Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-05, 17:18   #61
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzisiaj do pracy jechałam z nowego domku, zostajemy już tam na stałe teraz tylko poprzewozić miliony rzeczy.... moja garderoba tak wyglądała wczoraj, zresztą dzisiaj rano też, bo nie wzięłam z mieszkania wieszaków
Super garderoba
Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Korinka super że już się wprowadziliście

Korinko, orientujesz się jak zbliżone do prawdy są spalone kalorie w miband?

A dziś witam się ja i moja migrena
Oby przeszło szybko [1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87636667]Oooo, gratulacje !
Fajna garderoba. Ja jeszcze nie mam zrobionej, na razie jedziemy na systemie wieszaków i pudełek z Ikei.


Pokazuję toaletkę. Zrobiona z litego dębowego drewna w matowym lakierze. Pięknie pachnie Czekam na tackę drewnianą i białe pojemniki na pędzle, dlatego na razie jest goła jak ją stolarz stworzył.

Sorry za jakość zdjęć, ale nie miałam dobrego dojścia, bo na ścianie w garderobie mam gigantyczne lustro, a nie chciałam się pokazywać w necie [/QUOTE]Piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 17:19   #62
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Oktawia zamawiamy u Twojego taty i męża?

to ja się jeszcze pochwalę kolejnym blatem od Oktawii jeszcze cegła nie jest wyfugowana i nie ma listw...

Radio lampowe, działające i ma gramofon
rewelacja, radio i w ogóle całość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 17:36   #63
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Piękna

Dzięki
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 17:59   #64
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
rewelacja, radio i w ogóle całość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 20:22   #65
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja widziałam dlatego pomyślałam że toaletkę też by ogarnęli
Myślę, że tak
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 20:33   #66
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Oktawia zamawiamy u Twojego taty i męża?

to ja się jeszcze pochwalę kolejnym blatem od Oktawii jeszcze cegła nie jest wyfugowana i nie ma listw...

Radio lampowe, działające i ma gramofon
wow

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Super, brawa za progress!!!



Wydarzenia ostatnich dni powoduja ze przestaje wierzyc ze ludzie sa normalni.....
Aby mi sie nie nudzilo to chyba nasza przesylka z dodatkowymi dokumentami do ambasady , poczta rejestrowana zaginela
kciuki zeby sie znalazlo

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Super garderoba Oby przeszło szybko Piękna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dziekkuje mam nadzieje ze jutro przejdzie

A jutro jedziemy na zakupy w toruniu
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 20:42   #67
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87637645]Dzięki [/QUOTE]Piękna jest Twoja toaletka, zdecydowanie warta ceny. Bardzo w moim stylu, choć ja kupując/zlecajac swoją będę chciała dorzucić jeszcze coś w stylu cargo, bo w samych szufladach bym się nie pomieściła.

Karola, współczuję migreny i zdrowia życzę, bo ostatnio sama mam nawracający ból zatok i nie umiem się z niego wyleczyć.

Korince już pisałam, ale powtórzę, bo radio na stelażu od maszyny + drewno wygląda niesamowicie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-05, 22:08   #68
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87636667]Oooo, gratulacje !
Fajna garderoba. Ja jeszcze nie mam zrobionej, na razie jedziemy na systemie wieszaków i pudełek z Ikei.


Pokazuję toaletkę. Zrobiona z litego dębowego drewna w matowym lakierze. Pięknie pachnie Czekam na tackę drewnianą i białe pojemniki na pędzle, dlatego na razie jest goła jak ją stolarz stworzył.

Sorry za jakość zdjęć, ale nie miałam dobrego dojścia, bo na ścianie w garderobie mam gigantyczne lustro, a nie chciałam się pokazywać w necie [/QUOTE]

Bardzo ladna

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość


Oktawia zamawiamy u Twojego taty i męża?

to ja się jeszcze pochwalę kolejnym blatem od Oktawii jeszcze cegła nie jest wyfugowana i nie ma listw...

Radio lampowe, działające i ma gramofon
Super!!!!


CZasem blaty mozna gdzies dorwac jak stoly nogi maja uszkodzone, badz porysowane na brzegach- wystarczy odciac. w sklepach gdzie maja tropikane gatunki drewna. Warto szukac, bo ladne drewno drogie Mozna trafic za ulamek ceny cos unikatowego.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 22:11   #69
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Piękna jest Twoja toaletka, zdecydowanie warta ceny. Bardzo w moim stylu, choć ja kupując/zlecajac swoją będę chciała dorzucić jeszcze coś w stylu cargo, bo w samych szufladach bym się nie pomieściła.

No powiem Ci, że i u mnie może być problem z upchnięciem wszystkiego w szufladach Ale to w sumie dobra motywacja, żeby zejść z ilości tego całego towarzystwa. Siostrę muszę zwabić na oględziny, to może coś będzie chciała przygarnąć.



Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Bardzo ladna

Dzięki w imieniu stolarza i swoim
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 22:32   #70
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
udanego urlopu



Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dzisiaj do pracy jechałam z nowego domku, zostajemy już tam na stałe teraz tylko poprzewozić miliony rzeczy.... moja garderoba tak wyglądała wczoraj, zresztą dzisiaj rano też, bo nie wzięłam z mieszkania wieszaków
Super, daj jeszcze fotkę kuchni .
Przeprowadzka, hm ... Gdy pomyślę o mojej poprzedniej mam schizy, z mieszkania 50 m2 przewoziliśmy (małym dostawczakiem) i wyrzucaliśmy rzeczy bez końca, traciłam nadzieję, że to się kiedyś skończy .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-05, 22:46   #71
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość




Super, daj jeszcze fotkę kuchni .
Przeprowadzka, hm ... Gdy pomyślę o mojej poprzedniej mam schizy, z mieszkania 50 m2 przewoziliśmy (małym dostawczakiem) i wyrzucaliśmy rzeczy bez końca, traciłam nadzieję, że to się kiedyś skończy .
My przez 3 tygodnie oproznialismy garaz i *skladzik 50 metrowy naszym malym Polo ktore na tego typu jazdy jest. NO przez 3 tygodnie dzien w dzien w zakladzie utylizacji odpadow a maluch wypelniony po brzegi..... Dobrze ze za utylizacje sie nie placi tutaj jeden warunek raz dziennie w punkcie moze byc samochod prywatny nie firmowy. A punkty sa dwa....

Jak leci na wakacjach?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-06, 07:15   #72
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87638216]No powiem Ci, że i u mnie może być problem z upchnięciem wszystkiego w szufladach Ale to w sumie dobra motywacja, żeby zejść z ilości tego całego towarzystwa. Siostrę muszę zwabić na oględziny, to może coś będzie chciała przygarnąć.






Dzięki w imieniu stolarza i swoim [/QUOTE]
mogę być Twoją siostrą?
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość




Super, daj jeszcze fotkę kuchni .
Przeprowadzka, hm ... Gdy pomyślę o mojej poprzedniej mam schizy, z mieszkania 50 m2 przewoziliśmy (małym dostawczakiem) i wyrzucaliśmy rzeczy bez końca, traciłam nadzieję, że to się kiedyś skończy .
dam fotke jak ogarnę- po weekendzie. Wczoraj fugował płytki nad blatem i mam ich nie myć przez weekend- żeby wszystko dobrze wyschło.

Ja już na samą myśl mam dość... ale mam 2 tygodnie urlopu, więc damy radę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 10:12   #73
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87636667]Oooo, gratulacje !
Fajna garderoba. Ja jeszcze nie mam zrobionej, na razie jedziemy na systemie wieszaków i pudełek z Ikei.


Pokazuję toaletkę. Zrobiona z litego dębowego drewna w matowym lakierze. Pięknie pachnie Czekam na tackę drewnianą i białe pojemniki na pędzle, dlatego na razie jest goła jak ją stolarz stworzył.

Sorry za jakość zdjęć, ale nie miałam dobrego dojścia, bo na ścianie w garderobie mam gigantyczne lustro, a nie chciałam się pokazywać w necie [/QUOTE]

Piękna

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość




Super, daj jeszcze fotkę kuchni .
Przeprowadzka, hm ... Gdy pomyślę o mojej poprzedniej mam schizy, z mieszkania 50 m2 przewoziliśmy (małym dostawczakiem) i wyrzucaliśmy rzeczy bez końca, traciłam nadzieję, że to się kiedyś skończy .
Mojej chyba nic nie przebije minus 20 stopni albo lepiej na dworze (samochody nie chciały zapalić) i syn ze złamaną nogą i mieszkanie sprzedane trzeba było opróżnić. Wszystko musiałam spakować, żeby firma przewiozła. Przeprowadzka była zaplanowana na ferie, żeby mlody pomagał

Wróciliście z urlopu, czy jeszcze na Kubie jesteś ?

Korinka Wszystko wyszło super

Karola Dużo zdrówka

Cansada Mocne kciuki za odnalezienie dokumentów

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-03-06 o 10:13
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 20:24   #74
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mogę być Twoją siostrą?

Siostrą w remontowej niedoli (u mnie też jeszcze trwa pomimo tego, że już cztery miesiące mieszkamy - trzeba się brać za taras....nie chce mi się)




Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Piękna



---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Mojej chyba nic nie przebije minus 20 stopni albo lepiej na dworze (samochody nie chciały zapalić) i syn ze złamaną nogą i mieszkanie sprzedane trzeba było opróżnić. Wszystko musiałam spakować, żeby firma przewiozła. Przeprowadzka była zaplanowana na ferie, żeby mlody pomagał

Hehh...masakra. Tak to jest coś planować
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-06, 21:09   #75
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;87640111]Siostrą w remontowej niedoli (u mnie też jeszcze trwa pomimo tego, że już cztery miesiące mieszkamy - trzeba się brać za taras....nie chce mi się)









---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------




Hehh...masakra. Tak to jest coś planować [/QUOTE]My mamy do zrobienia przed tarasem taras zrobił deweloper -drewniany- ladny. Ale trzeba nanieść ziemi, tujki, trawa i troszkę od sąsiadów się odgrodzić.
Więc się dogadamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Piękna



Mojej chyba nic nie przebije minus 20 stopni albo lepiej na dworze (samochody nie chciały zapalić) i syn ze złamaną nogą i mieszkanie sprzedane trzeba było opróżnić. Wszystko musiałam spakować, żeby firma przewiozła. Przeprowadzka była zaplanowana na ferie, żeby mlody pomagał

Wróciliście z urlopu, czy jeszcze na Kubie jesteś ?

Korinka Wszystko wyszło super

Karola Dużo zdrówka

Cansada Mocne kciuki za odnalezienie dokumentów


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 00:14   #76
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Piękna



Mojej chyba nic nie przebije minus 20 stopni albo lepiej na dworze (samochody nie chciały zapalić) i syn ze złamaną nogą i mieszkanie sprzedane trzeba było opróżnić. Wszystko musiałam spakować, żeby firma przewiozła. Przeprowadzka była zaplanowana na ferie, żeby mlody pomagał

Wróciliście z urlopu, czy jeszcze na Kubie jesteś ?

Korinka Wszystko wyszło super

Karola Dużo zdrówka

Cansada Mocne kciuki za odnalezienie dokumentów
Dzieki, przydadza sie

Moja kochana poczta, gdzie niedawno nie bylo znaczkow na sprzedaz a jak wysylalam dokumenty to tylko za odliczona gotowke.

18ego lutego przesylka rejestrowana do Madrytu-ambasada zostala nadana. Jako ze mamy dni wolne bo karnawal itd. dalam im ponad tydzien na dostarczenie. Sprawdzam jak usiadlam spokojnie na oficjalnej stronie . Wklepuje numer z potwierdzenia i wyswietla sie ze przesylka anulowana w systeme 19 ego lutego. Wpisuje ponownie, to samo. Jedziemy na glowna poczte rejonu do stolicy okregu. Twierdza ze powinnam miec jeszcze inny numer bo ten pod kodem paskowym nie jest od sprawdzania . Szukam innego numeru na potwierdzeniu....nie ma! Wiec mowia ze mam jechac po ten numer na poczte gdzie nadalam ew do innej dzielnicy. troche dziwne bo to stolica regionu no ale jade na to moje zadupie.
Mam farta- poczta otwarta- bo dziala tylko 2 godziny dziennie!
Babka po zapytaniu patrzy na mnie jak na wariata , mowi ze ona w tym urzedzie mi tego numeru nie da bo oni nie maja komputera z systemem na miejscu. Powinni mnie obsluzyc w kazdym urzedzie z systemem, wliczajac urzad z ktorego wlasnie przyjechalam. Dzwoni....dzwoni....hurra ktos odebral na innej poczcie aby powiedziec ze system wlasnie nie dziala....
Ok, spisala i mowie jutro wracam po info. Pojechalismy, zaparkowalismy na lini wiec szybko po numer. Mamy! z info ze przesylka dotarla 27 ego lutego. Super! do samochodu. Zalatwione.
Jako ze ja im raczej nie ufam tutaj, wklepuje numer do systemu aby zrobic zrzut ekranu kto z Ambasady odebral i wyslac wiadomosc. Patrze i nie wierze.....moja przesylka doleciala do Zaragozy zamiast do Madrytu:. Wrzucam opcje mapa tracking i mam historie przesylki od....12ego lutego!!! Podali mi numer innej przesylki glUpki. W samochod i jedziemy do innego duzego urzedu biegiem bo zamykaja na sieste wkrotce. Znow tlumacze babce, sprawdza w systemie i widze ze oczy sie coraz wieksze robia.....Wziela papier i poszla do szefow. Wracaja , patrza w system i kreca glowami. Wzieli TZ ta paszport i poszli za zaplecze. Mylse smietniki moze przeszukuja bo pokazalam na zdjeciu jak wygladala przesylka. Jeszcze w dodatku z dokumentem tozsamosci mi znikneli z oczu. TZ uspokaja- paszport UK juz nic nie warty abym sie nie stresowala. Wracaja, przepraszaja- to jakas nowosc tutaj1!!!!! - potwierdzaja ze wysylka dostala JAKOS nowy numer . Ale nie moga mi dac ich wydruku z ich systemu wewnetrznego. OK, nie ma problemu , biore tylko numer przesylki NOWY . Pokazuja ich dokument ze u adresata czyli w Ambasadzie byla 21 ego lutego. TEgo potwierdzenia nie moglam dostac ale mysle ok w domu z kompa sciagne. Juz sjesta trwa, drzwi pozamykane. Wychodzimypozalatwiac inne rzeczy...Wieczorem sprawdzam przesylki numer bo cos mnie tknelo....PODANY NUMER NIE ISTNIEJE W SYSTEMIE !!!:p ala:

To z cyklu ---dzien z zycia w ...raju......

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2020-03-07 o 00:17
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 09:17   #77
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Mamy drewniane podłogi i za każdym razem kiedy wracam do domu przesiąka mnie zapach tego drewna. Uwielbiam!!!

W zasadzie lubię wszystko co drewniane, no może prócz aktorstwa.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
zapraszam my takie świry retro jesteśmy
No to musisz wbić do moich rodziców. Cały strych zawalony retro pamiątkami. Wszystko z innej parafii. Między jedną pajęczyną a druga, można znaleźć prawdziwe cacuszka. Takie radio także. Istny skarbiec, zwłaszcza dla retro-świrów i ... dzieci.

Ostatnio wygrzebałam stare bombki (niezwykłe odkrycie dzieki któremu dorobiłam się pandy pod okiem, gdy chwyciło mnie nagłe wzruszenie) i pióro prawdopodobnie to którym Ludwik pisał listy do Marii Antoniny oraz nie uwierzycie szczebelek z drabiny Jakubowej.

Pięknie sobie chatkę urządziliście!

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Wydarzenia ostatnich dni powoduja ze przestaje wierzyc ze ludzie sa normalni.....
Ja to już jestem na tym etapie wtajemniczenia, że nawet kurier przestał mnie cieszyć.
Na starość robię się zgnuśniała, hahaha... ale co począć, ślepa i głucha nie jestem.
Żal mi trochę mojego chłopa, bo zapowiada się na to, że będzie miał babę jak z dowcipów.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
To z cyklu ---dzien z zycia w ...raju......
Już wiem dlaczego się mówi
"O raju!" po czym mocno łapie za głowę i przewraca oczami.
Do pełni szczęścia brakuje tylko jakiegoś Alvaro.

Ech...

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

quantum_of_solace

Toaletka
Prosta, ale jakże bogata forma. Solidna konstrukcja. Uniwersalny model. Sprawdzi się jako mebel salonowy, przedpokojowy, kuchenny, itp. itd.
Nawet jeśli kiedyś wyląduje na strychu, to znajdzie nabywców.
Wróżę jej długi żywot. Zresztą z wiekiem zyska na wartości.

Dobra inwestycja.


Czy zabrzmiałam jak spec?



Oktawiaaa
Piękne wyroby. Rodzina utalentowana.
Misiek też zrobił kiedyś regał na przyprawy dla teściowej, chwalony przez wszystkie koleżanki (chciały podobny), tym bardziej dziwi mnie, że nie brał udziału w konkursie na najlepszy karmnik przedszkola (przedszkole Ani organizowało na jesień).
Piaskownica wyszła mu świetnie. Kto ma ochotę na zabawę w piachu? Tylko bez kłótni o łopatkę!
Szefowa?

Co do moich umiejętności rzeźbiarskich, pisałam Wam kiedyś, że mój tata takie posiada (i nie tylko) a ja jako jego córka sądziłam, że także jestem genetycznie uwarunkowana (uwaga Kilaneczka!!! dołek w brodzie nie może się mylić), także chwyciłam za dłuto. Zakładałam, że wyjdzie mi coś na kształt góralskiej postaci wąsatego dziadka w kapeluszu a wyszedł stwór z Wyspy Wielkanocnej. Ogólnie moje prace podchodziły po kubizm dość luźno interpretowany. Może nawet eklektyczny. Ale jako, że nie było to to czego oczekiwałam, nie rozwijałam się dalej w tę stronę. A może powinnam?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Never
Gratuluję zdobycia złotka i zakupu pralki! No i składam zaległe życzenia urodzinowe! Pomyślności!

***
My mamy pralkę Elektrolux, ale ja sama z siebie nigdy marki nie polecam bo sprzęty psują się niezależnie od producenta. Ale są tacy, którzy się na tym znają, lubią grzebać, analizować, porównywać, wyszukiwać najlepsze opcje. U nas pralkę wybierał Misiek, bo mnie tam wszystko jedno byle do stawu nie chodzić.

Z takich wspomnień okołopralkowych to dobra była Amica ale starego typu 20 lat przepracowała (w domu rodzinnym), w razie usterki samemu można było ją naprawić i to tanim kosztem, najczęściej poprzez wymianę tłoków, czy paska klinowego (chyba że coś mi się popierniczyło, bo ja wiecie po humanie jestem) i jeszcze czapeczkę dodawali(czapeczka jeszcze jest, pralki już niet) hehe, kolejna już tylko 5 (rodzice zszokowani ).

Za to my wcześniej mieliśmy Samsunga (uwielbiałam, głównie za funkcję szybkiego prania z jednoczesnym odwirowaniem na najwyższych obrotach i ogólnie taka intuicyjna była, łatwa w obsłudze, pojemna) ale szybko się zepsuła. Teraz mamy Elektroluxa (z wykupioną dodatkową gwarancją)i wszystko ładnie śmiga. Wkurza mnie tylko to, że szybkie pranie jest a i owszem ale wiruje tylko na 400, więc i tak muszę docisnąć jeszcze dodatkowe wirowanie.

Suszarkę mamy osobną, tej samej marki. Fajna sprawa, ale ja chyba nie przywykłam do aż tak miękkich rzeczy, wolę sztywniejsze pranie, łatwiej się składa.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2020-03-07 o 08:51
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 09:30   #78
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

AnulaQa nie wiem jak Ty to robisz, w jak tylko się pojawisz to dzień od razu staje się lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 09:41   #79
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Mamy drewniane podłogi i za każdym razem kiedy wracam do domu przesiąka mnie zapach tego drewna. Uwielbiam!!!

W zasadzie lubię wszystko co drewniane, no może prócz aktorstwa.


No to musisz wbić do moich rodziców. Cały strych zawalony retro pamiątkami. Wszystko z innej parafii. Między jedną pajęczyną a druga, można znaleźć prawdziwe cacuszka. Takie radio także. Istny skarbiec, zwłaszcza dla retro-świrów i ... dzieci.

Ostatnio wygrzebałam stare bombki (niezwykłe odkrycie dzieki któremu dorobiłam się pandy pod okiem, gdy chwyciło mnie nagłe wzruszenie) i pióro prawdopodobnie to którym Ludwik pisał listy do Marii Antoniny oraz nie uwierzycie szczebelek z drabiny Jakubowej.

Pięknie sobie chatkę urządziliście!


Ja to już jestem na tym etapie wtajemniczenia, że nawet kurier przestał mnie cieszyć.
Na starość robię się zgnuśniała, hahaha... ale co począć, ślepa i głucha nie jestem.
Żal mi trochę mojego chłopa, bo zapowiada się na to, że będzie miał babę jak z dowcipów.


Już wiem dlaczego się mówi
"O raju!" po czym mocno łapie za głowę i przewraca oczami.
Do pełni szczęścia brakuje tylko jakiegoś Alvaro.

Ech...

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

quantum_of_solace

Toaletka
Prosta, ale jakże bogata forma. Solidna konstrukcja. Uniwersalny model. Sprawdzi się jako mebel salonowy, przedpokojowy, kuchenny, itp. itd.
Nawet jeśli kiedyś wyląduje na strychu, to znajdzie nabywców.
Wróżę jej długi żywot. Zresztą z wiekiem zyska na wartości.

Dobra inwestycja.


Czy zabrzmiałam jak spec?



Oktawiaaa
Piękne wyroby. Rodzina utalentowana.
Misiek też zrobił kiedyś regał na przyprawy dla teściowej, chwalony przez wszystkie koleżanki (chciały podobny), tym bardziej dziwi mnie, że nie brał udziału w konkursie na najlepszy karmnik przedszkola (przedszkole Ani organizowało na jesień).
Piaskownica wyszła mu świetnie. Kto ma ochotę na zabawę w piachu? Tylko bez kłótni o łopatkę!
Szefowa?

Co do moich umiejętności rzeźbiarskich, pisałam Wam kiedyś, że mój tata takie posiada (i nie tylko) a ja jako jego córka sądziłam, że także jestem genetycznie uwarunkowana (uwaga Kilaneczka!!! dołek w brodzie nie może się mylić), także chwyciłam za dłuto. Zakładałam, że wyjdzie mi coś na kształt góralskiej postaci wąsatego dziadka w kapeluszu a wyszedł stwór z Wyspy Wielkanocnej. Ogólnie moje prace podchodziły po kubizm dość luźno interpretowany. Może nawet eklektyczny. Ale jako, że nie było to to czego oczekiwałam, nie rozwijałam się dalej w tę stronę. A może powinnam?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Never
Gratuluję zdobycia złotka i zakupu pralki! No i składam zaległe życzenia urodzinowe! Pomyślności!

***
My mamy pralkę Elektrolux, ale ja sama z siebie nigdy marki nie polecam bo sprzęty psują się niezależnie od producenta. Ale są tacy, którzy się na tym znają, lubią grzebać, analizować, porównywać, wyszukiwać najlepsze opcje. U nas pralkę wybierał Misiek, bo mnie tam wszystko jedno byle do stawu nie chodzić.

Z takich wspomnień okołopralkowych to dobra była Amica ale starego typu 20 lat przepracowała (w domu rodzinnym), w razie usterki samemu można było ją naprawić i to tanim kosztem, najczęściej poprzez wymianę tłoków, czy paska klinowego (chyba że coś mi się popierniczyło, bo ja wiecie po humanie jestem) i jeszcze czapeczkę dodawali(czapeczka jeszcze jest, pralki już niet) hehe, kolejna już tylko 5 (rodzice zszokowani ).

Za to my wcześniej mieliśmy Samsunga (uwielbiałam, głównie za funkcję szybkiego prania z jednoczesnym odwirowaniem na najwyższych obrotach i ogólnie taka intuicyjna była, łatwa w obsłudze, pojemna) ale szybko się zepsuła. Teraz mamy Elektroluxa (z wykupioną dodatkową gwarancją)i wszystko ładnie śmiga. Wkurza mnie tylko to, że szybkie pranie jest a i owszem ale wiruje tylko na 400, więc i tak muszę docisnąć jeszcze dodatkowe wirowanie.

Suszarkę mamy osobną, tej samej marki. Fajna sprawa, ale ja chyba nie przywykłam do aż tak miękkich rzeczy, wolę sztywniejsze pranie, łatwiej się składa.
Dawaj namiary,zrobimy im porządek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzieki, przydadza sie

Moja kochana poczta, gdzie niedawno nie bylo znaczkow na sprzedaz a jak wysylalam dokumenty to tylko za odliczona gotowke.

18ego lutego przesylka rejestrowana do Madrytu-ambasada zostala nadana. Jako ze mamy dni wolne bo karnawal itd. dalam im ponad tydzien na dostarczenie. Sprawdzam jak usiadlam spokojnie na oficjalnej stronie . Wklepuje numer z potwierdzenia i wyswietla sie ze przesylka anulowana w systeme 19 ego lutego. Wpisuje ponownie, to samo. Jedziemy na glowna poczte rejonu do stolicy okregu. Twierdza ze powinnam miec jeszcze inny numer bo ten pod kodem paskowym nie jest od sprawdzania . Szukam innego numeru na potwierdzeniu....nie ma! Wiec mowia ze mam jechac po ten numer na poczte gdzie nadalam ew do innej dzielnicy. troche dziwne bo to stolica regionu no ale jade na to moje zadupie.
Mam farta- poczta otwarta- bo dziala tylko 2 godziny dziennie!
Babka po zapytaniu patrzy na mnie jak na wariata , mowi ze ona w tym urzedzie mi tego numeru nie da bo oni nie maja komputera z systemem na miejscu. Powinni mnie obsluzyc w kazdym urzedzie z systemem, wliczajac urzad z ktorego wlasnie przyjechalam. Dzwoni....dzwoni....hurra ktos odebral na innej poczcie aby powiedziec ze system wlasnie nie dziala....
Ok, spisala i mowie jutro wracam po info. Pojechalismy, zaparkowalismy na lini wiec szybko po numer. Mamy! z info ze przesylka dotarla 27 ego lutego. Super! do samochodu. Zalatwione.
Jako ze ja im raczej nie ufam tutaj, wklepuje numer do systemu aby zrobic zrzut ekranu kto z Ambasady odebral i wyslac wiadomosc. Patrze i nie wierze.....moja przesylka doleciala do Zaragozy zamiast do Madrytu:. Wrzucam opcje mapa tracking i mam historie przesylki od....12ego lutego!!! Podali mi numer innej przesylki glUpki. W samochod i jedziemy do innego duzego urzedu biegiem bo zamykaja na sieste wkrotce. Znow tlumacze babce, sprawdza w systemie i widze ze oczy sie coraz wieksze robia.....Wziela papier i poszla do szefow. Wracaja , patrza w system i kreca glowami. Wzieli TZ ta paszport i poszli za zaplecze. Mylse smietniki moze przeszukuja bo pokazalam na zdjeciu jak wygladala przesylka. Jeszcze w dodatku z dokumentem tozsamosci mi znikneli z oczu. TZ uspokaja- paszport UK juz nic nie warty abym sie nie stresowala. Wracaja, przepraszaja- to jakas nowosc tutaj1!!!!! - potwierdzaja ze wysylka dostala JAKOS nowy numer . Ale nie moga mi dac ich wydruku z ich systemu wewnetrznego. OK, nie ma problemu , biore tylko numer przesylki NOWY . Pokazuja ich dokument ze u adresata czyli w Ambasadzie byla 21 ego lutego. TEgo potwierdzenia nie moglam dostac ale mysle ok w domu z kompa sciagne. Juz sjesta trwa, drzwi pozamykane. Wychodzimypozalatwiac inne rzeczy...Wieczorem sprawdzam przesylki numer bo cos mnie tknelo....PODANY NUMER NIE ISTNIEJE W SYSTEMIE !!!:p ala:

To z cyklu ---dzien z zycia w ...raju......
Masakra... czyli u Was poczta działa gorzej niż u nas... nie zazdroszczę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-07, 10:01   #80
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Dzien dobry... Nowy dzien! Co przyniesie? Zobaczyny....


AnulaQa, no w koncu nas zaszczycilas obecnoscia!
Jak coreczka? Rosnie jak na drozdzach pewnie..

Korinka.... Tutaj nic nie dziala..... Poza wladza sciagajaca podatki... To dziala szybko niekoniecznie w interesie ludzi.... Jak jestem w Pl to inny wymiar jak dla mnie. Wszystko szybko zalatwione. Poprawnie, czasem potkniecie sie zdarzy.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 10:42   #81
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
My mamy do zrobienia przed tarasem taras zrobił deweloper -drewniany- ladny. Ale trzeba nanieść ziemi, tujki, trawa i troszkę od sąsiadów się odgrodzić.
Więc się dogadamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się zatarasowaliśmy!
Dwa tygodnie temu.

Gorzej nam wychodzi odgradzanie się od sąsiada. Ale jak porządny to pół biedy. Mamy dwóch porządnych to bieda już cała. Najwyżej trawy nie skosimy.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
AnulaQa nie wiem jak Ty to robisz, w jak tylko się pojawisz to dzień od razu staje się lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha.
Misiek też się na to złapał dziesięć lat temu. Do dziś pokutuje.


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dawaj namiary,zrobimy im porządek
Byle nie w nocy bo psami poszczują.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Dzien dobry... Nowy dzien! Co przyniesie? Zobaczyny....


AnulaQa, no w koncu nas zaszczycilas obecnoscia!
Jak coreczka? Rosnie jak na drozdzach pewnie..

Korinka.... Tutaj nic nie dziala..... Poza wladza sciagajaca podatki... To dziala szybko niekoniecznie w interesie ludzi.... Jak jestem w Pl to inny wymiar jak dla mnie. Wszystko szybko zalatwione. Poprawnie, czasem potkniecie sie zdarzy.
Czasu mi brakuje. Jak każdemu. Choroba cywilizacyjna. Nawet piniondzorów (a jak się ma tyle co ja, to jeszcze trzeba analizować, gdzie wydać, żeby nie stracić, a to też, złodziej czasu hahaha) nie mam kiedy wydawać choć pochwalę się, że ostatnio fasolkę w puszcze kupiłam w ciemno, na zapas, a teraz się tym żywię. Może dlatego Miśka na weekend wyniosło do Mamusi?

Dziękuję.
A chuderlak taki, za to wygadany i nie da się nie kochać.
Bystrzacha.
Ostatnio wzięła brata pod rękę, oprowadzała po "komnatach", pokazała, gdzie jego miejsce.
Rycerzu- mówi- to jest łóżko KSIĘŻNICZKOWE, a to RYCERZOWE. Każdy śpi w swoim. Rozumiesz?

A Rycerz na to
- Tak
i pokiwał głową.

A zazwyczaj jest na nie (klasyczny bunt 2-latka )

Ostatnio zapisywaliśmy Młodszego do przedszkola, niby miejsce już ma, choć panie pytały się czy samodzielny. Misiek odpowiedział, że do września będzie. Wyobraziłam go sobie jak podjeżdża Beemką pod przedszkole. Sam!
Pękam z dumy.

A widzisz, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
My tu tak narzekamy, a aż tak źle to nie jest.
Misiek też mógł na gorszą zołzę trafić, co Szefowa?

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Co to Wam jeszcze chciałam napisać?
Box całkiem fajny pomimo tego, że sztuk 8. Próg wysoki, ale palety cieni też poszły w górę i nie tylko, więc praktycznie wyjdzie na zero. Tak sobie to kalkuluje. Hehe.

Chociaż, muszę się przyznać, że mnie już tak do zakupów nie ciągnie. Mam pełną toaletkę, przydałyby się te dostawki, jak im tam z Ikei (wiem, wiem, niby się odmienia, ale trochę mi się cofa, więc wybaczcie, ale będę pisać po swojemu:P, jeśli Wam się cofa to sorry- też po fasoli?) ale ja staram się ograniczać i pozbywać rzeczy "nadprogramowych"*

* fasoli także
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2020-03-07 o 10:43
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 11:21   #82
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Też się zatarasowaliśmy!
Dwa tygodnie temu.

Gorzej nam wychodzi odgradzanie się od sąsiada. Ale jak porządny to pół biedy. Mamy dwóch porządnych to bieda już cała. Najwyżej trawy nie skosimy.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------


Haha.
Misiek też się na to złapał dziesięć lat temu. Do dziś pokutuje.



Byle nie w nocy bo psami poszczują.



Czasu mi brakuje. Jak każdemu. Choroba cywilizacyjna. Nawet piniondzorów (a jak się ma tyle co ja, to jeszcze trzeba analizować, gdzie wydać, żeby nie stracić, a to też, złodziej czasu hahaha) nie mam kiedy wydawać choć pochwalę się, że ostatnio fasolkę w puszcze kupiłam w ciemno, na zapas, a teraz się tym żywię. Może dlatego Miśka na weekend wyniosło do Mamusi?

Dziękuję.
A chuderlak taki, za to wygadany i nie da się nie kochać.
Bystrzacha.
Ostatnio wzięła brata pod rękę, oprowadzała po "komnatach", pokazała, gdzie jego miejsce.
Rycerzu- mówi- to jest łóżko KSIĘŻNICZKOWE, a to RYCERZOWE. Każdy śpi w swoim. Rozumiesz?

A Rycerz na to
- Tak
i pokiwał głową.

A zazwyczaj jest na nie (klasyczny bunt 2-latka )

Ostatnio zapisywaliśmy Młodszego do przedszkola, niby miejsce już ma, choć panie pytały się czy samodzielny. Misiek odpowiedział, że do września będzie. Wyobraziłam go sobie jak podjeżdża Beemką pod przedszkole. Sam!
Pękam z dumy.

A widzisz, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
My tu tak narzekamy, a aż tak źle to nie jest.
Misiek też mógł na gorszą zołzę trafić, co Szefowa?

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Co to Wam jeszcze chciałam napisać?
Box całkiem fajny pomimo tego, że sztuk 8. Próg wysoki, ale palety cieni też poszły w górę i nie tylko, więc praktycznie wyjdzie na zero. Tak sobie to kalkuluje. Hehe.

Chociaż, muszę się przyznać, że mnie już tak do zakupów nie ciągnie. Mam pełną toaletkę, przydałyby się te dostawki, jak im tam z Ikei (wiem, wiem, niby się odmienia, ale trochę mi się cofa, więc wybaczcie, ale będę pisać po swojemu:P, jeśli Wam się cofa to sorry- też po fasoli?) ale ja staram się ograniczać i pozbywać rzeczy "nadprogramowych"*

* fasoli także
Daj foto tarasu jakie polecacie tujki nie wymagające pielęgnacji, ładnie wyglądające i nie koniecznie szybko rosnące. Mam 2 tygodnie urlopu i walczymy trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 12:15   #83
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Daj foto tarasu jakie polecacie tujki nie wymagające pielęgnacji, ładnie wyglądające i nie koniecznie szybko rosnące. Mam 2 tygodnie urlopu i walczymy trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Korinka, coś mi dziś na głowę padło. Powinnam się zaszyć w szopie, a nie udzielać na forum.
My mamy takie tuje, że z jednej strony dosyć ładnie rosną choć nierównomiernie, a z drugiej przyrost roczny to może z 1 cm. I to nie kwestia odmiany, lecz raczej braku ręki do roślin. Gleba też od strony drogi gliniasta. Póki co myślimy jak to ogarnąć, ale tyle innych rzeczy było do roboty, że akurat ogród to najmniejszy problem. No i się odroczyło. A co się odwlecze, to nie uciecze.
Fotę Ci wrzucę na fejsa, tylko się nie wystrasz rozkopanego obejścia. To nie turbo-krety, lecz odwodnienie.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 12:18   #84
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

AnulaQua , jak zwykle rozwaliłaś system.

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
My przez 3 tygodnie oproznialismy garaz i *skladzik 50 metrowy naszym malym Polo ktore na tego typu jazdy jest. NO przez 3 tygodnie dzien w dzien w zakladzie utylizacji odpadow a maluch wypelniony po brzegi..... Dobrze ze za utylizacje sie nie placi tutaj jeden warunek raz dziennie w punkcie moze byc samochod prywatny nie firmowy. A punkty sa dwa....

Jak leci na wakacjach?
Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Piękna



Mojej chyba nic nie przebije minus 20 stopni albo lepiej na dworze (samochody nie chciały zapalić) i syn ze złamaną nogą i mieszkanie sprzedane trzeba było opróżnić. Wszystko musiałam spakować, żeby firma przewiozła. Przeprowadzka była zaplanowana na ferie, żeby mlody pomagał

Wróciliście z urlopu, czy jeszcze na Kubie jesteś ?

Korinka Wszystko wyszło super

Karola Dużo zdrówka

Cansada Mocne kciuki za odnalezienie dokumentów
W czwartek wróciłam - było pięknie, zwłaszcza dla turystów, Kubańczycy żyją b. skromnie (średni dochód to 20USD), pustki w sklepach, inwigilacja, brak perspektyw na awans społeczny czy ekonomiczny, ale cieszą się drobiazgami, żyją na luzie, bawią się i może są szczęśliwsi niż my w tym pędzie.
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Daj foto tarasu jakie polecacie tujki nie wymagające pielęgnacji, ładnie wyglądające i nie koniecznie szybko rosnące. Mam 2 tygodnie urlopu i walczymy trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale tujek nie polecam - rośliny górskie i tam powinny pozostać (nie mylić z TG), żywopłot można zrobić z mnóstwa krzewów, można też drzewka prowadzić w formie żywopłotu lub oddzielić się wizualnie pnączami, mnóstwo opcji zajmujących mniej miejsca, niż tuje i wyglądających oryginalniej.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 12:46   #85
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
[ tujek nie polecam - rośliny górskie i tam powinny pozostać (nie mylić z TG), żywopłot można zrobić z mnóstwa krzewów, można też drzewka prowadzić w formie żywopłotu lub oddzielić się wizualnie pnączami, mnóstwo opcji zajmujących mniej miejsca, niż tuje i wyglądających oryginalniej.
Fakt, żywopłot można zrobić z wielu innych gatunków. Tuje mam z jednej strony i sprawdzają się jako trzymetrowa zasłona od sąsiadki no i od strony płotu zawsze można obciąć gałązki, żeby zrobić wianki czy inne ozdoby na święta.
Fajne są żywopłoty liściaste - grabowy, bukowy, cisowy (ale ja w ogóle lubię cisy za zieleń, piękne owoce, delikatność gałązek).
W ubiegłym roku od rzeki posadziłyśmy kolorowe derenie (gałązki przebarwiają się na czerwono, a liście biało-żółte/zielone)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 12:54   #86
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
AnulaQua , jak zwykle rozwaliłaś system.




W czwartek wróciłam - było pięknie, zwłaszcza dla turystów, Kubańczycy żyją b. skromnie (średni dochód to 20USD), pustki w sklepach, inwigilacja, brak perspektyw na awans społeczny czy ekonomiczny, ale cieszą się drobiazgami, żyją na luzie, bawią się i może są szczęśliwsi niż my w tym pędzie.

Ale tujek nie polecam - rośliny górskie i tam powinny pozostać (nie mylić z TG), żywopłot można zrobić z mnóstwa krzewów, można też drzewka prowadzić w formie żywopłotu lub oddzielić się wizualnie pnączami, mnóstwo opcji zajmujących mniej miejsca, niż tuje i wyglądających oryginalniej.


***
To prawda. Ja też już tui "nie chcę". Te co rosną niech już sobie zostaną, zresztą dużo ich nie ma, bo nie chcieliśmy się zbunkrować tylko nieco osłonić przed zgubnym wpływem zachodu. i dać sobie czas.
Miliony opcji to miliony wyborów a podejmowanie decyzji nie jest moją najmocniejszą stroną.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 14:18   #87
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
AnulaQua , jak zwykle rozwaliłaś system.




W czwartek wróciłam - było pięknie, zwłaszcza dla turystów, Kubańczycy żyją b. skromnie (średni dochód to 20USD), pustki w sklepach, inwigilacja, brak perspektyw na awans społeczny czy ekonomiczny, ale cieszą się drobiazgami, żyją na luzie, bawią się i może są szczęśliwsi niż my w tym pędzie.

Ale tujek nie polecam - rośliny górskie i tam powinny pozostać (nie mylić z TG), żywopłot można zrobić z mnóstwa krzewów, można też drzewka prowadzić w formie żywopłotu lub oddzielić się wizualnie pnączami, mnóstwo opcji zajmujących mniej miejsca, niż tuje i wyglądających oryginalniej.
Konkrety kochana -nazwy i gdzie kupić. Ja mam 2 lewe ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 16:24   #88
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
AnulaQa nie wiem jak Ty to robisz, w jak tylko się pojawisz to dzień od razu staje się lepszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak uważam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 17:03   #89
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Też się zatarasowaliśmy!


Dziękuję.
A chuderlak taki, za to wygadany i nie da się nie kochać.
Bystrzacha.
Ostatnio wzięła brata pod rękę, oprowadzała po "komnatach", pokazała, gdzie jego miejsce.
Rycerzu- mówi- to jest łóżko KSIĘŻNICZKOWE, a to RYCERZOWE. Każdy śpi w swoim. Rozumiesz?

A Rycerz na to
- Tak
i pokiwał głową.

A zazwyczaj jest na nie (klasyczny bunt 2-latka )

Ostatnio zapisywaliśmy Młodszego do przedszkola, niby miejsce już ma, choć panie pytały się czy samodzielny. Misiek odpowiedział, że do września będzie. Wyobraziłam go sobie jak podjeżdża Beemką pod przedszkole. Sam!
Pękam z dumy.

A widzisz, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
My tu tak narzekamy, a aż tak źle to nie jest.
Misiek też mógł na gorszą zołzę trafić, co Szefowa? [COLOR="Silver"]


I to sie nazywa wiara w mlode pokolenie!

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
AnulaQua , jak zwykle rozwaliłaś system.




W czwartek wróciłam - było pięknie, zwłaszcza dla turystów, Kubańczycy żyją b. skromnie (średni dochód to 20USD), pustki w sklepach, inwigilacja, brak perspektyw na awans społeczny czy ekonomiczny, ale cieszą się drobiazgami, żyją na luzie, bawią się i może są szczęśliwsi niż my w tym pędzie.

Ale tujek nie polecam - rośliny górskie i tam powinny pozostać (nie mylić z TG), żywopłot można zrobić z mnóstwa krzewów, można też drzewka prowadzić w formie żywopłotu lub oddzielić się wizualnie pnączami, mnóstwo opcji zajmujących mniej miejsca, niż tuje i wyglądających oryginalniej.
Tutaj podobnie, ludnosc miejscowa w wiekszosci skromnie zyje , nie tak jak na Kubie oczywiscie ale daleko za EU w tyle.... I szczesliwi! Zreszta mowilam TZ-towi chyba tydzien temu ze w PL wiele lat temu prawie nikt nic nie mial poza partia...Bieda straszna. . A ile spotkan wesolych rodzinnych pamietam, spiew przy ognisku, wzajemna ludzka zyczliwosc od sasiadow....I jak szybko to sie wszystko zmienilo.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Konkrety kochana -nazwy i gdzie kupić. Ja mam 2 lewe ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze berberysy, gatunki ktore nie zrzucaja lisci?
Piekne krzewy!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-07, 17:57   #90
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.72

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Konkrety kochana -nazwy i gdzie kupić. Ja mam 2 lewe ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisałam wcześniej- grab, buk, cis, dereń, brzoza, nawet rozany, ale to jednak wyższą szkoła i zrzuca liście na zimę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 11:35:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.