Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal cz.10 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 20:51   #4081
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

monia wróciła i wszystkie spamerki się ożywiły było co poczytać
Mój Tż to tylko służbowo wyjechał, żadnych zmian u nas nie ma strategicznych
A powiem Ci a propo kredytu , że nie masz co w ogóle się przejmować bo nie na torebkę LV a na bezpieczeństwo rodziny (samochód nowy w rozsądnej cenie) , komfort życia (remont mieszkania) itd to jest wg. mnie ważne i uzasadnione cieszyć się tylko trzeba

heroine, zooska zgadzam się , że ćwiczenia przyśpieszają okres a ja bym jeszcze dodała seks do tej listy przynajmniej u mnie się sprawdza
Like Tż opowiedziałam historie z brokatem ...powiedział, że to dobrze, że takich firanek z brokatem nie mamy

alexis dopiero dziś do galerii zajrzałam, cudne masz te włoski i nadal są długie a nawet bardzo długie bo w końcu falowane to jakby wyprostować to bardzo długie są

Cindy nie działaj pod wpływem emocji. Sama wiesz, że zawsze masz do kogo w Polsce wrócić w razie nieszczęścia a przecież jeszcze wszystko się może ułożyć. Dzień pechowy bo i babka w domu i szef w macu jakieś fąfy mieli ale spokojnie, przeanalizuj

Lady jak ja się ciesze, że matura jest tylko wspomnieniem a Tobie dużo sił życzę a jadłospisy Twoje ślinotok u mnie wywołują

meeedzik Twoje pazurki jak zawsze piękne od stycznia i ja noszę dłuższe, tak się napatrzyłam na Twoje a kolejne olejowanie za mną i kurcze na gumce od włosów zero włosów zostaje, takie gładziutkie się zrobiły

czbasia straszne to czasy - moja mama tak mówiła ile razy do nas zaglądała (jak byłam na wsi z Tż) a my -tak jak mówisz- każde wpatrzone w swój laptopek

mielnus lachonie Ty - nic tylko bić za takie wymyślanie, piękna i szczupła jesteś kobieto !!!

heroine tradycyjnie za ćwiczenia, jak nic w tym roku bikini założysz, ja to mówię

Tż rano wyjechał i mikrofale popsuł i jeszcze przypalony garnek po mleku zostawił niby nic ale do 16 marca muszę 3/4 szklanki mleka w garnku grzać do płatków i 4 pierogi w garnku wody odgrzewać
Z dietą dziś ok i nawet spacer 3 godzinny był w poszukiwaniu pewnego sklepu ukryty był przebiegle
A rano na szybko udo zmierzyłam i z 62 cm ( a to wynik przed "wielkim świątecznym żarciem) zrobiło się 58 cm i jestem a do kurtki nawet pasek ponownie założyłam bo nie jest już obcisła i można talie zaznaczyć na wadze nadal 59kg ale kurcze czuje się super w swoich ciuchach, jest luz mnie to cieszy ogromnie
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:01   #4082
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Margot No to nic tylko trzeba pogratulować nowej wagi i centymetrów ! Super, ciesze się z Tobą !!!!

A co do seksu, jako przyspieszenie okresu- u mnie sie nie sprawdza
Jeszcze co mi przyspiesza to ciepła kąpiel, jak leżę sobie w wannie z pół godziny w cieplutkiej wodzie, to często mi to przyspiesza @. Ale teraz ewidentnie nic mi nie pomagało Dopiero luteina

Aha, a tak zapomniałam skomentowac tego o mikrofalówce- ja w ogóle nie mam mikrofalówki
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:03   #4083
kasia1521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Witam Was !
Jestem tu po raz pierwszy.
Zapewne wszystkie mamy wspólny cel : zrzucenie zbędnych kilogramów !
Mam do was kilka pytań, które od dłuższego czasu mnie nurtują.
1) Co sądzicie o ćwiczeniach Ewy Chodakowskiej?
Ćwiczyła może któraś z Was?I czy po tych treningach chudną uda?
2) Co sądzicie o gruszkach w trakcie odchudzania? (1 dziennie czy zaszkodzi w diecie?)
3) Co myślicie o koktajlach? Np. na 1 śniadanie lub 2 (mleko 0,5% lub maślanka + gruszka lub jakiś inny owoc + cynamon do smaku)

Liczę na szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkie wizażystki !
kasia1521 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:31   #4084
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Właśnie oglądam te przepisy i naszła mnie meeeeeeega ochota na pizze

http:// lekko-i-przyjemnie.blogspot.com/search/label/Pizza

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1521 Pokaż wiadomość
Witam Was !
Jestem tu po raz pierwszy.
Zapewne wszystkie mamy wspólny cel : zrzucenie zbędnych kilogramów !
Mam do was kilka pytań, które od dłuższego czasu mnie nurtują.
1) Co sądzicie o ćwiczeniach Ewy Chodakowskiej?
Ćwiczyła może któraś z Was?I czy po tych treningach chudną uda?
2) Co sądzicie o gruszkach w trakcie odchudzania? (1 dziennie czy zaszkodzi w diecie?)
3) Co myślicie o koktajlach? Np. na 1 śniadanie lub 2 (mleko 0,5% lub maślanka + gruszka lub jakiś inny owoc + cynamon do smaku)

Liczę na szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkie wizażystki !
O matko Tak w ogóle to cześć... ale ok
1) Co do tej pani to nie mam zdania, bo nie ćwiczę, ale patrząc po koleżankach z wątku muszę powiedzieć że ewka daje radę i zmienia ciałko fajnie! A jak już wszem i wobec wiadomo, że nie chudnie się z 1 części ciała, to tak, uda chudną, tak samo jak reszta ciała, w tym biust itd. Całe ciało się ujędrnia.
2) Nic w skrajnych ilościach nie szkodzi, więc jak zjesz sobie taką gruszkę to nie utyjesz, nawet jak będziesz ją jeść codziennie. Są ciężkostrawne, więc będą Ci obciążać układ trawienny.
3) Takie koktajle to fajna sprawa, wiele z nas je stosuje, może nie na I śniadanie, chyba że się do nich wrzuci muesli, więcej bakalii itp to owszem, ale jako IIśń, czy nawet lekki podwieczorek

A mleka używam 1,5%, ale sa też dziewczyny które piją tylko 0,5% a nawet 3,2% i nie ma tragedii, zależy od Ciebie co chcesz. Ja piję 1,5 z 3,2 na zmianę bo uważam, że mleka poniżej 2% (co nie tylko ja tak uważam, tylko wiele potwierdzonych badań nad tym zagadnieniem) to nie mleko, a wyrób chemiczny o zapachu i smaku mleka. Koło mleka to nawet nie leżało.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Buuuuuuuuuu...nie ma nikogo To ja będę szła o 22.30. Muszę zmyć naftę, wypłukać włosy i iśc spać

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Tak wgl to rozmawiałam dzisiaj z Tż i...
Ja go męczyłam o hula hop, zeby mi kupil na prezent pod choinke. Nie wiedział co ja chcę itd. I w końcu mu to zaproponowałam. Nie kupił w końcu, bo nie miał czasu pojechać do sklepu. Dzisiaj idę do niego i mówię, to może na dzień kobiet dostanę to hula hop. A on że po co, ja że będę sobie kręcić i zrzucać boczki i będę szczupła A ten, że po co mi to, że i tak od kiedy mnie na święta widział to schudłam i że mi na mózg padło już chyba, bo wg niego jestem bardzo szczupła.
Taaak mi się miło zrobiło
Nieważne, że potem dodał, że mi kupi, bo znając mnie to niedługo włączą mi się takie fazy, że nawet rozebrac się nie dam, to już dla świętego spokoju i seksu mi kupi

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Dobra, ja uciekam kąpać się i spać, jeszcze zanim ja te wszystkie kremy wklepię w siebie to wieki miną

Do jutra !!!!
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 21:59   #4085
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Zoośka, ja jestem TŻ mi masaż robił, bo nie mogę się ruszać!

Lady, ale jeszcze nie ma tłumaczenia polskiego? Wolę poczekać na napisy
Cieszę się, że pasta smakuje

Margot, gratki za postępy wagowe i centymetrowe
dzięki, ale do bikini to jeszcze czeka mnie długa droga przez mękę
Co do mikrofali, to ja bym teraz nie mogła bez niej żyć że też człowiek przyzwyczaja się do takich luksusów


Zooośka, widzisz! Nawet TŻ zauważył, że zmizerniałaś! Lepiej pokaż nam efekty a przy okazji dostaniesz hula hop
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 23:22   #4086
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Zoośka, ja jestem TŻ mi masaż robił, bo nie mogę się ruszać!

Margot, gratki za postępy wagowe i centymetrowe
dzięki, ale do bikini to jeszcze czeka mnie długa droga przez mękę
Co do mikrofali, to ja bym teraz nie mogła bez niej żyć że też człowiek przyzwyczaja się do takich luksusów

heroine człowiek wygodny zwierz jest jednak zawsze mówiłam po co mikrofala, po co zmywarka a teraz ...bez zmywarki jak byłam na wsi to porażka dobrze, że mój tato lubi zmywać a teraz jak myślę rano o pilnowaniu mleka to mi się płatków odechciewa

To Ty niezła zawodniczka jesteś , jak już masażem musisz się ratować no to teraz to się nie wymawiać proszę , tylko bikini zakupowac i latem zakładać

zooska Twój Tż to jednak potrafi być milusi
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 23:40   #4087
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
heroine człowiek wygodny zwierz jest jednak zawsze mówiłam po co mikrofala, po co zmywarka a teraz ...bez zmywarki jak byłam na wsi to porażka dobrze, że mój tato lubi zmywać a teraz jak myślę rano o pilnowaniu mleka to mi się płatków odechciewa

To Ty niezła zawodniczka jesteś , jak już masażem musisz się ratować no to teraz to się nie wymawiać proszę , tylko bikini zakupowac i latem zakładać
Ojjj tak, nasz gatunek homo sapiens jest bardzo wygodny kiedyś nie mieliśmy samochodu (w sumie teraz też nie mamy, ale teść nam pożycza, bo on praktycznie nie używa, no to u nas stoi ) i się wszędzie na piechotę chodziło, czy do sklepu czy gdzie. A teraz? trzeba przewieźć choćby i 500 metrów bo człek leniwy
Zmywarki się nie dorobiłam (w zasadzie nie miałabym jej gdzie wstawić, bo mam małą kuchnię), ale z chęcią bym przygarnęła

Taaa, jeszcze za dużo jem... muszę się wyzbyć wieczornego podjadania, bo jakieś napady mam i się ratuję winogronem i mandarynkami a i to i to mega kaloryczne i same cukry proste
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 08:27   #4088
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Dzień dobry! A ja znowu najpierw kawka i herbata na czczo, po godzinie zgłodnieje i coś wciągnę sobie idę was nadrabiać

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Zooośka, widzisz! Nawet TŻ zauważył, że zmizerniałaś! Lepiej pokaż nam efekty a przy okazji dostaniesz hula hop
Właśnie zastanawiałam się czy nie stanąc w bieliźnie i samowyzwalaczem fote cyknąć, ale w sumie...to po co, za wiele ciało się nie zmieniło, w sumie-wgl się nie zmieniło. Tylko ja mam poczucie, że waga spadła i wymiary i to wszystko

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
zooska Twój Tż to jednak potrafi być milusi
No jak chce, to potrafi Ale jak chce być złośliwy to...

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Heroine Jak na wieczór mnie głód łapie to wciągam, jabłka na zmianę z waflami ryżowymi i marchewkami Też same węgle i cukry proste, ale pomyśl sobie o ile lepiej zjeść to niż kanapki Na następny dzien po tych cukrach z owoców śladu nie będzie, a po serze żółtym raczej tak

Wiesz co...co do samochodu- my z Tż przez rok mieliśmy samochód, jeździliśmy to teściów, do moich rodziców, na zakupy, na jakieś mini wycieczki itd. Tż miał jechać do Chorwacji, to trzeba było we wrześniu sprzedać, bo ja sama nie opłaciłabym wszystkiego, a Tż nie miałby możliwości kasy mi przesyłania, teraz już ponad rok bez samochodu i się przestawiliśmy Nie da rady takich wielkich zakupów zrobić, bo targania tyle by było, że ręka by się urwała, do teściów tramwajem się tłuczemy 45 minut, ale najważniejsze że bezpośredni,a czaaaaaaaaasem, jak współlokatorka nigdzie nie wychodzi i ma możliwość, to autko pożyczy (oczywiście benzyna na nasz kosz ).

Nie mam też mikrofalówki, zmywarki A bez lodówki i pralki mieszkałam 8 miesięcy na samym początku jak się tu wprowadzałam, bo nie stać mnie było i w tych miesiącach był okres wakacyjny- wakacje bez lodówki Ja do teraz nie mam pojęcia jak ja dałam radę ^^ Wszystko ręcznie prać i jeść tak bez lodówki:P

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Oooooooooo nie!!!!!!!!!! Makaron i Juno macie ze mną spamować, bo normalnie ubiję!!!^^ Po 10 muszę iść się uczyć i znając życie, jak ja pójdę do spam się rozpocznie
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 08:47   #4089
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Hej

Zośka Hula-hop fajna sprawa Nieraz oglądam filmiki co dziewczyny z nim wyprawiają to... Masakra, też tak chce...
Widzę, że z TŻ już dobrze

Heroine Ooooj, też bym chętnie, bardzo chętnie, przygarnęła zmywarkę... Niby tylko we dwoje mieszkamy, a tyle naczyń brudnych jakby 20 osób tu było

kasia1521 Witaj
Ćwiczenia Ewy są świetne- całe ciało pracuje, o efektach Ci nie powiem, bo ćwiczyłam krótko, ale jeszcze mam zamiar do niej wrócić

Margot Wow, brawo za spadki cm!
Nie martw się, ja w ogóle mikrofalówki nie mam i też wszystko w garnkach trzeba podgrzewać Nie dobry ten Twój TŻ

Meedzik Nie farbuj włosów! Masz takie śliczne, szkoda ich niszczyć
To mówisz, że ten kokosowy nie przynosi jakiś specjalnych efektów? Ja tak miałam, że działał tylko raz czy dwa razy, a później było bez zmian...


Idę dziś do pracy 15.30-21.30. Tak samo jutro i pojutrze
Rozmawiałam z TŻ i będziemy chodzić na ten kurs językowy Chcemy zacząć jak najszybciej- prawdopodobnie od drugiej niedzieli marca byśmy zaczęli ale... muszę poprosić dzisiaj kierownika czy mogłabym mieć tak układany grafik, że z tych dwóch dni wolnych w tygodniu jeden dzień to zawsze będzie niedziela, drugi jakiś tam jak chcą, a w zamian będę w każdą sobotę na drugą zmianę (wiadomo, nikomu sie nie chce w sobote wieczorem siedziec w pracy ) Ciekawe co powie. Trochę się boję zapytać i nie wiem czy powiedzieć prawdę czyli, że chcę iść na kurs językowy, czy coś innego mam powiedzieć Boję się, że się nie zgodzą, bo wtedy nic z wyjazdu nie wyjdzie i będziemy tu gnić
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:01   #4090
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
może jakąs fotę wrzucę w sumie chyba wszystkie Was wątku widziałam nie wiem tylko jak wygląda Makaron , Like_a_women i sama nie wiem kogo jeszcze a resztę dziewczyn widziałam już na zdj
w facetów teorię nie ma co wierzyć chociaż Twój chyba coś na ten temat wie
Ja mam focisze w albumie jak zaczynałam dietę z wagą 54kg.Teraz ważę 51.5 ale specjalnie różnicy nie widać.Wrzucę zdjęcia jak będę ważyć 49kg. jak będę...

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Like Tż opowiedziałam historie z brokatem ...powiedział, że to dobrze, że takich firanek z brokatem nie mamy
No widzisz,tylko ja taka mądra byłam,żeby kupować firanki z brokatem na szczęście TŻ się nie kapnął

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Z dietą dziś ok i nawet spacer 3 godzinny był w poszukiwaniu pewnego sklepu ukryty był przebiegle
A rano na szybko udo zmierzyłam i z 62 cm ( a to wynik przed "wielkim świątecznym żarciem) zrobiło się 58 cm i jestem a do kurtki nawet pasek ponownie założyłam bo nie jest już obcisła i można talie zaznaczyć na wadze nadal 59kg ale kurcze czuje się super w swoich ciuchach, jest luz mnie to cieszy ogromnie
spadki są to i motywacja do dalszej walki rośnie

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia1521 Pokaż wiadomość
Witam Was !
Jestem tu po raz pierwszy.
Zapewne wszystkie mamy wspólny cel : zrzucenie zbędnych kilogramów !
Mam do was kilka pytań, które od dłuższego czasu mnie nurtują.
1) Co sądzicie o ćwiczeniach Ewy Chodakowskiej?
Ćwiczyła może któraś z Was?I czy po tych treningach chudną uda?
2) Co sądzicie o gruszkach w trakcie odchudzania? (1 dziennie czy zaszkodzi w diecie?)
3) Co myślicie o koktajlach? Np. na 1 śniadanie lub 2 (mleko 0,5% lub maślanka + gruszka lub jakiś inny owoc + cynamon do smaku)

Liczę na szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkie wizażystki !
hej
1).Ja ćwiczę Skalpel i jestem zadowolona.Spadki zależą od ogólnej budowy i od tego,czy masz dużo czy mniej do zrzucenia,bo o tym nie napisałaś
2).W/g mnie gruszka lepsza niż banan,a najlepiej jabłko
3).Mleko 0.5% to nie mleko spokojnie możesz wypić 1.5% z jakimś owocem na 1 lub 2 śniadanie.
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:03   #4091
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Juno melduje się na posterunku
od 2 dni coś mi się z internetem dzieje pojawia się i znika
A więc jest masakra czekam na @ od 2 dni i doopa waga już na +2 kg
Biust mam jak Pamela Anderson wczoraj jak na fitness byłam to nie mogłam skakać przez niego bo mnie boli a w brzuchu jak bym jeża miała
Dietę trzymam i ćwiczę mam nadzieje, że te kg to przez@
Po trzech wieczorach spędzonych w fitness clubie widzę postępy moje ciało wraca do formy i tyłek mi się podnosi do góry hiehie mam nadzieje, że jeszcze kg zlecą.

Zoska Pokaż cycki znaczy wstaw zdjęcia
Margot Gratuluje spadku wagi !
Ja postaram się za jakiś czas mi się wszystko podniesie ładnie

Ja też nie miałam pralki Tż woził do domu Teściowa się wkurzyła i nagle nam kasę na pralkę dała
Nie miałam mebli w kuchni też ponad miesiąc na podłodze gotowałam jak kobieta w Afrycę.
Teraz bedziemy dopiero kanapę kupować do salonu bo nasza jest mała i wogóle się popsuła nie chciała sie składać i musiałam wnętrze wyciągnąć teraz jest tylko taka pozerka ale siedzieć się nie da A telewizor pamięta jeszcze Tż w pieluchach a ma 26 lat więc wiecie dobrze, że przynajmniej mieszkanie nowe.

Witam kasia1521
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M





Edytowane przez Juno123
Czas edycji: 2013-02-22 o 09:04
Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 09:26   #4092
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Makaron
Sama nie wiem czy powiedzieć prawdę czy nie...
Z jednej strony może to być odebrane bardzo dobrze, a z drugiej, ze po co Ci to i czy praca w sklepie Ci nie wystarcza. Ja bym stawiła na prawdę bo szefowi możesz się wydac wtedy taka ambitna itp. Może to jeszcze zaplusować, że dążysz do samorealizacji

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Juno My nie mamy TV I mieć nie chcemy w sumie, jak jesteśmy w domku u rodziców to oglądamy sobie ^^

Haha...pokaż cycki To daj mejla . Dobra jesteś

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

LikeAW Ty wg mnie jesteś baaaaaaaaaaardzo szczupła zaryzykowałabym i powiedziałabym nawet, że chuda Masz nóżki jak marzenie

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Jeszcze nie byłam w nowej pracy, a już wysyłam CV Coś czuję, że nie pociągnę na cały etat i po 2 tygodniach umowy próbnej stwierdzą, że potrzebują kogoś bardziej dyspozycyjnego, więc mam nadzieję na inną pracę z tych cv które wysyłam od tygodnia
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:43   #4093
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Makaron
Sama nie wiem czy powiedzieć prawdę czy nie...
Z jednej strony może to być odebrane bardzo dobrze, a z drugiej, ze po co Ci to i czy praca w sklepie Ci nie wystarcza. Ja bym stawiła na prawdę bo szefowi możesz się wydac wtedy taka ambitna itp. Może to jeszcze zaplusować, że dążysz do samorealizacji

Jeszcze nie byłam w nowej pracy, a już wysyłam CV Coś czuję, że nie pociągnę na cały etat i po 2 tygodniach umowy próbnej stwierdzą, że potrzebują kogoś bardziej dyspozycyjnego, więc mam nadzieję na inną pracę z tych cv które wysyłam od tygodnia
Chyba tak zrobię... Ten kierownik jest rok starszy ode mnie, więc powinien to zrozumieć Masakra, trzymajcie kciuki, stresuje się jak głupek.

Hehe, dobre To Ty reaz w gastronomii będziesz pracowała?
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:09   #4094
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię... Ten kierownik jest rok starszy ode mnie, więc powinien to zrozumieć Masakra, trzymajcie kciuki, stresuje się jak głupek.

Hehe, dobre To Ty reaz w gastronomii będziesz pracowała?
Daj koniecznie znać jak rozmowa z kierownikiem pójdzie pewnie zmieni troszkę grafik

Tak, ja zawsze w gastronomii robiłam Tylko że jak podejmowałam się tej pracy, to nie przypuszczałam, że w ciągu tygodnia zmieni mi się plan na studiach No i teraz wychodzi, że nie mogę pracować na cały etat, a ledwo wyrobię na 3/4... a oni zaznaczyli, że szukają TYLKO kogoś na cały etat. A mam umowę na okres próbny 2 tygodnie podpisany... i muszę się wyrobić jakimś cudem z tym... Więc staram się zabezpieczyć, żebym po tych dwóch tygodniach na lodzie nie została.

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Zaraz zrobię 200 ścisków i 100 skoków na skakance Przed obiadem znowu zrobię 100, a na 16 idę sprzątać

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Dobra, ja uciekam dziewczyny na pewno dzisiaj wejdę jeszcze
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:29   #4095
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość


[/COLOR]LikeAW Ty wg mnie jesteś baaaaaaaaaaardzo szczupła zaryzykowałabym i powiedziałabym nawet, że chuda Masz nóżki jak marzenie [COLOR="Silver"]
kocham cie
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:45   #4096
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Dz


No jak chce, to potrafi Ale jak chce być złośliwy to...
Wiesz co...co do samochodu- my z Tż przez rok mieliśmy samochód, jeździliśmy to teściów, do moich rodziców, na zakupy, na jakieś mini wycieczki itd. Tż miał jechać do Chorwacji, to trzeba było we wrześniu sprzedać, bo ja sama nie opłaciłabym wszystkiego, a Tż nie miałby możliwości kasy mi przesyłania, teraz już ponad rok bez samochodu i się przestawiliśmy Nie da rady takich wielkich zakupów zrobić, bo targania tyle by było, że ręka by się urwała, do teściów tramwajem się tłuczemy 45 minut, ale najważniejsze że bezpośredni,a czaaaaaaaaasem, jak współlokatorka nigdzie nie wychodzi i ma możliwość, to autko pożyczy (oczywiście benzyna na nasz kosz ).

Nie mam też mikrofalówki, zmywarki A bez lodówki i pralki mieszkałam 8 miesięcy na samym początku jak się tu wprowadzałam, bo nie stać mnie było i w tych miesiącach był okres wakacyjny- wakacje bez lodówki Ja do teraz nie mam pojęcia jak ja dałam radę ^^ Wszystko ręcznie prać i jeść tak bez lodówki:P

-
zooska ja mam to szczęście, że wynajmujemy mieszkanie z pełnym wyposażeniem ale tez kiedyś 7 miesięcy bez pralki mieszkałam i się jakoś przeżyło człowiek wszystko przeżyje ale też szybko zapomni o niedogodnościach i do "luksusów" się tez przyzwyczaja
Co do autka mam te same przemyślenia, jakis czas temu pozbylismy się samochodu i żyjemy a wcześniej wożenie d... wszędzie a tak ponad 500zł ekstra na zakupy miesięcznie zostaje

Z planem to jakieś masakry widzę , moja sister też się skarży, że zmieniają bez zapowiedzi i właśnie z praca ciężko dograć


Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Hej

Heroine Ooooj, też bym chętnie, bardzo chętnie, przygarnęła zmywarkę... Niby tylko we dwoje mieszkamy, a tyle naczyń brudnych jakby 20 osób tu było

Margot Wow, brawo za spadki cm!
Nie martw się, ja w ogóle mikrofalówki nie mam i też wszystko w garnkach trzeba podgrzewać Nie dobry ten Twój TŻ


Rozmawiałam z TŻ i będziemy chodzić na ten kurs językowy Chcemy zacząć jak najszybciej- prawdopodobnie od drugiej niedzieli marca byśmy zaczęli ale... muszę poprosić dzisiaj kierownika czy mogłabym mieć tak układany grafik, że z tych dwóch dni wolnych w tygodniu jeden dzień to zawsze będzie niedziela, drugi jakiś tam jak chcą, a w zamian będę w każdą sobotę na drugą zmianę (wiadomo, nikomu sie nie chce w sobote wieczorem siedziec w pracy ) Ciekawe co powie. Trochę się boję zapytać i nie wiem czy powiedzieć prawdę czyli, że chcę iść na kurs językowy, czy coś innego mam powiedzieć Boję się, że się nie zgodzą, bo wtedy nic z wyjazdu nie wyjdzie i będziemy tu gnić
makaron a z tym pogrubianym zgadzam się na 100% , nas też dwoje a codziennie chodzi zmywarka i to full pełna
A z szefem zagadaj, nie podejrzewam żeby miał z tym problem, w końcu chyba sam rozumie, że na kasie kariera się nie kończy super jakby Wam ten kurs wyszedł

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Ja mam focisze w albumie jak zaczynałam dietę z wagą 54kg.Teraz ważę 51.5 ale specjalnie różnicy nie widać.Wrzucę zdjęcia jak będę ważyć 49kg. jak będę...

No widzisz,tylko ja taka mądra byłam,żeby kupować firanki z brokatem na szczęście TŻ się nie kapnął

spadki są to i motywacja do dalszej walki rośnie

Ja ćwiczę Skalpel i jestem zadowolona.Spadki zależą od ogólnej budowy i od tego,czy masz dużo czy mniej do zrzucenia,bo o tym nie napisałaś
Like ale teraz chyba nie ćwiczyć ? uważaj na nóżkę i tak jak mówi zooska , już jesteś mega szczupła i te mankamenty , które widzisz to tylko ćwiczenia zwalczą bo tłuszczu u Ciebie to pod lupa nawet się nie znajdzie
Dobrze, że udało Ci się wygrać z brokatem....ja to raz od teściowej koc dostałam cały w brokacie ale to załatwiliśmy tylko "cywilne" ciuchy siedząc na nim i niestety, spodnie tak ale swetry się nie odeprały

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
Juno melduje się na posterunku
od 2 dni coś mi się z internetem dzieje pojawia się i znika
A więc jest masakra czekam na @ od 2 dni i doopa waga już na +2 kg
Biust mam jak Pamela Anderson wczoraj jak na fitness byłam to nie mogłam skakać przez niego bo mnie boli a w brzuchu jak bym jeża miała
Dietę trzymam i ćwiczę mam nadzieje, że te kg to przez@
Po trzech wieczorach spędzonych w fitness clubie widzę postępy moje ciało wraca do formy i tyłek mi się podnosi do góry hiehie mam nadzieje, że jeszcze kg zlecą.

Margot Gratuluje spadku wagi !
Ja postaram się za jakiś czas mi się wszystko podniesie ładnie

Ja też nie miałam pralki Tż woził do domu Teściowa się wkurzyła i nagle nam kasę na pralkę dała
Nie miałam mebli w kuchni też ponad miesiąc na podłodze gotowałam jak kobieta w Afrycę.
Teraz bedziemy dopiero kanapę kupować do salonu bo nasza jest mała i wogóle się popsuła nie chciała sie składać i musiałam wnętrze wyciągnąć teraz jest tylko taka pozerka ale siedzieć się nie da A telewizor pamięta jeszcze Tż w pieluchach a ma 26 lat więc wiecie dobrze, że przynajmniej mieszkanie nowe.
Juno ale macie własne mieszkanie ja to zawsze mówie Tż, że jak się zapożyczymy na własne 4 kąty to mogę nic nie mieć tylko materac, pralka i zmywarka a meble itd to tylko kurz zbierają

dlatego ja fitness nie chodzę ani skakanki nie używam

i żeby @ szybko odpuścił
i tak w ogóle to zaproszenie wysyłam

A ja dziś leniwie, właśnie zastanawiam się czy do "big city" jechać czy nie, orto by się przydało odwiedzić ale i poleżeć się chce, wolny dzień i nie wiadomo na co czas przepuścić
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:07   #4097
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
kocham cie
Ej nosz kurde...taka prawda!!!!!!
A Ty mnie tu wyśmiewasz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
A ja dziś leniwie, właśnie zastanawiam się czy do "big city" jechać czy nie, orto by się przydało odwiedzić ale i poleżeć się chce, wolny dzień i nie wiadomo na co czas przepuścić
Jeeedź, może na resztki wyprzedaży się załapiesz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Kurcze no... znalazłam ofertę na grouponie że za 69zł karnet open na fitness jest... Z chęcią bym kupiła i poszła, ale sama nie wiem czy jest sens kasę wydawać
Z jednej strony, jakbym miała to z chęcią bym sobie pochodziła, ale z drugiej... Nie wiem jak z tym planem na studiach, nie mam pojęcia jak z pracą, a co będzie, jak się okaże, że mam taki grafik, że kupię karnet i nie będe miała jak chodzić?
Chyba sobie odpuszczę...a taka fajna okazja 69zł na miesiąc, open karnet (fitness, siłownia, sauna itp. ) chyba poczekam do kwietnia, wtedy na urodziny sobie kupię taki karnet i będę chodzić przez cały maj (o ile oferty będą )
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:24   #4098
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Zoska a gdzie można dostać olej sezamowy, w jakiej cenie i jaka pojemność? kurde u mnie nigdzie nie ma żadnych sklepów zielarskich
Ja kupilam w lidlu wlasnie mam na wlosach od wczoraj

Alexis sliczne wloski takie zdrowe i blyszczace A kolor naturalny ? Prosimy zdjecie buźki

Siema

U mnie nic ciekawego, wiec sie nie bede rozpisywac

Wybielała któraś ząbki ?
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:34   #4099
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cześć

Laski, wstałam o 12 i właśnie robię sobie śniadanie, choć w zasadzie to już obiad powinnam jeść ale co tam

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Wybielała któraś ząbki ?
Tak, ja na ślub


Zaraz Was nadrobię

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Właśnie zastanawiałam się czy nie stanąc w bieliźnie i samowyzwalaczem fote cyknąć, ale w sumie...to po co, za wiele ciało się nie zmieniło, w sumie-wgl się nie zmieniło. Tylko ja mam poczucie, że waga spadła i wymiary i to wszystko
No nie tylko Ty masz takie poczucie bo TŻ zauważył więc nam tu kitu nie wciskaj, że się nic nie zmieniło

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Heroine Jak na wieczór mnie głód łapie to wciągam, jabłka na zmianę z waflami ryżowymi i marchewkami Też same węgle i cukry proste, ale pomyśl sobie o ile lepiej zjeść to niż kanapki Na następny dzien po tych cukrach z owoców śladu nie będzie, a po serze żółtym raczej tak
No ja też się tym zapycham, kanapek w ogóle nie jem za serem żółtym samym w sobie nie przepadam, chyba, że jako dodatek do spaghetti czy innych dań kuchni włoskiej ale niestety cukry proste się odkładają, nie ma tak, że śladu po nich nie ma Zosiaczku

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Wiesz co...co do samochodu- my z Tż przez rok mieliśmy samochód, jeździliśmy to teściów, do moich rodziców, na zakupy, na jakieś mini wycieczki itd. Tż miał jechać do Chorwacji, to trzeba było we wrześniu sprzedać, bo ja sama nie opłaciłabym wszystkiego, a Tż nie miałby możliwości kasy mi przesyłania, teraz już ponad rok bez samochodu i się przestawiliśmy Nie da rady takich wielkich zakupów zrobić, bo targania tyle by było, że ręka by się urwała, do teściów tramwajem się tłuczemy 45 minut, ale najważniejsze że bezpośredni,a czaaaaaaaaasem, jak współlokatorka nigdzie nie wychodzi i ma możliwość, to autko pożyczy (oczywiście benzyna na nasz kosz ).
Ja wiem, że da radę się przestawić. Teraz już mniej jeździmy, ale jak "dostaliśmy" ten samochód na początku to był szał mam Lidla i Biedronkę pod nosem to teraz staram się chodzić na piechotkę :P to nic, że otargam się siat jak bury osioł no ale przynajmniej kcal trochę spalę do teściów na niedzielne obiadki też moglibyśmy z buta chodzić, bo to tylko 2 km spacerkiem, no ale teraz wykręcamy się zimą człowiek zawsze znajdzie powód

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nie mam też mikrofalówki, zmywarki A bez lodówki i pralki mieszkałam 8 miesięcy na samym początku jak się tu wprowadzałam, bo nie stać mnie było i w tych miesiącach był okres wakacyjny- wakacje bez lodówki Ja do teraz nie mam pojęcia jak ja dałam radę ^^ Wszystko ręcznie prać i jeść tak bez lodówki:P
A Ty myślisz, że na studiach to ja miałam kolorowo? Mieszkałam w akademiku, gdzie na jedno piętro była jedna kuchnia, dwie "łazienki" , 2 pralnie na cały akademik, a lodówek było 3 na jedno piętro i albo ryzykowałaś i nosiłaś do "przypadkowego" pokoju i zostawiałaś swoje żarcie (co było mega niezręczne, no bo jak miałaś np. na rano zajęcia i chciałaś zjeść jogurt na śniadanie to musiałaś kogoś budzić żeby się dostać do rzeczonego jogurtu wesoło nie było) albo jadłaś suche rzeczy niewymagające lodówki... ale da się tak przez dłuższy czas? W zimie to jeszcze zostawał parapet za oknem ale w lecie...także ja też przeszłam swoje

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Heroine Ooooj, też bym chętnie, bardzo chętnie, przygarnęła zmywarkę... Niby tylko we dwoje mieszkamy, a tyle naczyń brudnych jakby 20 osób tu było
Skąd ja to znam

Co do rozmowy z kierownikiem, ja bym powiedziała szczerze to, że chcesz się rozwijać może wpłynąć na Twoją korzyść trzymam i daj znać jak poszło
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 12:42   #4100
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Tak, ja na ślub
A czym i za ile ? Nie mialas nadwrazliwych ? I jak dziąsła ?
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 12:53   #4101
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
A więc jest masakra czekam na @ od 2 dni i doopa waga już na +2 kg
Biust mam jak Pamela Anderson wczoraj jak na fitness byłam to nie mogłam skakać przez niego bo mnie boli a w brzuchu jak bym jeża miała
Dietę trzymam i ćwiczę mam nadzieje, że te kg to przez@
Po trzech wieczorach spędzonych w fitness clubie widzę postępy moje ciało wraca do formy i tyłek mi się podnosi do góry hiehie mam nadzieje, że jeszcze kg zlecą.
Dalej nie masz tej @? poskacz na skakance, sprawdzone
super, że zauważasz efekty po fitnessie!

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
A ja dziś leniwie, właśnie zastanawiam się czy do "big city" jechać czy nie, orto by się przydało odwiedzić ale i poleżeć się chce, wolny dzień i nie wiadomo na co czas przepuścić
No to masz dylemat znając moje lenistwo postawiłabym na dom ale może przyda Ci się jakaś szersza rozrywka, skoro dzionek wolny


Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
A czym i za ile ? Nie mialas nadwrazliwych ? I jak dziąsła ?
Tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-do-zebow.html trochę nadwrażliwe były, ale do zniesienia :P dziąsła okej
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:09   #4102
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
zooska ja mam to szczęście, że wynajmujemy mieszkanie z pełnym wyposażeniem ale tez kiedyś 7 miesięcy bez pralki mieszkałam i się jakoś przeżyło człowiek wszystko przeżyje ale też szybko zapomni o niedogodnościach i do "luksusów" się tez przyzwyczaja
Co do autka mam te same przemyślenia, jakis czas temu pozbylismy się samochodu i żyjemy a wcześniej wożenie d... wszędzie a tak ponad 500zł ekstra na zakupy miesięcznie zostaje

Z planem to jakieś masakry widzę , moja sister też się skarży, że zmieniają bez zapowiedzi i właśnie z praca ciężko dograć







makaron a z tym pogrubianym zgadzam się na 100% , nas też dwoje a codziennie chodzi zmywarka i to full pełna
A z szefem zagadaj, nie podejrzewam żeby miał z tym problem, w końcu chyba sam rozumie, że na kasie kariera się nie kończy super jakby Wam ten kurs wyszedł



Like ale teraz chyba nie ćwiczyć ? uważaj na nóżkę i tak jak mówi zooska , już jesteś mega szczupła i te mankamenty , które widzisz to tylko ćwiczenia zwalczą bo tłuszczu u Ciebie to pod lupa nawet się nie znajdzie
Dobrze, że udało Ci się wygrać z brokatem....ja to raz od teściowej koc dostałam cały w brokacie ale to załatwiliśmy tylko "cywilne" ciuchy siedząc na nim i niestety, spodnie tak ale swetry się nie odeprały



Juno ale macie własne mieszkanie ja to zawsze mówie Tż, że jak się zapożyczymy na własne 4 kąty to mogę nic nie mieć tylko materac, pralka i zmywarka a meble itd to tylko kurz zbierają

dlatego ja fitness nie chodzę ani skakanki nie używam

i żeby @ szybko odpuścił
i tak w ogóle to zaproszenie wysyłam

A ja dziś leniwie, właśnie zastanawiam się czy do "big city" jechać czy nie, orto by się przydało odwiedzić ale i poleżeć się chce, wolny dzień i nie wiadomo na co czas przepuścić
Ja mam 1 szafe i komodę w sypialni a salon mam z kuchnią więc tylko stół, 4 krzesła, kanapa i meble w kuchni więcej i tak by tu nie weszło teraz chcemy kupić jakąś wypasiona kanapę narożną i plazme z PSem hiehie więcej nam już nie potrzeba nic na dzień dzisiejszy
aaa oprócz piekarnika, ale szkoda nam kasy da się żyć be niego

Heroine
dzisiaj idę na Fat burner może mi w końcu się objawi @ a skakanki nie mam chyba, że na kablu poskaczę

Zauważam efekt bo mięśnie mam już tylko po lenistwie zimowym byłam sflaczała teraz wszystko się napina i podnosi Najgorsze jest to, że 2 lata trenowałam jogę zrobiłam sobie przerwę a teraz nie mogę rękami do ziemi dostać wszystko poszło na marne ...
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:14   #4103
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ej nosz kurde...taka prawda!!!!!!
A Ty mnie tu wyśmiewasz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



Jeeedź, może na resztki wyprzedaży się załapiesz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Kurcze no... znalazłam ofertę na grouponie że za 69zł karnet open na fitness jest... Z chęcią bym kupiła i poszła, ale sama nie wiem czy jest sens kasę wydawać
Z jednej strony, jakbym miała to z chęcią bym sobie pochodziła, ale z drugiej... Nie wiem jak z tym planem na studiach, nie mam pojęcia jak z pracą, a co będzie, jak się okaże, że mam taki grafik, że kupię karnet i nie będe miała jak chodzić?
Chyba sobie odpuszczę...a taka fajna okazja 69zł na miesiąc, open karnet (fitness, siłownia, sauna itp. ) chyba poczekam do kwietnia, wtedy na urodziny sobie kupię taki karnet i będę chodzić przez cały maj (o ile oferty będą )
Fajna okazja ja wybuliłam 120 zł myślałam, że się popłacze ale ja muszę chodzić bo sama nie umiem nie lubię ćwiczyć i nigdy bym się nie zmotywowała

A co do zdjęć to czekam
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:30   #4104
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez Juno123 Pokaż wiadomość
Heroine
dzisiaj idę na Fat burner może mi w końcu się objawi @ a skakanki nie mam chyba, że na kablu poskaczę

Zauważam efekt bo mięśnie mam już tylko po lenistwie zimowym byłam sflaczała teraz wszystko się napina i podnosi Najgorsze jest to, że 2 lata trenowałam jogę zrobiłam sobie przerwę a teraz nie mogę rękami do ziemi dostać wszystko poszło na marne ...
Kabel może też da radę

Jeszcze się wyćwiczysz właśnie to jest najgorsze, że jak przerwiesz ćwiczenia to później trzeba od nowa wszystko zaczynać...
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:40   #4105
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Na razie 100skokow na skakance i 200sciskow agrafka. Niedobrze mi cos i na wiecej sily nie mam :/
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:40   #4106
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Heroine a jak efekt ? duzo sie rozjasnily ? dalej sa biale czy sciemnialy ?
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:48   #4107
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Heroine a jak efekt ? duzo sie rozjasnily ? dalej sa biale czy sciemnialy ?
Efekt był zadowalający, chociaż długo nie stosowałam, bo tylko 2 tyg no ale to raczej jest doraźnie... później jeszcze z miesiąc (już bez stosowania) się utrzymywał generalnie to trzeba co jakiś czas powtarzać niestety...


Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Na razie 100skokow na skakance i 200sciskow agrafka. Niedobrze mi cos i na wiecej sily nie mam :/
Zosia, jak nie możesz więcej to nie ma co na siłę ćwiczyć napij się wody
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:54   #4108
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Hej laseczki ja dziś wstałam o 8, zjadłam śniadanko, ogarnęłam się i do dentysty, nic mnie nie bolało, nawet znieczulenie i 2 stówki znów poszły, jeszcze jedna wizyta przede mną i koniec
Kupiłam dziś peeling do buźki i maseczki o których ciągle przypomina mi Zoska akurat były w promocji po 1,29zł za dwie saszetki, to wzięłam 2 x 2 saszetki W domciu zmyłam makijaż, zrobiłam peeling, hennę na brwi i nałożyłam maseczkę nawilżającą teraz mam taką gładką i miękką buźkę

Margot dziękuję no i cieszę się, że zadowolona jesteś z olejowania włosków a z czasem będą jeszcze piękniejsze
Gratuluję spadku cm zrobiłaś zdjęcie przed odchudzaniem ? zrób będziesz miała fajne porównanie tak ładnie ćwiczysz i diety trzymasz
Czbasiu, Makaron nie raczej nie pofarbuję, bo szkoda mi ich niszczyć, może po podcięciu na wiosnę będę z nich bardziej zadowolona
Makaronie sama nie wiem co mam myśleć o tym olejku, myślałam że włosy będą widocznie pogrubione i będą się fajnie układały, a tu nic z tych rzeczy ogólnie mam je już miękkie więc olejek stosuję nadal, zaszkodzić raczej nie powinien, a po zużyciu całej buteleczki może będą efekty na to liczę
Losing dzięki nawet nie wiedziałam, że w Lidlu można kupić napisz jak się sprawdzi na Twoich włoskach
Heroine, Zoska ja na temat auta się nie wypowiadam, bo od kiedy mamy auto, czyli od jakichś 6 lat, to wszędzie autem się przemieszczamy a pierwszy rok jak byłam z Tż to On po mnie przychodził 2-3km na nogach, później szliśmy do niego i wieczorem mnie odprowadzał i wracał do domu. A teraz jak przyjdzie mu gdzieś iść to masakra jest, nawet na spacer ciężko go wyciągnąć
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:59   #4109
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

HEROINE - Pewnie doskacze dzisiaj do tych 200skokow i tyle. Cos mam taki dzien ze okropnie ciezko sie czuje i mi niedobrze. A co do wybielania zebow to moja mama pije z 5kaw dziennie i od tego jej zabki zzolkly,kupila sobie paste Blanx i byla b.zadowolona. Ale wiadomo jak to jest z tymi wszystkimi srodkami,jak sie przestanie stosowac to po jakims czasie zeby wracaja do koloru wyjsciowego
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:05   #4110
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1000 kcal

Zoska zacznę z Tobą skakać na wiosnę, bo w zeszłym roku kupiłam skakankę a jakim sposobem skaczesz? na żabkę czy rowerkiem?
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.