Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 12:54   #151
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

ło matko dziołhy, nadrobiłam, ale nie było łatwo

bez cytowania na szybko:
fajna ta dyskusja stanikowa ja wymiarów dawno nie mierzyłam, ale zwykle oscyluję koło rozmiaru 70DD

Infatuated - kiecka fajna, ale mi też sie kolor nie podoba tak jak Dziewczynom

Yatta - fajne te staniczki z linka ...i nie bądź wiśnia dodaj mnie w końcu do znajomych

Snow - bardzo mnie zainteresował ten Twój samoopalacz, może się skuszę, bom blada, a zawsze wizja zacieków mnie odstręczała niestety nie załapałam się na obejrzenie Ciebie w wersji ciemnowłosej podoba mi się kolorek Twojej nowej bluzki, też ostatnio choruję na tę barwę

Kitkulka - fajny ten Twój Tata, że ma taką cierpliwość a jak pomyślę o Twoich metodach pomiaru w WC...

Bunny - nie daj się prowokować, szkoda Twoich nerwów na ludzi, którzy najwyraźniej szukają konfliktów... Gratuluję liczby odsłon bloga! często tam zaglądam - bardzo fajny jest a masz Bunny jakieś doświadczenia z Joanną? Bo mi podpasował ten odcień złoty piasek, którym sobie pasemka zrobiłam w zeszłym miesiącu po farbowaniu, ale ciężko mi powiedzieć, jaki ma wpływ nawłosy, bo tyle ostatnio przeszły... na KWC laseczki piszą że są z tego odcienia zadowolone ale też widziałam opinie że te farby Joanki na dłuższą metę niszczą mocno i już sama nie wiem...

Czekoladowoo - nie martw się, teraz masz widocznie gorszy okres, ale to minie, ja jeszcze raz polecam wcierkę z rzepy i płukankę z pokrzywy. Wiadomo - najlepiej jak to jak najbardziej naturalne, jak najmniej "kosmetyczne".

Adzi - widzę, że wielokrotnie piszesz o occie, powiedz, czy dobrze rozumiem i pamiętam, że on ma zapobiegać żółknięciu odrostów? 2 łyżki na litr wody i psikać na odrost po myciu tak?

Agatau - piękny masz ten kolorek, gdybym miała tak jasne naturalki jak Ty to na pewno bym zaczęła kombinować i się skusiła na wizytę u fryzjera

i w ogóle Wszystkie Was Blondyneczki się fajnie czyta, miałam wczoraj kiepski dzień i jak Was wieczorkiem nadrabiałam to aż mi się humor poprawił

a żebyście wiedziały, jak mnie kusi zrobić sobie mniej żółty kolorek, a do farbowania jeszcze 3 tygodnie... teraz mam całkiem fajnie i tak złoto, ale bym chciała bardziej neutralnie i tylko sobie powtarzam nie nie nie i wirtualnie daję sobie po łapkach
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:00   #152
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Czekoladowoo - nie martw się, teraz masz widocznie gorszy okres, ale to minie, ja jeszcze raz polecam wcierkę z rzepy i płukankę z pokrzywy. Wiadomo - najlepiej jak to jak najbardziej naturalne, jak najmniej "kosmetyczne".



a żebyście wiedziały, jak mnie kusi zrobić sobie mniej żółty kolorek, a do farbowania jeszcze 3 tygodnie... teraz mam całkiem fajnie i tak złoto, ale bym chciała bardziej neutralnie i tylko sobie powtarzam nie nie nie i wirtualnie daję sobie po łapkach
Wciereczke z Rzepy mam Co prawda z Joanny Ale zawsze coś podoba mi sie to ze mam fajnie włoski uniesione u nasady po niej. A tej płukanki z pokrzywy troche sie boje bo może podobno zieloną poświate na blondaskach dawać
Tak czy siak, póki co chce same wcierki używać i ten tran. Nie lubie łykać tabletek i to taka ostatecznosc juz dla mnie a póki co garściami mi nie lecą wiec jakoś przetrwam Najbardziej lecą mi po myciu, jak schną. Przy samym myciu, i jak są suche w ciagu dnia to aż tak nie wypadają

A z tym odrostem to daj spokój Ja potem spróbuje wam mój pokazać. A też tak z 3 tygodnie do farbowania póki włoski sie nie ustabilizują bo teraz ich farbą nie dobije...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:05   #153
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja z brzucha tez musze zgubic bo mi sie piłeczka zrobiła

Ja na to wypadanie chce zewnętrznie podziałać, wzmocnić cebulki po prostu i mam nadzieje że da rade. Musze porostowy wątek odwiedzić
No i dobre odzywianie
no wlasnie ta pileczka

ja juz nie wiem co robic moze wlasnie sie przerzuce calkiem na szampony ziolowe kiedys jak sie czesalam nic nie wypadaly a teraz to tyle na grzebieiu wlosow zostaje a oprocz silici jeszcze dodatkowo witaminy lykam bo moze to jakies niedobory
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:06   #154
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
no wlasnie ta pileczka

ja juz nie wiem co robic moze wlasnie sie przerzuce calkiem na szampony ziolowe kiedys jak sie czesalam nic nie wypadaly a teraz to tyle na grzebieiu wlosow zostaje a oprocz silici jeszcze dodatkowo witaminy lykam bo moze to jakies niedobory
Mi jak sie czesze to 2-3 włoski zostają, czasem wcale. Najgorzej mówie, po umyciu włosów. To co przeczesze ręką co pare minut to pare włosków...

A piłeczka jest straszna, właśnie sie objadłam i sie napompowała
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:12   #155
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mi jak sie czesze to 2-3 włoski zostają, czasem wcale. Najgorzej mówie, po umyciu włosów. To co przeczesze ręką co pare minut to pare włosków...

A piłeczka jest straszna, właśnie sie objadłam i sie napompowała
dokladnie tez jestem po obiedzie
najgorzej ze ja sie z tym brzuchem mecze i mecze i efektow brak
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:16   #156
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
dokladnie tez jestem po obiedzie
najgorzej ze ja sie z tym brzuchem mecze i mecze i efektow brak
No to tak jest

Ja sobie kupiłam czerwoną herbatke dzisiaj, narazie ekspresówke bo chce zobaczyc wogóle jak to smakuje Jak mi zasmakuje to kupie sypaną
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:19   #157
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

ta dziewczyna, co wczoraj z Bunny sie klocila, na innym watku tez ciagle buzuje atmosfere, nie da sobie przetlumaczyc https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=518567 aaa i jest tam moje zdj po rozjasniaczu
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 13:20   #158
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

katie
dzięki
Niby mam jasne ale widzisz ze farby wychodza mi zolte-której się nie czepię mam zolty łeb.
Ale Ty nie masz żółtego kolorku przeciez?
I cieszymy się że humor Ci sie od czytania poprawia

Dziewczyny
zaraz zaczniemy wklejac do albumów nasze figury i niech czekoladowo ocenia która gruszka, która waza itd
Bo widze że troszkę sie na tym zna

Ja chetnie bym się dowiedziała jakim typem jestem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:22   #159
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
katie
dzięki
Niby mam jasne ale widzisz ze farby wychodza mi zolte-której się nie czepię mam zolty łeb.
Ale Ty nie masz żółtego kolorku przeciez?
I cieszymy się że humor Ci sie od czytania poprawia

Dziewczyny
zaraz zaczniemy wklejac do albumów nasze figury i niech czekoladowo ocenia która gruszka, która waza itd
Bo widze że troszkę sie na tym zna

Ja chetnie bym się dowiedziała jakim typem jestem
hehe, ja wiem czym jestem- balonem
ale kurcze te cwiczenia co tu wklejalyscie mnie zmotywowaly ostatnio przestalam cwiczyc przez@ ale chyba zabiore sie za to
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:25   #160
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
hehe, ja wiem czym jestem- balonem
ale kurcze te cwiczenia co tu wklejalyscie mnie zmotywowaly ostatnio przestalam cwiczyc przez@ ale chyba zabiore sie za to

Coś Ty balona nie ma
Jest taki watek o figurach.

Kochana ale Ty nie pisz tak bo czuję sie urażona, jestes szczuplejsza niz ja a ja do mega grubasow to zaiczyc sie nie chce i do balonów tez nie

A ta dziewczyna jest dziwna pisze "Dekoloryzacja - czy to dekoloryzatorem czy rozjasniaczem - jest to zabieg bardzo agresywny i niszczący, ja polecam to w ostatecznosci!"
A przecież dekolory sa ba bazie siarki i inaczej działają i inaczej niszczą niz rozjasniacz, inny skład mają.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:29   #161
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Coś Ty balona nie ma
Jest taki watek o figurach.

Kochana ale Ty nie pisz tak bo czuję sie urażona, jestes szczuplejsza niz ja a ja do mega grubasow to zaiczyc sie nie chce i do balonów tez nie

A ta dziewczyna jest dziwna pisze "Dekoloryzacja - czy to dekoloryzatorem czy rozjasniaczem - jest to zabieg bardzo agresywny i niszczący, ja polecam to w ostatecznosci!"
A przecież dekolory sa ba bazie siarki i inaczej działają i inaczej niszczą niz rozjasniacz, inny skład mają.
no nie wiem czy jestes grubsza ode mnie, bo ja mam duzy brzuchol i boczkiiii moze raczki szczuple, nozki w miare ale brzuch to normalnie ale mimo wszystko przepraszam za sformułowanie nie mialam nic zlego na mysli.

a na skladach sie nie znam, ale zdecydowanie polece dekoloryzator niz rozjasniacz przy schodzeniu z czarnych wlosow
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 13:30   #162
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no nie wiem czy jestes grubsza ode mnie, bo ja mam duzy brzuchol i boczkiiii moze raczki szczuple, nozki w miare ale brzuch to normalnie ale mimo wszystko przepraszam za sformułowanie nie mialam nic zlego na mysli.
Ja zartuje oczywiście Smieszne okreslenie

Zaraz wszystkie damy figury do albumu i bedziemy sie oceniać która ma jaki typ figury bo jest ich chyba az 20.

Ja tez polecę dekolor przy schodzeniu na jasny kolor(ale rymy).
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:33   #163
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
katie
dzięki
Niby mam jasne ale widzisz ze farby wychodza mi zolte-której się nie czepię mam zolty łeb.
Ale Ty nie masz żółtego kolorku przeciez?
I cieszymy się że humor Ci sie od czytania poprawia

Dziewczyny
zaraz zaczniemy wklejac do albumów nasze figury i niech czekoladowo ocenia która gruszka, która waza itd
Bo widze że troszkę sie na tym zna

Ja chetnie bym się dowiedziała jakim typem jestem
Pomysł w sumie ok, ale ja sie tak nie znam Jedynie z tą gruszką i klepsydrą mi tak w pamięć zapadło, ale wspólnymi siłami może byśmy coś zdziałały
Tylko wiecie żeby to było sensowne to zdjecia by musiały byc albo w bieliznie albo stroju albo tak żeby jak najwiecej ciała było odsłonietego, tzn żeby ciuchy nie przekłamywały. Także nie wiem
Ale ciezko z tymi typami figur
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ta dziewczyna, co wczoraj z Bunny sie klocila, na innym watku tez ciagle buzuje atmosfere, nie da sobie przetlumaczyc https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=518567 aaa i jest tam moje zdj po rozjasniaczu
Dlatego tak bardzo nie lubie chodzić do fryzjerów Co mnie to na jakich ona produktach pracuje jak tak sie zakreca w tym co mówi że coraz bardziej widać że faktycznie kolejne szkoły są jej potrzebne bo niektóre wizażanki które fryzjerkami nie są wiedzą więcej...
Przykre to jest strasznie bo jest masa takich fryzjerek które myślą że wiedzą wszystko a to nieprawda...i trafia sie potem do takiej i zpłaczem wychodzi...

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-04-02 o 13:35
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:35   #164
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

okej, jestem po prostu belly dancer

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dlatego tak bardzo nie lubie chodzić do fryzjerów
skoro fryzjerka mowi, ze wg niej nie ma roznicy pomiedzy dekoloryzatorem a rozjasniaczem, to faktycznie, lepiej nie trafic na takiego fryzjera
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:37   #165
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pomysł w sumie ok, ale ja sie tak nie znam Jedynie z tą gruszką i klepsydrą mi tak w pamięć zapadło, ale wspólnymi siłami może byśmy coś zdziałały
Tylko wiecie żeby to było sensowne to zdjecia by musiały byc albo w bieliznie albo stroju albo tak żeby jak najwiecej ciała było odsłonietego, tzn żeby ciuchy nie przekłamywały. Także nie wiem
Ale ciezko z tymi typami figur
Ja sie na to piszę
Ale dopiero jutro zrobię zdjęcie i to późnym wieczorkiem, chyba że dziś znajdę drugi aparat bo tamten chwilowo nieczynny.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
okej, jestem po prostu belly dancer

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------


skoro fryzjerka mowi, ze wg niej nie ma roznicy pomiedzy dekoloryzatorem a rozjasniaczem, to faktycznie, lepiej nie trafic na takiego fryzjera
Dokładnie, to są sexowne tancerki
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:38   #166
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Katie
Tak mozna dac dwie lyzki na litr wody i polewac po wlosach po umyciu. Albo do buteleczki z psikaczem wlac kieliszek i rozrobic z woda do pelna i psikac po umyci i namaskowaniu. Ja polecam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:39   #167
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
okej, jestem po prostu belly dancer

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------


skoro fryzjerka mowi, ze wg niej nie ma roznicy pomiedzy dekoloryzatorem a rozjasniaczem, to faktycznie, lepiej nie trafic na takiego fryzjera
No dokładnie.... Jak sie zrobi samemu w domu coś źle to przynajmniej samego siebie można obwiniać, a nie, że idzie sie do osoby która powinna sie zająć nami profesjonalnie, wiedzieć co i jak, ostrzec przed tym co moze sie nie udać, a partoli robote
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:40   #168
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

hehe dobry pomysl ale ja i tak sie wstydze mojego brzucha ja nie wiem jaka mam figure wszyscy mowia nogi jak patyki takie chude w biodrach raczej normalnie potem wielki brzuch i male cycki
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:43   #169
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
hehe dobry pomysl ale ja i tak sie wstydze mojego brzucha ja nie wiem jaka mam figure wszyscy mowia nogi jak patyki takie chude w biodrach raczej normalnie potem wielki brzuch i male cycki
Przecież nikt sie nie będzie smiał.
Kto ma ochote niech daje fotki, ja dam jutro wieczorkiem
Jestem ciekawa jaka mam figure
Przeciez zadna z nas nie jest idealna.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 13:44   #170
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
hehe dobry pomysl ale ja i tak sie wstydze mojego brzucha ja nie wiem jaka mam figure wszyscy mowia nogi jak patyki takie chude w biodrach raczej normalnie potem wielki brzuch i male cycki
No ja mam łydeczki patykowate, rączki też, cyc nędzny, dupka mała. A jak tyje to właśnie w brzuchu, boczkach, i w udach. Także też to w sumie smiesznie wygląda jak jestem w udach szersza niz w tyłku

Ja brzucha nie mam dużego, lekko wystaje, jedynie jak coś zjem to po prostu taki sie robi no wiecie, jak po dobrym jedzonku
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:45   #171
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja mam łydeczki patykowate, rączki też, cyc nędzny, dupka mała. A jak tyje to właśnie w brzuchu, boczkach, i w udach. Także też to w sumie smiesznie wygląda jak jestem w udach szersza niz w tyłku
Nie da sie byc w udach szerszym niz w tyłku bo przecież uda z tyłka wychodzą
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:45   #172
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

pomysle bo w sumie tez mnie ciekawi jaka mam figure potem mozna na tej podstawie lepiej dobierac ubrania np
uciekam na rodzinke.pl
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:47   #173
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Yattamanka- bo na talie trzeba robić też skręty, żeby nie zanikła w 8 min abs chyba są takie..


Laski a takie pytanie techniczne-jak mam w talii 60 cm a w biodrach 88, to jestem gruszką? czym to się różni od klepsydry??
Nie, ja mam 60 w talii i 90 w biodrach - to oznacza po prostu, ze masz fajne, sexi wcięcie w talii

Gruszka jest wtedy gdy góra jest drobna, a dół większy - tak jak u mnie - górę noszę XS/S a dół M/L

A klepsydra jest wtedy gdy góra i dół są takie same czyli szersze ramiona większy biust, wcięcie i szersze bioderka

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ta dziewczyna, co wczoraj z Bunny sie klocila, na innym watku tez ciagle buzuje atmosfere, nie da sobie przetlumaczyc https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=518567 aaa i jest tam moje zdj po rozjasniaczu
Może ma PMS
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:48   #174
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie da sie byc w udach szerszym niz w tyłku bo przecież uda z tyłka wychodzą
No niby sie nie da Ale ja na upartego to nawet kosci miednicy mam szerzej niz biodra I lekki tłuszczyk i juz mam boka
Jak byłam troszke grubsza to sie smiałam że mam drugą mini talie bo miałam udo, potem wklęśnięcie na bioderko, i potem boczek

Nie no smieje sie, ale tak czasem mi sie wydaje jakby uda mi szerzej niż same dupsko szło No ale to niemozliwe
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:51   #175
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

No to mowie Wam która ciekawa dajemy fotki, ja kurde aparatu znaleźć nie mogę a mój bede miała dopiero jutro późnym wieczorkiem

Yatamanka
No ale sama nie wiem czy to rozmiar mówi Ci jaką jesteś figura?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:53   #176
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Ja mam co najwyzej taką z zeszłego roku fotke ale w gorsecie i szpilkach
Musiałabym zrobić ale to tez jakos jutro dopiero, albo dzisiaj wieczorkiem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 13:53   #177
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam co najwyzej taką z zeszłego roku fotke ale w gorsecie i szpilkach
Musiałabym zrobić ale to tez jakos jutro dopiero, albo dzisiaj wieczorkiem
No to która ciekawa daje fotki
Ja zrobie świeżą fotkę starej nie daję, może cos mi sie schudlo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 14:00   #178
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

dobry pomysł z tymi fotkami
ale nie ma mi kto zrobic..;/

sprzedam Wam newsa -> kupiłam farbe
http://www.opinie.senior.pl/Syoss-Co...ond,53222.html

robić czy nie?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 14:01   #179
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dobry pomysł z tymi fotkami
ale nie ma mi kto zrobic..;/

sprzedam Wam newsa -> kupiłam farbe
http://www.opinie.senior.pl/Syoss-Co...ond,53222.html

robić czy nie?
Ale on bardzo ciemny wyjdzie... jak ciemny blond. A ty taki ładny kolorek masz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 14:04   #180
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale on bardzo ciemny wyjdzie... jak ciemny blond. A ty taki ładny kolorek masz
niee..własnie nie ciemno Wychodzi jak na pudełku. Juz go przetestowałam rok temu jedyny minus, że z moich tamtych rozjasnianych zszedł w 2 tyg..ale był sliczny.
taa niby teraz mam ok, ale cos mi nie pasuje...
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.