koniec Filipinki :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 15:54   #31
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: koniec Filipinki :(

FILIP BYŁ KOBIETĄ! też się zdziwilam, ale kurcze nie moge znaleśźć tego numeru Sukcesu żeby napisac kim konkretnie.

Wątek sie zrobił popularnny 13 przegladających
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:02   #32
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez natii4
Ale Filipinka też miała tematy o seksie. Nawet kiedyś wypisałam kilka treści listów na Uśmiechnij się
Tak , ale ta F. ktora ja pamietam, sprzed 2-3 lat, nawet jak pisala o seksie, to bylo wszystko w takim subtelnym, dojrzalym tonie... A jak kiedys luknelam na Bravo mojej mlodszej siostry, to mimo iz rozhukana jestem i ani pruderyjna, ani wstydnica, to mi sie wydawalo, ze toz to barbarzynstwo jest. I ze ta mlodziez dzisiaj glupieje..
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:03   #33
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez natii4
Ale Filipinka też miała tematy o seksie. Nawet kiedyś wypisałam kilka treści listów na Uśmiechnij się
Seks - temat na czasie, wszędobylski i generalnie dla wszystkich, w każdym wieku. W dodatku pojawia się w każdej gazecie, co druga reklama nawiązuje do seksu i tego nie da się już zmienić niestety. Tacy są młodzi ludzie... seks do nich trafia najbardziej Dla pocieszenia - nie tylko w Polsce.

Ciekawi mnie tylko kto rozpoczął tą modę na seks? Media czy ludzie?
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:04   #34
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez jowisia
Tak , ale ta F. ktora ja pamietam, sprzed 2-3 lat, nawet jak pisala o seksie, to bylo wszystko w takim subtelnym, dojrzalym tonie... A jak kiedys luknelam na Bravo mojej mlodszej siostry, to mimo iz rozhukana jestem i ani pruderyjna, ani wstydnica, to mi sie wydawalo, ze toz to barbarzynstwo jest. I ze ta mlodziez dzisiaj glupieje..
Dokładnie.
Bo o seksie mozna pisac na dwa sposoby . Tak jak np. w Cosmo i tak jak w dawnej Filipince.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:06   #35
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez brązowiutka
Ciekawi mnie tylko kto rozpoczął tą modę na seks? Media czy ludzie?
I jedno i drugie. Zauwazcie, ze swiat dzisiaj dazy do tego, zeby nic juz nie bylo tabu. Seks nie moze byc tabu, tak samo jak homoseksualizm, jak narkotyki, aborcja, eutanazja, prostytucja i jak wszystko inne. Dzis, w swiecie mondializacji, globalizacji, internetu, technologii, wolnosci slowa, wszystko ma byc wszechdostepne, bez granicy wieku.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:14   #36
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: koniec Filipinki :(

"I jedno i drugie. Zauwazcie, ze swiat dzisiaj dazy do tego, zeby nic juz nie bylo tabu. Seks nie moze byc tabu, tak samo jak homoseksualizm, jak narkotyki, aborcja, eutanazja, prostytucja i jak wszystko inne. Dzis, w swiecie mondializacji, globalizacji, internetu, technologii, wolnosci slowa, wszystko ma byc wszechdostepne, bez granicy wieku."

...ale jaki to ma sens? Nie rozumiem tego
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:17   #37
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: koniec Filipinki :(

Szczerze mówiąc mam to gdzieś

Bo to nie jest juz Filipinka, którą ja kupowałam pod koniec podstawówki i na początku Liceum.
Tamta gazeta była wyjątkowa i nawet się z dziewczynami snobowałyśmy, że czytamy Filipnkę a nie jakieś szmatławe Bravo Girl czy inne badziewie .
Niedawno przeglądałam aktualne nr F. u siostry mojej przyjaciółki, niestety zawartość zupełnie nie przypomina tego, co ja kiedyś czytałam
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 16:19   #38
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez brązowiutka
...ale jaki to ma sens? Nie rozumiem tego
Taki, ze na przyklad dawniej tylko starsi mogli rozmawiac o tematach 'dla doroslych', moja babcia miala na przyklad telewizor na klodke, i nie wolno bylo dzieciom (mojej mamie) do niego podchodzic. Ogolnie mowiac dzis mlodziez ma dostep do wszystkiego, moze dojrzewa o wiele szybciej, nie wiem, ale nie traktuje jej sie juz tak jak kiedys. Seks, kosmetyki sa ogolnie dostepne, granica wieku wstepu do barow sie obniza, zauwazcie, ze na przyklad ja w liceum nie moglam sie jeszcze malowac, kiedys nauczyciel od geografii kazal mi isc zmyc tusz z z rzes heh),a bluzki z dekoldem byly uznawane za wyzywajace. Dzis malolaty -za przeproszeniem, bawia sie w dyskotekach, a do szkoly czasem chodza jak na impreze.

I ja tu nie histeryzuje, nie zalamuje rak, bo wiem, ze taka jest naturalna kolej rzeczy. DZis jeszcze nie jest to takie straszne, i jeszcze nie w Pl, ale za kilkanascie lat, moje dzieci na pewno beda mogly wiecej niz ja moglam bedac w ich wieku.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:27   #39
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: koniec Filipinki :(

Starą, poczciwą i mądrą Filipinkę wyparły Brava, Twisty i inne "zboczone" gazetki. Widocznie większość na to idzie. Szkoda, że ludzie nie doceniają wartosciowych czasopism...

Nie kupywałam jej tak często, ale od czasu do czasu sobie przeczytałam i musze powiedziec, że jest w niej zawarte wiecej wartościowych informacji niż w np. Bravo...

Szkoda, fajna była...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:43   #40
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: koniec Filipinki :(

Ja jeszcze pamietam czasy kiedy jedynymi gazetami dla mlodziezy byla "Filipinka" i "Swiat Mlodych"... Szkoda mi Filipinki, dawno jej nie czytalam, nie wiem czy bardzo sie zmienila ale kiedys byla calkiem madra gazetka.


Moim zdaniem to nie jest calkiem naturalna kolej rzeczy, ze np malolaty chodza na dyskoteki i caluja sie w wieku 10 lat. Jak tak dalej pojdzie to w jakim wieku zaczna dzieci uprawiac seks? Nie wiem czy to dobrze, ze z roku na rok dzieciom wolno wiecej i wczesniej wszystko zaczynac. Mysle za szybko to wszystko jednak zaczyna sie krecic... ja na razie tez nie histeryzuje i nie zalamuje rak, ale jakis umiar zachowac trzeba w tym pozwalaniu dzieciom na wiecej niz my moglismy.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 16:51   #41
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez blackdaisy
FILIP BYŁ KOBIETĄ!
cały mój świat legł w gruzach

Co do końca "Filipinki"- nie jest mi smutno, dla mnie Filipinka już dawno nie istnieje- tak jak wiele z Was, przestałam ją czytać po zmianie. To już nie było to, począwszy od szaty graficznej, skończywszy na coraz bardziej płytkiej treści. Smutne, ale zniszczyli jedyną naprawdę fajną gazetę dla nastolatek.

A pamiętacie TWA? Albo Towary Mieszane- felietony Laury Manturzewskiej. Ryczałam ze śmiechu, do dziś mam kilka wyciętych, zachowanych.
Czarne strony- wyczekiwane z ustęsknieniem( BTW, w "nowej" Filipince czarne strony były coraz gorsze- takie mam wrażenie. Może młodzież coraz mniej pomysłowa? ). Akademia savoir- vivre'u (nie pamiętam już, kto to redagował, jakiś pan). Mądre artykuły, pisane przez dobrych dziennikarzy, nie takie "od łebka" i na jedno kopyto.
Ech, były czasy
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 17:07   #42
aneczka_16
Raczkowanie
 
Avatar aneczka_16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
GG do aneczka_16
Dot.: koniec Filipinki :(

A ja uwielbiałam kiedyś felietony Kasi Nosowskiej W czasach starej Filipinki byłam jej wierną czyteolniczką, ale po zmianie niestety już nie
aneczka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:12   #43
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez aneczka_16
A ja uwielbiałam kiedyś felietony Kasi Nosowskiej W czasach starej Filipinki byłam jej wierną czyteolniczką, ale po zmianie niestety już nie
No ale... z tego co pamiętam, Kasia Nosowska zaczęła pisać dopiero w zmienionej Filipince, w starym dwutygodniku jej nie było?
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:29   #44
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: koniec Filipinki :(

Znalazłam to co kiedyś przepisywałam z Filipinki odnośnie porad związanych z seksem http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...5&postcount=18
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:33   #45
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: koniec Filipinki :(

Oj ja pamietam jak kupowałam Filipinke jak bylam mlodsza bardzo lubiłam to czasopismo ale z wiekiem wyrosłam choc przyznam ze czasem jak kuzynka(mam 14 lat) przyniesie to zerkne co tam ciekawego teraz pisza
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:39   #46
aneczka_16
Raczkowanie
 
Avatar aneczka_16
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
GG do aneczka_16
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
No ale... z tego co pamiętam, Kasia Nosowska zaczęła pisać dopiero w zmienionej Filipince, w starym dwutygodniku jej nie było?
No tak, ale mi chodzi o tą zmianę Filipinki już jako miesięcznika, na mniejszy format, chyba wtedy zmienił się wydawca i redaktor naczelny. Wersji dwutygodnikowej niestety nie miałam okazji czytać. A szkoda
aneczka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:43   #47
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez blackdaisy
FILIP BYŁ KOBIETĄ! też się zdziwilam, ale kurcze nie moge znaleśźć tego numeru Sukcesu żeby napisac kim konkretnie.
Jak teraz o tym mysle, to w sumie bylo mi obojetne, kim on tak naprawde jest - czarna byla fajna, a nie sama postać Filipa. Poza tym, mam wrazenie,ze kiedys nawet te listy zamieszczane na "czarnej stronie" byly madrzejsze, jakies fajne rysunki. A jak ostatnio czytalam, to bylo tylko glupie "podpuszczanie" Filipa, ze na pewno jest stary i spasiony, ze jest nudnym kujonem blebleble, wszystko, zeby go sprowokowac i zeby sie "ujawnil" - żenada.

Tez lubilam felietony Nosowskiej, a w tej "nowej" Wojewodzki tez fajnie pisal. Wydaje mi sie,że Fiolka ma dwa tematy i na zmiane je porusza Temat nr 1 - jak zdobyć chlopaka, nr 2 - kompleksy są złe, precz z kompleksami Nahacz tez nie ma tej lekkosci piora, co Nosowska i Wojewodzki. Czasami mam wrazenie,ze pisze ten felieton na niezlym kacu, dzien przed terminem oddania. Oczywiscie, to moje subiektywne odczucia.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:49   #48
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: koniec Filipinki :(

JA ja kupowałam przez sentyment - moja babcia ją czytała. Ale stwierdzam, że kiedyś była o niebo lepsza. Ostatnie numeru to już zupełnie co innego i straciły tę swoją "filipinkowatość"
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:54   #49
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez lir391
Jak teraz o tym mysle, to w sumie bylo mi obojetne, kim on tak naprawde jest - czarna byla fajna, a nie sama postać Filipa. Poza tym, mam wrazenie,ze kiedys nawet te listy zamieszczane na "czarnej stronie" byly madrzejsze, jakies fajne rysunki. A jak ostatnio czytalam, to bylo tylko glupie "podpuszczanie" Filipa, ze na pewno jest stary i spasiony, ze jest nudnym kujonem blebleble, wszystko, zeby go sprowokowac i zeby sie "ujawnil" - żenada.

Tez lubilam felietony Nosowskiej, a w tej "nowej" Wojewodzki tez fajnie pisal. Wydaje mi sie,że Fiolka ma dwa tematy i na zmiane je porusza Temat nr 1 - jak zdobyć chlopaka, nr 2 - kompleksy są złe, precz z kompleksami Nahacz tez nie ma tej lekkosci piora, co Nosowska i Wojewodzki. Czasami mam wrazenie,ze pisze ten felieton na niezlym kacu, dzien przed terminem oddania. Oczywiscie, to moje subiektywne odczucia.
Nie pamiętam, żeby Nosowska pisała do "starej" Filipinki, hmm...
A czytałam od deski do deski.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 17:57   #50
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez Luba
Moim zdaniem to nie jest calkiem naturalna kolej rzeczy, ze np malolaty chodza na dyskoteki i caluja sie w wieku 10 lat. Jak tak dalej pojdzie to w jakim wieku zaczna dzieci uprawiac seks? Nie wiem czy to dobrze, ze z roku na rok dzieciom wolno wiecej i wczesniej wszystko zaczynac.
A ja dalej twierdze, ze jest to naturalna kolej rzeczy.
Co nie oznacza, ze jest to zjawiskiem pozytywnym ani, ze to pochwalam. Bo nie pochwalam.
A naturalna kolej rzeczy oznacza wedlug mnie tyle, ze nawet jezeli mi sie to nie podoba, to i tak wiem, ze nic nie zmienie, bo tak sie stanie, ot naturalna kolej rzeczy po prostu..

Cytat:
Napisane przez lir391
Wydaje mi sie,że Fiolka ma dwa tematy i na zmiane je porusza Temat nr 1 - jak zdobyć chlopaka, nr 2 - kompleksy są złe, precz z kompleksami Nahacz tez nie ma tej lekkosci piora, co Nosowska i Wojewodzki. Czasami mam wrazenie,ze pisze ten felieton na niezlym kacu, dzien przed terminem oddania. Oczywiscie, to moje subiektywne odczucia.
Lir, swietny post
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:58   #51
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: koniec Filipinki :(

Pisała, pisala i była niezastąpiona jak dla mnie. Wojewódzki też był dobry. Ale teraz te felietony to porażka. Nawet nie czytalam, jak jeszcze próbowałam czytać Filipinkę. Nawet moja babcia powiedziałą, że "gazeta zeszła na psy" hehe
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 17:59   #52
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez lullaby22
Nie pamiętam, żeby Nosowska pisała do "starej" Filipinki, hmm...
A czytałam od deski do deski.
Moze dlatego, że jestem od Ciebie młodsza i dla mnie zrobila sie "nowa", jak zmienil sie format Nosowska pamietam w tej "większej", a Wojewodzkiego w mniejszej.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:06   #53
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: koniec Filipinki :(

kiedy gazeta 'zmienila się' przestalam ją czytać
do złudzenia przypominała mi Twista itp

ale kiedys - to się niemal jak książkę czytało ...
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:07   #54
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: koniec Filipinki :(

Ja to jestem zawsze podekscytowana, dumna i blada kiedy się natknę na stere F. babci. Te to sa na prawdę przyjemne. A i można się na modę napatrzeć
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:11   #55
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez jessy
Pisała, pisala i była niezastąpiona jak dla mnie. Wojewódzki też był dobry. Ale teraz te felietony to porażka. Nawet nie czytalam, jak jeszcze próbowałam czytać Filipinkę. Nawet moja babcia powiedziałą, że "gazeta zeszła na psy" hehe
NIE pisała
Ja piszę o tej "najprawdziwszej" F., kiedy nie miała jeszcze dużego formatu, lakierowanej okładki i co raz głupszych tematów z nr na nr.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:20   #56
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: koniec Filipinki :(

Aaaaaa to co innego Ale jak dla mnie etap "Nosowskiej" był jeszcze dobry. Potem kiedy miala mniejszy format, no ogólnie od wspominanaej Nosowskiej do teraz to jest koszmar. Typowy Twist etc.... Straciła swoją duszę, taki klimat, coś do czego podchodzilam z sentymenetm i co mam uwiecznione w mojej kochanej "DZiurce od klucza" Siesickiej (wiem, że to dla "wczesnych" nastolatek, ale ta książka jest taka urocza, że z nostalgią ją czasem czytam...)...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:28   #57
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: koniec Filipinki :(

szkoda gazety chociaż od kilku lat nie miałam jej w ręku ale kiedyś czytałam i kupowałam i dla mnie też to było pismo porządniejsze niż np Bravo Girl, nie wiem jakie było ostatnio ale myślałam że może moje dzieci będą ją czytały
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 18:47   #58
nanaania
Przyczajenie
 
Avatar nanaania
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: koniec Filipinki :(

że tak się wtrące, jaki jest prezent w ostatnim numerze??
nanaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:54   #59
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: koniec Filipinki :(

oj, szkoda.. moja ulubiona gazeta z wczesnej mlodosci. nie przegapilam ani jednego numeru. raz wygralam w krzyżówce zegarek Casio mam go do dzis, jak i caly stos Filipinek z 5 chyba lat..
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 19:56   #60
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: koniec Filipinki :(

Cytat:
Napisane przez nanaania
że tak się wtrące, jaki jest prezent w ostatnim numerze??
Na stronie Filipinki jest napisane: "W prezencie kosmetyczka
z niespodzianką w środku."
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-20 14:34:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.