Quality - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 09:42   #151
deluce
Rozeznanie
 
Avatar deluce
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 898
Dot.: Quality

ja byłam całkiem niedawno i nie wspominam najgorzej, a wręcz podobało mi się, że zostałam zostawiona samej sobie. wszak tylko obwąchać flaszki przyszłam, co od razu na początku zaznaczyłam ale na konkretne pytania ekspedientka się nieco przebudziła i nawet chciało jej się wyciągnąć jakieś głęboko schowane próbki, cobym mogła powąchać czego nie mieli we flaszkach ogólnie na plus że się obsługa nie narzuca, bo w douglasach denerwujące są ciągłe pytania w czym pomóc, no bo w czym? w wąchaniu? w psikaniu? ale to już ja tak mam, że asysty nie lubię
deluce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 10:10   #152
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Odkopuje wątekPytanie do osób które bywały w Quality we Wrocławiu co myślicie o obsłudze i atmosferze tam panującejJa dzisiaj byłem i chyba ostatni raz tam poszedłem...Mam nadzieję a raczej wiem że forum podczytują to p.MissalowieZ przykrością muszę stwierdzić że pierwszy raz w tym miejscu poczułem się jak intruzGdzie wcześniej uważałem że jest to fantastyczna perfumeria gdzie panuje miła atmosfera to teraz śmiem twierdzić że jeśli się przychodzi tylko powąchać zapach bez zakupy to jest się traktowanym jak intruz...Przykre to.
Ja bylam w tej perfumerii, ale rok temu, kiedy jeszcze miescila sie w jakims hotelu. Wszystko wg mnie bylo super, ale bylam w towarzystwie kilku osob, w tym panow, a ze wszyscy mielismy sluzbowy wyjazd i bylismy dosc elegancko ubrani to nas obskakiwano Zwlaszcza panow, panie pokazaly chyba wszystko co mialy (mam na mysli zapachy). Czy p.Missalowie czytaja to forum to nie wiem - mysle, ze maja lepsze rzeczy do roboty niz sledzenie wypowiedzi pasjonatow, ktorzy choc sporo wydaja na perfumy, to jednak, nie oszukujmy sie, najlepszymi ich klientami nie sa Tak mi sie przynajmniej wydaje... Wiadomo- sa tu rozbiorki perfum, a kazdy flakon liczy sie do zyskow firmy, ale sadze, ze najlepsi klienci po prostu wchodza do perfumerii, dokonujua wyboru i placa... spore sumki za jednym zamachem przy okazji delegacji, wyjazdow na zakupy do Warsiawy itp. Moze moja ocena jest okrutna, ale wierzcie mi - Quality ma mase klientow, ktorzy nie musza ciulac na jeden wymarzony flakon, tylko kupuja od razu cale dwa, a w temacie perfum orientuja sie na zasadzie: podoba mi sie/ nie podoba mi sie

Edytowane przez ropuszka
Czas edycji: 2013-01-23 o 10:11
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:36   #153
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Odkopuje wątekPytanie do osób które bywały w Quality we Wrocławiu co myślicie o obsłudze i atmosferze tam panującejJa dzisiaj byłem i chyba ostatni raz tam poszedłem...Mam nadzieję a raczej wiem że forum podczytują to p. MissalowieZ przykrością muszę stwierdzić że pierwszy raz w tym miejscu poczułem się jak intruzGdzie wcześniej uważałem że jest to fantastyczna perfumeria gdzie panuje miła atmosfera to teraz śmiem twierdzić że jeśli się przychodzi tylko powąchać zapach bez zakupy to jest się traktowanym jak intruz...Przykre to.

Co ja sądzę na temat wrocławskiej placówki to wiesz...Bo narzekałam już nie raz. Tutaj nie jestem do końca pewna czy winna leży jedynie po stronie tutejszej obsługi. Warto jakby centrala zainteresowała się także klientami z Wrocławia. Wielokrotnie dowiadywałam się w sprawie warsztatów zapachowych które rzekomo miały się tu odbyć. I co? i nic dostałam informacje, że zależne jest to od centrali. Jak na mój gust panuje tam apatia i zrezygnowanie. Według mnie mają znikomą promocję i reklamę przez co niewiele osób wie o tym gdzie (i że w ogóle) we Wrocławiu mamy perfumerię niszową. A jednak Wrocław i okolice, jak sądzę, to spore grono odbiorców nie tylko na perfumy ale tez na kosmetyki luksusowe.

I dla mnie jest to przykre bo jest to jedyne takie miejsce w przeciągu kilkudziesięciu kilometrów z drugiej strony muszę się zawsze zebrać w sobie żeby tam pójść i nie przejmować się atmosferą tam panującą. Okej oddając sprawiedliwość nie zawsze jest źle ale jednak ja również wyczuwam, że coś jest nie tak.
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP

Edytowane przez pola49
Czas edycji: 2013-01-23 o 11:37
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 11:44   #154
Emiks
Zakorzenienie
 
Avatar Emiks
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Seventh Heaven
Wiadomości: 4 411
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Ja bylam w tej perfumerii, ale rok temu, kiedy jeszcze miescila sie w jakims hotelu. Wszystko wg mnie bylo super, ale bylam w towarzystwie kilku osob, w tym panow, a ze wszyscy mielismy sluzbowy wyjazd i bylismy dosc elegancko ubrani to nas obskakiwano Zwlaszcza panow, panie pokazaly chyba wszystko co mialy (mam na mysli zapachy).
Szkoda, a tak ciekawie się zapowiadało

Cytat:
Czy p.Missalowie czytaja to forum to nie wiem - mysle, ze maja lepsze rzeczy do roboty niz sledzenie wypowiedzi pasjonatow, ktorzy choc sporo wydaja na perfumy, to jednak, nie oszukujmy sie, najlepszymi ich klientami nie sa
Właśnie pozbawiłaś mnie resztek złudzeń Poczułam się jak dziecko, któremu obnażono oto okrutną prawdę, że Święty Mikołaj nie istnieje

Cytat:
Tak mi sie przynajmniej wydaje... Wiadomo- sa tu rozbiorki perfum, a kazdy flakon liczy sie do zyskow firmy, ale sadze, ze najlepsi klienci po prostu wchodza do perfumerii, dokonujua wyboru i placa... spore sumki za jednym zamachem przy okazji delegacji, wyjazdow na zakupy do Warsiawy itp. Moze moja ocena jest okrutna, ale wierzcie mi - Quality ma mase klientow, ktorzy nie musza ciulac na jeden wymarzony flakon, tylko kupuja od razu cale dwa, a w temacie perfum orientuja sie na zasadzie: podoba mi sie/ nie podoba mi sie
Perfumy pasjonują mnie od zawsze i choć nieźle radzę sobie nawet w kwestii rozróżnienia wielu nut zapachowych, jednak wciąż nadrzędnym kryterium jakie stosuję w wyborze zapachów jest właśnie to najbardziej prymitywne, prostackie, elementarne wręcz w swej istocie podoba się/nie podoba i wcale się tego nie wstydzę
Emiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 12:34   #155
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Quality

Wracając do Wrocławskiej Quality to obawiam się, że bojkot w tym przypadku nic nie da. Ja mimo, że atmosfera nie zawsze odpowiada mi w 100% to jednak cieszę się, że w ogóle taka perfumeria u nas jest i jak mogę zawsze reklamuję Odrzańska 17. Było nie było wygodniej jest raz na jakiś czas się tam przejść i potestować niż zamawiać próbki. Poza tym samo miejsce jest dość urokliwe przy sprzyjających warunkach. Z resztą ja mam zakorzeniony lokalny patriotyzm .
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 14:40   #156
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
Perfumy pasjonują mnie od zawsze i choć nieźle radzę sobie nawet w kwestii rozróżnienia wielu nut zapachowych, jednak wciąż nadrzędnym kryterium jakie stosuję w wyborze zapachów jest właśnie to najbardziej prymitywne, prostackie, elementarne wręcz w swej istocie podoba się/nie podoba i wcale się tego nie wstydzę
To rowniez moje kryterium Ale to co nas wizazanki wyroznia to pasja wlasnie, zainteresowanie skladnikami, zglebianie tematu i nierzadko perfumoholizm - cechy, ktorych zazwyczaj nie maja osoby kupujace duzo i szybko, choc nie chce tu generalizowac. Nie kazdy kto kocha zapachy i sporo o nich czyta wypowiada sie na forach czy prowadzi bloga. Ale wiadomo jak to najczesciej bywa - nabywcy dobr luksusowych chyba rzadko dorabiaja do swoich wyborow jakas tam ideologie - wiem, co mowie, bo bywam swiadkiem i czasem az zalosc bierze, ze czesto sa to ludzie, ktorzy uwazaja, ze to oni maja monopol na owe dobra luksusowe. Nie mowie o zakupie Lexusa, bo na to malo kogo stac (jakies 1-3% Polakow moze?), ale perfumy to juz inna bajka. Mam takiego znajomego, ktory dorobil sie duzych pieniedzy i owszem, robi zakupy w Quality i z tego co wiem na sumy, ktorymi wiekszosc z nas tutaj nie dysponuje ot tak. I raz wlasnie mnie wkurzyl swoja wypowiedzia, ze: "ludzie ze srodowisk akademickich nie powinni kupowac perfum w Quality, bo ich pensja jest na to za niska"! Szczeka mi opadla, bo gosc po prostu wlazi do perfumerii, wybiera co mu sie podoba, ale pojecia nie ma o skladnikach, nie interesuje sie tym tematem hobbistycznie, kupuje zapach jak srajtasme za przeproszeniem. Nie wie tez, ze tutaj na forum sa ludzie, ktorzy maja ogromna wiedze i np. rozbieraja flakony, kupuja male pojemnosci, zaopatruja sie najpierw w probki itd. A wszystko zeby rozwijac swoja widze i pasje jak mniemam... I wedlug niego to jest nie fair - ze ludzie przecietni tez maja dostep do tego, co on - uwielbiam taka arogancje...
Ach, dodam jeszcze jedno - z calym szacunkiem do perfumerii Q. jak i innych niszowych - to sa sklepy jak kazde inne. Owszem, oferuja rzeczy trudno dostepne i stosunkowo drogie (choc jak porownamy z Sephora i sieciowkami, to na jedno zwykle wychodzi), cechuja sie eleganckim wnetrzem i czasami wyniosla obsluga (na pewno jednak nie Galilu!), ale poza tym oferuja po prostu towar na sprzedaz i tyle. Kazda firma ma jakas filozofie - Quality lubi pokazywac antyczne meble, ekspedientki ubierac sztywno i elegancko, zapraszac do siebie gwiazdy (Tyszkiewicz, Strasburger, Perepeczko) a Galilu stawia raczej na prostote wnetrza, indywidualizm u klienta i profesjonalizm u obslugi. Wszystko to podoba mi sie, w kazdej perfumerii czuje sie wyjatkowo i o to chodzi, ale nie ze wzgledu na ludzi, ale ze wzgledu na bogata oferte A cala reszta juz mnie nie interesuje (pisze juz, bo dawniej trzeslam tylkiem jak wchodzilam do niszowej perfumerii mimo, ze mialam pieniadze), choc wiem, ze klient w Quality musi miec poczucie wyjatkowosci miejsca, oferty i wszystkiego, ale bez przesady - najlepsze sa w tym przeciez perfumy!

Edytowane przez ropuszka
Czas edycji: 2013-01-23 o 14:50
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-23, 23:58   #157
mirabai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Quality

A ja mam zupelnie inne spostrzezenia - jak ide do Sephory, Douglasa i raz, drugi serdecznie i milo dziekuje za pomoc i tp jestem zostawiana w calkowitym spokoju i wacham/zastanawiam sie/maluje/kupuje. Natomiast w Quality w Warszawskich perfumeriach NIGDY w ciagu kilku lat nie dano mi chwili oddechu " a tu mamy nowosc, a tu lakiery, a tu pianka, a tu puder, a tu ciastko (stare), a tu banki". Zawsze jest ktos z Missalów i starania sie personelu przy nich i ich samych sa naprawde meczace. Zapryskuja czlowieka Amouagami i pozniej niczego nie da sie testowac. Chce kupic, ale sie nie da bez bycia niemilym. To juz wole isc na zakupy do Galilu gdzie czytaja z oczu "prosze dac mi 3 minuty na oswojenie sie" do Arkadii po Toma Forda i Armani Prive do Horn&More po...wszystko
mirabai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 09:53   #158
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Quality

Ropuszko - naprawde za tak Cie to ruszylo, ze gosciowi sloma z butow wylazi? Gdybym miala takiego 'zioma' to w zyciu nie dala mu poznac, ze mnie ten fakt, ze go stac na cokolwiek w jakikolwiek sposob rusza. Ale w kazdy mozliwy sposob dala jemu i, przede wszystkim, jego znajomym, odczuc ze jest bardziej buraczany niz barszcz ukrainski Ale to ja

Ad rem - tez nie lubie wchodzic do Missali we Wrocku, czuje sie tam jak Julia Roberts, ktora w pretty woman weszla w tej kiecce do drobiego butiku. Pamietam doskonale jak przyszlam kupic Kiliana. W koncu go kupilam, ale niesmak pozostal na dlugo i w sumie wcale go przez to nie lubie
nekot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:18   #159
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez nekot Pokaż wiadomość
Ropuszko - naprawde za tak Cie to ruszylo, ze gosciowi sloma z butow wylazi? Gdybym miala takiego 'zioma' to w zyciu nie dala mu poznac, ze mnie ten fakt, ze go stac na cokolwiek w jakikolwiek sposob rusza. Ale w kazdy mozliwy sposob dala jemu i, przede wszystkim, jego znajomym, odczuc ze jest bardziej buraczany niz barszcz ukrainski Ale to ja

Ad rem - tez nie lubie wchodzic do Missali we Wrocku, czuje sie tam jak Julia Roberts, ktora w pretty woman weszla w tej kiecce do drobiego butiku. Pamietam doskonale jak przyszlam kupic Kiliana. W koncu go kupilam, ale niesmak pozostal na dlugo i w sumie wcale go przez to nie lubie
Nekot a jakiego Kiliana masz ? Musimy się wreszcie zlecieć i może grupowo pójść to nam własne towarzystwo starczy w owym pachnącym przybytku :P.
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:20   #160
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez mirabai Pokaż wiadomość
A ja mam zupelnie inne spostrzezenia - jak ide do Sephory, Douglasa i raz, drugi serdecznie i milo dziekuje za pomoc i tp jestem zostawiana w calkowitym spokoju i wacham/zastanawiam sie/maluje/kupuje. Natomiast w Quality w Warszawskich perfumeriach NIGDY w ciagu kilku lat nie dano mi chwili oddechu " a tu mamy nowosc, a tu lakiery, a tu pianka, a tu puder, a tu ciastko (stare), a tu banki". Zawsze jest ktos z Missalów i starania sie personelu przy nich i ich samych sa naprawde meczace. Zapryskuja czlowieka Amouagami i pozniej niczego nie da sie testowac. Chce kupic, ale sie nie da bez bycia niemilym. To juz wole isc na zakupy do Galilu gdzie czytaja z oczu "prosze dac mi 3 minuty na oswojenie sie" do Arkadii po Toma Forda i Armani Prive do Horn&More po...wszystko
O prosze , a mnie nigdy tak się nie trafiło , ani ciastka mi nie dali , ani nie spryskiwali Amłażami z reguły któraś z ekspedientek miło uśmiechnięta pyta czy może w czyms pomóc , a gdy podziekuję - mam wolną rękę i nikt sięnie narzuca . Za to zapytane panie z reguły udzielają kompetentnej odpowiedzi . Absolutnie nie mogę narzekać na warszawskie Q.
Za to Douglas i Sephora - nie daje się podejśc do regału zeby nie być nagabniętą przez obsluge - rekord pobił Douglas , w którym w ciągu 10 minut napadło mnie po kolei 6 ekspedientek
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2013-01-24 o 16:23
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:24   #161
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez nekot Pokaż wiadomość
Ad rem - tez nie lubie wchodzic do Missali we Wrocku, czuje sie tam jak Julia Roberts, ktora w pretty woman weszla w tej kiecce do drobiego butiku. Pamietam doskonale jak przyszlam kupic Kiliana. W koncu go kupilam, ale niesmak pozostal na dlugo i w sumie wcale go przez to nie lubie
No widzisz jak miło
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 21:51   #162
Karokie
Raczkowanie
 
Avatar Karokie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 139
Dot.: Quality

Dziewczyny, czy któraś z Was mieszka w Poznaniu?

Za 2 tyg. się tam wybieram, na stronie Quality znalazłam, że są również w Poznaniu (jestem z małej mieściny, gdzie nie ma perfumerii, więc czekam z utęsknieniem na ten wyjazd). Gdzie znajduje się ta perfumeria. Wpisałam w google adres i pokazuje mi, że na jakichś absolutnych peryferiach miasta, za autostradą nawet. Wydaje mi się to niemożliwe.

Proszę Poznanianki o jakieś info.
Karokie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 21:58   #163
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez Karokie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was mieszka w Poznaniu?

Za 2 tyg. się tam wybieram, na stronie Quality znalazłam, że są również w Poznaniu (jestem z małej mieściny, gdzie nie ma perfumerii, więc czekam z utęsknieniem na ten wyjazd). Gdzie znajduje się ta perfumeria. Wpisałam w google adres i pokazuje mi, że na jakichś absolutnych peryferiach miasta, za autostradą nawet. Wydaje mi się to niemożliwe.

Proszę Poznanianki o jakieś info.
Na ichniej stronie piszą, że na Paderewskiego 7 Czyli niby na Starym Mieście
Wygóóglałem
http://www.perfumeriaquality.pl/perfumerie-quality/
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 22:04   #164
Karokie
Raczkowanie
 
Avatar Karokie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 139
Dot.: Quality

No właśnie mi google ul. Paderewskiego pokazuje gdzieś daleeeeko od Centrum. Ale pewnie coś z szukaniem nietak u mnie ;-)

Edytowane przez Karokie
Czas edycji: 2013-01-26 o 22:05
Karokie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 08:52   #165
lady Vader
Rozeznanie
 
Avatar lady Vader
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 906
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez Karokie Pokaż wiadomość
No właśnie mi google ul. Paderewskiego pokazuje gdzieś daleeeeko od Centrum. Ale pewnie coś z szukaniem nietak u mnie ;-)
Paderewskiego jest przy samym Starym Rynku - to ta uliczka, która prowadzi z placu Wolności na Stary Rynek. Tam jest też Douglas - to jest tuż obok w pasażu L'Or. Perfumerię widać zresztą od ulicy - są wystawione flaszki Annick Goutal.

Wybór jest bardzo okrojony w porównaniu z warszawską Quality, ale i tak jest sporo. Jest Annick Goutal, Montale, Amouage, L'artisan, Atelier Cologne, Olfactive Studio, Lubin, Majda Bekkali, ale też wybrane zapachy, nie wszystkie.

Co do klimatu - perfumeria jest malutka, ale przytulna. Pani, która tam pracuje (może nawet to właścicielka) bardzo miła, zna się na zapachach, widać, że to jej pasja i bardzo lubi doradzać. Dla mnie to troszkę minus, bo należę do tych klientów, którzy lubią być zostawieni samym sobie - gdyby tak było to pewnie częściej bym tam była i robiła zakupy, a tak to momentami jest mi troszkę nieswojo .
__________________
Some organisms are so good at camouflage they forget they exist.
lady Vader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 09:56   #166
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Paderewskiego jest przy samym Starym Rynku - to ta uliczka, która prowadzi z placu Wolności na Stary Rynek. Tam jest też Douglas - to jest tuż obok w pasażu L'Or. Perfumerię widać zresztą od ulicy - są wystawione flaszki Annick Goutal.

Wybór jest bardzo okrojony w porównaniu z warszawską Quality, ale i tak jest sporo. Jest Annick Goutal, Montale, Amouage, L'artisan, Atelier Cologne, Olfactive Studio, Lubin, Majda Bekkali, ale też wybrane zapachy, nie wszystkie.

Co do klimatu - perfumeria jest malutka, ale przytulna. Pani, która tam pracuje (może nawet to właścicielka) bardzo miła, zna się na zapachach, widać, że to jej pasja i bardzo lubi doradzać. Dla mnie to troszkę minus, bo należę do tych klientów, którzy lubią być zostawieni samym sobie - gdyby tak było to pewnie częściej bym tam była i robiła zakupy, a tak to momentami jest mi troszkę nieswojo .
Też tam bywałam, kiedy mieszkałam w Poznaniu i również polecam. Świetna atmosfera. Rzeczywiście, zainteresowanie klientem jest duże, ale to nie to co np. w Douglasach/Sephorach. Może to trochę przeszkadzać, na mnie nie robiło negatywnego wrażenia, tym bardziej, że wtedy stawiałam pierwsze kroki w niszy, więc pomoc była przydatna.
Szkoda, że w Szczecinie nie ma takiego miejsca....
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 10:15   #167
aventino11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 221
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez lady Vader Pokaż wiadomość
Paderewskiego jest przy samym Starym Rynku - to ta uliczka, która prowadzi z placu Wolności na Stary Rynek. Tam jest też Douglas - to jest tuż obok w pasażu L'Or. Perfumerię widać zresztą od ulicy - są wystawione flaszki Annick Goutal.

Wybór jest bardzo okrojony w porównaniu z warszawską Quality, ale i tak jest sporo. Jest Annick Goutal, Montale, Amouage, L'artisan, Atelier Cologne, Olfactive Studio, Lubin, Majda Bekkali, ale też wybrane zapachy, nie wszystkie.

Co do klimatu - perfumeria jest malutka, ale przytulna. Pani, która tam pracuje (może nawet to właścicielka) bardzo miła, zna się na zapachach, widać, że to jej pasja i bardzo lubi doradzać. Dla mnie to troszkę minus, bo należę do tych klientów, którzy lubią być zostawieni samym sobie - gdyby tak było to pewnie częściej bym tam była i robiła zakupy, a tak to momentami jest mi troszkę nieswojo .
Faktycznie właścicielka zna się na rzeczy, wybór jest baaaardzo ograniczony i uwaga: ceny wyższe niż w quality!!! Bo to jest perfumeria, która tylko współpracuje z quality, może teraz to się zmieniło, ale jeszcze parę miesięcy temu ceny niektórych perfum były znacznie wyższe.
aventino11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 10:36   #168
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Szkoda, że w Szczecinie nie ma takiego miejsca....
A Salon Perfumeryjny Arcadia? Co prawda nie grzeszy wyborem, ale coś tam wg strony jest.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:52   #169
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
A Salon Perfumeryjny Arcadia? Co prawda nie grzeszy wyborem, ale coś tam wg strony jest.
Kurcze, przechodziłam obok tej perfumerii nie raz, ale widząc reklamy CK i Diora myślałam, że to typowy mainstream jest, więc nie wchodziłam....
Ale skoro twierdzą, że jest tam coś więcej, to już wiem, co będę robić jutro
Dzięki za info!
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 20:10   #170
Karokie
Raczkowanie
 
Avatar Karokie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 139
Dot.: Quality

Dziękuję za info poznańskie. Na pewno się tam wybiorę. Martwią mnie tylko wyższe ceny. Chciałam coś fajnego zakupić i nie zgrywać klientki, żeby najpierw powąchać, a potem w necie... ale chyba tak się to skończy, skoro ceny mają wysokie. Zobaczymy
Karokie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 20:29   #171
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Quality

A ja mam glupie pytanie Niedawno robilam zamowienie w Quality, wszystko przyszlo i super, ale zapomnialam zamowic jedna probke, na ktorej mi zalezalo. Czy mozna zamowic u nich tylko 1 probke (pomijam juz czy to sie oplaca czy nie) i czy nie wygladaloby to troche glupio?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:59   #172
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A ja mam glupie pytanie Niedawno robilam zamowienie w Quality, wszystko przyszlo i super, ale zapomnialam zamowic jedna probke, na ktorej mi zalezalo. Czy mozna zamowic u nich tylko 1 probke (pomijam juz czy to sie oplaca czy nie) i czy nie wygladaloby to troche glupio?
oczywiście że możesz - i nie będzie wyglądać głupio. Ja sama zamawiałam niedawno jedną próbkę - co prawda z tych droższych, ale i tak był to jeden sampler.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 18:23   #173
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Quality

Czy w stacjonarnej perfumerii we Wrocławiu dostępne są marki:
- Atelier Cologne
- E.Coudray
- Honoré des Prés
- L’Artisan Parfumeur
- Montale

Będę bardzo wdzięczna za info!!!
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 18:40   #174
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Czy w stacjonarnej perfumerii we Wrocławiu dostępne są marki:
- Atelier Cologne
- E.Coudray
- Honoré des Prés
- L’Artisan Parfumeur
- Montale

Będę bardzo wdzięczna za info!!!
Chyba nie ma Honore des Pres a pozostałe są
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 12:40   #175
zbig84
Raczkowanie
 
Avatar zbig84
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rożno-Parcele w woj. kujawsko-pomorskim
Wiadomości: 85
Dot.: Quality

Wiadomość dla zainteresowanych: Quality w Toruniu zamknięta do odwołania, z informacją "sprzedam perfumerię"

Szkoda ...
zbig84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 18:28   #176
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Quality

Kupując dziś cos w Q.dowiedziałam się,że zbieram jakieś punkty Co prawda przy poprzednich zakupach Pani pytała jak sie nazywam i zaznaczała coś w systemie (jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy zapytać po co to robi) ale też nigdy nikt mi nie powiedział, że są jakieś punkty, które można zamienic rabat złotowy. Czy ktoś wie ile muszę wydać na złotówkę rabatu?
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 08:26   #177
lolekjarek
Raczkowanie
 
Avatar lolekjarek
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Riczmond
Wiadomości: 251
Dot.: Quality

Bodajże 100 zł, 1 % się zbiera
lolekjarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 12:20   #178
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Quality

Chyba nic się nie zbiera
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 13:00   #179
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Quality

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Chyba nic się nie zbiera
Wczoraj kiedy kupowałam flaszkę Pani zapytała mnie o dane, odnalazła w sysyemie i zapytała czy odliczyć od zakupu 13 zł które " uzbierałam " od listopada (od listopada o ile dobrze pamietam kupiłam 2 flaszki łącznie za ok.700 zł), byłam zdziwiiona że cokolowiek "zbieram" i powiedziałam Pani że punkty na razie niech "leżą" i Pani na to,że ok. ale żebym pamietała ze rabat przepada po roku.

Nie dopytywałam więcej bo myslałam, że znajdę jakieś info na stronie ale nic nie ma. Dodam, że zakup zrobiłam (i w ogóle zawsze kupuję) w Q. w Mariottcie, więc to może jakaś ich "oddziałowa" akcja?
ssue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 17:02   #180
zbig84
Raczkowanie
 
Avatar zbig84
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Rożno-Parcele w woj. kujawsko-pomorskim
Wiadomości: 85
Dot.: Quality

Na pewno Quality jest w programie lojalnościowym Lyoness. Jeżeli należysz do lyoness (coś na podobę payback, clubcard tesco itp.) dostajesz 2% zwrotu od zakupów na konto + 2% reszty korzyści. Tylko żeby naliczyli rabaty należy okazać kartę więc w sumie dziwne, że oni w prefumerii odkładają ten rabat na później ...
zbig84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 18:50:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.