Zapuszczanie włosów cz. VIII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-08, 10:52   #2341
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam sproszkowanej amli na włosy(po myciu w miksie z maską na 25 minut) i muszę przyznać, że jestem zachwycona

Włosy lekkie i puszyste, ale mięsiste, wygładzone, fajnie się układają.
I znalazłam sposób na zużycie Emolientowej Akacji od Anwen-moje włosy solo obciąża(nieważne jak i na ile ją nałożę), dodanie amli zupełnie to niweluje


Dodałam do tego jeszcze saszetkę maseczki Cien aloesowej i bardzo żałuję, że nie zrobiłam sobie jej zapasu, bo odkrywam ją na nowo. Zarówno solo jak i w miksie jest rewelacyjna, szkoda, że do Lidla mam wybitnie nie po drodze



Jeszcze dzisiaj odbiorę sobie większą Sesę i Navratnę do olejowania skalpu-znowu jestem w nastroju do zapuszczania. Po zużyciu małej Sesy na skórze głowy widzę efekty-mocniejsze włosy i mnóstwo bejbików
Do tego testuję ciekawostkę-płukankę do włosów wypadających z Herbapolu. Cudownie pachnie rzepą
Z miętowo-wrzosowej własnej roboty też byłam zadowolona
Kochana, ja juz wczesniej pisalam, ze ziola nadaja fajnej miesistosci, sypkosci i gladkosci. Polecam bardzo Fajna jest tez glozyna, kapoor kachli i rubia, tylko ze one moga nadawac cieply odcien, ale jak Ty masz swoje dosc ciemne, to zmiana nie musi byc widoczna Ja chyba tez cos sobie zarzuce, bo ostatnio moje wlosy sa jakies takie wymeczone wizualnie :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 11:46   #2342
BeataE0020
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 11
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Podstawą dla zdrowych włosów i paznokci jest przede wszystkim dieta pełna wartościowych składników. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak jedzenie wpływa na kondycje naszego ciała. xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-11-08 o 14:27 Powód: reklama
BeataE0020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 17:31   #2343
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Pseudofeministka ja ostatnio czesciej robie cassię i też odczułam różnicę kiedy robię co 2-3 tyg niż np raz na 1,5mca.

Kupilam odzywkę Barwa octowa w drogerii natura , będę testować...
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 21:53   #2344
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

A na moich włosach cassia w ogóle nie zrobiła szału, nadawała jedynie złotego poblasku, którego ja u siebie nie lubię Żadnej gładkości czy pogrubienia.

Ale amla to zupełnie co innego, zakochałam się w tej mięsistości.

Dwa tygodnie temu robiłam też ,,hennę" ELD Brąz. Uwielbiam ten kolor, ale szybko się u mnie wypłukuje


Dzisiaj dyżur w pracy ściął mnie z nóg, więc tylko włosy umyłam bez odżywek i przepłukałam naparem przeciw wypadaniu z Herbapolu, który sobie rano zalałam. Nawet nie mam siły ich przeczesać po myciu, ciekawe jak się zachowają gdy rozczeszę je dopiero na sucho
Teoretycznie jako prostowłosa powinnam czesać na sucho, ale ja po myciu zawsze rozczesuję wilgotne grzebieniem i nie widzę, aby to im szkodziło
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 08:33   #2345
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
A na moich włosach cassia w ogóle nie zrobiła szału, nadawała jedynie złotego poblasku, którego ja u siebie nie lubię Żadnej gładkości czy pogrubienia.

Ale amla to zupełnie co innego, zakochałam się w tej mięsistości.

Dwa tygodnie temu robiłam też ,,hennę" ELD Brąz. Uwielbiam ten kolor, ale szybko się u mnie wypłukuje


Dzisiaj dyżur w pracy ściął mnie z nóg, więc tylko włosy umyłam bez odżywek i przepłukałam naparem przeciw wypadaniu z Herbapolu, który sobie rano zalałam. Nawet nie mam siły ich przeczesać po myciu, ciekawe jak się zachowają gdy rozczeszę je dopiero na sucho
Teoretycznie jako prostowłosa powinnam czesać na sucho, ale ja po myciu zawsze rozczesuję wilgotne grzebieniem i nie widzę, aby to im szkodziło
Czy amla ma wpływ na kolor włosów naturalnych?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-22, 11:28   #2346
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Czy amla ma wpływ na kolor włosów naturalnych?
Teoretycznie ochładza kolor, może lekko przyciemnić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 07:54   #2347
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Teoretycznie ochładza kolor, może lekko przyciemnić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupiłam olejek z amlą, ciekawa jestem jakie będą efekty.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-23, 09:37   #2348
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Kupiłam olejek z amlą, ciekawa jestem jakie będą efekty.

Mi Amla klasyczna schładzała kolor na ciemniejszy, bo nawet koleżanki pytały czy coś robiłam z kolorem
Jednak sam olej nie zrobił nic dobrego dla moich włosów, moja długość jednak woli czysty migdałowy oraz z nasion bawełny, będę też testować macadamię. Oleje indyjskie za to super się sprawdzają na moim skalpie. Teraz mam Sesę, a w kolejce czeka Navratna.



Ja wciągnęłam się w hennę. Najpierw brąz Elda, ale za szybko się wymywał, więc w wolnej chwili pójdzie Venita.

Jednak za bardzo ciągnie mnie w kasztany



Ostatnio nie narzekam na kondycję moich włosów-dzięki Sesie przestały wypadać, a regularne stosowanie na końcówki serum Green Pharmacy ładnie je dyscyplinuje.

Siostra obiecała mi, że w wolnej chwili ciachniemy końcówki oraz grzywkę-tak dla odświeżenia.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 12:24   #2349
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Mi Amla klasyczna schładzała kolor na ciemniejszy, bo nawet koleżanki pytały czy coś robiłam z kolorem
Jednak sam olej nie zrobił nic dobrego dla moich włosów, moja długość jednak woli czysty migdałowy oraz z nasion bawełny, będę też testować macadamię. Oleje indyjskie za to super się sprawdzają na moim skalpie. Teraz mam Sesę, a w kolejce czeka Navratna.



Ja wciągnęłam się w hennę. Najpierw brąz Elda, ale za szybko się wymywał, więc w wolnej chwili pójdzie Venita.

Jednak za bardzo ciągnie mnie w kasztany



Ostatnio nie narzekam na kondycję moich włosów-dzięki Sesie przestały wypadać, a regularne stosowanie na końcówki serum Green Pharmacy ładnie je dyscyplinuje.

Siostra obiecała mi, że w wolnej chwili ciachniemy końcówki oraz grzywkę-tak dla odświeżenia.
Co do henny to ja kładę na moje niefarbowane włosy tylko tą bezbarwną cassia. Teraz chciałam troszkę zapuścić włosy i pomyślałam właśnie o jakichś wcierkach na porost, a natknęłam się na wpisy o amli, zatem zamówiłam olejek. Kupiłam z firmy Orientana. Hennę miałam już wcześniej od nich i byłam zadowolona, mam nadzieję, że i olejek będzie dobry.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-23, 13:07   #2350
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
A na moich włosach cassia w ogóle nie zrobiła szału, nadawała jedynie złotego poblasku, którego ja u siebie nie lubię Żadnej gładkości czy pogrubienia.

Ale amla to zupełnie co innego, zakochałam się w tej mięsistości.

Dwa tygodnie temu robiłam też ,,hennę" ELD Brąz. Uwielbiam ten kolor, ale szybko się u mnie wypłukuje

Jak ja czytałam o Cassi to ona az tak nie pogrubia. Najlepsze efekty daje czysta henna i chyba indygo, jezeli chodzi o pogrubienie wlosa.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-24, 18:19   #2351
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jak ja czytałam o Cassi to ona az tak nie pogrubia. Najlepsze efekty daje czysta henna i chyba indygo, jezeli chodzi o pogrubienie wlosa.
Ale cassia jakos mocno nie wpływa na kolor, ozłaca jedynie. A henna czy indygo to juz spora ingerencja w kolor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-25, 08:25   #2352
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Jak ja czytałam o Cassi to ona az tak nie pogrubia. Najlepsze efekty daje czysta henna i chyba indygo, jezeli chodzi o pogrubienie wlosa.
Cassia działa na zasadzie ziołowej odżywki do włosów. Na moje naturalne włosy może trochę wpływa na odcień- końcówki są w kolorze lekko złotego blondu. Ja kładę cassię średnio tak co pół roku.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 11:15   #2353
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ale cassia jakos mocno nie wpływa na kolor, ozłaca jedynie. A henna czy indygo to juz spora ingerencja w kolor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wlasnie, dlatego o tym pisze. Ja jak mialam etap , ze chcialam zaczac bawic sie w hennowanie to dopuscilam. Cassia daje odcien w korym mi zle i wlasnie czytalam, ze jdynie henna i indygo pogrubiaja, a cassia dzialaja bardziej kondycjonujaco, wiec sobie odpuscilam zabawy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-25, 12:27   #2354
Czubas
Raczkowanie
 
Avatar Czubas
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 164
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

jakich składników szukać we wcierkach by było dużo baby hairów? coś lepiej działa a coś gorzej?
Czubas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 19:45   #2355
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Czubas Pokaż wiadomość
jakich składników szukać we wcierkach by było dużo baby hairów? coś lepiej działa a coś gorzej?
kozieradka
czarna rzepa
kapsaicyna
kofeina
olejek rozmarynowy

moje ulubione wcierki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...me-tender.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...acniajaca.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...r-tonikum.html
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-27, 20:34   #2356
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Mnie chyba po sattvie amla i coś tam nieźle nawyłaziło babyhairów. Teraz przy lady banfi widzę całe mnóstwo takich 5mm, wiec to napewno działanie wcierki.
Btw, pamiętajcie, żeby przy używaniu cool bananas (niebieska odżywka, do ochładzania koloru) zakładać RĘKAWICZKI. Niby oczywiste, ale jakos nie ogarnęłam i miałam piękne niebieskie dłonie i paznokcie. Do rana jakos się domyło, ale jedzenie od dostawcy odbierałam z niebieskimi dłońmi
A efekt ochładzania na razie mizerny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 00:08   #2357
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Jak Wam idzie zapuszczanie?
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-31, 01:51   #2358
owca_kamerunska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 22
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja od 2 miesięcy zapuszczam asymetrycznie, lewa strona zostaje krótka, z prawej asymetryczna grzywa Zobaczymy ile wytrwam
owca_kamerunska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 18:33   #2359
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Jak Wam idzie zapuszczanie?
A tak, że rozważam ścięcie o jakieś 10cm, bo oklapciuchy sie zrobiły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-03, 19:22   #2360
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ja zaliczyłam podcięcie przez siostrę w warunkach domowych
Jak to w warunkach domowych-trochę nierówno, ale....teraz jak są nieco nierówne na końcach to bardziej się falują, mają też większą objętość i myślę nad pójściem do dobrego fryzjera, aby ocenił czy może ma u mnie sens lekkie wystopniowanie na samych końcówkach.


Po dwóch małych butelkach Sesy naprawdę ładnie odrosły na długość oraz gęstość, teraz zaczęłam Navratnę-bardzo specyficzny olej, czuję jak chłodzi i mrowi mi skórę głowy.
Indyjskie oleje kładę na skalp, na długość migdałowy KTC lub masło shea Nacomi, to mi się sprawdza, obecnie trzymam się monotematycznej pielęgnacji z naciskiem na denko zapasu odżywek
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-07, 20:22   #2361
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Jak rozczesujecie włosy OG to zostają Wam włosy na szczotce? Może głupie pytanie, ale jakoś na jesieni przedstawiłam się dopiero z TT (wiedziałam o OG, ale jej wygląd był dla mnie jakiś kosmiczny, ale już zostawiałam tyle włosów w wannie, że kupiłam). A teraz wszystkie wcierki poszły w ruch, mam cienkie włosy od zawsze, ale mam wrażenie jakby było ich jeszcze mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-08, 15:20   #2362
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Ale to pewnie zostają te włosy, co i tak by wypadły - np. w wannie

Ja mam tylko okrągłą do stylizacji, te finger brush to nie mój typ
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-08, 21:06   #2363
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Jak Wam idzie zapuszczanie?
U mnie nieźle. Biorąc pod uwagę że uwielbiam chodzić do fryzjera i czuć tą lekkość po wyjściu to teraz się trzymam
Byłam w październiku i planuję iść w marcu ale tylko na 2cm
W międzyczasie brałam też drożdże w tabletkach i wydaje mi się że włosy po tym rosły szybko, nie mierzyłam ale z każdym tygodniem widziałam różnicę bo był moment gdzie nie byłam w stanie związać włosów, chwilę później mogłam związać ale musiałam co chwilę poprawiać bo kosmyki wypadały z kucyka a teraz już nie mam takich problemów.

Planuję wrócić do tych tabletek bo wpłynęły mi też super na paznokcie. Jedyny minus jest taki, że działają na włosy na całym ciele

Wy coś suplementujecie?

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2022-01-08 o 21:07
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-10, 00:21   #2364
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

U mnie wcierkowanie weszło na dobre. Mam mnóstwo baby hair, włosy rosną minimalnie szybciej oraz w końcu nie mam problemu z przesuszonym skalpem włosy sobie rosną, sa w bardzo dobrej kondycji pomimo rozjaśniania.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-10, 10:35   #2365
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Jak rozczesujecie włosy OG to zostają Wam włosy na szczotce? Może głupie pytanie, ale jakoś na jesieni przedstawiłam się dopiero z TT (wiedziałam o OG, ale jej wygląd był dla mnie jakiś kosmiczny, ale już zostawiałam tyle włosów w wannie, że kupiłam). A teraz wszystkie wcierki poszły w ruch, mam cienkie włosy od zawsze, ale mam wrażenie jakby było ich jeszcze mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olivia Garden to dla mnie najgorsza szczotka do wlosow. Pamietam jak byl szal na nia i tez ja nabylam, bo taka super to tamo. Odnosilam wrazenie, ze mi wlasnie wyrywa wlosy na pewnej dlugosci i te konce sa caly czas przerzedzone. Moje wlosy tez wplatywaly sie w te krotsze wlosie . Mam szczotke od Anwen ( ta ktora zostala wycofana) to bardzo malo wlosow na niej zostaje.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
U mnie nieźle. Biorąc pod uwagę że uwielbiam chodzić do fryzjera i czuć tą lekkość po wyjściu to teraz się trzymam
Byłam w październiku i planuję iść w marcu ale tylko na 2cm
W międzyczasie brałam też drożdże w tabletkach i wydaje mi się że włosy po tym rosły szybko, nie mierzyłam ale z każdym tygodniem widziałam różnicę bo był moment gdzie nie byłam w stanie związać włosów, chwilę później mogłam związać ale musiałam co chwilę poprawiać bo kosmyki wypadały z kucyka a teraz już nie mam takich problemów.

Planuję wrócić do tych tabletek bo wpłynęły mi też super na paznokcie. Jedyny minus jest taki, że działają na włosy na całym ciele

Wy coś suplementujecie?
A ktore konkretnie tabletki? Masz jakies sensacje jelitowe po nich?

Ja regularnie pije olej lniany i ostatnio dorzucilam kolagen do picia i widze naprawde niezle efekty.

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
U mnie wcierkowanie weszło na dobre. Mam mnóstwo baby hair, włosy rosną minimalnie szybciej oraz w końcu nie mam problemu z przesuszonym skalpem włosy sobie rosną, sa w bardzo dobrej kondycji pomimo rozjaśniania.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ja regularnie wcierkuje Grow Me Teder od Anwen. Jest to jedyna wcierka, ktora nie masakruje mi skalpu, a wrecz przeciwinie - koi go. wiec tez stosuje regularnie. NA pewno wlosy bardzo mi sie zagescily, mam mnostwo baby hair
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 10:40   #2366
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Zapuszczanie w toku. Miałam miesiac przerwy w piciu pokrzywy , niedlugo wracam do niej. Wcieram Seboradin po myciu , czyli co drugi dzień. Przedwczoraj podcinałam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 18:38   #2367
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

paprif a nie wiem, rosną sobie ... mierzylam 6.01 to mają 61cm .

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
U mnie wcierkowanie weszło na dobre. Mam mnóstwo baby hair, włosy rosną minimalnie szybciej oraz w końcu nie mam problemu z przesuszonym skalpem włosy sobie rosną, sa w bardzo dobrej kondycji pomimo rozjaśniania.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
A co wcierasz ? u mnie banfi pokrzywowe w bialej butelce
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-11, 19:11   #2368
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Beata wcieram różne produkty. Od wakacji używałam Jantar, onlybio, Marion a teraz zaczęłam jakieś serum ziołowe babuszli agafii.
Wszystkie te wcierki są ok

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 07:21   #2369
beata_wajs_migdal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 330
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Beata wcieram różne produkty. Od wakacji używałam Jantar, onlybio, Marion a teraz zaczęłam jakieś serum ziołowe babuszli agafii.
Wszystkie te wcierki są ok

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dzięki, może własnie wrócę do serum ziołowego Babuszki Agafii Kupilam 3 banfi w tym lady i tylko ta mi została ( trochę śmierdzi marchwią i kompostem ) planuję kupić jakąś Sesę, skonczył mi sie z only bio do niskoporów. Niby każdy kuchenny może być ale moje lubią mieszanki...

Pseudofeministka mi własnie ta pierwotna wersja szczotki Anwen najbardziej odpowiada ,bo ona taka wentylująca, a te z poduszką są dla mnie kiepskie. Miałam olivie garden ceramic ion ,to nawet zwykla z rossmana była lepsza, te z poduszeczka przyduszaja mi wlosy ,znaczie gorzej mają się one przy skalpie, nawet czesząc głową w dół to nie to...TT nawet nie próbuję

Paulownia, jakie piękne kędziorki

Edytowane przez beata_wajs_migdal
Czas edycji: 2022-01-12 o 07:24
beata_wajs_migdal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-12, 11:58   #2370
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Dzięki, może własnie wrócę do serum ziołowego Babuszki Agafii Kupilam 3 banfi w tym lady i tylko ta mi została ( trochę śmierdzi marchwią i kompostem ) planuję kupić jakąś Sesę, skonczył mi sie z only bio do niskoporów. Niby każdy kuchenny może być ale moje lubią mieszanki...

Pseudofeministka mi własnie ta pierwotna wersja szczotki Anwen najbardziej odpowiada ,bo ona taka wentylująca, a te z poduszką są dla mnie kiepskie. Miałam olivie garden ceramic ion ,to nawet zwykla z rossmana była lepsza, te z poduszeczka przyduszaja mi wlosy ,znaczie gorzej mają się one przy skalpie, nawet czesząc głową w dół to nie to...TT nawet nie próbuję

Paulownia, jakie piękne kędziorki
Dla mnie ta z Anwen najlepsza, szkoda, ze zostala wycofana, niestety nie wiadomo z jakich powodow. Ale podobno w Biedoronce jest bardzo zblizona alternatywa, chociaz nie poteirdze tych info poki co, bo do Biedronki mi nie po drodze Bylam tez ostatnio w Rosmannie to tez widzialam te biodegradowalne , bez tych poduszeczek z wyginajacymi sie miekkimi iglami, wiec jak z ta z Anwen mi sie cos stanie to bede wiedziala gdzie celowac.

Powiem Wam, ze bardzo sie ciesze, bo juz mam bardzo dlugi odrost - w zasadzie za obojczyki, jednak na radylkalne ciecie jeszcze sie nie decyduje, bo w koncu wlosy mi odrosly, bo chce przeczekac ten moment zeby nie miec efektu pudla. W kazdym razie mysle, ze jeszcze kilka miesiecy i po rozjasnianych pozostanie tylko niemile wspomnienie.

O dziwo przyzwyczailam sie do swojego naturalnego koloru. IM sa dluzsze tym robia sie jasniejsze ( wiec nie mam takiego efektu przytloczenia ciemnym odcieniem) zrobilam sobie tez rozjasniajace pasemko przy twarzy i fajnie rozjasnilo mi to twarz, wiec do rozjasnianych koncow w calosci na bank nie wroce, bede chciala sobie zrobic kilka refleksów i mysle, ze w pelni mnie to usatysfkajconuje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.