Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-10, 17:05   #1921
militka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Znalazłam taki trzy miesięczny, artystyczny kurs wizażu i stylizacji, brzmi bardzo sensownie
http://www.proartes.edu.pl/kurs2.php
militka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:03   #1922
EuphoriaParadise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 17
Dot.: poszukuje kursy makijazu na slasku

Witam. Właśnie jestem w trakcie wybierania kierunku studiów. Chce studiowac kosmetologie, w miedzy czasie isc na szkole policealna jednoroczna : stylizacja i wizaz. Moje pytanie : czy szkola jednoroczna coś da? czy jest to tylko marnowanie czasu, skoro chce studiowac kosmetologie, a wizaz i stylizacja moze mi sie nie przyda? Czekam na odpowiedz
EuphoriaParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:20   #1923
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Jeżeli w jakimś stopniu wiążesz swoją przyszlość z wizażem, choćby po to , żeby dobrze klientki w salonie malować to Ci się przyda, bo na studiach dobrze wizażu Cię niestety nie nauczą, a więc jak masz kasę to idź do tj rocznej szkoły, ale to dopiero najlepiej na III roku terazsobie nie zawracaj tym głowy i skup się na studiach.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:29   #1924
EuphoriaParadise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziekuje bardzo za odpowiedz w sumie jest mi ciezko wybrac cos, co bedzie w przyszlosci mi odpowiadac, ale kosmetologia od zawsze mi sie marzyla. Jak myslisz, czy jest to dobry kierunek?
EuphoriaParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:39   #1925
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja myślę, że teraz już nie , bo na rynku jest coraz więcej kosmetologów, a za 3 lata jak Ty już skończysz szkolę to będzie ich multum a rynke będzie nimi poprostu nasycony, ale jeżeli jesteś pewna tego kierunku i tego , że chcesz np. w salonie pracować (chociaż to jest z reguły ciężka wbrew pozorom praca i najczęściej nie za dobrze płatna no chyba, że masz swój dobrze prosperujący salon) no to idź na te studia, jeżeli mają Cię one cieszyć. Przemyśl sobie dokładnie co byś w życiu chciała robić, żebyś nie straciła lat na niepotrzebne Tobie studia.
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 18:45   #1926
EuphoriaParadise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Wiem, ze teraz ciezko jest zdobyc takie wyksztalcenie, zeby bylo dobrze platne. Nie chce siedziec w biurze i wypelniac jakichs rachunkow. Dekorator wnetrz tez mnie fascynuje.. Byl moment, ze chcialam isc na fizjoterapie. A ty czym sie zajmujesz?
EuphoriaParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:13   #1927
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Witam , chcialam Was zapytac o jakas dobra szkole czy kursy makijazu. Intersuje mnie Warszawa i w miare rozsadnej cenie, a czy Jeszcze ktos konczyl szkole Agnes Brody w Katowicach?
Wystarczy poczytać forum nieco wstecz Wiele jest dobrych szkół, na temat każdej znajdziesz zarówno dobre jak i złe opinie, każdy poleci co innego.

Ja robiłam kurs w Make Up Star i jestem bardzo zadowolona, nie zmieniłabym tego i jeszcze raz poszła właśnie tam

Jak też już pisałam wcześniej, była na moim kursie dziewczyny, które najpierw uczęszczały do innych szkół i nie były z nich zadowolone a z tej tak

Mam też koleżankę, która kończyła Beauty Art i jest zadowolona
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 08:55   #1928
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Jeżeli w jakimś stopniu wiążesz swoją przyszlość z wizażem, choćby po to , żeby dobrze klientki w salonie malować to Ci się przyda, bo na studiach dobrze wizażu Cię niestety nie nauczą, a więc jak masz kasę to idź do tj rocznej szkoły, ale to dopiero najlepiej na III roku terazsobie nie zawracaj tym głowy i skup się na studiach.
popieram, na 1 ani 2 roku nie pogodzisz szkół.
U nas studiujące dziewczyny rezygnowały po 2, 3 miesiącach.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:19   #1929
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez EuphoriaParadise Pokaż wiadomość
Wiem, ze teraz ciezko jest zdobyc takie wyksztalcenie, zeby bylo dobrze platne. Nie chce siedziec w biurze i wypelniac jakichs rachunkow. Dekorator wnetrz tez mnie fascynuje.. Byl moment, ze chcialam isc na fizjoterapie. A ty czym sie zajmujesz?
Ja studiuję kosmetologię na II roku i uczęszczam do rocznej szkoły wizażu
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 11:57   #1930
EuphoriaParadise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Ja studiuję kosmetologię na II roku i uczęszczam do rocznej szkoły wizażu
ooo i powiedz mi jestes zadowolona z tych studiow ? czy w ogole jest ciezko na nich.. mysle ze nie, ale zapytam eksperta
EuphoriaParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 14:01   #1931
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Kolciag dzięki za opinię Co jakiś czas znajduję strony innych szkoł i wtedy już w ogóle nie wiem co mam wybrać
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-11, 15:13   #1932
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez EuphoriaParadise Pokaż wiadomość
ooo i powiedz mi jestes zadowolona z tych studiow ? czy w ogole jest ciezko na nich.. mysle ze nie, ale zapytam eksperta
Teraz zauważyłam ,że napisałam, że jestem na II a jestem na III
Napewno nie jest tak łatwo jak się innym wydaje Mamy wiele przedmiotów, na które trzeba się czasami bardzo dużo uczyć Kierunek bardzo ciekawy
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 15:53   #1933
EuphoriaParadise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 17
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez cosmetologin Pokaż wiadomość
Teraz zauważyłam ,że napisałam, że jestem na II a jestem na III
Napewno nie jest tak łatwo jak się innym wydaje Mamy wiele przedmiotów, na które trzeba się czasami bardzo dużo uczyć Kierunek bardzo ciekawy
wiem, ze wlasnie ta praca by mnie cieszyla, bo robilabym to, co lubie wiadomo, ze na studiach zawsze jest cos do nauki a jesli moge zapytac, gdzie studiujesz?
EuphoriaParadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:39   #1934
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Wystarczy poczytać forum nieco wstecz Wiele jest dobrych szkół, na temat każdej znajdziesz zarówno dobre jak i złe opinie, każdy poleci co innego.

Ja robiłam kurs w Make Up Star i jestem bardzo zadowolona, nie zmieniłabym tego i jeszcze raz poszła właśnie tam

Jak też już pisałam wcześniej, była na moim kursie dziewczyny, które najpierw uczęszczały do innych szkół i nie były z nich zadowolone a z tej tak

Mam też koleżankę, która kończyła Beauty Art i jest zadowolona
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz Jak bede miala jeszcze jakies pytania to na pewno napisze
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:14   #1935
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Kolciag dzięki za opinię Co jakiś czas znajduję strony innych szkoł i wtedy już w ogóle nie wiem co mam wybrać
Ja wybrałam co wybrałam z wielu powodów: po pierwsze kurs był intensywny a tego chciałam, był weekendowy, dość krótki, odpowiadała mi też cena, kosmetyki na jakich pracują i umiejscowienie szkoły - miałam dobry dojazd

Także patrz na wszystkie czynniki

P.S. Dzisiaj poznałam dziewczynę, która kończyła Beauty Art i nie była zadowolona

Także tak jak mówiłam, ile osób tyle opinii
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:19   #1936
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja wybrałam co wybrałam z wielu powodów: po pierwsze kurs był intensywny a tego chciałam, był weekendowy, dość krótki, odpowiadała mi też cena, kosmetyki na jakich pracują i umiejscowienie szkoły - miałam dobry dojazd

Także patrz na wszystkie czynniki

P.S. Dzisiaj poznałam dziewczynę, która kończyła Beauty Art i nie była zadowolona

Także tak jak mówiłam, ile osób tyle opinii
No wlasnie kazdy ma swoje zdanie , tak jak mowilas A praktyki szkola Wam zapewniala? Jakis udzial przy sesjach zdjeciowych albo pokazie mody?
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 15:14   #1937
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja wybrałam co wybrałam z wielu powodów: po pierwsze kurs był intensywny a tego chciałam, był weekendowy, dość krótki, odpowiadała mi też cena, kosmetyki na jakich pracują i umiejscowienie szkoły - miałam dobry dojazd

Także patrz na wszystkie czynniki

P.S. Dzisiaj poznałam dziewczynę, która kończyła Beauty Art i nie była zadowolona

Także tak jak mówiłam, ile osób tyle opinii
Dziękuję! Będę musiała wszystko przemyśleć W razie czego będę jeszcze pytać.
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:18   #1938
zielone_trampki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja chciałabym zapytac o Szkołę SELECT w Warszawie ?
Mam zamiar się do niej zapytac, troche czytałam na jej temat i były pozytywne opinie, ale może ktoś z was był ?
zielone_trampki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 13:27   #1939
NatkaBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Drogie Panie,

Prześledziłam wątek na ile czas mi pozwolił. Skupiałam się na KURSACH (nie szkole) w Wawie. Niestety na podstawie postów nie udało mi się podjąć decyzji więc pozostaje mi chłodna kalkulacja i intuicja.
Mój 2 tygodniowy reaserch wyłonił 3 finalistów:
1. Select - www.select.edu.pl/ - 1850 zł za 100 h
2. Laurel - www.laurel.edu.pl/ - 2200 za 70 h + otrzymasz na wejściu pędzle i paleta cieni
3. Make up Star- 2200 za 80h - Mokotów, wiec tuz przy moim domu

Najciekawiej wygląda oferta Select (w szczególności cenowo) aczkolwiek sala do makijażu jest malutka i nie wiem jak 10 bab ma się tam zamiar zmieścić, najatrakcyjniej Laurel (jutro jadę obejrzeć) a Make-up Star na 3 miejscu, też podjadę dziś obejrzeć.

Jeśli któraś z pań chciałbym mi coś doradzić to chętnie wysłucham. Zależy mi przede wszystkim by było ciekawie, profesjonalnie, zajęcia były urozmaicone a atmosfera sympatyczna.

Muszę podjąć decyzje w miarę szybko, więc jak przyjdzie mi podjąć ją samodzielnie to na pewno podzielę się w kwietniu wrażeniami.

Pozdrawiam
N
NatkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 14:35   #1940
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez NatkaBB Pokaż wiadomość
Mój 2 tygodniowy reaserch wyłonił 3 finalistów:
1. Select - www.select.edu.pl/ - 1850 zł za 100 h
2. Laurel - www.laurel.edu.pl/ - 2200 za 70 h + otrzymasz na wejściu pędzle i paleta cieni
3. Make up Star- 2200 za 80h - Mokotów, wiec tuz przy moim domu

Najciekawiej wygląda oferta Select (w szczególności cenowo) aczkolwiek sala do makijażu jest malutka i nie wiem jak 10 bab ma się tam zamiar zmieścić, najatrakcyjniej Laurel (jutro jadę obejrzeć) a Make-up Star na 3 miejscu, też podjadę dziś obejrzeć.
Hej Natko,
napisz proszę, jak Twoje wrażenia po obejrzeniu siedziby "dwójki" i "trójki"

Także interesuję się tymi trzema szkołami, a mam ciut daleko, by przyjechać obejrzeć je "na żywo"...
Wstępnie zarezerwowałam miejsce w Select, ale waham się i jeszcze nie wpłaciłam zaliczki... Make Up Star jest obecna w pismach ślubnych na przykład, prace kursantek są bardzo ładne... Hmmm... Trudna sprawa z wyborem...
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:36   #1941
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez NatkaBB Pokaż wiadomość
Make-up Star na 3 miejscu, też podjadę dziś obejrzeć.

Jeśli któraś z pań chciałbym mi coś doradzić to chętnie wysłucham. Zależy mi przede wszystkim by było ciekawie, profesjonalnie, zajęcia były urozmaicone a atmosfera sympatyczna.
W MUS sala też może nie jest duża, ale mi to w niczym nie przeszkadzało, stanowisk pracy było więcej niż par, więc można było wybierać, wszystkie stanowiska w pełni wyposażone. A co najważniejsza atmosfera była bardzo miła

Co mi się podobało, to że zawsze można było liczyć na pomoc prowadzących, nikt nikogo nie wytykał czy nie wyśmiewał. Z tego co dziewczyny opowiadały, to w niektórych szkołach prowadzące wybierają sobie pupilków a reszta jest zostawiona samym sobie... ale nie przeżyłam na własnej skórze więc nie wiem.

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
No wlasnie kazdy ma swoje zdanie , tak jak mowilas A praktyki szkola Wam zapewniala? Jakis udzial przy sesjach zdjeciowych albo pokazie mody?
Sesje zdjęciową masz na koniec, jako zaliczenie. Wykonujesz przygotowaną stylizację/charakteryzację zależnie od kursu i dostajesz fotki. Wykonujesz to na modelce, którą sama wybierasz, w sesji też uczestniczysz.

Praktyki po kursie to nie do końca - tzn. nie są obowiązkowe, możesz się załapać ale nie musisz, po 'szkole' chyba są obowiązkowe. W każdym razie Pani Beata zawsze jak ma jakieś ciekawe oferty to wysyła wszystkim dziewczynom, ja się załapałam np. na współpracę z Chanel - co prawda nie malowałam, tylko promowałam Chanel no. 5 ale zawsze jakaś kasa wpadła do portfela Teraz mam praktyki jako wizażystka w drogerii na lotnisku, malowałam też dziewczyny do konferencji Nestle w Hiltonie. Dostałam też zaproszenie na casting na wizażystkę do TVN.
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2010-03-15 o 21:38
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 22:08   #1942
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

a jak poszło ci na tym castingu?co wymagali,co mialas zrobic??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 09:50   #1943
NatkaBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Hej Natko,
napisz proszę, jak Twoje wrażenia po obejrzeniu siedziby "dwójki" i "trójki"

Także interesuję się tymi trzema szkołami, a mam ciut daleko, by przyjechać obejrzeć je "na żywo"...
Wstępnie zarezerwowałam miejsce w Select, ale waham się i jeszcze nie wpłaciłam zaliczki... Make Up Star jest obecna w pismach ślubnych na przykład, prace kursantek są bardzo ładne... Hmmm... Trudna sprawa z wyborem...
Moja droga,
moje subiektywne doznania:
Trójka czyli Make up star- bardzo sympatyczne miejsce, ładne i dobrze oświetlone stanowiska. Rozmawiałam z właścicielką która opowiedziała mi o programie, o indywidualnym podejściu do każdej z kursantek i o praktykach jakie zapewniają po szkoleniu - fajnie. Ponad to mają 2 osoby do prowadzenia kursu (powyżej 8 osób) co faktycznie gwarantuje indywidualne podejście.
Dwójka czylli Laurel bardzo mi się podobało, miejsce jest w samym centrum, panuje miła atmosfera a pani od kursów dziennych która opowiadała mi o programie jest rzeczowa, profesjonalna i bardzo sympatyczna. Jest to mój zdecydowany faworyt choćby przez wzgląd za sam wygląd, zestaw pędzli do makijażu, paletę cieni którą dostajesz "na wejściu" - pewnie nie kosztuje to dużo, ale jest to miły dodatek. Również zapewniają praktyki. Poważny minus to konieczność opłat z parkometry i start dopiero pod koniec kwietnia.
Sumując: najbardziej profesjonalny WYDAŁ mi się Laurel. Make up Star i Select mam na 2 miejscu.
No i co jak mam bidulka teraz zrobić?
Powinna być 1 szkoła na cały powiat wtedy nie było by problemu z wyborem!!!
pozdrawiam,
N
NatkaBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:02   #1944
barbarita87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

witam serdecznie !! mam troszkę dylemat z wybraniem szkoły o kierunku stylista czy ktoś słyszał cos na temat tych szkół? bardzo proszę o pomoc i dobra rade . pozdrawiam

1. http://www.makeupschool.pl/szkola_stylizacji.htm

2. http://www.art.krakow.pl/index2.php?strona=kontakt

chyba ze znacie jakies lepsze szkoły w Krakowie lub w Katowicach i okolice

Edytowane przez barbarita87
Czas edycji: 2010-03-16 o 11:04
barbarita87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:11   #1945
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja jestem w artystycznej alternatywie na wizazu i stylizacji ale mialam dopiero 1 zajecia wiec niewiele jeszcze moge powiedziec.do tej pory zajecia mi sie podobaja a pani od stylizacji w sposób ciekawy przekazuje wiedze.tylko ja bardziej interesuje sie wizazem wiec moja ocena moze nie byc obiektywna.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 19:16   #1946
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez NatkaBB Pokaż wiadomość
Moja droga,
moje subiektywne doznania:
Trójka czyli Make up star- bardzo sympatyczne miejsce, ładne i dobrze oświetlone stanowiska. Rozmawiałam z właścicielką która opowiedziała mi o programie, o indywidualnym podejściu do każdej z kursantek i o praktykach jakie zapewniają po szkoleniu - fajnie. Ponad to mają 2 osoby do prowadzenia kursu (powyżej 8 osób) co faktycznie gwarantuje indywidualne podejście.
Dwójka czylli Laurel bardzo mi się podobało, miejsce jest w samym centrum, panuje miła atmosfera a pani od kursów dziennych która opowiadała mi o programie jest rzeczowa, profesjonalna i bardzo sympatyczna. Jest to mój zdecydowany faworyt choćby przez wzgląd za sam wygląd, zestaw pędzli do makijażu, paletę cieni którą dostajesz "na wejściu" - pewnie nie kosztuje to dużo, ale jest to miły dodatek. Również zapewniają praktyki. Poważny minus to konieczność opłat z parkometry i start dopiero pod koniec kwietnia.
Sumując: najbardziej profesjonalny WYDAŁ mi się Laurel. Make up Star i Select mam na 2 miejscu.
No i co jak mam bidulka teraz zrobić?
Powinna być 1 szkoła na cały powiat wtedy nie było by problemu z wyborem!!!
pozdrawiam,
N
Dziękuję

Słyszałam właśnie wiele dobrego o Laurel (od m.in. Wioli Uzarowicz), zwłaszcza o warsztatach tematycznych... Centrum Warszawy - dla mnie plus, bo blisko z dworca Co do terminu - akurat kwiecień/maj (weekendowo) bardzo mi pasuje.

Make up Star - też same pozytywy... Termin jak wyżej - też pasuje.

Najsłabiej w moim "rozeznaniu" wypadł Select. Program bardzo obszerny, ale podobno (słyszałam... nie wiem, jak jest naprawdę...) nie jest realizowany dokładnie. Poza tym, jak przejrzałam galerię z kursów paznokciowych (akurat na tym się dobrze znam), to padłam - rażący brak techniki w wykonanych przedłużeniach (ja wiem, że dziewczyny się dopiero uczą, ale...). I jeśli jest też na bakier z techniką na szkoleniach z wizażu, to byłabym zdecydowanie na nie...
I załapałabym się dopiero na wrzesień...

Jutro będę dzwonić do Laurela i Make Up Star, zobaczę jak wolnymi miejscami
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:38   #1947
knnes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
pytanie o naukę makijazu

Czesc. jestem tu nowa i szukam czegos na temat nauki makijazu. chodzi mi o jakis kurs albo o szkolenie. coś dobrego
knnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:49   #1948
niusleterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: pytanie o naukę makijazu

Cytat:
Napisane przez knnes Pokaż wiadomość
Czesc. jestem tu nowa i szukam czegos na temat nauki makijazu. chodzi mi o jakis kurs albo o szkolenie. coś dobrego
Jeśli szukasz czegoś, aby nauczyć się malować samą siebie to najlepsze są warsztaty.
Kiedyś w takich uczestniczyłam, organizowane przez pracownie Makijaż Od Kuchni...
Były bardzo ciekawe, bo było wiele praktyki i dobrych rad. Naprawdę można nauczyć się makijażu i nie trzeba od razu kończyć szkoły
Sprawdź ich ofertę, może organizują aktualnie jakieś warsztaty makijażowe...
niusleterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 22:14   #1949
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a jak poszło ci na tym castingu?co wymagali,co mialas zrobic??
Miałam 15 minut na wykonanie makijażu na sobie i opowiadanie w tym samym czasie co robię i o kosmetykach... a do tego uśmiech, prezencja, kontakt z kamerą... ajć Trzeba było opowiadać z jajem, żywo... tak aby zachęcić 'Panie przed telewizorami' do oglądania programu i malowania się Także wesoło było, w zasadzie ciekawe doświadczenie, bo na więcej nie liczę
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 07:22   #1950
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

o a skąd dostałaś zaproszenie ? fajne doświadczenie.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.