ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-12, 16:44   #241
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

No chyba,ze łapówki.Dzisiaj zamkneli lekarza od nas ale nie gina.To chyba najprostszy sposob.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 18:01   #242
żółta różyczka
Przyczajenie
 
Avatar żółta różyczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a myslalam,ze tylko ja mam takie "szczescie" Mysle,ze o wszystko trzeba sie upominac.Probowalas???
Jak się upomniałam o badania, to usłyszałam "Nieee, nie potrzeba". I tak słyszyszałam od jednego, drugiego, trzeciego.....Skoro mi nie odpowiadają jakieś tabletki to znaczy, że żle działa na mnie jakiś ich składnik. A lekarz zamiast zrobić badania, to przepisuje inne "na oko"
żółta różyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 18:07   #243
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Powiem Ci ,ze kiedys ja sama zasugrowalam jakie chce .I raz nawet dostalam.Bralam 3 rodzaje ,przy jednych mialam powazne bóle nogi ,ktore uniemozliwialy mi chodzenie,a mimo to nie mialam zadnych badan.Nic
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 18:10   #244
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Wczoraj koleżanka mi powiedziała, że się wkurzyła, bo chciała żeby lekarka jej przepisała pigułki,a ta dała jej skierowanie na badania. Kumpela była wkurzona, że nie załatwiła tabletek, a ja jej powiedziałam, że w końcu trafiła po prostu na super lekarkę.
Mój lekarz to fakt, jest super, ale przepisał mi od razu Cilest, bo firma produkująca go sponsoruje No ale jakbym poprosiła o przepisanie innych, to on ma u siebie full ulotek innych tabletek, więc pewnie nie byłoby problemu.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 18:18   #245
żółta różyczka
Przyczajenie
 
Avatar żółta różyczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

poszłam kiedys do lekarza po zamine tabletek, a on mi powiedział, że wszystkie są takie same. I bez problemu dostałam takie, jakie chciałam. Moja koleąnka od tego samego lekarza usłyszała to samo. Po czym po 2 opakowaniach zmieniła znowu tabletki na poprzednie, bo te które chciała od pana doktora i na które dostała recepte bez najmniejszego zawahania (bo przecież wg tego pana doktora to wszystko jedno jakie się bierze tabletki, bo wszystkie są takie same) źle na nią działały
żółta różyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 18:22   #246
żółta różyczka
Przyczajenie
 
Avatar żółta różyczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Lekarze zwyczajnie nas olewają. Wyjatki to są pewnie wtedy jak chodzisz prywatnie i płacisz za wizyte 80zł. Zresztą, wtedy łaski nie robią...
żółta różyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 19:03   #247
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez żółta różyczka Pokaż wiadomość
Lekarze zwyczajnie nas olewają. Wyjatki to są pewnie wtedy jak chodzisz prywatnie i płacisz za wizyte 80zł. Zresztą, wtedy łaski nie robią...
u lekarki ktora mnie tak potraktowala bylam prywatnie... i co? i nic. publicznie w zyciu bym nie poszla, za bardzo bym sie bala. ale jak widac nawet jak zabulisz kasę nie musi to oznaczac ze bedzie wszystko cacy. ja nie mowie ze nie ma cudownych lekarzy z powolaniem, ale trzeba na takich trafic a to czasem bywa trudne. w przychodni prywatnej w ktorej teraz jestem, jest troche lepiej, ale czasem mam wrazenie jakby ze wzgledu na duza ilosc pacjentek troszczeke panowala tam atmosfera szybko szybko zeby nie robily sie kolejki. nie zrobiono mi tez kontrolnych badan tylko niby juz jestem zdrowa i mam brac tylko globulki stabilizujace flore bakteryjna, ale ja nadal mam wrazenie jakby nie wszystko bylo dobrze, nie bede sie tu zaglebiac w szczegoly ale chyba znam swoje cialo i mam prawo do watpliwosci

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
buki nie zgodzę się z Tobą, że nie ma lekarzy z powołania. Sama od 3 lat mam stałego lekarza i jest dla mnie "do rany przyłóż". Odpowiada mi spokojnie na każde pytanie, dokładnie tłumaczy, dostałam jego prywatny numer w razie czego.
a chodzi o ginekologa? mogla bys zdradzic kto to taki? bo chetnie bym poszla jeszcze raz do kogos innego, tak dla swietego spokoju, bardzo mi zalezy na moim zdrowiu, a ostatnio tyle przeszlam ze sie po prostu boje

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Natomiast nie chcę Was martwić, ani podcinać skrzydeł, ale znam trochę środowisko lekarskie i poza odradzaniem innym internautkom, wątpie czy cokolwiek zdziałacie. Była u nas głośna sprawa w interwencji, kiedy to lekarz z kliniki wmawiał wszystkim kobietom nowotwór i zalecał bardzo drogie leczenie u niego i facet dalej sobie leczy w klinice i dalej ma prywatną praktykę. To jest tak silnie powiązane ze sobą środowisko, że oni za sobą wszyscy murem stoją i bronią się nawzajem.
a mi sie wydaje ze kiedys cos takiego bylo w uwadze. bylam zdruzgotana jak to ogladalam. niesamowite ze on nie siedzi w wiezieniu, po prostu nie jestem w stanie tego zrozumiec. no ale coz, w naszym kraju wszystko stoi na glowie.
tak sobie nawet myslalam, ze jezeli chodzi o moja historie, to teoretycznie mialabym chyba jakies prawo dochodzic swoich praw w kwestii tych uszkodzonych globulek, ktore spowodowaly u mnie komplikacje medyczne, teoretycznie powinnam np. dostac zwrot kosztow leczenia, ale nie dosc ze nie wiem jak sie za takie rzeczy zabiera to pewnie jeszcze wiecej pieniedzy bym stracila na jakies sprawy a i tak i tak bym nic nie wskorala

coz, takie to zycie przykre jest.
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 13:48   #248
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez buki Pokaż wiadomość
czyli we Wrocławiu nie ma ginekologów z powołania???? A wiecie co mnie najbardziej przeraża??? Ja trafiłam do Filipiuka właśnie "dzięki" wizażankom... a konkretne jedna z nich gdzieś na samym początku pisała że go poleca... gdzieś w ankiecie dostał same piątki (jedna osoba na niego tylko głosowała) - jeśli nie do prasy, czy telewizji to musimy uderzyć w internet!!! oby jak najmniej kobiet padło ofiarą tak okropnej pomyłki jak ja!
Buki ja trafiłam do dobrego lekarza z sercem(dr.Jarosz z Mediconceptu) i myślę, że z powołania, jest wspaniały, ale jak napisałam kilka postów wcześniej tak oblegany, że ciężko się do niego dostac, mimo że prywatnie
Ajakaga nie ucieknę...
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:58   #249
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje ze kiedys cos takiego bylo w uwadze. bylam zdruzgotana jak to ogladalam. niesamowite ze on nie siedzi w wiezieniu, po prostu nie jestem w stanie tego zrozumiec. no ale coz, w naszym kraju wszystko stoi na glowie.
tak sobie nawet myslalam, ze jezeli chodzi o moja historie, to teoretycznie mialabym chyba jakies prawo dochodzic swoich praw w kwestii tych uszkodzonych globulek, ktore spowodowaly u mnie komplikacje medyczne, teoretycznie powinnam np. dostac zwrot kosztow leczenia, ale nie dosc ze nie wiem jak sie za takie rzeczy zabiera to pewnie jeszcze wiecej pieniedzy bym stracila na jakies sprawy a i tak i tak bym nic nie wskorala

coz, takie to zycie przykre jest.
Dobrze Ci się wydaje, też tu o tym pisałam...
A co do odszkodowania, to ja myślę że musisz napisać do producenta tych globulek, musisz miec oczywiście całą dokumentację lekarską potwierdzającą całą historię. Szkoda byłoby gdybyś odpuściła, ludzie nie o takie rzeczy się sądzą, a Ty ewidentnie jesteś pokrzywdzona. Jakiś adwokat podpowiedział by Ci co i jak robić i niekoniecznie musiało by cię to dużo kosztować, oni po to biorą takie sprawy żeby sami dobrze zarobić
Pozdrawiam
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 18:34   #250
Kaska*
Raczkowanie
 
Avatar Kaska*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 63
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Skarżysko-Kamienna
Odradzam dr Okłe. Jest niemily, niedelikatny i olewa pacjentki. Przez 5 wizyt nie potrafił odpowiedziec co mi wogole dolega, ale za kazda bral 50zl+jakies wogole niepotrzebne, jak sie potem okazalo badania hormonalne za ktore zaplacilam lacznie ok 300zl.
Kaska* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 10:24   #251
Katazyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 144
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Radom

Gdy byłam na ściągnięcie szwów po porodzie poszłam do innego ginekologa ponieważ mój był na urlopie do jakiegoś Nowaka i po pierwsze gapił sie jak sie rozbieram po drugie zapytał czy mam starego a gdy przemywał mi okolice krocza Rywanolem wiecie co powiedział- cipka mokra a pzyjemności nie było -zamarłam i jak nigdy nie wiedziałam co powiedzieć bo on był starszy od mojego taty i miała, ochote puscic pawia na niego
Katazyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 16:43   #252
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

GDYNIA

Karwiny- Przychodnia "Źródło Marii", dr Marek Pawłowski

Nie polecam tego pana, choć jest specjalistą ginekologiem-położnikiem.
Byłam u niego 2 razy, ale teraz zmieniam "prowadzącego" moją ciążę.
Zarzuty: nie odpowiada wprost na pytania, styl wypowiedzi ma na celu pokazanie niewiedzy kobiety, a jego wyższości nad nią, trzeba samej się domyslać o co chodzi, uprawia "dziwną filozofię", twiedzi, że w ciąży nie powinno się robic tyle USG - bo tak jest na zachodzie! no, najwyżej 2 razy (na pytanie czy USG po prostu szkodzi dziecku, mówi, ze powie mi o tym juz po porodzie), na pytanie czy powinnam ograniczyc kontakty ze swymi kotami, bo nie mam przeciwciał na toksoplazmoze, zapytał "A czy chce Pani miec zdrowe, normalne dziecko?" A potem: "decyzje zostawiam Pani". Znajoma, która mdlała w ciąży,usłyszała, że to nic nie znaczy i wszystko jest ok. Ponoc lubi tylko strasze pacjentki.
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 16:46   #253
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

w ciazy nie powinno sie sprzatac kuwety ,a kontakt z kotami mozna miec.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 14:21   #254
czerwcowa_panna_mloda
Rozeznanie
 
Avatar czerwcowa_panna_mloda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 832
GG do czerwcowa_panna_mloda
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

bess -i ja to wiem, aczkolwiek wolałam zapytac lekarza (fachowca ), a on mi nawet głaskac odradził, ot co. To jednak akurat jego najmniejszy grzech...
Chodzi mi o podejscie pana dr do pytań zdezorientowanej, zaniepokojonej pacjentki!
__________________
WYMIANA

czerwcowa_panna_mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 17:51   #255
Ameliaand
Przyczajenie
 
Avatar Ameliaand
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: mała wioseczka - Procyń kiedyś obecnie STOLICA
Wiadomości: 25
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

kogo polecacie w ENEL-MEDZIE?? jaki lekarz jest dobry do kogo się zapisać??
Ameliaand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 23:18   #256
DiBi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 69
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

dr Opacki Olsztyn
juz ktoras o nim wspominala. sypie burackimi tekstami i jest niedelikatny.. jest tylko od przepisywania tabletek0 nie zalecil zadnych badan przed przepisaniem mi pierwszej "porcji".
moja kumpela do niego dawno temu poszla:
On:wspolzyje pani?
Ona:nie, jestem dziewica
On: (wulgarnym tonem) to jak ja mam paniaa badac? czas najwyzszy zaczac!
DiBi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 08:45   #257
mentira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Polonaise Pokaż wiadomość
KRAKóW
Zdecydowanie odradzam wizytę u dr Klimczyk w przychodni przy ul. Szwedzkiej. Słyszałam o niej bardzo dobre opinie (że jest dr a nie lekarzem, że się ciągle dokształca itp.) więc poszłam ze 2 razy na wizytę. Było koszmarnie. Była niedelikatna w czasie badania, nie chciało jej się ze mną rozmawiać i opisac mi sytuacji. Właściwie wizyta u niej nic mi nie dała. Miałam potwornie bolesne miesiączki, a ona stwierdziła że "musi boleć" utwierdzając mnie w przeświadczeniu, że okres będzie dla mnie zawsze koszmarem. Dopiero kilka miesięcy później inna lekarka przepisała mi silne leki przeciwbólowe, dzięki którym już nie cierpię. Dr Klimczyk nie chciało się wysilić.
Również nie polecam tej Pani. Od ponad roku leczyłam sie u niej....na wydlużający się cykl leczyła mnie tabletkami anty, nie udalo jej sie tez wyleczyc przez ten czas u mnie infekcji w pochwie...wybralam juz chyba cala aptekę i wiecej do tej Pani nie pójde. Z wszytskimi badaniamiposzlam do Dr Masior i sytuacja od razu inaczej wygląda...okazuje sie ze nie miałam robionych tych badań co powinnam i ze te o mialam robione u Dr klimczyk w gabinecie (oczywiscie odpłatnie) były złe...przez cale 14 miesięcy!!! dziekuje, nie chce juz byc królikiem doswiadczalnym
mentira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:55   #258
bubba4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Witaj,
podaj prosze kontakt do tej kliniki w Poznaniu - moją nadzieja tez tylko in vitro. jakie sa obecnie koszty tego zabiegu?
bubba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 08:54   #259
lidia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków.Czy ktoś może leczył się u p.Antoniego Łyska?Proszę o opinię.
lidia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 08:56   #260
lidia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków.Proszę polećcie mi kogoś w tym mieście bo mieszkam w nim od niedawna i jestem niezorientowana.
lidia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:47   #261
ja...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Lublin
dr.n med Jerzy Kalasiewicz- mam bardzo sprzeczne odczucia i sama nie wiem co o nim sądzić. Bardzo interesująca postać. A wy dziewczyny co sądzicie
ja... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 02:36   #262
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa

lek. med. Melaniuk Barbara

Przychodnia Damiana

Odradzam. Bardzo niemiła Pani, do tego nie umiejąca zinterpretowac wyników badań. Te same wyniki wskazały innemu lekarzowi możliwośc istnienia u mnie pewnej choroby. Po podjeciu dodatkowych badan przez drugiego lekarza obawy potwierdzily się i nareszcie moglam zaczac sie leczyc! Z ta pania dalej tkwiłabym w labiryncie.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 17:48   #263
edi75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
GG do edi75
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez lidia123 Pokaż wiadomość
Kraków.Proszę polećcie mi kogoś w tym mieście bo mieszkam w nim od niedawna i jestem niezorientowana.
Polecam dr Janczak-Saif, przyjmuje na Szwedzkiej i w Corvicie na Kościuszki, jest rewelacyjna, młoda -a wiec zna wszystkie nowinki! nie wciska kitów, rozmawia z tobą jak równy z równym, nie traktuje człowieka jak matoła bez żadnej wiedzy, zawsze stara się tak dobrać lekarstwa żeby pasowały do dolegliwości i kieszeni nie wciska najdroższych lekarstw, jest inteligentna, uprzejma i grzeczna, co niestety jest wyjątkiem (np. dr Klimczyk-wyżej cytowana-przemądrzałe babsko, patrzące na wszystkich z góry i wciskające płatne badania w swoim gabinecie prywatnym!). Polecam gorąco wizyty u dr Janczak, chodziłam po różnych ginekologach, ale zawsze wracam do niej i chyba już u niej zostanę, chyba, ze "ucieknie" do Anglii, bo tam docenią takiego lekarza jak ona...
edi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:32   #264
maile
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 7
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez *agatka Pokaż wiadomość
Gorzów Wlkp.

W Gorzowie nie polecam doktora Sośnickiego. Przyjmuje w przychodni kolo Piotra i Pawła (ulicy nie pomiętam ) Facet nie jest dość miły, mało czuły i ogólnie mam nie miłe wspomnienia. A moją koleżanke wręcz podrywał.. :/ no nie wiem, jakiś on taki dziwny. Buziaki !

Byłam. Jest normalny, zrobil cytologie, przepisal co mial przepisac. Tylko zdziwilo mnie ze nie stwierdzil nadzerki pomimo iz byla 2msc temu przez innego lekarza zdiagnozowana, wiem ze jest tez stan zapalny a on jakby nie zauwazyl, praktycznie odnioslam wrazenie ze ze mna wszystko ok tylko trzeba flore bakteryjna unormowac. Niedlugo bede mogla isc do mojego lekarza wiec sie przekonam.
Z kolei moja kolezanka chodzi do niego caly czas od lat i jest zadowolona, tylko ze jej nigdy nic nie bylo.
maile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 21:44   #265
katzet
Raczkowanie
 
Avatar katzet
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

...

Edytowane przez katzet
Czas edycji: 2014-05-14 o 22:48
katzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:01   #266
agne_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Znalazlam w internecie stronę pana MIchala Bogdanowicza (Kraków, ulica Grzegórzecka) i od tego zaczęła sie przygoda...Pan Bogdanowicz jak się zdaje minął się był z powołaniem, nie został bowiem weterynarzem. Najbardziej na świecie chyba kocha dziki, o których w trakcie wizyty rozmawiał z kolegą przez telefon . Na stronie cena wizyty to 50 zł, po czym okazuje się, iż koszt wizyty to 70zł.Cóż jeszcze? Wypisał mi nowy lek i juz dzwonił do apteki w budynku obok, z którą to pewnie ma jakąś umowę, po czym poinformował mnie, iż kosztuje 57zł...Obeszłam 6 aptek, w których leku, z racji niedawnego wprowadzenia na rynek nie było, a kiedy w udalo mi się nań trafić okazalo sie ze to 75zł! Czuję sie po wizycie paskudnie i nie polecam. Dodam, iż obrazu dopełnia zołzowata pielęgniarka patrząca z pogardą na nieszczęśniczki,które odważyły sie przyjść (może miała zły dzień ...Żadnej empatii.
agne_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 09:28   #267
mican
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Exclamation Zły Ginekolog Wrocław

WROCŁAW

W ciągu ostatniego cyklu byłam u 3 różnych lekarzy...
Diagnozy:

- dr Filipiuk (Dolnośląskie Centrum Ginekologiczne, ul Krynicka)
NADŻERKA - trzeba KONIECZNIE WYMRAŻAĆ (przyjemność ta kosztuje 200 zł mimo, ze wizyta na NFZ) i w ogóle krótki wykład na temat moralności przy stosowaniu antykoncepcji hormonalnej (w przypadku wątpliwości duchowych poszłabym raczej do konfesjonału a nie do ginekologa :| )
- dr Gajda (E-Med chwalony na forum, Gliniana 40)
ZAPALENIE JAJNIKÓW i w ogóle po co Pani robi cytologię co roku! przecież to szkodzi! (?! )

- niezależny lekarz nr 3 "potwierdził" diagnozę obu panów i stwierdził, że jestem zupełnie zdrowa i że cytologię powinno się robić raz w roku...

Dziewczęta, zanim sobie coś wymrozicie, wytniecie, napchacie się antybiotyków - skonsultujcie to z kilkoma lekarzami.
mican jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:19   #268
czteryma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Zły Ginekolog Wrocław

WROCŁAW

Omijajcie z daleka dr Ewę Makacewicz, strasznie niemiła, jak czegoś nie wiesz natymiast podnosi na Ciebie głos. Niepotrzebnie zrobiła mi wymrażanie nadżerki (dzięki Bogu na kasę chorych), ranę po tym zabiegu leczę już pół roku. Jeżeli chcesz brac pigułki antykoncepcyjne, przepisuje bez żadnych badań, nie ona je wybiera, tylko pyta się Ciebie, jakie byś chciała brać (MASAKRA). I spóźnia się czasami ponad 3 godziny...
czteryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 14:24   #269
Sascha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Byłam dziś w gabinecie patologii ciąży na Chałubińskiego we Wrocławiu. Kompletny brak szacunku dla pacjentek. Lekarz - dr n. med. obszedł się ze mnąprzy badaniu bardzo niedelikatnie, a na moją uwagę odpowiedział, że to ma bolec!!! To był dr n.med. Andrzej Wilczyński.
http://uwaga.onet.pl/1342656,archiwu...?MASK=20889666
To o nim.

Edytowane przez Sascha
Czas edycji: 2007-02-21 o 20:45
Sascha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 18:45   #270
emi771
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Witam mam19lat i nie byłam jeszcze u ginekologa bo: po pierwsze to się boję a po drugie niewiem czy lepszy jest facet czy baba (do faceta wstydze się isc)i wydaje mi się że nie mósze isc na razie skoro nie odczówam żadnych bólów.Wspomne że współżyje regularnie ze stałym partnerem.Chciałam zasięgnąć rady tzn jak badania kontrolne są przeprowadzane i co mószę mieć ze sobą itp.
Pozdrawiam
emi771 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.