Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 10:32   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową


Nadmierna potliwość jest dla wielu osób krępującym problemem. Na szczęście, za pomocą toksyny botulinowej (botoksu) można sobie poradzić z nią w prosty i szybki sposób. Sprawdź, jakie są przyczyny nadmiernej potliwości i jak wygląda zabieg leczenia nadpotliwości. czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 11:19   #2
alice_et_june
Przyczajenie
 
Avatar alice_et_june
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

co 4-6 miesiecy tyle pieniedzy i to jeszcze sobie wstrzykiwac cos.. nie, jednak zostane przy blokerze i 3 prysznicach na dzien

z reszta pot jest po cos i bez przyczyny sie nie wydziela, jak sobie pozatykamy wiekszosc miejsc, z ktorych sie wydobywa to to zdrowe nie jest..

moze pierw warto pomyslec o uspokojeniu swojego zycia, mniejszej dawki stresow, lepszej diety, zrzuceniu paru kg..
sama tak zrobilam i problem zniknal
alice_et_june jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 18:36   #3
desert_r0se
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Wszystko fajnie tylko, że ten zabieg jest drogi.
Tańszym a skutecznym sposobem jest zastosowanie Etiaxilu - sama wypróbowałam wiem co mówię.
Wystrczy troche samozapracia, regularności i po potliwości
desert_r0se jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 19:17   #4
dr Ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Na całe szczęście w Krakowie w SCM w Wiślanych Tarasach jest teraz promocja i leczenie nadpotliwości u dr Grodeckiej kosztuje tylko 16oo zł. Ponadto do znieczulenia używany jest krem, który działa duuużo silniej niż Emla i to już po 10 minutach
dr Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-19, 21:14   #5
desert_r0se
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

1600 dla studenta to i tak dużo ale jeśli ktoś ma taką kwotę na zbyciu w okresie wakacyjnym to hmm czemu nie.. tylko na jak długo taki zabieg działa?
desert_r0se jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 07:36   #6
patsto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

wystarczy dwa razy na miesiąc użyć ziaja bloker i po sprawie! 1900 to jakiś żart
patsto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:29   #7
jeti
Raczkowanie
 
Avatar jeti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Ziaja Bloker, Etiaxil i Antidral SZCZYPIĄ i SWĘDZĄ. 1900 zł to faktycznie kosmos jak na 4-6 miesięcy, chyba że ktoś nie ma co z kasą zrobić albo jest naprawdę zdesperowany, ale ja ze swoją zdecydowanie nadmierną potliwością radzę sobie antyperspirantem Vichy, który używam codziennie na noc (może brudzić ubrania, poza tym w nocy gruczoły potowe są mniej aktywne) i nie zmywam rano (to jest dzienny dezodorant, nie ma przeciwskazań jak przy niektórych do aplikowania na noc).

Edytowane przez jeti
Czas edycji: 2012-06-20 o 17:31
jeti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 19:48   #8
die Sonne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

dla mniej zamożnych z doświadczenia polecam Perspiblock - w sztyfcie i w tabletkach - jedyne, co pomogło!
die Sonne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:40   #9
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Są osoby, dla których blokery Ziaja czy Etiaxil są za słabe i to właśnie do nich skierowane jest ostrzykiwanie botoksem.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:18   #10
dr Ania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Tak naprawdę zabieg toksyną wykonuje się z reguły raz w roku, własnie w lecie, kiedy nadpotliwość jest najbardziej uciążliwa.
I oczywiście zabieg jeswt przeznaczony dla osób, u których inne środki zawiodły. Albo dla tych, których na to stać i lubią wygodę po prostu
dr Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 23:46   #11
kwiat wisni
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 568
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

...
pomyłka wątków, nie tu miałam napisać : >
kwiat wisni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 23:49   #12
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Cytat:
Napisane przez die Sonne Pokaż wiadomość
dla mniej zamożnych z doświadczenia polecam Perspiblock - w sztyfcie i w tabletkach - jedyne, co pomogło!
mi też pomógł perspiblock ale tylko początkowo bo po pewnym czasie przestał działać i to teraz

Edytowane przez jenascia
Czas edycji: 2012-06-20 o 23:51
jenascia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 06:32   #13
woney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 2
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

U mnie perspiblock zupełnie się nie sprawdził. Nie dość, że pociłam się jak zawsze, to jeszcze powodował zatrzymywanie wody w organizmie, przez co wieczorem moje nogi wyglądały jak dwa balony.
Świetnie działa bloker Ziaji i teraz właśnie jego używam. Choć niestety cała się nim nie wysmaruję
woney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 19:30   #14
pajka122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 19
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

No tak, tylko nikt nigdy zachwalając tą "wspaniałą" metodę nie pisze, że a i owszem, pod pachami (tam gdzie botoks był użyty) już się nie będziesz pocić, ale wie Pani, pot musi jakoś ciało opuścić, więc będzie się za to pocić Pani w całkiem innym miejscu (hm.... ciekawe jakim?). Koszmar:/ Moja mama była tak zdesperowana, że się poddała temu zabiegowi (nic nie działało, ani ałun, ani etiaxil, ani żadne tabletki) i co? Później strasznie jej się plecy na wysokości nerek/pupy pociły:/ Z deszczu pod rynnę
pajka122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 11:03   #15
aaguska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
GG do aaguska
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Ja uzywałam już etiaxilu, perspiblock, blocker,antidral i jeszcze jakis tanszy odpowiednik etiaxilu nie pamietam nazwy i co?? nic. etiaxil dzialal jakis czas, antidral tez, pozniej skora sie przyzwyczaila i problem wrocil. takze lipa a na zabieg botoksu nie stac mnie.
aaguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:32   #16
marzenaderen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Pod linkiem darmowe kosmetyki polecam
strona www ☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=0c6a435

Edytowane przez marzenaderen
Czas edycji: 2012-06-25 o 12:33
marzenaderen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:56   #17
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Ja słyszałam jeszcze o zabiegu laserowym, 5,5 tys zł. Daje trwały efekt.
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 17:20   #18
ronda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Przestrzegam wszystkich przed usuwaniem nadpotliwości pach laserem smartlipo.
Ja robiłam zabieg dwa razy!!! Bez jakiegokolwiek efektu!!!
Przed pierwszym zabiegiem byłam informowana, że daje to trwały efekt, a przed drugim, że nie ma żadnej gwarancji na dobry efekt.

Gdyby u mnie choć trochę skutkowały etiaxile, perspibloki, itp., to nigdy nie poddałabym się powyższemu zabiegowi - jednak były to chirurgiczne ingerencje w ciało.

Toksyny botulinowej nie stosowałam, ale mam zamiar.
ronda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:25   #19
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Ronda zerknij jeszcze na Termolifting Infini https://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyn...lifting-Infini
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 10:18   #20
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

od wielu lat borykam się z problemem nadpotliwości mam 39 lat, a pierwsze oznaki nadmiernego pocenia się ujawniły się już w liceum. w porównaniu do rówieśniczek to pociłam się jak mężczyzna pracujący w pełnym słońcu..albo i gorzej ;/

wszystko co wypuszczał rynek dla osób z moim problemem było przeze mnie przetestowane i owszem działało..ale po 2-3 miesiącach temat wracał i już kolejna próba kuracji nie przynosiła zbytnich rezultatów..

zainteresował mnie temat leczenia z użyciem toksyny botulinowej i stad mój wpis. czy w gronie forumowiczek znajdują sie osoby które stosowały zabieg lub znają kogoś kto stosował lub po prostu maja wiedzę na ten temat? będę wdzięczna za info..
fpapuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-08, 13:29   #21
domateusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

może forumowiczką nie jestem ale jako forumowicz mogę się wypowiedzieć na dany temat ;]
zabieg przetestowałem na własnej skórze .. i mogę powiedzieć że działa, a również testowałem wiele preparatów. niestety do gabinetu mam kawałek i dojazd do Krakowa specjalnie na zabieg nigdy nie jest mi na rękę ale wole to niż mój śmierdzący problem ;] pierwszy raz wykonałem zabieg 2,5 roku temu i jestem aktualnie po 3 zabiegu. dyby nie to ze niestety problem po paru miesiącach wraca to mogę powiedzieć ze na te parę miesięcy zapominam w ogóle że kiedyś borykałem się z tą wstydliwą dolegliwością. mam na swojej liście wiele sytuacji, w których owa "nadpotliwość" przysporzyła mi niepotrzebnego wstydu i zażenowania.
zgadza się zabieg nie jest tani, ale tez bez przesady, można kupić świnkę skarbonkę i zbierać przez parę miesięcy ;]
domateusz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 13:26   #22
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Cytat:
Napisane przez domateusz1 Pokaż wiadomość
może forumowiczką nie jestem ale jako forumowicz mogę się wypowiedzieć na dany temat ;]
zabieg przetestowałem na własnej skórze .. i mogę powiedzieć że działa, a również testowałem wiele preparatów. niestety do gabinetu mam kawałek i dojazd do Krakowa specjalnie na zabieg nigdy nie jest mi na rękę ale wole to niż mój śmierdzący problem ;] pierwszy raz wykonałem zabieg 2,5 roku temu i jestem aktualnie po 3 zabiegu. dyby nie to ze niestety problem po paru miesiącach wraca to mogę powiedzieć ze na te parę miesięcy zapominam w ogóle że kiedyś borykałem się z tą wstydliwą dolegliwością. mam na swojej liście wiele sytuacji, w których owa "nadpotliwość" przysporzyła mi niepotrzebnego wstydu i zażenowania.
zgadza się zabieg nie jest tani, ale tez bez przesady, można kupić świnkę skarbonkę i zbierać przez parę miesięcy ;]
dziękuje za odpowiedz!
nie wiem czemu założyłam,że tu same forumowiczku są ;]
na temat nadpotliwosci przeczytałam wiele, jednak zależało mi na opinii tych którzy zetknęli się z tą chorobą... i już myślałam ze w gronie forumowiczów nie znajdzie się nikt cierpiący na hiperhydrozę,...w końcu to tylko 2-3% populacji. jeśli mogę to tak mam pytanie. czytałam co prawda,że zabieg z użyciem toksyny jest bezbolesny czy aby na pewno? pewnie i tak bym się zdecydowała nawet jeśli jest ale wolę wiedzieć. ile czasy trwa? nadal zastanawiam się nad tym czy będą to słusznie wydane dzieżko zarobione pieniądze wiec szukam tu potwierdzenie i pewności czy to działa.....
fpapuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 08:55   #23
ronda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Przetestowałam toksynę botulinową i smartlipo laserem.
Toksyna botulinowa działa,
smartlipo - u mnie 2 razy i nie zadziałało.
ronda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:50   #24
domateusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

zabieg nie boli...i mówi to facet nie jest przyjemny no ale nie martwiłbym się tym raczej na Twoim miejscu. w moim przypadku trwało to podobno dość długo bo 45 min bo wyszło ze jest dużo do "ostrzyknięcia". ciezki chyba ze mnie przypadek. ale myslę,że ogólnie trwa to krócej.
domateusz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:55   #25
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Cytat:
Napisane przez ronda Pokaż wiadomość
Przetestowałam toksynę botulinową i smartlipo laserem.
Toksyna botulinowa działa,
smartlipo - u mnie 2 razy i nie zadziałało.
jestem ciekawa jak długo jesteś po zabiegu?? i ile juz takich z uzyciem toksyny wykonałas? z góry dziękuje za informacje.
fpapuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 17:31   #26
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Cytat:
Napisane przez domateusz1 Pokaż wiadomość
zabieg nie boli...i mówi to facet nie jest przyjemny no ale nie martwiłbym się tym raczej na Twoim miejscu. w moim przypadku trwało to podobno dość długo bo 45 min bo wyszło ze jest dużo do "ostrzyknięcia". ciezki chyba ze mnie przypadek. ale myslę,że ogólnie trwa to krócej.
witam !
domateusz1 podziel sie swoim kontaktem w krakowie lato za pasem i juz czas wziac sprawy w swoje rece,
fpapuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:56   #27
domateusz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Cytat:
Napisane przez fpapuzia Pokaż wiadomość
witam !
domateusz1 podziel sie swoim kontaktem w krakowie lato za pasem i juz czas wziac sprawy w swoje rece,
hej. dopiero co zauważyłem wiadomosci od Ciebie, rzadko używam tego maila. pisze na forum i na priv,

ja jestem stałym pacjentem Medestetis w Krakowie, polecam , jesli chodzi o moja przypadlosc to lecze się tam i jestem zadowolony. moge podac wiecej szczegółów, pisz, nawet na priv bede sprawdzac poczte.
domateusz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-01, 14:44   #28
mszymanskam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Cytat:
Napisane przez fpapuzia Pokaż wiadomość
witam !
domateusz1 podziel sie swoim kontaktem w krakowie lato za pasem i juz czas wziac sprawy w swoje rece,
witam
bardzo zalezy mi na sprawdzonej opinii i sprawdzonym gabinecie. jestem ciekawa czy zdecydowałas się na zabieg?? mogłabyś opisac wrazenia i efekty?? borykam sie z takim samym problemem ....
mszymanskam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 14:34   #29
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Leczenie nadmiernej potliwości toksyną botulinową

Cytat:
Napisane przez mszymanskam Pokaż wiadomość
witam
bardzo zalezy mi na sprawdzonej opinii i sprawdzonym gabinecie. jestem ciekawa czy zdecydowałas się na zabieg?? mogłabyś opisac wrazenia i efekty?? borykam sie z takim samym problemem ....
witam
zabieg wykonałam w maju i skorzystałam z rekomendacji, nie żałuje juz to wiem choć jestem nowym nabytkiem Medetsteis to wiem ze tam wróce...choć liczę że efekt utrzyma sie jak najdłuzej ;]

zabieg nie jest bolesny, a rzynajmnie ja tak twierdze choc nie moge mówic za wszystkich, bo próg wytrzymałości na ból jest inny dla każdego. jak czułam lekkie ukłucia, zabieg trwał ze wszystkim 30-moze 40 min, był poprzedzony szczegółowym wywiadem zdrowotnym etc, (historia choroby/dolegliwosci, zazywane leki tip). uzyty krem do znieczulenia wystarczył ;] co prawda odczuwałam lekka bolesnosc pach 2-3 dni po zabiegu ale przeszlo i efekty widac było z dnia na dzien, naprawde ciesze sie ze ta straszna dolegliwosc nadpotliwosci nie dotyczy mnie juz komfort mój poprawił sie o 180st. co prawda przez moje nastawienie tzn zeby nie przesadzic itp myslec ze za mało troche preparatu dostałam ale nastenym razem nie bede juz taka ostrozna i nie będę na siłe stopowac lekarza, warto im zaufac, naprawde maja tam w pełni profesjonalna obsługe i świetnych lekarzy !,

zatem mszymanskam nie męcz sie, jeśli chcesz dobrze wydac pieniadze to nie bedziesz załowac po zabiegu

Edytowane przez fpapuzia
Czas edycji: 2015-07-08 o 14:36
fpapuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:34:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.