbiera zazwyczaj?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A Wam nadal z drugiej piersi leci jak karmicie? Bo mi nie, a raczej bym zauważyła.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Mi nadal leci z drugiej przy karmieniu ale już chyba nie zawsze albo trochę mniej.

Wczoraj po tej przespanej nocy cały dzień mnie jedna pierś bolała i na wieczór jak już mały pojadl i poszedł spać musiałam jeszcze użyć laktatora. Mleko lecialo jak tylko się pochylilam a jak ścisnęłam za brodawki to tryskało
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 11:23   #329
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
I ile Ci się mleka uzbiera zazwyczaj?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------


Mi nadal leci z drugiej przy karmieniu ale już chyba nie zawsze albo trochę mniej.

Wczoraj po tej przespanej nocy cały dzień mnie jedna pierś bolała i na wieczór jak już mały pojadl i poszedł spać musiałam jeszcze użyć laktatora. Mleko lecialo jak tylko się pochylilam a jak ścisnęłam za brodawki to tryskało
Z 24h robie porcję to nawet i 180ml uzbieram nieraz mniej ale zawsze powyżej 100ml ale z muszlami caly dzień chodzę na noc nie zakładam, i zlewam dość często bo mają wentylek u góry i jak się nachylam to się wylewa i mokrą bluzkę mam więc trzeba dość często zlewac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-18, 13:50   #330
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

O matko to ja nie mam takich problemów. Na początku owszem BN leciało z drugiej jak zaczynała jeść. Ale już dawno przeszło.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.