Razem schudniemy 20 kg! - część IX - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 18:57   #1441
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Dzięki Eliza
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:21   #1442
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

KASIULA tabelka

KOTORI mam tylko prośbę do Ciebie,musisz cały czas utrzymywać wagę bo jakbyś zaczęła tyć to by mnie to zmotywowało

JMZ Chyba lepiej już przytyć niż palić,jak dałaś radę z tym świństwem to i z wagą sobie poradzisz.ślub jest super motywacją,najpiękniejszy dzień w życiu i trzeba się w tedy zaprezentować.Hobby raczej zmieńbo inaczej ciężko Ci będzie walczyć

ANIOL fryzjera miałam nie spodziewanie bo mi pogrzeb wypadł i chciałam jakoś wyglądać a mojej fryzjerki nie było w tym dniu.Najgorsze jest to że bez mycia głowy zajeło jej to mnóstwo czasu i liczyłam na ładne uczesanie

JUSTYSS,ANIOL a możecie wstawić jakiegoś linka do tej keratyny prostującej?co to jest i jak sie robi bo nie miałam z tym nigdy do czynienia.

OGRODNICZKA dietujesz coś?
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:49   #1443
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Nikolcia w necie jest pełno o prostowanie keratynowym

http://uroda-kosmetyki-opinie.blogsp...nia-wosow.html


Ja robie co kilka miesięcy zawsze produktem encanto. Prostuje już od kilku lat, nie dość, że włosy proste to i zdrowe. Kiedyś już pisałam, że mam bzika na punkcie włosów i zębów
Moja metoda prostowania trwa dość długo, ale warto. Ja akurat po prostowaniu używam odżywki,szampony, olejki,maski normalne, zadne specjalne. W sensie normale czyli rzeczy fryzjerskie firmy Matrix, od dawna używam rzeczy z tej firmy dlatego to już dla mnie taka norma
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015

Edytowane przez justyss1991
Czas edycji: 2015-04-21 o 19:50
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:55   #1444
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

JUSTYSS dzięki,muszę się wdrążyć w temat.
APRORPO twojego bzika a stosowałaś kiedyś zestaw wybielający biała perła?czy masz same z siebie białe zęby?ja bym chętnie zrobiła coś ze swoimi no ale wiadomo w gabinecie ceny kosmos.
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:59   #1445
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Nikolcia- że tak powiem same z siebie mam białe zęby, ale mimo wszystko stosowała różne zestawy, bo wiadomo, że zawsze może być lepiej Białą perłę też sprawdzałam, i super efektów nie było. Pamiętam, że bardzo pomogła mi taka jedna pasta... tylko jak ona sie nazywała? Musze sprawdzić ogólnie mój dentysta nie poleca wybielania,takiego u stomatologa. Ponoć zęby osłabia to. powiedział mi kiedyś, że jak chce mieć piękne, białe zęby to muszę mieć zawsze opaloną buzie, wtedy zeby wygladają na pieknie białe Dobrze, że tak się w zyci ułozyło, że mam ciemniejszą karnację trochę wieć może dlatego wydaje mi się, że mam białe zęby :P
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:00   #1446
nikolcia r
Raczkowanie
 
Avatar nikolcia r
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 298
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

JUSTYSS zerknęłam na allegro i ceny kosmetyków matrix do tanich nie należą,jak często myjesz włosy?Ja co 2dzień to schodzi sporo szamponów i odżywek.
nikolcia r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:00   #1447
kotori0212
Rozeznanie
 
Avatar kotori0212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 727
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Super tabelka dziewczyny Jak zielono to znaczy wiosennie Pięknie
Gratuluje Gongoli i Nikolci niesamowitego spadku!

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Kotori- teraz czekam aż mi sie @ skończy, bo tak dziko bez ćwiczeń...
Jaki ciasteczka, rogaliki dietetyczne robiłaś?

DZiewczyny, która z was biega? Pamietam, ze Kasiula pisała, ale wiem, ze któraś jeszcze pisała o tym
Ciasteczka i rogaliki były robione ze zwykłych przepisów, ale zmieniałam składniki. Ja zawsze jak robię teraz ciasta staram się, żeby były dietetyczne. Co robię? Dodaję mąkę pełnoziarnistą zamiast zwykłej, albo mieszam 50 zwykłej/50 razowej ze względu na to, że niektóre ciasta mogą nie wyjść, ale ciasteczka zawsze wychodzą. Oczywiście dodaje mniej cukru ewentualnie zastępuje go ksylolitem.

Ja biegałam sporo, ale w tamtym roku. Biegałam non stop po 30-45 minut bez zatrzymywania się. Biłam rekordy swojej wytrzymałości. A zaczynałam od marszobiegów typu 2 min szybki masz 2 minuty trucht. Potem zwiększałam tempo do 5 minut biegu, 2 minuty marszu i tak do 30 minut. Jak biegałam, miałam super spadki wagi. Bieganie bardzo mi pomogło przyznam szczerze.
Teraz skupiłam się na ćwiczeniach, ale myślę zrobić przeplatankę ćwiczenia, bieg lub rowerek, ćwiczenia.

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Od razu się nie trafia do tabelki, trzeba sie ładnie udzialać też czekałam aż mnie Kasiula dopisze
Ja pamiętam jak ja przyszłam na forum, od momentu przyjścia na zapis w tabelce czekałam 1,5 miesiąca

Ogrodniczka tak ja biegałam, teraz już nie biegam. Jedynie ćwiczenia, ale myślę, żeby właśnie poprzeplatać dni. Bieganie ćwiczenia itp. Dobrze pamiętasz, że biegałam a jak Tobie idzie z bieganiem? Do przodu?
Staram się trzymać wagę, narazie jest to 4 miesiące, ale zawsze coś Jestem wytrzymała i wytrwała nie dam się tak łatwo
Jeśli mi się udało, to każdemu się uda. Trzeba mieć silną wole i energie do działania Wiadomo, na efekty trzeba poczekać i po prostu robić wszystko systematyczne.
I nie ma czego zazdrościć, bo spotkałam się z takimi opiniami, tylko działać i robić swoje. Nie siedzieć i nie narzekać. Tylko ruszyć tyłek

Cytat:
Napisane przez nikolcia r Pokaż wiadomość
KOTORI mam tylko prośbę do Ciebie,musisz cały czas utrzymywać wagę bo jakbyś zaczęła tyć to by mnie to zmotywowało
Oj... ostre wyzwanie, ale nie dam się! Będę silna i wytrzymała. Nie może waga mi skakać, bo za parę miesięcy suknię będę szukać. I chcę wyglądać pięknie Zresztą mój TŻ ostatnio powiedział "Kochanie nie tyj więcej i nie chudnij" Tak to rozbrajająco powiedział oj.. ten mój TŻ

U mnie organizm chyba zaczął wstrzymywać wogę w organizmie, dziś wypiłam dużo płynów i mało chodziłam do WC, pewnie @ się zbliża, bo niedługo powinna być już. Większych objawów nie mam.

Edytowane przez kotori0212
Czas edycji: 2015-04-21 o 20:03
kotori0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 20:08   #1448
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Nikolcia- włosy myję co drugi dzień. Za szampon daję 20zł jest go 300ml, starcza mi na bardzo długo, mimo, że mam dłuuugie włosy, a to dlatego, że jest bardzo wydajny Odżywki też tanie nie są, ale przeważnie kuję takie litrowe-fakt wydam około 40zł ale starsza na bardzo długo,bardzo,bardzo długo. Raz na jakiś czas robię zakupy na allegro, wydaję coś koło 150zł ale to są zakupy na bardzo długo i jest na prawdę sporo rzeczy. Oprócz matrixa stosuję jeszcze maski innej firmy,jedna jest jakaś kkosowa, druga latte a trzecia nie pamietam, one kosztują koło 9zł chyba
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:36   #1449
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Nadrabiam!

Kotori ty ze swoją listą must have poszalałaś Ja napisałam podstawowe produkty z Ty wymieniłaś cały asortyment sklepu Poza tymi co wymieniłam mam pełno 'skarbów' w kuchennych szafkach
Pięknie motywujesz dziewczyny i mnie do walki z tymi choler.... kg! DZIĘKUJEMY i nie przestawaj tego robić
Jak Twój tato kupi Insignię to wszyscy będę zwalniać na jego widok bo policja ma takie nieoznakowane samochody


Anioł chciałabym żebyś doradziła mi jaki zestaw kupić sobie do hybryd. Na allegro jest kilka zestawów (lampa, lakiery, akcesoria itd). Mogłabyś zerknąć i coś polecić
Twój dzisiejszy jadłospis wymaga korekty Zdecydowanie za mało zjadłaś na obiad. Powinnaś do tej zupy dorzucić jakieś białko. Np ugotowaną pierś z kurczaka lub pieczone pałki z kurczaki. Mogłaś zrobić jakąś rybę pieczoną/smażoną na odrobinie oleju i zjeść z jakąś lekką surówką. Zupa to stanowczo za mało
Jak będziesz się ładnie udzielać to wskoczysz do tabelki od maja. Tylko się przypomnij

Gangola ja Ci dam sernik i schabowego o 19

Czekoladko tylko żebyś nie oblała swojego laptopa tak jak ja mojego Po 3 m-cach wylałam wodę, która po serwetce podpłynęła pod nowego laptopa. Po godz się zje.bał Na szczęście udało mi się i uznali mi reklamację

Eliza możesz skombinować ten przepis na pasztet? Może bym go upiekła

Jmz witaj Fajnie że do nas wróciłaś i to jeszcze taka szczęśliwa! Gratuluję zaręczyn!!!! No i rzucenia fajek
Pokonałaś kilka problemów więc i z kg sobie poradzisz Chyba nie chcesz wyglądać w dniu ślubu jak wielka biała beza DO DZIEŁA!!!!
Zmień hobby np na sałatki
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:43   #1450
kotori0212
Rozeznanie
 
Avatar kotori0212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 727
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Kasiula haha ostro, nie wiedziałam, że policjanci maja Insignie, u mnie na podlasiu to mają przeważnie Volkswagen Passat :P już niektóre policyjne rejestracje znam na pamięć
Może z must have poszalałam, ale przeważnie mam to wszystko nie wiem dlaczego, ale ja zawsze kupuję na zapas chyba tak mam po mojej mamie, co zrobić rodzinne

I nie przestanę motywować ooo nie nie!!
Dziewczyny do dzieła!!!
kotori0212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 20:56   #1451
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Kotori u nas policja mają Insignie nieoznakowane. Na A4 też takie jeżdżą, wiem bo widziałam
Ja też zawsze mam zapasy jedzenia Jeżdżę zawsze na większe zakupy i jak coś jest w promocji to kupuję i czeka w szafce na swoją kolej. Też to mam rodzinne

Justys w salonie do którego chodzę używają Matrixa i z farb jestem zadowolona. Szamponów i odżywek nigdy u nich nie kupowałam, ale chyba muszę spróbować. Teraz używam szamponu Radical i Jantar z bursztynu. Mam pełno baby hair i mi włosy sterczą Vitapil też na pewno do tego się przyczynił
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 21:09   #1452
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

wrociłam do domu a tu tyle nadrabiania! Ale fajnie!!

Zrobiłam przed chwila dobry deal! Idąc za ciosem sprzedałam stara plazmę, wymienie sobie doloze troche i kupie nową ładniejszą juz dawno to planowałam

Cytat:
Napisane przez kotori0212 Pokaż wiadomość
Melduję Turbo Spalanie z Ewcią

Czekoladka A co zaplanowałaś sobie na jutro? Jaką przygotowaną w formie jakieś danie główne? Sałatkę? Zdradź mi
.
Ostatnio cos mnie naszło i zrobiłam takie fiku miku i strasznie dobre wyszło Dlatego juz nie moge doczekać się jutra, tylko muszę teraz to zrobić bo jutro nie będe miała czasu, dobrze ze mi przypomniałas
Glotuje al dente makaron razowy spagetti, oddzielnie gotuje 1/4 szklanki soczewicy tak na dwa razy), podsmażam cebulke na łyzce oliwy, dodaje soczewicę, przecier pomidorowy, duzo przypraw plus papryke mieloną słodką i ostrą, łyżkę ksylitolu duszę chwile aż wszytsko zgestnieje i robie z tego taki sos do makaronu. Dla mnie niebo w gębie

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Nikolcia- że tak powiem same z siebie mam białe zęby, ale mimo wszystko stosowała różne zestawy, bo wiadomo, że zawsze może być lepiej Białą perłę też sprawdzałam, i super efektów nie było. Pamiętam, że bardzo pomogła mi taka jedna pasta... tylko jak ona sie nazywała? Musze sprawdzić ogólnie mój dentysta nie poleca wybielania,takiego u stomatologa. Ponoć zęby osłabia to. powiedział mi kiedyś, że jak chce mieć piękne, białe zęby to muszę mieć zawsze opaloną buzie, wtedy zeby wygladają na pieknie białe Dobrze, że tak się w zyci ułozyło, że mam ciemniejszą karnację trochę wieć może dlatego wydaje mi się, że mam białe zęby :P
Ja robiłam sobie takie wybielanie kiedyś
Nadwrażliwość na maksa pozniej, poparzone dziąsła, masakra jednym słowem, efekt owszem był super! Ale na krótkooo Byłam wtedy z kolezanką, pozniej powiedziałysmy sobie nigdy wiecej takich tortur

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

jmz witaj
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:10   #1453
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

A teraz co u mnie
W sobotę byłam na urodzinach teściów. Byłam grzeczna tak ogólnie i dietowo też chociaż nie obyło się bez wpadki. Był tort tiramisu i zjadłam kawałek. Był bardzo lekki bo biszkopt+mascarpone. Następnego dnia nadwyżki nie było więc nie było tak źle
W niedzielę pojechaliśmy do Krakowa do mamy. Mama po tej operacji wygląda bardzo dobrze ale wiadomo że wszystko ją boli. Może już normalnie chodzić i w tym tygodniu zostanie już przewieziona do senatorium na 3 tygodnie.
Przy okazji odwiedziliśmy rodzinkę, było fajnie ale głośno. Było pełno dzieciaków (kuzynka ma 2 dzieci: 1,5 roku i 1,5 m-ca), kuzyn ma córę 7 lat, kuzynka 4 latka. Do tego 2 moich i można zwariować Uwielbiam tam jeździć, kocham te rejony ale niestety póki co nie ma tam warunków na częste odwiedziny
Starałam się trzymać dietę i w sumie nie wyszło tak źle. Obyło się bez grilla, fast-foodów itd. Wpadło trochę słodkiego
Dzisiaj rano jeszcze odwiedziłam mamę i wróciliśmy do domu.

W drodze do domu wstąpiłam odebrać wyniki badań z czwartku. No i tak jak przypuszczałam. Moja tarczyca znowu się odzywa TSH z 0,8 skoczyło mi na 3. Niby to jeszcze norma ale ja już kiepsko funkcjonuję przy takim poziomie. Dlatego chodzę senna/przyćmiona, słabo spadają mi kg mimo trzymania dieta itd. Od jutra zwiększam dawkę leków i mam nadzieję że w końcu coś ruszy. Reszta wyników ok, tylko jakieś trójglicerydy mam trochę podniesione. Doktorka powiedziała że mam schudnąć. Tak jakbym tego nie wiedziała
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:13   #1454
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez K_A_S_I_U_L_A Pokaż wiadomość

Czekoladko tylko żebyś nie oblała swojego laptopa tak jak ja mojego Po 3 m-cach wylałam wodę, która po serwetce podpłynęła pod nowego laptopa. Po godz się zje.bał Na szczęście udało mi się i uznali mi reklamację
Wiesz ja to przerobiłam z pierwszym lapkiem Sierota ze mnie Od tego momentu wszytskie szklanki, kubki trzymam z dala A wtedy pamietam rano taka zamulona wylalam calusienka szklankę na całego laptopa Wtedy brat mi jakoś uratował tego lapka do dzisiaj nie wiem jak mu to sie udało

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Tabela czad Super wymiatamy
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:31   #1455
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

KASIULA wiem,że szklankę czerwonej soczewicy zalewa się dwoma szklankami i się gotuje na taką papkę.Wiem,że marchewkę i cebulę się podsmaża.Trochę kminku.Pieczenie 30 minut.Wszystko dokładnie Ci się dowiem jutro.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 05:42   #1456
OgrodniczkaAgnieszka
Raczkowanie
 
Avatar OgrodniczkaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 183
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez justyss1991 Pokaż wiadomość
Ogrodniczka- przed bieganiem masz jakąś rozgrzewkę? A długą trasę masz do biegania? Czy na początku marsz, pozniej bieg? Ja planuje od soboty zacząć biegać, nastawiam się psychicznie :d
Ja mam 4km, ale trochę idę, trochę biegnę. Jestem jeszcze za słaba, aby całe przebiec. Na rozgrzewkę nie mam zbytnio czasu, ale myślę, że przed moim bieganiem jeszcze nie potrzeba rozgrzewki.

---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:34 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
A wtedy pamietam rano taka zamulona wylalam calusienka szklankę na całego laptopa Wtedy brat mi jakoś uratował tego lapka do dzisiaj nie wiem jak mu to sie udało
A nigdy nie wiadomo, gdzie ta woda doszła. Mojemu mężowi wpadł kiedyś telefon do studzienki wodomierzowej z wodą. Była u nas fala deszczy i mąż zajrzał do studzienki na polu, zobaczyć, co się tam dzieje i bach, wpadł mu tam telefon. Poziom wody był z 20cm. Wyjął telefon szybko. Następnego dnia włączył i działał . Podobnie ja zostawiłam kiedyś kalkulator na szkółce. W nocy lał deszcz. Mąż go rozkręcił i wysuszył na kaloryferze - działa do dziś. Padło mu tylko mnożenie, ale nadal służy w szkółce.
__________________
9.01.2017 - 94kg
OgrodniczkaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 05:52   #1457
justyss1991
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 395
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Kasiula- jeżeli chcesz próbować tych szamponów i odzywek to bardziej polecam Allegro. Ja za pierwszym razem w salonie kupiłam, ok 20zl drożej.... Ogólnie sa droższe...

Ogrodniczka- ja na początku tez bede zdychać i będzie iść pewnie mega słabo, ale z czasem będziemy niezłe wymiatać

Kotori- u nas tez tymi pięknymi opelkami jeżdżą smerfiki o jeszcze astrami. My mamy w domu Opla insygnia, ile razy ludzie na nasz widok zwalniają szwagier ma astre i jest to samo, ludzie nagle uprzejmi sie robią
__________________
"Człowiek jest tylko raz młody. Później musi już szukać sobie innej wymówki"

Wielkie zmiany...

Było 84kg
Jest 50 kg

-34kg

Chodakowska : 20.03.2015
justyss1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 09:10   #1458
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

KASIULA
szklankę czerwonej soczewicy zalać dwoma szklankami zimnej wody i ugotować na taką papkę
2 marchewki,2 cebule,2 ząbki czosnku wszystko starte podsmażyć
2 jajka surowe
wszystko razem wymieszać
piec 40 minut 180 stopni
ona daje to na dwie takie małe keksówki bo na jedną to był za wysoki i się nie dopiekł w środku.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 10:40   #1459
Gangola
Rozeznanie
 
Avatar Gangola
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 982
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
KASIULA
szklankę czerwonej soczewicy zalać dwoma szklankami zimnej wody i ugotować na taką papkę
2 marchewki,2 cebule,2 ząbki czosnku wszystko starte podsmażyć
2 jajka surowe
wszystko razem wymieszać
piec 40 minut 180 stopni
ona daje to na dwie takie małe keksówki bo na jedną to był za wysoki i się nie dopiekł w środku.
I dobre to to???
__________________
Kosmetykoholizm to JA
Gangola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 11:02   #1460
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

dobre i dietetyczne
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 11:33   #1461
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cześć laseczki

W końcu uśpiłam małą Usypiałam ją od 10 i dopóki była przy cycku to spała a w łóżeczku się budziła. W końcu wytargałam ją na pole, najpierw lulałam we wózku godz przed domem aż w końcu musiałam iść z nią na spacer. Chciałam iść wcześniej ale przez jej płacz nie miałam nawet jak się ubrać, dopiero później uspokoiła się i mogłam się ubrać.

Biorę się właśnie za obiad Będzie kasza bulgur, pierś z kurczaka smażona na odrobinie oleju i jakaś surówka, jeszcze nie wiem jaka coś wyszperam z lodówki

Eliza dzięki za przepis
Idę go robić, mam wszystkie składniki więc zobaczymy co z tego wyjdzie Spróbuję, raz kozie śmierć może będzie to zjadliwe
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:14   #1462
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

A ja mam 3 dzien @ i przyszedl czas na zachcianki Za dlugo bylo dobrze. Ehh trzymam sie wszystkimi mozliwymi silami dobrze ze obiad niebawem bedzie to moze sie zatkam troche
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:27   #1463
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

o rany zapomniałam napisać,że jeszcze pieprz i sól i troszkę kminku
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 12:39   #1464
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Ja też chciałabym wrócić z podkulonym ogonem

Próbowałam sie wstrzelić w wątek na Fitnesie, ale jakoś tam nie bardzo się nie mogłam zaklimatyzować.

Można?
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 13:03   #1465
K_A_S_I_U_L_A
Zadomowienie
 
Avatar K_A_S_I_U_L_A
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 377
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
o rany zapomniałam napisać,że jeszcze pieprz i sól i troszkę kminku
O kurka!!!! Nigdy bym na to nie wpadła!
Domyśliłam się że trzeba dać sól i pieprz . Kminku nie lubię więc spoko

Pudel witaj ponownie
Napisz co u Ciebie i jak stoisz z wagą. No i jaki masz plan na dietę

Czekoladko trzymaj się dzielnie i nie daj się pokusie
K_A_S_I_U_L_A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 13:19   #1466
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

KASIULA napisz jak zrobisz co Ci tam wyszło.
Pudel bo u nas najlepiej
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 13:26   #1467
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Wow hehe tu to zawsze jest co nadrabiac.
Keratyna jest fajna ale mi sie znudzila szybko bo u mnie dzialala za dobrze... nawet krecone na cieplo loki prostowaly sie w ciagu godziny. Po prostowaniu powinno sie uzywac do wlosow kosmetyki bez soli - ona wyplukuje keratyne. Ja uzywalam szampony z rosmana z seri altera te naturalne daja rade. Ja tez uzywam produkty fryzjerskie sa drozsze ale tylko pozorie . Jezeli kupuje sie duze pojemnosci wychodzi wcale nie tak drogo a za to sa bardzo wydajne. Ja ostatnio kupilam sobie szampony z serii saryna key mega drogie calkiem ok ale mysle ze swojej ceny nie warte. Matrix mi nie podszedl jako szampon ale olejki ma super. Ja ogolnie polecam lecher bardzk dobry stosunek jakosci do ceny we wszelkich produktach do pielegnacji stylizacji i farby.
Jezeli chodzi o prostowanie to ja polecam firme QOD mozna kupic w necie odlewki 100 ml keratyny, 100 ml szamponu przed i szamponu po za ok 160 zl tylko trzeba sie doinformowac na temat sprzedawcy zeby kupic od dobrego sprzedawcy.

Kasiula zobacze co jest dostepne na allegro i cos ci polece . Nie masz u siebie w miescie sklepu ktory sprzedaje takie rzeczy na miejscu ? Lepiej kupowac osobno nie zestawy bo w zestawach strasznie kiepskie hybrydy. Ogolnie lampa, pilniki, aceton, i cleanser moga byc bezfirmowe bo wszystkie sa ok. Poszukam cos i podam linki.

Dzisiaj wstalam mega glodna na sniadanie zjadlam prawie cale ugotowane udko bez skory do tego salayka z 1.5 pomidora z cebula i pol lyzki oleju sezamowego do tego bulke fitnes. Wiem malo sniadaniowy zestaw ale bulam mega glodna . Na 2 sniadanie sam banan. Na obiad beda warzywa na patelnie ok 400g z krewetkami jak bede glodna o zjem z makaronem soba .
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 13:45   #1468
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

jmz mnie zmotywowała do zaprzestania podczytywania

Kasiula witaj widzę, że od mojego bycia na wątku zrzuciłaś 10 kg, gratuluję

eliza Ty też zeszłaś, a pamiętałam, że miałaś spory problem przy 80

A ja to co wcześniej straciłam przywaliłam znowu - studia, praca, powroty do domu o późnej godzinie - to zrobiło swoje i jak weszłam na wagę stwierdziłam łojezusie prawie 90kg ( dokładnie 89,9 całe szczęście 9 nie było )
Dokładnie 28 lutego poszłam na siłownię i zaochałam się kompletnie w spinningu od tego momentu nie opuściłam praktycznie żadnych zajęć i chodzę 3 razy w tygodniu ( nawet w 1 dzień @ byłam ). Naczytałam się o tym jakie to jest ciężkie i ile kcal się spala, więc zastosowałam standardowe 5 posiłków. Czasem się uda, czasem nie, ale nie przejmuję się tym zbytnio Mocno ograniczyłam cukier i słodycze, ale jak jest jakaś okazja i mam na nie ochotę to nie odmawiam, przez co całe szczęście ta ochota jest coraz rzadziej.

Co do wagi - teraz jest jedna z niższych - 82,5 - ale ciągle jakoś skacze, raz jest 83,5, raz 83,9 ale nie przeszkadza mi to, bo wiem, że takie różnice przy ważeniu się codziennie ( o zgrozo ) to normalka. Przestałam tak naprawdę jakoś szczególnie zwracać uwagę na wagę po tym jak się zmierzyłam - wyszło mi, że po miesiącu ćwiczeń i diety z cm mi spadło uwaga - 10 cm z talii(?!), 10 cm w brzuchu na wysokości pępka (?!?!) i 8 cm na biodrach. Szok i niedowierzanie

Ostatnio uskuteczniam też wieczorne długie spacery - obowiązkowo szybkim tempem - fajnie mi się wyrobiły mięśnie nóg i lubię ich dotykać jak chodzę


Nawet zdjęcia sobie zrobiłam i zobaczyłam sporą jak dla mnie różnicę w wyglądzie więc trochę sama siebie motywuję do ruszenia zadka
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 13:47   #1469
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Ale powroty.
Jeszcze troszkę i też będę z wami.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 14:24   #1470
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Razem schudniemy 20 kg! - część IX

Pudel pięknie Ci cm poleciały
Emilka czekamy
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-21 21:30:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.