Problem z okiełznaniem suchych włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-26, 14:35   #1
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295

Problem z okiełznaniem suchych włosów


Witajcie, mam problem z włosami- po umyciu są super, natomiast po 1-2 dniach robią się sztywne, jakby suche, poszarpane na końcach. Domyślam się, że to jakiś problem z porowatością włosa, ale nie wiem, jak mu zaradzić. Kiedyś też nie miałam takiej przypadłości. Najgorzej "robi" im wilgotne powietrze pod prysznicem i chyba spanie- wycieranie o poduszkę. Niespecjalnie pomagało zabezpieczanie ich odżywką czy spanie w turbanie, bo wtedy włosy jeszcze mocniej mi się przetłuszczają. Myję je codziennie lub co dwa dni i zwykle na ten drugi używam suchego szamponu.

Włosy mam cienkie, farbowane, długie do łopatek.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 10:04   #2
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Problem z okiełznaniem suchych włosów

Ja miałam podobny problem, fryzjerka poleciła mi keratynowe prostowanie włosów. Zabieg bardzo odzywił mi włosy, w koncu przestały byc suche i łamliwe. Teraz wykonuje go dwa razy w roku i mam spokoj. Jeszcze jeden duzy plus keratynowego prostowania, to taki ,ze nie musze ich układac, po umyciu tylko susze suszarka , nakladam spray prosujacy i włosy wygladaja super.
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 10:23   #3
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problem z okiełznaniem suchych włosów

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Ja miałam podobny problem, fryzjerka poleciła mi keratynowe prostowanie włosów. Zabieg bardzo odzywił mi włosy, w koncu przestały byc suche i łamliwe. Teraz wykonuje go dwa razy w roku i mam spokoj. Jeszcze jeden duzy plus keratynowego prostowania, to taki ,ze nie musze ich układac, po umyciu tylko susze suszarka , nakladam spray prosujacy i włosy wygladaja super.

Też to robiłam, ale teraz keratyna już nie pomaga Na pewno jest po niej lepiej, ale ten problem dalej występuje.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 12:45   #4
getmygun
Przyczajenie
 
Avatar getmygun
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 12
Dot.: Problem z okiełznaniem suchych włosów

Też wkurzałam się, jak tylko przychodziła zima najchętniej ścięłabym je, znajoma poleciła mi właśnie ten zabieg Keratynowego Prostowania i o wiele lepiej mi się je układało i wychodząc na zewnątrz mokrą porą były dalej w formie, miękkie. Także od czasu do czasu powracam do tej formy pielęgnacji.
getmygun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 20:24   #5
Dellie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 3
Dot.: Problem z okiełznaniem suchych włosów

mam podobny problem, nie wiem jak pielęgnować włosy już stosuje różne babcine metody, jakieś płukanki, pokrzywy, jajka i nie wiem co jeszcze
Dellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-21 21:24:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.