Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 11:28   #1471
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie powstrzymuje tylko odległość, bo to kompletnie nie mój kierunek ale może się w końcu skuszę....U mnie problrm jest z kolorem, dobraniem odpowiedniego blondu, z którym niewielu fryzjerów sobie radzi, natomiast na obcięciu mi w ogóle nie zależy bo mam proste długie i takie chcę mieć
Mnie powstrzymała by odległość gdyby nie to, że mój chłopak mieszka na ursynowie a stamtąd na kabaty już blisko Przejechałam całą Warszawę - ponad godzina na trasie, ale warto, warto


Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
Wiem, że p. Paweł od marca nie będzie już pracował na Wąwozowej!.. moja psiapsióła była u niego w sobotę i wręczył jej wizytówkę, aby kontaktować się z nim bezpośrednio na następną wizytę. Nowe miejsce też ma być na linii metra - uff , ale nie na skraju W-wy już
No nie...a moja mama akurat chciała na początku marca iść do pana Pawła, tak zachęcana przeze mnie. Oj klops Bardzo bym prosiła o podanie namiarów na nowy salon jeśli będziesz je już posiadała
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 17:48   #1472
GosYak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dzwoniłam do salonu na Wąwozowej w tym tygodniu, poinformowano mnie, że Pana Pawła nie będzie już w przyszłym tygodniu. Otrzymałam do niego nr na komórkę, niestety nie odebrał nie poddam się!
GosYak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:10   #1473
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez GosYak Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do salonu na Wąwozowej w tym tygodniu, poinformowano mnie, że Pana Pawła nie będzie już w przyszłym tygodniu. Otrzymałam do niego nr na komórkę, niestety nie odebrał nie poddam się!
Broń Boże się poddawać! trzeba żywić nadzieję, że nowy salon mieści się gdzieś nie tak na krańcu nitki metra
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 20:22   #1474
kobro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Fryzjer w Warszawie ( szukam usilnie )

Cytat:
Napisane przez Sam Pokaż wiadomość
Ja mam kilku fryzjerów- sprawdzonych z częścia pracowałam przy sesjach zdjeciowych

Leszek- salon Prestige - rondo Waszyngtona- strzyzenie od 70 zł

Krzysztof - własciciel salonów Krzysztof - żoliborz - strzyzenie 150 zl (farba mniej)

Sylwia- pracowała w Salonie Jagi - telefon do domku mam wiec prosze pisac zainteresowanych na maila i jak dzwonicie powołajcie sie na mnie - strzyzenie 30 zl, farba do 150 zł (przy pl. na Rozdrożu)


http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Witaj Sam,
proszę podaj mi namiary do Sylwii. Mam ogromną ochotę i potrzebę nadania nowego kształtu swoim wlosom.
pozdrawiam
kobro
kobro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 22:37   #1475
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez GosYak Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do salonu na Wąwozowej w tym tygodniu, poinformowano mnie, że Pana Pawła nie będzie już w przyszłym tygodniu. Otrzymałam do niego nr na komórkę, niestety nie odebrał nie poddam się!
ja mam numer 504305231 z jakiejś starej wizytówki, zakładam, że to ten sam pewnie? Czy się zmienił, bo zwykle dzwoniłam na numer salonu w celu umówienia wizyty.

Ale skoro zmienia miejsce pracy, to może warto zadzwonić i się spytać dokładnie gdzie się będzie ono mieściło Chyba tak zrobię w dniu jutrzejszym, bo raz, że muszę podciąć końcówki a dwa babska ciekawość mnie już zżera bo tak gdybamy i gdybamy
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 09:01   #1476
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
ja mam numer 504305231 z jakiejś starej wizytówki, zakładam, że to ten sam pewnie? Czy się zmienił, bo zwykle dzwoniłam na numer salonu w celu umówienia wizyty.

Ale skoro zmienia miejsce pracy, to może warto zadzwonić i się spytać dokładnie gdzie się będzie ono mieściło Chyba tak zrobię w dniu jutrzejszym, bo raz, że muszę podciąć końcówki a dwa babska ciekawość mnie już zżera bo tak gdybamy i gdybamy

Daj znać co udało Ci się ustalić, bo coś wydaje mi się, że ten salon nie będzie chętny by podawać namiary na nowy salon p. Pawła, to logiczne że zabierze im klientów, salony nie podają raczej takich danych

Biedny Paweł tropiony przez grono zdesperowanych wizażanek
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 09:46   #1477
morti
Przyczajenie
 
Avatar morti
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do morti
Thumbs down Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez GosYak Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do salonu na Wąwozowej w tym tygodniu, poinformowano mnie, że Pana Pawła nie będzie już w przyszłym tygodniu. Otrzymałam do niego nr na komórkę, niestety nie odebrał nie poddam się!
o nie o nie... ja tu podjęłam tak ważną decyzję a Jego nie ma no. a w tym tygodniu nie ma szans się dostać, póki jeszcze jest?:->
__________________
... bo kto więcej chce - ten więcej ma!
morti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-23, 18:15   #1478
GosYak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jak dzwoniłam do salonu, do poinformowano mnie, że w tym tygodniu to już nie, ale wiadomo, że zawsze mogło się coś zmienić. Warto zadzwonić i się dowiedzieć. Ja w tym tygodniu i tak bym nie mogła bo pracuję do późna. Jutro sprawdzę czy mam ten sam numer do P.Pawła, karteczkę z nr. zostawiłam w pracy
GosYak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:05   #1479
morti
Przyczajenie
 
Avatar morti
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do morti
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziś byłam w arkadii w denique. chciałam się zapisać do pana darka. ale po 1 jest obecnie na urlopie. po 2 cena mnie zwaliła z nóg. za dekoloryzację, farbowanie i podcięcie pan mi krzyknął 470zł więc zrezygnowałam...
__________________
... bo kto więcej chce - ten więcej ma!
morti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:20   #1480
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez morti Pokaż wiadomość
dziś byłam w arkadii w denique. chciałam się zapisać do pana darka. ale po 1 jest obecnie na urlopie. po 2 cena mnie zwaliła z nóg. za dekoloryzację, farbowanie i podcięcie pan mi krzyknął 470zł więc zrezygnowałam...

To strasznie dużo. Chyba. Bo nie wiem, ile kosztuje przeciętnie dekoloryzacja. Ale balejaż ze strzyżeniem kosztował mnie tam zwykle ok. 220zł.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 23:57   #1481
morti
Przyczajenie
 
Avatar morti
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do morti
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

no dużo dużo! nastawiałam się na max 350... ale np. pan umawiający stwierdził, że moje włosy ledwo sięgające ramion kwalifikują się już jako "długie" co mnie trochę zdziwiło. no i w ogóle to ja nie z warszawy jestem więc te ceny tutejsze mnie przytłaczają. postanowiłam umówić się w rodzimym radomiu na prywatną domową wizytę która kosztować mnie będzie 150zł (dekoloroyzacja+farba+koń cówki) mimo że wcale nie miałam zamiaru na tym oszczędzić. no ale różnica ogromna:|
__________________
... bo kto więcej chce - ten więcej ma!
morti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 01:02   #1482
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

no właśnie, a jakiś dobry fryzjer w przystępnej cenie? nie potrzebuję stylisty, chodzi mi o osobę, która zrobi mi dobrą koloryzację (bo eksperymentowałam sobie ostatnio i chyba ktoś musi to naprawić :P) i podetnie włosy. tak do 200 zł na włosach długich. Da się?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 07:03   #1483
agat666
Raczkowanie
 
Avatar agat666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 72
Dot.: milek design !!!!!!

Hejka, byłam ostatnio w u młodszej stylistki Martyny i jestem na tak. Mam falująco-kręcone włosy i chciałam je po prostu podciąć. Martyna sympatyczna, wysłuchała moich uwag i zażaleń i obcięła tak jak chciałam.
Co prawda spędziłam na fotelu 45 min na fotelu, ale jestem wyrozumiała. Widać że fryzjerka się bardzo starała i i była bardzo dokładna w obcinaniu. Przynajmniej nie było rach ciach ciach i nie wiem za co płacę. A zapłaciłam 50 zł
__________________
Gusia
agat666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:52   #1484
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Dziewczyny!!!, klientki APH a raczej konkretnie Maryli kaczmarek, mam nietypowe pytanie- czy możecie mi określić jak wygląda pani Maryla

Pytanie może głupie ale dla mnie istotne, bo wydaje mi się że ja kiedyś, kiedyś przed laty byłam klientką pani Maryli jak jeszcze nie prawadziła APH ale chciałam się upewnić czy to ona ?


Będę wdzieczna za pomoc
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:56   #1485
hardblond
Przyczajenie
 
Avatar hardblond
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 21
Thumbs down Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez mes-bijoux Pokaż wiadomość
czy ktoś robił w APH dekoloryzację z czarnego lub z jakiegokolwiek innego koloru?
nie polecam APH!!!! masakra jeśli chodzi o kolor!!! tylko na cięcie można tam iść. z reztą poczytałam tutaj sporo i doszłam do wniosku , że ONI SAMI ROBIĄ SOBIE TU REKLAMĘ!!! PORAZKA!!

Jak chcesz miec ładny kolor włosów to nie idź do ACADEMIA PERFECT HAIR
hardblond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:36   #1486
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Daj znać co udało Ci się ustalić, bo coś wydaje mi się, że ten salon nie będzie chętny by podawać namiary na nowy salon p. Pawła, to logiczne że zabierze im klientów, salony nie podają raczej takich danych

Biedny Paweł tropiony przez grono zdesperowanych wizażanek

tak, to prawda, salon nigdy nie poda Ci namiarów na Twojego fryzjera, jeżeli zdecydował się zakończyć z nimi współpracę. Ale W-wa to "małe miasto" i wydaje mi się, że raczej odnajduje się taką osobę w taki czy inny sposób (siatka komunikacyjno-ploteczkowa )

No więc zadzwoniłam do p. Pawła (numer dobry nadal) i się dowiedziałam Przenosi się do Salonu na Świętokrzyskiej "CeCe", jest to jest także salon spa. Z ich strony www wygląda nice Nawet bardzo nice bym powiedziała. Przekonam się niebawem. No i lokalizacja bardziej dogodna, chociaż z Mokotowa to bez różnicy, może ciekawsza po prostu..

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez morti Pokaż wiadomość
no dużo dużo! nastawiałam się na max 350... ale np. pan umawiający stwierdził, że moje włosy ledwo sięgające ramion kwalifikują się już jako "długie" co mnie trochę zdziwiło. no i w ogóle to ja nie z warszawy jestem więc te ceny tutejsze mnie przytłaczają. postanowiłam umówić się w rodzimym radomiu na prywatną domową wizytę która kosztować mnie będzie 150zł (dekoloroyzacja+farba+koń cówki) mimo że wcale nie miałam zamiaru na tym oszczędzić. no ale różnica ogromna:|

!! no różnica ogromna!! nie wiem, może jak się wszystko zsumuje biorąc pod uwagę ceny warszawskie to wychodzi te 500 zł, ale to trochę szok wydać tyle na jednorazową wizytę nie mając audiencji u Królowej Matki następnego dnia Plus jak widać można zrobić to samo taniej. W W-wie też by się pewnie taniej i dobrze zrobiło, ale trzeba by było poszukać..
Powodzenia przy dekoloryzacji

Edytowane przez MagdalenaMonka
Czas edycji: 2009-02-24 o 11:29
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 15:15   #1487
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!, klientki APH a raczej konkretnie Maryli kaczmarek, mam nietypowe pytanie- czy możecie mi określić jak wygląda pani Maryla

Pytanie może głupie ale dla mnie istotne, bo wydaje mi się że ja kiedyś, kiedyś przed laty byłam klientką pani Maryli jak jeszcze nie prawadziła APH ale chciałam się upewnić czy to ona ?


Będę wdzieczna za pomoc
Niska, szczupła blondynka, włosy mniej więcej do ramion jak ją widziałam ostatni raz.

W sobotę byłam w APH żeby ułożyć fryzurę na studniówkę i jestem bardzo zadowolona Pani Aneta nie mogła sobie poradzić z moimi lokami i poprosiła o pomoc innego fryzjera i wyszło cudo Tak jak chciałam i co najważniejsze z wykorzystaniem moich własnych loków, 11 wsówek i odrobiny lakieru Na życzenie mogę wstawić zdjęcia.
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:27   #1488
GosYak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dobrze się składa, w zeszłym tygodniu byłam w tym salonie na masażu czekoladą (prezent walentynkowy od mojego Chłopaka). Salon piękny i super klimat. Obawiam się jednak, że salon narzuci P.Pawłowi swojego ceny i będzie troche drożej...
GosYak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:44   #1489
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

oo byłoby świetnie, gdyby pan Paweł przyjmował w Ce-Ce. ich cennik wcale aż tak nie odstrasza, a zaryzygowałabym nawet stwierdzenie, iż jest konkurencyjny jak na stolicę
mam nadzieję, że uda mi się umówić...

edit.: no i niestety nie upchnie mnie już w tym tygodniu a bardzo mi zależało, bo jestem po eksperymentach, a ważny wieczór przede mną...

jak mi któraś wizażanka zajęła miejsce to podrapie!!! :P

edit2.: ah, ale dodam może jeszcze, że pan był bardzo miły i od razu zainteresował się tym co mam na głowie dokładnie wypytując jaki mam problem, że tak pilno mi do niego
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL

Edytowane przez mi.a
Czas edycji: 2009-02-24 o 18:53
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 20:11   #1490
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A p. Paweł przyjmuje już w Ce-Ce czy jeszcze nie?
Można się już do niego zapisywać?
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:38   #1491
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

To powiem, że nowa lokalizacja niczego sobie salon wygląda bardzo przyjemnie i nastrojowo. Cennik, hmmm zobaczymy jak to będzie w praktyce
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 20:42   #1492
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Maciej Towarek

Jest to stylista fryzur "gwiazd" w salonie w Warszawie. Jestem ciekawa czy może ktoś u niego był? Podzielcie sie wrażeniami

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/page,article,a...id,8,index.php a to artykuł na jego temat.
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:30   #1493
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Niska, szczupła blondynka, włosy mniej więcej do ramion jak ją widziałam ostatni raz.

W sobotę byłam w APH żeby ułożyć fryzurę na studniówkę i jestem bardzo zadowolona Pani Aneta nie mogła sobie poradzić z moimi lokami i poprosiła o pomoc innego fryzjera i wyszło cudo Tak jak chciałam i co najważniejsze z wykorzystaniem moich własnych loków, 11 wsówek i odrobiny lakieru Na życzenie mogę wstawić zdjęcia.
Dzięki, to chyba nie ona bo ta moja Maryla jest szczupła, blondynka, włosy krótkie pocieniowane tak nowocześnie i ma okulary....więc raczej nie ta . Dzięki bo mnie męczył ten temat

Wystaw zdjęcia wystaw, chętnie popatrzymy co Ci wyczarowali
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:37   #1494
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
tak, to prawda, salon nigdy nie poda Ci namiarów na Twojego fryzjera, jeżeli zdecydował się zakończyć z nimi współpracę. Ale W-wa to "małe miasto" i wydaje mi się, że raczej odnajduje się taką osobę w taki czy inny sposób (siatka komunikacyjno-ploteczkowa )

No więc zadzwoniłam do p. Pawła (numer dobry nadal) i się dowiedziałam Przenosi się do Salonu na Świętokrzyskiej "CeCe", jest to jest także salon spa. Z ich strony www wygląda nice Nawet bardzo nice bym powiedziała. Przekonam się niebawem. No i lokalizacja bardziej dogodna, chociaż z Mokotowa to bez różnicy, może ciekawsza po prostu..

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------
Jesteś WIELKA , zdobyłaś wszelkie informacje bardzo szybko
Ja się cieszę z nowej lokalizacji, wreszcie mnie ta odległość nie przeraża bo ja na Ursynowie się gubię

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
oo byłoby świetnie, gdyby pan Paweł przyjmował w Ce-Ce. ich cennik wcale aż tak nie odstrasza, a zaryzygowałabym nawet stwierdzenie, iż jest konkurencyjny jak na stolicę
mam nadzieję, że uda mi się umówić...

edit.: no i niestety nie upchnie mnie już w tym tygodniu a bardzo mi zależało, bo jestem po eksperymentach, a ważny wieczór przede mną...

jak mi któraś wizażanka zajęła miejsce to podrapie!!! :P

edit2.: ah, ale dodam może jeszcze, że pan był bardzo miły i od razu zainteresował się tym co mam na głowie dokładnie wypytując jaki mam problem, że tak pilno mi do niego


Yhm miło z jego strony, że taki dociekliwy....Ale go reklamujecie, już czekam na odrosty i lecę

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
A p. Paweł przyjmuje już w Ce-Ce czy jeszcze nie?
Można się już do niego zapisywać?
Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
To powiem, że nowa lokalizacja niczego sobie salon wygląda bardzo przyjemnie i nastrojowo. Cennik, hmmm zobaczymy jak to będzie w praktyce
No właśnie ciekawe jak ceny.....Czy wiecie na jakich farbach tam pracują ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:40   #1495
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny wszystkie, które się wybierają do p. Pawła Nie zapomnijcie po wizycie zgłosić się tutaj z opisem wrażeń i odczuć.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:42   #1496
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Weszłam na stronę tego Cece drogawo....zwłaszcza bajeyage , ceny już bliskie tym najwyższym, bo 260 za baleyage z dwóch kolorów to sporo
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:44   #1497
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Weszłam na stronę tego Cece drogawo....zwłaszcza bajeyage , ceny już bliskie tym najwyższym, bo 260 za baleyage z dwóch kolorów to sporo
Faktycznie sporo, ale w sumie jak na firmowy salon to normalne

Też weszłam i, o ile baleyage ma ceną adekwatną do miejsca położenia salonu i jego nazwy, o tyle strzyżenie uważam za zbyt drogie zdecydowanie (80-90zł).
__________________
Przygarnę Meharees



Edytowane przez KasiaxQ
Czas edycji: 2009-02-25 o 08:46
KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:44   #1498
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Faktycznie sporo, ale w sumie jak na firmowy salon to normalne

Też weszłam i, o ile baleyage ma ceną adekwatną do miejsca położenia salonu i jego nazwy, o tyle strzyżenie uważam za zbyt drogie zdecydowanie (80-90zł).

No niby tak ale te kosmetyki CECE z tego co wiem to nie jest to jakaś prestiżowa marka, raczej uznawana na rynku za tańszą...obawiam się też tych farb Ale czasem właśnie tzw. budowanie marki powstaje poprzez windowanie cen w górę
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:32   #1499
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny szukam dobrego stylisty w Warszawie, zależy mi na styliście, gdyż mam długie włosy których mam dosyć, i chcę mieć krótkie, ale nie wiem jakie. Będę wdzięczna za jakieś namiary.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:40   #1500
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dzięki, to chyba nie ona bo ta moja Maryla jest szczupła, blondynka, włosy krótkie pocieniowane tak nowocześnie i ma okulary....więc raczej nie ta . Dzięki bo mnie męczył ten temat

Wystaw zdjęcia wystaw, chętnie popatrzymy co Ci wyczarowali
Z tego co piszesz to może być ona Bo obie blondynki, szczupłe. Maryla jest drobna i w sumie może teraz nosić soczewki Może znajdziesz jakieś jej zdjęcie

A ja swoje obiecuje wstawić, ale jak pozbieram zdjęcia od wszystkich i coś wybiorę
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.