Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 15:20   #1441
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ponawiam pytanko czy może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z salonem ColourBox przy ul. Kaczej?
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:46   #1442
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez capranubiana Pokaż wiadomość
No dobrze, przejrzałam uważnie wątek i zachęcona Waszymi opiniami zapisałam się na wizytę do pana Pawła z salonu przy Wąwozowej Mam strasznie zniszczone włosy, przy okazji masakrycznie trudne do ułożenia - niby kręcone, ale tak naprawdę sianowate, i sięgają już do połowy łopatek. Nawet jeszcze nie wiem, co chcę z nimi zrobić, ale mam nadzieję, że p.Paweł jako fachowiec dobrze mi doradzi. W czwartek wszystko będzie jasne i na pewno dam znać jak poszło - do tej pory miałam same nienajlepsze doświadczenia z fryzjerami. Życzcie mi powodzenia. ;P
3mam kciuka, jestem pewna że się nie zawiedziesz tym razem
Ja dziś już sama układałam włoski i matkoooo!! 20 minut i są gotowe, i to ładnie gotowe podejrzana sprawa, że wyrażają chęć do modelowania aż jestem zachęcona do eksperymentów z nimi
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:41   #1443
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Laski, ja idę w końcu (po 3 i pół tygodniach czekania) do Miodek Hair Studio i zdam Wam relację. Mam nadzieję oczywiście, że będę zadowolona
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:50   #1444
margaritka
Przyczajenie
 
Avatar margaritka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

nie uważam żeby pani Ania z salonu PRIMA była najlepszą fryzjerką skoro nie potrafi obciąć prosto włosów, nawet klientki dziwnie się patrzyły jak już było po.. nawet jeśli miała zły dzień... obciąć włosy tak żeby inni fryzjerzy byli w szoku, trzeba mieć "talent" :/ nie polecam, koszmarne przeżycie...
margaritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:01   #1445
margaritka
Przyczajenie
 
Avatar margaritka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez dominis1130 Pokaż wiadomość
Ja panią Anię każdemu polecę bo jest bardzo dobra.Co ty wypisujesz za głupoty.Ona jest SUPERRRRRRRR!!!!!!!!!!!!! !



Nie sądzę, ale to każdego indywidualna sprawa. Ja miałam nieprzyjemne wspomnienie. Są różne gusta, może i krzywe obcięcie z tyłu jest modne.. ale ja tej Pani nie polecam i nigdy nie polecę...... daje wielki minus
margaritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:28   #1446
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kuleczkix Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam Radosława Kostiw.Jest na xxxxxxNie ma uważam lepszego stylisty,który dobiera kobiece fryzury...a te kolory....ja jestem zaczarowana.Mocny koleś w tym co robi.....polecam!!!!!!
Cytat:
Napisane przez kuleczkix Pokaż wiadomość
Stylista Radosław Kostiw,jest specjalistą włosów kręconych.Moja koleżanka chodzi do niego już dwa lata i jest w stanie ujarzmić jej kędziorki.Doradzi,d obierze produkty,jest na serio cool.
Cytat:
Napisane przez pewien Pokaż wiadomość
Ja w końcu mam przepiękną fryzurę dzięki RADOSŁAWOWI KOSTIW.Nawet dostałam podwyżkę w pracy dzięki nowemu wizerunkowi.To niesamowite jak potrafi genialnie i pozytywnie zmieniać kobiety.NA-LEPSZE!!!!!Namiary na tego MISTRZA NOŻYCZEK to 609-514-896.Przyjmuje w centrum WarszawyPOLECAM GORĄCO
Czyżby to ta sama osoba?
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:37   #1447
Fionowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

witam dziewczyny, ja polecam Francesca Hurnego jest to naprawdę fryzjer urodzony z nożyczkami w ręku... ścinam, farbuję od wielu lat u niego i zawsze jestem zadowolona, rozmawia z klientką i słucha czego ona chce... a na głowie tworzy mix Twojej wizji udoskonalonej swoimi umiejętnościami... POLECAM!!!
w tej chwili przyjmuje w Atelier Leszka Czajki na ulicy Solec 22 nr tel.22/522 22 44
niestety kosztuje to troche, ale warto... dziękuję Franiu!!
Fionowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 10:30   #1448
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A co powiecie na Corte de Sol? Czytałam opinie, ale były one zamieszczone dość dawno. Czy możecie kogoś tam polecić?
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:33   #1449
capranubiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam dziś na Wąwozowej 20 (atelier urody Joanny Wenger) i muszę przyznać - pozytywnie. Co prawda p.Paweł co się nadenerwował to jego, bo niezupełnie miałam na siebie pomysł i zmieniłam koncepcję w trakcie strzyżenia (fryzjerzy chyba to uwielbiają, prawda?), ale jestem zadowolona z efektu - wreszcie jestem jakoś porządnie obcięta No i skróciłam włosy znacznie - miałam do łopatek, a teraz chyba nawet nie będę ich mogła związać. Zapłaciłam 100zł, na pewno nie jest to tanio za samo strzyżenie, ale jeśli komuś zależy na porządnym salonie fryzjerskim i miłej atmosferze, to salon na Wąwozowej mogę polecić. (co do tego, jak się moją fryzurę układa samemu, jeszcze nie mogę się wypowiedzieć;P)

pozdrawiam!
__________________
panta rhei
capranubiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 09:14   #1450
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez capranubiana Pokaż wiadomość
Byłam dziś na Wąwozowej 20 (atelier urody Joanny Wenger) i muszę przyznać - pozytywnie. Co prawda p.Paweł co się nadenerwował to jego, bo niezupełnie miałam na siebie pomysł i zmieniłam koncepcję w trakcie strzyżenia (fryzjerzy chyba to uwielbiają, prawda?), ale jestem zadowolona z efektu - wreszcie jestem jakoś porządnie obcięta No i skróciłam włosy znacznie - miałam do łopatek, a teraz chyba nawet nie będę ich mogła związać. Zapłaciłam 100zł, na pewno nie jest to tanio za samo strzyżenie, ale jeśli komuś zależy na porządnym salonie fryzjerskim i miłej atmosferze, to salon na Wąwozowej mogę polecić. (co do tego, jak się moją fryzurę układa samemu, jeszcze nie mogę się wypowiedzieć;P)

pozdrawiam!

Czyli jak śledzę wątek już długo to na pierwsze miejsce wyłania się nam Salon na Wąwozowej, chyba w końcu sama się tam wybiorę, do osławionego p.Pawła
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 09:29   #1451
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez capranubiana Pokaż wiadomość
Byłam dziś na Wąwozowej 20 (atelier urody Joanny Wenger) i muszę przyznać - pozytywnie. Co prawda p.Paweł co się nadenerwował to jego, bo niezupełnie miałam na siebie pomysł i zmieniłam koncepcję w trakcie strzyżenia (fryzjerzy chyba to uwielbiają, prawda?), ale jestem zadowolona z efektu - wreszcie jestem jakoś porządnie obcięta No i skróciłam włosy znacznie - miałam do łopatek, a teraz chyba nawet nie będę ich mogła związać. Zapłaciłam 100zł, na pewno nie jest to tanio za samo strzyżenie, ale jeśli komuś zależy na porządnym salonie fryzjerskim i miłej atmosferze, to salon na Wąwozowej mogę polecić. (co do tego, jak się moją fryzurę układa samemu, jeszcze nie mogę się wypowiedzieć;P)

pozdrawiam!
A nie mówiłam? Mnie bardzo szybko skorciło żeby samej pobawić się z włosami

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Czyli jak śledzę wątek już długo to na pierwsze miejsce wyłania się nam Salon na Wąwozowej, chyba w końcu sama się tam wybiorę, do osławionego p.Pawła
Skoro jest tak polecany to może warto spróbować?
Nie wiem czy zależy Ci na dobrym strzyżeniu czy farbowaniu, jeśli chodzi o strzyżenie to jest na prawdę super. Wielu fryzjerów próbowało mi pomóc w kwestii włosów, wycieniować je porządnie, sprawić żeby nabrały 'życia' i średnio im to wychodziło... A tutaj, jakby p. Paweł rzucił na nie magiczne zaklęcie
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."

Edytowane przez destiny666
Czas edycji: 2009-02-13 o 09:30
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 11:44   #1452
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

wczoraj byłam u p. Rafała Miodka w jego firmowym salonie i jestem bardzo zadowolona
Poleciłam mi go koleżanka z pracy, która była zachwycona tym co robił z włosami dziewczyn z Grami...
Zapłaciłam 300 zł. Bardzo miły, zabawny, wesoły facet. Ma fajne pomysły, super dobiera farbę! Generalnie same pochwały
z pewnością zamierzam do niego jeszcze wrócić...chociaż kusi mnie jeszcze Leszek Czajka
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:36   #1453
katyus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Hollyhock Pokaż wiadomość
Czyżby to ta sama osoba?
prawdopodobnie sam pan Kostiw, który na swojej stronie internetowej podaje email: pewien8@wp.pl

aż mnie zatrzęsło kiedy przeczytałam te peany pod jego adresem. niedawno przeprowadziłam się z Lublina do Wawy i szukam tu fajnego fryzjera. umówiłam się na strzyżenie u Kostiwa, bo poleciła mi go koleżanka, zachwalając jakim to on nie jest świetnym stylistą. w pierwszych słowach powiedziałam mu, że nie radzę sobie z układaniem włosów i muszę mieć fryzurę, która nie bedzie wymagała zbyt wiele wysiłku w codziennym utrzymaniu. miałam włosy do ramion, lekko pocieniowane dookoła twarzy. wyszłam od Kostiwa z krótko ściętym tyłem włosów, cienkimi dłuższymi frędzelkami zotawionymi z przodu i wielką grzywą włażącą do lewego oka. całość wyglądała znośnie po ułożeniu przez fryzjera, który bijąc się w piersi zaprzysięgał się na wszystkie świetości, że włosy będą mi się układać same, bez użycia szczotki. oczywiście po pierwszym myciu popłakałam się ze złości, bo okazało się, że na głowie mam jakieś siano, z którym nie jestem w stanie nic zrobić te cienkie pejsy po bokach są jakoś tak niechlujnie przyciachane, widać każde pociągnięcie nożyczek, to samo z tyłu. dodatkowo mocne podstrzyżenie tyłu ujawniło odrosty, tak, że teraz mam na głowie dwa kolory - swój naturalny bardzo ciemny blond i jasny blond na górze. zapłaciłam 140 zł, bo pan Kostiw bez pytania mnie czy mam na to ochotę zaaplikował mi jakąś cudowną ampułkę na włosy, co podrożyło całą wizytę o 40 zł. drugiej szansy nie będzie.

Edytowane przez katyus
Czas edycji: 2009-02-15 o 21:50
katyus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 07:51   #1454
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
A nie mówiłam? Mnie bardzo szybko skorciło żeby samej pobawić się z włosami

Skoro jest tak polecany to może warto spróbować?
Nie wiem czy zależy Ci na dobrym strzyżeniu czy farbowaniu, jeśli chodzi o strzyżenie to jest na prawdę super. Wielu fryzjerów próbowało mi pomóc w kwestii włosów, wycieniować je porządnie, sprawić żeby nabrały 'życia' i średnio im to wychodziło... A tutaj, jakby p. Paweł rzucił na nie magiczne zaklęcie
Wiesz, mnie powstrzymuje tylko odległość, bo to kompletnie nie mój kierunek ale może się w końcu skuszę....U mnie problrm jest z kolorem, dobraniem odpowiedniego blondu, z którym niewielu fryzjerów sobie radzi, natomiast na obcięciu mi w ogóle nie zależy bo mam proste długie i takie chcę mieć
Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
wczoraj byłam u p. Rafała Miodka w jego firmowym salonie i jestem bardzo zadowolona
Poleciłam mi go koleżanka z pracy, która była zachwycona tym co robił z włosami dziewczyn z Grami...
Zapłaciłam 300 zł. Bardzo miły, zabawny, wesoły facet. Ma fajne pomysły, super dobiera farbę! Generalnie same pochwały
z pewnością zamierzam do niego jeszcze wrócić...chociaż kusi mnie jeszcze Leszek Czajka
Z tego co pamiętam to zależało Ci na blondzie, dobrze kojarzę ? jak wyszło, jakie farby stosują ?

Cytat:
Napisane przez katyus Pokaż wiadomość
prawdopodobnie sam pan Kostiw, który na swojej stronie internetowej podaje email: pewien8@wp.pl

aż mnie zatrzęsło kiedy przeczytałam te peany pod jego adresem. niedawno przeprowadziłam się z Lublina do Wawy i szukam tu fajnego fryzjera. umówiłam się na strzyżenie u Kostiwa, bo poleciła mi go koleżanka, zachwalając jakim to on nie jest świetnym stylistą. w pierwszych słowach powiedziałam mu, że nie radzę sobie z układaniem włosów i muszę mieć fryzurę, która nie bedzie wymagała zbyt wiele wysiłku w codziennym utrzymaniu. miałam włosy do ramion, lekko pocieniowane dookoła twarzy. wyszłam od Kostiwa z krótko ściętym tyłem włosów, cienkimi dłuższymi frędzelkami zotawionymi z przodu i wielką grzywą włażącą do lewego oka. całość wyglądała znośnie po ułożeniu przez fryzjera, który bijąc się w piersi zaprzysięgał się na wszystkie świetości, że włosy będą mi się układać same, bez użycia szczotki. oczywiście po pierwszym myciu popłakałam się ze złości, bo okazało się, że na głowie mam jakieś siano, z którym nie jestem w stanie nic zrobić te cienkie pejsy po bokach są jakoś tak niechlujnie przyciachane, widać każde pociągnięcie nożyczek, to samo z tyłu. dodatkowo mocne podstrzyżenie tyłu ujawniło odrosty, tak, że teraz mam na głowie dwa kolory - swój naturalny bardzo ciemny blond i jasny blond na górze. zapłaciłam 140 zł, bo pan Kostiw bez pytania mnie czy mam na to ochotę zaaplikował mi jakąś cudowną ampułkę na włosy, co podrożyło całą wizytę o 40 zł. drugiej szansy nie będzie.
Wcale mnie to nie zdziwiło, bo jak weszłam na jego stronę internetowa to od razu mi się tak skojarzył...jeden z wielu nawiedzonych stylistówz którymi miałam wątpliwą przyjemność mieć do czynienia....Prócz dobrego sampoczucia na własny temat nic więcej nie są w stanie zaoferować
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 11:17   #1455
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie powstrzymuje tylko odległość, bo to kompletnie nie mój kierunek ale może się w końcu skuszę...

Wiem, że p. Paweł od marca nie będzie już pracował na Wąwozowej!.. moja psiapsióła była u niego w sobotę i wręczył jej wizytówkę, aby kontaktować się z nim bezpośrednio na następną wizytę. Nowe miejsce też ma być na linii metra - uff , ale nie na skraju W-wy już


Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
U mnie problrm jest z kolorem, dobraniem odpowiedniego blondu, z którym niewielu fryzjerów sobie radzi, natomiast na obcięciu mi w ogóle nie zależy bo mam proste długie i takie chcę mieć

Dorinka30 - co do blondów to mogę w ciemno Ci go zarekomendować - przez kilka lat przeszłam "pod jego pieczą" przez wiele odcieni, od jasnych do ciemnych, miedzianych, złocistych, karmelowych - od baleyage, refleksów do jednolitych włosów Zawsze byłam zadowolona z efektu i kolor mi się podobał. Chodź pamiętam, jak sięgnę pamięcią, że w fazie bardzo ciemnych blondów musiałam się aklimatyzować parę dni po farbowaniach, bo byłam zupełnie nie przyzwyczajona. I dopiero jak słyszy się od osób trzecich raz, drugi, kolejny, że znów wyszło twarzowo to się człowiek przekonuje Tak, że jak szukasz speca od blondów - to jest spec


Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Wcale mnie to nie zdziwiło, bo jak weszłam na jego stronę internetowa to od razu mi się tak skojarzył...jeden z wielu nawiedzonych stylistówz którymi miałam wątpliwą przyjemność mieć do czynienia....Prócz dobrego sampoczucia na własny temat nic więcej nie są w stanie zaoferować
Nawiedzeni styliści! Uśmiałam się i przypomniałam sobie - może któraś z Was miała przyjemność chodzić do pana Piotra na Szpitalnej, co to miał dwa małe pieski salonowe, dosłownie! (Teraz salon się przeniósł - ale nie interesuje mnie gdzie) Też bardzo dobry specjalista od włosów. Salon super stylish-gayish, ale po jakimś czasie rozwoju salonu zrobiła się tam taka atmosfera, że strach Bardzo "mili" panowie styliści (Pan Piotr bez zarzutu, bo był zawsze super uprzejmy), panie z TV łypiące na Ciebie okiem.. A jak za podcięcie grzywki i końcówek na prostych włosach moja siostra zapłaciła 150 zł To już nie było argumentów na powrót..

Pozdrowionka
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 12:56   #1456
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
Wiem, że p. Paweł od marca nie będzie już pracował na Wąwozowej!.. moja psiapsióła była u niego w sobotę i wręczył jej wizytówkę, aby kontaktować się z nim bezpośrednio na następną wizytę. Nowe miejsce też ma być na linii metra - uff , ale nie na skraju W-wy już


Dorinka30 - co do blondów to mogę w ciemno Ci go zarekomendować - przez kilka lat przeszłam "pod jego pieczą" przez wiele odcieni, od jasnych do ciemnych, miedzianych, złocistych, karmelowych - od baleyage, refleksów do jednolitych włosów Zawsze byłam zadowolona z efektu i kolor mi się podobał. Chodź pamiętam, jak sięgnę pamięcią, że w fazie bardzo ciemnych blondów musiałam się aklimatyzować parę dni po farbowaniach, bo byłam zupełnie nie przyzwyczajona. I dopiero jak słyszy się od osób trzecich raz, drugi, kolejny, że znów wyszło twarzowo to się człowiek przekonuje Tak, że jak szukasz speca od blondów - to jest spec


Nawiedzeni styliści! Uśmiałam się i przypomniałam sobie - może któraś z Was miała przyjemność chodzić do pana Piotra na Szpitalnej, co to miał dwa małe pieski salonowe, dosłownie! (Teraz salon się przeniósł - ale nie interesuje mnie gdzie) Też bardzo dobry specjalista od włosów. Salon super stylish-gayish, ale po jakimś czasie rozwoju salonu zrobiła się tam taka atmosfera, że strach Bardzo "mili" panowie styliści (Pan Piotr bez zarzutu, bo był zawsze super uprzejmy), panie z TV łypiące na Ciebie okiem.. A jak za podcięcie grzywki i końcówek na prostych włosach moja siostra zapłaciła 150 zł To już nie było argumentów na powrót..

Pozdrowionka
MagdalenaMonka dobrze, że jesteś czujna i dysponujesz namiarami na tego słynnego już Pawła, bo inaczej to mogiła
Wiem, właśnie zachwalałaś mi jego blondy i w końcu muszę wybrać się, ciekawe gdzie się teraz ulokuje, pewnie otworzy swój salon....to nagminne, większość jak ma klientelę już to chce pracowac u siebie, tylko często u siebie już nie bywa tak fajnie, bo zaczynają np. za bardzo oszczędzać czy to na farbach czy kosmetykach, ale miejmy nadzieję że tu to nie nastąpi

O rany byłam tam na Szpitalnej, ale skopał mi strasznie obcięcie , taak pieski widziałam , niezły czad, jak napisałaś stylish- gayish, aż strach tam iść jak jesteś heterykiem U kilku takich agentów byłam
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:44   #1457
gwiazdeczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a ja chcę Wam powiedzieć,że jestem stałą klientką i wielbicielką Radka Kostiw!!!Trafiłam do niego przypadkiem...3 lata temu.Poleciła mi go moja mama-osoba bardzo konserwatywna i elegancka.Mam słabe włosy i jest ich mało.Przez wiele lat farbowałam sie na blond, bo to takie kobiece hehe...Dopiero p.Radek uświadomił mnie, co to znaczy dobra fryzura, posiadanie swojego fryzjera, do którego można zadzwonić jak do lekarza z problemem włosów.To procentuje na przyszłość.Jestem asystentką prezesa dużej firmy, robię prezentacje dla dużej liczby osób i w mojej pracy liczy się nie tylko to co mam w głowie , ale i na głowie!!!Moje włosy są z natury kiepskie i lepsze nie będą nigdy, ale dzięki stylistom takim jak p. Radek wyglądaja super.Nauczyłam się jak je czesać, p. Radek wymyśliłmi fajną fryzurkę i ciekawy kolor.Czuję się kobieco i reprezentatywnie w pracy i na imprezie z przyjaciółmi.Moje włosy są zadbane i mają swojego opiekuna p. Radka.Kobiety na ulicy zaczepiają mnie i pytają kto mnie czesze, bo się bardzo podobaja moje włosy.Ja myślę tylko o zapisaniu się do p. Radka na wizyte on robi resztę.Czytając niektóre wypowiedzi odnoszę wrażenie, że niestety wiele młodych i ponoć otwartych osób z wielką łatwością krytykuje prace i rzemiosło innych.Myślę, że najpierw trzeba wiedzić, czego się chce, mieć swiadomość własnej osoby i stylu, i dojrzałość do nawiązania kontaktu ze stylistą.Przy okazji pozdrawiam gorąco p.Radka!!! i życzę wielu nowych, sypatycznych klientek
gwiazdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 18:17   #1458
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka Pokaż wiadomość
a ja chcę Wam powiedzieć,że jestem stałą klientką i wielbicielką Radka Kostiw!!!Trafiłam do niego przypadkiem...3 lata temu.Poleciła mi go moja mama-osoba bardzo konserwatywna i elegancka.Mam słabe włosy i jest ich mało.Przez wiele lat farbowałam sie na blond, bo to takie kobiece hehe...Dopiero p.Radek uświadomił mnie, co to znaczy dobra fryzura, posiadanie swojego fryzjera, do którego można zadzwonić jak do lekarza z problemem włosów.To procentuje na przyszłość.Jestem asystentką prezesa dużej firmy, robię prezentacje dla dużej liczby osób i w mojej pracy liczy się nie tylko to co mam w głowie , ale i na głowie!!!Moje włosy są z natury kiepskie i lepsze nie będą nigdy, ale dzięki stylistom takim jak p. Radek wyglądaja super.Nauczyłam się jak je czesać, p. Radek wymyśliłmi fajną fryzurkę i ciekawy kolor.Czuję się kobieco i reprezentatywnie w pracy i na imprezie z przyjaciółmi.Moje włosy są zadbane i mają swojego opiekuna p. Radka.Kobiety na ulicy zaczepiają mnie i pytają kto mnie czesze, bo się bardzo podobaja moje włosy.Ja myślę tylko o zapisaniu się do p. Radka na wizyte on robi resztę.Czytając niektóre wypowiedzi odnoszę wrażenie, że niestety wiele młodych i ponoć otwartych osób z wielką łatwością krytykuje prace i rzemiosło innych.Myślę, że najpierw trzeba wiedzić, czego się chce, mieć swiadomość własnej osoby i stylu, i dojrzałość do nawiązania kontaktu ze stylistą.Przy okazji pozdrawiam gorąco p.Radka!!! i życzę wielu nowych, sypatycznych klientek
Napisz na wizażu 100 postów zanim zaczniesz zachwalać fryzjera, to może staniesz się wiarygodna (albo wiarygodny)
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:30   #1459
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ta reklama nic nie daje..wręcz przeciwnie. Rzygam już panem R. i będę go solidnie odradzać
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 19:34   #1460
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

czy ktoś robił w APH dekoloryzację z czarnego lub z jakiegokolwiek innego koloru?
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:12   #1461
katyus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka Pokaż wiadomość
Czytając niektóre wypowiedzi odnoszę wrażenie, że niestety wiele młodych i ponoć otwartych osób z wielką łatwością krytykuje prace i rzemiosło innych.Myślę, że najpierw trzeba wiedzić, czego się chce, mieć swiadomość własnej osoby i stylu, i dojrzałość do nawiązania kontaktu ze stylistą.Przy okazji pozdrawiam gorąco p.Radka!!! i życzę wielu nowych, sypatycznych klientek
ktoś tu wyraźnie pije do mojej wizyty, i do mojej rozmowy z panem Kostiwem panie Radku przykro mi, ale fryzura naprawdę jest do niczego. byc może nie byłabym taka rozczarowana, gdyby 1) nie strzelił mi pan na początku wykładu o pana niesamowitych zdolnościach, sukcesach i osiągnieciach, 2) gdyby nie zapewniał mnie pan z taką żarliwością, że fryzurka będzie układać się SAMA - bez szczotki, bez modelowania. a tak wielkie nadzieje i ... niestety wielkie rozczarowanie. widocznie rzeczywiście nie byłam wystarczająco dojrzała na kontakt ze stylistą czekam na odrośnięcie moich biednych włosków i szukam dalej.
katyus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:49   #1462
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

gwiazdeczka ma sklonowane konta - otrzymuje odemnie bana za reklame + klona

gwiazdeczka
loguje się na różne konta z tego samego komputera: kuleczkix i pewien i gwiazdeczka
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-16 o 22:52
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:52   #1463
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Najlepsze jest to, że już dwie osoby są "lepsze" w pracy (i wśród przyjaciół) dzięki włosom
A co to jest "dojrzałość do nawiązania kontaktu ze stylistą" Do stylisty trzeba jakiegoś specjalnego podejścia? Może kwalifikacji?
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:43   #1464
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez katyus Pokaż wiadomość
ktoś tu wyraźnie pije do mojej wizyty, i do mojej rozmowy z panem Kostiwem panie Radku przykro mi, ale fryzura naprawdę jest do niczego. byc może nie byłabym taka rozczarowana, gdyby 1) nie strzelił mi pan na początku wykładu o pana niesamowitych zdolnościach, sukcesach i osiągnieciach, 2) gdyby nie zapewniał mnie pan z taką żarliwością, że fryzurka będzie układać się SAMA - bez szczotki, bez modelowania. a tak wielkie nadzieje i ... niestety wielkie rozczarowanie. widocznie rzeczywiście nie byłam wystarczająco dojrzała na kontakt ze stylistą czekam na odrośnięcie moich biednych włosków i szukam dalej.


Padam normalnie Katyus Ty lepiej nie dojrzewaj do tego spotkania ze stylistą bo później to już może zostać tylko peruka

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że już dwie osoby są "lepsze" w pracy (i wśród przyjaciół) dzięki włosom
A co to jest "dojrzałość do nawiązania kontaktu ze stylistą" Do stylisty trzeba jakiegoś specjalnego podejścia? Może kwalifikacji?



No właśnie, może są jakieś szkolenia w tej dziedzinie, dziewczyny a my taki ciemnogród jesteśmy

Mam nadzieję, że pan stylista swiatowej sławy R. Kostiw już tu nie zawita z kolejną pochwałą swojej genialnej osobowości
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 16:42   #1465
katyus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=dorinka30;11018666][/B]

Padam normalnie Katyus Ty lepiej nie dojrzewaj do tego spotkania ze stylistą bo później to już może zostać tylko peruka

[/B]


chyba powoli dojrzewam do umówienia się z tak zachwalanym tu panem Pawłem, nie wiem tylko czy po piątkowym cięciu moje włosy do tego dojrzeją zanim rzeczony pan Paweł zmieni pracę
katyus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:01   #1466
domi294
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez margaritka Pokaż wiadomość
ja odradzam salon Prima na Łukowskiej 16, niedość że jedna z fryzjerek (Pani Ania) obcieła mnie za krótko to jeszcze tak nie równo - szczególnie z tyłu, ze jak poszłam do innego fryzjera (dzień po obcięciu) to fryzjer złapał się za głowe i nie mógł uwierzyć że obcinał mnie fryzjer.... teraz wyglądam już lepiej... mam bardzo krótkie włosy ale przynajmniej dobrze obcięte ooo zgrozo!!! nie polecam
ja bardzo polecam pania anie z salonu prima
jest najlepsza fryzjerka w warszawie jesli fryzjer wpadl w szal to jej zardroscil
jakby nie byla najlepsza to by jej slawni fryzjezy nie chwalili
nie ma ona gorszych dni moze pania zle obciela bo cos jej sie stalo
a jest w ciazy wiec moglo jej sie cos stac
niech pani o niej nie pisze takich rzeczy bo ona to tez czyta
ja bym chetnie o pani takie cos napisala
DP WSZYSTKICH, JA JA BARDZO POLECAM JEST BARDZO DOBRA W SWOIM FACHU OBCINA PROSTO MNIE JUZ OBCIELA NA PROSTE WLOSY I MIALAM PROSTE BARDZO JA WAM POLECAM JEST SUPER
domi294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 22:11   #1467
margaritka
Przyczajenie
 
Avatar margaritka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Exclamation Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez domi294 Pokaż wiadomość
ja bardzo polecam pania anie z salonu prima
jest najlepsza fryzjerka w warszawie jesli fryzjer wpadl w szal to jej zardroscil
jakby nie byla najlepsza to by jej slawni fryzjezy nie chwalili
nie ma ona gorszych dni moze pania zle obciela bo cos jej sie stalo
a jest w ciazy wiec moglo jej sie cos stac
niech pani o niej nie pisze takich rzeczy bo ona to tez czyta
ja bym chetnie o pani takie cos napisala
DP WSZYSTKICH, JA JA BARDZO POLECAM JEST BARDZO DOBRA W SWOIM FACHU OBCINA PROSTO MNIE JUZ OBCIELA NA PROSTE WLOSY I MIALAM PROSTE BARDZO JA WAM POLECAM JEST SUPER
Witam,

Pisałam ten wątek w 2007 r nie wiem, może nie o tej samej Pani piszemy, zresztą to nie ważne, nie będę się kłócić bo to sensu nie ma i nie na tym rzecz polega. Napisałam jakie są moje odczucia, chciałam ostrzegać innych. nic po złości. mi naprawdę obcięła włosy tak że musiałam je później obciąć na "chłopaka". skoro ta pani jest taka świetna to pewnie marnuję się w takim salonie... jeśli ktoś jest z niej zadowolony to jego sprawa. swoją drogą dziwne że osoby które cytują moje wypowiedzi są od niedawna na wizażu... nie będę wnikać....... i podobne loginy.....
margaritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 23:22   #1468
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

domi294 odpowiadasz na watek z 2007 ....bronisz paniAni...ona jest w ciazy...sorki ale 2 lata w ciazy jest??
czytaj watki patrz na daty....a potem odpowiadaj i ewentualnie bron lu nie danej osoby
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 12:51   #1469
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Exclamation Dot.: Najlepszy/najgorszy fryzjer w Warszawie?

hej
Tak sobie pomyślałam, że wątek o polecanych fryzjerach w W-wie już jest, więc może żeby nie mylić i nie utrudniać, będziemy go kontynuować: Dobry fryzjer w Warszawie
a o tych odradzanych też jest: w czarnej liście fryzjerów...

pozdrowionka
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 23:10   #1470
morti
Przyczajenie
 
Avatar morti
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do morti
Lightbulb Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witajcie,
chcę zrobić dekoloryzację, z czarnych przejść na średni brązik, włosy mam gęste i zdrowe to może nie będzie tak źle...
myślicie że słynny już pan Paweł sobie z tym poradzi? czy ktoś dekoloryzował u niego?:->
i jak to jest z terminami jak zadzwonie w pon rano to na kiedy mnie w przybliżeniu umówi? (musze to zrobic jak najszybciej bo się rozmyślę i kolejne lata będę patrzeć na czarne straszydło:-|)
__________________
... bo kto więcej chce - ten więcej ma!
morti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.