Izotek - cz.II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-16, 19:52   #5011
eva94
Raczkowanie
 
Avatar eva94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 199
Dot.: Izotek - cz.II

Juz prawie 3 tyg kuracji za mną. Po 18 tabletce przestaly mi sie przetluszczac wlosy i skora twarzy, na początku tylko policzki, a potem rowniez strefa T. Niesamowite uczucie, nie pamietam kiedy mialam tak przyjemnie suchą skore. Chyba ze 13 lat temu. Skutki uboczne to jedynie pęknięcie kącików ust. I tyle. Naprawdę jestem w szoku, ze nic mi nie dolega. A biore naprawdę małą dawke 10mg dziennie.

Niestety badania wyszly takie sobie mam podwyzszony cholesterol i trójglicerydy, ale nie duzo. Chciałabym sie spytac jak sobie z tym radziliscie? Jakies suplementy, ziola? Diete juz statam sie zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eva94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 20:18   #5012
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez eva94 Pokaż wiadomość
Juz prawie 3 tyg kuracji za mną. Po 18 tabletce przestaly mi sie przetluszczac wlosy i skora twarzy, na początku tylko policzki, a potem rowniez strefa T. Niesamowite uczucie, nie pamietam kiedy mialam tak przyjemnie suchą skore. Chyba ze 13 lat temu. Skutki uboczne to jedynie pęknięcie kącików ust. I tyle. Naprawdę jestem w szoku, ze nic mi nie dolega. A biore naprawdę małą dawke 10mg dziennie.

Niestety badania wyszly takie sobie mam podwyzszony cholesterol i trójglicerydy, ale nie duzo. Chciałabym sie spytac jak sobie z tym radziliscie? Jakies suplementy, ziola? Diete juz statam sie zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli chodzi o cholesterol, to ja dostawałam równolegle leki na obniżenie cholesterolu - simvagen. Zresztą na cholesterol nie trzeba patrzeć aż tak dokładnie, ważniejsze są trójglicerydy. Nie od dziś wiadomo, że normy cholesterolu są ciągle sztucznie zaniżane
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-16, 23:25   #5013
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez eva94 Pokaż wiadomość
Juz prawie 3 tyg kuracji za mną. Po 18 tabletce przestaly mi sie przetluszczac wlosy i skora twarzy, na początku tylko policzki, a potem rowniez strefa T. Niesamowite uczucie, nie pamietam kiedy mialam tak przyjemnie suchą skore. Chyba ze 13 lat temu. Skutki uboczne to jedynie pęknięcie kącików ust. I tyle. Naprawdę jestem w szoku, ze nic mi nie dolega. A biore naprawdę małą dawke 10mg dziennie.

Niestety badania wyszly takie sobie mam podwyzszony cholesterol i trójglicerydy, ale nie duzo. Chciałabym sie spytac jak sobie z tym radziliscie? Jakies suplementy, ziola? Diete juz statam sie zmienić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze rozumiem, ze po 18 tabletkach x10mg wyszł Ci nie za ciekawe badania? A jak z Twoją dietą?
U mnie w trakcie całej kuracji wszystkie wyniki były w normie, ale bardzo dbałam o diete i nie piłam żadnego alkoholu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 13:37   #5014
linkinpaark
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 606
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dobrze rozumiem, ze po 18 tabletkach x10mg wyszł Ci nie za ciekawe badania? A jak z Twoją dietą?
U mnie w trakcie całej kuracji wszystkie wyniki były w normie, ale bardzo dbałam o diete i nie piłam żadnego alkoholu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to jest ciekawe, jak rożnie mogą reagować organizmy, bo ja nie trzymałam żadnej diety, piłam alkohol - nawet sporo, a m.in. próby wątrobowe zawsze wychodziły super. a dawkę miałam 20mg-40mg, na przemian.
linkinpaark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 15:59   #5015
eva94
Raczkowanie
 
Avatar eva94
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Dobrze rozumiem, ze po 18 tabletkach x10mg wyszł Ci nie za ciekawe badania? A jak z Twoją dietą?
U mnie w trakcie całej kuracji wszystkie wyniki były w normie, ale bardzo dbałam o diete i nie piłam żadnego alkoholu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś wzięłam 23 tabletkę. Badania robiłam tydzień temu wiec po 2 tyg od rozpoczęcia kuracji. Wiec pewnie gdybym powtorzyla badania np.dzis to wyniki byłyby jeszcze gorsze.

Diete zdaje mi sie, ze mialam ok, ale widac musze ją jeszcze bardziej trzymac w ryzach. Codziennie jem owies, orkisz, olej lniany 2 lyzki dziennie, owoce. Tluszczow zwierzecych statam sie unikac. Zielona herbata na okraglo i to od zawsze. Slodycze rzadko,bo mi szkodzą na cerę. Ogólnie wydaje mi się, ze w miare zdrowo jem. Cholesterol całkowity mam 206 przy normie 190, trójglicerydy 176 przy normie 150. Natomiast ten dobry cholesterol hdl mam wysoki, a znów ten zly ldl w górnej granicy normy. Alkoholu nie piję wcale.
Proby watrobowe dobrze wyszly. W czwartek ide do nowego dermatologa liczylam na zwiekszenie.dawki, ale nie wiem co powie na takie wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eva94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 08:24   #5016
7gusia018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Izotek - cz.II

Hej wszystkim! Jestem na starcie kuracji .izotekiem, 177cm, 68kg, dawka raz 20 raz 40mg. Nie mam jakiejś ciężkiej postaci trądziku natomiast nie da się go zlikwidować innymi sposobami totez sięgnęłam po ostateczność. Dziś mój 11 dzień. Sucha skóra to narazoe wszystko, choć przewrażliwiona waszymi opowieściami, chyba na siłę doszukuje się skutków ubocznych i mam wrażenie że zatczely mi wypadać... rzęsy. Czy mialyscie tak? Boję się, że wyjdą mi zajady bo kąciki ust coraz bardziej suche, wolę zapobiegać niż potem leczyć, jakieś domowe sposoby zapobiegawcze? Zauważyłam też, że na twarzy narazie nie pojawia mi się nic nowego, natomiast zauważyłam pare syfkow w nowych miejscach typu uszy(?!) Czy tył szyi. Trzymam kciuki za wszystkich!

Edytowane przez 7gusia018
Czas edycji: 2018-12-20 o 15:57
7gusia018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 12:39   #5017
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: Izotek - cz.II

Hej Biorę Izotek od maja, już końcówka - został się miesiąc. Używam ciągle cataphilu - ostatnio zaczynają mi się od nowa robić zaskórniki, w otwartych porach na policzkach robią się ropne zmiany sama nie wiem co się dzieje a wizyta dopiero w lutym
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-23, 15:59   #5018
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuniaskc Pokaż wiadomość
Hej Biorę Izotek od maja, już końcówka - został się miesiąc. Używam ciągle cataphilu - ostatnio zaczynają mi się od nowa robić zaskórniki, w otwartych porach na policzkach robią się ropne zmiany sama nie wiem co się dzieje a wizyta dopiero w lutym
Zażywam Izotek od końca sierpnia i prawdę powiedziawszy, moje zaskórniki z nosa nie zniknęły w żaden magiczny sposób. Owszem, jest ich mniej, ale z racji tego, że (durna ja) lubiłam sobie te czarne kropeczki wyduszać odkąd tylko się pojawiły, to niestety mój nos chyba nigdy nie będzie "bezporowy".

Rozumiem Twoje obawy odnośnie pojawiania się stanów zapalnych. Skoro kończysz kurację to nie powinnaś się z takowymi zmagać. Szkoda jednak, że wizytę u dermatologa masz dopiero w lutym. A może spróbuj odstawić Cetaphil? Twoja skóra jest sucha czy normalna? Ja tylko kilka razy użyłam Cetaphilu i odstawiłam, bo jest strasznie natłuszczający, a moja cera jest normalna.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 08:47   #5019
Blondynka93
Raczkowanie
 
Avatar Blondynka93
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 284
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuniaskc Pokaż wiadomość
Hej Biorę Izotek od maja, już końcówka - został się miesiąc. Używam ciągle cataphilu - ostatnio zaczynają mi się od nowa robić zaskórniki, w otwartych porach na policzkach robią się ropne zmiany sama nie wiem co się dzieje a wizyta dopiero w lutym
Mi też pod koniec kuracji zaczęło znowu coś wyskakiwać. Pojawiały mi się krostki na twarzy, chociaż już na początku leczenia twarz miałam czystą, na dekolcie pojawiały się wypryski, nie bardzo duże, ale jednak... Minęło już 8 miesięcy, od kiedy skończyłam brać izo i mam wrażenie, że dopiero od niedawna skóra jakby się wyciszyła, zrobiła się ładniejsza. Jeśli coś małego się pojawi, to na drugi dzień już znika. Więc na razie postaraj się nie panikować, bo leczenie wciąż trwa Powodzenia!
Blondynka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 13:20   #5020
7gusia018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Izotek - cz.II

u mnie pojawiło się zapalenie okołoustne, nie ma tego bardzo dużo, jednak cała broda i okolice swędzą, smaruje to midodermem i czekam na efekty, do tego pojawiły mi się zajady w kącikach, straszne suche, już nie wiem czym je 'leczyć', miałyście/mieliście tak może? święta przyszły, wieczne wizyty, wieczny makijaż, mam nadzieję że to nic nie pogorszy
7gusia018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-29, 00:06   #5021
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez 7gusia018 Pokaż wiadomość
u mnie pojawiło się zapalenie okołoustne, nie ma tego bardzo dużo, jednak cała broda i okolice swędzą, smaruje to midodermem i czekam na efekty, do tego pojawiły mi się zajady w kącikach, straszne suche, już nie wiem czym je 'leczyć', miałyście/mieliście tak może? święta przyszły, wieczne wizyty, wieczny makijaż, mam nadzieję że to nic nie pogorszy
Też borykam sie z zajadami. Pomaga witamina B i taki zielony krem z apteki ale nie pamiętam nazwy :x. Jak tylko odstawie tabletki z wit.B zajady wracają i ciężko sie goją :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-31, 20:21   #5022
dubidu4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 59
Dot.: Izotek - cz.II

Cześć wszystkim! Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć

Jestem na izoteku od 7 lipca, przyjmuje najnizsza dawke 20 mg, a od listopada na co drugi dzien 30 mg, niska dawka ze wzgledu, ze ważę 50 kg :c
Wpadam z takim pytankiem, kolo ktorego miesiaca zaczely wam 'blednac' przebarwienia/blizny po tradziku? Mam sporo przebarwien po wysypie ktory nastapil przed zaczeciem kuracji + pare, ktore pojawily sie juz przy tym poczatkowym wysypie, niestety mimo 6 msc sa tak samo zaognione i troche mnie to martwi :c niektore, sa takie bardzo czerwone jakby swiezo powstale a sa z poczatku kuracji... Moja dermatolog na pytania mnie uspokaja, ze to sie zniknie, ale jakos sceptycznie na to patrze :c

Czy ktoraś z was stosowała przy niskich dawkach serum/krem z kwasem laktobionowy o niskim stezeniu? (kusi mnie ten z bandi na naczynka ) albo wspomagala sie skinorenem czy hascoderm z kwasem azaleinowym?? Od samego poczatku kuracji skora mi sie wgl nie luszczy, troche szkoda, moze to dlatego przebarwienia nie traca na sile.. Zastanawialam sie jeszcze nad jakims preparatem ze sluzem slimaka z orientany albo mizon, podobno bardzo ladnie nawilza, ktos cos moze stosował?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Też borykam sie z zajadami. Pomaga witamina B i taki zielony krem z apteki ale nie pamiętam nazwy :x. Jak tylko odstawie tabletki z wit.B zajady wracają i ciężko sie goją :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecam krem Nivea dla dzieci chyba z dopiskiem 'na kazda pore roku' (?) gruba warstwa na noc, mi w najgorszej fazie baaardzo pomagal, dobrze sie u mnie tez sprawdzil avene cicalfate
dubidu4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-02, 15:54   #5023
7gusia018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Izotek - cz.II

Mi już zajady poznikały, krostki się pokazują chyba tak samo, no ale u mnie jeszcze miesiąc nie minął, najgorzej z ustami, reszta jest okej, cetaphil daje radę nivee mimo wszystko na usta w nocy również polecam. Zaczęłam brać teraz dawkę 60mg na dobę, sporo porównując do innych, jednak przy wadze 69 kg i tak by osiągnąć te 120mg/kg to muszę brać prawie pół roku, a na lato chce mieć to za sobą. Zobaczymy jak się przyjmie
7gusia018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 14:11   #5024
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Izotek - cz.II

Mieliście sprawdzany cholesterol przed startem kuracji?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 15:39   #5025
Sign66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Mieliście sprawdzany cholesterol przed startem kuracji?
Tak
Sign66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 17:20   #5026
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Izotek - cz.II

Zbyt wysoki to przeciwskazanie do podjęcia kuracji czy po prostu sprawdza się to, żeby mieć poziom wyjściowy?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 18:48   #5027
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Zbyt wysoki to przeciwskazanie do podjęcia kuracji czy po prostu sprawdza się to, żeby mieć poziom wyjściowy?
Przeciwskazanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-04, 23:07   #5028
Sign66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Zbyt wysoki to przeciwskazanie do podjęcia kuracji czy po prostu sprawdza się to, żeby mieć poziom wyjściowy?
Ja miałam lekko podwyższony, ale kuracje przechodzę normalnie
Sign66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-05, 16:09   #5029
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Izotek - cz.II

Czy po kuracji Izotekiem nie pogorszył się konuś wzrok?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-06, 20:47   #5030
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Czy po kuracji Izotekiem nie pogorszył się konuś wzrok?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Tak, mam wrażenie ze się pogorszył. To moja druga kuracja i za pierwszym razem tez tak było i się cofnęło, mam nadzieje ze teraz będzie podobnie...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-09, 10:46   #5031
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez niezapominajka012 Pokaż wiadomość
Czy po kuracji Izotekiem nie pogorszył się konuś wzrok?
Mnie również się pogorszył i to dosyć szybko. Jednak teraz wydaje mi się, że znowu jest w porządku, a wciąż jestem w trakcie kuracji. Największy problem miałam wieczorami przy czytaniu książek (mimo że lampę miałam tuż nad głową) i podczas sporadycznego oglądania telewizji.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-10, 07:49   #5032
zeus24l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 22
Dot.: Izotek - cz.II

A ja mam inne pytanie.Jestem w trakcie czwartego miesiąca kuracji i ostatnio pod pachą i w okolicach pachwiny pojawiły mi się mocno bolące jakby guzy, czy przetoki. Są dośc dużych rozmiarów i są bolesne. Miał ktoś taki przypadek, to normalne ?
zeus24l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 21:05   #5033
vilandravalo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 190
Dot.: Izotek - cz.II

Gdyby ktoś nie był pewny, to zgłaszam, że po kuracji w 2014 nadal jest super, teraz po ciąży i porodzie też polecam gorąco

Edytowane przez vilandravalo
Czas edycji: 2019-01-13 o 21:07
vilandravalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-14, 21:20   #5034
gumaz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 2
Dot.: Izotek - cz.II

Witam serdecznie wszystkich mam do was pytanie jak u was z wypadaniem włosów bo skutki ubuczone jak bóle miesni , głowy czy wysychanie ust to wiadomo wytrzyma człowiek ale nie chciałbym byc łysy moze przesadzam ale do was pytanie jak z tym u was ? i macie pomysl na szampon dla facetow ? i czy skutki uboczne u was minely po odstawieniu leku i ile to brałyscie? pozdrawiam
gumaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 17:05   #5035
hairoutine
hairoutine
 
Avatar hairoutine
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 64
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez zeus24l Pokaż wiadomość
A ja mam inne pytanie.Jestem w trakcie czwartego miesiąca kuracji i ostatnio pod pachą i w okolicach pachwiny pojawiły mi się mocno bolące jakby guzy, czy przetoki. Są dośc dużych rozmiarów i są bolesne. Miał ktoś taki przypadek, to normalne ?
Ja miałam powiększone węzły chłonne / guzki, ale nie bolały?? Ponadto po odstawieniu izo wykryto u mnie zmianę guzkowatą na tarczycy także... może ma to jakiś związek z przyjmowaniem leku. Dowiem się w czwartek na wizycie kontrolnej.
hairoutine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 07:28   #5036
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: Izotek - cz.II

Witam Został mi tydzień kuracji
Izotek biorę od 24 maja - 2x20 dziennie. To moja druga kuracja, po pierwszej wrócił po 4 latach (wtedy nie dobrałam pełnej dawki przez skutki uboczne).
Do skóry używam Cetaphilu na noc i Iwostinu Purritin Rehydrin na dzień oraz podkładu mineralnego w pudrze (każdy inny w płynie powoduje powstawanie krostek z przezroczystym płynem w środku).

Tym razem miałam dużo mniej skutków ubocznych, wiedziałam już jak radzić sobie z przesuszeniami skóry i śluzówek. Polecam Carmex i płyn nawilżający lactacyd.

Ciekawe jak to będzie po kuracji, oby tym razem nie wróciło
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 18:21   #5037
7gusia018
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Izotek - cz.II

mi leci drugi miesiąc, cetaphil bardzo lubię natomiast nawet grube warstwy nivey na noc nie dają rady i usta wiecznie suche i obdarte, praktycznie codziennie obdzieram i przez dobę skóra zdąży odbudować się i wyschnąć do kolejnego obdarcia... co do oczu dostałam jakiegoś zapalenia ostatnio ale nie zganiałabym znowu wszystkiego na izotek, nie dajmy się zwariować a co do wypadania włosów, mi wypada mniej, pewnie dlatego że myję je już właściwi tylko raz na tydzień a zwykle przy tym wypadały, zobaczymy jak to będzie później bo jak narazie te "skutki uboczne" mi się podobają
7gusia018 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 12:33   #5038
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Dot.: Izotek - cz.II

A czy komuś w trakcie kuracji pojawiły się męty w oczach? Mi lekarz powiedział, że to prawdopodobnie wina stresu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 18:55   #5039
gumaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 18
Dot.: Izotek - cz.II

Witam mam pytanie do was jeszcze ile trwały wasze kuracje ? i czy to jest tak ze im dłuzej tym lepiej ? i mniejsza szansa nawrotu czy poprostu dłuzej sie bierze bo skutki uboczne dokuczaja ? mozecie mi napisac jakie macie dawki i jak sie czujecie ja bym zwiekszył bo mam 30 g a nie chce sie leczyc dlugo max pare miechow pytam was jako zyczliwy wiem ze mam pytac dermatologa ale pytam was normalnie .
gumaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 07:58   #5040
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez gumaz1 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkich mam do was pytanie jak u was z wypadaniem włosów bo skutki ubuczone jak bóle miesni , głowy czy wysychanie ust to wiadomo wytrzyma człowiek ale nie chciałbym byc łysy moze przesadzam ale do was pytanie jak z tym u was ? i macie pomysl na szampon dla facetow ? i czy skutki uboczne u was minely po odstawieniu leku i ile to brałyscie? pozdrawiam
Biorę izo juz 13 miesiąc i jeszcze nie wyłysiałam. Wręcz przeciwnie - włosy do pasa xd. Mam wrażenie, że włosy bardziej wypadają ale też mega szybko rosną Gdyby nie łojotokowe zapalenie skóry głowy to byłoby całkiem okej. Wydaje mi sie, że sprawdzi sie szampon w miarę delikatny, nawilżający. Ja co kilka myć używam szamponu od dermatologa żeby powstrzymać ŁZS a poza tym to u mnie sprawdza sie szampon dla dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.