Jaki jest najlepszy krem pod oczy dla kobiety w wieku 48 lat?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-28, 21:57   #1
ByLinKa48
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1

Jaki jest najlepszy krem pod oczy dla kobiety w wieku 48 lat??


mam problem z suchą skórą pod oczami oraz pierwsze zmarszczki. Otrzymałam próbke Heleny Rubinstein Eye Sculptor, która mi nie pomaga. Doradźcie !!!!!!!!!
ByLinKa48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 12:03   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Jaki jest najlepszy krem pod oczy dla kobiety w wieku 48 lat??

to wiek mojej mamy ona ma bardzo wrazliwa cere i testuje teraz rozne srodki, jak ostatnio bylam na urlopie w PL to widzialam ze na polce duzo stoi kremow od Dermiki (ceny ok. 50zl)sama jej nawet serum dokupilam mi trzymalam kciuki zeby nie uczulilo. Mojej mamie sie naprawde cera poprawila(zwlaszcza ze jest nalogowa palaczka)teraz ma buzke jesniejsza i jakby zmarszczki juz nie tak glebokie zwlaszcza wkolo oczkow widze efekty
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 12:33   #3
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Re: Jaki jest najlepszy krem pod oczy dla kobiety w wieku 48 lat??

Witaj, próbka może jest zbyt mała, aby widać było efekty działania, ale jeśli ten krem Ci nie odpowiada, trzeba szukać innych.
Ja polecam, wg opinii mamy:
1. Lancome Absolu - chyba na wszelki "dolegliwości" okolic oczu
2. Advanced Eye Recovery Complex Estee Lauder - bardzo dobrze nawilża,
3. Advanced Recovery Concentrate for Eyes Kanebo
__________________
Mój Bartuś 21 grudzień 2009
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 12:34   #4
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Jaki jest najlepszy krem pod oczy dla kobiety w wieku 48 lat??

moja mama bardzo jest zadowolona z kremu pod oczy Absolue z Lancome ( krem trochę podobny w ,, dotyku '' do anti-gravity ale jeszcze bogatszy ) krem przeznaczony jest dla kobiet około i po 50 roku życia . Powiem szczerze , że używa bardzo wielu drogich kosmetyków ale ten służy jej najlepiej ( to taka moja obserwacja ,, na oko'' ). Zadowolona była również z działania serum Renergie Contour Lift Yeux - ma problemy z opuchnięciami oraz do tego krem Renergie Yeux . Bardzo chwali sobie również krem Shiseido ale Bio-Performance Super Eye Contour Cream w srebnym flakonie . Jak na razie mama ma naprawdę śliczne oczy jak na te latka ( choć kopci papierosy )

Helena Rubinstein mojej mamie nie służyła - krem o którym Pani mówi w przypadku mojej mamy wysuszył jej po miesiącu skórę wokół oczu . Stosowała też anti-gravity Clinique ale w wieku mojej mamy okazał się za słaby i przypadł mi w spadku . To tak z obserwacji córki
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 13:58   #5
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: Jaki jest najlepszy krem pod oczy dla kobiety w wieku 48 lat??

Witam. Będąc kolejny raz w perfumerii poproś o próbkę Capture R60/80 Diora i koniecznie Prodigy Eyes Heleny Rubinstein (może odstraszać dość wysoka cena). U mojej mamy efekt spektakularny, nie znalazła wśród polskich produktów efektu spłycenia zmarszczek. Dobre odżywcze i nawilżające kremy ma Dermika z serii Rossarium i Eliksir. Przerabiałam, przerabiam wciąż ten problem z mamą, a ona ma bzika na punkcie kremow pod oczy. Aha, żeby mówić że krem pod oczy zaczyna działać i czynić "cuda" potrzeba miesiąca. Gdzieś to kiedyś wyczytałam. Pozdrawiam.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.