Powiedz to tutaj :) rozdział 51 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-19, 23:30   #811
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Dziewczyny kurde to jest nienormalne... ja wiem, że obracam się w specyficznym środowisku ale ostatnio poznałam wiele ciekawych osób, w tym chłopaków... i każdy jeden, każdy! jest zagorzałym ateistą lub wręcz satanistą i nawet się z tym nie kryją. Powiedzcie co jest nie tak z ludźmi? Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym dziwnym ogarnięci życiowo faceci, zastanawiają mnie ich poglądy. Mam teraz ciężką rozkminę. Dla mnie ideałem jest ktoś o poglądach Hołowni, a działam jak magnes na jego przeciwieństwa, dzisiaj poznałam nowego kolegę i patrzę na fb ma Baphometa, nie wiem o co chodzi jakaś choroba opanowała świat?
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 00:22   #812
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny kurde to jest nienormalne... ja wiem, że obracam się w specyficznym środowisku ale ostatnio poznałam wiele ciekawych osób, w tym chłopaków... i każdy jeden, każdy! jest zagorzałym ateistą lub wręcz satanistą i nawet się z tym nie kryją. Powiedzcie co jest nie tak z ludźmi? Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym dziwnym ogarnięci życiowo faceci, zastanawiają mnie ich poglądy. Mam teraz ciężką rozkminę. Dla mnie ideałem jest ktoś o poglądach Hołowni, a działam jak magnes na jego przeciwieństwa, dzisiaj poznałam nowego kolegę i patrzę na fb ma Baphometa, nie wiem o co chodzi jakaś choroba opanowała świat?
O ile rozumiem niechęć do okultyzmu (choć nie podzielam), to co jest nie tak z ateistami? Poza tym coraz więcej młodych ludzi odwraca się od religii - niestety wiele takich osób będziesz spotykać

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2019-01-20 o 00:25
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 00:38   #813
morskieopowiesci
Raczkowanie
 
Avatar morskieopowiesci
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 36
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

mam wrazenie ze odbieracie mi prawo do cierpienia
a przeciez dla mnie to tez nie bylo obojetne

*
smutno dzis jakos

to co na zewnatrz nie koniecznie idzie w parze z tym co wewnatrz
morskieopowiesci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 00:38   #814
mybeau
lalka z saskiej porcelany
 
Avatar mybeau
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Syberia
Wiadomości: 399
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny kurde to jest nienormalne... ja wiem, że obracam się w specyficznym środowisku ale ostatnio poznałam wiele ciekawych osób, w tym chłopaków... i każdy jeden, każdy! jest zagorzałym ateistą lub wręcz satanistą i nawet się z tym nie kryją. Powiedzcie co jest nie tak z ludźmi? Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym dziwnym ogarnięci życiowo faceci, zastanawiają mnie ich poglądy. Mam teraz ciężką rozkminę. Dla mnie ideałem jest ktoś o poglądach Hołowni, a działam jak magnes na jego przeciwieństwa, dzisiaj poznałam nowego kolegę i patrzę na fb ma Baphometa, nie wiem o co chodzi jakaś choroba opanowała świat?
A ja Ci zazdroszczę tego środowiska, ja utkwiłam w jakimś wierzącym bardzo w pana brodatego gapiącego się na wszystko zza chmur i wolałabym już tę drugą skrajność, raczej jest bardziej do mnie podobna. Pobudki są różne, nie ma reguły, jedni idą za modą, drudzy naprawdę dziko tkwią w tym kulcie, a trzeci jeszcze co innego. Gusta i guściki.

@ananasova - no to wyślę, nie ma problemu.
__________________
잃어버린 채 외면하는 것 같아
mybeau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 00:43   #815
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Chciałabym dziś zasypiać w ramionach ukochanego faceta... a tu dupa
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 01:31   #816
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Znowu się pierwsza do mnie odezwałaś. Po ponad dwóch tygodniach.
Przyleciałem do Ciebie, pokonanie ponad 150 km w nieco ponad godzinę to był lot.
Spędziliśmy razem cudowny wieczór i kawałek nocy tylko się przytulając. Nie musimy w ogóle rozmawiać, tylko jesteśmy.
Chciałaś abym został na noc, ale wiesz dobrze, że nie powinniśmy. Nie proś o to więcej.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-01-20 o 01:32
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 01:48   #817
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Nie mogę uwierzyć w to, że tak musi wyglądać moje życie, a jednak żadnymi siłami nie udaje mi się tego zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-20, 02:55   #818
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Bolą mnie stópki.
Ale i tak bym pohasała do zakończenia baletów, gdyby nie to, że chciałyście juz jechać ;/.
Za 2 tyg powtórka.
Obym miała noc.
Dziś pomimo wszystkich zawirowań było fajnie i nawet trochę się odstresowalam.
Teraz szybki prysznic i spać.
Jutro dalej w drogę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 05:06   #819
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

https://wizaz.pl/Kobieta/plebiscyt-i...a-roku-wizazpl
gdybym je spotkała w życiu w jednym miejscu to zapamiętałabym tylko tę babkę z krótkimi włosami


czuję się zmęczona i przytłoczona
i przykro mi, że dziś nie wyjdę, ale wiem, że nie pasuję
bbab4b1e68366f09bc3914c9672f02df694c852f_622be7447f718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 05:34   #820
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Nie chce mi sie ruszyć z łóżka ale muszem

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 07:47   #821
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Niech mnie ktoś dobije. Co za beznadziejny weekend Dobrze, że przynajmniej nie spędziłam wczorajszego wieczoru sama. Jak dobrze, że mam tutaj rodzinę, miałam do kogo pójść, wyżalić się i napić się wina. A przed snem poryczałam się jak dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami

Edytowane przez Ulubiona_rzecz
Czas edycji: 2019-01-20 o 07:51
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-20, 08:44   #822
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Nasze mieszkanie wygląda jak pobojowisko przez wieczorne przygotowania. Mam nadzieję, że to dzisiaj posprzątasz.


Jestem w szoku i nie wiem jak to ogarnąć. Zachowałeś się jak kvtas. Wszystkie Twoje słowa są nic nie warte, mogę je wywalić do kosza.
Wróciłam przed 5 nad ranem z imprezy i zaczęłam płakać.
Nie rozumiem, dlaczego kolejny raz mnie to spotyka.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 09:05   #823
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Myślę że to zawsze będzie oburzac. Zwłaszcza mamuśki które marzą o tym żeby się wyspać i zacząć żyć nam też jest wygodnie. 3 koty wystarczą
Najlepiej to olac i żyć po swojemu... kiedyś się przyzwyczaja A jak nie to ich problem

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Może wyspać owszem. Ale jak się ma dziecko to się nie żyje czy jak?

A że każdy powinien żyć jak chce to tutaj się zgadzam. Nie każdy musi mieć dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 09:12   #824
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
O ile rozumiem niechęć do okultyzmu (choć nie podzielam), to co jest nie tak z ateistami? Poza tym coraz więcej młodych ludzi odwraca się od religii - niestety wiele takich osób będziesz spotykać

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Gdyby oni byli tylko ateistami to spoko, choć raczej to nie chłopak dla mnie. Dziwi mnie, że każdy jeden od początku próbuje mnie przestawić na swoje poglądy, np. wczoraj padło pytanie po co mi dziś msza skoro są inne sposoby na weekend niż słuchanie klechy. Ja nie narzucam się z religią a spotykam osoby, które na starcie narzucają się z odwrotnym myśleniem i chcą, żebym była taka sama jak oni, tego nie rozumiem.
Poza tym są spoko, świetni ludzie pod każdym względem, ale podejście do wiary różni nas bardzo (inne poglądy nie). Bardzo dużo osób pasjonujących się satanizmem jest np. w gronie młodych wegan i obrońców zwierząt, Greenpeace, PETA, New Age którego założenia w dużej mierze są mi bliskie i tak dalej, ale to bardzo obszerny temat

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-01-20 o 09:16
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 09:20   #825
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny kurde to jest nienormalne... ja wiem, że obracam się w specyficznym środowisku ale ostatnio poznałam wiele ciekawych osób, w tym chłopaków... i każdy jeden, każdy! jest zagorzałym ateistą lub wręcz satanistą i nawet się z tym nie kryją. Powiedzcie co jest nie tak z ludźmi? Na pierwszy rzut oka nie wyróżniają się niczym dziwnym ogarnięci życiowo faceci, zastanawiają mnie ich poglądy. Mam teraz ciężką rozkminę. Dla mnie ideałem jest ktoś o poglądach Hołowni, a działam jak magnes na jego przeciwieństwa, dzisiaj poznałam nowego kolegę i patrzę na fb ma Baphometa, nie wiem o co chodzi jakaś choroba opanowała świat?
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Gdyby oni byli tylko ateistami to spoko, choć raczej to nie chłopak dla mnie. Dziwi mnie, że każdy jeden od początku próbuje mnie przestawić na swoje poglądy, np. wczoraj padło pytanie po co mi dziś msza skoro są inne sposoby na weekend niż słuchanie klechy. Ja nie narzucam się z religią a spotykam osoby, które na starcie narzucają się z odwrotnym myśleniem i chcą, żebym była taka sama jak oni, tego nie rozumiem.
Poza tym są spoko, świetni ludzie pod każdym względem, ale podejście do wiary różni nas bardzo (inne poglądy nie).
Dokładnie też to zauważyłam, o ile jak ktoś nie wierzy to mi nie przeszkadza, jego prawo, tak już, stanizz, jakieś okulistyczne sprawy, czary itp. Totalnie mnie odrzuca i nie zadaje się z takimi ludźmi. Jeszcze ciągle mówi się że katol to tylko narzuca swoją wiarę a ja to właśnie u tej drugiej strony widzę. Ja nikogo nie namawiam. Nie rozmawiam nawet o tym, chyba że ktoś pyta. Pierdziela tyle o tolerancji itp. a próbują tylko przeciągnąć na swoją stronę.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 09:22   #826
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez mybeau Pokaż wiadomość
A ja Ci zazdroszczę tego środowiska, ja utkwiłam w jakimś wierzącym bardzo w pana brodatego gapiącego się na wszystko zza chmur i wolałabym już tę drugą skrajność, raczej jest bardziej do mnie podobna. Pobudki są różne, nie ma reguły, jedni idą za modą, drudzy naprawdę dziko tkwią w tym kulcie, a trzeci jeszcze co innego. Gusta i guściki.

@ananasova - no to wyślę, nie ma problemu.
Do mnie ciągną "niegrzeczni" faceci, mimo że sama jestem totalnie grzeczną osobą od dzieciństwa, łączę chyba w sobie różne skrajności, wiara z dużą tolerancją, równość, i tak dalej, nawet sami mówią że jestem dziwną mieszanką cech nie-katolskich.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86394621]Dokładnie też to zauważyłam, o ile jak ktoś nie wierzy to mi nie przeszkadza, jego prawo, tak już, stanizz, jakieś okulistyczne sprawy, czary itp. Totalnie mnie odrzuca i nie zadaje się z takimi ludźmi. Jeszcze ciągle mówi się że katol to tylko narzuca swoją wiarę a ja to właśnie u tej drugiej strony widzę. Ja nikogo nie namawiam. Nie rozmawiam nawet o tym, chyba że ktoś pyta. Pierdziela tyle o tolerancji itp. a próbują tylko przeciągnąć na swoją stronę.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Niech wierzą w co chcą ale ja siebie nie widzę z pentagramem na szyi i tyle w drugą stronę medalika też nie noszę i nie zaczynam na pierwszym spotkaniu nawracania niewiernych, w ogóle tego nie robię. Chłopaki tacy jak Nergal lub jego ziomki powinni raczej interesować się dziewczynami o ich postrzeganiu świata, wydaje mi się że wtedy najłatwiej się dogadać, inaczej ciągle są spięcia choćby o to spędzanie czasu w niedzielę.

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-01-20 o 09:30
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 11:32   #827
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86394621]Dokładnie też to zauważyłam, o ile jak ktoś nie wierzy to mi nie przeszkadza, jego prawo, tak już, stanizz, jakieś okulistyczne sprawy, czary itp. Totalnie mnie odrzuca i nie zadaje się z takimi ludźmi. Jeszcze ciągle mówi się że katol to tylko narzuca swoją wiarę a ja to właśnie u tej drugiej strony widzę. Ja nikogo nie namawiam. Nie rozmawiam nawet o tym, chyba że ktoś pyta. Pierdziela tyle o tolerancji itp. a próbują tylko przeciągnąć na swoją stronę.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Kurczę, to dla mnie nowość, a obracam się zarówno w środowiskach okultystycznych, jak i "sektach wegańskich". Zdarzało nam się przekładać termin wspólnego wyjścia do klubu, bo wierząca koleżanka miała post no nic, trzeba takie "nawracanie" zignorować i iść dalej.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 11:37   #828
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2019-01-20 o 13:37
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 11:40   #829
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Napiszesz co się stało?
[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;86392771] może poczujesz się lepiej?[/QUOTE][1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8639296 8]ojej, co się stało? [/QUOTE]Opisałam randkę życia w wątku o randkach z internetu. Zapraszam do lektury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-20, 12:26   #830
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Opisałam randkę życia w wątku o randkach z internetu. Zapraszam do lektury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 13:15   #831
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2019-01-20 o 13:17
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 13:42   #832
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Do mnie ciągną "niegrzeczni" faceci, mimo że sama jestem totalnie grzeczną osobą od dzieciństwa, łączę chyba w sobie różne skrajności, wiara z dużą tolerancją, równość, i tak dalej, nawet sami mówią że jestem dziwną mieszanką cech nie-katolskich.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------


Niech wierzą w co chcą ale ja siebie nie widzę z pentagramem na szyi i tyle w drugą stronę medalika też nie noszę i nie zaczynam na pierwszym spotkaniu nawracania niewiernych, w ogóle tego nie robię. Chłopaki tacy jak Nergal lub jego ziomki powinni raczej interesować się dziewczynami o ich postrzeganiu świata, wydaje mi się że wtedy najłatwiej się dogadać, inaczej ciągle są spięcia choćby o to spędzanie czasu w niedzielę.
Bo większość facetów, nawet niegrzecznych chce grzeczne kobiety co by im rogów nie przyprawialy
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Kurczę, to dla mnie nowość, a obracam się zarówno w środowiskach okultystycznych, jak i "sektach wegańskich". Zdarzało nam się przekładać termin wspólnego wyjścia do klubu, bo wierząca koleżanka miała post no nic, trzeba takie "nawracanie" zignorować i iść dalej.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Jak nie może, nie chce imprezowac w poście czy adwencie to niech nie idzie, spotkacie się na następnym spotkaniu. Dlaczego kilka osób ma odwoływać coś co innej osobie nie pasuje, nie ma czasu itp.
Dla mnie to nie naeracanie, jej nie pasuje i tyle. Ona nie powinna wymagać by inni coś odwoływali dla niej, inni nie powinni wymagać że pójdzie mimo że nie chce. Ja rok temu byłam na koncercie w Wielkim Poście, koleżanka mnie zaprosiła, poszlysmy, posluchalysmy Jessie Ware i tyle. Do klubu bym nie poszła w wielkim Poście ale ja w ogóle do klubów nie chodzę więc nie wiem czy to miarodajne. Do knajpy posiedzieć i pogadać, zjeść - tak. Różni są ludzie..
Niech każdy robi jak mu pasuje i będzie najlepiej
Mam znajomych którzy do kościoła nie chodzą, może poza świętami, ale to raczej jako tradycja. Wiedza że ja chodzę i jak pytają co robiłam w niedzielę to mówię ogólnie, byłam na rowerze, w kosciele, obiad itp. Nie nawracam nikogo, oni też nie próbuja mnie zmieniać.
Ale zazwyczaj obce osoby, ci tolerancyjni ateiści przeważnie próbują przekonać że to głupie itp. A przyjęło się że jak katolik to zaraz będzie trul cały czas o religii. No jakoś nie zauważyłam..

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 13:47   #833
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Ananasova, ale nam zależało, by iść z nią zrobiliśmy to z własnej woli. Chodzi mi o to że nie wszyscy "okultystycznej" ludzie nawracają innych, tak jak i nie wszyscy katolicy

______________________

Jest mi cholernie przykro.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2019-01-20 o 13:48
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 13:48   #834
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86395594]Bo większość facetów, nawet niegrzecznych chce grzeczne kobiety co by im rogów nie przyprawialy
Jak nie może, nie chce imprezowac w poście czy adwencie to niech nie idzie, spotkacie się na następnym spotkaniu. Dlaczego kilka osób ma odwoływać coś co innej osobie nie pasuje, nie ma czasu itp.
Dla mnie to nie naeracanie, jej nie pasuje i tyle. Ona nie powinna wymagać by inni coś odwoływali dla niej, inni nie powinni wymagać że pójdzie mimo że nie chce. Ja rok temu byłam na koncercie w Wielkim Poście, koleżanka mnie zaprosiła, poszlysmy, posluchalysmy Jessie Ware i tyle. Do klubu bym nie poszła w wielkim Poście ale ja w ogóle do klubów nie chodzę więc nie wiem czy to miarodajne. Do knajpy posiedzieć i pogadać, zjeść - tak. Różni są ludzie..
Niech każdy robi jak mu pasuje i będzie najlepiej
Mam znajomych którzy do kościoła nie chodzą, może poza świętami, ale to raczej jako tradycja. Wiedza że ja chodzę i jak pytają co robiłam w niedzielę to mówię ogólnie, byłam na rowerze, w kosciele, obiad itp. Nie nawracam nikogo, oni też nie próbuja mnie zmieniać.
Ale zazwyczaj obce osoby, ci tolerancyjni ateiści przeważnie próbują przekonać że to głupie itp. A przyjęło się że jak katolik to zaraz będzie trul cały czas o religii. No jakoś nie zauważyłam..

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]To ja mam kolegę, który ani za kościołem ani za PiSem nie przepada. Ale nie przeszkadzało mu to do czasu. W pewnym momencie zaczęły się dogadywania, że jestem propisowska skoro chodzę do kościoła, że bronię księży, skoro się z nimi modlę. I nie docierało, że w moim przypadku chodzenie do kościoła jest dla Boga, a nie dla księży czy partii, której nawet nie popieram. Urwaliśmy kontakt.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 13:58   #835
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Ale nam sie dyskusja rozwinela ja nie chce tutaj wyjezdzac za bardzo z prywata na temat chlopakow, chyba ze jak ktoras z Was chce o tym szczegolowo pogadac to przez priv, niemniej po prostu zarowno z jednej i drugiej strony wazna jest tolerancja. Moja najblizsza przyjaciolka od dwoch dekad, jest niewierzaca gotka, ktora za mnie dalaby sie pokroic a ja ja uwielbiam bez zastrzezen, po prostu nie nawijamy o naszych wyznaniach a potrafimy przegadac pol dnia bez przerwy.

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86395594]Bo większość facetów, nawet niegrzecznych chce grzeczne kobiety co by im rogów nie przyprawialy
[/QUOTE]
dobry zart

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;86395594]Niech każdy robi jak mu pasuje i będzie najlepiej
Mam znajomych którzy do kościoła nie chodzą, może poza świętami, ale to raczej jako tradycja. Wiedza że ja chodzę i jak pytają co robiłam w niedzielę to mówię ogólnie, byłam na rowerze, w kosciele, obiad itp. Nie nawracam nikogo, oni też nie próbuja mnie zmieniać.
Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]
Moim zdaniem to jest wlasnie spoko podejscie

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2019-01-20 o 14:03
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 14:01   #836
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 14:06   #837
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Bardzo mnie to wszystko boli i jest mi smutno... Nie spodziewałam się tego, naprawdę wierzyłam, że będzie zupełnie inaczej. Ale dam radę. Podnosiłam się już tyle razy, że i tym razem dam radę. Będę się modlić do M. i K., żeby dodali mi siły. Spróbuję pokochać pracę jeszcze raz na nowo, rozwinąć się, wrócić na stare tory. Otworzyć się na kogoś i coś nowego, a jeśli nikt się nie pojawi, to otworzyć się na moje własne życie i plany. Nie oglądając się do tyłu ani razu.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 16:05   #838
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Lubię to, że zawsze pilnujesz żebym miała świeżą różę w wazonie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 16:07   #839
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 097
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
To ja mam kolegę, który ani za kościołem ani za PiSem nie przepada. Ale nie przeszkadzało mu to do czasu. W pewnym momencie zaczęły się dogadywania, że jestem propisowska skoro chodzę do kościoła, że bronię księży, skoro się z nimi modlę. I nie docierało, że w moim przypadku chodzenie do kościoła jest dla Boga, a nie dla księży czy partii, której nawet nie popieram. Urwaliśmy kontakt.
Czubek
No ale przecież to katolicy mają największy problem z tolerancja innych przekonań.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
818b6f2de5dfa79adb4775de183f054ac63b96e9_6594a3faefca2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 16:09   #840
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Powiedz to tutaj :) rozdział 51

Zachorowałam na to lustro!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-20 21:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.