Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-12, 20:41   #3391
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Amelia, zapomnialam odpisac, ulica jest prosta chyba przez to, ze robilam tryb panoramiczny to tak wyszlo jakby byl zakret...

irenkaaa, no to kciuki!
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 21:16   #3392
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Stupid girl kciuki trzymam. Mi tez się przydadzą. ... Babka która nam CAF przydzielił do poprowadzenia nas przy pewnych rzeczach ( typu kursy czy szkolenia czy coś tam z CV czy wybór Właściwej pracy) chce mnie na kurs wysłać. Nieno super tylko mam nadzieje ze bedą w takich godzinach ze dojadę. Ona o tym wie i pod to szuka wiec w sumie jakoś się układa ale mam się z nią spotykać przez najbliższy rok. Na szczęście kolejny raz za miesiąc.
Tez odświeżam swoje kursy książki DVD itd i może w końcu jakoś pójdzie. Dopiero jak pójdzie z językiem to będzie myślenie jaka praca itd itp.
No wlasnie ja musze wziac kurs indywidualny bo wszystkie szkoly jezykowe w okolicy jakie obdzwonilam maja zajecia zaczynajace sie najpozniej o 17.30.
A mi z trudem pasuje o 18.30
Musze sie tym razem zmobilizowac do nauki.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 21:34   #3393
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

irenkaaa, powodzenia!
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 21:44   #3394
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość

nelada, nie dygaj jak jeszcze jezdzilam autobusami do Francji to tez zawsze mialam przesiadke w Berlinie, tylko ze tam podjezdzalo 20 autokarow Sindbada i trzeba bylo szukac tego wlasciwego czym jezdzisz?
Chorwacja - Wiedeń: CroatiaBus albo Blaguss Reisen, Wiedeń-Katowice: Polski Bus albo Jordan Group. Ale mój TŻ kupił samochód i już niedługo będzie po mnie przyjeżdżać do Wiednia i do mnie jeździć samochodem (szybciej i taniej, wbrew pozorom).
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 10:43   #3395
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

O jeju ja to chyba jestem zle mieszadelko

Nigdy sie nie rozklejam, wlasnie wracam z Londynu, nie wiezielismy sie z Tz 3 tyg. Oprocz 2 dni koedy przyjechal na samym poczatku do mnie.

Nawet nie rozmawialismy codziennie i serce mi nie peklo. Pewnie zalezy od charakteru, gdybym miala zostac kolejne 3 tyg to pewnie bym sie zgodzila heheh

Ja tam lubie czasem pobyc bez Tz. Wspolne mieszkanie i jego praca z domu to juz sporo
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:04   #3396
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

dzieki za kciuki ale zanim do kursu dojdzie to pewnie troche minie (a dojazd mam taki a nie inny i ostatni autobus hyba okolo 16 wiec ciezko tez dopasowac bedzie )
zobaczymy
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:31   #3397
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
O jeju ja to chyba jestem zle mieszadelko

Nigdy sie nie rozklejam, wlasnie wracam z Londynu, nie wiezielismy sie z Tz 3 tyg. Oprocz 2 dni koedy przyjechal na samym poczatku do mnie.

Nawet nie rozmawialismy codziennie i serce mi nie peklo. Pewnie zalezy od charakteru, gdybym miala zostac kolejne 3 tyg to pewnie bym sie zgodzila heheh

Ja tam lubie czasem pobyc bez Tz. Wspolne mieszkanie i jego praca z domu to juz sporo
Ale Ci zazdroszczę. :P Ja sobie zawsze mówię, że się nie rozkleję i że przecież widzimy się co tydzień/dwa a i tak mi cholernie smutno. Chociaż jak widujemy się krótko, na weekendy, to nie płaczę. Najgorzej jest po dłuższym czasie.

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
dzieki za kciuki ale zanim do kursu dojdzie to pewnie troche minie (a dojazd mam taki a nie inny i ostatni autobus hyba okolo 16 wiec ciezko tez dopasowac bedzie )
zobaczymy
Dasz radę!


Trzymajcie kciuki, Dziewczyny, żebym nie pomyliła dzisiaj w nocy autokarów... O 15:00 wyruszam, oby obyło się bez płaczu, smutków w autobusie, stresu, pomyłek i żeby nikt denerwujący obok mnie nie siedział. Na razie się mocno stresuję, chociaż to mój setny powrót w ten sposób. Głupia ja.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 11:49   #3398
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszczę. :P Ja sobie zawsze mówię, że się nie rozkleję i że przecież widzimy się co tydzień/dwa a i tak mi cholernie smutno. Chociaż jak widujemy się krótko, na weekendy, to nie płaczę. Najgorzej jest po dłuższym czasie.


Dasz radę!


Trzymajcie kciuki, Dziewczyny, żebym nie pomyliła dzisiaj w nocy autokarów... O 15:00 wyruszam, oby obyło się bez płaczu, smutków w autobusie, stresu, pomyłek i żeby nikt denerwujący obok mnie nie siedział. Na razie się mocno stresuję, chociaż to mój setny powrót w ten sposób. Głupia ja.
podziwiam Cię za jazdę autokarem.
Ja dwa razy jechalam samochodem do TŻ (1475km) - 11h za kierownicą i jak dojeżdżałam to chcialam tylko iść spać
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 11:53   #3399
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

roux, kochana, teraz to ja tez nie rycze odkad mieszkamy razem to wszystko sie zmienilo i tak jak piszesz, przerwa tez jest potrzebna ale zwiazek na odleglosc to co innego...
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 12:06   #3400
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
podziwiam Cię za jazdę autokarem.
Ja dwa razy jechalam samochodem do TŻ (1475km) - 11h za kierownicą i jak dojeżdżałam to chcialam tylko iść spać
Szybka jesteś My jak jechaliśmy 1250km to zajmowało to od 13 do 15 godzin, jak tż jechał sam to nawet 12 godzin, ale potem jak jechał ze mną to często był niewyspany po pracy i się zatrzymywał, albo jak z jego mamą to co chwila przerwa na kawę

Mi doszedł wolnowar, właśnie od godziny siedzi w nim gulasz na kolację

Ja też płakałam jak tż wyjeżdzał on nie :P Za to jak mieszkaliśmy we Włoszech i przylatywałam do Polski to całą noc przed wylotem mi nie dała spać, bo tylko mnie przytulał, całował i mówił, że już tęskni
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 12:21   #3401
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Szybka jesteś My jak jechaliśmy 1250km to zajmowało to od 13 do 15 godzin, jak tż jechał sam to nawet 12 godzin, ale potem jak jechał ze mną to często był niewyspany po pracy i się zatrzymywał, albo jak z jego mamą to co chwila przerwa na kawę

Mi doszedł wolnowar, właśnie od godziny siedzi w nim gulasz na kolację

Ja też płakałam jak tż wyjeżdzał on nie :P Za to jak mieszkaliśmy we Włoszech i przylatywałam do Polski to całą noc przed wylotem mi nie dała spać, bo tylko mnie przytulał, całował i mówił, że już tęskni
99,9% trasy po autostradach (głównie niemieckich)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-13, 12:23   #3402
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

My się rzadko rozstawaliśmy. Dosłownie w ciagu 6 lat 3 razy na : tydzien, 3 dni i znowu jakies 3-4 dni. No i w tamtym roku jak pojechałam na wakacje z jego tata i macocha.

Nieładna ja bardziej sie zastanawiam jak to technicznie bedzie wyglądać ( dojazd itd bo jednak mieszkańie na wsi z kiepskim dojazdem gdziekolwiek i połączyć kurs to bedzie ciekawie ).

Autokarem raz jechałam ...dwa bo w te i spowrotem ... Do Niemiec do pracy 18 i 20 godzin. Myslalam ze kręgosłup bede zeskrobywać z siedzenia.


Sent from my iPad using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 17:39   #3403
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

ja do swojego TZa jezdzilam autokarem 24h
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 08:37   #3404
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Mój TŻ co tydzień albo dwa pokonuje do mnie trasę autokarem 10-13h, przyjeżdża w sobotę rano i jedzie w niedzielę rano. Podziwiam go, ja bym nie dała rady. Chyba musi mnie kochać.

Wczoraj jechałam 10h, dałam radę, z Zagrzebia do Wiednia siedziałam sama, a potem Wieden-Polska dosiadła się do mnie jakaś wielka, gruba dziewczyna i czułam się ściśnięta całą drogę.

Tęsknię trochę już ale niech czas leci bo jak już pisałam TŻ kupił samochód i niedługo do mnie będzie jeździć autem (tylko ok 7h) więc super.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 09:10   #3405
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Mój TŻ co tydzień albo dwa pokonuje do mnie trasę autokarem 10-13h, przyjeżdża w sobotę rano i jedzie w niedzielę rano. Podziwiam go, ja bym nie dała rady. Chyba musi mnie kochać.

Wczoraj jechałam 10h, dałam radę, z Zagrzebia do Wiednia siedziałam sama, a potem Wieden-Polska dosiadła się do mnie jakaś wielka, gruba dziewczyna i czułam się ściśnięta całą drogę.

Tęsknię trochę już ale niech czas leci bo jak już pisałam TŻ kupił samochód i niedługo do mnie będzie jeździć autem (tylko ok 7h) więc super.
A ja marudze, ze nie mam bezposredniego polaczenia lotniczego do TZ i cala podroz (z przesiadka) mi az 6h zajmuje....
Podziwiam
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 13:25   #3406
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
A ja marudze, ze nie mam bezposredniego polaczenia lotniczego do TZ i cala podroz (z przesiadka) mi az 6h zajmuje....
Podziwiam
Mi podróż samolotem zajęłaby może 4-5h ale to tak drogie, że autokarem/samochodem możemy się widywać częściej Gdzie mieszka Twój TŻ?
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 17:16   #3407
Amhna
Raczkowanie
 
Avatar Amhna
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 372
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Hejka, dawno mnie nie bylo mam nadzieje, ze niektore z Was mnie pamietaja. Kolezanka ma taki maly biznes cukierniczy, pomagalam jej troche. Ogolnie duzo sie nauczylam jezeli chodzi o torty a ona chyba ode mnie tez. Irakijczycy zachwycaja sie tortami z ciasta takiego jak murzynek, z mala iloscia mas za to z pieknymi ozdobami. Nauczylam ja robic biszkopt i przekladac roznymi masami- jest zachwycona. Ja natomiast podlapalam rozne wzory, jak ozdobic fajnie i latwo torty i takie tam.
Amhna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 19:46   #3408
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Mi podróż samolotem zajęłaby może 4-5h ale to tak drogie, że autokarem/samochodem możemy się widywać częściej Gdzie mieszka Twój TŻ?
Szwajcaria. Genewa.
No niestety zadne tanie linie nie lataja tam z Polski, wiec mnie podroz szarpie po kieszeni
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 20:47   #3409
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Szwajcaria. Genewa.
No niestety zadne tanie linie nie lataja tam z Polski, wiec mnie podroz szarpie po kieszeni
Mój wujek wyjechał do Szwajcarii. Do swojej żony tutaj jedzie autem cały dzień.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 20:52   #3410
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Mój wujek wyjechał do Szwajcarii. Do swojej żony tutaj jedzie autem cały dzień.
No ja jechalam 11-12h bo Genewa na samym koncu Szwajcarii lezy. Z katowic mam 1475km :-/
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 19:40   #3411
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
No ja jechalam 11-12h bo Genewa na samym koncu Szwajcarii lezy. Z katowic mam 1475km :-/
To rzeczywiście długo. Też mieszkam w okolicach Katowic

coś ostatnio tu bardzo cicho, co tam u Was?
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:33   #3412
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cicho, bo mieszadelka przechodza ostatnio rozne zawirowania...
Ja sie musze wziac za szukanie pracy, ale idzie mi to jak krew z nosa. Skonczylam CV i nie wiem czy pisac tez listy motywacyjne czy co...
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:24   #3413
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Harika - jakiej pracy szukasz?

U mnie juz oficjalnie nowe zmieszanie. Tzn po zeszlorocznym rozstaniu i roznych perypetiach "pan zieleniarz" ( jak to go nazwala moja kolezanka ) i ja to juz official. Najsmieszniejsze jest to ze offical zostalo potwierdzone wykasowaniem kont na tinderze hahaha

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 13:34   #3414
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

m.arty, super!!

Co do pracy to nie wiem, chcialabym w turystyce/hotelarstwie. Myslalam o recepcji, biurze podrozy, biurze turystycznym. Znam 3 jezyki obce i chcialabym to wykorzystac. Ale jak nic nie znajde to i jako kelnerka moge pracowac, zobaczymy
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 17:09   #3415
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Harika - jakiej pracy szukasz?

U mnie juz oficjalnie nowe zmieszanie. Tzn po zeszlorocznym rozstaniu i roznych perypetiach "pan zieleniarz" ( jak to go nazwala moja kolezanka ) i ja to juz official. Najsmieszniejsze jest to ze offical zostalo potwierdzone wykasowaniem kont na tinderze hahaha

Sent from my GT-I8190N using Tapatalk
hahha to poważna sprawa! gratulacje

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
m.arty, super!!

Co do pracy to nie wiem, chcialabym w turystyce/hotelarstwie. Myslalam o recepcji, biurze podrozy, biurze turystycznym. Znam 3 jezyki obce i chcialabym to wykorzystac. Ale jak nic nie znajde to i jako kelnerka moge pracowac, zobaczymy
powodzenia jakie języki znasz? masz to potwierdzone jakimiś certyfikatami?
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 08:36   #3416
dodkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dodkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
m.arty, super!!

Co do pracy to nie wiem, chcialabym w turystyce/hotelarstwie. Myslalam o recepcji, biurze podrozy, biurze turystycznym. Znam 3 jezyki obce i chcialabym to wykorzystac. Ale jak nic nie znajde to i jako kelnerka moge pracowac, zobaczymy

A gdzie szukasz? W Polsce? Czy zagranica? Ja tez marzę o pracy turystyka /hotelarstwo
dodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 10:30   #3417
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada
powodzenia jakie języki znasz? masz to potwierdzone jakimiś certyfikatami?
mam 2 certyfikaty z niemieckiego (DSDII poziom C1) i z francuskiego (dyplom uni, B2)
po angielsku mowie biegle, nie mam certyfikatu, ale to akurat zawsze latwo na rozmowie zweryfikowac wiem, bo sama takie rozmowy przeprowadzalam
Cytat:
Napisane przez dodkaaa
A gdzie szukasz? W Polsce? Czy zagranica? Ja tez marzę o pracy turystyka /hotelarstwo
Szukam tu, gdzie mieszkam, czyli we Francji skonczylam magisterke z turystyki, wiec bylaby to praca w zawodzie + mam to szczescie, ze mieszkam w regionie typowo turystycznym, nad Morzem Srodziemnym.
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:06   #3418
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Marty to gratuluje. Harika powodzenia.


Sent from my iPad using Tapatalk
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 08:07   #3419
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Harika! Trzymam kciuki, mysle ze masz wiele atutow i nie powinno byc wiekszego problemu

Marty gratuluje!
Jak dlugo od rozstania minelo?
Ja probowalam tego tindera, bo chyba nie wszystkie mieszadelka tu wiedza, ale ja juz nie jestem zamieszana(
Jakos mi nie idzie, nie imiem tak z facetami online hadac, niektorzy sprzedaja sie jak jakis towar w sklepie.
A moze to za wczesnie jeszcze dla mnie...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 09:58   #3420
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

roux nie ma co się śpieszyć, dobrze jest pobyć samemu i skupić się na sobie, zastanowić się czego się od życia chce itd. To bardzo zdrowe mieć pauzę od związków Nie potrzebujesz przecież faceta do funkcjonowania...
Jeśli sama wszystko sobie (w sobie) poukładasz, będizesz pewnie stać na obu nogach to wtedy też znajdziesz odpowiedniego faceta.
Jeśli na siłę będziesz szukać schemat może się powtórzyć (np że ty ta słaba, potrzebująca oparcia, on ten co to ma cię ratować, a po jakimś czasie oboje będizecie mieć dość tych roli...)


W ogóle to witam się. Nie zaglądałam tu kuuupę czasu.
Zalatana jestem, ale teraz TZ do pracy pojechał na 2 tyg i n a dodatek pracuje na nocki, więc mam trochę czasu na forumowanie

U nas wiele zmian, zaręczyny, kupno domu, wizja przeprowadzki, poszukwianie nowej pracy (wkrótce)

A za oknem wieje aż świszczy!
__________________
To, co pogrąża człowieka, to wcale nie upadek do wody, lecz pozostawianie pod nią
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 16:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.