Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-21, 08:14   #1021
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Co ciekawe patusia (od szminki) była całkiem spoko wizażanką i to faktycznie był jej jeden dziwny wątek. Zbanowana podczas słynnej czystki wiadomo przez kogo i "za co"
Ona była spoko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 09:41   #1022
powell
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 17
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Ona była spoko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poza swoimi wątkami owszem
powell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 09:53   #1023
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Tak, Patusia byla bardzo spoko wizazanka, nawet nie wiedzialam, ze tez zostala zbanowana.
No i wlasnie weszlam na ten watek bo ku mojemu zdziwieniu i smutkowi, zbanowana zostala melkmejsie. Dlaczego?
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 11:45   #1024
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Jak dla mnie Patusia czasem pierniczyła głupoty, ale kto tego nie robi w oczach innych? ogólnie też sporo jej postów uważałam za bardzo trafne.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 11:51   #1025
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Też lubiłam Patusiei żałuje, że została zbanowana, ale poza tym, że była błyskotliwa i miała ciekawe przemyślenia, lubiła wbijać szpileczki i bycie złośliwa jakby sprawiało jej frajdę. Fajnie się ja czytało, ale w realu nie chciałabym otaczać się w takim towarzystwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 11:59   #1026
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Pamiętam tylko, że niektóre wizazanki wyraziły zdumienie tym, jak wątki jej autorstwa odbiegały od tego jak miała w zwyczaju pisać - w sensie, że im to zgrzytalo, była w tym jakaś rozbieżność
No ale ja tych wątków nie czytałam, trzeba nadrobić, chociaż w "ocenie" postaci na forum to już nie ma większego znaczenia.


Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Możliwe że te 2 wątki to był trolling z jej strony, a jeśli tak było, to naprawdę dobrze jej wyszło.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 12:04   #1027
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ona miała dość cięty język, ale też trafne komentarze, których w ogóle nie kojarzę z patologią. Ten wątek ze szminką z Biedronki był chyba ewenementem w jej wizażowej aktywności.
Moim zdaniem te wątki na pierwszy rzut oka pisała inna osoba. Nawet w kilka lat się tak styl wypowiedzi nie zmienia. Obstawiam, że jakaś starsza wizażanka z usuniętym kontem poleciła forum siostrze/koleżance i sama się na nowo wkręciła. A ciągle powracający na tapet temat wielkiej nierozwiązanej przez CSI wizaż zagadki to tylko większy ubaw dla kogoś, kto ma trochę dystansu do siebie.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89227870]Tak, Patusia byla bardzo spoko wizazanka, nawet nie wiedzialam, ze tez zostala zbanowana.
No i wlasnie weszlam na ten watek bo ku mojemu zdziwieniu i smutkowi, zbanowana zostala melkmejsie. Dlaczego?[/QUOTE]
Nie macie litości, znowu Trzepotka będzie musiała przyjść i nieudolnie próbować zmienić temat

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
(Kiedyś Patrycja kojarzyła mi się z ciekawym imieniem, ale teraz jakoś spowszedniało i kojarzy się patologicznie.)
Pochwal się swoim imieniem, ocenimy brzmienie.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-21, 12:13   #1028
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Pochwal się swoim imieniem, ocenimy brzmienie.
Nie zauważyłam tamtego posta, dobre.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 12:25   #1029
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Moim zdaniem te wątki na pierwszy rzut oka pisała inna osoba. Nawet w kilka lat się tak styl wypowiedzi nie zmienia. Obstawiam, że jakaś starsza wizażanka z usuniętym kontem poleciła forum siostrze/koleżance i sama się na nowo wkręciła. A ciągle powracający na tapet temat wielkiej nierozwiązanej przez CSI wizaż zagadki to tylko większy ubaw dla kogoś, kto ma trochę dystansu do siebie.
Może być i tak.
Chociaż jakby pokusić się na literackie CSI i porównać typowe posty patusi w nieswoich wątkach jak np te:

No tu akurat nie trzeba byc wielkim Szerlokiem, zeby powiazac fakty - jesli ktos kupuje tanie, marketowe mieso (a takie jest kupowane jednak najczesciej), to swinie raczej Mozarta w chlewie nie sluchaly, tylko pochodzą z chowu przemyslowego, ktory sam w sobie jest okrutny.
KLIK

No mnie to wygląda tak, że jedna modka, że przez swoje prywatne sprawy, srogo odpłynęła we właściwym wątku, a druga w gescie solidarności skrzętnie to ukryła, chociaż obie strony już zaprzestały offa. KLIK

z fragmentem pierwszego posta "wigilijnego"
Myśmy przygotowali prezent dla jej byłego faceta żeby przekazała, podpisany dla niego jego imieniem a tu obcy facet wziełam mojego faceta na strone pytam co robic z prezentem, bo tak glupio rozdamy wszystkie a jeden sie zostanie, pomyslelismy zeby go kopnac za choinke, zeby nikt nie zauwazyl, juz nerwowa bylam bo szwagierka nigdy nie potrafi sie okreslic jak czlowiek i wiecznie wyskakuje z czyms jak filip z konopii.

to styl jest podobny, ale ten ostatni nosi znamiona trollingu. Jak sobie wyobrażę, że chciałabym potrollować wymyśloną historią, to właśnie w taki sposób. Kopanie prezentu za choinkę, toż to brzmi jak jakaś pasta
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 12:29   #1030
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89227870]Tak, Patusia byla bardzo spoko wizazanka, nawet nie wiedzialam, ze tez zostala zbanowana.
No i wlasnie weszlam na ten watek bo ku mojemu zdziwieniu i smutkowi, zbanowana zostala melkmejsie. Dlaczego?[/QUOTE]
Oj tam wiadomo dlaczego za to samo co reszta
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 12:33   #1031
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
[...] to styl jest podobny, ale ten ostatni nosi znamiona trollingu. Jak sobie wyobrażę, że chciałabym potrollować wymyśloną historią, to właśnie w taki sposób. Kopanie prezentu za choinkę, toż to brzmi jak jakaś pasta
Też nie sądzę, aby dwie osoby się wypowiadały pod tym nickiem. Tak samo przecież kalincia miała mnóstwo normalnych postów (pewnie w większości dotyczących jej związku), a potem raptem wątek trollowy o kotach.
Za to inną Wizażankę (nadal aktywną, choć ostatnio jej nie widuję) posądzałam, że dzieliła z kimś konto.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-21, 12:38   #1032
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Też nie sądzę, aby dwie osoby się wypowiadały pod tym nickiem. Tak samo przecież kalincia miała mnóstwo normalnych postów (pewnie w większości dotyczących jej związku), a potem raptem wątek trollowy o kotach.
Za to inną Wizażankę (nadal aktywną, choć ostatnio jej nie widuję) posądzałam, że dzieliła z kimś konto.
Ano właśnie, przecież trollować nie trzeba cały czas, można normalnie pisać, a od czasu do czasu mieć ochotę na trollową wycieczkę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 12:40   #1033
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ano właśnie, przecież trollować nie trzeba cały czas, można normalnie pisać, a od czasu do czasu mieć ochotę na trollową wycieczkę.

I jeśli się nie zarobi bana, to można to uznać za trolling doskonały .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 13:35   #1034
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Pochwal się swoim imieniem, ocenimy brzmienie.
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam tamtego posta, dobre.
Nie mam na myśli tego, że Patrycja kojarzy mi się patologicznie, tylko że zauważyłam, że tak jest odbierana. Nie chciałam oceniać tego imienia.


Tylko nawet tu na forum - być może "patusia" ma na imię w rzeczywistości Patrycja (bo czy świadomie nazywałaby siebie patologią? chyba że przekornie?) i poprzez nick, jaki wybrała na forum, ludzie ocenili ją trochę patologicznie poprzez - (zapomniałam, jak to się nazywa, podobieństwo brzmieniowe?)

Cytat:
Patusia mi się kojarzyła z jakimiś patologicznymi akcjami,
Nawet zastanawiam się, czy nick trochę nie wpłynął na sławę wątku "patusi", bo "biedronka", a już tym bardziej "szminka z biedronki" (tania) kojarzy się równie patologicznie, ponieważ to dyskont powszechnie znany jako ten z najniższymi cenami.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2022-05-21 o 14:39
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 14:37   #1035
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może być i tak.
Chociaż jakby pokusić się na literackie CSI i porównać typowe posty patusi w nieswoich wątkach jak np te:

No tu akurat nie trzeba byc wielkim Szerlokiem, zeby powiazac fakty - jesli ktos kupuje tanie, marketowe mieso (a takie jest kupowane jednak najczesciej), to swinie raczej Mozarta w chlewie nie sluchaly, tylko pochodzą z chowu przemyslowego, ktory sam w sobie jest okrutny.
KLIK

No mnie to wygląda tak, że jedna modka, że przez swoje prywatne sprawy, srogo odpłynęła we właściwym wątku, a druga w gescie solidarności skrzętnie to ukryła, chociaż obie strony już zaprzestały offa. KLIK

z fragmentem pierwszego posta "wigilijnego"
Myśmy przygotowali prezent dla jej byłego faceta żeby przekazała, podpisany dla niego jego imieniem a tu obcy facet wziełam mojego faceta na strone pytam co robic z prezentem, bo tak glupio rozdamy wszystkie a jeden sie zostanie, pomyslelismy zeby go kopnac za choinke, zeby nikt nie zauwazyl, juz nerwowa bylam bo szwagierka nigdy nie potrafi sie okreslic jak czlowiek i wiecznie wyskakuje z czyms jak filip z konopii.

to styl jest podobny, ale ten ostatni nosi znamiona trollingu. Jak sobie wyobrażę, że chciałabym potrollować wymyśloną historią, to właśnie w taki sposób. Kopanie prezentu za choinkę, toż to brzmi jak jakaś pasta
Nic się nie znam na stylach pisania, ale to ze w jednym poscie są poprawnie przecinki a w drugim wcale nie ma jakiejs normalnej interpunkcji nie wskazuje, że to jednak dwie różne osoby?

Dla mnie to taki sposób pisania kształtuje się najpóźniej do końca szkoły średniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 14:53   #1036
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Nie mam na myśli tego, że Patrycja kojarzy mi się patologicznie, tylko że zauważyłam, że tak jest odbierana. Nie chciałam oceniać tego imienia.





Tylko nawet tu na forum - być może "patusia" ma na imię w rzeczywistości Patrycja (bo czy świadomie nazywałaby siebie patologią? chyba że przekornie?) i poprzez nick, jaki wybrała na forum, ludzie ocenili ją trochę patologicznie poprzez - (zapomniałam, jak to się nazywa, podobieństwo brzmieniowe?)







Nawet zastanawiam się, czy nick trochę nie wpłynął na sławę wątku "patusi", bo "biedronka", a już tym bardziej "szminka z biedronki" (tania) kojarzy się równie patologicznie, ponieważ to dyskont powszechnie znany jako ten z najniższymi cenami.
Biedronka Ci się z patologią kojarzy?
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 14:55   #1037
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Też lubiłam Patusiei żałuje, że została zbanowana, ale poza tym, że była błyskotliwa i miała ciekawe przemyślenia, lubiła wbijać szpileczki i bycie złośliwa jakby sprawiało jej frajdę. Fajnie się ja czytało, ale w realu nie chciałabym otaczać się w takim towarzystwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 15:10   #1038
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez minttee Pokaż wiadomość
Biedronka Ci się z patologią kojarzy?
Jeszcze lepiej. Dla mnie obecnie Biedronka to lepszy sklep niż Lidl (a kiedyś je na równo traktowałam), bo przy tym szaleńczym wzroście cen jest w niej sporo taniej niż w Lidlu. Ale że to mnie wpisuje w patologię, to nie wiedziałam^^.
Podejrzewam, że Dobranka poszła tokiem - tani sklep, to kupują w nim najubożsi, czyli patologia. Duże uproszczenie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 15:55   #1039
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nic się nie znam na stylach pisania, ale to ze w jednym poscie są poprawnie przecinki a w drugim wcale nie ma jakiejs normalnej interpunkcji nie wskazuje, że to jednak dwie różne osoby?

Dla mnie to taki sposób pisania kształtuje się najpóźniej do końca szkoły średniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W drugim też są przecinki, ale są zbyt długie zdania i całość sprawia wrażenie pisanej na szybko. Ogólnie cała wypowiedź jest długa (a normalnie Patusia nie pisała długich postów, góra 3-4 zdania), może dlatego dłuższy tekst wygląda jak niechlujny strumień myśli. Kolejne jej posty we własnym wątku są już typowe dla niej, krótkie i dość złośliwe.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-21, 16:20   #1040
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jeszcze lepiej. Dla mnie obecnie Biedronka to lepszy sklep niż Lidl (a kiedyś je na równo traktowałam), bo przy tym szaleńczym wzroście cen jest w niej sporo taniej niż w Lidlu. Ale że to mnie wpisuje w patologię, to nie wiedziałam^^.
Podejrzewam, że Dobranka poszła tokiem - tani sklep, to kupują w nim najubożsi, czyli patologia. Duże uproszczenie.
Nie uważam, że w biedronce kupuje patologia. Biedronka nie kojarzy mi się patologicznie.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2022-05-21 o 16:48
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 17:45   #1041
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jeszcze lepiej. Dla mnie obecnie Biedronka to lepszy sklep niż Lidl (a kiedyś je na równo traktowałam), bo przy tym szaleńczym wzroście cen jest w niej sporo taniej niż w Lidlu. Ale że to mnie wpisuje w patologię, to nie wiedziałam^^.

Podejrzewam, że Dobranka poszła tokiem - tani sklep, to kupują w nim najubożsi, czyli patologia. Duże uproszczenie.
Nom. Obraźliwe to było.

Nie można robić tak prostego przełożenia, że skoro sklep jest tani, to pewnie kupują w nim najubozsi, bo obecnie to zaopatruje się tam większość społeczeństwa, a nawet jeśli nie, to i tak uważam, że przekrój jest spory.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 17:48   #1042
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

A to że proste, mimowolne skojarzenia są uproszczeniami a nie wnioskami przyczynowo skutkowymi to nie wiedziałam.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 17:51   #1043
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 089
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

I jeśli się nie zarobi bana, to można to uznać za trolling doskonały .
Założyć konto na forum, pisać normalnie przez 3 lata na przykład, a potem wyskoczyć z troll-wątkiem?

To się nazywa determinacja i poświęcenie dla sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 17:52   #1044
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Nom. Obraźliwe to było.

Nie można robić tak prostego przełożenia, że skoro sklep jest tani, to pewnie kupują w nim najubozsi, bo obecnie to zaopatruje się tam większość społeczeństwa, a nawet jeśli nie, to i tak uważam, że przekrój jest spory.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Nigdy nie myślałam, że w Biedronce kupuje patologia. Przepraszam, jeśli ktoś tak zrozumiał. Ale po prostu mi to nigdy nie przyszło to do głowy. Owszem, marketingowcy mówią, że ludzie nadal kojarzą niskie ceny ze słabą jakością, ale to są skojarzenia ludzie w tłumie, uproszczone, to nie znaczy, że niska cena oznacza słabą jakość.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2022-05-21 o 17:57
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 17:56   #1045
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Założyć konto na forum, pisać normalnie przez 3 lata na przykład, a potem wyskoczyć z troll-wątkiem?

To się nazywa determinacja i poświęcenie dla sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może są ludzie, co se lubią potrolowac z doskoku raz na ruski rok, a nie że mają taki plan od początku.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 17:58   #1046
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Założyć konto na forum, pisać normalnie przez 3 lata na przykład, a potem wyskoczyć z troll-wątkiem?

To się nazywa determinacja i poświęcenie dla sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdy nie wiesz, kiedy komuś odbije...

Czyli albo naprawdę odbije albo uzna, że trolling to rodzaj zabawy, co w sumie też nie najlepiej o nim świadczy.

Ale ja pewien typ trollingu jestem w stanie zaakceptować - właśnie taki uprawiany dla zabawy poprzez zakładanie zartobliwych wątkow mnie nie boli. Nie uważam ich za szkodliwe, w przeciwieństwie do tych uprawiających ataki personalne.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 18:03   #1047
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Nie uważam, że w biedronce kupuje patologia. Biedronka nie kojarzy mi się patologicznie.
Widziałam Twoją wcześniejszą wypowiedź (przed edycją), serio ciekawa jestem tych badań.
I nadal nie posiadam się ze zdumienia jak imię Patrycja, oznaczające "szlachetnie urodzoną", może kojarzyć się z patologią.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może są ludzie, co se lubią potrolowac z doskoku raz na ruski rok, a nie że mają taki plan od początku.
Ano właśnie.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Ale ja pewien typ trollingu jestem w stanie zaakceptować - właśnie taki uprawiany dla zabawy poprzez zakładanie zartobliwych wątkow mnie nie boli. Nie uważam ich za szkodliwe, w przeciwieństwie do tych uprawiających ataki personalne.
Coś w tym jest. Wspomniane wyżej wątki patusi były rzeczywiście po prostu zabawne, nikomu krzywdy nie czyniły (trudno chyba było też się tam wziąć za łby), w przeciwieństwie do tego kalinci o kotach zmarłej koleżanki.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 18:06   #1048
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Mnie sie zadne imiona nie kojarza z patologia. Jedyne skojarzenia, to wiekowe np. Slawek 45+, Anka 20-45, Stasie, Jasie i Antosie, to stare dziadki albo najmlodsze pokolenie, Dzesiki 15- itd.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 18:06   #1049
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Widziałam Twoją wcześniejszą wypowiedź (przed edycją), serio ciekawa jestem tych badań.
I nadal nie posiadam się ze zdumienia jak imię Patrycja, oznaczające "szlachetnie urodzoną", może kojarzyć się z patologią.
Ale przez kogo kojarzyć?

Jeśli chodzi o Patrycję, to mnie zawsze podobało się to imię. Tylko ostatnio odniosłam wrażenie, że ludziom kojarzy się Patrycja patologicznie (może przez to, że ktoś zdrobnienie patusia odczytuje w kontekście patologii). Ale może rzeczywiście się nie kojarzy, to w sumie się ciesze, bo aż mi było trochę szkoda tego imienia. Myślałam, że Patrycja ludziom kojarzy się jak taka druga Andzela.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-21, 18:09   #1050
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jeszcze lepiej. Dla mnie obecnie Biedronka to lepszy sklep niż Lidl (a kiedyś je na równo traktowałam), bo przy tym szaleńczym wzroście cen jest w niej sporo taniej niż w Lidlu. Ale że to mnie wpisuje w patologię, to nie wiedziałam^^.

Podejrzewam, że Dobranka poszła tokiem - tani sklep, to kupują w nim najubożsi, czyli patologia. Duże uproszczenie.
Jak wyjechałam z kraju, to okropnie mi brakowalo Biedronki. Fajnych promocji i nawet biedronkowej mgiełki do ciała, którą bezgranicznie kocham
No jestem patusiarą, jak żyć.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-10 17:13:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.