Diane35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-01, 15:18   #1
A-nett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 26

Diane35


Od tygodnia stosuje ten srodek. Wiem, ze opinie na jego temat sa bardzo, bardzo skrajne- od takich , w ktorych dziewczyny opisuja, omdlenia, kłopoty z cera po ich odstawieniu,po te, w ktorych wychwalaja pigułki pod "niebiosa". Oczywiscie, to specyficzna sprawa organizmu- kazdy reaguje indywidualnie, jednym szkodzi, inym pamaga, ale chciałabym poznac Wasze opinie, objawy np: Czy po odstawieniu pojawały sie u Was problemy ze skóra?
Dziekuje za KAZDA odpowiedz, pomocna dla mnie ale przeciez tez dla innych
Pozdrawiam
A-nett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 15:44   #2
janeausten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 19
Re: Diane35

witam
stosowałam Diane, by wyleczyć trądzik. wytrzymałam kilka miesięcy, podczas których nie nastąpiła poprawa stanu cery, może efekty są widoczne po roku? nie miałam tyle cierpliwości, zwłaszcza, że jako skutek uboczny miałam biust większy o 2 rozmiary (co mogłoby być nawet zaletą , a co najważniejsze, stał się on nie do wytrzymania wręcz bolesny, od razu po okresie zaczynał mnie boleć (tak jak podczas stanu napięcia przedmiesiączkowego), ale 2 razy mocniej i ból trwał aż do początku cyklu, a piersi były niczym wypełnione kamieniami. po odstawieniu diane nie zauważyłam pogorszenia stanu cery ani żadnego wysypu pryszczy a odczułam prawdziwą ulgę jeśli w walce z trądzikiem nie próbowałaś jeszcze Brevoxylu, to koniecznie spróbuj, spełnia marzenia o pięknej (czyli po prostu czystej) cerze. pozdrawiam i powodzenia
janeausten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 15:50   #3
czarownica
Zadomowienie
 
Avatar czarownica
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 177
Re: Diane35

Używam Diane-35 od trzech lat. Jestem zadowolona, cera naprawdę poprawiła mi się znacznie, ale używam równiez jako środek anty Cena jest niska ale pigółki mają wadę powodują tycie (bynajmniej u mnie) i nuszę bardzo pilnować wagi i regularnych ćwiczeń.
__________________
"Wszystko co robimy jest kwestią wyboru.
Czego tu żałować?
Jesteś taką osobą jaką decydujesz się być."
P. Arden

Mój blog: http://spinkowemazidla.blogspot.com/
czarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 17:27   #4
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Re: Diane35

Witam. ja uzywam dopiero pierwsze opakowanie. Wczesniej bralam Cilest. Jak narazie nie widze zadnych skutkow pozytywnych ani negatywnych. Z tego co wiem to ponoc wszystkie tabletki anty moga powodowac tycie- albo przynajmniej jest to dobra wymowka. Kiedys rozmawialam z ginekologiem i ten mi powiedzial, ze tabl hormonalne na poczatku uzywania zatrzymuja wode w organizmie i moga powodowac apetyt. Wtedy najlepiej nie jesc wiecej niz zwykle i pic duzo plynow a nawet herbatek moczopednych i zniknie ta opuchlizna.A co do skutecznoisci tego leku czytalam gdzies ze trzeba na to 6 miesiecy- w zaleznosci tez od stanu skory wiadomo im gorszy tym dluzsze leczenie. A co do tego biustu to po odstawieniu tabletek zmniejszyl sie?
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 17:53   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Diane35

Ja bralam 3 miesiace i na cere w ogole nie pomogl, za to kazdego pierwszego dnia kiedy bralam pigulke czulam sie fatalnie: omdlenia, wymioty, bol brzucha itp. Mi to paskudztwo bardziej zaszkodzilo niz pomoglo. A cera jaka byla taka jest. Efektu tycia i podwyzszenia apetytu nie zauwazylam.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 18:29   #6
margot-sz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 38
GG do margot-sz
Re: Diane35

Używam Diany od prawie 4 lat i (wierzcie lub nie) nie wyobrażam sobie bez niej życia. Pierwsze opakowanie dostałam od dermatologa na problemy z cerą łojotokową i pryszczatą. Jeśli dobrze pamietam, pierwsze widoczne efekty pojawiły się w czwartym miesiącu stosowania. Łojotok się osłabił, czasem tylko coś wyskoczy przed miesiączką, ale nie zawsze. Kiedy jej używam mam cerę mieszaną i bez pryszczy. Używam jej z 3 powodów: nie mam pryszczy, nie martwię się o niechcianą ciążę (mam syna i nie planuję więcej dzieci), a do tego nie wiem już, co znaczy ból przy miesiączce (zawsze ciężko to przechodziłam łącznie z bólami, torsjami, mdleniem, robieniem się białą jak ściana, a potem zieloną i ogólną niezdolnością do życia). Rzeczywiście, kiedy robię sobie przerwę (w ulotce piszą, że tak trzeba) niestety wszystko wraca, a wręcz łojotok się nasila i wyskakują bolesne ogniska na twarzy, ale to jedyny lek, który mi pomaga, więc nie wyobrażam sobie jak mam się bez niej obyć. Biust to mi się nawet po niej podoba, a bolesność jest na tyle do zniesienia, że mnie nie przeszkadza, a z czasem mija, albo sie do niej przyzwyczaiłam. Co do tycia, to nie wiem, bo przez ten czas zdążyłam rzeczywiście przytyć, ale brałam też inne leki, które powodowały przyrost masy ciała, więc nie obwiniam za to Diany. Życzę powodzenia w walce z problemem!
A-nett napisał(a):
> Od tygodnia stosuje ten srodek. Wiem, ze opinie na jego temat sa bardzo, bardzo skrajne- od takich , w ktorych dziewczyny opisuja, omdlenia, kłopoty z cera po ich odstawieniu,po te, w ktorych wychwalaja pigułki pod "niebiosa". Oczywiscie, to specyficzna sprawa organizmu- kazdy reaguje indywidualnie, jednym szkodzi, inym pamaga, ale chciałabym poznac Wasze opinie, objawy np: Czy po odstawieniu pojawały sie u Was problemy ze skóra?
> Dziekuje za KAZDA odpowiedz, pomocna dla mnie ale przeciez tez dla innych
> Pozdrawiam
margot-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 18:34   #7
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: Diane35

Odstawiłam równo miesiąc temu. Nic mi nie pomogło, jedyne efekty, to:
-mdłości
-uczucie byćia foliową torebką wypełnioną wodą
-napady głodu nie do opanowania (nawet jeśli brzuch już boli z przejedzenia)

Kiedy skończyłam, poczułam się jakbym straciła z 10 kilo. Apetyt przechylił się w drugą stronę i miałam ochotę pościć przez tydzień. Teraz już wszystko wraca do normy.

Co do cery - nie zauważyłam żadnych efektów, ani też nic mi się nie pogorszyło po odstawieniu. Ale zrezygnowałabym nawet gdyby były efekty - nic nie jest warte takiego koszmaru.
Brałam je pół roku.

pzdr.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-01, 18:57   #8
janeausten
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 19
Re: Diane35

tak, wrócił do normalnych wymiarów
janeausten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 20:16   #9
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Re: Diane35

oj, tak, tak, Janeausten!!! Miałam to samo z biustem. Bolesność sprawiła, że odstawiłam tabletki, które jednakże przyznaję - cudowanie mi leczyły cerę!!!
I co do Brevoxylu zgadzam się także z Tobą całkowicie!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-01, 20:41   #10
A-nett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 26
Re: Diane35

Chciałabym bardzo Wszystkim podziekowac, za wszystkie odpowiedzi- te, ktor pojawiły sie dotychczas (Jestescie wspaniałe Dziewczyny, dziekuje za Wasze spostrzezenia
i rady), jak i te, ktore byc moze zostana dopisane.

Pozdrawiam Was bardzo wiosennie, bardzo cieło, zycze powodzenia - i zadnych, zadnych kłopotów ze zdrowiem badz uroda
A-nett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 07:16   #11
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: Diane35

Używam Diane od prawie roku-miałam poważny trądzik,z którym nie mogłam sobie w żaden sposób poradzić oraz nieregularne miesiączki-teraz trądzik ustąpił (są jakieś małe krostki),cera nie jest juz taka tłusta jak wcześniej,włosy myję rzadziej bo się tak nie przetłuszczają. Co prawda przed miesiączką bolą mnie piersi ale nie jest to taki sam ból jak wcześniej,jeżeli o mnie chodzi to nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, nie przytyłam a nawet wydaje mi się że schudłam. Wybór należy do Ciebie ale ja ze swojej strony polecam. Pa
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-02, 08:52   #12
Magoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 30
Re: Diane35

Uzywam wlasnie Cilest pierwsze opakowania, wczesniej byly 2 cykle z Diane. Musialam odstawic ze wzgledu na bole nog, ktore przy cilescie zmniejszyly sie, ale za to cera sie pogorszyla. Wracam do Diane, gdzie mialam sliczna buzie, a bole mam nadzieje ze juz nie wroca
Magoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 22:25   #13
Anka18.torun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do Anka18.torun
Re: Diane35

siemka!teraz ja Ci postaram sie pomóc!Otóż brałam Diane 35 przez około 1,5 roku ze względu na zaburzenia miesiączkowania!Stosowani e tych tabletek spowodowało że mój cykl miesiączkowy stał sie regularny oraz pozbyłam sie wszelkich krost!Ogólnie byłam zadowolona z tego środka!lecz około 3 miesięcy temu zaprzestałam brania tego lekarstwa by sprawdzić co sie bedzie działo!otóż mój cykl na nowo sie rozregulował,a poza tym po miesiącu od odstawienia tabletek pojawiło mi sie sporo krost na plechach,czy na dekolcie,na szczęscie na twarzy pojawiają sie tylko sporadycznie!Dlatego też bede musiała powrócić do stosowania tego leku!Poza tym nie zauważyłam innych dolegliwości po odstawieniu leku,wiec myśle że nie powinnaś mieć zbyt wielkich obaw,bo nie jest tak źle!jeżeli masz jeszcze jakieś pytanko co do tego to mozesz mnie śmiało pytać,bo długo brałam te tabletki więc znam wszystkie za i przeciw!
Anka18.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 22:31   #14
Anka18.torun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do Anka18.torun
Re: Diane35

Jeżeli chodzi o ten trądzik,to ogólnie nigdy nie miałam aż takiego z tym problemy zwłaszcza jeżeli chodzi o twarz,lecz często wyskakiwały mi krostki na dekolcie i plecach!no i powiem tak....trzeba mieć cierpliwośc do tego leku gdyż daje on skutki po paru miesiącach ok.5,6 (tak było bynajmniej w moim przypadku)Na początku brania tego leku nie widać żadnych efektów lecz uwierzcie mi że po 6 miesiącach i w dalszej kuracji nie miałam chyba żadnej krostki!więc moim zdaniem Diane 35 jest skuteczne w zwalczaniu trądziku lecz trzeba być cierpliwym,ale warto bo przynosi znaczną poprawe!
Anka18.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 06:51   #15
A-nett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 26
Re: Diane35

Raz jeszcze bardzo dziekuje Aniu
To przemiłe, gdy Ktos, potrafi sie odwdzieczyc, nawet za błachstke
Pamitaj, zawsze chetnie, w miare swoich mozliwosci, słuze Ci rada. A teraz zycze pogodnej soboty, i ...opalonej , pieknej Buzi Pozdrawiam!
A-nett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 10:50   #16
Anka18.torun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8
GG do Anka18.torun
Re: Diane35

fajnie że tak uważasz!ciesze sie że też mogłami Ci choć troche pomóc!pozdrawiam i tez służe pomocą na przyszłość
Anka18.torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 12:13   #17
leonardino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 13
Re: Diane35

czesc mam pytanie...biore diane 1 miesiąc, wiem że to krótko i na efekty trzeba czekac itp..nie mam żadnych skutków ubocznych- ani mdłości ani bóli nóg ani piersi ani zmiany nastroju i innych.. mialam problemy z tradzikiem i zgłosiłam sie do dermatologa, brałam teralysal i aknemycin który mi pomógł w taki sposób ze pozbyłam sie tych małych okropnych grudek... natomiast mam duzy łojotok i dlatego pojawiały sie nowe pryszcze..moje pytanie wię c jest takie: czy na poczatku pojawia sie wiecej pryszczy?? czy najpierw musi WYJSC wszystko( ze tak to nazwe) ?? miałam zawsze dużo krost na dekolcie i plecach bo tetralysalu znikneły ale pozostały białe plamki..teraz i zaskórniki. teraz to wszystko wyłazi. i nie wiem czy tak ma byc bo mój deramtolog stwierdził ze sie zdarza... pozdrowienia
leonardino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-03, 13:44   #18
margot-sz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 38
GG do margot-sz
Re: Diane35

Ja nie zaobserwowałam u siebie wysypu pryszczy po rozpoczęciu kuracji. Tak jak pisałam, efekty były widoczne już chyba po 3 miesiącach, natomiast łojotok zmniejszył się chyba dużo wcześniej. Nadal, pomimo przyjmowania Diany, mam problem z nadmierną pracą gruczołów łojowych, ale nie jest to już aż tak upierdliwe jak bez niej i nie prowadzi do powstawania nowych, ropnych ognisk. Ale Diana nie pozbawi nas całego problemu. Oprócz niej trzeba jeszcze regularnie oczyszczać cerę maseczkami i stosować kremy matujące, a na nie podkłady o takich właściwościach. Poza tym, są jeszcze absorbentki, bez których żadna z nas z tłustą cerą nie powinna wychodzić z domu. Zbierając nadmiar sebum nietylko zapobiegamy brzydkiemu świeceniu buzi, ale nie pozwalamy na rozwój bakterii, które uwielbiają się do nas przyklejać kiedy jesteśmy lepkie .
margot-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-28, 12:27   #19
monic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 123
Re: Diane35

Ja czułam się po nich fatalnie. Bolała mnie głowa, miałam stale doła, drętwiały mi nogi i w ogóle czułam się dziwnie. Lekarka chyba się tych objawów trochę przestraszyła, bo zaleciła mi zjadanie tabletek na rozrzedzenia krwi, spanie z uniesionymi nogami i oczywiście odstawienie Diane. Słyszałam też opinie z innych źródeł, że te tabletki mogą w znacznym stopniu przyczynić się do choroby zakrzepowo-zatorowej. Ja nie zauważyłam poprawy stanu skóry, ale brałam je tylko przez miesiąc. Poza tym przepisane je miałam na inną dolegliwość.
monic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-31, 11:28   #20
mim_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9
Re: Diane35

Używałam Diane rok - na problemy hormonalne. Na problemy pomogło, natomiast chandrę miałam prawie cały czas koszmarną, więc wnioskuję, że to z powodu działania depresjogennego tego leku (wspomina o tej możliwości ulotka). Po roku stosowania wspomniane problemy mi minęły więc odstawiłam i wszystko wróciło do normy. Cykl natomiast uregulował mi się dopiero, kiedy na serio potraktowałam opowieści o tym, że zdrowy tryb życia i odpowiednie odżywianie mogą w tym zakresie zdziałać cuda. Dziś mam cykl wręcz podręcznikowy
mim_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 12:29   #21
kasiarog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 35
GG do kasiarog
Re: Diane35

Cześć dziewczyny ja brałam Diane przez 3 lata . Po odstawienu nie mogłam sobie poradzić z trądzikiem a własciwie z wielkimi ropnymi wykwitami. A pozatym na nogach pojawił się celulitis, podobno tak się dzieje po tabletkach hormonalnych- czy też to zauważyłyście. Teraz odstawłam Cilest jest ok. Chce zobaczyć czy celulitis będzie mniejszy. Pa
kasiarog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 16:17   #22
zabcia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2
Re: Diane35

Ja brałam Diane przez 6 m-cy 3 lata temu i przez kolejne 6 1,5 roku temu.Pomogły mi na okropny trądzik,z którym nie mogłam sobie poradzić w żaden inny spośób,a do tego zapomniałam co to jest ból w czasie miesiączki.Teraz od roku biorę Cilest(trądzik nie jest już tak silny,a taka ilość hormonów jest bezpieczniejsza dla organizmu na dłuższą metę).Dla mnie Diane była świeta,ale to jednak kwestia indywidualnej gospodarki hormonalnej każdej kobiety.
zabcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 17:41   #23
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Diane35

Ello ja zazywam Diane 35 jakies 7 mies. i jest pol na pol jezeli chodzi o cere czasami nic a czasami wyskakuje..ehh natomiast od 2-óch miesiecy mam wilczy apetyt mimo ze wlasnie zjadlam ide znowu do lodowki i tak juz mam 4 kilo do przodu!! Tylko czemu taki defekt dopiero teraz??nie wiem ale zalezy mi na cerze wiec jeszcze troche polkne tych tabletek jak nic sie nie bedzie zmienialo to odstawiam. Natomiast duzy plus to uregulowanie cyklu i mniej bolesci a no i cena chociaz czasami mdlosci mam ..jak widze kazdy reaguje inaczej i nie da rady stwierdzic jak to bedzie u mnie nie probujac
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-07, 23:51   #24
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Diane35

Rossi napisał(a):
> Natomiast duzy plus to uregulowanie cyklu i mniej bolesci a no i cena

A ile płacisz za Diane?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 08:58   #25
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Diane35

Goniu1 za Diane35 jest ulga 50% ja za jedno opakowanie place ok 10zl z grosikiem (10,75 jak pamietam dokladnie) co wykupuje nowe opakowania to cena troche sie wacha ale to doslownie o pare groszy
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 09:35   #26
ginger96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Re: Diane35

A-nett,

ja stosowałam je kiedyś przez ponad 2 lata.

Efekt był taki:
-buzia jak pupcia niemowlaka
-5-6kg do przodu

Przytłam bo miałam tak niemiłosierny apetyt, że jadłam wszystko co mi w ręce wlazło......hihihi

no biust też oczywiście podskoczył o numeracji

ale wszystko zależy od organizmu, każdy jest inny.
ginger96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 09:51   #27
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Diane35

Ja brałam 4 lata:

-ładna cera
-apetyt, który ciężko pochamować troche, bo myślałam ciągle o jedzeniu
-stany głebokiego przygnęcienia, mała depresja, ale to juz po 3 latach stosowania
-miesiączka mniej obfita

To na tyle, ogólnie dobrze tolerowałam Diane

Pozdrawiam
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 09:53   #28
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Diane35

Po odstawieniu nie miałam żadnych sensacji ze skórą, troche bardziej włosy mi sie przetłuszczają, poza tym nie zauważyłam innych zmian.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 10:23   #29
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: Diane35

witam
ja stosowałam te pigułki 9 mc ,przed zastosowaniem mialam robione badania hormonalne.Na Diane 35 zareagowałam strasznie-ciagle bolała mnie głowa,miała depresje,przytyłam 8 kg i do tej pory nie moge ich zrzucic,powiekszyły mi sie bardzo piersi.Trudno tu polecac czy nie te tabletki poniewaz to osobista sparwa jak na nie reagujecie ....w kazdym razie ja po nie wiecej nie sięgne!~!~!!
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-08, 14:18   #30
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Diane35

O rany!! To dlaczego ja płacę za 1 opakowanie ok. 30 zł? Może dlatego że chodzę do lekarza prywatnie? A Ty chodzisz państwowo?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.