Scent Bar L - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 19:56   #3391
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Uratowałaś mi portfel
noooo to nie wiem, czy powinnam się cieszyć...
Ty z kolei polepszyłaś mi stan psychiczny, bo od dwunastu bodaj lat FdB zawsze ze mną była, a jesienią to już MUSOWO i jakoś tak nie wyobrażałam sobie życia bez.
Chcesz odleweczkę czy cóś?
melagu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:06   #3392
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bar L

Do poczytania na dobranoc , zwłaszcza druga analiza godna polecenia
http://przyczajona-logika.blogspot.com/


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Parabelko, ja już jedną torbę licytowałam teoretycznie w pełni zdecydowana a tutaj dzisiaj przyszedł mail o wycofaniu oferty bo torba "się zepsuła". Przetrzepałam Allegro, Ebay i nic więcej mi się nie podoba. Jak żyć?
Umyśliłam sobie oczywiście czarną, najlepiej prawdziwie skórzaną, na dłuuugim pasku, mieszczącą A4 w poziomie ale nie wpadająca w "jamnika", z zaokrąglonymi rogami na dole ale nie robiącą "rogala" ani "worka", płaską, miękką, męsko-teczko-podobną, ze zjechanej porowatej i matowej skóry, może być patchwork, mogą być przetarcia, mile widziane zjechane klamry i klapka ale już eleganckie zapięcia out, klapka powinna być niedbale wykończona - ucięta na chama albo z dziurkami i przeplecionym rzemykiem. Bez frędzli, bez ćwieków, raczej bez kieszonek. I nie ma!
no właśnie kurde , jak się czegoś chce to nie ma a wkońcu zwykła postarzana torba bez bajerów to nie jest jakiś niemożliwy szczyt wymagań
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

ja mam tylko czarne
a ja nie mam żadnej czarnej kiedyś miałam jedną gładką prostokątną pionowo ale zaokrągloną na rogach , na szerokim i długim pasku , ze skóry takiej jakby wytłaczanej w gruzełki , u góry zamykaną na zamek , ale jej się we środku wyściółka z biegiem lat rozpipsztolowała i zaczęła sie sypać , więc niestety trzeba się było rozstać a reszta torby mimo wielu lat noszenia była nienaruszona
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

ale tak serio szukanie DOKŁADNIE uwidzianych modeli jest frustrujące - co gorsza może ich nigdy nie być
wiem z doświadczenia że dopiero po latach kupiłąm od zawsze upragnione buty torby etc

Parabelko
- słusznie nie wpadasz w panikę czarnotorbianą, pewnie właśnie się szyją, tudzież kleją moja Mam ma co miesiąc nową torebkę - zawsze podróba slynnych modeli - 35 zeta a wykonanie lepsze niż w sieciówkach - mówię całkiem serio, wszyscy zbierają szczenę jak Mama cenę ujawnia bo jakość świetna, wygląd cacy
1.dlatego nigdy nie szukam upatrzonego modelu bo taki nie istnieje , tylko albo czegoś ogólnie odpowiadającego ogólnym kryteriom , albo intuicyjnie szukam czegoś co mi wpadnie w oko i jak to widzę to wiem że to to
2.mnie jedna torba wystarcza na póki się nie zedrze ale postanowiłam na stare lata być chociaż trochę trędi i na czasie i mieć dwie jednocześnie , jak mi się uda kupić , dopieroż będą cyrki z przeprowadzką z torby do torby i zapominaniem najważniejszych rzeczy
Cytat:
Napisane przez tricolor Pokaż wiadomość

I kce mi się perfumufff. I nie wiem jakich. Ale: nie szyprów, nie kadzideł, nie drewien. Słodko, ale nie jadalnie, gęsto ale niekoniecznie żywicznie, raczej nie miodowo... I nie waniliowo i nie alkoholowo (chyba)... Otulająco, ocieplająco, zmysłowo, ale nie rozleniwiająco, jesiennie.
Ktoś ma jakiś pomysł?
jakiś ambrzak ? jakieś przyprawki ?
Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość

Wzięłam 2 dni wolnego, bo czuję się fatalnie- będę leżeć i nic nie robić
słusznieś zaprawdę uczyniła

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
cześć Baru,
pozdrowienia dla wszystkich, gratsy dla Red i specjalne podziękowania dla Mursz za wklejenie czas jakiś temu na Perełkach lynka do FdB Shideidowej - dotarła już do moich wytęsknionych łap.
komu Earl Greya, komu?
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:32   #3393
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

no to już się przyznam, że te dwa smoki ( edt i ekstrakt) z Perełek, to też ja...
suchy chleb do końca miesiąca jak nic mnie czeka a miałam buty jesienne kupić, bo popylam w zdartych, cienkich ciżemkach.
melagu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:38   #3394
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar L

Tri, Melagu, dzięki

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
a wkońcu zwykła postarzana torba bez bajerów to nie jest jakiś niemożliwy szczyt wymagań

1.dlatego nigdy nie szukam upatrzonego modelu bo taki nie istnieje , tylko albo czegoś ogólnie odpowiadającego ogólnym kryteriom , albo intuicyjnie szukam czegoś co mi wpadnie w oko i jak to widzę to wiem że to to
1. widocznie jest
2. ja szukam mając w głowie jakiś ideał z netu więc prawie niemożliwym jest znalezienie "odpowiedniego odpowiednika". Teraz ubzdurałam sobie ramoneskę, sweter, torbę i bluzkę - nigdzie takich nie ma. Tzn. są gdzieś tam w wielkim świecie kreatorów mody
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:50   #3395
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tri, Melagu, dzięki



1. widocznie jest
2. ja szukam mając w głowie jakiś ideał z netu więc prawie niemożliwym jest znalezienie "odpowiedniego odpowiednika". Teraz ubzdurałam sobie ramoneskę, sweter, torbę i bluzkę - nigdzie takich nie ma. Tzn. są gdzieś tam w wielkim świecie kreatorów mody
ooo ja też na fali nostalgii nakręciłam się na ramoneskę czarną, skórzaną (miałam taką xx lat temu, w liceum) i nie ma

Edytowane przez melagu
Czas edycji: 2013-09-11 o 20:51
melagu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:53   #3396
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
ooo jak też na fali nostalgii nakręciłąm się na ramoneskę czarną, skórzaną (miałam taką xx lat temu, w liceum) i nie ma
A np. na rockmetalshop?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 21:10   #3397
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A ja zdycham, mam od wczoraj ponad 38 st mimo brania ibupromu. Na 13 do pracy idę, chyba tam dokonam żywota
biedaku
Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość

edit:
fak fak fak wylazło mi uczulenie na pół szyi, no ślicznie wyglądam kierunek apteka

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość


pytanie jakiej objętości flaszka
1 litr
ale później odkryłam ze jednak nie poszła cała tylko jakieś 0,7, ale może na samą myśl że litr poszedł już mnie głowa rozbolała
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nom, uważajcie se
gratulacje

dobrze ze na modzie nic nie piszę
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2.mnie jedna torba wystarcza na póki się nie zedrze ale postanowiłam na stare lata być chociaż trochę trędi i na czasie i mieć dwie jednocześnie , jak mi się uda kupić , dopieroż będą cyrki z przeprowadzką z torby do torby i zapominaniem najważniejszych rzeczy
ja mam kilka torebek, ale taką dopracową mam tylko jedną i jej używam na co dzień, bo przepakowywanie się jest nie dla mnie
No i właśnie ta dopracowa sie zużyła i muszę kupić nową
A no i mam wyłącznie czarne torebki, innych nie uznaję
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 21:35   #3398
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar L

Ja niedługo poczynię swego żywota Amen chyba na stacji w godzinach pracy

Guz we łbie może mnie zabije, albo mój megaaa wielki tuszcz zapcha mi tętnicę i będzie kaput....
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 21:39   #3399
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar L

Specjalnie do Rejcz - miałam dziś zauroczenie Womanity, testowałam edt, moc jest i tak, i ostrość, dzięki której wyraźnie się je czuje w mieście i na wietrze. Zobaczę jeszcze edp - żeby gęściej było.
Ale, pomna twoich rad, psiknęłam sobie na łapę L'Instant (Magic za milusie) - wali na początku czymś nadgnitym, jak Champs Elysees, jednak potem - miodzio. Gęste to jest, złożone, chyba raczej nie sexy, ale mówi się cóż. Za to wanilia w bazie tak piękna i oryginalna, że współczesny Hypnotic z klonami mogą się schować jako infantylne zapachy dla młodzieży

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Ja niedługo poczynię swego żywota Amen chyba na stacji w godzinach pracy
Amen? A który?
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 21:44   #3400
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

[/COLOR]
Amen? A który?
No poczynia się chyba tylko jeden raz żywot
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 21:48   #3401
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
noooo to nie wiem, czy powinnam się cieszyć...
Ty z kolei polepszyłaś mi stan psychiczny, bo od dwunastu bodaj lat FdB zawsze ze mną była, a jesienią to już MUSOWO i jakoś tak nie wyobrażałam sobie życia bez.
Chcesz odleweczkę czy cóś?
No gdzież bym śmiała, ciesz się i oszczędzaj
Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Ja niedługo poczynię swego żywota Amen chyba na stacji w godzinach pracy

Guz we łbie może mnie zabije, albo mój megaaa wielki tuszcz zapcha mi tętnicę i będzie kaput....
Nic z tego, nie zabije Cię, ja to wiem

Miałam całe 3 minuty przerwy, a teraz wracam do roboty...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 21:53   #3402
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

1.dlatego nigdy nie szukam upatrzonego modelu bo taki nie istnieje , tylko albo czegoś ogólnie odpowiadającego ogólnym kryteriom , albo intuicyjnie szukam czegoś co mi wpadnie w oko i jak to widzę to wiem że to to
2.mnie jedna torba wystarcza na póki się nie zedrze ale postanowiłam na stare lata być chociaż trochę trędi i na czasie i mieć dwie jednocześnie , jak mi się uda kupić , dopieroż będą cyrki z przeprowadzką z torby do torby i zapominaniem najważniejszych rzeczy
1. ano takoż pomna swych doświadczeń od dawien dawna już czynię - i szczęśliwsza jestem

2. nie inaczej mnie - Moja matka to ten inny gatunek - kobiety dzielą się na dwa gatunki te co się przepakowywują torbomaniaczki - do każdego outfitu inna torba i te które śmigają we jednej, do których się zaliczam

choć po cichutku przyznam że zawsze chciałam być perfekcjonistką, chciałabym być tą która ma wszystko cacy, co strój to inna torebka, ale mi sie nie chce
chciałabym żeby mi się chciało, ale mi się nie chce

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
2. ja szukam mając w głowie jakiś ideał z netu więc prawie niemożliwym jest znalezienie "odpowiedniego odpowiednika". Teraz ubzdurałam sobie ramoneskę, sweter, torbę i bluzkę - nigdzie takich nie ma. Tzn. są gdzieś tam w wielkim świecie kreatorów mody
otóż to, aczkolwiek jak mawiajo sky is the limit
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Specjalnie do Rejcz - miałam dziś zauroczenie Womanity, testowałam edt, moc jest i tak, i ostrość, dzięki której wyraźnie się je czuje w mieście i na wietrze. Zobaczę jeszcze edp - żeby gęściej było.

Ale, pomna twoich rad, psiknęłam sobie na łapę L'Instant (Magic za milusie) - wali na początku czymś nadgnitym, jak Champs Elysees, jednak potem - miodzio. Gęste to jest, złożone, chyba raczej nie sexy, ale mówi się cóż. Za to wanilia w bazie tak piękna i oryginalna, że współczesny Hypnotic z klonami mogą się schować jako infantylne zapachy dla młodzieży
łoł - Womanity nie znam odstraszyli mnie opisami, jednak Muglery na mnie leżą wybitnie niesmacznie ( ja nie mam "nośnej" skóry do perfum, od groma zapachów brzydko ze mną współgra )

hmm słowa zauroczenie użyłaś celowo? zakładając, że minie?

podkreślone - nie inaczej, lepiej bym tego nie ujęła, sam sedes

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2013-09-11 o 22:28
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 22:22   #3403
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar L

a ja kcem wiedziec jakim narzendziem obcieto wuosy kasitusk

i kurtkeu chceu- i nie ma-wszedzie tylko ramoneskopodobne a mnie sie juz przezarły wizualnie

jedna kurtkeu widzialam w berszce-z mega stoją,ale na mnie za dluga

łotake:
http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...C5%82niany/200

i take fajne tysz

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...%2Bzamkami/555


ale ja kcem krotkie

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

o take jest niełupie-ale akiurat takiego w sklepie nie było

http://www.bershka.com/webapp/wcs/st...ej%2Bskory/800

tylko troche nijakie pod szyja

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2013-09-11 o 22:20
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 22:22   #3404
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
No poczynia się chyba tylko jeden raz żywot
amen to nie tylko amen, ale też Mugler
Taki żart to był

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
łoł - Womanity nie znam odstraszyli mnie opisami, jednak Muglery na mnie leżą wybitnie niesmacznie ( ja nie mam "nośnej" skóry do perfum, od groma zapachów brzydko ze mną współgra )

hmm słowa zauroczeie użyłaś celowo? zakładając, że minie?

podkreślone - nie inaczej, lepiej bym tego nie ujęła, sam sedes
Trzeba poznać
Niezależnie od wszystkiego, bardzo oryginalny zapach z naprawdę dużą mocą i charakterem, agresywną projekcją.
Ja go lubię - a na świecie jest wersja likierowa, o matko.
Tak, użyłam celowo, bo teraz przeszkadza mi ostrość w perfumach, zbytnia. To jest zapach z cyklu "słonych".

Zauważyłam, że często się zgadzamy we wrażeniach perfumowych - fajnie
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 23:04   #3405
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Trzeba poznać
Niezależnie od wszystkiego, bardzo oryginalny zapach z naprawdę dużą mocą i charakterem, agresywną projekcją.
Ja go lubię - a na świecie jest wersja likierowa, o matko.
Tak, użyłam celowo, bo teraz przeszkadza mi ostrość w perfumach, zbytnia. To jest zapach z cyklu "słonych".

Zauważyłam, że często się zgadzamy we wrażeniach perfumowych - fajnie
co uczynię jutro - ciekawość mnie zeżre przez noc
słoność jak w L? hmmm słoność preferuję na frytkach ale dla zaspokojenia ciekawości zrobię to

we wrażeniach tak - w preferencjach noszenia już niekoniecznie
ja lubię milusie choć się w tym roku rozbuchałam i rzucam się na wyraźniejsze (dla mnie) zapachy niczym harpia

ciekawe jak się to skończy, czy minie zanim coś kupię, czy rozpali mnie na dobre - jak świat światem pewnie minie
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 00:12   #3406
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar L

Ja na razie chyba zdecyduję się na L'Instant. Tym bardziej, że jestem swobodna całkowicie - Wojtek wyjechał śpiewać do niemieckich kotletów i zapewne nie będzie Go do końca października.

kochani, muszę sobie zrobić stronę na fejsie promującą duftart. Poradzę sobie? trudne to jest? muszę to mieć na dniach...

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:09 ----------

W Womanity nic nie jest takie, jak w innych zapachach. W elce przeszkadza mi ta słoność - tu jest doskonale zmiksowana. Moze Cię od W. odrzucić - ale daj jeszcze jedną szansę, jakby co.

Mnie do mocnych ciągnie mniej, takich, wiesz, wyrazistych, ciągnie mnie do kobiecości. Takiej...dojrzałej (ale nie za bardzo - retro be). Dlatego np Escada Magnetism odpada, DV też i klasyk Poison
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 06:16   #3407
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

choć po cichutku przyznam że zawsze chciałam być perfekcjonistką, chciałabym być tą która ma wszystko cacy, co strój to inna torebka, ale mi sie nie chce
chciałabym żeby mi się chciało, ale mi się nie chce
z podziwem patrze na osoby które mają wszystko pięknie dobrane i dopasowane, ale mnie by się nie chciało


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

i kurtkeu chceu- i nie ma-wszedzie tylko ramoneskopodobne a mnie sie juz przezarły wizualnie
to nie dopsz że kurtek nie ma bo muszeu kupić na jesień moja ulubiona już nie wygląda za dobrze, po tych czterech latach
ale pewnie zanim się zbiorę na zakupy to już znowu letnia kolekcja będzie
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
kochani, muszę sobie zrobić stronę na fejsie promującą duftart. Poradzę sobie? trudne to jest? muszę to mieć na dniach...
dasz rade, nie jest to trudne


Znad kawy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 07:02   #3408
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar L

Hello, mcham znad wolnego dnia i seksi chrypy


Ja mam jakieś 6 torebek, każda w innym kolorze Ten pierwszy płaszczyk co go Polly wkleiła jest extra, ale pewnie cienki, a mnie na zimę trza.
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 08:30   #3409
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar L

Hellou

jak obsługujecie Windowsa 8 bez kropki start i normalnego pulpitu żeby się dostać np do dokumentów, folderów itepe?? bo ja jestem mniej sensytywna niż poznany wczoraj na nowym lapku Windows 8
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .

Edytowane przez Katty_p13
Czas edycji: 2013-09-12 o 08:32
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-12, 09:11   #3410
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar L

Bosz... wchodzę do Baru, po cichu ( jak zwykle) , patrzę a tu : Redhaired Witch
oesu ten nick z zielonym wygląa tak strasznie , tak strasznie... że ja chyba dziś posprzątam w szafie

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Rety, rety, Redzia zzieleniała!!!
fuaśnie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ale spokojnie, na modowym
musiałaś tam dać czadu graty Redzia

Cytat:
Napisane przez melagu Pokaż wiadomość
cześć Baru,
pozdrowienia dla wszystkich, gratsy dla Red i specjalne podziękowania dla Mursz za wklejenie czas jakiś temu na Perełkach lynka do FdB Shideidowej - dotarła już do moich wytęsknionych łap.
komu Earl Greya, komu?
Mela w Barze i się spowiada

co masz za Earl greya ?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:14   #3411
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
gratulacje

dobrze ze na modzie nic nie piszę
Dziękuję! No wiesz co

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
choć po cichutku przyznam że zawsze chciałam być perfekcjonistką, chciałabym być tą która ma wszystko cacy, co strój to inna torebka, ale mi sie nie chce
chciałabym żeby mi się chciało, ale mi się nie chce
A dla mnie ideałem jest posiadanie jednej idealnej torby co niby ma świadczyć o spójności stylu, bla bla

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
1. taka zwykła
2. suwaki wyglądają jak lampasy
3. rękaw, w którym zamarzają łapy
Nic nie straciłaś
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:15   #3412
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
amen to nie tylko amen, ale też Mugler
Taki żart to był

__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:17   #3413
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Bosz... wchodzę do Baru, po cichu ( jak zwykle) , patrzę a tu : Redhaired Witch
oesu ten nick z zielonym wygląa tak strasznie , tak strasznie... że ja chyba dziś posprzątam w szafie

musiałaś tam dać czadu graty Redzia
O matko Aż się sama wystraszyłam
Proszę posprzątać bo będzie inspekcja, wszystkie ubrania w kolorze innym niż czarny zostaną rytualnie spalone na stosie.
Dzięki, sama się dziwię, że mnie ktoś przyuważył
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:19   #3414
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar L

sąsiad -faszynwiktim , lat 45 , siwiejący włos, nuszki jak patyczki, wszesz ku górze, bardzo wszerz koszula długi rękaw róziowa, spodzień z krokiem nad kolanami, powiewający wręcz , wszesz w pasie , nad nim opona , obciskający chudziusie uytki, beżowy obuf typu trampek.


Redzia szykuj miksture, będziem odczyniać uroki

Kupiłam zielony butelkowy spodzień-rurek , mogę nie wyrzucać
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2013-09-12 o 09:21
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:25   #3415
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Kupiłam zielony butelkowy spodzień-rurek , mogę nie wyrzucać
Dokup jeszcze kilka butelek, już bez spodni, usiądziemy i obgadamy temat
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:41   #3416
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dokup jeszcze kilka butelek, już bez spodni, usiądziemy i obgadamy temat


ja dziś korzystając z tego, że w dzień targowy sklepy sa od 9-tej obeszłam kilka z ciuchami i oczywiście nic a nic mi się nie podobało
Co prawda i tak nie mam kasy, bo wypłata jutro

W dodatku po wczorajszym przeglądzie szafy okazało się, że moja jedyna elegancka spódnica i biała bluzka sa już na mnie za duże i bluzka się marszczy, a w kiecce mam doopę jak stodoła - w maju komunia chrześnicy, pewnie znów nie będzie co kupić, bo jak zwykle mi się nic nie spodoba
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2013-09-12 o 09:47
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:45   #3417
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
amen to nie tylko amen, ale też Mugler
Taki żart to był
W sumie zaczaiłem że może chodzić o Muglera Chyba mi się już nie kce perfum:ro lleyes:
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:54   #3418
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
W sumie zaczaiłem że może chodzić o Muglera Chyba mi się już nie kce perfum:ro lleyes:
Teziak a co i się chce??
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 10:11   #3419
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Teziak a co i się chce??
Nic mi się nie chceJadę za chwilę do rodzinnego żulić skierowanie do urologa
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 12:39   #3420
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar L

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Hellou

jak obsługujecie Windowsa 8 bez kropki start i normalnego pulpitu żeby się dostać np do dokumentów, folderów itepe?? bo ja jestem mniej sensytywna niż poznany wczoraj na nowym lapku Windows 8
WIN+E z klawiatury, wywołuje Explorera
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.