Wieczór panieński/kawalerski: wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Pokaż wyniki sondy: Co na wieczór panienski?
spa 135 25,86%
striptiz 68 13,03%
clubbing 193 36,97%
pub 91 17,43%
plotki przy lampce wina 192 36,78%
salon kosmetyczny 68 13,03%
masaż 55 10,54%
jacuzzi 47 9,00%
skok na bangy 29 5,56%
sadze że wieczór panienski jest zbędny 71 13,60%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 522. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-19, 01:32   #31
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A mój facet w ta sobote miał iść na wiczór kawalerski. Z tego co wiem to w planach było pójście do klubu go-go i popatrzenie na jakąś panienkę. Nie chcieli nikogo zapraszać do domu zeby sie Panna Młoda nie denerwowała.
Ale łaskawi! Dla mnie żadna różnica, czy zaproszą kogoś, czy pójdą "napalać się" do jakiegoś klubu.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 02:23   #32
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

No nie wiem, ja nie miałabym nic pzeciwko temu. Zreszta w takim klubie chyba jednak sa mniejsze szanse by sie zabawić niz w domowym zaciszu, gdzie łóżeczko jest itd.

A tak poza tymn to im ten wieczór nie wypaliuł i teraz organizujemy wieczór kawalersko panieński zeby sie wszyscy młodzi uczestnicy wesela zapoznali nieco wczesnije. Nie będzie aż tak drętwo później.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:35   #33
mezatka86
BAN stały
 
Avatar mezatka86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 68
GG do mezatka86
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

ja nie orgnizowałam wieczoru panieńskiego, maż nie organizował kawalerskiego ale nie z powodu braku zaufania lecz z braku czasu i siły, tacy byliśmy wyczerpani przygotowaniami wesela. Cóż, sprawa zaufania dotyczy każdego zwiazku, zdradzić można wszędzie, przy każdej okazji nie tylko na takim wieczorze. Jednak taka okazja jak wieczór panieński/kawalerski dla niektórych kojarzy sie z ostatnimi chwilami wolności, które trzeba jak najlepiej wykorzystać. Nie powiem, żeby zawsze kończyło się na sprowadzaniu sobie płatnych panieniek, bo to przeciez mamy na myśli (kobiety raczej nie myślą o męskim striptizie na dzień przed ślubem), ale okazja do tego sama sie nadarza. Najważniejse jest zaufanie, ale zaufanie ja mam do swojego męża a nie do jego kumpli, którzy nierzadko mają głupie pomysły. Zreszta czego można sie spodziewać po facetach, którzy ostatni raz chcą zaszaleć z kumplem na całego. Nie żałuję, że takich wieczorów nie zrobiliśmy, chyba nie mielismy czasu nawet o tym pomyśleć. Tydzień po weselu zrobiliśmy imprezkę weselna dla przyjaciół, których nie prosiliśmy na ślu i było całkiem miło i znowu do białego rana
mezatka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 01:05   #34
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
No nie wiem, ja nie miałabym nic pzeciwko temu. Zreszta w takim klubie chyba jednak sa mniejsze szanse by sie zabawić niz w domowym zaciszu, gdzie łóżeczko jest itd.
A mi by to przeszkadzało. A w klubie na pewno są mniejsze możliwości poznania kogoś, ale czy mniejsze chęci? Ech, Shemreolin, nie słuchaj mnie Mnie po prostu pewne doświadczenia życiowe nauczyły, że nie zawsze ufając komuś nie zawiedziemy się...



Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A tak poza tymn to im ten wieczór nie wypaliuł i teraz organizujemy wieczór kawalersko panieński zeby sie wszyscy młodzi uczestnicy wesela zapoznali nieco wczesnije. Nie będzie aż tak drętwo później.
Dobry pomysł. Miłej zabawy życzę!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 10:36   #35
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Takze w tradycji słowiańskiej było cos co teraz można nazwać "wieczorem panienskim/kawalerskim". Pannie np. opowiadano o nocy poslubnej, obowią





zkach małłżęńskich-inne czasy...,haftowano,itp.
Ja chcę miec wieczór, ale w wersji domowej, z prezentami, drobnymi od koleżanek, dobrymjedzonkiem, winem, muzyka, starymi zdjęciami, historiami z przeszłości. Zabawa bez perwersji i zagrożeń. Totez tego samego oczekuję od drugiej strony.
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-21, 12:13   #36
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Cytat:
Napisane przez Gonia1
A mi by to przeszkadzało. A w klubie na pewno są mniejsze możliwości poznania kogoś, ale czy mniejsze chęci? Ech, Shemreolin, nie słuchaj mnie Mnie po prostu pewne doświadczenia życiowe nauczyły, że nie zawsze ufając komuś nie zawiedziemy się...
Ja po prostu uważam, że jak będzie chciał mnie zdradzić to i tak mnie zdradzi, bez względu na to czy to będzie w klubie, w domu, czy u sasiadki. Mój kolega ostatnio powiedział, ze ja chyba nie kocham swojego TŻ, bo nie jestem o niego zazdorsna. Ale to wcale nie jest tak. Ja po prostu nie widzę sensu w umartwianiu sie na zapas. Bo przecież nie moge go śledzic i pilnować na każdym kroku.

Alkohol też wcale nie jest 100% pewnikiem, że facet zaraz będzie chciał sie z kims przespać. Tak naprawde najgorsze co może byc to inna napalona kobieta. Nigdy nie wiadomo czy nasz mężczyzna nie wpadnie w oko jakies ponętnej dziewczynie z duzym biustem, która bedzie robiła dosłownie wszystko żeby go uwieść. I wtedy za tak perfidne zachowanie mogłabym ją mocno pokiereszować. A nie jestem typem dziewczyny, która się szarpie za włosy tylko daje kopniaka w twarz i masakruje pięsciami (swego czasu trenowałam nieco kunf fu ). Po prostu uważam za największe chamstwo polowanie na kogos kto jest już zajęty i robienie tego tylko dla czystej satysfakcji.

No i masz... chyba jednak jestem nieco zazdorsna, bo na sama myśl mnie już telepie
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:09   #37
katrin79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 37
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

A my urzadzaliśmy wieczór kawalerski i panieński, bo chcielismy urzadzic imprezki dla naszych przyjaciol i znajomych w niemiesznym gronie. Mój Ukochany tydzień temu zaprosił do domku kolegów, gdzie było jedzonko i picie a później ruszyli w miasto-m.in. do klubu go go, gdzie rozbierala sie i tańczyła dla niego jakaś paniena. Później bawili sie jeszcze w kilku miejscach po czym wrocili do domu i kontynuowali imprezke dzwoniac do mnie o 4.30 i mowiac ze sie dobrze bawia. Ja z kolei bawilam sie w miniona sobote-poczatek taki sam, czyli jedzonko, picie i pogaduchy z dziewczynami w domku, ogladanie i przymierzanie prezentow. Pozniej wielka niespodzianka (choc juz cos wiedzialam na ten temat, ale udawalam zdziwiona...) i dzwonek do drzwi. Usadzono mnie na krzesle, zawiazano oczy i po kilku minutach plasal przede mna umiesniony pan z klubu go go. Wszystkie swietnie sie bawilysmy, chlopak wiedzal co robi i robil to naprawde profesjonalnie-warto bylo popatrzec.
Pozniej potanczylysmy jeszcze same w domu i ruszylysmy na dyskoteke. Super wieczor i wspaniale wspomnienia. Tak, jak nie wyobrazam sobie slubu bez wesela z tancami do bialego rana, nie moglabym nie miec wieczoru panienskego...!Ale kazdy swietuje na swoj sposob.
katrin79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-05, 15:00   #38
gwiazdka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
GG do gwiazdka37
Dot.: Wieczór panieński / kawalerski

Witajcie! Jestem juz po wieczorze panieńskim, przyjaciółki zorganizowały mi go dośc wcześnie, bowiem aż 2 m-ce przed ślubem- ale nawet i dobrze! zabawa była super- na początek zarezerezerwowałyśmy sobie piętro pubu- gdzie do godziny 23 nikt nie miał wejścia, poza atrakcją wieczoru! Facet spisał sie rewelacyjnie- potem posżłyśmy na szalona imprezę. dziewczyny- wszystko zależy czego chcecie- wszystkie moje koleżanki były zachywcone imprezą, gdy oglądamy zdjęcia- to do tej pory maluje sie nam na twarzach usmiech.Wszystko osbylo się ze smakiem. Warto mieć taki wieczór. Naprawdę!!!!
gwiazdka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 14:04   #39
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Exclamation panieński w Poznaniu?

oj, dziewczyny....
mam taki sam problem...Poznań niby duże miasto z mnóstwem lokali, ale jak przychodzi co do czego, to "tragedia"...
Kobitki poznanianki!....opowiedzc ie o swoich panieńskich w Pozku.
W jakim lokalu warto coś zorganizowac?
A może jakies inne pomysły na spędzenie tego dnia?
Pozdro

czy sa na tym forum jakies Poznanianki...??
Pozdro

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-11-01 o 22:32 Powód: post pod postem
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 16:15   #40
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Question Wieczór panieński/kawalerski: co sądzicie?

Pytanie jak w temacie ja sadze ze jest to glupota bo rozne rzeczy sie dzieja na takich imprezach ... za duzo slyszalam... ja bym chciala albo wspolna impreze z TZ albo wogole.Moje kolezanki wyjechaly z mojego misata i watpie ze pzryjada tylko po to aby zrobic mi imprezke a poza tym ja uwazam ze to w pewnym sensie zal ze juz nie bedziemy wolni moze sie myle ... ??jak pzrekonac TZ ze nie chce aby on organizowal ta impreze zaraz uslysze ze jestem egoistka ale ja nie che Tej imprezy !!!! pozdrawaim
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 17:23   #41
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

To co się dzieje na "tych" imprezach zależy tylko i wyłącznie od uczestników.Byłam na kilku panieńskich i świetnie się wszystkie bawiłyśmy ja również mam zamiar się super bawić i zorganizować 2 takie wieczorki(w 2 różnych miejscowościach )
Mojemu TŻ też nie zabronię-bo niby dlaczego mam to zrobić
Troszkę zaufania i luzu
Skoro mu nie ufasz to po co ten ślub?
Poza tym z góry zakładasz jego reakcję a nawet z nim nie porozmawiałaś tak samo z koleżankami-a może z chęcią by przyjechały i wyszedłby całkiem fajny i wesoły "babski wieczór"? Troszkę optymizmu!!!
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 18:53   #42
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Nie podoba mi się ta "tradycja" w sumie to o co chodzi?o to zeby ten jeden wieczor spędzić oddzielnie?? ee jakoś mnie to nie kręci....Co do zaufania- TŻtowi ufam ale jego kolegom nie bardzo a nie chciałabym żeby tuż przed ślubem mój facet oglądał striptizerki Nawet w sumie nie wiem jak dobrze uzasadnić to że nie podoba mi się pomysł wieczoru panieńskiego/kawalerskiego-po prostu mi się nie podoba Wychodzę z założenia że albo się bawimy razem,ze wspólnymi znajomymi albo wcale.Mój TŻ raczej nie ma nic przeciwko
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 19:55   #43
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

my zrobilismy wspólną imprezke
a wieczorki z panienkami i chłoptasiami z agencji mi sie nie podobają
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 00:39   #44
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

a my mieliśmy bardzo fajne imprezy - osobne, ja u nas w mieszkaniu, a mój TŻ z kumplami w jakimś lokalu z kręglami czy coś takiego, bawiliśmy się świetnie, a po północy faceci przyszli do nas - było super
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 01:08   #45
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Jestem zdania, ze to w gruncie rzeczy fajna sprawa. Mozna poprzypominac sobie jeszcze szczeniackie imprezowe czasy i przezyc to raz jeszcze ze swiadomoscia jednak, ze ktos nas bardzo kocha i chce spedzic z nami zycie Jest potem co wspominac, z czego sie posmiac itp... łaczone wieczory paniensko-kawalerskie moim zdaniem nie maja najmniejszego sensu.
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 08:02   #46
ami81
Raczkowanie
 
Avatar ami81
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Nie podoba mi się ta "tradycja" w sumie to o co chodzi?o to zeby ten jeden wieczor spędzić oddzielnie?? ee jakoś mnie to nie kręci....Co do zaufania- TŻtowi ufam ale jego kolegom nie bardzo a nie chciałabym żeby tuż przed ślubem mój facet oglądał striptizerki Nawet w sumie nie wiem jak dobrze uzasadnić to że nie podoba mi się pomysł wieczoru panieńskiego/kawalerskiego-po prostu mi się nie podoba Wychodzę z założenia że albo się bawimy razem,ze wspólnymi znajomymi albo wcale.Mój TŻ raczej nie ma nic przeciwko
Ja uważam dokładnie tak samo. My chyba zrobimy wspólną imprezke dla znajomych.
ami81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 09:01   #47
one_shot
Zadomowienie
 
Avatar one_shot
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 1 186
GG do one_shot
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Tradycja wieczór panieńskich/kawalerskich byla taka że miał to byc jakby ostatni wieczór tylko z kobietami-przyjaciółkami przyszłej mężatki bo później nie miała ona sposobności spędzać tak czasu bo była "dla męża". Zreszta wtedy sie ona dowiadywała od zamężnych przyjaciółek jakie będzie miała obowiązki
Ja byłam na paru panieńskich i polegały one na tym że zrobiłysmy sobie pyszna kolację, a później szłyśmy potańczyć. Faceci zazwyczaj sie upijają a na następny dzień chorują hehehe. W Polsce mało ktio wynajmuje striptizerke/striptizera jak to jest pokazane w amerykańskich filmach bo to jest dość droga impreza, a jak babka ma ochotę popatrzec na męski striptiz to jest wiele klubów gdzie moż na popatrzeć i nie trzeba byc panna młodą
__________________
ALBUMY


Zarobiona mama pracująca



Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.




Przez pierwsze dwa lata uczysz dzieci chodzić i mówić a przez
następne szesnaście lat marzysz o tym żeby usiadły spokojnie i się zamknęły !!!
one_shot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 09:48   #48
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
Nie podoba mi się ta "tradycja" w sumie to o co chodzi?o to zeby ten jeden wieczor spędzić oddzielnie?? ee jakoś mnie to nie kręci....Co do zaufania- TŻtowi ufam ale jego kolegom nie bardzo a nie chciałabym żeby tuż przed ślubem mój facet oglądał striptizerki Nawet w sumie nie wiem jak dobrze uzasadnić to że nie podoba mi się pomysł wieczoru panieńskiego/kawalerskiego-po prostu mi się nie podoba Wychodzę z założenia że albo się bawimy razem,ze wspólnymi znajomymi albo wcale.Mój TŻ raczej nie ma nic przeciwko
zgadzam sie z Toba w 100 % takze ze zdaniem o kolegach

Chodzi o to ze moj Tz mowi zrobimy razem a przy kolegach mowi ze zrobia sami -bez sensu !!
A kolezanek nie chce zapraszac bo one sa przekonane ze zapraszam je na slub.Poza tym kilka jest w Anglii i co specjalnie dla mnie zjada choc wyjechaly miesiac temu...a moze i striptizerek by nie bylo ale kolezanki !!nie podoba mi sie ta impreza i tyle :P
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 10:43   #49
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Mi tez nie podoba sie ta pseudo tradycja, to takie "amerykańskie".
I w jakim celu mam to robić??
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-22, 11:54   #50
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Nie rozumiem o co tyle zamieszania! Zacytuje annLee, bo sie podpisuje pod jej wypowiedzia:

Cytat:
Napisane przez annLee
Troszkę zaufania i luzu
Ja nie mam nic przeciwko temu, aby moj narzeczony mial wieczor kawalerski! Jeszcze o tym nie rozmawialismy, ale jak bedzie chcial (a zapewne tak bedzie ), to prosze bardzo! Ja w sumie tez bym chciala panienski...
Zreszta moj ukochany nie ma problemow z wychodzeniem z kumplami, bo ja nie mam nic przeciwko, wiec tymbardziej nie bede mu "zabraniac" ostatniej imprezy kawalerskiej.
Co do striptizerek, to nie traktuje ich jak konkurencji, wiec nawet jak koledzy mu ja (je) zamowia, to na pewno nie bede sie tym przejmowac. Striptizerka to nie prostytutka.
A impreza wspolna? To nie to samo!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 12:57   #51
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Wszystko zalezy do Mlodej Pary jesli Pan Mlody wiecznie byl podejrzliwy lub odwrotnie to to nie ma sensu. Siostra mojego narzeczonego miala wspolna impreze a ja sama nie wiem jak chce miec jeszcze mamy troche czasu
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:14   #52
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Ja nie mam nic przeciwko, wyrażam tylko opinię, że mi sie to nie podoba, bo chyba tytuł forum brzmi "Co sądzicie na temat wieczorów panieńskich/kawalerskich?"
W naszym związku tez nie ma problemu z "wychodzeniem", czesto jest tak, że wychodzimy osobno, mamy do siebie zaufanie.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:28   #53
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Cytat:
Napisane przez Yoolia
Ja nie mam nic przeciwko, wyrażam tylko opinię, że mi sie to nie podoba
mysle, ze zaprzeczasz sama sobie. jednak masz cos przeciwko, skoro ci sie to nie podoba...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:34   #54
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

o jejku jejku!!!
Nie mam nic przeciwko jesli inni tak robią. Niech sobie robią. Chodzi mi o to że mi sie to nie podoba i ja nie bede organizować.
O co tyle krzyku??
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:41   #55
jukol
Zakorzenienie
 
Avatar jukol
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Koniec świata ...
Wiadomości: 3 403
GG do jukol Send a message via Skype™ to jukol
Dot.: Co sadzicie na temat: wieczorow panienskich/kawalerskich??

Dziewczyny nie kloccie sie bo czuje sie winna ja nie chce tej imprezy a poza tym nie rozumie jej przeslania.Tak zal kawalerskiego ze trzeba az impreze zrobic ?? Ale jezeli moj TZ bedzie ja chcial no to oki.







http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006042200400430.png
jukol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:42   #56
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Cytat:
Napisane przez Yoolia
o jejku jejku!!!
Nie mam nic przeciwko jesli inni tak robią. Niech sobie robią. Chodzi mi o to że mi sie to nie podoba i ja nie bede organizować.
O co tyle krzyku??
no wlasnie, czemu tak krzyczysz?
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:45   #57
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

W takim razie do czego słuzy to forum?
bez komentarza
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:49   #58
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Co sadzicie na temat: wieczorow panienskich/kawalerskich??

Cytat:
Napisane przez jukol
Dziewczyny nie kloccie sie bo czuje sie winna ja nie chce tej imprezy a poza tym nie rozumie jej przeslania.Tak zal kawalerskiego ze trzeba az impreze zrobic ?? Ale jezeli moj TZ bedzie ja chcial no to oki.
e tam, jukol, glowa do gory! przeciez kocha cie, chce zostac twoim mezem, a ze sobie troche z kumplami popije, to przeciez nic wielkiego!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:49   #59
sasanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 265
GG do sasanka
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Cytat:
Napisane przez papryczka
Striptizerka to nie prostytutka.
Otóż niezawsze i niby się tym nie trudni, ale jak ma ochotę zarobic dodatkową kaske (a koledzy pana młodega chca być "dobrzy" i wyjatkowo chojni w imie dla mnie pseudo przyjaźni ), a pan młody jest przystojniakiem, itp. itd. to zdarza się, że bywa

Ja jestem bardzo tolerancyjna, tez nie trzymam faceta na uwięzi i moze swobodnie wyjść na piwo z kolegami, ale to co innego ......
Mysl, że będzie macał jakąś babe po gołym biuście mnie bardzo boli - a będzie bo mu sie sama w łapy wciśnie, siadzie na kolana, itd..............

one_shot - to nieprawda, że mało kto wynajmuje striptizerke - raczej mało kto jej nie wynajmuje, a impreza wcale już dzisiaj nie taka droga - tymbardziej że sie na to męskie grono zrzuca, a jeśli nie zrzuci się wcześniej to w trakcie wieczoru, po wypiciu, hojność w tym wzgędzie wzrasta i panienka przyjezdża.
sasanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 13:57   #60
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Co sadzicie na teamt wieczorow panienskich/kawalerskich??

Cytat:
Napisane przez sasanka
Otóż niezawsze i niby się tym nie trudni, ale jak ma ochotę zarobic dodatkową kaske (a koledzy pana młodega chca być "dobrzy" i wyjatkowo chojni w imie dla mnie pseudo przyjaźni ), a pan młody jest przystojniakiem, itp. itd. to zdarza się, że bywa

.
no zdarza sie, ale do tanga trzeba dwojga...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-17 22:22:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.