Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-30, 08:47   #2521
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Spironol

Czy macie mocno żółty mocz przy przyjmowaniu doustnym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasiu, wiem, że niedawno byłaś w ciąży. CZy włosy przestały wypadać setkami, w którymś okresie ciąży? Ja jestem w piątym i wypadają tragicznie, liczyłam, że przestaną, nawet moja doktor mówiła, że w ciąży powinny się wzmocnić, a u mnie oczywiście zero
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 19:23   #2522
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić sprawdzonego dermatologa lub trychologa przyjmującego w Krakowie?

U mnie jest średnio, bardzo aktualnie z włosami. Już sama nie wiem, czy mi wypadają, bo mam nawrót alergii, czy też ze stresu tak się na nich koncentruję, że za nie szarpię i je wyrywam tym samym.

Boję się okropnie, że będę łysa, powoli się wstydzę do ludzi wychodzić. Nie wiem, czy jest tak źle, czy to jakaś paranoja. Męczę się już tym okopieństewm od kilku lat. Mam dość

Przepraszam, że tak wbiłam na wątek
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 19:33   #2523
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez polny_mak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was może polecić sprawdzonego dermatologa lub trychologa przyjmującego w Krakowie?

U mnie jest średnio, bardzo aktualnie z włosami. Już sama nie wiem, czy mi wypadają, bo mam nawrót alergii, czy też ze stresu tak się na nich koncentruję, że za nie szarpię i je wyrywam tym samym.

Boję się okropnie, że będę łysa, powoli się wstydzę do ludzi wychodzić. Nie wiem, czy jest tak źle, czy to jakaś paranoja. Męczę się już tym okopieństewm od kilku lat. Mam dość

Przepraszam, że tak wbiłam na wątek

Ja z dermatologów polecam dr Izabelę Grocholską, przyjmuje na Radzikowskiego, pierwszy dermatolog z którego leczenia byłam zadowolona.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 20:31   #2524
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Fakt... ciągle sikam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
Kasiu, wiem, że niedawno byłaś w ciąży. CZy włosy przestały wypadać setkami, w którymś okresie ciąży? Ja jestem w piątym i wypadają tragicznie, liczyłam, że przestaną, nawet moja doktor mówiła, że w ciąży powinny się wzmocnić, a u mnie oczywiście zero
Hej, gratuluję ciąży. U mnie włosy wzmocnily się ok. 4 mc. Po.porodzie wcinaj vitapil mama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 09:23   #2525
polny_mak
Raczkowanie
 
Avatar polny_mak
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 192
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87291020]Ja z dermatologów polecam dr Izabelę Grocholską, przyjmuje na Radzikowskiego, pierwszy dermatolog z którego leczenia byłam zadowolona.[/QUOTE]

Dzięki zaryzykuję umówienie się na wizytę
polny_mak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 10:01   #2526
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Fakt... ciągle sikam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Hej, gratuluję ciąży. U mnie włosy wzmocnily się ok. 4 mc. Po.porodzie wcinaj vitapil mama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A po porodzie miałaś wznowienie i nasilenie wypadnaia?
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 12:30   #2527
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez polny_mak Pokaż wiadomość
Dzięki zaryzykuję umówienie się na wizytę
Mam ogromną nadzieję, że będziesz zadowolona, mnie Pani doktor pomogła, a byłam wcześniej u kilku dermatologów i trychologów i nic z tych wizyt nie wynikało.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 21:48   #2528
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
A po porodzie miałaś wznowienie i nasilenie wypadnaia?
Po pierwszym porodzie tak. Włosy leciały... po drugim nie. Ale jestem po przeszczepie włosów i zaraz po porodzie (4 msc) zaczęłam brać spiro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-01, 11:19   #2529
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

czy mógłby ktoś polecić szampon, wcierkę lub odżywkę z capixylem w składzie?
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 05:57   #2530
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Mam takie pytanie Cierpię na łysienie androgenowe, niestety już bardzo zaawansowane i widoczne. Zaczęłam różne zabiegi (mezoterapię skóry głowy itd), ale czuję się bardzo niekomfortowo z tym, jak włosy wyglądają na tą chwilę. Myślałam o jakimś systemie uzupełniania włosów, ale nie chciałabym, żeby to jeszcze nasiliło problem, np. nie dopuszczając powietrza do cebulek. Zastanawiam się, czy ktoś tutaj interesował się kiedyś takimi metodami uzupełniania?
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 11:52   #2531
jakamilka
Raczkowanie
 
Avatar jakamilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja orientowalam sie w kwestii systemow uzupelniania. Chcialam wiedziec ile mniej wiecej to kosztuje i czy juz musze zaczac zbierac kase. Znalazlam cos co sie nazywa IMD2G. Wyglada fajnie, kosztuje jeszcze “fajniej” ale dla mnie wydaje sie to byc jedyna opcja. Nie wiem ile jeszcze moje wlosy beda wygladaly w miare ok.
jakamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-02, 12:44   #2532
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

kasia czytałam na forum, że robiłaś osocze na włosy - miałaś jakieś widoczne efekty? ile zabiegów wykonałaś?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-02, 19:03   #2533
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Tak, w jakości włosów, ale nie w ich ilości. Teraz mam robić osocze raz na pół roku.
Serie zrobiłam tylko po przeszczepie - 3 zabiegi, co 2-3 tyg. Wcześniej raz na rok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 07:19   #2534
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez jakamilka Pokaż wiadomość
Ja orientowalam sie w kwestii systemow uzupelniania. Chcialam wiedziec ile mniej wiecej to kosztuje i czy juz musze zaczac zbierac kase. Znalazlam cos co sie nazywa IMD2G. Wyglada fajnie, kosztuje jeszcze “fajniej” ale dla mnie wydaje sie to byc jedyna opcja. Nie wiem ile jeszcze moje wlosy beda wygladaly w miare ok.
Tylko czy ten system IMD2G to nie jest coś, co zakłada się na stałe? Zastanawiam się, co w sytuacji, gdy chcemy jednocześnie robić jakieś zabiegi na skórę głowy
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 10:34   #2535
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Tak, w jakości włosów, ale nie w ich ilości. Teraz mam robić osocze raz na pół roku.
Serie zrobiłam tylko po przeszczepie - 3 zabiegi, co 2-3 tyg. Wcześniej raz na rok...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zależy mi na poprawie jakości. Ja mam diagnozę CTE i po prostu te włosy mam takie cienkie, marne.. na ilość nie narzekam
a ile płaciłaś za jeden zabieg?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 14:06   #2536
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

250 zł Uhennuj sobie włosy, robią się grubsze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 21:31   #2537
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Kasia z tym, że hennowanie nie wzmocni włosów od wewnątrz. Ja coraz bardziej się napalam na osocze jak widzę efekty po 3 zabiegach:

Androgenowe:


Telogenowe:



ale też wiem, że nie u wszystkich będzie taki oto efekt. Boję się tej wyrzuconej kasy w błoto ale z drugiej strony to co mi zostało? .. .
*
foty pochodzą z artykułu: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5539389/
__________________

Edytowane przez yes
Czas edycji: 2019-11-03 o 21:33
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 21:43   #2538
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Jasne. Henna tylko optycznie je pogrubia. Tez mam sianowate włosy.
W kwestii włosów nie ma jednej drogi. Trzeba próbować wszystkiego, aż coś na nas zadziała. Przeglądałam moje stare zdjęcia i było dużo gorzej, więc to mnie cieszy, że jest poprawa.
Dr Rakowska nie kazała mi robić serii osocza, dlatego - nie wiem...Wizytę mam w grudniu, zobaczymy, co powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Nie patrz na kasę. Robisz to dla siebie. Inwestujesz, czy się to opłaci - nie wiadomo, ale lepiej żałować kasy niż bierności.
Ściskam mocno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-03, 21:46   #2539
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Bardzo dziękuję
no ja mam w styczniu wizytę kontrolną i w sumie tak myślałam, żeby do niej zaczekać z tym osoczem. Żeby nie było że na badaniu kamerką wyjdzie "o jezu, ale super poprawa po tym spironolu!".
A jednak w połowie przyszłego roku mam ważną uroczystość i wiem, że te włosy potrzebują czasu żeby się poprawić, więc jeśli osocze miałoby mi pomóc to wolę działać już teraz.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-04, 11:50   #2540
Joanka_Joanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Dziewczyny jak to jest z tym minoksydylem ?
Czytałam że wiele osób stosuje 1x dziennie Loxon 5% - ja mam zalecone Minox 2% dwa razy dziennie - czy to nie podobne ilości procentowo ?
Czy widziałyście różnicę w stosowaniu różnych stężeń ?

Obecnie 5% już bez recepty i zastanawiam się czy zmienić czy nie
Joanka_Joanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-04, 12:52   #2541
Zoya11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 114
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Joanka ja stosuje 5% dwa razy dziennie(tak jest zalecone w ulotce i tak mi kiedys dermatolog zaleciła).2% nie dawało u mnie większych efektów,bo tez probowalam kiedyś i dermatolog powiedziała,ze w moim przypadku 2% jest za słabe i może sluzyc co najwyżej do podtrzymywania efektów 5%minoksem. Trycholog teraz zalecala mi 2%...mam wrażenie,ze nie do końca przyjęła do wiadomości,ze to dla mnie nic nowego minoksydyl,ale jeśli nigdy wczesniej nie uzywalas minoksa to moze rzeczywiście warto probowac od 2%...
Zoya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-05, 19:54   #2542
alutkamm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 90
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

W sprawie terapii osoczem- niedawno też o tym myślałam, obdzwoniłam więc kliniki w Poznaniu celem zorientowania się w cenie. Wszędzie oczywiście zachęcali do zabiegu, w jednej z klinik rozmawiałam z lekarzem , powiedział, ze ze zabiegu w przypadku łysienia androgenowego nie wykonuje, ponieważ ze swojej praktyki widzi ze nie przynosi efektów w tym typie łysienia i nie będzie brał ode mnie pieniędzy za coś do czego sam nie jest w pełni przekonany. Byłam pod wrażeniem uczciwości lekarza, A już miałam wyrzucić tyle kasy w błoto.
W ciągu kilku lat miałam serie mezoterapii w tym też Dr, Cyj, efekty marne, może włosów tylko mniej wypadała, ale nie było nowych.
Od pół roku biorę finasteryd, na chwilę obecną też nie ma efektów. Może ktoś brał już dłużej i podzieli sie doświadczeniem , będę wdzięczna. Chyba jestem beznadziejnym przypadkiem.............. ......
alutkamm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 15:16   #2543
Joanka_Joanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja stosuję już minox 2% od 4 miesięcy, ale efekty takie sobie. Odrastają fakt - ale takie dziwne, nie moje włosy, i jest ich dużo mniej niż się spodziewałam. Natomiast nie udało się zahamować wypadania. Lecą jak leciały, dlatego postanowiłam wdrożyć minox 5% wieczorem, a rano zostać na 2 % i zobaczyć jak będzie teraz. Chyba się przejdę tez do dermatologa pogadać co by tu jeszcze na głowę stosować.
Joanka_Joanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-06, 18:51   #2544
KARO123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 79
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja używam pinoxidilu 2%. Włosy lecą jak leciały, no może ciut mniej ale szału nie ma...

Zaszalałam i zamówiłam kosmetyki Monat... Efekty na zdjęciach super, chce się sama przekonać
KARO123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 16:45   #2545
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Po pierwszym porodzie tak. Włosy leciały... po drugim nie. Ale jestem po przeszczepie włosów i zaraz po porodzie (4 msc) zaczęłam brać spiro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile karmiłaś piersią drugiego maluszka? I czy w ogóle karmiłaś? Ja pierwszy raz będę mamą i boję się, że zbyt szybkie odstawienie od piersi wpłynie negatywnie na jego zdrowie. A obawiam się, że będę musiała wybierać, albo karmienie, albo łysina...

Co do osocza, nie chcę nikogo zniechęcać, ale to naprawdę przy androgenie nie daje żadnego efektu....
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-07, 18:59   #2546
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
A ile karmiłaś piersią drugiego maluszka? I czy w ogóle karmiłaś? Ja pierwszy raz będę mamą i boję się, że zbyt szybkie odstawienie od piersi wpłynie negatywnie na jego zdrowie. A obawiam się, że będę musiała wybierać, albo karmienie, albo łysina...

Co do osocza, nie chcę nikogo zniechęcać, ale to naprawdę przy androgenie nie daje żadnego efektu....
nie wczytywałam się aż tak w artykuł z którego foty tu wyciągnęłam, ale możliwe że zabiegi z osocza były wykonywane pomocniczo do innego już leczenia
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 03:05   #2547
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
A ile karmiłaś piersią drugiego maluszka? I czy w ogóle karmiłaś? Ja pierwszy raz będę mamą i boję się, że zbyt szybkie odstawienie od piersi wpłynie negatywnie na jego zdrowie. A obawiam się, że będę musiała wybierać, albo karmienie, albo łysina...

Co do osocza, nie chcę nikogo zniechęcać, ale to naprawdę przy androgenie nie daje żadnego efektu....
Bardzo krótko. Niestety mam problem z karmieniem, nawet system wspomagania z medeli mi nie pomógł...
Wyszło moze ze 3 miesiące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-08, 19:18   #2548
joannieel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 20
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Mam pytanie do osób które stosują minoxidil 2% lub 5%, długo trwa linienie ? Ja zaczęłam stosować niedawno i leci strasznie dużo włosów, to chyba najsmutniejsza cześć tej terapii mam nadzieje ze to minie i odrośnie wszystko ładnie a nawet więcej niż przed
joannieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 10:31   #2549
Joanka_Joanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 25
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

joannieel
Ja stosuję minox 2% od 4,5 miesiąca, 2x dziennie. U mnie nie zauważyłam wzmożonego linienia - po prostu włosy nie przestały wypadać. Wypada ich ok 100 dziennie, przy myciu i suszeniu ok 200. Zaczęło coś rosnąć - teraz już je wyraźnie widać, ale są to włosy takie nie moje - cieńsze, sztywniejsze, niektóre poskręcane.

Dołożyłam kilka dni temu minox 5% na zmianę z 2% żeby zahamować w końcu to wypadanie. Mam nadzieję ze podziała


A jeszcze mam pytanie - jak stosujecie minox i rozmaite inne wcierki ? Mam na myśli kiedy ? Przy wcieraniu minoxa 2x dziennie kiedy stosować jakieś inne rzeczy - coś na porost, jakieś odżywcze itp ?
Chciałabym dołożyć coś żeby szybciej rosły bo co spowolnił się wzrost włosów ogólnie, ale nie wiem kiedy już mam to wcisnąć.
Joanka_Joanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-10, 14:31   #2550
joannieel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 20
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Ja od mojego dermatologa dostałam minox 5% i mam go wcierać 3x w tyg max 6 uciśnięc raz dziennie, w pozostałe dni novophane lotion tez raz dziennie 8 uciśnięc. Moze taki schemat moze tez dotyczyć innych wcierek.
joannieel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 15:26:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.